Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

+17
Akito
Silver
Asuka
Stingray
Kokoro
Atoru
Hinari
Mirika
Kusumi Ayani
Miu
Kazura
Ryutoshi Kurasai
Jun
Enheriel
Chancery
Shukaku
Kayaba Akihiko
21 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by RenAi Szer. Dec. 30 2015, 18:06

- Hümph ˇ^ˇ - Ennyi volt a válaszom a méltatlankodásra. Nem kellett erőszakoskodnia, ha nem tagja a mókának, akkor nem erőltetem rá.
- Unalmas vagy! - Leemeltem róla a pokrócot, és más potenciál felé vettem az irányt. Tehát ki az aki még vehető lehet a mulatságra. Ott volt Shu, ő sokszor furcsán erőszakosan reagált még egy ölelésre is, így nem kísérletezek vele. Akkor ott volt még két idegen. Érdekes fiúkák voltak, de fiúkák így békén hagytam őket. Asuka is komoly emberke így őt sem… Kazura is fiú így őt is kihagyom a lehetőségek közül. Enhi talán, de ő most váltott valami vita szerűséget Timidus-al vagyis valamit aminek nem éreztem túl nagy öszhangot, így ha rossz kedve van akár neki, akár a petjének hmm…. Akkor voltak még páran akiket kizártam csupán egy valaki maradt aki talán felér hozzám, és áldozatommá tehetem. Ez pedig az a rövid hajú lányka akit láttam a dojo ban, szimpatikus volt ahogy mások előtt fetrenget a földön, és a móka hiányáról beszélt. Ő lesz az én emberem. A pokróccal a kezemben megálltam előtte, felemeltem majd rádobtam ha védekezett ha nem, majd rá is ráfeküdtem.
- Akkor téged rabollak el. ˇ^ˇ - Jelenem ki, majd nem engedem fel, ki vétel ezalól ha azt tapasztalom hogy ő sem partner. Majd megjött Danee, és érdekesebb játékot hozott mint amit én találtam ki. Köszöntöttem a fiút. Nem értettem a dolgokat, de a lényeget igen.
- Én maxolva vagyok! *-*  - Jelentem ki és emelem fel a kezem mint aki jelentkezik, majd Shura pillantottam.
- Azt hiszem, munkatársak leszünk! – Jelentem ki hivatalosan, majd kezet nyújtok felé és meghajolok előtte.
- Íme az új kolléganőm! - Mutattam körbe a kezemmel, hogy mindenki jól láthassa Shukakut.
- Hmm hogy csináljuk, egyik adagot te másikat én, vagy pedig a tiéd a tej méregetése, az adagolgatás és a  többi az enyém. Vagy adagolhatom én is. – Majd vészjóslóan elhallgattam úgy hogy még a tücskök ciripelése is tisztán bánthatta a füleket, hacsak mások nem cseverésztek a háttérben ebben a pillanatban.

Interakt: Miri; Jun; Shu.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal10/7300[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Danee Szer. Dec. 30 2015, 21:47

Bár nem számítottam rá, hogy a belépőm ellenére nagyon felfigyelnének rám, így is sikerült elérnem, hogy néhány tekintet felém forduljon, sőt, mi több, néhány integetést és sziát is sikerült bezsákolnom, arra meg hogy egyenesen megmentővé avanzsálódtam:

Hát kérem: Én mindig is tudtam! Tökéletesen hófehér fogsoromon kihívó büszkeséggel csillant meg a fény, ahogy az csak egy igazi megmentőnél történhet meg.

- Kicsit morcinak tűnsz - búgtam Miu fülébe - Nézd csak, hoztam neked egy kis KV-t is, ha szereted. Remélem ettől jobb kedvre derülsz kicsit - nyitottam fel a termoszom, s dugtam az orra alá, had illatozza meg.

- Én is tudok segíteni! - ajánlottam fel, amikor meghallottam, hogy Miri mixereket keres a meglepetés italához - Rögtön megyek!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal7644/7700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 31 2015, 08:47

Na akkor ha Miri megengedte, és RenAi-t legalább le lehet foglalni egy picit, akkor Shu azonnal mellé ugrik, és nagyon próbál neki mindig valami feladatot adni. Nem érti a lány nagy lelkesedését. Úgy tudta, hogy a lovag nincs ennyire oda az öldöklésért, márpedig előreláthatóan most az következik...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal12695/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Stingray Vas. Jan. 03 2016, 03:08

Ayato büszkén húzta ki magát, mint a szobrász kinek művét dicsérik, én pedig leszálltam a lóról, hogy egy szintbe kerüljek a csapatommal, az idomár viszont látszólag jól érezte magát a nyeregben. A magasságát tekintve azt hiszem meg is tudom érteni ennek az okát. Közben megérkezett a harmadik társunk, és a különcsége kapcsán rémlett is, hogy talán már láttam valahol. Japán létére elég sok angol szót használt, és az üdvözlése is elég nyugati volt. Na nem mintha egy kézfogás miatt hagynám magam zavarba hozni, de el kell ismernem, hogy eddig nem sok alkalmam volt gyakorolni.
– Stingray, üdv a csapatban. - bólintottam hozzá szórakozottan. A mondat folytatását pedig egyszerűen elengedtem a fülem mellett. Az idegen nyelvek sem tartoztak különösebben az erősségeim közé. Ayato szintén elfogadta a felé nyújtott kezet.
– Ayato Hironori. - mutatkozott be egy kurta bólintással. Közben pedig ismét Hinari felé fordultam.
– Rendben. Nem mondom, hogy hiányozna ma estére egy beégés. - A végszóra pedig a kis csapat utolsó tagja is befutott. Amennyiben a másik kettő ereje megközelítette a lányét, nem tartok túlzottan.
– Szép napot! Stingray. - üdvözöltem a Unity vezérét egy kis meghajlással, majd felegyenesedve egy laza mozdulattal megigazítottam a vállamon félrecsúszó íjat. Végül Hinari röviden összefoglalta a feladatot, ami talán amúgy is egyértelmű lehetett a jelenlevőknek. Ayato a végén bólintott.
– Magam sem foglalhattam volna össze sokkal hatékonyabban. Amint mindenki készen áll indulhatunk. - pillantott a tőlünk pár méterre megtorpanó szoborra. Ezek után, ha megszületett a döntés, a szoborhoz léptem, és kinyitottam a puttonyán nyíló kis ajtót, majd utolsóként bemászva gondosan le is zártam azt magunk után.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal10/2900[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Mirika Hétf. Jan. 04 2016, 17:20

- Gomen' - kértem rögtön elnézést a lánytól, talán kicsit heves voltam, de hát meglepett, na... én meg nem kicsit vagyok kihegyezve nem csak most, de úgy hetek óta. A legkevésbé a stresszes szitukra vágytam, erre minden percben belefutok egybe kis túlzással >.>
- Nem játszani vagyunk itt Rolling Eyes - tettem hozzá felsóhajtva, majd nekiálltam annak, hogy kicsit feltérképezzem a csapatot, ki mire alkalmas, meg ilyesmik. Jó lett volna, ha nem sózzák ezt most a nyakamba, és teher nélkül, felszabadultan apríthatok, de úgy festett, hogy nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust.
Mirika írta:Mi nagyjából megvagyunk, elkezdhetitek a hadműveletet. Pár emberke magánakcióba kezdett, köztük a Sayonara is, arra ügyeljetek
- pötyögtem egy gyors üzenetet Hina-channak, majd én is becsatlakoztam a főzőcskézésbe, hogy legalább egy komoly csapdát előkészítsünk.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal11225/10500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jan. 04 2016, 21:18

Na, ez már valami volt. Két gyanús alak egymást követve lopakodik a város határában :] Egészen úgy éreztem magam, mintha valami maffia tagja lennék, bár azok alapján, amiket hallottam, talán nem is állok messze az igazságtól ezzel a megállapítással. Az Ajira nevű nőnemű élőlénynek bizonyult, mondjuk nem abból a fajtából, akiket én olyannyira kedvelek, de ez miért is akadályozna meg bármiben is?
- Nahát, már azt hittem azt kívánja ilyen lelkesen jelezni, hogy megtalálta a várost - jegyeztem meg cinikusan Tao-kun megszólalására. Captain Obvious és egy néma Bob, remek társaság :] Érnek azok a becenevek, amiket a legszimpatikusabb emberek kapnak tőlem.
- Nem az a típus vagyok, aki a szörnyek közé veti magát, és nyers erőből kaszabol. Káoszt sokkal hatékonyabban tudok teremteni :] - húztam elő egy Kinézet Kristályt a köpenyem alól. Azonban nem kell tudniuk, mi mindent tudok én ilyesmivel tenni - Ti mit terveztek? - viszonoztam a kedves kérdést, miközben a kürt hangjára egy pillanatra a város felé fordítottam a fejemet. Attól távol álltam, hogy egy ilyen hang megijesszen, de legalább tudom, hogy a hirtelen változásokra nem reagál jól a detektív barátunk.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kazura Hétf. Jan. 04 2016, 23:13

Felvetéseimre a Shukaku-Timudus páros ad választ. Habár igazság szerint egyik része sem kifejezetten nekik szólt. Az, hogy Shukaku kiáll Asuka mellett némiképp megnyugtat, bár mivel a lány nézetei a világról nem teljesen fedik az enyémeket így az indikátorokhoz való hozzáállása miatt sem veszem készpénznek a szavát. Viszont azzal a plusz információval, hogy frontharcos sikerül minimális szintre csökkentenie a veszélyérzékem. Timidus-al sem értek teljesen egyet, de azt már tapasztalatból tudom, hogy ha nekikezdenék a sárkánnyal vitázni hamar ránk esteledhetne. Azonban mivel fő célom a hatékony együttműködés inkább csendben maradok.
A felém nyújtott kezet gyengéden megrázom, miközben bemutatkozom.
-A nevem Sato Kazura, örülök a találkozásnak. Amennyiben tényleg nem vagy  hibás az indikátorod színe miatt elnézést, egyébiránt szívesen elfogadom a meghívást ennek tisztázására, természetesen egy alkalmasabb időpontban.
Végezetül egy halvány mosoly megjelenik az arcomon, nehogy valaki azt feltételezze rólam, hogy én vagyok a helyi önjelölt igazságosztó.

Nos, ami a túlerőt illeti valóban igaz, de ha nekilátunk az ostromnak mindenkinek sürgetőbb elfoglaltsága lesz, mint hogy arra figyeljen jön-e egy jól irányzott kegyelemdöfés hátulról. Bár simán lehet, hogy kezdek paranoiássá válni. Az viszont elgondolkodtató, hogy az eddig általam megismert vörösök többsége a másik csapatból került ki. Na mindegy, ráérek ilyen hülyeségeken filózni máskor, lassan ideje lesz készülődni.
És ekkor úgy tűnik, hogy felragyog a szerencse csillagom, ugyanis előbukkan a rég látott harmadik tagunk, Danee.
Na akkor, ha itt tartunk azt is remélem, hogy a koboldok fehér zászló alatt kisorjáznak a város elé és megadják magukat. Hátha ez is bejön.
Miután láthatóan közülünk csak ő vette komolyan ezt a sütiosztogatós dolgot és elővarázsolja az alapanyagokat becsatlakozik hozzánk.
-Üdv újra köztünk. Rég találkoztunk-szorongatom meg a jobbot.
-Ami a részletes eligazítást illeti még várat magára, tekintve az utolsó utáni pillanatban befutó játékosokra- válaszolom szélesen vigyorogva. Mindenesetre az már tudható, hogy legalább két egy-két fős csoportosulás már nekikezdett valamiféle tőlünk független magánakcióhoz, úgyhogy szerintem hamarosan nekünk is lépnünk kell. Ami pedig a vezetőséget illeti épp az imént tetted tiszteleted nála az ajándékaiddal-biccentek végül Mirika felé.
Ezt követően figyelemmel kísértem ahogy az érintettek nekikezdenek a kotyvasztásnak. Megvoltak az aggályaim a terv ezen részét illetően, de újfent megtartottam magamnak.

Amíg nem okoz valami eget rengető bonyodalmat, minek szóljak közbe? Elvégre akár sikerülhet is.
Pillanatokkal később azonban felhangzik a kürt. Fejem ösztönszerűen a hang, egyúttal a város irányába fordítom, majd egy halk sóhajjal nyugtázom az elkerülhetetlent.
Az előadás kezdetét jelző figyelmeztetés megvolt, lassan ideje lesz elfoglalnunk a helyeinket. Remélem mindenki játékban marad az utolsó felvonásig.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal1095/1500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (1095/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Asuka Kedd Jan. 05 2016, 17:18

Megszorítom kezet, olyan barátságosan, meg minden, hiszen tényleg nem áll szándékomban ártani neki. Minek is tenném? Igazából a feltételezés is nevetséges, hogy pont itt kezdenék el ennyi ember előtt felszabadítani. Na nem mintha közük lenne hozzá.
- Ja, nem, teljes mértékben felelős vagyok az indikátorom színe miatt. Csak senkit sem érdekel. - vonom meg a vállamat, és közlöm be lazán. Nem mondtam valótlant, tényleg senkinek nem volt annyi mersze, hogy megkérdezze, miért is vagyok piri.
- A meghívás persze áll. - kacsintok rá, majd várom tovább csendben, hogy történjenek az események. Nem vagyok nagy taktikus, nem tudok italt készíteni sem. Ellenben nálam van a Falánk, amit még úgy sem etettem meg. Pedig jó lesz neki a koboldhusi.

Hossz és formázás hiánya miatt sorry.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Hinari Csüt. Jan. 14 2016, 15:16


Szemöldökráncolva olvastam Miri levelét, miközben a többiek bemutatkoztak egymásnak. Úgy tűnik, ez se fog simán menni.
- Ayato, lehet, hogy lesznek problémák - fordultam a fiú felé - Mirika azt írja, hogy pár játékos, köztük a Sayonara is magánakcióba kezdett. Remélem nem fogják keresztbe húzni a számításainkat - húztam el a szám szélét - Mindenesetre minden készen áll az induláshoz - bólintottam, végül bezárva magam előtt a panelt.
- Ha bárkinek van kérdése a taktikával kapcsolatban, most szóljon. Amint átléptünk a teleportkapun, egészen estig egyetlen szót sem szólhatunk, senki. Észlelésük lehet, hogy nincs, de a beszédet talán még ők is hallják... - fordultam a csapat felé - Ha valami nagyon fontos, ezekkel kommunikáljunk - osztottam ki mindenkinek papírt és ceruzákat - Odabent sötét lesz, de van Látásom, ha szükség lenne rá.
Ezek után pedig sok szerencsét kívántam Ayatonak és a többieknek, majd követtem Stingrayt a szobor belsejébe, s ha mindenki bent volt, behúztam magunk után az ajtót. Innentől csak belülről lesz nyitható a szerkezet: a Rend tagjai úgy alkották meg a nyílást, hogy az összes, kívülről látható jelét el lehessen pixelezni, ha aktuális lesz. Elhelyezkedtem egy viszonylag kényelmes pozícióba, és megbizonyosodtam róla, hogy mindenkinek be van kapcsolva a Lopakodása - s akinek nem volt, annak szóltam. És vártunk. Egy, majd több percet. Órákat is talán. Közben pedig megjelent a szobor Nyster közelében, Ayatoval és a Rend önkénteseivel együtt. Innentől minden a fiún múlott.


A szobor és a csapat elindult Nyster felé. KA, Stingray reagját viszont mindenképpen várd meg a kobold reakció előtt. A részletek abban a hsz-ben lesznek feltüntetve.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 19 2016, 12:36

// Tachi //

Tao mosolyogva teszi hozzá:
- Szerintem a nyilak túl lassúak ahhoz, hogy el tudjanak találni, így én speciel azt terveztem, hogy beszaladok és megölöm a főkolompost. Ha a kapu zárva lesz akkor pedig az a terv, hogy a pajzsodat használva elmegyünk a kapuig... majd... izé... Ajira kitépi azt. - a lány helyeslően bólogat, majd egy csókot nyom a bicepszére.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Stingray Szomb. Jan. 30 2016, 14:54

Rosszat sejtve figyeltem Hinari arckifejezését, miközben a levelet olvasta. Egy terv sem lehet zökkenőmentes, nem igaz? Végül nem kellett kérdeznem, hamarosan anélkül is megtudtuk mi történt. Ennek ellenére úgy tűnt, hogy mindketten folytatni akarják a tervet, így számomra sem maradt más választás, mint bemászni a szoborba, és reménykedni, hogy nem tüzelőnek használják majd, amint látótávolságba kerülünk. Kitapintottam a zsebemben rejtőző teleportkristályt. Rések híján teljes sötétség volt bent, de ennek ellenére nem használhattunk semmilyen fényforrást, hátha mégis kiszűrődne valahol, és elárulna minket. Így aztán vaksin kuporogtam az egyik sarokban az ölembe fektetett íjjal és egy nyíllal a húron. Bár még igencsak messze vagyunk attól, hogy használhassam is. Nem jellemző rám ez a fajta idegesség, de most mégis megtalált. Jobban szerettem a nyílt terepet, a napfényt, azt hogy láttam az ellenfelem, aki egy ember volt, és aki nem akart megölni, csupán addig ütni, míg meg nem jelenik előttem a lila pajzs. Nem vall rám, hogy ilyen akciókban vegyek részt. Mindig elkerültem a veszélyes kazamatákat, és a bossharcokat. Ez most nem játék volt. Annak ellenére, hogy a burok valószínűleg megvéd, ha gáz van, nem éreztem jól magam. Csak azért vállaltam a feladatot, mert úgy éreztem, hogy Kayaba a védett területek megtámadásával túl messzire ment. Szokatlanul csendes voltam az út alatt, és látás híján csak a hallgatózásomra hagyatkoztam, hogy kevésbé legyen unalmas az út. Kint a játékosok halkan beszélgettek egymás között, bár túl sok érdekességet nem hallottam. Végül, mikor Ayato mindenkit csendre intett, csak a kerekek nyikorgását, a minket vonszoló, fáradt játékosok lépteit, és a két ló patájának dobogását hallottam csak kintről. Végül egy örökkévalóságnak tűnő várakozás után, a kerekek megálltak, és csak Ayato hangját hallottam, ahogy beszélni kezd a városiakhoz. A bal kezem továbbra is az íjamon pihent, a jobb pedig a teleportkristályt szorongatta.

Ayato rezzenéstelen arccal fogadta a hírt.
– A szabad akarat mindig is problémát jelentett. A terv ettől függetlenül marad. Megoldjuk. - gondolkodott hangosan, de aztán Hinarira hagyta a beszédet, és megvárta míg mindenki beszáll a szoborba. Miután bezárták, körbejárta és alaposan végignézte kívülről a szobrot, de semmi árulkodó nyomot nem talált. A csapat elé léptetett, és egy másik lovas kezébe nyomta az összecsavart zászlót, majd megfordult.
– Ismeritek a tervet. Indulás! - pillanatok alatt foglalta el mindenki a helyét és a díszes csapat útnak indult, a nehéz szobrot húzva. Az út hosszú volt, ugyanis nem tudtak túl gyorsan haladni, de biztos léptekkel közeledtek. Mikor meglátta a város első körvonalait a láthatáron, ismét a szobor mellé léptetett.
– Közel vagyunk, innentől csend legyen. - mondta kurtán, mielőtt visszament a csapat élére. A mellette lovagló játékos kibontotta az egyszerű fehér zászlót, és amint a falak alá értek, előrelovagolt Ayatoval, és magasra tartotta a lobogót, remélve, hogy megismerik a jelet. Végül a faltól hallótávolságban megállva, Ayato hozzákezdett.
– Üdv nektek, koboldok! - emelte fel a jobbját. - Békével érkeztünk, a szabad szintek játékosainak nevében, és az ő üzenetüket jöttem átadni a Nagy Mikoblásnak! - hallgatott el válaszra várva, és bízott benne, hogy a szint vezére előjön meghallgatni az üzenetét.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal10/2900[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 31 2016, 14:32

Igyekeztem felvidítani őket, de nem vevőek rám. ˇ^ˇ Túl komolyak, mint mindig... Persze hogy nem játék, ezt még én is tudom, ugyanakkor.... >.> Nem akarom gyászmenetként végig haladni az úton... Félek hogy elsüllyednék... Pont ezért is, csakis ezért próbáltam legalább magamban tartani a lelket... Ha másképp nem, hát így. Gyülekeztünk, majd megkaptuk a feladatunkat is. Így igaz, hiába kérdeztem Shut nem válaszolt, tehát neki álltam a csoportosításnak, a kiméregetésnek, majd a kotyvasztásnak. Voltaképp alig pára n kezdtünk neki a főzőcskének. És hamarosan meg is lettünk, a tömérdek sütivel és itallal. A kűrt is felszólalt, tehát lassan tényleg neki kezdhettünk a csatának...
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal10/7300[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Enheriel Vas. Ápr. 17 2016, 16:01

Mirika valamit kigondolt, mert olyan ember segítségét kérte, akinek legalább haladószintű italkészítése van, hogy valami rosszullétet okozó löttyöt alkosson. Shu természetesen egyből intézkedni akart, Villámlás szerint azért, hogy „véletlen” ne hasson az ital, mert jaj szegény szerencsétlen koboldok igenis megérdemlik, hogy a fél világot elfoglalják… Nem is tudom, hogy, de éreztem, hogy ezt gondolja, ezért adtam neki egy tockost a legyezővel.
- Ez most miért??
- Mert rosszakat gondolsz Shu-ról!
- Honnan tudtad?? O.O
- Megéreztem – majd odafordultam Mirikához – Ne haragudj, hogy zavarlak, de Hinari hol van? Nem fog jönni? Csak mert nem látom, s hát szükség lenne rá szerintem, mert ő az egyik legerősebb frontos… - S benne legalább meg lehet bízni, mert lehet a Sayonara is itt van, hogy csinálhassák a bajt, vagy valami őrült, aki szabotálni akarja az egészet.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal3453/3500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 25 2016, 11:29


Tehát sokféle taktikával készültetek. A csapat egyik fele sütivel és tejjel, a másik egy hatalmas méretű szoborral, hős lovagunk pedig majd még eldönti, társaival tulajdonképpen hogyan is sikerült bejutnia a városba. A magányos harcosnak is ezt ajánlom Wink Egy bizonyos: a koboldok itt nem annyira eszesek, és Ayato szónoklata nyomán boldogan engedik be a szobrot, hogy az abból kilopakodó játékosok gond nélkül eljussanak Mikobláshoz - meg nagyjából bárhová, ahová csak kedvük tartja. A tejek is készen lesznek, és a koboldok el is fogadják azokat, sorra pixeleződve el, mielőtt elkezdődne az igazi csata. Jól szervezett sereggel; Mikoblás a palota legnagyobb erkélyén állva dirigál. Hátulról érkeznek a Lopakodók, elölről pedig a csapat azon része, akik át tudják vágni magukat a rohangáló mobokon - és így vagy úgy, de a miniboss nem húzza sokáig. Elpixeleződik, onnantól pedig már igazán nincs nehéz dolgotok: ijedt, vagy mikulássapkájukat a földhöz vágó koboldok, menekülnek-szétszélednek, aki nem, azt pedig Aincrad játékosai pusztítják el. Ti is, de vannak bőven olyan játékosok, akik a fő akciót lekésték ugyan, de most annál lelkesebben csapnak szét a mobok között. S mire lemegy a nap, Nyter és az ötödik szint teljesen a tiétek. Lehet ünnepelni, vagy készülni a következőre, a mérgezett tejjel azonban vigyázzatok!

Az eventet *insert hosszú felsorolás here* miatt lezárom. Minden résztvevő 100 aranyat kap, akik pedig 1nél több reagot írtak, azok még +100at, jutalmul a "nem-csak-írok-1-hszt-és-utána-nem-követem-tovább-a-topicot" hozzáállásukért.

Tételesen:
(felsorolás az első reag megírásának sorrendjében, mert lusta vagyok betűrendbe tenni)
Chan: 200 arany
Shu: 200 arany
Enhi: 200 arany
Jun: 200 arany (megy Rogannak)
Ryutoshi: 100 arany
Kazura: 200 arany
Miu: 200 arany
Ayani: 100 arany
Miri: 200 arany (megy Rikonak)
Hina: 200 arany
Ato: 100 arany
Kokoro: 100 arany
Stingray: 200 arany
Asuka: 200 arany (megy Cearsonak)
Silver: 100 arany (90 megy Rikonak)
Akito: 200 arany
Tachi: 200 arany
RenAi: 200 arany
Danee: 200 arany
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_bal0/0[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 3 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.