Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezer Kígyó Vára

+3
Hinari
Akito
Cardinal
7 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 18:10

A 10. szint szélén áll egy romos, kígyók által megszállt vár. Mérgesek és harapnak Twisted Evil


Speciális terület, főszörny helyett három normál hullámot kell teljesíteni az alant lévő kígyók ellen, ahol az utolsó biztosan kincsesládás.

Zöld Vipera - HP:80 | F:30 | E:5 | GY:22 | S:9 | P:0
Vörös Piton - HP:130 | F:21 | E:8 | GY:14 | S:11 | P:0
Barna Óriáscsörgő - ???
Sárga Sikló - HP:25 | F:49 | E:12 | GY:36 | S:23 | P:0
Tarka Kobra - HP:70 | F:24 | E:6 | GY:23 | S:6 | P:0
Kék Méregfog - HP:60 | F:12 | E:3 | GY:29 | S:19 | P:0


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:18-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 28 2015, 11:17

Akito (43) - HP:200 | F:63 | E:9 | I:106 | K:30 | GY:90 | S:40 | P:60


Betévedtél a kastélyba, melyet kígyók szálltak meg. Villás nyelvük ki-be jár a szájukból, és amint megérzik a levegőben beálló kémiai változást, amit a megjelenésed okoz, nyomban elindulnak feléd. Először is féltucat kobrát látsz meg.

3x Akito (Sebzés: 9+106, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
6 Tarka Kobra


Akito (43. szint): 200/200 HP, 60 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Akito Kedd Dec. 29 2015, 13:00

Nem az első alkalom, hogy egyedül vágok neki egy kazamatának, aztán majd kiderül, hogy sikerül-e végigvinnem vagy nem. Ez elég sok dolgon múlik, legfőképp a szerencsén. Utam a kígyó várába vezet, a nevéből ki lehet találni, hogy miféle mobokra számíthatok…. micsoda szerencse, hogy nem félek a csúszómászó hüllőktől.
Amint belépek ebbe az otthonos kastélyba, máris jön a fogadóbizottság, hogy köszöntse érkezésem. Nem kevesebb, mint hat kígyó tart felém fenyegetően villogtatva méregfogaikat. Kezdésnek ekkora létszámmal ugyan nem számoltam kezdésnek, nem rettenek meg. Előrántom Dariust és egy íves vágással szabadítom meg a harapni készülő kobrát. Tengelyem körül fordulva pedig egy köríves vágással végzek két tovább támadóval, majd egy szusszanásnyi szünet alatt felmérem a terepet.

3 támadás -3 kígyó,, és egy pihi
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal11032/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 01:36

Amíg méregeted a terepet, három marást kapsz, és az állapotjelződön megjelenik egy mérgezés ikon is.


Akito 12 sebzést szenved el.
Akito 5 mérgezés sebzést szenved el (1/3).

Akito (43. szint): 195/200 HP, 48 páncél, 75/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Akito Vas. Jan. 31 2016, 17:14

Ahogy gondoltam, ezek a kobrák nem jelentenek túl nagy fenyegetést a számomra, háromnak máris vége van. A mérgezésük sem ért teljesen váratlanul, azonban még nincs miért aggódni. A maradék három sem húzza sokkal tovább.
Még egyet támadok, végzek egy újabb csúszómászó bestiával, azután megállok. Tekintettel kell lennem gyenge kitartásomra és arra, hogy ez még csupán a kazamata legeleje. Nem pazarolhatom csak úgy el az energiám és az itemeket egyszerű mobok ellen. Miután az egyik feje a porba hull, szusszanok egy keveset, hogy végezhessek a soron következővel. Már csak egyetlen egy maradt, de a végzet azt is hamar utol fogja érni, erről kezeskedem

1 támadás, 1 pihi, 1 támadás -2 kobra
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal11032/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 03 2016, 11:25

Társait elveszítve picit bizonytalanná válik a kígyó, de újabb marás ér. Ezúttal nem mérgez.


Kobra #4 és #5 elpusztul.
Akito 4 sebzést szenved el.
Akito 5 mérgezés sebzést szenved el (2/3).

Tarka Kobra #6: 70/70 HP


Akito (43. szint): 190/200 HP, 44 páncél, 32/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 01 2016, 11:44

A kígyó még egyszer megmar, aztán visszavonul, új kígyók meg nem teremnek a helyébe. A kazamata tisztítás sikertelen, jutalmad 30 exp a levágott kígyófejekért.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 31 2016, 20:12

Hinari (45) - HP:250 | F:78 | E:91 | K:56 | GY:136 | S:60 | P:55
--- Sárkányfog Rúna, Kaszás Öltözék, Szivárvány Köpeny


Ez nagyon kígyó~ Engedj teret a mazochista hajlamaidnak, és jelezd, hogy használsz-e észlelést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Kedd Május 31 2016, 20:32


Egy hely, ahol nem voltam még. Igaz, nem is igen reklámozták, csupán néhány npc a tizediken, a szafarihoz legközelebbi város küldetésadó táblája mellett, ahová néha ki szoktam nézni Nestorral, leginkább a mostanában elég gyakori, fél napokat is átölelő vadászataink után. Merthát, jó minőségű húst kell hazavinni, ha valaki olyan vacsorát szeretne főzni, ami a párja japán szokásoktól idegen ízlésének is megfelel Rolling Eyes Nem?
Na nem mintha eddig felvállalható eredmények születtek volna, de ez most nem volt lényeg: itt voltam a vár előtt, felszerelkezve mint általában, bekapcsolt jártasságokkal, mint általában. Semmi szokatlan, és odabent sem hiszem, hogy pár esetleg új mobon kívül várna bármi veszélyes, végtére is, meleg van, és ilyen melegben inkább hat szinttel lejjebb tengetik az emberek az időt. Például fürdőzve a még hideg vízben, vagy ismerős idegenekkel flörtölve pofátlanul.. én ezzel szemben mentem kígyózni, hisz többféle kígyózást is ki kell próbálni, és ez nekem eddig még kimaradt. Bár volt egy olyan érzésem, hogy nem lesz olyan jó, mint a másik… mindenesetre megráztam a fejem, hogy összeszedjem a gondolataim, és beléptem a vár félhomályos előcsarnokába.


Észlelés 3… vagy IV…? aktiválva.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 05 2016, 13:16

Szóval bele is esel egy kígyóverembe, ha mér ennyire... khm... kígyózni akarsz. Rögtön finom harapdálásban részesítenek, miközben rád tekerednek, igazából még nem elég nagyok ahhoz, hogy egészben lenyeljenek, de a lábad vagy a kezed nem okozhat nekik gondot.

Hinari 9x4 sebzést szenved el.
Hinari 2x4 vérzést szenved el (1/3).


10x Hinari (Sebzés: 91, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
9x Vörös Piton


Hinari (46. szint): 250/250 HP, 11 páncél, 280/280 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 05 2016, 16:48


Hát, nem gondoltam volna, hogy már az első lépésem hosszabb lesz, mint terveztem, méghozzá lefelé. Viszont nem panaszkodhattam, hisz puhára érkeztem… valami síkos, mozgó puhára :I
- Mi a…
Sokan voltak, és nem telt el három másodperc, hogy vörös testük rátekeredjen a lábaimra, megakadályozva a talpra állásban, s lassan már a karomon indultak felfelé, egyre erősebben szorítva azt. Aztán rájöttem, hogy nem kéne hagyni nekik, ez ugyanis nem a titkok kamrája, ahol békén hagynak, ha nem mozogsz Rolling Eyes Szerencsére rajtam volt a vértem, így hármas súlyemeléssel fogtam rá a legközelebbi nyakára, belehajítva azt a többi közé. Leütöm ezeket egyből? – hunyorítottam rá a legközelebbire, leolvasva a nevet, Vörös Piton. Mintha olvastam volna róluk a Bestáriumban…
- Csupán megemelt sebzéssel – felelte a Katana a kezem fölött lévő kígyóhalom alól, így egy bólintás után felbuffoltam magam, és vágtam egyet random valamerre. Pixelek. Jó. Majd mégegyet és többet is, kikászálódva így a fogvatartóim közül, aztán ameddig csak a kitartásom és az időm engedte, vagdostam le őket magam körül. Nem volt nehéz, elég ügyetlenek és lomhák voltak mind, énhozzám képest.


Erőbuff majd 5 támadás, pihi, 3 támadás és pihi.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 05 2016, 16:54

Hát, én nem lennék Alex helyében, ha minden kígyóval így bánsz... Egy még maradt, azzal mit kezdesz?

Vörös Piton #1-8 elpusztult.

Hinari 1x4 sebzést szenved el.
Hinari 2x4 vérzést szenved el (2/3).
Hinari 1x4 vérzést szenved el (1/3).

Vörös Piton #9: full HP

Hinari (46. szint): 245/250 HP, 0 páncél, 140/280 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 05 2016, 19:32


Sajnos martak is, méghozzá vérző sebeket hagyva, amiből még ebben a lenti félhomályban is jól láttam, amint pixelek szállingóznak fel, az idő múlásával egyre több és több. Mondjuk páncélom bőven volt elég hozzá, illetve lassacskán már nem is, s mire kifáradásig ütöttem a tekergőző mobokat, a sebződések már az életpontjaimat csökkentették, s egyetlen túlélő nézett velem fa... vagyis, kígyószemet.
- A kis túlélő - mosolyodtam el, ha már annál a bizonyos történetnél tartottunk, s remélve, hogy ez nem úgy végződik, ahogy abban a régi, retro klasszikusnak számító filmben, felizzítottam a fegyverem, és egy elegáns vágással két, majd ezer darabra törtem az ellenszegülő pitont. Aztán indultam is tovább, várva a következő csapatokat.


Az utolsó kígyó is leütve.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 06 2016, 15:20

Cöhh, még eleganciára is van időd, mi? Hát akkor menj tovább. Most a változatosság kedvéért nem a padló szakad be alattad, hanem a plafon feletted, és kapsz a nyakadba még hat pitont. Most ki kell másznod alóluk No


Hinari 6x5 sebzést szenved el.
Hinari 2x4 vérzést szenved el (3/3).
Hinari 1x4 vérzést szenved el (2/3).
Hinari 6x4 vérzést szenved el (1/3).


Hinari (46. szint): 181/250 HP, 0 páncél, 280/280 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Hétf. Jún. 06 2016, 16:44


Azért voltam annyira gyors, pláne észleléssel, hogy időben észrevegyem a beszakadó plafont, így az összes helyett csak pár esett rám, de azok is elegek voltak rá, hogy elveszítsem az egyensúlyom; akrobatika nélkül pedig egészen bizonyosan hanyatt vágódtam volna. Hát ezek sose fogynak el? - bosszankodtam, annál is inkább, mivel egyre több marásnyom volt rajtam, amikből nem szűnt meg a pixelhullás, hiába ütöttem le már az előző adagot. A vérzések pedig nem voltak elhanyagolhatók, így először módszeresen vágtam le mind a hatot, ami körülöttem tekergett, majd aktiváltam a fénygyűrűt, hogy hozzáérve a kezemmel, gyógyítsak magamon a gyorsaságom felével.

Kígyók leütve és fénygyűrű aktiválva, ami ad 150/2=75 hp-t, illetve nem tudom, hogy a következő körben, anak elején rám támadó mobokig még kitart-e. (Ha igen, akkor az ő gyorsijukkal is gyógyulok.)
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 06 2016, 20:56

Ügyes, de még nincs vége. Annyira szeretnek a pitonok, hogy még néggyel összefutsz, de ők legalább egy konkrét helyet őriznek. Egy kincsesládát hentai


Hinari 4x5 sebzést szenved el.
Hinari 1x4 vérzést szenved el (3/3).
Hinari 6x4 vérzést szenved el (2/3).
Hinari 4x4 vérzést szenved el (1/3).


Hinari (46. szint): 186/250 HP, 0 páncél, 280/280 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Szer. Jún. 08 2016, 14:25


És még jöttek. Harmadszorra is ugyanazok, ezúttal azonban nem értek várt vagy éppen váratlan meglepetésként, hisz előttem sziszegtek, s már jókora távolságból felfedeztem, hogy igen, ezek még mindig vörös pitonok. De legalább megvolt a módszerem a gyors kiiktatásukra. Tehát szépen ráérősen a közelükbe sétáltam - nem jöttek elém, azt hiszem a mögöttük lévő kincsesládát védték oly nagyon -, majd, gyakorolva a négyvágásos technikát, egyetlen kombinációval szabadultam meg mind a négytől, hogy azután felszedjem a ládában lévő jutalmat és azokkal az inventorymban lépkedjek ki erről a kígyókkal teli helyről. Megjegyzem elég csalódottan: végtére is, nemhogy kicsivel, de semennyivel sem volt jobb szórakozás ez, mint az otthoni, bár... legalább aranyat és kristályköveket szerezhettem. Ezektől a kígyóktól pedig úgy gondolom, inkább nem is akarnék többet várni.

Ez a négy is leütve.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 10 2016, 18:58

A vérzések még levesznek rólad 56 HP-t, mielőtt a gratuláló feliratot megkapod, de sikeresen teljesítetted a kazamatát. Jutalmad 105 exp és három bronzláda, amiben van 450 arany, [T3] Olcsó Katyvasz Potion, [T3] Harag Potion, [T3] Veszélyérzet Potioné három Kristálykő.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 24 2016, 11:24

Hinari (47) - HP:250 | F:78 | E:91 | K:57 | GY:136 | S:60 | P:55
--- Sárkányfog Rúna, Kaszás Öltözék, Szivárvány Köpeny


Boldogok a kígyók, s te is boldog lehetsz, hogy visszatértél kedvenc pajtásaid körébe. Gondolom nem akarsz beleesni ugyanabba a csapdába, mint legutóbb, szóval mondjuk, hogy azt elkerülöd, de helyette öt lépéssel később mégis lezuhansz egy másik terembe. Ott siklók várnak. Sokan, nagyon sokan. És mit csinálnak a siklók? Hát siklanak! Rajtad. Mindenhol. Tényleg mindenhol.

Hinari 9x7 sebzést szenved el.
Hinari 9x10 vérzést szenved el (1/2).


Hinari (Sebzés: 91, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Hinari
9x Sárga Sikló


Hinari (47. szint): 152/250 HP, 0 páncél, 285/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Hétf. Jún. 27 2016, 22:09


Nagyjából fordultával jöttem vissza: nem mintha annyira jól éreztem volna magam itt, de ki akartam deríteni, van e más is itt a vörös pitonokon kívül, akik csak a vérzésük és a magas számuk miatt jelentettek kihívást. Persze gondosan kikerültem a gödröt, amit csapdának már kifelé menet megjelöltem a térképemen, de úgy tűnt ez a hely tele van velük, s nemsokára már egy másik, az előzőhöz kísértetiesen hasonlító alján tápászkodtam fel, próbálva olyan pozícióba lendülni, hogy kiszabadíthassam magam.
Nem mondom, ezek már tehetségesebbek voltak vörös társaiknál, dehát... még mindig nem érték el a szintet.
- Figyelj oda. Nagy a vérzésből fakadó életpont-veszteséged, és nem tudhatjuk, meddig tart.
Igaz is. Egyetlen támadási hullám alatt levitték a páncélom és a health pointjaim majdnem felét, így nem szabadott most mással foglalkoznom. Ha nem koncentrálok oda, ennek még elég csúnya vége lehet. Mennyien vannak ezek egyáltalán? - álltam fel. Alig tudtam megszámolni őket, olyannyira egymáson voltak.
- Kilencen.
- Nagyszerű - sóhajtottam, s meglendítettem a fegyverem, négy vágást ejtve a négy legközelebbire (ha egyből elpixeleződtek), majd a teleportkristály helyett elővettem egy másikat, és elrepítettem a maradék siklót a verem végébe. Amíg visszacsúsznak, legalább lesz időm kigondolni, hogyan is tovább.


Négy támadás, majd Lökés Kristállyal elrepítem az egész bandát egy kicsivel hátrébb Rolling Eyes
A képim miatt 4ből 3 támadás biztosan talál.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 27 2016, 22:09

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ezer Kígyó Vára 4766609959_af0c0eb7c7_s Ezer Kígyó Vára 4766609959_af0c0eb7c7_s Ezer Kígyó Vára 4767249862_5877ffd2ef_s Ezer Kígyó Vára 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Kedd Jún. 28 2016, 11:05

Háromnak kampec, a többinek meg most az a dolga, hogy szétválogassa a kezeit és a lába- oh wait. Amúgy azt mondtam, már hogy a kígyók sziszegnek?


Sikló #1-3 elpusztult.
Hinari 9x10 vérzést szenved el (2/2).

Sikló #4-9: full HP


Hinari (47. szint): 62/250 HP, 0 páncél, 74/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Kedd Jún. 28 2016, 21:52


- Továbbra is tart a vérzés.
- Igen... tudom - sóhajtottam, elnézve a felém közeledő - és sziszegő - siklókat. Egyáltalán nem volt könnyű szituáció; nem szoktam hozzá a körönkénti kilencvenes sebződéshez és a stateloszlásom sem éppen erre volt kitalálva. És ha ez a vérzés nem fog elmúlni... azt hiszem nemigen volt más választásom. Árnyék - mondtam ki gondolatban, és szerencsére legalább a képességem sikerült hiba nélkül, majd kezemben a Katanával, amin az előző elhibázott támadás után rögtön végigfutott a halványkék fénysáv, rontottam neki a siklóknak újfent. Remélhetőleg elpixelezve közülük újabb hármat.


Képihasználat: +300 hp, majd támadás, pihi és 2 támadás a siklókba.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal29686/10100Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 28 2016, 21:52

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ezer Kígyó Vára 4766612103_86ee832108_s Ezer Kígyó Vára 4766612103_86ee832108_s Ezer Kígyó Vára 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 07 2016, 20:19

Három kígyónak vége.A vérzésnek is vége. De vajon a kazamatának vége lesz-e? A reklám után kiderül \o/


Hinari +300 HP-t nyer (1/6).
Sikló #4-6 elpusztult.
Hinari 3x8 sebzést szenved el.

Sikló #7-9: full HP


Hinari (47. szint): 338/550 HP, 0 páncél, 49/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ezer Kígyó Vára Exp_bal0/0Ezer Kígyó Vára Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.