Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Angyalbob

+8
Cardinal
Ryuu
Rogan Hartnett
Tachibana Makoto
Danee
Halász Alex
Chancery
Saya
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Aug. 29 2017, 13:12

Rossz karival írtam, a dobás az előző oldalon van Razz


Elvigyorodtam. Ki gondolta volna, hogy még őt is ki lehet hozni a béketűréséből? Pedig mindig nyugodtan és higgadtnak tűnt, de végtére is ő se más, mint a többi ember. A megfelelő húrok megpendítése mindenkit képes dühössé tenni. Még engem is, aki a legtöbb érzelmét irányítás alatt tudja tartani. A különbség az, hogy én nem mutatom ki, ha ingerült vagyok.
- Hinari-chan elég hevesen támadt rám nyomós indok nélkül néhány hónapja :] Csak mert dühös volt... - cáfoltam meg a szavait - És mi a helyzet azokkal, akik meghalnak a börtönben? Vagy azokkal, akiket olyanok támadnak és ölnek meg, akik utánozni próbálnak titeket? Lehet, hogy a kést nem ti forgatjátok meg a szívükben, de a halálukért ti feleltek. Gyilkosok vagytok, akárhogy is tagadod :] - érveltem tovább, majd a szobrokra néztem, akik lassacskán irreleváns kellékké degradálódtak. Nem valószínű, hogy innen győzni tudunk. Ozirisz életcsíkja romokban, és bár én még jó állapotban vagyok, minden bizonnyal nem tudok elég gyorsan sebezni, ha mindkettejük célpontja én leszek. Szükségem volt a férfira, úgyhogy úgy döntöttem, megkapja a pajzsom védelmét, amíg kezd magával valamit. Tekintve, hogy kipihentem magam, újult erővel tudtam nekitámadni a sérült szobornak, ami úgy nézett ki, hogy vágtam felé egyet hanyagul. Ha másképp tennék, még a végén azt hinné Ozirisz-kun, hogy komolyan veszem a harcot :]

Egy támadás Angyal #2-be. Ozirisz ebben a kiskörben megkapja a pajzsom védelmét, ami sebzés őt éri, azt én fogom fel. Elvileg mindenképp leesik a páncélom, úgyhogy aktiválódik a vértem képessége is, ha koronát dobok, visszakapok maximum 30 páncélt. Nem kapok, fránya kocka.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szomb. Szept. 02 2017, 14:39


A lovag sikeres támadása és önfeláldozó ( Razz ) hozzáállása egyelőre megmentette a csapatot, és a morcos angyal ráncai is kisimulnak újfent. AngyalBob közben támad, ahogyan segítője is, aki érdekes vagy éppen kevésbé érdekes módon szintén Tachibanát célozza meg.
Alexet a srác éppen rángatja befelé az erdőbe, egyre messzebb és messzebb a harctól...

Tachi: -20x2, -10 --> +10 +3 páncél

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: -70 hp, 0 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/25 HP, 255/255 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/195 HP, 13 páncél, 175/138 CSP

dobások:

Ozi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 03 2017, 16:43

Tachinak úgy tűnik mindenre van mit mondania. Mintha előre kidolgozott válaszokat hallanék, vagy csak ennyire gyorsan forognak a fogaskerekek? Nem tudom, de már-már zavarba ejtő az egész. - Ha igazat beszélsz, és tényleg rád támadt Hinari, miből gondolod, hogy ok nélkül? Lehet, csak te nem tudod az okát? - válaszoltam a srácnak. Feltételezésem szerint a Szophie vörösödése és eltűnése utáni eseményekre utalhatott Tachi, bár azt, hogy pontosan mi történt akkortájt, nem tudom. Hinari részéről teljesen logikus lépés, hogy akkor megkeresse Tachit, mint gyanúsítottat. Az igazat megvallva, én sem hiszem, hogy nincs köze Szophie megváltozásához. Az azt megelőző hónapok során lassacskán megmérgezte az elméjét, és rászedte valamire, hogy ezáltal jelentős csapást mérjen a Ligára... Elég ambiciózus terv, bár semmi bizonyíték nincs, hogy valójában mi is történt... - Mellesleg csak úgy halkan megjegyzem, hogyha Hinari tényleg rád támadt, akkor sem azért, hogy megöljön. Az ő gyorsasága ellen esélyed sem lenne – mondtam a srácnak. - Akik pedig a börtönben halnak meg, valószínűleg a többi odaküldött gonosztevő a felelős értük. Nehogy már a mi hibánk legyen, hogy Kayaba nem tett védett övezetet a börtönre! - válaszoltam egy másik felhozott dologra.
Az életcsíkom eléggé lement a vörösbe, és már épp elő akartam venni a teleport kristályt. De akkor valami csoda folytán Tachi bevédett az angyal támadásától. Furcsának találtam elsőre, hisz nem olyan emberkének ismertem. Előbb kinéztem volna belőle, hogy végignézze ahogy jobb esetben elteleportálok, vagy esetleg ő maga vigye be az utolsó csapást, némi bónusz lootként. De túl sokra nem menne vele, minden ami nálam van azonnal a Liga bankjába kerülne, és nem pedig hozzá. Talán ez is megfordult a fejében. Talán csak ezzel a „bevédem egy kicsit amíg összeszedi magát” dologgal akarna engem is meggyőzni a saját igazáról? Nem tudom.
Majd miután a kitartás-csíkom visszatért egy rövid szünet után, felvettem a gyógyító képességem kezdőmozdulatát, majd miután ezzel megvoltam, indultam is Boby felé, hogy egy szép nagyot vágjak bele. Sikeres találat esetén egy kicsit helyreállt az életcsíkom, és a másik angyalszobrot szeretgettem meg a nodachival, csak hogy érezze a törődést. Amennyiben Boby ismét kitért előlem, úgy Bobyra próbáltam rásózni még egyet, talán kettőből egy. Bobyt elég nehéz eltalálni a másik angyalszoborral együtt, de sajnos csak neki van elég élete a gyógyításhoz, a cimborájának az erősen sárgában levő életcsíkja túl sokat nem segítene...


// Igazak Kardja képi aktiválás, majd két támadás (0,5SP maradék + 1,5SP), CSP: 255 - (2x38 + 19) = 160
Az első támadás Bobyra megy, ha sikeres volt, akkor a másik Angyal #2-re megy, ha nem, akkor Boby újra.
Az első sikeres támadásnak megfelelő HP-val gyógyulok a képi miatt
// alsó kockák a nodachi tűzsebzésére mennek
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal19096/10100[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 03 2017, 16:43

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Hétf. Szept. 04 2017, 22:21

Minden sikeres! Vajon meg tudjátok fordítani ezt a lehetetlennek tűnő harcot?

Angyal#2 elpixeleződött.
AngyalBob -62
Ozirisz +62
Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -562 páncél

Ozirisz (38. szint): 210/25 HP, 255/160 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/188 HP, 5 páncél, 175/138 CSP

dobások:

Tachi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Szept. 12 2017, 19:25

/ Ozi gyógyulása lemaradt /


- Nos, pontosan tudom, miért támadt rám, onnan :] Bizonyíték nélkül, gyilkos szándékkal... - jelentettem ki. Nyilván védeni próbálja a vezérét, a barátját, de amit ott Hinari-chan művelt, az még a céh szabályai szerint is túlkapás kellett volna hogy legyen, de gondolom semmiféle következménye sem volt. Egyáltalán nem jobbak ők, mint én. Szánalmasak voltak a próbálkozásai. Elképzelhetőnek tartottam, hogy ő azok alapján az elvek alapján cselekedett, mint állítja, de minden bizonnyal fogalma sincs, arról, hogy a többiek mit csinálnak, és mi történik például a börtönszinten. Nagyon-nagyon kevesen jutnak ki onnan.
- Könnyű mást hibáztatni, ugye? Áthárítani a felelősséget - vigyorodtam el gúnyosan, miközben ő lassan újra összeszedte magát. Ahogy néztem, tudott mit kezdeni az eséllyel, amit kapott, és nem csak helyrerakta kicsit az életcsíkját, de a sebzése is hasznosnak bizonyult. Ezzel már csak egyetlen ellenfelünk maradt, amit sokkal egyszerűbb volt kontrollálni. Még bőven volt életem, ha elég gyorsak vagyunk, még van esélyünk.
- Megköszönni ki fogja? :] - hívtam fel a figyelmét a hiányosságára, majd én is nekilódultam, megújult erővel lendítve a kardom a szobor mellkasa felé, szigorúan azt bámulva, és az arca felé se pillantva.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 12 2017, 19:25

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szomb. Szept. 16 2017, 21:05


AngyalBob -64
Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -626 páncél
Akartok páncélcsíkot? Alapvetően nem terveztem, de még lehet, ha igénylitek.

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/160 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/173 HP, 5 páncél, 175/101 CSP

dobások:

Ozirisz jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szomb. Szept. 23 2017, 12:00


Alex

Az iménti események bizonyára nem érintenek túl jól, hiszen, miközben a srác erősen szorítva téged zagyvál és ráncigál, még éppen láthatod, amint Danee kiesik a küzdelemből. Ez azonban az előtted állóban nem tudotosul, sőt magából kikelve húz be téged az erdőbe, s ha visszanézel még elcsípheted, amint Ozirisznak is erősen megcsappannak az életpontjai, de hogy utána mi történik, azt már nem láthatod.
Kikerültök a harc zajából.
- ... nem tudtam hol vagyok, nem tudtam ki vagyok, érted!? Menekülj el mert újra megtalál! Megszállt téged láttam, és nem elégszik meg ennyivel! Ott lesz benned mindaddig, amíg el nem pusztítjuk, de senki sem képes rá! Egymás ellen fordít mindenkit! Ez egy démon! Egy szörnyeteg! - a monológ vége artikulálatlan jajveszékelésbe fordul, de az eddigi görcsös szorításán is enged egy kicsit. Egy egészen kicsit. Ha észreveszed, a súlyemeléseddel immáron könnyedén ki tudsz szabadulni, de mit kezdesz a magából kifordult fiúval? Ott hagyod, a társaid segítségére sietve? Vajon követni fog? Egyáltalán élnek még a társaid, vagy a miniboss legyőzte őket, amíg te nem voltál ott?

250 szavas visszalépő hszt kérek, illetve ha visszasietsz a harchoz, úgy a reagod ezzel záródjon.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Halász Alex Pént. Szept. 29 2017, 13:06

Hidegség töltötte el. Ha abban a pillanatban valaki azt kérte volna tőle, hogy mondja el mit érez, azt mondta volna, hogy "hideg pánikot". Nem tudta másképp leírni. A bensője szinte megfagyott, és mindaddig míg le nem vette a szemét a harcról, dermedten bámult előre. Csak állt volna, ha a fiú nem húzta volna el. Képtelen volt más felé nézni, csak akkor eszmélt fel, amikor már jóval messzebb voltak annál, hogy meghallják, mi is történik arrébb a miniboss közelében. - Belenéztem. - Dadogta. Maga elé, a fiú hangját egyelőre nem hallotta. Felsóhajtott. A levegő olyan mélyről tört fel belőle hogy beleremegett egész testében. Egy nagy tehertől szabadult meg, azonban mégis ott volt valahol. Tudta, de sem azt, hogy tulajdonképpen mi az, sem azt, hogy pontosan merre is keresse, nem tudhatta. Ott volt, és hiába kutatta, elillant amint rá gondolt. A fiú szavai értelmet nyertek. Az érzés után már át tudta érezni, hogy miért ijedt meg annyira a másik játékos. Megrázta a fejét, előbb csak lassan, de aztán határozottan is. Leguggolt elé. - Nem. Ez egy program. Egyesek és nullák. Sose feledd. - Kifújta a levegőt. Egy ideje bent tartotta anélkül, hogy észre vette volna. Ez rontotta a hatást a fiú előtt, bár már nem volt mit tenni. Megsimogatta a kis buksit. - Most harcosok vagyunk. És ahogy mondtad, le kell győznünk, ha meg akarunk szabadulni tőle. - Hirtelen mintha meglökték volna belülről a fiú szemébe nézett. Egy igazi harcos tekintetével és határozottságával szólalt meg. - Neked is jönnöd kell. Győzd le az ellenségeidet. Mutasd meg, hogy neked szörnyetegek sem parancsolhatnak! - Elmosolyodott. - Ennek pedig ne nézz a szemébe. - Felállt, hogy meginduljon. Boldogan vette észre, hogy határozottsága nem illant el. A zajok kezdték körülvenni. Remélte, hogy a fiú is velük tart. Mindig jól jön egy segítő kéz. Megropogtatta a csuklóit, meglengette a vállát és belépett a harcba.
Nézzük milyen kemény legény ez az angyalka!
Ezek után igyekezett természetesen a szoborra magára nézni, de a szemébe nem.



//Strea alapján, mégsem támadok, a dobás érvénytelen >< //


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 29 2017, 13:28-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal5187/5300[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 29 2017, 13:06

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Vas. Okt. 01 2017, 15:23

- Van valami, amivel alá tudod támasztani az állításod? - tettem fel a kérdést Tachinak – Miért támadt rád, és mikor? - avagy ha már a srác előhozott valamit, akkor hadd tudjak meg róla többet. Mert jelenleg csak találgatni tudok, de bővebb infó nélkül a sötétben tapogatózok. Feltéve, ha tényleg igazat beszél. De ezt majd úgyis csak akkor fogom tudni, ha beszéltem Hinarival is...
- Nem hárítok át semmit. Gyilkoltak, aminek következményei vannak. Egyszerű ok-okozati dolog, se több, se kevesebb. Odakinn sincs másképp, ha jobban belegondolsz... - válaszoltam Tachinak a lehető legnyugodtabb hangnemben.
Az életcsíkom kicsit normalizálódni látszik, bár jobban belegondolva csak elodáztam a végzetet. Egy-két támadást még talán kibírok, aztán újra ugyanott leszek, mint az előbb. Boby túl sokat sebez, mi pedig túl kevesen vagyunk.
- Ja, amúgy köszi a védést! - mondtam a srácnak, aki már szemrehányást tett. Pedig ez nem több, mint színjáték. Ha nem lenne belőle haszna, akkor nem áll be az utolsó csapás elé, hanem hagyta volna, hogy Boby kiüssön, én meg vagy teleportálok, vagy annyi meg egy bambi. Akkor pedig jobb híján megkapta volna ajándékba a miniboss sebzését, amit hozzám képest tovább bírna, de nem elég sokáig. Főleg, ha a luftszériát elkapja tőlem, azaz nulla sebzés, de annál több sebződés. Vagyis szüksége van rám a harcban. Illetve, nem éppen rám, de jelenleg én vagyok csak elérhető. Illetve Alex, aki ebben a pillanatban tért vissza a harcmezőre.
- Nem állunk valami túl jól – mondtam a céhtársamnak – Remélem elég éles a fegyvered – tettem hozzá, majd indultam Boby felé. Az előbb sikerült eltalálnom, szóval talán most is szerencsém lesz. Bár nem tudom, jelent-e bármit, hisz még a páncélját sem sikerült leszednünk. De legalább a másik segítő kiiktatásával és Alex visszatérésével kicsit javult az egy főre jutó mobok száma.

// egy támadás Bobyra, alsó kocka nodachi tűzsebzésére megy.
CSP:  160-38 = 122
SP maradék: 0,5


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 01 2017, 15:24-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal19096/10100[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 01 2017, 15:23

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Vas. Okt. 08 2017, 19:41


A srác valami halovány, kényszeredett mosolyt azért villantott a monológodra, Alex, de esze ágában sem volt visszamenni. Te viszont megtetted, így bár amikor kiléptél a fák közül, éppen Ozirisz támadt, de a gyorsaságod alapján most rajtad a sor, hogy ott folytasd, ahol abbahagytad. A két segítő angyal már nincs többé, így maradt AngyalBob, aki megsebezte a lovagot s most mereven, mozdulatlanul magasodik föléje.

Ozi támadása sikeres.

AngyalBob -62
Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -688 páncél

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/158 HP, 5 páncél, 175/101 CSP

dobások:

Alex jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Halász Alex Pént. Okt. 13 2017, 14:10

Nem ment utána a fiú, ami csalódottá tette. És míg ez a gondolat foglalkoztatta azon kapta magát, hogy azt kívánta, bárcsak njk lett volna. Abba azonban nem gondolt bele, hogy abban az esetben eleve nem engedte volna magát elrángatni a fiú által. Felismerve a helyzetet, fájdalmasan elhúzta a száját, de nem tett semmit. Nem mehetett vissza a fiúért, és talán joga sem lett volna arra, hogy rákényszerítse a mob vadászatra. Nem csinálhat "hőst" senkiből az akarta ellenére, még ha az segítene is rajta, akkor sem. Ozirisz vette észre elsőnek őt, azaz hogy jobban mondva ő reagált a megjelenésére előbb. Danee már sehol se volt, ami újabb csalódottságot gerjesztett a fiúban. Ha miatta esett ki a másik, most utálhatja. Bárhogyan is a végső cél a kijutás, egy miniboss legyőzése sok expet és előnyt adott, az attól való elesés pedig bosszúságot. Később meg kell keresnie bocsánatot kérni. Ennyivel tartozik neki. Akkor is ha a mini hatása alatt volt is. Nem foglalkozott - jobban mondva nem volt ideje azzal foglalkozni - , hogy Tachi meg Ozi miről is diskurálhattak tulajdonképpen egészen hevesen a megjövetele előtt.  A kardforgató egyből támadott és talált is, ami végre egy jó dolog volt az események sorozatában. Alex a kérdésre válaszul megpörgette a fegyverét. Falánk, a rövid nyelű harci pöröly éhesen csorgatta pixel vérét egy jó kis mobért. - Nem éles, inkább tömör mint Thor kalapácsa. - Széles vigyorra váltott és előbbi kedvtelenségét felváltotta a harc izgalma és az adrenalin, ami lassan de biztosan tombolni kezdett benne. Furcsa élet a sao, nem minden ugyanaz mint kint, de mindennek megvannak a maga sajátos megfelelői ebben a világban is. Alex érezte ahogy átjárja valami az egész testét, és ösztönösen is arra gondolt hogy a vére forr, és ha most lecsap mindent széjjel törne vele. Csak abban nem lehetett sose biztos, hogy mit talál el. Olyan volt mint egy dühös vihar cikázó villámai. Vakon sértené fel a tájat.
Ráfókuszált a mobra. - segítői érkeztekor sem voltak már vele, és mikor elvitte a fiú, is csak egy volt - de nem nézett a szemébe, majd teljes erőből nekilendült. Tervei szerint a fejét, az alsó állkapcsánál vagy a nyakánál fogja telibe találni. Talán még be is reped, ha leprogramozták.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal5187/5300[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 13 2017, 14:10

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Pént. Okt. 13 2017, 17:14


Alex támadása sikertelen. Jah és majdnem lefejezte Tachibanát, aki a szobor alatt tartózkodott.
No

Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -688 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/27 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/143 HP, 5 páncél, 175/101 CSP

dobások:

Tachi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Okt. 21 2017, 15:53

- Azután történt, hogy Szophie börtönbe juttatta magát. Gondolom innentől sejted, mi volt az oka - feleltem a fiúnak. Nem hinném, hogy különösebben magyaráznom kéne neki, milyen közel álltak egymáshoz ők ketten, ahogy azt sem kell ecsetelnem, miért is önthette el Hinari-chan agyát a vörös köd. Persze, a lány nem ismerte a kapcsolatunkat, ahogy Ozirisz sem. Nem tudhatták, hogy nem tudtam volna bántani Szophiet, se ártani neki. Valószínűleg most sem tudnék.
- Jó gyerek vagy te, csak ne mosták volna át az agyad :] - paskoltam meg a vállát vigyorogva, miután eszébe jutott, hogy kimutathatná a háláját. Kár azért a szemellenzőért, ő is csak azt látja, hogy egy nagy, piros folt van a fejem felett, és az automatikusan rossz emberré tesz mind engem, mind a többi hozzám hasonlót. Minden bizonnyal ez valami kritérium lehet a céhüknél.
- Nahát, csak nem hazatért a tékozló fiú? :] - néztem Alex-kunra, de azt rezzenéstelenül tűrtem, hogy majdnem lenyakazott. Láttam, hogy a szobor a célja, és nem én - Próbálj meg nem hibázni, szükségünk van arra az erőpontjaidra - böktem a fejemmel a boss csíkja felé. Még a páncélja felétől se szabadítottuk meg, bár azt valószínűnek tartottam, hogy ez a munka nehezebbek fele, és nincs sok élete. Ha már egy szoborral hadakozunk, ugye. Legalább nem kellett messzire mennem, egy elegáns mozdulattal lendítettem felé a kardom, hátha sikerül ilyen közelről eltalálni.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 21 2017, 15:53

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Hétf. Okt. 23 2017, 11:49


A lovag támadása sem lett eredményesebb, mint harcos társáé, így a miniboss újabb támadásán kívül nem történik semmi új.

Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -688 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/27 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/128 HP, 5 páncél, 175/64 CSP

dobások:

Ozi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Okt. 23 2017, 23:38

Tachitól kaptam pár választ, de ezek egyelőre nem akartak összeállni.
- Szophie börtönbe kerüléséről nem sokat tudok. Csupán a tényt, de sem az okát, sem a célját nem tudom, hogy mégis mit és miért tett. - kezdtem bele a válaszba – Hinari lépése, hogy téged megkeresett, teljesen logikus döntés volt. A legjobb és az egyetlen kiindulópont, ami alapján el lehet kezdeni a nyomozást. - majd egy levegővétel után folytattam – Amúgy, mi is történt pontosan? - tettem fel a kérdést.
Tachi vállveregetésén csak pislogtam, hogy most w.t.f. - Miféle agymosásról beszélsz? – kérdeztem vissza szinte azonnal. - Nekem nem mosták át az agyam... - és Tachi FullHD-s vigyorát pedig végképp nem tudtam hová tenni, hogy ezt meg mire fel Rolling Eyes
Azonban nemsokkal később Alex visszatért közénk, majd egy rövid szóváltás után sikerült eltalálnom Bobyt. Az utánam következő harcos a tömör pöröllyel a miniboss helyett majdnem a Tachit kapta telibe, szóval... Boby már megint kezdi No
De legalább annyiból jól jöttünk ki a dologból, hogy a lovag srác is megúszta. Csak pozitívan. Erről jut eszembe, hozott valaki Unicumot? Rolling Eyes
Ami azt illeti, Tachi támadása sem volt sokkal eredményesebb. - Úgy tűnik fordult a kocka – jegyeztem meg hangosan. Az elején Tachi volt aki könnyűszerrel eltalálta a minibosst, és rajta kívül mindenki szinte mindig elvétette. Csak az a rejtély, hogy hogy a viharba nem tudjuk eltalálni időnként ezt a „mini” bosst. Most úgy tűnik Tachit elhagyta a szerencséje, és ha jól sejtem akkor én örököltem meg azt. De ez csak sejtés, legalábbis pár másodpercig.
Egy kis helyezkedés, hogy lehetőleg senki csapattag ne legyen a nodachi hatókörében, majd lendítettem is a nodachit. Először egy jobbról balra tartó átlós vágást küldtem Bobynak ajándékba, majd ugyanazzal a lendülettel követte egy balról jobbra vágás. Talán most nem teleportálgat itt össze-vissza...


// Igazak Kardja képi aktiválás, majd két támadás (0,5SP maradék + 1,5SP), CSP: 122 - 2x38 = 46
// alsó kockák nodachi tűzsebzésére mennek
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal19096/10100[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 23 2017, 23:38

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Angyalbob - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] Angyalbob - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Pént. Okt. 27 2017, 21:03


Két sikeres támadás a kardforgatótól, majd egy Bobitól is. Azért lassan, de biztosan fogy a páncélcsíkja Surprised
Illetve Tachi is gyógyult még 62 hp-t.

Bobi -124
Tachi +62
Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -812 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/27 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/27 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/175 HP, 5 páncél, 175/64 CSP

dobások:

Alex jön.


A határidők innentől újra beállnak 2 nap+mesélői reagra.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szomb. Nov. 04 2017, 15:26


Al elbambult, haladunk tovább.

Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -812 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/27 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/27 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/160 HP, 5 páncél, 175/64 CSP

dobások:

Tachi jön.


A határidő továbbra is 2 nap+mesélői reag.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Nov. 06 2017, 15:43

Felnevettem. Nyomozást, mi? Ha az emlékeim nem csalnak, válaszokat követelt tőlem, amelyekkel nem tudtam szolgálni értelemszerűen, így dühében és tehetetlenségében nekem támadt. Ez minden volt, csak nyomozás nem. Én viszont szimatoltam utána, és meg is tudtam néhány dolgot.
- Okok, célok... az Szophienál bármi lehetett - közöltem, elég erősen sugallva, hogy erről én sem tudok semmit. Még most sem - Én is csak annyit tudok, hogy megölt valakit, és hagyta, hogy a valaki valakije bosszút álljon rajta - osztottam meg vele a tudásomat. Ennél többet nem volt érdemes, hiszen a többi mind feltételezés volt. Elvégre volt a miértre elképzelésem, elég határozott, de ettől még nem feltétlenül volt igaz, és szerettem is volna, ha nem az. Engem viszont hagyott továbblépni ez a feltételezés. A kérdésére viszont csak vigyorogtam. Természetesen, miért is venné észre, hogy mindannyian ugyanazokat az ostobaságokat hajtogatják, mintha csak gépek lennének :]
Az már nem volt ilyen örömteli, hogy kifejezetten elrontottam a támadásom, de mivel Ozirisz-kun visszaadta a kölcsönt, ezért még bírtam szuflával egy jó darabig. Bólintottam egyet köszönetképpen a beavatkozására. Úgy festett, hogy mi ketten azért képesek leszünk együttműködni, ami kellett is, mert a szobor páncélcsíkja még nagyon messze volt a nullázódástól.
- Alex-kun, ha te is szobrot játszol, le fogunk vágni véletlenül :] - jegyeztem meg a fiú lassúságára, majd megpróbáltam most kicsit jobban koncentrálni, mint legutóbb, és ezúttal el is találni a művészeti alkotást. Úgy fest, megint eljutottam a kitartásom végére.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.