Fénylő Mocsár

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

default Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kanami Minagawa on Kedd Márc. 12 2019, 18:25

Ismételten magányosan kalandoztam és egyszer kiugrott a fejemből, hogy menni kéne egy jópofa kalandra. Na már most ahhoz nem volt kedvem, hogy megint egy küldire menjek, hiszen a elgutóbbi sokkja is alig múlt el. Tudjátok milyen rossz érzés, hogy amikor szintet lépnél kiderül, hogy amúgy mégsem? Hiányzik kemény tíz exp... Na mindegy ezért hát amellett döntöttem megnézek egy új kazamatát, ahol eddig nem jártam. Tudjátok ez úgy van, hogy anno elég sokat kitoltam és hát kell valami izgalom. Így hát eg nagytierű felé vettem az irányt, hogy hátha sikerül nekem kivinni.
Szerencsémre nem egyedül álltam pont előtte, pont akkor, egy másik alak is ott volt, bár sem a szintjét sem a kasztját nem tudtam megsaccolni sem.

-Üdv! Kanami Minagawa vagyok, mizujs? Bemenjünk együtt?-Dobtam be neki a labdát, hiszen mégiscsak kellene pár ismerős, akik nem utálnak engem, mint úgy a szeró kétharmada...
Szóval reménykedem nem akar elhajtani teljesen indokolatlanul, bár erre is volt példa tőlem már. Mekkora egy tahó voltam... azaz vagyok?

Pár változás jelentkezés óta: hoztam magammal pár(5)Gyenge Lényölő Potit

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 305

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Vo36oi2564/2700Fénylő Mocsár - Page 3 2yjvlht  (2564/2700)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Shadow on Kedd Márc. 19 2019, 07:29

Valahol mindent el kell kezdeni. Szinte elkerülhetetlen, hogy valaki olyan szintű legyen, mint ő, ha még egyszer sem vadászott vadra. Vajon mennyiben más a kazamata, ahol hullámokban törnek rájuk a vadak? A gazdi sose hozott el az ilyen típusú szórakozásaira, de azért tudtam néhány helyet, ahol voltak ilyen feladatok.
Honnan tudok én ezekről?
Biztos a gazdi mesélt róluk, még ha nem is hozott el az ilyen kalandjaira.
Nem kellett sokáig gyözködnöm Shadow-ot, ő sem bírta már nagyon a tétlenséget. És ez a gyakorlat még jól jöhet a későbbiekben.
Nem számítottunk senkire, elvileg egyedül is lehet olyan erős, hogy átverekedje magát az ellenfelek többségén, még ha nem is minden gond nélkül. Mikor meglátta a másikat, Shadow csak biccentett neki egyet. Szavak nélkül is tudhatták, hogy ki miért van itt. Nem kell ahhoz ismerniük egymást, hogy együtt harcoljanak.
Persze az alapokat elmondhatnák, de mint már említve volt Shadownak egyedül se jelenthet nagy gondot a küzdelem, így bátran nekivághatunk hármasban a harcnak. Vagy inkább ők ketten. Nem nagyon fült a fogam ahhoz, hogy én is bemenjek erre a szörnyű helyre.
Rávicsoritottam Kanamira, nem mintha félnie kéne egy farkastól, de jobban teszi, ha odabent nem talál ki semmilyen ostobaságot.

-Indulhattunk?

Shadow hangja azért visszatérítés a valóságba, ő még mindig azon van, hogy megtalálja a gyógyírt az ő képzeletbeli problémájára, és ehhez szükséges, hogy én is ott legyek mellette, mikor sikerül.
Nem maradhatok idekint, akármennyire is az a szándékom.
Ameddig ez hajtja, addig én is védelembe leszek az oldalán.
Levettem a tekintetem a lányról, és elindultam Shadow mellett.
Majd odabent meglátjuk, mi fog történni.
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Vo36oi5100/5300Fénylő Mocsár - Page 3 2yjvlht  (5100/5300)

Témanyitás by Glitch on Kedd Márc. 19 2019, 14:07

Most hogy találtatok társat egy kis lápi mókához és megindultatok a bizonytalan felé,
nem kell sokat várnotok, hogy megérkezzen a fogadóbizottság:
Az közeli, folyondárokkal telis-tele font ritkásan álló fák egyikén, másikán is mozgolódás támad:
Megelevenedik a lombkorona, egészen bizarr lényeket "szülve" nektek.
Sárkánytesteiket hatalmas szőrös póklábak hajtják előre, hogy egykettőre lerohannak titeket,
ütve, harapva esnek mindkettőtöknek: 2-2 póksárkány

Fénylő Mocsár - Page 3 Spider-dragon

Shadow és Kanami is 26-26 sebzést szenvednek el

Shadow (Sebzés: 65, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Kanami Minagawa (Sebzés: Z:68 / S:74 / P:80, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Vad Póksárkány #1
Vad Póksárkány #2
Vad Póksárkány #3
Vad Póksárkány #4

Shadow (36. szint): 120/120 HP, 94/120 páncél, 370/370 CSP
Kanami Minagawa (24. szint): 95/95 HP, 44/70 páncél, 130/130 CSP

Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 121

Témanyitás by Kanami Minagawa on Vas. Május 19 2019, 20:41

Megint egy mogorva alakkal találom magam szemben a bejárat előtt. Kész kínszenvedés nekem néha így bemenni, de ma nagyon tojok az egészre. Így megkeményítve a tekintetem nézek az előttem lévőre és csak ennyit mondok neki:
-Ja.... Jó-nem is nagyon törődtem a formalitásokkal tovább. Így bementem utolsónak a kazamatába, egy kicsit tartva attól, hogy vajon jó-e ez így? Mindegy. Ha gáz van max ott halok meg bent, de kit érdekelne mindez? Senkit...
Így kicsit összekuszálódva léptem beljebb, mikor egyszercsak a lombkoronákról valami a nyakamba szakadt. Egy pár fura pók ica volt az, ami kapásból nekem esett és eléggé fájt az ütésük, szerencsére az új páncélom még bírja egy kicsit, de nem habozva próbálok beleütni az egyikbe.

Támadom az egyik nekem eső lényt

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 305

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Vo36oi2564/2700Fénylő Mocsár - Page 3 2yjvlht  (2564/2700)

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Vas. Május 19 2019, 20:41

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin