Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Üzenet a palackban

+3
Shukaku
Asuka
Yuuki Asuna
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:45

Kedves Peter!

Igen, jól látod. Azért már régóta nem haragszom. Persze ha kiderülne, hogy mégis úgy történt, ahogy sokak szerint történt, akkor újra haragudnék, de nagyon remélem, hogy ez soha nem fog kiderülni. Néha jobb az, ha valamiről nem tudunk. Meg... egyébként is, egy ősellenségnél nem kell több nekem sem, és neki már írtam levelet, úgyhogy te nem lehetsz az. Mindenesetre ha tényleg képes voltál megölni Hisamét, akkor soha de soha ne mondd ezt el nekem. Nem akarom tudni. Viszont... ha baleset volt, vagy csapdába csaltak titeket, akkor még örülök is annak, hogy így történt. Mármint annak, hogy együtt lehettek még mindig a szellemvilágban. Hisamétől már sokszor elbúcsúztam, és talán tőled is, de soha de soha nem foglak titeket elfelejteni. Ebben biztos lehetsz, ahogyan abban is, hogy egy másik dolog miatt viszont örökre haragudni fogok. Anat persze már tanult a te hibádból, és ő nem követett el ilyen butaságot, de neki volt más butasága, ami lényegében ugyanolyan butaság volt, mint a tiéd. Ti, fiúk, mindig azt hiszitek, hogy legyőzhetetlenek vagytok, és ezért soha nem lesztek elég óvatosak. Talán ha csak lányok lennének Aincradba, minden sokkal egyszerűbb lenne. Még a vörik is fiúk általában. Na jó, azt hiszem tudod, hogy miről beszélek, de azért leírom. Nem szabadott volna kijelentened, hogy te majd vigyázol rám, és főleg azt nem, hogy odakint is vigyáznál. Persze tudom, hogy csak jót akartál, de Asuval már rájöttünk, hogy nekem volt igazam. Timi továbbra is itt van mellettem, és már én is egyre inkább tudok vigyázni magamra, de persze Timi most is kinevet, mert ő nem így látja. Tudom, hogy a szellemvilágban is céhvezér vagy, szóval én meg továbbra is a te hűséges céhtagod vagyok, és ha bármiben segíthetek, csak szólj.

Sok szeretettel: Shu és Timi
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:53

Kedves Scotti!

Tudom, nem a legjobb időpontban vontalak be a céh életébe, de nem tudhattam, hogy ez lesz. Talán, ha nem tűnsz el, akkor a vidámságod és a zenéd segíthetett volna Channak gyorsabban rendbe szedni ezt az egészet, de megértem, hogy nagy felelősség volt ez neked akkor. Tudom, hogy nekünk kellett volna segíteni neked, mert te voltál a pici, mi meg a nagyok, de hát sajnos ez ott és akkor nem így jött össze. Ezért bocsánatot kérem. Viszont! Az, hogy csak úgy lelépsz te is, se szó, se beszéd, az nagyon de nagyon nem volt kedves dolog. Szerintem mindannyian számítottunk rád, mert újoncként is ugyanúgy a csapat része voltál már azonnal, mint akárki más a céhből. Egy kicsit miattad megcsappant az a kedvem, hogy én legyek a toborzó. Nem lenne jó azt látni, hogy mondjuk most hirtelen felindulásból Kanami dönt úgy, hogy egyszer csak eltűnik. Talán rossz ötlet volt belefogni az eltűnteknek leveleket írni, de most már azért is végigcsinálom. Most az egy dolog, hogy miattad egyszerre Peter is meg Chan is csalódott bennem, de nem hiszem, hogy ez egyedül az én hibám lenne, mert Jade például csak ott van még a Unityben, és ő képes volt nem eltűnni. Szóval na, igen, haragszom, és az sem érdekel, ha emiatt durcisnak gondolsz, vagy ilyesmi. Az a baj, hogy ti nem kiestek, mert így még azt sem tudom írni, hogy jobb helyre kerültök, a szellemvilágba, hanem csak nem vagytok, nem válaszoltok, meg így se kép, se hang, és ezt már kezdem nagyon unni.

Várunk vissza: Shu és Timi
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 08:01

Csókolom Ren Bácsi!

Most csináljak úgy, mintha csodálkoznék? Nem csodálkozom, igazából csak miattad most Tachit féltem nagyon. Ő is olyan fura szerzet, mint amilyen te vagy. Amikor először találkoztunk, akkor eléggé magam alatt voltam, és te nemcsak, hogy felvidítottál, de olyan voltál nekem, mint valami bátyó, és még te is ezt mondtad. Gondolhatod, nekem még soha de soha nem volt bátyám, szóval nagyon jól esett. Igen, tudom, hogy akkor nagyon gyerekes voltam, és én ezt el is ismerem, de így legalább leírhatom, hogy te nagyon értesz a gyerekekhez. Gondolkodtam már azon is, hogy meghívlak az Angyalkákhoz, de a Nagy Frontharcos Ren tuti nem csinálna ilyesmit úgy, hogy valaki meg is láthatja. Na szóval most gondolj bele, hogy ehhez képest mekkora csalódás volt az, amikor láttam, hogy milyen vagy amikor játszod az agyadat. Mert értem én, hogy te is gyerekes vagy, és csak piszkálódsz, meg bökdösöd a másikat, meg húzod az agyát, de azért ennyi idősen meg kellett volna már tanulnod, hogy hol van a határ. Simán el tudom képzelni, hogy valami Asukánál is több erőponttal rendelkező lány képelt fel. Igazából őt jobban is sajnálom, mert most miattad szegény bevörösödött. Remélem megtalálja Yuukit, és akkor minden rendbe jön. Persze téged is sajnállak, mert akár hiszed, akár nem, még a buta szurkálódásaid ellenére is nagyon szerettem veled tölteni az időt. Ezért keresem most Tachi társaságát is, mert nagyon hasonlítotok egymásra. Annál a Dojos mininél is láttam, hogy hogyan védelmezi Mayumit, és tudom, hogy ő igazából ilyen, meg te is jó vagy igazából, csak te meg önzőzni és bunkózni szeretsz, hogy megtartsd a menő srác imidzset. Igazán felnőhetnétek már, fiúk.

Puszi: Shu és Timi
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 09 2015, 09:05

Jun
Sokáig gondolkoztam azon, hogy megírjam-e ezt a levelet, vagy ne is törödjek vele. Ahogy láthatod, végül arra jutottam, hogy mégiscsak elmondom mit érzek. (Nem, nem azt amit szeretnél, és nem hiszem, hogy az egykönnyen bekövetkezne, lásd késöbb)
Mikor melletted vagyok elfog egy különös érzés, ami az elmúlt években nagyon hiányzott az életemből, amit talán csak Anat mellett éreztem azelőtt (nem csoda, hogy téged választott, hisz rengeteg dologban hasonlitottok, akkor is, ha ezt eddig nem vetted volna észre.) Ezt az érzést pedig valahogy úgy tudnám leírni, hogy feltétlen szeretet. Nem azért szeretsz, mert elvársz cserébe valamit (ahogy azt Shu teszi), és nem is azért mert muszáj (ahogy én szoktam tenni néha, de ezzel a módszerrel téged nem akarlak átverni), hanem mert úgy érzed így a helyes. Ezzel pedig elnyerted a feltétlen bizalmamat, és olyan dolgokat mondtam el a "rövid" ismeretségünk alatt, amiket csak sokkal hosszabb tortúra után vagyok csak hajlandó elárulni, vagy soha nem mondanék el. Van még egy tulajdonságod, amiben nagyon hasonlítasz Anatra (de ez a tulajdonságot magamban és egy bizonyos mértékben Shuban is megtaláltam)
Nagyon makacs vagy. Ha valamit elhatároztál azon már Kayaba akarata sem változtathat. Ez az egyik, amiért nem müködne kettőnk közt a dolog. Két makacs ember, csak kikészítené egymást egy kapcsolatban, föleg ha ellentétes a nézetük valamiben. (A másik az, hogy már valaki mást szeretek)
Ettől függetlenül bármikor ott termek melletted, ha esetleg szükséged lenne a segítségemte, vagy néhány biztató szóra. És elnézésedet kérem, ha olyat tettem vagy írtam volna, amivel megbántottalak.
Cear.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_bal10/5900[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 13 2015, 00:08

Katha
Gyakran fogalmam sincs, hogy mi az, ami tényleg hozzád fűz. Vagy hogy fűz-e hozzád bármilyen érzés, vagy kapcsolat egyáltalán. Gyakorlatilag a legtöbbször csak azt érzem, hogy csak egy púp vagy a hátamon, amitől semmiképp nem tud megszabadulni az ember.
Aztán vannak azok a pillanatok, amikor csak nagyon kicsi hiányzik attól, hogy végleg megszabadítsak az életpontjaidtól. De ezek tényleg csak a legsötétebb gondolatok, amik csak valaha eszembe jutottak veled kapcsolatban.
Akármennyire is ezek jutnak az eszembe rólad, mégse hiszem, hogy valaha is bántani tudnálak, hisz annyi mindent éltünk már meg együtt, már azelőtt is, hogy vörös lett volna az a fránya indikátor a fejed felett, hogy talán ez is befolyásolna ezen elhatározásom ellen. Persze ha arról lenne szó, hogy neked kéne megtenned ezt velem, biztos vagyok, hogy nem haboznál az érzelmeid miatt, és ezért nem is hibáztatlak. Neeked is megvan a magad személyisége, ami abból épitkezik amit megkapott. És nagyon sokszor csavarja úgy a szálakat, hogy az neki pont megfelelő legyen.
Terrmészetesen nem cak a rossz dolgok jutnak rólad az eszembe, hanem van hogy néha örülök, hogy ismerhetlek. (Bevallom őszintén a legritkább pillanatokhoz tarozik ez az eset, de ettől függetlenül szoktak ilyen pillanataim lenni.) Ugyanis emlkeztetsz valakire, akit még a SAO előtt ismertem meg, és legalább bizonyos napokon el tudod felejtetni veelem a hiányát.
Nélküled rémes lenne az élet idebent.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_bal10/5900[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Yuuki Asuna Szomb. Jan. 16 2016, 23:37

Asuka: 200 arany
Liberators: 100 arany
Cearso: 600 arany
Shuu: 2100 arany
Jumpy Vigor: 1050 arany
Chan: 200 arany
Unity: 100 arany
Ayani: 100 arany
Angelic Voice: 50 arany

Az eventre még lehet.írni :3 Valakit.elszámoltam, szóljon. ^^
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 22 2016, 23:45

Jutalmak beírva
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_bal0/0[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Yuuki Asuna Szomb. Feb. 27 2016, 10:14

Ugyan voltak, akik kértek hosszabbítást tőlem az eventre, ez már hónapokkal ezelőtt volt. Rolling Eyes Tehát az eventet lezárom. Jutalmak már szétosztva azoknak, akik.írtak, nekik.köszönöm a.részvételt. :3
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.