Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riko Műhelye

+7
Shadow
K1
Akito
Simeon
Kiwi
Jun
Rikomono
11 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Rikomono Hétf. Dec. 24 2018, 23:37

Az erős túlzás, hogy az idegeim kötélből lennének, vagy ha abból is vannak, elég vékonyka az a kötél. Mondjuk, hogy cérnavékony. Elég könnyen el is szakad az a bizonyos cérna, de a legkönnyebben akkor, ha természetes állapotú vadbarmokkal hoz össze a jóisten. Ha szándékosan mennek az idegeimre, azt valamennyire tudom kezelni, feltéve, ha felismerem a dolgot. Szóval egyelőre nem basztam fel magam a csávón, hanem azon voltam, hogy minél gyorsabban elküldhessem a picsába, vagy ha azt nem is, akkor megszívassam, amiért ilyen köcsög próbál lenni.
- Azt akarod mondani, hogy ami kikerül a kezeim közül, az nem különleges? Neutral - húztam fel a szemöldököm amolyan hogy is mondjam... nőies módon, tudod, amikor szándékosan bele akarok kötni a pasi létezésébe is, és erre megragadok minden apró fogódzót, mint egy rosszul megfogalmazott félmondat is. A csata, amit férfi nem nyerhet meg, legfeljebb minimalizálhatja a veszteség mértékét.
- A fegyvereid akarom látni - egyértelműsítettem kíméletlenül és gyorsan. Lévén nem volt kedvem a játékát játszani, szóval nem szórakoztam, nem kerülgettem se a forró, se a langyos kását. Apropó, kezdtem éhes lenni.
- Vannak olyan cuccok, amiket csak én tudok megkovácsolni... kérdés, hogy elég jó vagy-e hozzájuk - feleltem fölényesen. A válasz pedig egyértelmű volt: nem, nem volt elég jó. Kevés játékos volt elég jó hozzájuk, csak az elit, a felső egy százalék. Szerintem ez a fószer még nem látott egyben annyi pénzt, amennyibe egy top tier cucc kerül.
- Ha elfelejtettél, akkor nagyobb baj van a fejedben, mint az enyémben Rolling Eyes - mert érted, kimész az utcára, és száz játékosból jó, ha két-három nőt látsz, és ez nem valami anime, hogy az összes csaj bombázó, mint én. Lehet most kurva nagyképűnek hangzok, de ha valamiben extra magabiztos voltam, az a külsőm volt. A pasik nem szoktak elfelejteni engem Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal12783/10100Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by K1 Pént. Dec. 28 2018, 15:12

Úgy tűnt mintha az aprólék kissé feldühödött volna valamiért, amit én mondhattam. A gond az volt, hogy már fogalmam sem volt róla miket is beszéltem össze-vissza. Majdnem olyan volt, mint egy alva járó, igaz előtte sem voltam sokkal értelmesebb csak egy picikét. Megvakartam a fejemet és próbáltam kitalálni mi is lehet a bibi szerencsére villámgyors észjárásommal csakhamar rájöttem mi is a probléma, csak egy percbe tellett.
- Ha te mondod, akkor úgy van. – úgy gondoltam ezzel le is tudtuk a dolgot.
Mindig is büszke voltam a villámgyors felfogó és problémamegoldó kepeségemre. Talán ezért volt, hogy egy időben úgy oda voltak értem a rendkívül csinos nők, meg persze vissza is.

Ez után arra próbált rávenne, hogy mutassam meg neki a fegyveremet.
- Nem hiszem, hogy az jó ötlet lenne, tudod, nem mutogatom meg fűnek, fának.
Majd megtudtam, hogy vannak olyan dolgok, amiket egyedül és kizárólag csakis ő tud elkészíteni, ami elég nagydolog. Háromszor halkan összeérintettem a tenyereimet ezzel tapsolást mímeltem, hogy kifejezzem mennyire meghatódtam. Tényleg nagydolog, ha valaki olyat tesz, amit senki más nem, sajnálatos módon nem tudtam ennél lelkesebb lenni.
- Nekem pont jól jönne egy ilyen egyedi kis, hogy is hívják olyan bigyulák.
Habár elég türelmesnek bizonyult azonban mg akadt még tanulnia való, mert nem beszélt ostobául és nem tudott gondolatot olvasni. Ebben a szakmában ez ellenkedhetetlennek bizonyult ráadásul minden nő képes a gondolatolvasásra másképp nem értenék mit is forgat párjuk a fejükben. Végül aztán sikerült feltennem a pontot az íre a következő mondattal.
- Miért, elfelejtettelek? De most jutott eszembe mondanál egy bizonyos számot kettő és négy között?
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal1721/1900Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Shadow Kedd Feb. 12 2019, 19:10

Taft.
Ez volt a város neve, ahol Shadow a legkönnyebben beszerezhetek néhány új felszerelést. Máshonnan amúgy is elég hamar kinéznék. A gazdinak is volt itt valahol egy boltja, ahol fegyvereket adott el. Egy darabig eltartott, mire rájött, mit szeretnék a srácról, de a biztonság mindennek elöttre való.

Miután megérett ketten mentünk be a boltba, de teljesen ráhagytam a döntést, ő tudja mi kell neki.
Végül az alábbi lista sikeredett:
-Rohamsisak (módosítás nélkül)
-Ezüst láncruha (módosítás nélkül)
-2 db masszív karika (T5 kristályíró híján módosítás nélkül)
-egyedi Ezüstorrú cipő (5 gyorsaságot kérnék kitartásra)
-egyedi topáz *fegyver* 2 erőt és egy gyorsit kérnék lecserélni 3 kitartásra
-egyedi jetivadász fegyver (3 erőt kérnék átrakni kitartásra)
Majd Shadow Odaadta a megfelelő mennyiségű pénzt.
Aztán reményeink szerint hamarosan hozzá jut a kért dolgokhoz.
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal5180/5300Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (5180/5300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by K1 Szomb. Jún. 08 2019, 15:07

Kedves Rikono szeretném megkérdezni, hogy vehetnék-e egy arany fejszét? Az összeget
már átutaltam.

Ui: Ha lehetséges akkor el is vinném.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal1721/1900Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Danee Kedd Szept. 03 2019, 13:05

Leadnék egy megrendelést:
1 db Lábnyom Rúna-ra
pénzt, alapanyagot utaltam
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal7644/7700Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Danee Kedd Szept. 10 2019, 18:28

Megjött a kedvem a vásárláshoz:

szeretnék csináltatni egy EGYEDI Rohamsisakot
a következő módosítással (én segítenék):
-5 kitartás
+5 fegyverkezelés

pénzt, ércet, meg a kivénhedt sisakomat elküldtem
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal7644/7700Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Shareen Hétf. Jan. 11 2021, 11:49

Feszengve topogok a bolt előtt a kínálatot és árakat böngészve kezdő felszerelésemben. Egyetlen T2-es sisakkal a fejemet védve jelentem meg itt és végre talán megvehetem az első T3-as fegyveremet. Egy Holdkőpengén akadt meg a szemem, ám el is ment a kedvem tőle, amikor összehasonlítottam statjait a Duplaélű Szablyával. Ezen túl az eladó és esetlegesen más vásárlól idejét sem akartam rabolni. A köszönés óta nem szóltam egy szót sem. Gyorsan döntésre kellett jutnom. Végül néhány percnnyi számolgatás után szólok a kovácsnak.
- Mi kell egy Duplaélű Szablya elkészítéséhez?
Ha elárulja és van nálam, átadom az alapanyagokat és kifizetem az elkészítés árát, majd megköszönöm és elköszönök. Ha nincs meg nálam valami, időt kérek, amíg beszerzem.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal1882/1900Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Márc. 30 2021, 17:04


A boltba lépve határozott léptekkel a pluthoz megy, és leadja a rendelést.
- Szeretnék készítettni egy [T3] Hóhér *Fegyver*-t
és lepakolja a szükséges nyersanyagokat és az árát.
//küldve itt//

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal500/3500Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Rikomono Szomb. Ápr. 03 2021, 12:29

- Höh, nézzenek oda, egy vénember! - höhkkentem meg a belépő alakot látva. Ilyen vén faszit még talán nem is láttam, talán az elején, de azok nem bírták a tempót is kipurcantak, gondolom én.
- Magának is jó napot Rolling Eyes - tettem hozzá, köszönve helyette is, mert valamennyi illem azért még belém is szorult, tehát tisztelem az időseket... ööö... egy kicsit. Jobban, mint a kis köcsögöket. Az tuti, hogy ok nélkül nem bántanék egy ilyen öreg fószert.
- Hóhér fegyver. Ki lesz kivégezve? - markoltam fel a cuccokat a pultról, fegyverestől meg kavicsostul, majd a magam módján kértem egy kis türelmet, és eltűntem egy bő öt percre, hogy beolvasszam egy masszába az egész hóbelevancot, majd pár kalapácsütéssel új formát adjak neki.
- Bocsesz, bejött az egy százalék, nem sikerült a kovácsolás. Kell az összes alapanyag még egyszer - kukkantottam be a vevőtérbe végül, majd elvigyorodtam és a fegyverrel a kezemben belibbentem.
- Csak vicceltem, papa - tettem le a pultra a kész fegyvert - Borravaló nincs, mert szép vagyok? Vagy csak akkor tejelnek a vén kujonok, ha rájuk is mosolygok? - kérdeztem, miután átszámoltam az aranyat, majd bólintottam és útjára engedtem az öreget.
- Ha bármi panasz van, jöjjön vissza, van rá garancia, vagy mi. De úgyse lesz baja - mondtam még búcsúzóul a vállamat vonogatva.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal12783/10100Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Shareen Csüt. Aug. 12 2021, 20:35

Üdv!

Egy Duplaélű Szablyát kérnék. Tárgyak, ércek, arany átadva.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal1882/1900Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Moxie Szomb. Okt. 30 2021, 14:51

Szeretnék rendelést leadni egy pár új pengére:
Brilltőr (+6 erő +4 fegyverkezelés +3 kitartás)
Jetinyúzó Kés (+13 erő +3 speciális képesség +2 kitartás)
Kifizeti a szükséges aranyat.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal4173/4400Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (4173/4400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Rikomono Hétf. Nov. 01 2021, 13:02

- Hah! Mázlid van, hogy minden van raktáron, különben elhajtottalak volna a picsába >.> Tuti nem kell a vörös kedvezmény? Tudnék veled mit kezdeni Rolling Eyes Nesze a kések, nehogy megvágd magad.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko Műhelye - Page 2 Exp_bal12783/10100Riko Műhelye - Page 2 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko Műhelye - Page 2 Empty Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.