Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

+17
Akito
Silver
Asuka
Stingray
Kokoro
Atoru
Hinari
Mirika
Kusumi Ayani
Miu
Kazura
Ryutoshi Kurasai
Jun
Enheriel
Chancery
Shukaku
Kayaba Akihiko
21 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Akito Szer. Dec. 16 2015, 23:27

Úgy hírlik, hogy a koboldok által elfoglalt területeken nem valami kellemes az élet. Én magam ugyan nem vettem részt az ellenük vívott harcban egyéb quest okozta kellemetlenségek miatt, ám ez nem jelenti azt, hogy tétlenül nézném terjeszkedésüket. Mostanra beszereztem mindent, amire szükségem van, lesz:  potionok, kristályok, korrekt felszerelések. Ideje visszafoglalnom Nyster városát. Társaimmal együtt, kik jelen helyzetben Gear formában pihennek, míg nem kívánja máshogy a szükség, elindulunk az ötödik szintre, hogy megtegyem, amit meg kell tennem…..
Az ideiglenes teleport kapun átlépve szembetalálom magam számos másik játékossal, kik nyilván ugyanazon okból vannak jelen, mint én.
- Domo!- szolidan biccentek a tömeg felé, azután elindulok  a Nyster felé. Ideje kiűzni innen a gonosz koboldokat……
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal11032/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Dec. 19 2015, 14:47

Ki ne indulna útnak, ha esélye nyílik legyőzni egy minibosst? Főleg, ha az illető még egy olyan legendás tárggyal is rendelkezik, ami pontosan ilyen harcokon képes fejlődni :] A koboldok önmagukban különösebben nem foglalkoztattak, már Frieven se érdekelt bizonyos okokból kifolyólag. A fő búvóhelyeim mindegyike megközelíthető maradt, úgyhogy az én életemet nem igazán forgatták fel ezek a törpék, szemben mondjuk azokkal, akik most nagyban fogadkoztak és csatára készültek. Egy darabig tisztes távolból figyeltem a gyülekező sereget, miközben arra gondoltam, hogy rettentő ostoba dolog volt ide meghirdetni, bár ha valóban van egy elit csapat, ahogy arról hallani lehetett itt-ott, még akár jó figyelem elterelés is lehetett az, amit most művelt Shukaku-chan és társai.
Ami engem illetett, nekem teljesen más elképzeléseim voltak. Elsőre már bejött a taktikám, és gyaníthatóan most is feltűnésmentes tudok majd maradni vele, amíg a nagyfőnök közelébe nem jutok. Az pedig különösen érdekesnek ígérkezett, hogy a Sayonara egyes tagjai felbukkannak-e, miután néhányukban szikraként pattogott a koboldölésre való hajlam. Tisztes távolból figyeltem egyelőre, kilétemet minél jobban eltakarva. Nekem a felfordulást kellett kihasználnom arra, hogy a tervemet mozgásba lendítsem.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 19 2015, 19:26

A nesz forrása egyre inkább csak közeledik, majd hirtelen megszűnik. Egy pillanat alatt, egy fürge villám suhan el előttetek, majd megáll. A sárkányt a tarkójánál fogva, a levegőben, felétek fordítva szólal meg az alak:
- Elkaptam egyet! Bár a kinézete nagyon... koboldtalan...


[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 597bd760


Bárgyú tekintetével körbepillant a tagokon.
- Sziasztok! Tachit keresem, nem tudjátok merre van? - gesztikulál, miközben akaratlanul elejti a sárkányt annak súlya miatt.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 19 2015, 21:49-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 19 2015, 19:38

Timi a férfi arcára, majd indikátorára pillant, elernyeszti az összes izmát, majd egy halk "minden rendben" füttyentést intéz Shu felé, aki ekkor már a szájára is tapasztja a kezét, hogy elfojtsa a sikolyát. A sikoly először az ijedtség miatt tört volna fel belőle, ám utána már egy boldog sikkantássá változott, hiszen tényleg megjelent a Sayonara. Bár nem az, akire várt, de egyértelműen Sayonara. És mivel ugye Shu szótlan, így Timi szólal meg.
-Pet. Elengedhetsz. Kinézetre pedig sárkány. Tollas sárkány. Timidus.
És Timidus feljegyzi magának, hogy ennek a tagnak rengeteg gyorsaságpontja van, súlyemelése azonban nincs elegendő ahhoz, hogy őt megtartsa, így a mondat, mire kimondja már okafogyottá válik.
-Tachibana pedig nincs itt, de ha elengedsz, akkor megtalálhatom neked.
És mivel elengedődik, azonnal Asu mellé szökken, és várja a választ.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Enheriel Vas. Dec. 20 2015, 10:06

Közben jöttek páran, köztük legnagyobb örömömre Ryutoshi, s két frontos is, aki kevesebb örömömre kissé szomorkásnak tűntek. Mielőtt megkérdeztem volna tőlük, hogy ugye nincsen baj, az egyik kislány megszólalt, hogy hall valamit. Miközben mások is jöttek, a hang forrás előugrott, s elkaptam Timidust. Egy pillanatra megijedtem, s szólni akartam Villámlásnak, hogy bénítsa le, mikor meghallottam a koboldtalan szót. S Tachi-t kereste.
- Elnézést kérek, de mi a neved? O.o – s érdekelne, mit akar Tachi-tól. Remélem nem informátor vagy áldozat kereső annak a lovagnak. Így is gyanús lett számomra, mióta Szophie-t nem láttam már mióta. Ha megtudom, hogy megölte, esküszöm, olyant teszek…!
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal3453/3500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 20 2015, 10:13

Timi egy pillantást vet Enhire, majd Shura, majd úgy dönt, hogy megnyugtatja a lányt.
-Tao. Sayonara. Nabnos egyik parancsnoka.
~Ahhoz képest, hogy detektívnek mondják, azt sem tudja, hogy hol van Tachi... lehet, hogy ez csak valami csúfolás? Pedig gondolom okkal keresi itt... meg minek keresi? Ejj... ők is annyira jól informáltak meg szervezettek mint a frontosok? Nem lesz ez így jó... de legalább itt vannak ők is.~
Fut át Shu agyán, és elnyom egy kis grimaszt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Akito Vas. Dec. 20 2015, 14:05

Sorry, nem jeleztem külön, de Akito elviekben elindult megnézni magának Nystert.... szépen óvatosan Suspect
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal11032/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Dec. 20 2015, 21:41

Szóval ő lenne Tao... Nyilván nem szabad alábecsülnöm egyetlen tagot sem, mindannyian nyertek valamilyen párbajt, de kétségtelenül nem az jutott róla eszembe először, hogy erős. Ellenben megvolt az a kisugárzása, ami óvatossá tesz vele szemben, és mivel a többiek előtt se kívántam felfedni a jelenlétem, ezért csak üzenetet írtam. Remélhetőleg nem tűnt fel sok embernek, hogy egy Sayonarás engem keres, nem kívántam híresztelni a kapcsolatom velük.
Tachi írta:Látlak. Ajirát hol hagytad?
- szólt a rövid, tömör üzenetem. Kettőnek kéne lennie, legalábbis minimum, és nem tetszett, hogy csak az egyiküket látom.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 21 2015, 00:39

Taonak üzenete érkezik, majd megnyitja és ujjaival villámgyorsan pötyögni kezd. Felnéz rátok és integetni kezd.
- Na mindegy, amennyiben láttátok kérlek dobjatok egy üzenetet Tao-nak. Köszi!
Majd lassan elkezd sétálni az ellenkező irányba.

Eközben Akito látótávolságába kerül a kaput őrző hadosztály. Ha körbetekint rajtuk, láthatja, hogy közepesen felszerelt koboldok. Teljes test és végtagpáncéllal rendelkeznek, azonban fejük védtelen. Az érdekesség azonban nem az éber őrség a kapunál és a járőrök, akik oda-vissza járnak, hanem a falon lévő íjászok. Úgy látszik, hogy a koboldok ellesték a védők taktikáját és szintén a falakra küldték íjászaikat, akik nem mellesleg vannak egy ránézésre harmincan. Egy kicsit nagyobb termetű, zászlós kobold is tartózkodik a falon, aki oda-vissza járkál, valószínűleg ő lesz a vezető.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Asuka Hétf. Dec. 21 2015, 06:39

Ahogy az várható volt, az égvilágon senkit nem érdekelt, hoztam-e új potikat és mérgeket, vagy sem, ahogyan az sem hogy egyáltalán itt vagyok-e, ártani vagy segíteni szeretnék, mert.persze, csúnya vörös indikátorosok, biztosan szabotálni akarnak, de még a kutya se köszönt nekem. Legalábbis azok közül, akik már eleve itt voltak, amikor megérkeztem. De hát mi másra is számíthattam volna?
Marad tehát az, hogy némán várok, amíg valami hasznosat és érdemit tudok csinálni. Mondjuk ha.lecsaphatok néhány koboldot az új fegyveremmel. Vagy egyenesen egy minibosst.
Egy fura figura a kifejlett Timidust emelgeti a grabancánál fogva, miközben Tachimachit követeli. Hát van benne mersz, az biztos. Még nekem is kihívás lenne ezt megcsinálnom, magas súlyemeléssel, és húsz centis magassarokkal. Ezután pedig puszta véletlenül mellém reppen, mintha csak jelezni akarná, hogy kerítsem elő neki a lovagot... Hogy is ne. Persze, a nagy tömeg közepén, az állítólagos komoly bűnüldöző céh, meg egy tucat másik, nagyrészt idegen játékos előtt fogok a panelemben kutatni, hátha meglelem Tachit a térképen. A céhvezérség nem.játék, igaz, az eddigiekből senkit sem érdekelne az sem, ha kiállnék középre, és elkiáltanám magam, hogy én vagyok a csúnya vörös céh új vezére, amit nem bírnak elkapni. De még az sem, ha hozzácsapnám, hogy amúgy rájöttem, ki.annak az Anatotoknak a kiejtője.
Tehát egy szó nélkül állok a helyemen, és nem.próbálok meg segíteni. Egyszerűen furán venné ki magát, ha ilyen emberek előtt matatnék a panelemben. Emellett pedig Tachi a szövetségesem, nem árulhatom el.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 21 2015, 07:12

Timi vár egy picit, majd rájön, hogy Asu nem fog segíteni. Biccent neki, majd Visszatér Shu mellé, aki ekkor mosolyogva bólint a harcosnak. Timi úgy véli, hogy Asu túlbonyolítja a helyzetet, hiszen két gonosz vöri lehet simán barát is, és a barátokat látod a térképeden, a panelt pedig egyszerűen el lehet fordítani... de ha nem, hát nem. A köszönés pedig a becserkészés miatt maradt el, de ha Asu szóra se méltatja Timi kérdését, akkor ők sem köszönnek. Persze Shu mosolygós bólintása egyfajta összekacsintás is, hiszen a lány meg van arról győződve, hogy ez valami terv része, ő pedig nem fogja elrontani Asunak. Azzal, hogy Tao lelépett, nyílt még egy front, illetve még kettő, hiszen a köszönő és távozó ismeretlent sem állította meg senki. Bizonyára ez is a terv része.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kazura Hétf. Dec. 21 2015, 23:12

Sorra  érkeznek a játékosok.  Miura rámosolygok, miközben üdvözlöm. Majd újra szétnézek az összegyűltek között.
Még jobb lenne, ha Danee is előkerülne. Régen láttam már és bár nem éppen ez lenne a legjobb időpont egy kis dumáláshoz, de azért dobna a morálomon, ha a céh teljes létszámmal részt venne az eseményen.
Vannak akik több figyelmet érdemelnek ki, mások a diszkrétebb belépőt preferálják. Szemöldököm akkor ugrik a magasba először, amikor megérkezik a vörös indikátoros lány. Már nyúlnék a menüm felé, de időben észbe kapok és inkább a többiek reakciójára várok.
Kissé visszafogott, de akkor is úgy viselkedik, mintha semmi kivetnivaló nem lenne a jelenlétében. Ilyenkor zavar, hogy kevés embert ismerek a kései csatlakozásom miatt.
Lehajolok Miuhoz és suttogva rá is kérdezek.
-Nem tudod, hogy ő kicsoda?-majd fejemmel az új jövevény irányába biccentek.
Azonban a figyelmem hamar másra terelődött.

Remélem, hogy csak egy újabb játékos. Gáz lenne, ha ilyen hamar lebuknánk.
Timidus azonnal intézkedésbe kezd, de hamarosan kiderül, hogy nem volt mitől tartani. Vagy mégis?
Nagyon úgy tűnik, hogy minél nagyobb a tömeg, annál könnyebben elterelődik a figyelem a fontos részletekről. Talán mégsem ártana hangot adni ennek-annak.
-Öhm, nem szeretném megbolygatni a közhangulatot, csupán felhívnám a figyelmet arra, hogy az imént indult el egy játékos egymagában a város felé. Gondolom azért ilyen távolságban gyülekezünk, hogy elkerüljük a koboldok figyelmét, azonban ha tovább várakozunk könnyen előfordulhat, hogy vagy ő vagy ez a bizonyos Tao, esetleg Tachibana akit keresett felfedik magukat, ezzel rontva az esélyeinket bármiféle meglepetésszerű hadműveletre. Illetve még egy apróság, ami ugyan lehet, hogy csak az én szememet bántja, de ha harcra kerül a sor én nem szívesen tudnék a hátam mögött tisztázatlan okból bevörösödött játékost. Valahogy nem szimpatikus az elpixeleződés lehetősége-mondom, majd az egyetlen érintettet kezdem fixírozni.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal1095/1500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (1095/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 22 2015, 06:48

Shu megforgatja a szemét Kazura kijelentésére, majd halkan sóhajt egyet. Legalább felvetődött a kérdés, és így könnyebb tisztázni. Nem is hagyja, hogy Asu megvédhesse magát, így ő szólal fel.
-Asuka tisztázott okokból vörös, ráadásul frontharcos is. Ha a Bossteremben nem tartanak attól, hogy hátba támadja a frontosokat, akkor neked sem kell tartanod attól, hogy itt bármiféle csínytevést elkövetne. Ugye Asu?
Biccent mosolyogva a lány felé, a másik kérdésnél viszont már Timire pillant.
-A jelentések szerint a másik felszabadítható szint erődjének megtámadására igen kis létszámú csapat gyűlt össze. Ha a koboldok informálják egymást, akkor az, hogy először itt is kisebb rajtaütéseket, szabotázst végzünk talán még a hasznunkra is lehet. Miri a vezető, mivel ő nem akadályozta meg az emberek továbbhaladását, így okkal feltételezem, hogy ez a terv része.
Kis szünetet tart, és Mirire pillant.
-Emellett ha az akciójuk megbukik, akkor hitelesebb lesz a másik csapat békülési ajándéka. A megvert emberek kegyelemért könyörögnek. Ha nem bukik meg, akkor pedig szintén a hasznunkra van. Ideálisabb lenne persze egy jól szervezett, összetartó csapat, de ez a ti fajotoktól nem elvárható követelmény az eddigi tapasztalataim alapján.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Asuka Kedd Dec. 22 2015, 09:48

És végre! Egészen hihetetlen! Két év! És végre megkérdezték! Hálásan pillantok rá Kazurára, nem is tudja, hogy mennyit jelent ez nekem. :3 Komolyan, annyira, de annyira vártam már, hogy legyen valaki, akit egy kicsit is érdekel a fejem felett lebegő indikátor, és nem csak a hátam mögött morgolódik, hogy juj, csúnya múnya piri miri.
Biccentek egyet Shu felé, aki azon van, hogy megvédjen engem. Semmi szükség nincs erre, de azért kedves tőle.
- Szia! Téged még nem ismerlek. Asuka vagyok. - mutatkozom be neki kezet nyújtva. Figyelek viszont a hangerőmre is, nem akarok hangos lenni.
- Ha tényleg az lenne a célom, hogy megöljek mindenkit, azt nem egy egyértelmű túlerővel szemben tenném. Mellesleg tényleg nincs miért aggódnod miattam. Azért vagyok itt, hogy parancsokat teljesítsek, ahogyan ezt máskor is teszem. - kellemes mosoly meg minden.
- Ha többet akarsz tudni, nyitott ajtókkal várlak a szépségszalonomban Taftban. De most inkább a feladatra koncentráljunk. - rövidre akarom zárni. Meg amúgy sem beszélgetni vagyok itt. Tényleg nem vagyok nagy stratéga, nekem kell, hogy megmondják, mit csináljak.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by RenAi Kedd Dec. 22 2015, 11:57

Már hosszú napja foglalkoztat a dolog, hogy mikor támadunk, hol és merre?... Mármint hogy ki szervezkedik, mert én ilyen dolgokban nem vagyok jó. Pár dolgot megosztottam volna Hinarival, de ugye ott volt neki Alex, és Yuuki is. Mondhatni manapság én csak vagyok és létezem. Ne értsetek félre ez egyáltalán nem rossz… de túl sok a szabadidőm, és túl sokat is gondolkodok… És a gondolkodás fájdalmas egy menet. Főleg hogy manapság elég sok minden halmozódott fel, és fogalmam sincs mivel… mit kezdjek. Olyan ez az egész mintha a szőnyeg alá akarnám söpörni, pedig nem. Ugyanakkor a lelkiismeretem sem tiszta pontosan ezért. Nagyon zavaró egy helyzet. Így csupán csendben lépkedtem elsőre hogy találkozzak bárkivel Nyster környékén. A megadott koordinátákat kijelöltem, majd meg is indultam. Az észlelésem segített annyiban hogy mikor lassuljak, hogy ki tudjam kerülni az esetleges támadókat, viszont lopakodásom nem volt, ami nehezítette picit. Tehát megérkeztem… o/ Kiszúrtam pár emberkét köztük elsőnek Miri-chant. Így őt támadtam le elsőnek. Mostanában túl csendes voltam, túl hallgatag… így módosítottam ezeken a dolgokon. Most hiperaktív leszek, méghozzá tudatosan. Tehát valószínű neki sincs lopakodása, de félő hogy észlelése akad. Ez gondot okozhat… de érdekelnek is engem a részletek. Már messziről igyekszem lopakodni, majd az inventorymból előhúztam egy pokrócot. Zsákot sajnos nem hordok magamnál. ><” Így a zöld pokróccal eltakartam magam, és egy nagyobb ágat a balomban tartva ha ide figyelne bárki is, akkor az mögé rejtőztem. Tehát lassan cserkésztem be áldozatom, nem kapkodtam el. Ha elég közel éreztem, akkor rádobtam a lepedőt, és rögtön utána is vetette magam. Tehát ha sikerült, alul Miri, köztünk egy takaró, és rajta én, miközben félhangosan kiáltottam.
- Megvaaagy, és most el foglak rabolni, magammal viszlek és megeszleeek. Roraaar!....- Kiabálom. Miközben viháncolok, és nem hagyom hogy társam kiszabaduljon alólam.
- Ohh, sziasztok. – Köszönök fel hangosan, a társaság másik felének. ^^”

RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal10/7300[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 23 2015, 20:09

- Bocsi, hogy beleszólok Timidus, de ha csak ezt látod az emberekben, ne is várj mást.
- Igen Timidus, nem szabad negatívan gondolkodni, mert az valóra is válik. Gondolj pozítiv dolgokra, például arra, hogy a koboldok nem ismerik az emberi leleményességet ^^ - majd odafordultam az Asuka nevű lányhoz. Vörös volt ugyan, de eddig nem tűnik veszélyesnek. Talán csak önvédelem.
- Ne haragudj, hogy nem köszöntem, eddig csak figyeltem, hogy van-e valakinek terve… ^^” A nevem Enheriel, a griffem meg Villámlás. ^^ - közben Tao elment, de előtte mondta, hogy ha látjuk Tachi-t, küldjünk neki PÜ-t. Pff, köszönöm szépen, de inkább nem akarom látni, mert ahogy ismerem, inkább csak magával foglalkozik, az meg nem érdekli, ha mindenki itt halna meg. >.> Óh, jött még valaki!
- Szia! ^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal3453/3500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Danee Pént. Dec. 25 2015, 13:06

- Üdv, népek! - integetek a sokadalomnak, amiből az arcok többsége ismerősnek tűnik
Toporgok egy kicsit, mire kiszűröm ki-kicsoda, s bár a céhtársakhoz illene odaballagnom, eszembe jut hogy készültem

- Yo, Miri-chan! - veregetem meg a lány hátát, miután mögé sétáltam (akár észrevett korábban, akár nem)
- Neked kell leadni ezeket az ajándék izéket, ugye? - nyújtok felé egy üveg tejet meg egy doboz sütit. Ha nem tagadja le rögtön a szemembe akkor még lepakolok elé az inventoryból még egy raklappal mindekettőből
- Remélem elég lesz! - mosolygok derűsen - Na én lépek az enyéimhez, sok sikert magunknak! Remélem ez az ajándék micsoda beválik majd

Halál nyugodtan fordulok meg és sétálok oda Miuhoz meg Kazurához
- Hát, szasztok!
- Szia szivem -
nyomok egy puszit Miu homlokára
- Szevasz főnök -
somolygok Kazurára, s a kezemet nyújtom felé
- Mi a helyzet? Le van már osztva, hogy mit csinál a mi kis csapatunk majd? Merre garázdálkodunk, meg egyáltalán ki itt a főkolompos?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal7644/7700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Miu Pént. Dec. 25 2015, 14:18

Történnek az események, viszont én szellemileg nme igazán járok itt, csak annyira, hogy ha valami lényeges elhangzik, akkor azt észrevegye. Bár igazából mostanra nekem a lényeges az „indulás” szó és semmi más. Tehát annyira nem leszek képben, de az informálódáshoz itt van Zura, ha én nem is, de ő biztos figyel és tudni fogja, hogy mi merre hány méter. :3 Viszont a hírtelen nekem szegezett kérdés, elég durván visszarántott a valóságba és pár másodpercig csak értetlenül pillogtam jobbra-balra, majd felfogtam a kérdést és elkezdtem keresni a tekintettemmel azt, akiről kérdezhettek. De végül nem is kellet válaszolnom, mert Shu már megette, aztán Asu is idejött, pontosabban Zurához ment oda, én csak meg csak környéken vagyok és még mindig eléggé meg vagyok illetődve, nem sikerült teljesen magamhoz térnem. Szó szerint olyan vagyok, mint akit most ébresztettek fel az alvásból és nem érti, hogy mi miért van.
-Szia Asu.
Nyögöm ki végül és egy bizonytalan integetést is megejtettem. Az meg jól látható rajtam, hogy miért is volt ez olyan bizonytalan. Még nem tértem magamhoz és erre az sem segített rá, hogy időközben Danee is befutott, aztán így hírtelen őt sem tudtam hová tenni. <.<
-Ehhmm… Szia...
Valamit még hozzá akartam tenni, de elfelejtettem, hogy mit. Szóval inkább rövidre vette ma dolgot és igyekeztem elhúzódni kissé a többiektől. Persze nem megyek én messzire, csak olyan két lépés hátrálok, majd hátat fordítok és egy fáradt sóhajt is megengedek magamnak, majd azon kezdek igyekezni fejben, hogy végre magamhoz térjek és fel tudjam venni azt a fonalat, amit elvesztettem.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal10/2100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Dec. 25 2015, 19:20

Rövid idő alatt meg is jött a válasz. A csuklya jótékony takarása okán nyugodtan kiütközhettek az érzelmek az arcomon. Mármint a bosszúság. Mindenesetre némi homlokráncolás után úgy döntöttem, hogy magára hagyom a bohóckodó fősereget. Egyébként sem kívántam velük tartani, az valódi pazarlása lenne a képességeimnek. Káoszt a legjobban akkor lehet teremteni, ha láthatatlanul mozgatod a szálakat, az én legkedvesebb posztom is az árnyékok között rejtőzött. Tekintetemmel követtem egy ideig Tao-t, majd észrevétlenül utána suhantam. Annyira el voltak egymással foglalva, hogy talán akkor se vesznek észre, ha direkt keresnek. Lám, az a vörös hajú fazon is simán elsétált mellettük, ő valószínűleg nem is jár már messze a városfaltól.

Követem Tao-t.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 27 2015, 21:41

Jó, hát Timidus furcsaságai nekem egy kicsit erősek szoktak lenni, még igazából akkor se értettem, hogy igazából mit akart, amikor felbukkant egy fura alak, és elkapta a sárkányt. Én ott abban a pillanatban röhögésben törtem ki, annyira szürreális és vicces volt a jelenet, csak az hervasztotta le a mosolyom, amikor kiderült, hogy a fazon a Sayonarából van. Mindig is tudtam, hogy nem megbízhatóak, bár alapjában véve nekem semmi bajom nem volt azzal, akit keresett, csak kicsit volt visszataszító alak Rolling Eyes Ejj, pedig ha kedves és aranyos lett volna Rolling Eyes
Lényeg, hogy a kapzsi, megbízhatatlan alak gyorsan tovább is állt, engem őszintén szólva nem zavart, hogy ha ők még külön csinálnak egy kis káoszt és megosztják a koboldok figyelmét és erejét, én amúgy se voltam híve annak, hogy több tucatnyi játékos egyszerre próbáljon neki esni ezeknek a moboknak. Sóhajtottam egyet, és jó alaposan kinyújtóztam... volna, ha a következő pillanatban nem borult volna rám egy lepedő, majd egy pillanattal később egy emberke is. Tekintve, hogy fogalmam se volt, ki az, azt tettem, amit minden magamfajta csaj: felsikoltottam, és megpróbáltam lerúgni, lelökni magamról Neutral Aztán persze felismertem a hangját Ai-channak, de ahelyett, hogy beszálltam volna a birkózásba, igyekeztem minél gyorsabban kiszabadulni inkább. Hát... nem jókedvemben kapott el.
- Ai-chan, ne most >.> - méltatlankodtam. Meg amúgy is, fene se értette ezt a kitörő üdvözlési vágyat, nem is emlékszem rá, hogy valaha ennyire közvetlen lett volna velem... Mindegy, legalább azt elértem, hogy a fejem kibukkanjon a takaró alól, úgyhogy kicsit kócosan, a szemembe lógó hajjal pisloghattam rá a fehér hajú srácra, akinek most se ugrott be a neve. De! Hozott sütit! \o/
- Úúú, te vagy a megmentő! - kiáltottam fel örömömben, és ha kellett, most már tényleg kibirkóztam magam a Justice-os csaj fogságából, hogy megölelhessem a srácot... öhm... akárhogy hívják.
- Gyerekek, akinek van haladó szintű italkészítése, az segítsen kicsit :3 - integettem körbe, majd lehívtam egy csomó fűszert meg anyámnyilát - Ezt meg ezt meg ezt keverjétek össze 3:2:1 arányban, aztán töltögessetek bele egy kicsit a tejbe belőle. Ne az egészbe, csak úgy a kétharmadába - mutogattam lelkesen. Lesz mérgezett tejünk *.* És akkor már csak be kell adni nekik, hogy nem is mérgezett, mint a múltkor, erre lesz a süti meg a maradék tej, és akkor kifektethetünk egy csomó koboldot *.*
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal11225/10500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 27 2015, 21:51

-Az emberek irányába nincsenek megfogalmazott elvárásaim.
Mindössze ennyi volt Timi válasza Villámlásnak, a negatív gondolatokra már nem is válaszolt. Naiv butaság volt, hiszen egyértelmű, hogy mindig a legrosszabbra kell felkészülni. Most azonban nem állt le vitázni, hiszen az volt a cél, hogy a csapat összefogjon. Shu is kicsit hátrébb húzódott, bár Daneenak külön intett. Amióta jóban vannak, mindig ügyel arra, hogy kedves legyen vele, ha összefutnak, nehogy ő rontsa el a békét, bár mostanában a srác sem tett ezért semmit. Ren Ai ténykedése... hát... facepalm. Azután még Miri is sikongatott, az még egy facepalm, de itt már Shu is érezte, hogy nem ők lesznek a lopakodás mesterei, és az valóban jobb, ha a másik csapatra marad. Most azonban végre volt valami, amiben segíthetett, így hát odaszökkent Miri mellé, és a fülébe súgta.
-Nekem... mester szintű van... izé... segíthetek? Mármint... nem tudom, hogy mit szeretnél... mármint... nem baj, ha magasabb szintű?
Ez a szint már majdnem mindent automatizált, amit ugyan ki lehetett kapcsolni, de ha bekapcsolva volt, akkor szinte lehetetlen volt elrontani az italokat. Na ha viszont Miri direkt elrontani akarja, akkor Shu készségesen kikapcsolta a rásegítést.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal12695/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 27 2015, 22:00

Sóhajtottam egyet, majd megköszörültem a torkom.
- Khm... úgy értem, akinek legalább haladó Rolling Eyes - egészítettem ki, majd elmosolyodtam, és nekiálltam a kavarásnak - Ez egy ilyen rosszullétet okozó lötty, múltkor kipurcantak tőle a koboldok, szóval remélhetőleg most is hatni fog :3 - magyaráztam el gyorsan, hogy azért ne nagyon kóstolgassák. Szóval ami egykoron hátránya volt a próbálgatásnak és a kísérletezésnek, az most előny lesz, mert amivel megszívattam magam, az most segíthet :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal11225/10500[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Akito Vas. Dec. 27 2015, 22:06

Haladok egyenesen Nyster felé, amit a gonosz koboldok az uralmuk alá hajtottak, és amint közelebb érek, szemügyre veszem a látottakat. Egy egész hadosztály van előttem, teljes páncélban, csak a fejüket nem védi semmi. Bizonyára azért van, hogy rusnya kinézetükkel félelmet keltsenek az erre tévedőkben, és terror alatt tartsák a városban élőket. A falakon íjászok vannak, ami nagyon meglep, hisz nem szoktak ezek ennyire szervezettek lenni.  Köztük egy valamivel nagyobb kobold járkál zászlóval a kezében. Nem véletlenül tűnik ki a többi közül, valószínűleg ő osztja itt a parancsokat, vagy adja a morált… Nem tűnik annyira vészesnek….
Tovább haladok a kapu és ezáltal a koboldok felé, normál sétatempóban. Egyetlen fegyverem az oldalamon lévő kard, aki valójában Darius, a többiek mind ékszerként vannak jelen, nem jelenthetek túl nagy fenyegetést nekik. Amint észrevesznek feltartom a kezeim, jelezvén, hogy nem harcolni vagyok itt. Ha már ennyire szervezettek, reméljük egy kis kultúra is jutott nekik mellé…. Ha semennyire, akkor bizony visszavonulót kell fújjak a közeli erdőbe

Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal11032/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 27 2015, 22:18

Akito ahogyan közelebb sétálsz és megpillant egy kobold a falakon egy üvöltést hallasz hallgatózásoddal.
- Ember! Ember!
Egy hangos kürt szólal meg, amit az összes teleport kapuhoz közel lévő játékos is hall, majd nyilak repülnek feléd. Szerencsére csak 1-2 talál el és csak 10 életpontot sebződsz összesen. A gyalogság készenlétbe helyezi magát és lassan, valami másik kiabálás hatására (amit már nem hallasz pontosan, csak azt, hogy hangos) indulnak el feléd. Az íjászok elkezdenek felajzani miután végeztek a nyílzáporral.

Mindeközben Tao Tachit Ajirához vezeti. A lány szúrós tekintettel néz Tachira, majd Nyster felé fordul és kardjával a város felé mutat, harcolási szándékát jelezve.
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Snapshot20070510224335
Tao rád néz, majd egy mosoly keretében hozzáteszi:
- Szerintem harcolni akar. - csattogtatni kezdi nyelvét gondolkodás közben, majd hozzáteszi - Neked mi a terved?
Egy kürt hangját halljátok. Tao felrezzen és Ajira továbbra is a város felé mutat kardjával és áll, mint egy harci szobor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 29 2015, 15:08


Nemsokára megérkeztek a fiúk is, lóháton, mögöttük a szoborral és a kis csapattal, akik segítettek az építésben és a mozgatásban is.
- Hatalmas – csodáltam meg a művet , alaposan végigmérve: ebbe jópáran beleférünk anélkül, hogy bármilyen feltűnést keltsünk – Szép munka – fordultam aztán a fiúk felé mosolyogva, végül üdvözölve is őket. Stingray kapott tőlem egy sokatmondó mosolyt emellé, ám hármasban beszélgetni nem volt lehetőségünk; Silver is megérkezett időközben.
- Szia – köszöntöttem őt is, s örültem neki, hogy eljött – Nézd – mutattam neki is a szobrot, enyhe dicsekvéssel a hangomban, hisz bár nem nekem volt köszönhető, sem az ötlet, sem a kivitelezés, de azért részt vettem benne én is, ha más nem, a szervezésben legalább.
- Égésben biztosan nem lesz részünk – feleltem aztán az íjásznak – Ha baj van, elteleportálunk. Azonnal – néztem körbe – A teleportkristályotok legyen kéznél.
Ez egyáltalán nem volt tréfa, egy jól bevédett, mobok által megszállt terület közepére igyekeztünk éppen, és bár voltak arról információim, hogy a burok kivételesen itt is működik… azért nem kockáztattam fölöslegesen. Sting kérdésére toppant be végül Chan is, már messziről integettem neki, hisz láthatólag minket keresett. Miri megkapta tehát az üzenetemet, Channak és Álomkelőnek pedig különösen örültem: a képességeik sokat fognak segíteni.
- Ahogy nézem, összesen négyen – vagyis öten, ha a petet is számoljuk – feleltem végül, miközben a lány ideért – Sziasztok – üdvözöltem őket is, majd ha nem jött más, bele is kezdtem:
- Mi leszünk a Lopakodó csapat, a feladatunk közel férkőzni Mikobláshoz, és minél gyorsabban leütni. Ezt úgy fogjuk véghezvinni, mint Trójában: aktivált lopakodással beülünk a szobor belsejébe, majd Ayato – mutattam a fiúra, ha valaki nem ismerte volna – és a díszszázad ajándékként fogja átadni a városnak és a minibossnak a szobrot, átjuttatva minket az ellenséges vonalakon. Azután este kilopódzunk a szoborból, be a várba, és elintézzük a főellenséget, minél kevesebb feltűnéssel – vázoltam fel a tervet, s ha nem volt semmi kérdés, írtam Mirikának, hogy mi készen állunk. Innentől márcsak tőle függött, hogy mikor induljunk, hisz ő volt ott, ő tudta, melyik lenne a legjobb időzítés.


A lopakodós csapat készen áll, Miri pmére várnak, hogy a szobor és a menet elinduljon Nyster felé.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.