Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[25. boss]

+10
RenAi
Halász Alex
Hinari
Kusumi Ayani
Saya
Chancery
Shukaku
Asuka
Cearso
Kayaba Akihiko
14 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[25. boss] Empty [25. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 07 2016, 23:14

Első kör határideje: 01. 14. 23:59 + amíg nem írok
Minimum szólimit (minden hozzászólásnak): 100 szó
Harci kör határidő: 4 nap (amennyiben többször is előfordul, hogy a 4. napon írnak, harc közben lecsökkentem 3-ra)
Ezen belül parancsnok határidő: 2 nap

Szervező: Kusumi Ayani
Az vesz részt, akit a szervező magával visz és határidőn belül ír.

Parancsnok: Mirika.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 08 2016, 11:06

A hírek szerint ez egy nagyon veszélyes boss lesz. Nem is tudom miért jövök el már az első próbára. Nem hiszem, hogy azonnal le tudnánk csapni a szint örzőjét, főleg hogy szerintem egy csomó dologról még csak nem is tudunk. Pesszimista vagyok, de ez engem nem zavar. A bosson kivül azonban még két kérdés foglalkoztat. Shu most is be akar-e jönni? Mert a múltkori után nem hiszem, hogy ez most olyan hű de jó ötlet lenne. A másik: Vajon Asu el fog jönni? A hírekből, amiket Shutól hallottam, arra gondolok, hogy a veszekedések ellenére is el kéne jönnie. Ha nrm is erre, talán a következőre. Nem hiszem, hogy húznia kéne az időt a minél késöbbi megjelenéssel. A frontosok így is, úgy is neki fognak majd esni.
Az érkezők többségét egy biccentéssel köszöntöttem.

Spec itemek: gyémánt mellvért, Artemis (5-ös szint)


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 12 2016, 19:26-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[25. boss] Exp_bal10/5900[25. boss] Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Asuka Pént. Jan. 08 2016, 12:57

És igen. Megint itt vagyok. Mert miért ne. Nem tudok most igazán sokat róla, mi lesz a bosson, különben is csak azért vagyok itt, hogy többet kelljen számolni. Mert a boltom könyvelése önmagába véve kevés, ugyebár...
- Cearcsó! *.* Rég láttalak. Bár igazából mindenkit rég láttam. Kivéve a tükörképem, persze. - üdvözlöm az íjászt fülig érő szájjal. Igen, új sminkeket csináltam, arra kellett az a tükör. Most is az új, barack színű ajakápolóm van rajtam. Meg a Falánk. A jobb kezemben. Csak.úgy mellesleg. Persze csatabárdként viselem, mert azt szoktam meg, azzal szoktam harcolni. A Hentesem már nincs többé...  hüpp-hüpp... Tényleg hiányzik, azzal nagyobbat is ütöttem. De remélem, ez is lesz olyan jó. Terumi meg majd megdöglik a sárga irigységtől, amiért nem csak a cipőm szebb, mint az övé. A.sajátját úgyis kínaiaktól vette.

Spec.itemek:
Falánk
Kaszás Rettegett Cipője
Obszidián Burgonett
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[25. boss] Exp_bal4530/4700[25. boss] Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 10 2016, 07:15

-Toll és jegyzetfüzet pipa!
Ez volt az a mondat, ahol Timidus úgy döntött, hogy már felesleges bármilyen közbevetés. Ja igen, ott járunk, hogy Shu indulás előtt rendszerezte, hogy minden nála van-e, és a kezében lévő tollal pipálta ki a füzetben lévő listában, hogy bizony ez a két tárgy a rendelkezésére áll. Igen, valaki kicsit túlkészül a feladatra, de az a lényeg, hogy végül is csak odajutottak. A szerelmes pár mindkét tagjának megfelelő köszönési formát választottak, azaz Shu ismételten a nyakába borult mindkettőnek, Timi pedig már csak intett a meghajlás helyett.
-Húúú! Sziasztok! Na az után a megbeszélés után én nagyon várom, hogy mi lesz! Múltkor Miri összevissza esküdözött, hogy csak a Sayos lány miatt nincs taktika. Arra is gondoltam, hogy végig kommentálom a dolgokat hangosan, mint a tévében, de lehet, hogy azt valaki idegesítőnek gondolná...
Várt is választ, meg nem is, de ha nem érkezett, akkor a bejáratot kezdte el rajzolgatni, ami mögött a kazamata húzódott. Utálta a kazamatákat, de hát mindent az olvasókért...

Ugyanúgy "veszek részt" a harcban, mint legutóbb :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal12695/10100[25. boss] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Cearso Vas. Jan. 10 2016, 16:55

Az a két ember, akire számitottam megjelent.
Nem mindkettőnek örültem teljesen.
Miután Shu megölelt, de mielőtt még elment volna a közelből, megfogtam a csuklóját és leguggoltam, hogy alacsonyabban legyek, mint ő.
-Shu...



-Hmm?
Nem gondolta, hogy kap választ a költői kérdésére, szóval gyorsan megrázta a fejét.
-Nyugi, nem gondoltam komolyan! Olyan csöndben leszek, mint egy kisegér.

-Nem erről van szó. Mint a barátod, szeretnélek megkérni, hogy most ne gyere be velünk.


-Ööö... és miért ne? Oké, te nem vagy Miri... mármint Mirivel sem vagyok rosszban... de mégis miért ne menjünk be?

-Ennek több oka is van.
Végignézek a társaságon, és most kimondom, ami eddig még nem hangzott el:
-A legfőbb, mert szerintem ez a küzdelem eleve kudarcra van itélve.

-Jó, de olyat nem játszunk, hogy csak a szép meg jó dolgokat írjuk meg. Ha valami nem sikerül, akkor azt is megírjuk. És... kedves tőled, hogy félted a pénztárcámat, de engem csak akkor támadna meg a Boss, ha ti már elbuktatok, szóval még Burkot se fogok veszíteni. Ne aggódj.

-Nem ezektől félek.

-Oké... a rendszer is kisípolja a csúnya szavakat, ha valaki káromkodik akkor azt majd kihagyom én is a cikkből. Így jó lesz?

-Shu, én téged akarlak megvédeni. Tudod milyen érzés, mikor látsz valakit meghalni, akit szeretsz, de nem tehetsz semmit? Ettől az érzéstől akarlak megóvni leginkább.

A lány tekintete elkomorult, keze akaratlanul a nyakában lógó medálhoz vándololt, majd egy szó nélkül bólintott.
-Cear... ha tudsz arról, hogy bárki... akárki Burok vagy Kristály nélkül akarna oda bemenni... segítünk megakadályozni...

-Nem tudhatjuk, hogy a kristály vagy a burok megfelelően müködik. Hisz volt már olyan boss is, aki a Hazatérés kristályt blokkolta.


-Pfff! Már te is ezzel jössz?
Láthatóan megkönnyebbült, de azért a keze még a medálnál maradt.
-Igen, persze, hogy blokkolta. Ha már azt a rendszert eltörölte KA, hogy meghal aki elpixeleződik, akkor legalább egy kis izgalom maradjon, amiért hőböröghetnek a hű de gyilkos játék rajongók. Mindenki csak bemenne, megnézné a dolgokat majd kimenne. Tönkremenne Greg üzlete. Cear, butaságok miatt aggódsz. Kayaba játszani akar, és nem ejti ki azt a pár embert, aki hajlandó még a bugyuta Bossait kalapálni.


-Biztos nem lesz fájdalmas azt látni, hogy valaki kiburkol, vagy esetleg a nyomás hatására kiteleportál?

-Cear... egy csomószor csináltunk már ilyet. Azzal közlekedünk. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy nem fájdalmas-e azt látni, hogy valaki felszáll a villamosra. Kijövünk a teremből, és ott fog várni a bejáratnál. Meg... csináltunk már minit is, onnan is kiteleportáltak az emberek. Ez semmiség.


-Rendben.
Ez nem jött be. Úgy néz ki a lány érzéseire nehezebb hatni, mint gondoltam.
Felállok, de még mindig nem engedem el.
-Ennek ellenére sem szeretném, ha bemennél.

Shu sem engedte el a fiút, sőt, újra megölelte, jó szórósan, és még hozzá is bújt.
-Te vagy a kedvenc... izé... szóval olyan vagy, mint valami nagybácsi. Mint,,, amilyen Anat volt. De... ha csak attól félsz, hogy rosszat fogok álmodni amiatt, mert valaki kiburkol... nem vagyok már olyan pici. Csak... csak bízz bennünk.

-Shu. Én félek. Attól, hogy mit fogsz gondolni rólam, ha valami hülyeséget csinálok odabent, és azt te is látod.


És most jött az a pillanat, hogy Shu intézett egy csipogást Timi felé, aki hátulról lökte meg a fiút, Shu pedig kicsit elhúzta, ha esetleg túl közel lettek volna Asuhoz. Valószínűleg eleve magánbeszélgetést folytattak, ami elég gáz így hármasban... de hát ez van.
-Figyi... a kijutásért harcolsz, ami elveszi tőlem Timit, engem meg... szóval tudod. És mégis itt ölelgetlek meg minden. Szerinted mit tudnál odabent csinálni, ami miatt rosszat gondolnék rólad? Elrontasz egy támadást, és majd kicsúfollak, hogy noob, vagy nem is tudom mit szoktak mondani? Vagy... tervezel valamit?

-Sokkal bátrabban kisérleteznék, ha nem lenne ott a sajtó.
Törtem meg végül.
-Rengeteg dolog van, amivel biztos nem próbálkoznék, tudva hogy minden lépésemet figyelik.


-Igen. Pont ezért vagyunk ott. Te mondtad, hogy nem dolgoznak össze, meg mindenki a saját feje után megy, meg ilyenek. Ha figyelik őket, akkor talán kicsit felelősségteljesebbek lesznek. És ebbe te is beletartozol. tongue hangulatjel Razz

-Megfogtál.
Azonban..
Van még egy utolsó érvem:
-Vannak itt olyan képességek, amelyek mindenkit sebeznek, független attól, hogy részt veszel a küzdelemben, vagy sem.
-És előfordulhat, hogy ezek használatára is sor kerül.


-Mi? Nem hiszem, hogy ez ilyen könnyű lenne. A Boss azokat támadja, akik benne vannak a küzdelemben, mi pedig a második kör vagyunk. Ez így volt múltkor is.


Nem a boss képességéről beszélek. Az múltkor például a peteket se sebezte.

-Igen, a Boss általában nem sebzi a peteket. De... ha meg ilyen képessége van valakinek...
-Az vagy területi jellegű, vagy kijelölheti a célpontot. Egyszerűen nem kell útban lennünk. Egyébként sem hiszem, hogy ekkora résztvevőszámnál ilyen képességet használna bárki is. Nem éri meg.

Biztos vagy benne? A boss képessége miatt szerintem ezek a jelentéktelennek tünő sebzések is kincset érhetnek a küzdelem alatt. Az elöző bossnál szándékosan nem is tértem ki erre a dologra.

-Nem vagyok biztos, de az egész csapatot sebezni a Boss sebzése miatt nem tűnik jó ötletnek.


-Most nem. De vannak dolgok, amikkel meg kell próbálkozni. Azért is hívják próbának.
Főleg úgy hogy ezek a képességek annál erősebbek minél kevesebben vagyunk.


-Amíg Bossharcon vagyunk, véd minket a Burok. Ennyi a lényeg, Cear. És mivel mi ott leszünk, ezért nem kell aggódnunk.

Így a ti plusz két személyetek miatt is elbukhatunk, ha úgy alakulnak a dolgok.

-Naa! Ez már azért tényleg túlzás, hogy ránk fogd azt. ha nem sikerül! ˘^˘
Shu most már összefonta a kezeit, és Cear ismét egy nyelvöltéssel gazdagodott.
-Oké, nem akarod, hogy bemenjünk, de akkor döntsd el, hogy eleve kudarcra van-e ítélve, vagy miattunk bukjátok el. Izé... szóval tényleg cuki dolog, hogy meg akarsz védeni... de vigyázunk magunkra. Megígérjük. Rendben?

-Előfordulhat, hogy a jelenlétetek lesz a legkisebb gondunk. Meg az is, hogy rengeteget fog számítani az a két plusz fő. Csak szeretek minél tőbb dologra felkészülni.

-Cear... egy dolog van, ami nagyon fontos. Ugye... nem fogsz megharagudni, ha mégis bemegyünk?

Nem. Ez a ti döntésetek. Én csak kértem valamit. Nem kényszeríthetlek semmire.


-Akkor... köszönjük szépen, hogy szóltál, és azt is, hogy aggódsz értünk, és ha valami lesz, akkor mostantól teljesen jogosan mondhatod, hogy te megmondtad.
Most már teljesen megkönnyebbült, és újra mosolygott.
-Ez csak egy játék, ne vedd túlságosan komolyan.

Visszamosolyogtam.
Ha én nem tudtam rávenni a távozásra, akkor talán senki se tudná.
Esetleg csak maga Kayaba, vagy az az Akito, akiről olyan rejtélyesen mesélt a múltkor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[25. boss] Exp_bal10/5900[25. boss] Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 10 2016, 19:41

Egy újabb boss. És hogy őszinte legyek, ma valahogy egyszerűen semmi kedvem harcolni. Hogy mégis miért jövök el ennek ellenére? Mert ha már eddig itt voltam, akkor nem hagyom cserben őket csak azért, mert épp elég vacak a kedvem. Lehet, csak a frontot érzem, vagy egész egyszerűen el vagyok fáradva, miután az ünnepeket sem épp pihenéssel vagy olyasmivel töltöttem, ami nekem jól esett volna, áh, nem... akkor is csak mások és mások és mások... lehet, önző vagyok most ebben a percben, de egy picit szeretnék már magamra is időt fordítani. Kár, hogy előreláthatólag ezt még jódarabig nem tehetem meg.
Még indulás előtt, biztos ami biztos alapon elküldtem Ayani-nak az utólag megszerzett bossinfót, majd elindultam, szokás szerint. Az új rúna még bejáratlanul hever odahaza a ládában, majd legközelebbi alkalommal fogom kipróbálni. Odaérve még elég szegényes létszámban, de várható emberekre bukkantam. Shu kapcsán is éreztem szinte, hogy meg fog jelenni, miután az előző boss nem épp úgy zajlott le, ahogy általában szokott, így az a cikk igazából csak az olvasók megtévesztése lett volna, ha egyedüliként adja le. Kell még pár alkalom, mire körvonalazódna nekik, hogy mi is folyik itt - mondom ezt úgy, hogy ez már azt hiszem, több, mint tizedik bossom, de még mindig gőzöm nincs a zajló eseményekről. Mindenki megkapja a szokásos mosolyt és köszöntést, de kivételesen nem állok sem előre, sem középre, csak úgy oldalra és némi stresszlevezetőként én is rajzolok, csak nem kazamatakaput, hanem mindenféle más egyéb hülyeséget, ami épp eszembe jut. Rajzfilmmé alakított mobokat, mogorva Álmot, és a többit.


Spec itemek:
Gyémánt Kesztyű
Káosz Mellvért - inaktív

Közös batyu nyitásakor beteszem:
1x Gyenge Elnyomó Méreg (a méreg 5-öt sebez, majd a sebzéssel egyenlő mennyiségben csökkenti az adott szörny/boss erejét sebzés/5 körre, ha a szörny/boss ereje így mínuszba meg, akkor a sebzései gyógyítanak, maximum 2 találatig marad a pengén, csak szörnyeken és bossokon használható)
1x Gyenge Sebnyitó Méreg (ha a mérgezett pengével való támadás nem páncélt, hanem életpontot sebez, akkor a következő mérgezés +10-et sebez is a hatása mellett, legyen az akármi, maximum 2 találatig marad a pengén, csak szörnyeken és bossokon használható)
1x Gyenge Bossgyengítő Méreg (a mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén)
1x Gyenge Bossgyengítő Kristály (a boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadásig, több kristály használata esetén nem nő a százalék)
4x Gyógyító Kristály (aktiválása után a használón körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
5x Mobtépő Kristály (Egyet sebez egy mobba. Amennyiben mobszorító kristály utáni körben használják, a sebzés 100-ra nő. Csak mobok és bossok ellen használható.)
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[25. boss] Exp_bal2062/2100[25. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Saya Kedd Jan. 12 2016, 19:24

Megint inkább a Hugi jött, én nem. Mondjuk nekem igazából úgy semmihez nincs kedvem. Mikor megjövünk, ő körbe is néz, hogy hát ha lesz ötletem, de nem, nincs kedvem rajzolni, pedig ketten is azt csinálják, meg beszélgetni az aztán pláne nincs, meg úgy semmi, harcolni sem. A Huginak van kedve rá, de amúgy érzem, hogy most picit aggódik értem, mármint olyan letraktoros vagyok...
~Letargiás.~
Na, olyan vagyok, és amúgy ő azt nem szereti, csak kicsikét, ha össze tud engem törni, de mikor már napok óta vagyok ilyen, akkor közli, hogy ez elviselhetetlen, és mindig megpróbál felvidítani. A Hugi amúgy szeret engem, tudom :3  Csak most nincs kedvem egyszerűen semmihez. Hagyom, hogy had intézze ő a dolgokat, ő meg amúgy félreáll és úgy tesz, mintha az íját állítgatná meg tisztogatná, pedig nincs is rajta mit csinálni.


Spec itemek:
Gyémánt Mellvért
Szélvész Köpeny
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[25. boss] Exp_bal3807/4100[25. boss] Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 12 2016, 21:37

// a sötétebbik kék szövegek Shu által megbeszélt kis párbeszédek, melyeket Shu maga szemszögéből írt //

Ott álltam egyedül komoran magam előtt bámulva a boss terem előtt, és néztem a kis társaságot, aki itt összegyűlt. Ma én voltam a felelős a sima küzdelemért, és nem akartam semmi fenn akadást. Így mikor, már a legtöbben megérkeztek, csak ekkor szólaltam fel.
- Üdvözlök minden kedves összegyűltet. Mint gondolom sokan köztetek, már tudják, az infók szerint, ez a boss az eddigi bossok közül az egyik legerősebb, legnehezebb ellenfél, akivel dolgunk volt, és ahogy az 50., 75., és maga a 100. is ilyen lesz. Éppen ezért nem fogok mindenki előtt mosolyogva optimista bíztatásokat mondani. Nem… ma nem. Nagy eséllyel az ittlévők többsége, ha nem mindannyian ki fogunk burkolni, mert nem rendelkezünk elég infóval. A legtöbben ott voltatok a 10. bosson, és mind tudjuk milyen pokoli nehéz is volt az a boss, és csak milyen nehezen sikerül akkor leütni, míg rá nem jöttünk a dolgok nyitjára. Attól tartok most se lesz könnyebb dolgunk. Éppen ezért senki számlájára nem rójuk fel, ha most elmegy. Tudom milyen nehéz, még mostanában is burokra pénzt szerezni, hisz nem mindenki tud megfelelő anyagi hátteret biztosítani magának több bossharcra is. A mai cél a felderítés, és ha persze sikerül a boss leverése, akkor őrölünk, de ha nem az sem gond. Ha a harc nagyon rosszul áll, bárki kiburkolhat, de lehetőleg ezt csak tényleg akkor tegyük meg, ha végletekig húztuk a tűréshatárunkat. Én magam a végsőkig benn maradok, míg mindenki ki nem teleportál, és amíg csak tudom, támogatom a bajba levőket. Nos de térjünk a lényegre. Parancsnoknak felkérném Mirikát, vagy Hinarit. – pillantok a lányokra – Amennyiben nem szeretnétek a mai napon vezetni a harcot, akkor sem sértődünk meg. – sóhajtok – Mindenesetre ebben az esetben, ha valaki úgy érzi, nyugodtan jelentkezhet parancsnoki helyre. A bossról eddig összeszedett infók ebben a dossziéban vannak. – emelem fel a kis dossziét, majd átnyújtom annak, aki végül jelentkezett parancsnoknak – Nézd át, és vezess minket.
Végül elfordultam a többiektől, majd egy bíztató vállveregetést adok a parancsnoknak, és Shukakuék felé indulok. Bekapcsolt Észleléssel lépek a lány elé, és kissé komoran, de nyugodt hangon szólok hozzá.
- Shu. Arra kérlek, hogy máma légyszíves,  hagyd ki ezt a bosst. Elég konfliktus fog így is kialakulni, nincs szükségünk még egy feszültség forrásra. – kérem teljesen őszinte, szintem már barátságos hangon – És ezt most nem Ayaniként kérem, hanem mint a harc szervezője. Ez egy igen kemény boss, és szeretném, ha mindenki a harcra fókuszálhatna. Ezt nem sértésként akarom mondani, de tudod jól, hogy jó páran nem értünk azzal egyet, amit szoktál csinálni és mondani, és nem egy vita robbant, már ki, még ha tudom is, hogy ez nem is volt szándékodban…. Szóval kérlek… - nézek rá kissé szomorkásan, látszik, hogy nem vagyok valami vidám, bár láthatta rajtam, hogy a hangulatom forrása nem ő maga, hanem a közeledő harc az.

-Izé... szia. Shu akkor is a köszönéssel kezdi, ha Ayani ezt kihagyta, és még Timidus is bólint. Mindketten tudják, hogy mit fog mondani, de természetesen szépen türelmesen végighallgatják. -Sajnálom, de nem tehetem, Ayani. Legutóbb Chan azt mondta, hogy az nem egy szokványos Boss volt, tehát itt kell lennünk többen, mert különben még azt mondanák ránk, hogy elmentünk egy könnyűre, és direkt csak azt mutattuk meg, hogy utána azt mondhassuk, hogy ha ilyen könnyű, akkor miért nem haladtok gyorsabban. És... múltkor is csendben voltunk. A hangunkat sem fogod hallani. Megígérjük. Csak nézni szeretnénk, nem pedig bajt okozni. És... izé... ha még nem mondtam volna, vagy nem láttad volna az újságban, boldog évet Rózsikának ^^

Nem voltam túlzottan meglepve, így csak sóhajtottam. Persze rendezőként minden jogom megvolt, hogy elküldjem, de próbáltam kompromisszummal megtenni a dolgokat. A lányra néztem komolyan, és csak apró bólintással reagáltunk a szavaira, Tűzrózsával.
- Shu. Név szerint magamra vállalom a terhet a mai nappal illetően, és ezt nyugodtan leírhatod az engedélyemmel. Magamra vállalom a felelősséget, hogy nem engedtelek bemenni. És a kérésem, csak mostani alaklomra áll. A következő próbán, ha nem sikerül, már nem én leszek a rendező, és akkor ő dönt majd, és az ő döntésébe már nem szólok bele. Ha vége a bossharcnak, majd üzenni fogok neked, és akkor elmesélem a dolgokat, amik benn történtek, vagy ha nekem nem hiszel, hogy mindent elmondok, akkor Tűzrózsa mondja el, ha neki sem, Saya is biztos készséggel segítene szerintem. Nem azzal van a gond, hogy csak állsz és figyelsz. Ez az én szemszögemből ez zavaró. Mi a kijutásért harcolunk, és egy olyan néző, aki csak a harcot figyeli, és leírja a saját szemszögéből a dolgokat igen zavaró tud lenni, pláne, hogy tudjuk, hogy neked nem célod a kijutás. Értsd meg, hogy nem veled van a gond, hanem amit most csinálsz. Ha a harcra vagy kíváncsi harcolj, mint mindenki, ha a bossról akarsz érdeklődni, megvárod, míg vége van, és meginterúvolod a harcosokat, akik szeretnének válaszolni. – hangom továbbra is nyugodt volt, de nem volt már túl sok türelmem, hisz nem ezért jöttem máma ide.

- Nem tilthatsz ki minket a teremből, Ayani. Bemegyünk. Mirika is megmondta, hogy csak a pletykákból nem tudunk meg semmit, és nem hiszem, hogy hazudnátok, de tuti a saját szemszögetekből írnátok le a dolgokat. Én viszont szó szerint rögzítek mindent. Sajnálom, ha ezzel bosszantalak titeket, de nem tehetek mást. Tartozom ennyivel az olvasóinknak, mert megígértem nekik, és mi betartjuk, amit ígérünk.

Ismét csak sóhajtok, és a fejemet csóválom.
- Tudod Shu. Az emberek többségét azzal haragítod magadra, hogy túl makacs vagy. De legyen. Viszont tudnod kell, hogyha valaki vitába kezd veled… én nem lépek közbe. Ezt nem fenyegetésként mondom… de mostanság így is elég sok bajom van a boss, még csak egy ráadás… Szóval bocs… és vigyázz azért magadra. – biccentek felé végül, és elindulok Miri felé.

-Én... köszönöm... tényleg nagyon kedves vagy... és megígérjük, hogy nem csinálunk semmi rosszat. Ha valaki vitázni kezd, elengedjük a fülünk mellett. Mint ha ott se lennénk. ^^ És... nem, nem mondom, hogy sok sikert, mert azt nem akarom... de vigyázzatok magatokra ti is.

Nevelés kesztyűje lvl 8
2x Napszak Gyűrű

Közös Tarisznya
Hazatérés Kristály
2x Gyenge Anti-boss Kristály (aktiválása után két körig felezi a célpont boss támadóerejét)
1x Vörös Bika Poti
1x Gyenge Tisztító kristály
1x Pánik Burok
2x Kis Potion (+20 HP)
5x Nagy Potion (+40 HP)
2x Gyógyító Kristály (Aktiválása után körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
0x Egyedi Csillag Kristály (Széttörésekkor erősen fényleni kezd és emelkedik így pár méteres magasságba. E fény bármilyen sötétséget megtör  és csillagként mutatja meg az utat bármerre is akarsz menni, vagy épp juttat ki bárhonnan. Tier szinttől független bárki használhatja.)
1x Páncélbőr Potion (ha az elkövetkezendő 3 kis körben átütik a páncélodat a negyedikben az első feléd intézett sebzés sebzés helyett annyi páncélt ad, amennyit sebezne) Recept
Tompa *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+2 erő)
1x Gyenge Vérontó Méreg (-3 HP körönként a harc végéig/ellenszer beadásáig, maximum 1 találatig marad a pengén)
2x Irányító Méreg (-6 irányítás, minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható) Recept
2x Pajzs kristály

Infók:
Spoiler:


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 13 2016, 16:16-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[25. boss] Exp_bal3819/4100[25. boss] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 13 2016, 13:53


Kicsit később érkeztem, mint szoktam, de Ayani bevárt a mondanivalójával - szerencsére vagy nem szerencsére. Így legalább hallhattam, hogy nem csak engem zavar az, hogy Shukaku már megint itt van. Szépen türelmesen végighallgattam a párbeszédüket, majd, amikor végeztek, előrébb léptem, a szavaimat csakis a szervezőnek szánva, feléje is nézve egyedül.
- Nos, én nem kívánok úgy részt venni a harcban, ha Shukaku bejön. Az előző harcnál megtehette, mert Terumit nem érdekelte, ki jön be vagy ki nem, most viszont te vagy a szervező, és egyedül te döntesz efelől (ooc: KA hsz-ében benne van, hogy a szervező meghatározhatja). Amiket te már elmondtál, azokkal én is egyetértek. Feszültségforrás. Shukaku nem akar kijutni, ellene van a frontnak, én pedig nem engednék be olyat, aki egy napon az ellenségünkké is válhat, a századik bossterem előtt például, vagy lehet már jóval korábban. Ha megadjuk neki a lehetőséget, hogy ellesse minden képességünket, nagyjábóli statjainkat, viselkedésünket a különböző szituációkban, úgy szinte tálcán kínáljuk neki a lehetőséget, hogy ha rosszra fordulnak a dolgok, mindezt ellenünk fordíthassa. Nem lehetünk ennyire naivak és felelőtlenek. Nem egy frontost öltek már meg eddig, jobban kellene vigyáznunk magunkra. Ami a kislány ellenérveit illeti, pedig... - húztam enyhe mosolyra a szám - Az olvasóknak való tartozás egy nagyon jó kifogás, de mind tudjuk jól, hogy az is saját szemszögből van írva, erősen front-és kijutásellenesen, így csak az veszi komolyan az ott leírt szavakat, aki maga is így gondolkodik. Az ilyen cikkekhez pedig egy-egy interjú is bőven elég, hiszen úgyis úgy alakítja a szavainkat, ahogy neki tetszik - vontam meg a vállam.
- Ayani, ha már - kivételesen - nyilvánosságra hoztad a boss helyszínét és időpontját, úgy vállald is a felelősséget annak következményeiért. Nekem annál fontosabb a fronttársaim élete, és a sajátom is, minthogy bánjam, ha most az első próbából kimaradok. Tiéd tehát a döntés, és egyedül a tiéd - mondtam még, Ayanira figyelve csak: a többiek, különösképpen Shukaku és Timidus reakciója, most egyáltalán nem érdekelt.


Egy Ayani hszt várok.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal29686/10100[25. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Chancery Szer. Jan. 13 2016, 14:16

Meglepődve néztem fel, mikor Hinari szavai elérték az elmém feldolgozó-részeit és fel is fogtam, hogy miket mond épp. Shu, ahogy láttam, már több emberrel is beszélhetett valószínáleg ugyanarról, amiről Ayanival is, és a magam részéről igazából nem is érdekelt, bejön-e vagy sem, baja nem eshet, az előző harcban is hiába álltunk egymás mellett, míg én sebződtem az AoE támadásoktól, addig ő nem. Az nekem elég volt ahhoz, hogy nagyjából már ne féltsem a lánykát.
Viszont amiket most Hinari mondott, az már túl durva volt. Számomra.
-Na várjunk csak. -csaptam a hónom alá a rajzmappát és felálltam a szikláról, ahol eddig ültem, kicsit távolabb tőlük. Láttam a tekintetét, láttam, hogy valószínáleg ő most ki fog zárni és egy szavamat se fogja hallani, de ha ezt teszi, akkor az a lehető legnagyobb bunkóság, amit el tudok képzelni, Hinari-t pedig nem bunkó típusnak ismerem, legalábbis az eddig látottak és hallottak szerint. Személyesen még sosem beszéltem vele thou... Rolling Eyes
-Most komolyan azt mondtad, hogy...?
Felváltva nézek Shu-ra méregetve, majd vissza Hinarira. Nem fér a fejembe, hogy hogy lehetne az a lány ellenség... Suspect  Kicsit se néz ki úgy.
-Jó, persze, jobb lenne, ha nem ennyire saját szemszögből akarna, hanem mellette minket is kérdezni, hogy hogy érezzük magunkat és többi, majd azt is leírni, vitában is mindkét felet kell meghallgatni és úgy ítélni, de... de ez azért nagyon súlyos volt, amit mondtál. Ezzel kvázi kijelentetted, hogy Shu ölte vagy ölette meg Anatot és másokat, amit elég nehezen hiszek el. Suspect
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[25. boss] Exp_bal2062/2100[25. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 13 2016, 14:27

Shu csak mosolyog, miközben hallgatja Hinari szavait. A céhvezér ebben a pillanatban járatta le magát mindenki előtt. Nem akart megszólalni, de amikor Chan is felszólalt, már egy szomorú, hálás pillantást vetett felé.
-Én igazán nem akarok beleszólni, de Hinari mondta nekem anno, hogy nem zárhatják ki a vöriket meg a bajkeverőket a Bossteremből, hiába jelenthetnek veszélyt a bennlevőkre. Nem volt baj, hogy róluk nem tudja, hogy kicsodák, hogy miért kaptak más indikátort, ők elleshették a pontjaitokat, de én, aki zöld indikátoros, én nem leshetem el, mert nem akarok kijutni. Ezeket a vádakat meg... nem... én ezzel nem vagyok hajlandó foglalkozni...
Lesütötte a szemét, és egyszerre volt dühös is és csalódott is. Ezt még Hinari sem gondolhatta komolyan.
-Nem mintha ne lenne ezer más lehetőségünk arra, hogy megtudjuk. Emellett pedig ha tudjuk egymás pontjait, akkor együtt is eredményesebben harcolhatunk. Mi a Dojoban megmutattuk nektek az adatainkat egy közös cél érdekében. Ezt még Anatole tanította nekem. Úgy nevezitek, hogy bizalom. Elvileg az emberek képesek rá.
-És... a legutóbbi Boss után kikérdeztem pár embert, aki nem utasította vissza... de igazad van Chan, most akkor előre szólok, hogy mindenkit várok, hogy megnézhesse a kéziratot, és belejavítson azokba a részekbe, amiket mi rosszul láttunk.

És ennél többet Shu sem mondhatott volna, szóval újra belemerült a rajzaiba.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal12695/10100[25. boss] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 13 2016, 15:06

facepalm Oké, én eddig bírtam ezt csendes üzemmódban. Szerettem volna az infókra koncentrálni, mert volt benne olyan is, amiről eddig nem tudtam, gondoltam átolvasom, kitalálom, mit csináljunk, aztán szépen előállok, tálalom, majd bemegyünk, és kudarcot vallunk. Kész, következő próba, újabb infókat vehetünk, összerakjuk, megyünk megint. És így tovább. Erre nem megint vita van? És persze, hogy a tökmag körül van megint a feszkó! Fogtam a dossziét, és mind Hina-chant, mind Shuu-chant fejbe kólintottam vele.
- Shukaku, én nem kérlellek, nem győzködlek, mint a többiek, én kerek-perec kijelentem, hogy vagy kint maradsz, vagy bejössz velünk, és segítesz minket, te is harcolsz velünk! Ez a két választásod van, több nincs! Ha ez a boss tényleg olyan nehéz, mint Greg állítja, akkor a legkisebb zavaró tényezőt sem engedhetem meg, hogy jelen legyen, és elterelje a figyelmünket. Nem érdekel, hogy csöndben vagy, és összehúzod magad picire, akkor is zavarni fogsz. Ne is próbálj ellenkezni, nem nyitok vitát! Írj amit akarsz, nem érdekel Rolling Eyes - toppantottam mellé, majd Timidusra pillantottam, hátha észreveszi, hogy a harc kimenetelének sikerére hivatkoztam, és megpróbálja jobb belátásra téríteni a kislányt. Mondjuk nem bíztam benne, elvégre ő csak egy okoskodó testőr volt, semmi más Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal11225/10500[25. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 13 2016, 15:20

-Na neeem! Miattad vagyok itt, Miri! Miattad kezdtem el ezt az egészet! Te mondtad, hogy nem alkothatok véleményt, mert nem vagyok ott, most meg el akarsz tiltani, hogy továbbra is ezt mondhasd! Most itt vagyunk, és bemegyünk, ha tetszik nektek, ha nem! Ugye Timidus?
-Elég legyen ebből. Nőjetek fel végre. Ez mindkettőtökre igaz. Shu makacs, ahogyan Ayani is mondta, és nem fog másképpen dönteni, azonban azzal, hogy kijelentitek, hogy csak a jelenlétünk képes megváltoztatni a harc kimenetelét, önmagatokra nézve tesztek igen becsmérlő kijelentéseket. Mirika, te pedig fogalmazz megfelelőbben. Most dönthettem volna úgy, hogy bemegyünk, és elkezdünk veletek harcolni, ahogyan kérted. Szerintem ezt nem akarod. Ha nincs titkolnivalótok, és bíztok magatokban, akkor beengedtek minket, ahogyan mindenki mást is, aki ugyanúgy zavaró tényező lehet.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal12695/10100[25. boss] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jan. 13 2016, 16:54

Már azon voltam, hogy letudom csendben a dolgokat, és inkább csak lenyugodok, mielőtt még rosszat tennék, ám a dolgok egyre inkább kezdenek kicsúszni a kezeim közül. Először Hina jött ide panaszkodni, és bár megértettem minden baját, sőt egyet is értettem vele. Azonban ismét sóhajtottam csak, mostanra már sokadjára, pedig el sem kezdődött a harc. Már készültem válaszolni, amikor többen is panaszkodni kezdtek ki emiatt, ki amiatt. Lehunytam aszemem egy pillanatra, majd mikor kinyitottam szemem dühös szikrákat vetett.
- Elég! – kiáltottam fel, ellentmondást nem tűrő hangon, majd mikor folytattam hangomon kihallható volt a dühöm – A francba már az egésszel. Most azért jöttünk ide, hogy megöljük, vagy megfigyeljük azt a rohadt bosst, ott bent. Mostanság elég nyűgös vagyok anélkül is, hogy fölöslegesen húzzam fel magam olyan dolgokért, ami teljes mértékben fölöslegesek. Shu! – ezzel a lány felé fordulok – Próbáltak megkérni szépen… és mint mondtam, gyanítottam, hogy előbb utóbb vita fog kialakulni. Így, hát most ezt mondom: Nem látunk szívesen, menj el. – jelentem ki neki elég komoly hangulatban – Nem érdekel, már az a nyamvadt újság, és szerintem több ember nevében beszélek most, ha azt mondom, hogy vagy harcolj a bossal, vagy ne gyere el! Ha ez kell, máma kint maradok, és magam fogom elállni az utad a boss terembe, mielőtt becsuknánk az ajtót. Ha nem fogod fel a szép szót… hát erőszakot alkalmazok. Elég sok mindent megértem már, hogy hidegen hagyjon a sárgulás, még ha emiatt a céhtagságomba kerülne is. Máma én vagyok felelős a harcért, és nem akarok fölösleges tényezőket, akik csak néznek, és nem csinálnak semmit. Szóval most utoljára mondom… menj el!
Nem érdekelt, hogy mit gondolnak most rólam a többiek, akik itt vannak. Ezt ki kellett mondanom, és úgy éreztem igazam van, és ha nem is, máma minden jogom meg voltak a szavaimhoz.

// Shut Aya nem engedi be a boss termébe, ja és, mivel múltkor elfelejtettem, előző postomat módosítottam az infókat tartalmazó spoilerrel ^^” //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[25. boss] Exp_bal3819/4100[25. boss] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 13 2016, 17:04

-Tudod mit... oké. Elmegyek. Azért vagyok itt, mert Álomkelő azt mondta nekem, hogy az előző Boss az nem volt igazi, és akartam egy igazit is mutatni. De oké... ha nem akarjátok, hogy az emberek tudjanak arról, hogy mi folyik ott bent, és miért ragadtak itt már három éve, miközben tíz perc egy Boss leütése... hát legyen! Magatok alatt vágjátok a fát, de én nem akarok azoknak rosszat, akik nem érdemlik meg. Viszont... ha engem nem engedtek be azért, mert nem akarok kijutni, és szeretem ezt a világot, akkor még jó pár embert hazaküldhettek majd azok közül, akik jönnek, csak nem merik nektek elmondani az igazat, hátha őket is kitiltanátok az elit csapatból. Menjünk, Timi! Ne zavarjuk a nagy frontosokat.
Shu pedig ezúttal gyalog indul vissza, szép komótosan, a sárkánnyal az oldalán :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal12695/10100[25. boss] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Halász Alex Szer. Jan. 13 2016, 17:14

Itt volt ám ő is eddig is. Hinával érkezett csak nem szólalt meg, nem nézett se szúrósan se kedvesen senkire. Ő olvasta az újságot! Őt érdekelte az újság! Ő csalódott. Shu szép szavai után, a "nagyon sok olvasójának" olyat írt, hogy Hinari szeretője... mi? MI? Nézze ki előbb a lexikonból, hogy mit akar írni vagy ha ezt, akkor ő, akkor ő biztosan...  ám de a hibátlan pókerarcot még idejében kifejlesztette, hogy ne látszódjon... nagyon. Úgy a kazamata alatt, amíg a boss terem elé jutottak. Nem fogja kimutatni, hogy mennyire rosszul esett neki.
Ennek ellenére is úgy volt vele, hogy nem szól közbe akkor se ha a kis vakarcs bemerészkedik megint. A gyíkjával együtt persze. Ayani beszámolója nem volt eget rengető, egy klasszikus boss tájékoztató volt. Aminek végtelenül örült a mostani kedvében. Aztán jött egy kérés, ami meglepte a szervezőtől. Lám lám, nem csak az ő agyát cseszi fel a kis drága ügyködése. Aztán Shu chan válaszolt, és hajthatatlan volt és ez teljesen várható is volt. Elhúzta a száját, nem csodálkozott rajta. Hinarin viszont igen. Ugyan beszéltek a jelenségről már, de ez bár logikusnak tűnt, mégse várta volna kedvesétől. Azonban Chan és Mirika másképp látták.... talán. Nem tudja már. - Naivak. - Morogta. Már nem várt volna újabb fejleményt az ügyben. Ő úgy volt vele, hogy amit Shu akar, azt meg is szerzi magának, hol így hol úgy. De Ayani megint csak meglepte. Erre viszont ő is lépett. Nem szólt semmit, csak a boss szervezője mellé állt. Ezt nem kell tudnia senkinek, hogy mit jelent. Elég annyi, hogy kiállt az árnyékból. Aki tudja, hogy van súlyemelése hármas szinten, aki tudja, hogy van képessége ahhoz hogy kiüsse az akadékoskodót egy körre, az tudja, hogy miért állt oda. Aki meg nem, majd megérzi....
Nem reagál még az arcizmával sem a lányra. És ő marad utoljára, hogy ha mégis meggondolná magát a kis idomár....


Totem fejfedő - spec. item
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[25. boss] Exp_bal5187/5300[25. boss] Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Saya Szer. Jan. 13 2016, 17:23

Az íj egy kicsit megrepedt, mikor a Hugi olyan erősen megszorította, hogy húha, szóval nagyon jó, ezzel már ideje lenne egy kovácshoz menni, ezt most jól megcsináltad. Nem kérdezek rá amúgy, mi a baj, mert nagyon jól tudom, minden egy név miatt van, és a Hugi az ajkába harap, meg amúgy ezt tenném most én is, leereszti az íjat, majd eltünteti a menüben, ezzel teljesen lefegyverezve most magát. Kicsit még hallgatja a többieket, mert hát senki nem fogja be, csak mikor Shu befejezi, akkor mintha Alex motyogna valamit, amire a Chan szisszen is egyet, a Hugi az meg megfordul és most a kijárat felé néz.
-Gyerekes kis ovisok vagytok még mindig, és még én vagyok a kislány... -morogja, aztán folytatja kicsit hangosabban. -Ejj, a nagy frontharcosok. Szánalmas. Majd hívjatok, légyszi, ha végre hajlandóak vagytok úgy elkezdeni egy kib.... harcot, hogy nem veszekedtek előtte! Bár Anatole büszke lenne rátok most, igaz, Mirika-sama...?
Jó éles pillantást vet a Mirikára, aztán fogja magát és elindul a kijárat felé. A Hugi kihagy egy harcot mégis csak? Nagyon-nagyon dühös, olyan dühös, hogy én sem merek megszólalni Sad  Inkább maradok csendben itt hátul, amíg ő megelőzi a Shu-t is és kimegy.


Saya mégsem vesz részt a harcban.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[25. boss] Exp_bal3807/4100[25. boss] Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 13 2016, 18:00


Ayani válaszát vártam, láttam az arcán, hogy nem fogja szó nélkül hagyni, azonban mások persze a szavába vágtak, még mielőtt megfogalmazhatta volna azokat. Chanra csak sóhajtottam: egyetlen szóval nem mondtam, hogy annak a kislánynak köze volt az aktuális céhvezérei halálához, bár azt sem mondtam volna ki teljes bizonyossággal, hogy nem. Hisz Peter és Anat is elkötelezett frontharcosok voltak… Jun azonban nem. A dolgok továbbgondolása azonban nem tett jót a hangulatomnak, bár szerencsére nem is tudtam sokáig folytatni: egy a fejemen csapódó mappa zökkentett ki, s én enyhe grimasszal válaszoltam csak erre, Miri irányában, egy csepp rosszallás nélkül. Végtére is, talán még szívességet is tett vele. Tőle egyáltalán nem szokatlan, bár egy kicsit meglepő határozottsággal szólalt föl, s követte őt Ayani majd Alex is. Elgondolkodtató volt a helyzet. Talán még nincs minden veszve. Bólintottam.
- Köszi Miri, Aya – futott át pillantásom a lányokon, nem fogalmazva meg, mit is köszönök nekik tulajdonképpen. Talán a kiállást, ha nem is 100%ban mellettem, de a front érdekei mellett. Végig komolynak maradva, egy mosolyra sem futotta ezúttal. Shukaku kifakadását pedig egyáltalán nem értettem, úgy tűnik, az a kislány még a kelleténél is jobban el van tájolva. Minden bossharc nagyjából tíz-húsz perces, kicsit több talán, ha több fázis is van, s a felkészülés se vesz igénybe pár napnál többet. A bossterem megtalálása az, amik hónapokba telnek. Ne csodálkozzon, ha nem veszik őt és az írását komolyan, ilyen és ehhez hasonló tényként kijelentett feltételezgetések után…
Karba tettem a kezeim, és nekidőltem egy közeli sziklának, majd, ha már senki nem akart semmit hozzászólni, Miri felé fordultam és kihúztam a Katanát a tokjából, hogy a fegyver mindent hallhasson, amit a taktikáról tudnunk kell. Ez egy nehéz boss lesz, minden információra és segítségre szükségünk volt.



Szivárvány Köpeny (egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el)
Sárkányfog Rúna (míg tart a páncélod, 10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el)
A Kaszás Rettegett Öltözéke (viselőjét 3-as szintű súlyemeléssel áldja meg)
Lila Koponya Gyűrű (egy harcban egyszer egy körre lefoghatod ellenfeled, aki ebben a körben nem fog tudni semmit sem cselekedni)
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal29686/10100[25. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by RenAi Szer. Jan. 13 2016, 18:52


Megint egy Kayaba által generált boss, bár kíváncsi lesek rá hogy most miféle feszültségek lesznek, vagy hogy lesznek-e, esetleg hogy a Sayonara megint betoppan-e. Nekem nincs velük bajom, kicsit szokatlanok de ennyi, amúgy szerintem csakis annyi a baj hogy nem hagyják hogy megismerjük őket, és ők sem hajlandóak felénk nyitni. Vagyis mint kiderült nem ismerik a játékosok képességeit, és képessítéseit. Ezzel nincs is gond, arra a lányra sem haragszom, hisz csak nem ismert minket, és ő pedig jót akart, és én voltam a buta amiért nem figyelmeztettem. Bár nem számítottam arra hogy ekkora erővel fog majd megütni, hogy így kirepülök onnan, szinte fel sem fogtam mi is történt. Mégis oda kellett volna mennem hozzá és megmondani, hogy ez a felállás így nem lesz jó… De nem tettem. Egyszerűen nem volt erőm rá, aki ismer egy picit is az is láthatja, hogy valami nem stimmel, de én magam sem tudnám megmondani pontosan mi, mi zajlik bennem? Vagy miért nem zajlik az aminek kéne… Igazság szerint ijesztő érzés, és nem tudom mit lehetne, kezdenem vele… Úgy érzem magam mintha egyedül lennék az egész világűrben, pedig az élet pontosan úgy folytatódik tovább ahogy annak lennie kell… És én is idomulok hozzá, így most is megjelentem a boss-on, bár nem tudtam ki és hogy fog megjelenni, lényegtelen is volt, hisz a feladatom hogy mindegyiküket megvédjek.






Kristálypajzs
+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik.
Gyémánt Mellvért
Ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[25. boss] Exp_bal10/7300[25. boss] Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Jan. 13 2016, 19:03

A boss terme felé futva Sange és Yasha társaságában a dupla kardforgató képességemmel még aktívan belebotlottam egy szörnyetegbe a tollas párnájába. Rá néztem egy pillanatra, hogy nem tán egy kazamatát jött farmolni, mégis csak szörnyirtóvá lett, a koboldok megregulázója? Tovább haladtam, ahol Saya jött szembe ismét ellentétes irányban azzal, amerre a boss terem van.
- Saya? - kérdeztem a lányt, egy pillanatra lassítva. Tovább haladtam, ha megszólalt, ha nem. Beértem a terem előtti területre, amit háta Ayaninak ismerünk. Az emberek szokásukhoz híven inkább rosszkedvű ábrázatuk mutatják.
- Sange, Yasha! Kövessétek a szörnyidomárt. A szokásos módon. K engedély megadva - azzal elfordultam a testvérpártól. - Hol van Terumi? - kérdeztem a többiektől, akikből most mindenki kapott egy fáradt bólintás, mint köszönés félét. Majd próbáltam elkapni a többiektől szófoszlányokat a taktikára. Ez alkalommal nem fértem ismét az infókhoz, csak a hűlt helyükkel találkoztam már csak. Úgyhogy nem tehettem ennél többet, csak azt, hogy hoztam pár újítást. Amit átnyújtottam Mirikának. Szemkontaktust kerestem vele, hátha találok most egy ilyen furcsa harcnál. Ez most olyan, mintha felkerültem volna a teszt harcba, egy nehéz szintfőnök ellen. Ahogy a tízes bosszra nem mehettem, mert még túl gyenge lettem volna oda, utána debütálhattam, többnyire rosszul. Csak bukdácsolás volt. Azonban a húszas boss, remélem felejthetetlen marad a legtöbbjüknek, főleg Channak, aki először nyithatott új szintet.  Odasétáltam Chanhoz, meg ÁK-hoz, elég feldúltnak tűntek ők is, ahogy mindenki. Ez a kis lány, már megint mit tett? - Van egy pókom - súgtam neki ennyit. - Egyszer átjöhetnél megnézni - mondtam neki, meg úgy beszélgetni, tettem hozzá még magamban.


// adom Mirikának az ABA szütyőbe.
1x Vészhelyzet Potion (A használó életcsíkja pirosba megy át.)
2x Démonszem Potion (A használó 3 körig egy harmadik, démoni szemet növeszt, ami segítségével immúnis lesz minden vakító és fény típusú hatásra.)

Agni rúna (8 tűzsebzés)
2x Arany Katanat (+18 erő)
2-es súlyemelés és 2-es akrobatika: Niji double képesség = +36 erő.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[25. boss] Exp_bal4298/4400[25. boss] Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Akito Szer. Jan. 13 2016, 19:15

Az a bizonyos boss megbeszélés, már ha nevezhetjük egyáltalán annak, hiszen egyetlen egy személy osztotta meg velünk az ismert információit és ennyi. Ennyi erővel, ezt simán közzétehették volna. Talán az egy fokkal jobb módszer is lett volna, de ez már nem számít.  A megbeszélt helyen és időben megérkezek a boss kapujához, bár ez még nem azt jelenti, hogy át is lépek azon, ez majd később derül ki.
Nem az a fajta ember vagyok, akit könnyen meg lehet lepni, ki lehet zökkenteni, de ahogy zajlanak az események, úgy lesz úrrá rajtam a döbbenet. Itt, ahol frontharcosoknak kellene lennie, azoknak, akik kijuttatnak minket, nem látok mást, csupán számos civakodó gyermeket. Mindenre számítottam, csak erre nem. Akkora káosz van jelen, hogy balkezemen lévő gyűrűk mozgásra bírják azt… Adolf is érzi, amit én, és nem szeretne nyugton maradni. Jobb kezemmel fogom le a remegő másikat.... Milyen harc lesz ez így?



Szivárvány köpeny
Gyémánt gyűrű
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal11032/10100[25. boss] Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 13 2016, 20:33

Fáradt sóhajt hallattam. Shuu-chan megsértődött, mielőtt szólhattam volna hozzá, Saya-chan meg követte, nem is akármilyen kiakadás kíséretében. Mondjuk ha nem ez történik, akkor meg én mondom le a parancsnokságot. Amúgy is eszembe jutott, hogy inkább megbeszélem Aya-channal, hogy fújjuk le a francba ezt a próbát, de annyian összegyűltünk, hogy lehet csak még nagyobb népharag kerekedett volna belőle. Amúgy is valószínűleg csak információkat fogunk gyűjteni, bár önmagában nem hangzottak az eddigi dolgok vészesnek, és Greg is tévedett már nem egyszer. Milyen szép lenne, ha elsőre átmennénk Rolling Eyes
- Szóval... ha mindenki kihisztizte magát, akkor most már foglalkozzunk a harccal Rolling Eyes Ahogy Aya-chan említette, a besúgó szerint ez egy különlegesen nehéz bosscsata lesz, úgyhogy mindenki tartsa készenlétben a teleport kristályát, és ha azt mondom, hogy ennyi volt, akkor ne legyen hősködés! - emeltem fel a hangomat olyan szigorú, katonás módon. Muris volt így beszélni, passzolt a kicsit mélyebb hangszínemhez, de persze én azért jobban szerettem a cukiságra alapozni Rolling Eyes
- Bent egy kétfejű, morgós boss vár ránk. Elég nagyméretű ahhoz, hogy két játékost is üssön, az egyiket a fejszéjével, a másikat nagyjából fele olyan lassan az öklével csépli, elméletileg 30 sebzést várhatunk tőle! Az ütések debuffokat raknak ránk, ha a fejszével támad, akkor a célpont játékos csak a gyógyítások felét kapja meg, ha az öklével talál el, akkor felezi a sebzést. A tisztító kristályok ezen nem segítenek :/ A harc onnantól lesz majd nehéz, hogy leverjük az élete felét, mert berserk módba vált, és onnantól kétszer olyan gyorsan fog támadni. Hogy ezeken kívül még milyen nyalánkságok várnak ránk, azt majd megtudjuk bent Rolling Eyes - ismertettem a dossziéban lévő taktikai információk lényegét, majd egy picikét magamba mélyedtem. Igazából nem mertem előre eltervezni semmilyen stratégiát, lévén lehet egy csomó ismeretlen elem, ami miatt azonnal kukázhatom a jól felépített taktikát.
- Triviális, de a célunk az lesz, hogy minél kevesebb embert érjenek a debuffok, úgyhogy ha nem lesz területi sebzés és véletlenszerű célpontok, akkor a tankok a végsőkig magukon fogják viselni az ütéseket. A nagy sebzőket a berserk módig óvni szeretném, hogy minél gyorsabban lecsaphassuk azt a rusnyaságot. Aztán majd meglátjuk, mi sül ki belőle Rolling Eyes - hát az túlzás, hogy magabiztos voltam, meg olyan nagyon nem találtam fel a spanyolviaszt sem ezzel a két taktikai megfontolással, de az én zsenialitásom úgyis abban rejlik, hogy jól átlátom a harcmezőt és sokszor hozok gyorsan jó döntéseket Rolling Eyes
Razonek Tüskéje
Gyémánt Mellvért
Szivárvány Köpeny

közös tarisznyába:
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal11225/10500[25. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 14 2016, 22:07

Ismét egy bossharc. A híres nevezetes 25. boss, amit pletykák szerint rendkívül nehéz lesz legyőzni, és hát az is benne van a pakliban. De az is lehet, hogy valójában nem is lesz olyan hú de kemény ellenfél, csupán ezt akarják elhitetni velünk. Akkor is, jobb azért az óvatosság, avagy sose becsüld alá az ellenfeled...
A bossharcra néhány céhtársam társaságában érkeztem, bevárva őket a 25. szint teleportkapuja előtt. Az útvesztőben pár lépésnyire lemaradtam Hinariéktól, közben gyakran hátra-hátra nézve, megállva pár másodpercre ha valamit hallok, majd újra elindulva. Valaki vadászik a céhvezérekre, és egy bossharc jó alkalom lehet a vöröseknek. Ők az árnyékban ténykednek, mindenki és minden tudta nélkül, és mivel a bossharc időpontja nyilvános, valószínűleg ők is tudnak róla. És ugyebár nem a szemtől szembe küzdelem hívei, ezért egy kis óvatosság sosem árt...
Azonban nem az útvesztő okozta a valódi problémát, hanem a bossterem előtt összegyűlt társaság. Shukaku ismét eljött, és sokak számára nem tetszett a jelenléte, és sokan hangot is adtak a véleményüknek. Pont ez a feszültség hiányzott a csapatnak, és hát... mint egy csapat gyerek, olyan civakodás alakult ki. Persze megértem a frontosok álláspontját is, de ugyanakkor Shu szavaiban is van igazság. A vöröseknek tényleg nem itt lenne a helyük, hogy ellessék a jónép harcstílusát, képességeit, körülbelüli statjait, majd amikor érdekeik úgy kívánják, ezek alapján kockázat nélkül győzzenek az áldozatuk felett. Vajon Judy gyilkosa is a fronton harcolt? Vajon most is itt van annak az árnyékok közt ténykedő vörös céh szeme és füle? Esetleg Darkness megbízói? Vajon hányan vannak itt a terem előtt magas szintű lopakodással, láthatatlanul? Ilyen és efféle kérdések fordultak meg a fejemben...
Azonban amit nem értek. Még régen beszélgettem Shuval ezekről a dolgokról, és az esetleges polgárháborúról, és kifejtettem a véleményem arról is, hogy még több év múlva sem biztos, hogy a kijutás valóra válhat. A front jelenlegi teljesítménye mellett még legalább 8-9 év, mire a 100. emelet közelébe jutunk. És lehet, hogy addigra egyre több játékosban elhalványulna a kijutási törekvés. De, ehelyett, felhívja magára a figyelmet, holott ha csak vár, a feledésbe merülne mindez. Így csak egy lépéssel közelebb hozta a polgárháborút, mint a lehető legrosszabb végkifejletet, ami további szeretteink elvesztésével járna...
Csak némán figyeltem az eseményeket, nem avatkoztam közbe, nem szóltam bele a dolgokba. Sajnos nem tudok varázsütésre békét teremteni, és rontani pedig egyáltalán nem szeretném a helyzetet....


Spec item:
Lángoló Nodachi (1/6 esély 6 tűz alapú sebzésre)
Agni Ozirisz Rúna (8 tűz alapú sebzés)
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal19096/10100[25. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 15 2016, 00:59

A terem végében, nektek háttal áll az óriási, két fejű boss. A tíz méter magas képződmény hangosan mordul egyet, mikor becsukódik az ajtó és felétek fordul. Feje fölött a következő jelenik meg:
Két Fejű Óriás
Képe:

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Boss cselekvések:

nincs

Életpontok/adatok:
Két Fejű Óriás
--------------------------
Hayashi Yuichi (31. szint): 175/175 HP, 75 páncél, 150/150 CSP
Mirika (36. szint): 150/150 HP, 100 páncél, 200/200 CSP
Hinari (43. szint): 240/240 HP, 55 páncél, 240/240 CSP
Akito (43. szint): 200/200 HP, 60 páncél, 150/150 CSP
Cearso (27. szint): 225/225 HP, 85 páncél, 135/135 CSP
Ozirisz (28. szint): 195/195 HP, 70 páncél, 115/115 CSP
RenAi (35. szint): 460/460 HP, 117 páncél, 105/105 CSP
Chancery (32. szint): 180/180 HP, 60 páncél, 200/200 CSP
Asuka (32. szint): 250/250 HP, 100 páncél, 185/185 CSP
Kusumi Ayani (31. szint): 260/260 HP, 90 páncél, 120/120 CSP
Halász Alex (27. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Mirika
--------------------------
Közös tarisznya:
[T4] 1x Villámgyors Ütés Potion
[T4] 2x Bossgyengítő Kristály
[T4] 1x Tartós Anti-mob Kristály

[T3] 5x Területi Gyógyító Kristály
[T3] 3x Gyenge Copy Kristály
[T3] 4x Tisztító Kristály
[T3] 2x Késleltető Kristály
[T3] 1x Parancsmester Potion
[T3] 2x Kirobbanó Gyógyító Kristály

[T2] 13x Nagy Potion
[T2] 1x Gyenge Gyors Ütés Potion
[T2] 2x Lökés Kristály
[T2] 3x Mobszorító Kristály
[T2] 17x Mobtépő Kristály
[T2] 2x Gyógyító Kristály
[T2] 2x Gyenge Elnyomó Méreg
[T2] 1x Overswitch Potion

[T1] 8x Gyenge anti-mob Kristály
[T1] 7x Vörös Bika Potion
[T1] 4x Gyenge Tisztító Kristály
[T1] 2x Pajzs Kristály
[T1] 2x Halvány Gyógyító Kristály
[T1] 1x Kis Potion
[T1] 1x Tükör Kristály

Egyéb beadások:
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 15 2016, 02:55-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 15 2016, 01:54

Hát akkor essünk neki... Körbenézve igazából nem sok lehetőséget láttam a kezdésre, picit el is fintorodtam. Hiányoznak azok az idők, amikor még volt három-négy megbízható tankunk... és nem csak azért, mert most mennyiségi problémáim voltak. Sok mindenki hiányzott... Hallattam egy szomorkás sóhajt, majd megkerestem a lovag csajszit a tekintetemmel.
- Pfff, máris morog ez a kétfejű tuskó... Ai-chan, kérek szépen egy gyorsaság buffot a csapatra :3 - kértem a lányt egy biztató mosollyal. Annyi hasznos dolgot tud, most úgy voltam vele, hogy nyúljunk egy rég nem használt képességéhez, és azzal remélhetőleg rádobálhatunk pár extra támadást erre a bossra. Kelleni fog Rolling Eyes

RenAi kezd
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[25. boss] Exp_bal11225/10500[25. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[25. boss] Empty Re: [25. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.