Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 07 2016, 14:52

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Szer. Márc. 09 2016, 09:50

Egy pillanatra elképzelte, hogy ott szentségel, fel alá járkálva, társai számára értelmetlenek tűnő válogatott magyar szidalmakkal, majd úgy döntött, hogy nem mutatja be ezt.
Silver szavaira értetlen képet vágva széttárta a karjait. Félig nyitva hagyva a száját, halványan forgatva a szemeit szörnyülködött. Egy egyenesen lefelé haladó szúrástól mi lehetne még EGYSZERŰBB?
Kész. - Én befejeztem. Yuuki chan jól vagy? - Ha fel tud állni, vagy kardoskodik, megpróbálhatja leszedni a maradék büdöskét amit Silver és Ozirisz hagyott meg, de neki ehhez már semmi kedve nem volt. - Ha kihadonásztuk magunkat, mehetnénk is vissza. Nekem semmi kedvem maradni. csh. - Tüntetőleg a vállára tette a kardját is, amúgy sem maradt elég cselekvés pontja arra sem, hogy képit használjon. "Pihenőkör" Ahogy a geek gamerek mondanák.


//Nah akkor, ha legközelebb kazit akarunk, ha nincs ha van még, (mert volt!!!!!!!)
Dicelessre megyek CSAK.
Mert poén lett volna, de nem így *****levegővétel****//
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal5187/5300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Márc. 18 2016, 21:18

A francokat a találattól szédültem meg, sokkal inkább attól, hogy a csáp az orrom előtt suhant el.
- Persze, csak… büdösek. – Nyögöm Ozirisznek és igyekszem kitörölni a könnyeket a szememből. Igen, szag olyannyira belehatolt az orromba, hogy még a könnyem is kicsordult, pont ez kell még a szédelgés mellé és Alex újbóli kérdése sem javított semmit.
- Mondom, hogy jól vagyok. – Felelem megint most már ingerültebben, bár most nem is a fiúra haragudtam hanem magára a helyzetre. Se Alex se Silver senpai nem tudta legyőzni az utolsó szörnyet. Lehet nem csak büdösek de valami kábító vagy érzék tompító hatása is van a szaguknak?
Ha érzék tompító akkor nem használom egyik érzékszervemet sem, látni úgy se látok szóval és mély levegőt sem tudtam venni, hogy csitítsam magam így csak vágok egyet vaktában a szörny felé.

/támadom a megmaradt izét/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal7230/7300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 18 2016, 21:18

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Márc. 19 2016, 19:02

elfelejtettem, hogy pihizhetek, szóval +pihi és támadás
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal7230/7300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 19 2016, 19:02

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 19 2016, 19:46


Ezt nevezem utolsó utáni lehetőségnek! Yuuki a második vágásával épphogy, de eltalálja a megmaradt zöldséget, még mielőtt az sarkon fordult volna és otthagyott volna titeket - és így talán megbeszélhetitek még, hogyan tovább: akartok-e maradni, vagy inkább Al felvetését támogatjátok? Persze nagyjából az első pár mondatig juthattok, amikoris hangos dübörgés fojtja el a hangokat, s ha odanéztek, a mező szinte porzik a sok páratlan ujjú patától: egy egész csapat orrszarvú közelít felétek, nem kis sebességgel. Mindegyik vak, és ha belegondoltok, hogy a vaksággal általában a normálisnál érzékenyebb szaglórendszer párosul... lehet rájöhettek, miért loholnak felétek ennyire dühösen.


2x Kurokawa Yuuki (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
2x Silver (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
2x Ozirisz (Sebzés: 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
1x Halász Alex (Sebzés: Z:176 / S:192 / P:208, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
9 Vak Orrszarvú


Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 76 páncél, 125/125 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 58 páncél, 150/150 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 52 páncél, 115/115 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 19 2016, 21:56

Meredten nézte levegővétel nélkül, szinte szugerálva a kislány bajlódása közt a fegyverét. ÉS végül, bár nem elsőre, de végül is Yuuki talált!
- Ez az! \o/ - Úgy örült, mintha az ő találata lett volna, és konkrétan érezte, ahogy egy nagy kő leesik a szívéről. - Nah, akkor mehetünk? Rolling Eyes - Tette fel a kérdést szinte egyből. Nem mintha nem akart volna még a többiekkel "együtt lógni" de lássuk be, ez nem kedvezett egyikük önérzetének sem, ami az előbb lezajlott, plusz egy csésze tea vagy kávé, ki hogyan szereti mellett is jól el lehet lazulni és beszélgetni a csapattal. Csapatépíteni meg stuff... miegymás, Ilyenek.
Szóval Alex egyáltalán nem "erőltette" ha nem kellett. Aztán jöttek a dübörgések. valószínűleg egymásra néztek. És valószínűleg, akiknek volt hallgatózás jártassága, előbb hallották meg mint másikok, de végül aztán mindenki megláthatta... habár akiknek volt látás jártasságuk... nah mindegy.
- Öhm. Fussunk? .... - Nézett a többiekre Alex - Mit kell adni a hasmenéses orrszarvúnak? - Ugyan feltette a kérdést, de előtte már odalépett a veszélyzónába. Jó nagy fegyója van, ezek meg rohanna mintha az életük múlna rajta. Kicsit büdi szag ide vagy oda.
Nah már most, vagy belerohan Alex széltében meglengetett pallosába az egyik szépség, vagy megáll, mert ez sao. Vagy kikerüli, ki tudja mennyi "fk" van ezeken.... már semmi sem lehet tudni a limbó büdi, minden elől eltérő virágok vagy mik után.
Jah igen. Alex nem szívesen szokott utat adni, úgy ámblokk.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal5187/5300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 19 2016, 21:56

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Pént. Márc. 25 2016, 18:10


Najó... a mostani kör határideje hétfő este, utána pedig 1 hetes körök lesznek. Úgy tűnik ha és amíg nem kötelező, a legtöbben nem írtok, még 100 szót sem... szóval innentől ez lesz. Pörgessük fel, különben jövőre is játszani fogjátok.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Vas. Márc. 27 2016, 13:41

See? Na ezért mondom, hogy egyszerűségre kell törekedni bizonyos helyzetekben és ugrálás, meg pörgés-forgás helyett az alapokra helyezni a hangsúlyt, az célravezetőbb lehet. Például, ha valakinek nem megy, mint Mr. Alex, vagy ha szorult helyzetbe kerülünk, mint most. Kicsúszott a számon egy enyhébb angol nyelvű káromkodás, midőn a kardom pengéje a semmit szelte csupán ketté. Megbillentem, és hiába észleltem időben a hibát, már nem tudtam korrigálni. Ráadásul Little Miss Yuuki is ránk ijesztett, úgy tűnt, kifutunk az időből, aztán... aztán az utolsó utáni pillanatban mégis pixelekké vált a zöldség, belőlem pedig kiszakadt egy megkönnyebbült sóhaj.
- That was epic, én mondom! Little Miss Yuuki a nap hőse! - tartottam a kezem high five-ra a lányka felé szélesen vigyorogva, majd Mr. Alexre néztem és erőteljesen bólintottam egyet.
- Let's go! - csaptam a kezemmel egyet a megadott irányba, és magabiztosan megindultam előre. Forralta a véremet, hogy én is megmutathassam, amit tudok, Mr. Ozzy mennyiségben, kouhaiom pedig minőségben múlt felül, ezt pedig nem hagyhattam annyiban!
Elhatározásom azonban valamelyest megrendült, hogy az első pillantásra megszámlálhatatlan négylábú tank bukkant fel előttünk. Tettem egy lépést hátra, de futni értelmetlen lett volna. A lendületük azonban ijesztő volt, szóval vettem egy nagy levegőt, és rákészültem a mátrixos akciójelenetre. Az utolsó pillanatban félregurultam, és mint Morpheus az ikrek autóját, úgy hasítottam bele a szörnybe, aztán még egybe.

// Megsebzek két különböző orrszarvút, nevezzük őket kettesnek és hármasnak //
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal10/3800Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Márc. 28 2016, 08:36

Hát, ilyen nincs. Először Silver vétette el a támadást, majd először Yuuki is. Alex pedig valószínűleg ugyanabban a helyzetben volt, mint én. Meg kellett állnia pihenni, ahogy nekem is. Csak annyi, hogy egy pöttyet elege lett a sok rothadó zöldségből. Aztán szerencsére Yuuki levágta azt az utolsó karalábé-féleséget, vagy mi a poklot. Sokan is voltak, és valami megmagyarázhatatlan erő miatt elég nehézkes volt eltalálni őket. Vagy... esetleg a zöldségek bomlástermékei „debuffot” raktak volna ránk? Nem tudni, de lényeg az, hogy nagy nehezen, de győztünk. És elfáradtunk... Szerencsére Yuuki legalább visszatért, pont jókor, és pont időben vitte be az utolsó sebzést az utolsónak megmaradt mobba. Ilyen sem sűrűn van, de néhanap megesik..

Aztán ahogy Alex kimondta a varázsszót, hogy indulhatunk, rögtön megrengett a föld.
- Azt hiszem, elkiabáltad – válaszoltam neki – Már dübörög a határ...
Majd rögtön rá jött egy vicc a fiútól... Hasmenéses orrszarvú? - Utat! Bár jelen esetben inkább kardot – válaszoltam neki. Egy pár lépéssel távolabb álltam meg tőle, hogy véletlenül se akadályozzuk egymást, és közben kitartottam magam elé a nodachit. Majd jöttek a fenevadak, és kezdetét vette egy újabb csata. A kiszemelt áldozat remélhetőleg beleszáguldott a neki szánt meglepibe, majd utána suhintottam egy másik közeli állat felé. Nem tudom, mennyi életerejük van az orrszarvú moboknak, de remélem azért legalább sárgába leviszi őket egy-egy találat. 

// két támadás, két orrszarvúra (#4 #5)
// a kockák a nodachi tűzsebzésére mennek (nem mintha user tudna hatost dobni Rolling Eyes )
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal19096/10100Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 28 2016, 08:36

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Márc. 29 2016, 09:50

- A karmazsin kardforgató újra lesújt. – Csapok bele Silver-senpai kezébe szélesen vigyorogva, na meg még mindig könnyes szemmel. A bűz nehezen megy ki az orromból. Én már nem is szólalok meg, hogy gyávaság lenne megfutamodni hisz akkor már eleve eldőlt a kérdés de gyorsan jött a következő hullám. Egy csapat feldühödött bika… orrszarvú… á mindegy. Én sem fogok túl nagy taktikát követnő, sőt ha Alex szembe áll az orrszarvúkkal akkor én is így teszek, sőt én menőbb leszek és még a kardot is vissza tettem a hüvelybe. Egyenes háttal kihúzva magam álltam szembe velük az egyik pont ki is nézett magának. Remek! Kivárom egész az utolsó pillanatot, hogy aztán egy villámgyors vízszintes vágással ne csak megállítsam de azon nyomban meg is semmisítsem. Egy másik orrszarvú mellettem akart elrohanni de azt pedig egy jól irányzott szúrással nyugtatom meg, majd mint aki jól végezte dolgát lassan visszacsúsztatom a kardot a hüvelybe. Menő vagyok Cool.

/Támadás hatoskába és heteskébe/
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal7230/7300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Kedd Márc. 29 2016, 13:20


Szóval bátran eléálltok a rohanó moboknak - páran a csapat szélén lévő egyedeket támadva, még odacsapva a mellette érkezőknek, s aki nem ad utat az orrszarvúaknak, az most megtapasztalhatja, hogy ezeknek nem kell utat adni: csinálnak ők maguknak. Jelen esetben szó szerint letarolják a helyben maradó Alexet, majd tesznek egy nagyobb körívet, és rohannak felétek újra. Igaz kevesebben, mint eddig, de ígyis elég elsöprő erővel.

Alex elpixelezte egyeskét, Yuuki pedig hatoskát és heteskét; a többiek viszont csak sebezni tudták az általuk kiszemelt példányokat.
Alex 6x12=72 sebzést szenved el.

Alex gyógyul (20 helyett) 17 hp-t.

Vak orrszarvú #2: 60/20 hp (narancs)
Vak orrszarvú #3: 60/20 hp (narancs)
Vak orrszarvú #4: 60/32 hp (zöld)
Vak orrszarvú #5: 60/32 hp (zöld)
Vak orrszarvú #8-9: full hp, full páncél

Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 76 páncél, 125/63 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 58 páncél, 150/90 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 52 páncél, 115/59 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 70/43 CSP


Határidő: április 5, kedd éjfél
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Szer. Márc. 30 2016, 10:38

A mob nem törődve semmivel élesen beleszaladt a nagy kardba. Alex kettébe vágta az állatot, ami egyből pixeleire is robbant. Nem úgy, mint a másik mögötte. mondjuk úgy, hogy mint nyári esős délutánon a fűnyíró tarolja le a zsenge füvet a kertben, úgy trappolt át Alexen is a pixelállat. Alex kiterült és épp nem látta, hogy Yuuki sértetlenül vágott le kettőt, míg ő egyet szép kis sérülések árán. - Hah! Ha egyszer Alex talált! Akkor One Hit! - Még mindig fekve jelentette ki, majd halkan odasúgta azért magának, hogy " hiányzik a régi gyorsaságom" Fel"pattant" fektéből és körbekémlelve kicsit kiszemelt magának egy még sértetlen orrszarvúcskát. Ha valaki a segítségére sietett volna, vagy megkérdezte volna, hogy jól van e, akkor kitartva a karját hüvelykujjal felfelé mutatta volna vigyorogva, hogy kicsattanóan jól. Hála természetesen a fejpántnak.
Az utolsók egyikét szemelte ki magának és oldalról lecsapott, miután magára vonta a figyelmét.


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 30 2016, 10:39-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal5187/5300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 30 2016, 10:38

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 04 2016, 13:09


Alexon kívül mindenki az utolsó nap akar írni? Surprised
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Kedd Ápr. 05 2016, 20:03

Hiába reménykedtem, nem pixeleződött el a két fenevad, és még sárgába se ment az életcsíkjuk. Alexet elég rendesen eltaposták, de mire kettőt pislogtam volna, arra már újra talpon volt. Egyet elintézett, Yuuki kettőt, a maradék akármennyi pedig egy kis futkosás után újra visszatér. Nem lesz ez így jó...
A rohanó fenevadak közül megpróbáltam az előbbi célpontjaimat megkeresni, és amennyiben sikerült, lesújtani először az egyikre, majd a másikra. Ezzel a vágással még tartozom nekik, elvégre az előbb is a pokolra akartam őket küldeni, csak hát a Mindenható Kayaba túúúl sok életerő-ponttal áldotta meg őket, ami szintén nem jó. Lehet kellene fejlesztenem a sebzésemet? Igen, elkélne már, Alex mögött elbújhatok. Jó, de azzal a batár nagy karddal batár nagyot lehet sebezni... De még Yuuki és Silver is messze leköröznek sebzés terén, pedig ők szintén egykezes kardot forgatnak, mint jómagam. Lehet nem kellett volna a fegyverkezelést fejlesztenem ennyire? Nem, arra mindig kell osztani, elég kínos volt, amikor egy-egy harc folyamán olyan szép luftot ütök, hogy öröm nézni, persze kívülállóként. Nekem nem volt olyan öröm, sőt... A biztosabb találatért nem nagy ár a kisebb sebzés...
Na szóval, amíg sok+1-edszerre is elgondolkodtam a jó öreg „hol is rontottam el a pontozásom” témán, addig sikeresen beazonosítottam az egyik fenevadat, majd rohantam is utána, és ha elég közel voltam hozzá, egy szép nagy, átlós vágást ejtettem rajt, remélve, hogy ez már elég lesz neki. Aztán körbenéztem, és láttam a másik delikvens is itt van tőlem egy kar(d)nyújtásra, úgyhogy őnagysága egy laza szúrást kapott telibe. Remélem, hogy ez már elég neki, különben hamarosan iszonyat nagy bajban leszek, mert bár vakok, de arra rájönnek, hogy melyik irányból kapták az „áldást”...

// két támadás, #4 és #5-be CSP 59 >> 3; a kockák a nodachi tűzsebzésére mennek

huppsz, bocsánat az extra kockákért, természetesen csak az első 2 számít *nem tudja miért írt 6ost*


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 05 2016, 20:04-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal19096/10100Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 05 2016, 20:03

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Szer. Ápr. 06 2016, 15:28

Tch... nem voltam elég erős, hogy egyetlen csapásból pixelekké robbantsam ezeket a szörnyeket. Yuuki bezzeg máris diadalittasan kihúzta magát így, hogy végzett kettővel. Máris hátrányban voltam vele szemben, ha ő tud one-hitelni, én pedig nem. De ettől én még nem csüggedhetek! Challenge accepted! Máris felpattantam, néhány pillanatig figyeltem a dühödt állatok mozgását, aztán jó erősen megmarkoltam a kardom markolatát, és előrelendültem, a két sérült orrszarvú felé tartva. Két-három szökkenéssel előttük termettem, és egy-egy határozott mozdulattal lecsaptam őket, hogy ne abajgathassák Mr. Alexet, se engem, se mást.
- Take that, punks! - kiáltottam a pixeleikre, majd kihúztam magam, és Little Miss Yuukira helyzetem a tekintetem.



Kettes és hármas kampeca
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal10/3800Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 06 2016, 19:08

Fogynak az orrszarvúk. Ozirisz és Alex is megölt kettőt illetve egyet valamint a senpai ugyancsak kettőt. Eddig én is kettőnél tartottam és még maradt is egy. A nagy kérdés, hogy mi értelme volt visszatennem a kardot a helyére most megint elő kell vennem. Na jó tudom, mert így sokkal menőbb volt. Oké akkor most már végezzünk az utolsóval is szóval elő ismét a kardot, céloz és vág. Nem volt nehéz dolgom hisz épp pár lépésre akart elrohanni mellettem, talán Alexot támadva így egy kis szökkenés és vízszintes vágás bőven elég volt.
- Ez meglepően könnyen ment. – Néztem végig a tájon. Nem maradt több szörny.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal7230/7300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 07 2016, 14:34


Valóban nem maradt több... egyelőre. Egészen pontosan addig, amíg el nem indultok valamerre, akár vissza a bejárat felé, akár előre, ugyanis a mezőn egy a tiéteket keresztező ösvényen egyszerre csak megjelenik egy vaddisznó, meg még három másik is, pár másodperccel később. Ti pedig az útjukban vagytok.

2x Kurokawa Yuuki (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
2x Silver (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
2x Ozirisz (Sebzés: 48, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
1x Halász Alex (Sebzés: Z:176 / S:192 / P:208, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
4 Tarajos Vaddisznó

Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 76 páncél, 125/125 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 58 páncél, 150/150 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 52 páncél, 115/115 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 70/70 CSP


Határidő: április 14, éjfél
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Kedd Ápr. 12 2016, 11:38

Alexünk a két one hit utáni mámorában előrébb sietett. Nah most majd megmutatja azoknak a félresikerült kakas mutáns kiméra pörköltnek valóknak hogy kivel állnak szemben! Azzal aki a nyers erejével (ha betalál de ezt nem hangoztatjuk) mindent elpusztít ha akar \o\ Bizony! És most ő úgy döntött, hogy fittyet hányva Silver kun aggodalmaskodásának, igenis képességgel fogja odébb tessékelni a rohangászó röfiket! Figyeljenek csak a céhtársak! Próbálkozzanak csak hasonlóval! Harcos képesség ez! Igazi pusztító fegyver! Megállt és Ichigósan maga mellé lendítve a kardot, majd kis váratás után az egyik röfi felé suhintva kapcsolta be a harmadik képességét.

//Air wave: Aktív bénító képesség.
Alex a fegyverével a kiszemelt ellenfél felé suhint, ami így erős hullámot gerjeszt és egyfajta széllökéssel taszítja el a támadót, egy körre kiütve a támadásból, és sebezve rajta Alex teljes sebzésének felét. Ennek a képességnek 5 kör lehűlési ideje van, de csak egyszer kell dobnia, mégpedig a képességre. A támadásra nem. Itt a képesség sebez, illetve abban a körben nem támadhat rendesen.
Hátrány: Az Air dance szünetel a rákövetkező körre.



Röfi#1 kiütve egy körre ha nem pixeleztem el a sebzésem felével. Surprised//
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal5187/5300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 13 2016, 09:41

Az orrszarvúknak helyettük pedig máris színre léptek valami vaddisznó szerűségek. Alex megint nem tétovázik és már támad is méghozzá nem is akárhogy. Grrr… én ilyet nem tudok igaz nincs is rá szükségem. Különben is még ő csak egy szörnyről tud gondoskodni addig én kettővel vagy akár többel is, de most maradunk kettőnél. Ezt bizonyítva nem is tétovázok és gyorsan megtámadom a hozzám legközelebb eső malackát majd onnan tovább a következőre. Szívósnak tűnnek így ha nem is halna meg legalább Silver-senpainak és Ozirisznek könnyebb dolga lesz majd és gyorsan legyőzzük őket.

/egy-egy támadás röfi2 és röfi 3-ba/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Arany Legelők - Page 2 Exp_bal7230/7300Arany Legelők - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 2 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.