Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sárkányfű

2 posters

Go down

Sárkányfű Empty Sárkányfű

Témanyitás by Silica Szomb. Nov. 28 2015, 15:18

"Sárkány ellen sárkányfű!"

Hirdeti egy fura kinézetű, de egyébként barátságos NPC a mező közepén. A mellette lévő táblácskán az is áll, hogy aki bebizonyítja, hogy az ő sárkányfüve nem ér semmit a sárkányok ellen, azt különböző növényekkel ajándékozza meg.

Ilyen egyszerűen talán még soha nem szereztél növényeket.

Feladat: Jusson a füledbe az esemény, és érj oda valamilyen módon.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Enheriel Vas. Nov. 29 2015, 16:35

- Enhi, hallottad, hogy van egy küldetés, amivel agyon gyorsan és egyszerűen lehet növényt szerezni?
- Tényleg? Hol? Hogyan?
- A 20. szint Virágmezőjén. Jelenleg valaki azt hirdeti, hogy „sárkány ellen sárkányfű!”, s állítólag növényekkel ajándékozza meg azt, aki be bizonyítja, hogy nem ér semmit a füve a sárkányok ellen.
- Óh, ez tényleg egyszerű és gyors! Akkor megpróbálom, úgyis kellene növény, hogy a maradék rendelést is megcsináljam! ^^
- Juj de jó, megyek veled! ^^ - végre Lulu is menni akar valahova, mert nem igen voltunk csajos programunk, ez pedig pont kapóra jött! ^^
- Akkor én ne menjek most?
- Pihenj csak Villámlás, nem hinném, hogy olyan veszélyes lenne ^^ - még a peteknek is kell néha egy nap pihenés, ezért nem viszem most magammal Villámlást, hanem inkább teleporttal és gyalog megyünk oda a Virágmezőhöz. Jaaaj, olyan szép hely! ^^ Tele van mindenféle tarka virággal, ameddig a szem ellát! ^^ Pont olyan szép, mint Floria, ahova egyszer elvitt a kedvesem randizni. ^^ A mező közepén meg is lett az NPC, aki hirdeti ezt a sárkányfüvet.
- Milyen furán néz ki. O.o
- Legalább barátságosnak tűnik. O.o
- Az igaz! ^^ - mi mást tehettünk volna, odamentünk az NPC-hez, s Lulu kérdezett először:
- Bocsánat, önnél kell bizonyítani, hogy a sárkányfű nem ér semmit a sárkányok ellen? ^^ - remélem nem bántódik meg az NPC ez miatt, mert még ha csak egy program is, azért mégsem akarom magamra haragítani, hiszen ki tudja, Kayaba nem-e úgy csinálta, hogy akkor a játékosra támadjanak az NPC-k.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Sárkányfű Exp_bal3453/3500Sárkányfű Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Silica Vas. Nov. 29 2015, 18:46

Az NPC hangosan kurjongat, és amikor meglát titeket, akkor még az eddiginél is jobban felemeli a hangját.
-Itt a valódi sárkányfű! Sárkány ellen sárkányfű! Itt a valódi, itt a fű! Sárkány-sárkány-sárkányfű! Katonáknak, diákoknak féláron!
Persze a kérdésre összevonja a szemöldökét.
-Mi az, hogy be kell bizonyítani?! Nem tudod bebizonyítani! Az én füvem működik! Csak ez működik! Ha ez nem működik, akkor semmi! Veszik mint a cukrot! Csak látnád, hogy tolonganak! Alig győzöm az utánpótlást! Most ez a divat. És neked, csak neked, most egy tasak ára ötszáz arany. Persze ha be tudod bizonyítani, hogy nem működik, akkor ingyen adom, de úgysem tudod bebizonyítani!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Enheriel Szomb. Dec. 05 2015, 13:40

- Itt a valódi sárkányfű! Sárkány ellen sárkányfű! Itt a valódi, itt a fű! Sárkány-sárkány-sárkányfű! Katonáknak, diákoknak féláron! - kurjongatta, ami hangosabb volt, mikor meglátott minket. Majd Lulu kérdésére felháborodott:
- Mi az, hogy be kell bizonyítani?! Nem tudod bebizonyítani! Az én füvem működik! Csak ez működik! Ha ez nem működik, akkor semmi! Veszik mint a cukrot! Csak látnád, hogy tolonganak! Alig győzöm az utánpótlást! Most ez a divat. És neked, csak neked, most egy tasak ára ötszáz arany. Persze ha be tudod bizonyítani, hogy nem működik, akkor ingyen adom, de úgysem tudod bebizonyítani! - Lulu elszomorodott, s könnyes szemmel nézett.
- Szégyellje magát, szebben is mondhatta volna! - szidtam le, majd megvigasztaltam Lulu-t. Bizonyítsam be? Akkor be is fogom! Ugyanis jól látom, hogy ez bizony nem sárkányfű, hanem sima citromfű! Óh, jön egy idomár egy sárkánnyal. Pont kapóra jött! Szó nélkül elvettem egy marékot, majd odamentem az idomárhoz.
- Elnézést, de kipróbálhatok valamit a peteddel?
- Persze. O.o – kicsit furán nézett rám, majd még jobban, mikor a sárkánya elé tartottam a füvet. Na igen, ahelyett, hogy az megriadt volna tőle, boldogan ette ki a kezemből.
- Jééé, honnét tudtad, hogy szereti a citromfüvet? O.o
- Citromfű?! - nézett nagy szemekkel Lulu, mikor meghallotta, majd az NPC-hez fordult – maga citromfüvet árul sárkányfűként?! - hihetetlen, hogy egyesek ilyennel etetik be a vevőiket, az inkább jobban meglepett, hogy valaki még el is hiszi ezt. Na igen, nagy az Isten állatkertje, csak nagyon kicsi a kerítés. Vajon mit reagál a többi vásárló, ha ezt megtudja?
- Öhm, miről van szó? O.o Milyen fűről van szó? O.o Marihuána? O.o Van olyan ebben a játékban? O.o Olyan hatása van itt is, mint a valóságban? O.o Szabad itt egyáltalán? O.o – Honnan jutott ennyi kérdés az idomár eszében? O.o a sárkánya közben odament Luluhoz, s szagolgatta kíváncsian, mint egy kiskutya.
- Aaaaw! ^^ - Lulu boldogan simogatta a petet, aki örömmel csóválta a farkát, így fejezve ki, hogy élvezi a simogatást. Azért remélem az NPC nem lesz annyira haragos, hiszen tulajdonképben én is arra számítottam, hogy nem sikerül majd bizonyítani…
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Sárkányfű Exp_bal3453/3500Sárkányfű Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Silica Szomb. Dec. 05 2015, 14:18

Ki gondolta volna, hogy pont akkora szerencséd lesz, hogy éppen egy idomárral és éppen egy sárkánnyal találod szembe magadat? Hát az NPC biztosan nem gondolta, mert haragosan toporzékol, na és persze zavartan vakarássza a fejét, majd előhúz egy másik tasakot a ruhája alól.
-Nesze! Itt van egy halom növény, csak ne mondd el senkinek, hogy mit láttál! A füvem tényleg hasznos, csak ez a pet biztosan különleges. Meg amúgy sem petek ellen kell használni, hanem mobok ellen. Igenis hatásos! Én mondom!
Dühöng még egy sort, majd inkább otthagy, és úgy tűnik másik terepet keres magának, ahol nem zavarod a munkáját a kotnyeleskedéseddel.

Zárópost következik, köszönöm szépen a részvételt. :3
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Enheriel Vas. Dec. 13 2015, 11:03

Az NPC nem tűnik túl boldognak, mert toporzékol, s igen haragosan, s zavartan is vakarja a fejét, hogy most mi lesz. Ad is egy másik tasakot a zsebéből, az alábbi szavakkal:
- Nesze! Itt van egy halom növény, csak ne mondd el senkinek, hogy mit láttál! A füvem tényleg hasznos, csak ez a pet biztosan különleges. Meg amúgy sem petek ellen kell használni, hanem mobok ellen. Igenis hatásos! Én mondom!
- Na persze, legfeljebb a plüss sárkányok ellen!
- Lulu! - bár igaza volt valamennyire, de nem ilyen gorombán kéne közölnie az NPC-el, aki otthagyott, gondolom más terepet keresni, nehogy még egyszer kotnyeleskedjünk. Mondjuk, hogy őszinte legyek, igen nagy szerencse volt számomra, hogy pont erre a jött a jelenleg értetlenül néző Idomár egy sárkány pettel.
- Enhi, van egy ötletem! ^^ vigyünk innen pár virágot, amit elültethetünk a kertben! ^^ - elég gyorsan áttért másik témára Lulu, de végül is jó ötletet adott. ^^ Sajnos mivel elég kevés hely volt a kertben, csak párat vittünk haza, ahol Villámlás már kérdezgetni kezdte, milyen volt.
- Képzeld, volt ott egy NPC, ami "sárkányfüvet" árult, de kiderült, hogy az csak citromfű!
- Komoly?
- Igen! S még neki állt feljebb, mikor kiderült!
- S van, aki el is hiszi?
- Aki nem ismeri fel, az igen! - mialatt Lulu és a Griffem elbeszélgetett, én kiültettem az elhozott növényeket a kertbe, majd leültem a pavilonba egy csésze teát iszogatni. Közben azért nézegettem a tasakot, hogy mi lehet benne. Később akartam volna kinyitni, azonban a kíváncsiság igen erős volt, meg a gondolat, hogy talán olyanokat kapok, amik kellenek a rendelésekhez, s végre tiert tudok majd lépni. Szóval kinyitottam, s kíváncsian, illetve reménykedve belenéztem a tasakba, hogy vajon miféle növények is lehetnek benne…

//köszi a játékot! Smile
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Sárkányfű Exp_bal3453/3500Sárkányfű Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Silica Vas. Dec. 13 2015, 12:48


Gratulálok!

A feladatot sikeresen teljesítetted!

Jutalmad: 1 tasak növényke
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Sárkányfű Empty Re: Sárkányfű

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.