Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Yachi] Megismerni

3 posters

Go down

[Yachi] Megismerni Empty [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Vas. Ápr. 10 2016, 22:30

Határidő: Egy hét.
___________________


A felhívást olvashattad, itt is, ahogy minden városka küldetésadó tábláján, és bár azt hinnéd hogy a Virágmező csak békés lehet, ez nem teljesen így van. A Virágmező is Kayaba teremtménye, és mint itt szinte mindenhol az ő teremtményei leselkedhetnek rád. Wink

Egyelőre viszont csak a helyet keresed, ahol a Nap süt, de nem világít.


__________________________________________________________
Keress egy helyet, ami nagyjából fedi a leírást!
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Hétf. Ápr. 11 2016, 14:55

Ez volt úgy a hatodik alkalom két nap alatt, hogy láttam azt a felhívást. Mertem feltételezni, hogy minden szinten megjelent, hiszen ebben a két napban mindegyik szinten, ahol valamilyen dolgom volt, összefutottam vele. Így jött ki az a... igen, hat alkalom. Tőlem se gyakori, hogy ilyen rövid idő alatt ennyi helyen megfordulok, szóval még az is lehet, hogy ez nem is ennyire különleges dolog, ugyanakkor ahogy egy-egy rossz sláger is a fejemben ragad, ha túl sokszor hallom, úgy ez a hirdetés hasonlóan viselkedett. Különösen egy része, az a bizonyos utolsó félmondat, ami tökéletes figyelemfelkeltő volt, még ha az előtte lévő egészt kifejezetten irritálónak is találtam. Tulajdonképpen ez egy szépen megkomponált reklám volt, amit nagyon nehéz volt kiverni a fejemből. Floriába pihenni jöttem, mégis azon kattogott az agyam, hogy keresnem kéne egy ilyen helyet kíváncsiságból, és volt annyira erős a gondolat, hogy elszakítson a bódító virágillattól és a simogató tavaszi szellőtől.
Egy olyan helyen, ahol jelentős növényzet található, a megoldás igazából kézenfekvő volt, legalábbis viszonylag hamar megszületett a fejemben az elképzelés. Nem siettem, kényelmes sétatempóval hagytam el a várost, és léptem rá azokra az ösvényekre, melyek a rétekre, erdőkbe vezettek. Tisztában voltam vele, hogy közkedvelt célpontja a játékosoknak, mivel nagyon sok növény megtalálható itt, amire szükségük lehet. Én magam azt hiszem először jártam erre, de csak egy sűrű erdőt kerestem, és azt már a kezdetektől fogva megtaláltam, csak ugyebár el is kellett oda jutni, a horizontra, ahol az erdő szélét láttam. Kiadós séta volt, csak az a kár, hogy egyedül tettem meg. Jobban esett volna beszélgetni valakivel, így legfeljebb magamat szórakoztattam halk megjegyzéseimmel az út során. Aztán ahogy beljebb kerültem az erdőben és elhagytam a kitaposott ösvényeket, belefutottam egy olyan helybe, amit kerestem: félhomály uralkodott, hiszen alig-alig szűrődött át a napfény a lombok között, így végül is sütött is a nap, meg nem is, vagyis hát nem igazán világított, csak nagyon gyéren.
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Ápr. 11 2016, 21:41

Egy kisfiú hangját hallod meg magad felett. - Te is oda tartasz? Mint a többiek? Smile - Az egyik fa magasabb ágán üldögél és lóbálja a lábát. Kíváncsian oldalra billenti a fejét. - Tudok segíteni, ha eltévedtél. Ez nem az a hely. - Láthatod. NPCről van szó. A feje felett nem virít semmi, a >!< - en kívül, ami azt jelenti, hogy bizony ő hozzád tartozik. Már ami a küldetést illeti. Ami még feltűnhet, hogy fehér haja és tűzvörös nagy szemei vannak.

[Yachi] Megismerni Devious
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Kedd Ápr. 12 2016, 15:18

Kellemes hely volt. Mindig is szerettem a természetet, itt pedig bőven kijutott belőle. Friss erdei illatot szippanthattam, hallgathattam a madarak kedves csicsergését, melyből néha egész dallamokat is kihallottam, ha nagyon figyeltem, a lábaim alatt pedig apró gallyak ropogtak, vagy susogott az avar. Idilli volt, semmiképp sem tartottam rossz döntésnek, hogy belevágtam ebbe az útba, hiszen ugyanúgy nyugtató hatással volt rám ez a környezet, mintha a városban maradtam volna a virágágyások mellett. Vagy között. Csak én és a természet. Egészen romantikus hangzása volt, elmenne randipartnernek is, hiszen minden érzékemet kényeztette ^^ Leszámítva akkor, amikor egy-egy kiálló gyökérben megbotlottam, vagy ráléptem egy kőre, amitől kis híján kificamodott a bokám, de hát minden kapcsolatban megvannak a maga nehézségei, és igazán nem is tudtam haragudni Természet-sanra ^^
A fentről jövő hang annyira nem illett bele ebbe a környezetbe, hogy meg is ugrottam enyhe ijedelmemben, és kapkodva néztem körül, először csak a fák fedezékében keresgélve, aztán fölfelé, az ágak felé koncentrálva, hogy megláthassam, ki szándékozik a gyertyatartó szerepébe férkőzni.
- Többiek? Én nem tudom, hová tartok - hunyorítottam, hogy az ellenfény ellenére is kivehessem az engem megszólító alak sziluettjét. Így igazából az első dolog, amit megláttam, az a feje felett virító jel volt, és amiről megtanultam, hogy azt jelzi, jó úton járok. Vagy hát legalábbis van vele dolgom ^^
- Te akkor tudod, hol világít a Nap, de nem süt, fiatalember? ^^ Vagy fordítva volt...? - töprengtem el immár csak félhangosan motyogva. Bennem volt a késztetés, hogy bemutatkozzak, de ennyi idő után már hozzászoktam, hogy ezek az NPC nevű emberek nem sértődnek meg, ha nem tudják a nevemet, és sokszor nekik sincs konkrét nevük, csak mondjuk Fiú A vagy Idős Hölgy C. Neki pedig lehetne Albínó Fiú. Még sose láttam igazi albínót... mondjuk ő se volt igazi ^^"
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Kedd Ápr. 12 2016, 15:35

A fiúcska ijedtségedet látva, felnevet. Mint egy rendes, hétköznapi komisz kis kölök, csak úgy. De a világért se ugrana le eléd, hogy ne keljen a nyakadat nyújtogatnod felfelé. - Bizony! Smile Tudom hol van. Menj egyenes arra. - Mutat mögéd. - Lesz egy tó, köd, és egy ház. Oda menj be. A többiek is ott vannak. Ahol a nap süt de nem világít. Fordítva! - És csak kacag.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Hétf. Ápr. 18 2016, 15:40

Hátrébb léptem kettőt-hármat, hogy ne kelljen a nyakamat túlságosan megerőltetnem a felfelé nézés közepette. A fényviszonyokon persze ez sem segített, de lassan legalább hozzászoktam annyira, hogy egyre több részletet ki tudtam venni a fiú sziluettjéből. Bár egészen részletesen így sem láthattam az arcát, csak a vörös szemei, a hófehérnek tűnő haja és a komisz vigyora volt az, ami megragadt bennem. Tanácsára abba az irányba fordítottam a fejem, amerre mutatott. Nem kételkedtem a szavában, hiszen a feje felett izzó jel garancia volt arra, hogy segít nekem, vagy ha nem, maga a dezinformáció is arra való hogy előrébb mozdítsa a cselekmény szálát.
- Ház a ködös tó mellett. Értem, köszönöm szépen a segítséged ^^ - hajoltam meg tiszteletteljesen, majd a jelzett irányba fordultam és ha nem volt több mondanivalója, akkor elindultam a fák között. Nem siettem, szerettem volna kiélvezni a természet nyugtató közelségét, és a lassabb haladás azt is lehetővé tette számomra, hogy biztosabban tartsam az irányt és ne tévedjek le véletlenül a képzeletbeli ösvényről. Az erdőben, ahol csak fákat és bokrokat látni mindenfelé, nem könnyű navigálni, ráadásul a Nap is folyamatosan mozog, úgyhogy igyekeztem a fákon lévő mohára támaszkodni, ha elbizonytalanodtam az irányt illetően, és bíztam benne, hogy előbb vagy utóbb, de megérkezem a ködbe vesző tóhoz, és megpillantom a házat, ahol a nap világít, de nem süt, és ahová be kell mennem. Kezdtem kíváncsi lenni, hogy mi is ez az egész, rejtélyesnek és izgalmasnak hangzott ^^
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Pént. Ápr. 22 2016, 11:22

Bizony, hogy rejtélyes volt, izgalmasnak meg .. hát meglátjuk mennyire lesz. Lassanként lepte be a köd a fákat, amiken eddig kis madárkák csicseregtek, azokon most dudva nőtt, és legfeljebb egy-egy holló károgta el magát. Tudod. KÁÁÁÁÁÁr- krhm, te nem a temető felől jöttél, egy egészen más látvány tárult eléd. Voltak akik magaslatról jutottak le ide, ebbe a völgynek látszó, kavicsos-köves térre. Azoknak a monumentális szikláknak a tetejéről, amiknek a sziluettjei a ködbe vesznek, ám mégis felfigyelhetsz rájuk. Mintha falként rejtenék el a helyet, és te pedig betolakodóként vagy itt.
Ne rémisszen el a gondolat. Inkább menj előre, és megtalálod a tavat.
A tavat, ahonnan a köd táplálkozik. A túlparton pedig egy ház. Nagy kúriára lehetsz figyelmes, és égnek gyertyák is némely ablakaiban. Csónakot pillantasz meg. Pont olyan kis méretűeket, amik vidéken vannak ezrével az üdülő apartmanok részeként. Tavak, folyók, a tenger mellett. De nincs ott senki, hogy átevezzen, és noha te magad is megpróbálkozhatnál vele, és talán eszedbe is jut az ötlet, ne aggódj, mire odaérsz egy algás, iszapos, sáros alak mászik ki a vízből. Hosszú fekete haja az arcát takarja, ő maga teljesen csupasz. Mondjuk úgy, hogy nőnemű egyén. A bőre annyira sötét a ráragadt mindenfélétől, hogy nem lehet megkülönböztetni azt sem, miféle szerzet. De npc. Nincs a feje felett az ízléstelen vörös indikátor. Rekedt hangon szólít meg. - Áhhhhrr, Kalandor! Egy pillanat és átviszlek. Csak elvégzem a dolgomat. Mégsem szarhatok a házamba...pff - Azzal elbújt az egyik közeli bokor mögé nagyszűkségletet végezni.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Kedd Május 03 2016, 11:02

Nagyon izgalmas volt *.* Mármint, ahogy az egyébként gyönyörű, napsütéses idő, a zöld rengeteg illata és a madárkák édes csicsergése lassan-lassan el-eltünedezett, ahogy a köd leszállt a tájra. Ahogy a fény elveszett a tejfehér párában, úgy vált a levegő egyre nehezebbé és fojtogatóbbá, és úgy telepedett rá az én hangulatomra is a szorongás, és a félelem. Azonban ez az a fajta félelem volt, ami az adrenalint löki az egekbe, és egyre-egyre izgatottabb és izgatottabb lettem, ahogy lépéseim egyre beljebb vezettek az ismeretlen tájon. A fák árnyéka fenyegetőnek hatott, csivitelés helyett pedig már csak károgás hallatszott. Lassult a tempóm, de merészen haladtam előre... vagyis arra, amerre az előrét sejtettem.
Aztán kijutottam az erdőből, és egy valód, vadregényes táj tárult elém, ami akár jöhetett volna egy vámpíros könyvből is. A ködöt tápláló tó mögött baljós kúria húzódott, egy-egy ablakból pislákolt csak gyenge fény, és mintha fekete madarak is köröztek volna felette. És a felette húzódó hatalmas, gigantikus árnyékok... csodálatos *.* Bárcsak megörökíthettem volna ezt a látványt. Egészen hátborzongató volt. Mindennek tetejébe ráadásul a víz szokatlan csobogása azt sugallta, hogy valami vagy valaki közeledik. A hang irányába pillantva meg is láttam a tóból kiemelkedő sötét alakot. Szó szerint sötét volt, homlokomat ráncolva próbáltam kivenni a fekete masszából a különböző testrészeket. Legutóbb horrorfilmben láttam ilyen szerzetet, most is önkéntelenül hátrébb léptem egyet... aztán megszólalt, és lerombolta minden illúziómat és csodálatomat, teljesen tönkretette a hangulatot.
- Ehhehehee... - nevetgéltem kínomban a verbális zaklatottságomat kifejezve. Csalódott voltam, elhúztam a számat, ahogy bebotorkált a fák közé - Akkor azt hiszem egyedül megyek... - motyogtam magam elé, majd megrohamoztam az egyik épnek tűnő csónakot, és miközben belemásztam és az evezőkkel eltoltam magam a parttól, igyekeztem visszanyerni azt az izgalmas hangulatot, ami a kis közjáték előtt rám telepedett. Egyedül evezek egy kis lélekvesztőben a rejtélyes, ködös tó felett egy rémisztő kúria felé. Igen, ez megteszi alapnak ^^
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Csüt. Május 05 2016, 10:11

A szerzet valóban lekucorodott dolgát végezni, miközben te utadra indultál nélküle. A szerzet pedig, talán meglepetésedre, megijedt. Felpattant és utánad kiáltott de akkorra már szerencsére ~ vagy éppen fordítva, szerencsétlenségedre ~ messze jártál. A tó sima, tükörsima de átlátszatlan halványzöld masszája vett körül. - Várj! Veszélyes egyedül menned! -
Sokáig eveztél a csendben a lapát ütemes csobbanása törte csak meg ahogy eveztél. És semmi nem jelezte, hogy valaki vagy éppenséggel valami rád feni a fogát.... pedig így volt. Egyszer csak egy csodálatosan precíz pontossággal lenyúzott bőrű vörös indikátoros egyén veti rá magát a csónakod végére és beleharap... úgy húzza fel magát! Közben kezded hallani amit eddig nem. Nyöszörgéseket.....
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Hétf. Május 09 2016, 19:43

Szélesen elmosolyodtam, tökéletes búcsú volt az idegentől ezekkel a szavakkal. Még vissza is integettem neki, amíg látott engem, és én őt, de aztán a köd szép lassan elnyelt mindkettőnket, én pedig egyedül maradtam. Az egyetlen zaj az evezők által kiszorított víz csobogása volt, és én mindeközben bámultam a ködpamacsokat, és az alattuk húzódó békés, tükörsima vízfelületet. Vártam. Ez a forgatókönyv csak egyvalamire mehetett ki. Biztos voltam benne, hogy amint elérek a tó közepére, megjelenik egy hatalmas árnyék az átlátszatlan víz alatt, megjelennek a hullámok, és élet-halál harcot fogok vívni a hánykolódó csónakban... vagy valami ilyesmi. Az idilli Japánhoz illő kép a csápos szörnyeteg lett volna, bár arra igazából nem vágytam ^^"
Szóval hiába volt minden békés, én jól tudtam, hogy ez csak a vihar előtti csend, és fel voltam készülve, hogy valami ki fog ugrani a vízből, legyen az említett csápos szörny, a piranhák, a kraken, vagy egy életmentő amerikai göndör frizurával és azzal a piros úszóval. Aztán végül, azt hiszem, a zombi lett a nyerő választás. Kicsit meglepett, de olvastam már olyan képregényt, ahol a víz alatt mászkáltak, úgyhogy végső soron nem volt annyira valóságtól elrugaszkodott ötlet. A homlokomat ráncolva figyeltem, hogy mit csinál, de így első blikkre úgy tűnt, hogy nem engem szeretne megenni, hanem a csónakot. Tényleg, a cápát ki is hagytam az imént a felsorolásból...
- Eto... nem is tudom, hogy az íjammal lőjem-e fejbe, vagy verjem agyon az evezőlapáttal... Zombi-san, melyiket szeretné jobban? Vagy ne legyek ilyen erőszakos...? - lamentáltam félig magamban, félig az alakhoz beszélve, aztán eszembe jutott, hogy ha nem evezek, akkor nem fogok eljutni a túlpartig, szóval inkább azt folytattam egyelőre.
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Szer. Május 11 2016, 11:09

A zombinak vannak, vagy is inkább voltak haverjai. Ki hogy szereti. A lényeg, hogy amíg elfecsegsz a felderítővel, egy másik épp fel"rágcsálja" magát az előzőn. hami hami, ezek mindent megesznek úgy látszik. o.O
Aztán még egy és még egy, majd oldalról elkapja a kezed és rángatni kezd. Le akarnak húzni magukhoz. ^^
De a part már nincs messze. owo Egy tucatnyi zombival a hajódon közeledsz felé. x)
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Szer. Május 25 2016, 15:08

- Nem vagyunk ma valami beszédesek, ugye? - sóhajtottam fel egykedvűen - Kár, pedig társaságban némán utazni elég unalmas - tettem hozzá, majd folytattam a húzást. Nem tudom, hogy mit tudott volna nekem segíteni az a valaki a parton, talán ketten evezve gyorsabban átérünk? Tény és való, így, hogy kapaszkodtak a csónakba, meg egymásba, nehezebben haladtam, de haladtam így is, amíg ők azon marakodtak, hogy ki akar velem utazni a csónakban. Sose voltam még ilyen népszerű, őszintén lenyűgöző érzés, hogy ennyire nagy harcot vívnak értem, még ha egy kicsit... meg is romlottak már ^^" Kezdtem magam úgy érezni mintha egy híres énekesnő lennék, akit a rajongói kétségbe esve próbálnak megérinteni, akár egymás testi épségét se kímélve. A győztes mondjuk hamar meglett, az egyikük megragadta a kezemet és megpróbált lehúzni magához.
- A kézfogás csak az első randi után jöhet, Zombi-san - figyelmeztettem, majd nyomban fejbe is kólintottam az evezőlapáttal jó alaposan, és ha még akkor se akar elengedni, akkor a karját csapom le vele. Egész jó szórakozás volt ez így, autentikus horrorélmény a virtuális világban élethű hangokkal és grafikával. Már csak pár húzás volt a part, úgyhogy igyekeztem megtenni ezt a néhány métert, nem lett volna jó, ha lejár az időm és game overt kapok ^^ A hasonló játékokon mindig vannak ilyen feltételek, túl kell élni megadott időt, el kell kerülni az arcnélküli manust, ilyesmik. Ez most az előbbire emlékeztetett, a zombis játékokban ilyen hullámok voltak, két perc alatt először csak kevés, aztán ahogy haladsz előre, úgy egyre több és változatosabb fajták próbáltak megenni. Ez lehetett a level one, a rajongó zombik hada, akik nem túl veszélyesek, és csak meg akarnak tapogatni.
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Május 30 2016, 11:48

Az első kérdésedre azért jött valami válasz. - Nyavaubrabrabrabrabraaaaaaazzzzuuu--- uuu---zaaa-uuu---uu---aaa--aaaa-----ooo---sshshshshshsh
Ezzel kell megelégedj.
A nyertes zombi sannak bizony le kellett vágnod a karját ahhoz, hogy megszabadulj tőle, ő pedig szomorúan csámcsogott tovább a csónak szélén. Kitartó fajta volt az biztos. Csápolt a másik karjával is, hátha elér, de nem volt abban a helyzetben, hogy a célját megvalósíthassa. ugyanis társai sérültségét kihasználva gyorsan fölé kerekedtek. Amíg te a zombi kéz lehámozásával voltál elfoglalva belekaptak a ruhádba és kitéptek egy részt maguknak. :/
Szegény ruha.
Kiérsz a partra, bár nem épségben. Az, hogy a csónak totál káros lett, a legkisebb. Valamennyit még a páncélod is bánt. a kis akció után.
A túlparton pedig az a személy most biztos szentségelhet. tönkretetted a ladikját. :/
Amire figyelmes lehetsz amellett, hogy föléd magasodik a kúria, az az, hogy a zombikéz lenyomata megmaradt a kezeden. Csúnya piros. ><
A ház főbejárata zárva, számodra használhatatlan.
Jobbra haladva oldalt semmit nem találsz, hátul pedig egy kis kert elszáradt növényekkel, és egy kis erkély, ahol szétdobált dobozok vannak. Farkas vonyítás hallatszik, és a ház mögött sírhelyeket pillantasz meg.
A főbejárattól balra lévő oldalán van egy kötél az egyik fölső ablakból lelógatva, bár azt nem látod, hogy maga az ablak nyitva van e.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Yachi Szomb. Jún. 11 2016, 11:06

Legalább úgy nézek ki immár, mint aki valóban túlélt egy zombitámadást. Mármint ugye ha szétharapdálták a csónakom - vagy más csónakját... ehhehe ^^" -, szóval ha egy ilyen brutális és erőszakos támadás után patyolattisztán és teljesen sértetlenül mászok ki a ladikból, akkor az nem is igazi megpróbáltatás. Így a jó, elszakadt a ruhám és... rajtam maradt egy kéz lenyomata...na jó, ez annyira nem tesz boldoggá. Mondjuk nem harapott meg, szóval biztos nem lettem fertőzött, de azért egy icike-picikét nyugtalanná tett a karomon lévő piros folt. Izgalmas lesz ^^
Ha ez valóban egy játék, ráadásul kalandjáték, akkor először is fel kellene térképeznem a környéket. A főbejárattal még nem törődtem, először elindultam balra, hogy körbejárjam a házat és eldöntsem, mi legyen a következő lépés. Rögtön szembejött egy ablakból kilógatott kötél, mint nyilvánvaló továbbjutási lehetőség, ezek után már nem lepett meg, hogy az ajtó zárva volt. A legérdekesebb dolgok inkább hátul voltak, bár a sírok közelébe menni nem feltétlenül volt jó ötlet. Vagy onnan jöttek a zombik, vagy még vannak ott... a sírokon szereplő nevekkel, ha vannak, valószínűleg nem sokra mennék. Viszont a dobozok... dobozokat, fiókokat, szekrényeket mindig érdeme átkutatni az ilyen játékokban, mert midig vannak bennük hasznos dolgok, vagy olyanok, amik hasznosnak tűnnek, aztán később kiderül, hogy semmire sem jók. Szóval első lépésként úgy döntöttem, hogy megpróbálok találni valami érdekeset a dobozokban, hátha például van kulcs a főbejárathoz, vagy felsejlik valami más alternatíva a bejutásra, mint az ablakból lógatott kötél. Nem feltétlenül szerettem volna a nyilvánvaló utat követni, úgy izgalmasabb ^^ Tényleg, azt is megnéztem, nincs-e másik ablak nyitva valahol, ha már mindenképp mászni kell, be tudnék jutni máshová is ^^
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal629/1500[Yachi] Megismerni Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Szer. Júl. 20 2016, 12:20

No te lány. Loot time. Yachi szerzett az egyik dobozból egy mozaikdarabot. (persze a legutolsóban, mire az összes doboz tönkre ment x3)
Van még nyitott ablak, amellett, amin a kötélnek szánt ruhaanyagok vannak kilógatva. Az az ablak viszont elérhetetlen számodra. Illetve van egy erkély is, ugyan zárt ablakkal de ... most tetted tönkre a dobozokat, amikkel feljuthattál volna XD
Elárulom, előbb utóbb úgyis nekiveselkedsz a kötélnek és nagy nehezen, himbálózva, minden pillanatban azzal szembenézve, hogy visszazuhanhatsz, felérsz.
Zárt ajtóval találod szembe magad, és egy teleszkóp csöve mered feléd az eget kémlelve. Amúgy egy rendes szoba lehetne, ha nem lenne minden széjjeldobálva.
Keress kiutat, vagy lootolj kedvedre. Úgy látom, belejöttél már amúgy is.
Amiket megnézhetsz.
Két kép, az egyiken egy lány van, szőke hajjal, és félig feléd, félig az ablak felé fordulva néz. A másikon egy szemüveges fiú, bús ábrázattal mered maga elé, (vagy alá?)
Egy kis asztal, fiókokkal, a fiút ábrázoló kép alatt.
Egy asztal, tele mindenféle papírral.
Egy szekrény a képekkel szemben, és
egy faliszőnyeg.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Kuradeel Vas. Okt. 23 2016, 18:15

A küldetést lezárom.
(7)

Jutalmad: (a hosszú várakozásra való tekintettel megkapod a maxot Rolling Eyes )
100 exp + 120 arany

és akkor ezek itten még.

Yachi:
Növénylátás: Tier 2, 120 -> 130
2 Vastag Tövisgyökér 3 Faeno Ág 2 Vörös Gomba 1 Nihil Levél 2 Óriás Pitypang


Receptek

Yachi:
1db Tier 3 Kristályírás Recept


Hallgatózás

Yachi (Hallgatózás 2. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, az első kockánál egyet, a többinél kettőt levonva.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 03 2016, 12:39

Yachi: Birkózó Kristály Recept
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Yachi] Megismerni Exp_bal0/0[Yachi] Megismerni Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Yachi] Megismerni Empty Re: [Yachi] Megismerni

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.