Kerek Erdő

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

default Re: Kerek Erdő

Témanyitás by K1 on Hétf. Jún. 10 2019, 16:32

Ezek a nyavalyások végre azt csinálták ami a dolguk vagyis elpusztultak. Tisztában vagyok vele, hogy ez elég kegyetlenül hangzik ráadásul még pocsékolás is. Bikából is rendkívül finom pörköltet lehet csinálni, viszont ha teljesen felszívódik így már semmire se jó. Nagyon reméltem, hogy végre békén hagynak, viszont nem teljesülhet minden kívánságuk. Annak legalább örülhetem, hogy mindösszesen kettő ilyen lény maradt csak.
-Most mi lesz, támadtok, vagy fületek farkatok behúzva elkullogtok?
Természetesen ők nem tudtak beszélni viszont nem hagytak válasz nélkül. Ők is rám vetették magukat minek következtében ismételten csökken az életerőm. Ezt már észrevettem, de nem igazán foglalkoztam vele mondván még mindig nagyon távol állok attól, hogy aggódnom keljen.

Egy különös taktikával próbálkoztam meg miszerint pihenő állásba helyezkedtem majd megtámadtam azt, egyiküket é mikor ismételten kimerültem megint pihentem majd támadtam. Elég furának tűnhetett volna egy külső szemlélő számára, ám szerencsémre nem volt ott senki rajtunk kívül. Már nem is álmodoztam arról, hogy egyedül végzek ezekkel a bestiákkal, pedig ildomos lett volna. Mégis csak alacsony szintű mobok voltak, náluk nem is volt gyengébb lény, akivel csatázni lehetett volna. Ez is azt bizonyítja, hogy egy pajzs arra való, hogy másokat megóvjon nem pedig, hogy magányos farkast játszva vagánykodjon.
/pihi-támadás-pihi-támadás, támadás, pihi/
/kétszer támadja a remegő bika négyet majd egyszer az ötödiket/
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 524

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kerek Erdő - Page 3 Vo36oi1501/1700Kerek Erdő - Page 3 2yjvlht  (1501/1700)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea on Csüt. Jún. 13 2019, 21:04

Hát, az ötödik már nem várta meg, hogy megüsd: még fújtatott egyet, majd hátat fordított és egyszerűen otthagyott. A szél újra feltámadt, de ezúttal bármeddig is mentél, nem hozott eléd újabb mobokat. Talán direkt kerülnek téged...?
Mindenesetre a békák után hagyott láda legalább a tiéd.

A kazamatát lezárom, jutalmad a következő:

1. hullám, Bronzláda: 50 arany, [T1] Rövid Specialitás Potion
2. hullám, 4 mob leütése, a hullámot nem sikerült teljesíteni
Összesen: 16 Exp és 50 Arany

Kerek Erdő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1438

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kerek Erdő - Page 3 Vo36oi0/0Kerek Erdő - Page 3 2yjvlht  (0/0)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére