Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[23. boss]

+10
Kusumi Ayani
Tachibana Makoto
RenAi
Cearso
Halász Alex
Hinari
Saya
Mirika
Chancery
Kayaba Akihiko
14 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[23. boss] Empty [23. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 15:40

Első kör határideje: 10. 11. 15:39 + amíg nem írok
Minimum szólimit (minden hozzászólásnak): 100 szó
Harci kör határidő: 4 nap (amennyiben többször is előfordul, hogy a 4. napon írnak, harc közben lecsökkentem 3-ra)
Ezen belül parancsnok határidő: 2 nap

Szervező: Mirika
Az vesz részt, akit a szervező magával visz és határidőn belül ír.

Parancsnok: Mirika.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Chancery Csüt. Okt. 08 2015, 18:34

Egy kissé izgultam. Bár, azt hiszem... ezzel még kicsit alá is becsültem a dolgot.
Először Ren-sama levele lepett meg, a dolgon pedig azonmód kaptam is, miután tüzetesebben átnéztem a Kézikönyv ehhez kapcsolódó oldalát. Egyszerűen muszáj volt, hiába szeretem a botomat, az ereje nem igazán ért fel ehhez a csodához. Eleinte jó móka is volt kicsit utánozni is Michael Jacksont, de mikor a rendszer egy másik vásárlásnál kijelezte, hogy kissé mínuszba kerültem, hát megfagyott ereimben a vér. És az ABA-nak még nem is fizettem...
Még az is eszembe jutott, hogy kérek kölcsön, de ezt saját magamnak kell megoldanom. A céhes bankban sem volt most annyi, hogy hozzá merjek nyúlni, ez pedig legalább arra is felébresztett, hogy valamilyen alternatív pénzkereseti lehetőséget kell találnom. Talán ismét rendszereznem kellene és a fölösleges dolgokat a Bolhapiacra vinni. Nagy sikere volt legutóbb, szóval... Suspect
Lényeg-a-lényeg, hogy kissé idegesen, a kezemet és az új kesztyűt tördelve járkálok fel-alá a kapu előtt hol vöröslő, hol sápadt ábrázattal. Álomkelő pedig nyugtalanul követ ide meg oda. Érzem, hogy csillapítani akar, de nem igazán sikerül neki egész addig, amíg meg nem érkeznek a többiek. Mirika tudom, hogy jön, de vajon Hinari ezúttal velünk lesz? Mindegy is... bőven elég, ha Mirikának vallok meg, hogy késni fogok, de ígérem, háromszorosan adom vissza, amint módom lesz rá. Legfeljebb addig nem törődnek velem, ha bajba kerülök, menni fog, talpraesett vagyok, legalábbis szeretném ezt hinni. Burkom legalább van, hála az Égnek Rolling Eyes


Gyémánt Kesztyű: ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás

Amint lesz Közös Tarisznya nyitva, bekerülnek majd a szokásosok:
1x Gyenge Elnyomó Méreg (a méreg 5-öt sebez, majd a sebzéssel egyenlő mennyiségben csökkenti az adott szörny/boss erejét sebzés/5 körre, ha a szörny/boss ereje így mínuszba meg, akkor a sebzései gyógyítanak, maximum 2 találatig marad a pengén, csak szörnyeken és bossokon használható)
1x Gyenge Sebnyitó Méreg (ha a mérgezett pengével való támadás nem páncélt, hanem életpontot sebez, akkor a következő mérgezés +10-et sebez is a hatása mellett, legyen az akármi, maximum 2 találatig marad a pengén, csak szörnyeken és bossokon használható)
1x Gyenge Bossgyengítő Méreg (a mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén)
1x Gyenge Bossgyengítő Kristály (a boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadásig, több kristály használata esetén nem nő a százalék)
4x Gyógyító Kristály (aktiválása után a használón körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
5x Mobtépő Kristály (Egyet sebez egy mobba. Amennyiben mobszorító kristály utáni körben használják, a sebzés 100-ra nő. Csak mobok és bossok ellen használható.)
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[23. boss] Exp_bal2062/2100[23. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 10 2015, 13:09

Nem kifejezés, hogy felzaklattak az elmúlt napok eseményei. A Falánk előkerülése mellett nem tűnt rossz ötletnek, hogy lefoglaljam magam a szervezéssel, szóval elvállaltam ezt a bosst, viszont egyáltalán nem számítottam rá, hogy ettől a ponttól kezdve minden és mindenki keresztbe akar nekem tenni. Sose volt könnyű egy harc megszervezése, de ha már az infók se jutnak el hozzám könnyen, akkor baromi nagy baj van. Gyakorlatilag minden egyes pillanat azzal telt, hogy felcsesztem az agyam, idegeskedtem és stresszeltem, és a legfájóbb az volt, hogy senki se volt, akihez egy kicsit odabújhattam volna, hogy megnyugodjak, senki se volt, aki csitítson, senkire se támaszkodhattam. Yuichi se néz felém azóta, de hát mire is számítottam? Nem voltam ostoba, mert pont erre, de valahol mélyen azért egy kicsit hittem neki...
Az elmúlt néhány harcon csak a 21. terme előtt láthattak valamelyest kisimult ráncokkal, szóval valószínűleg senkit sem lepett meg, hogy sötét fellegekkel a fejem felett érkeztem meg, és a saját kis világomba merülve vártam, amíg össze nem gyűltek azok az arcok, akik előtt már érdemes lett volna megszólalnom. Kicsit mondjuk sötétebbek voltak ezek a bizonyos felhők a szokásosnál, meg nem vittem túlzásba a köszönést sem, leginkább biccentések és intések merítették ki a tárházam, hacsak valaki oda nem jött hozzám, de ilyesmiben maximum egy-két embertől reménykedtem. Aztán ahogy alkalmasnak találtam a pillanatot, vettem egy nagy levegőt, sóhaj, torokköszörülés, és felemeltem a kezem, hogy felhívjam magamra a figyelmet.
- Mielőtt az aktuális harcról beszélnék, van egy sokkal fontosabb téma is ma! A játékosok egy csoportja még az előző harc előtt felvásárolta Gregtől az összes bossinfót, hogy akadályozzanak minket és profitot csináljanak maguknak vele! Pofátlan módon piacra tették az infókat, ahol akárki elvihette volna őket, akárki! Sem ők, sem Greg nem volt együttműködő, mindegyikük csak a saját zsebét nézi, úgyhogy két kéréssel szeretnék fordulni hozzátok! Egyrészt akadályozzuk meg, hogy még egyszer hasonló történhessen! Amint lehetségessé válik, azonnal vásároljuk fel az elérhető infókat! Amint vége ennek a harcnak, azok, akik erre tudnak és szeretnének áldozni, a lehető leghamarabb keressék fel Greget a 25. bossal kapcsolatban! Nem kétséges, hogy nem ez volt az egyetlen akciójuk, és nem lehetünk biztosak benne, hogy legközelebb nem fognak-e hamis infókat becsempészni a valódiak közé! Azonban ezzel nem a gyökerét szüntetjük meg a problémának, úgyhogy kérem, hogy ha valakinek van róla infója, hogy kik állhatnak a háttérben, azok osszák meg velünk, hogy tárgyalni tudjunk velük!

Tessék, vitaindító, most már van mire írni, ha eddig arra vártatok Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal11225/10500[23. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Saya Szomb. Okt. 10 2015, 19:53

Ismét a Hugi jött, és most csakazértis üres kézzel, de azért arra sikerült még pár napja rávennem, hogy legalább azt az ABBA-s bossadót befizesse, mert hát nem sok, akad miből, és szerintem nem ezen fog múlni, hogy mikor lesz új fegyverünk már, hamar vissza tudjuk így is farmolni meg minden, meg a céh is segít bármikor, bár ez utóbbit ő sosem akarja igénybe venni, nem értem, miért :roll
Szóval megint vörös szemek és arcba lógó haj, meg mogorva tekintet mögüle, elbújás az árnyak között és hasonlók, szinte pont, mint a legutóbb, de már kicsit nyitottabb, már olyan tekintetben, hogy nem akar mindenáron eltűnni, hanem vegyül, de még nem eléggé.
A Mirikát is ilyen karba tett kézzel, meg gúnyos mosollyal hallgatja végig, de szerencsére most csak magában kommentálja, hogy...
~Úgy kellett nektek, hülye ABA. Na mi van, nem ízlik a kása? Ez van, ha túlságosan magatokra hívjátok a figyelmet a mindenféle újsághírrel és satöbbivel. Vagyunk többen tőle? Nem igazán, de cserébe vakon megyünk harcolni, jippíjé, marhajó.~
De végül csak felemeli a kezét és szót kér, kissé feljebb emelve a fejét. Csak picit próbálja utánozni a hangom, egyébként marad hideg és komoly, de legalább már nem olyan gúnyos, mint a legutóbb, mikor nagyon feldühödött Rolling Eyes
-Ha az előzőt is a harc előtt vették el, akkor nem késő már egy kicsit ezen sírni? Előbb a beadások miatt rinyáltok utólag, most meg ezen.
Huugiii, légy már kicsit kedvesebb >< Nem látod, hogy nagyon szomorú? Sad
-*sóhaj* De oké. Ezután rögtön megyek ehhez a Greghez. Veszek párat, ha még lesz.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[23. boss] Exp_bal3807/4100[23. boss] Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Hinari Vas. Okt. 11 2015, 14:37


Ott találtam magam a bossterem előtt, a teret Miri hangja töltötte be, ideges volt és feszült, és csak remélni tudtam, hogy nem a Falánkot hordozó fiúval volt gond, aki a boss előtt történtek ellenére is meglépett, rögtön ahogy Chanék bevitték az utolsó csapást. Sóhajtottam, s próbáltam a lány szavaira koncentrálni, ám csak a szám szélét húztam el, ahogy kifejtette mondanivalóját. A kis zöldhajú meg most is felszólalt, és én nem tudtam nem észrevenni, hogy megváltozott a hozzáállása az utóbbi időben.
- Ha csak kritizálni és beszólongatni tudsz, máskor nem kell eljönni – vetettem oda neki kedvetlenül, majd karba tett kézzel fordultam vissza Mirikához. Nem voltam én sem jó hangulatban, de ezúttal nem is érdekelt, hogy ezt ki látja és ki nem. A Vigos lány se érdekelt többé, tulajdonképpen nem is értem, miért is csodálkoztam a nyílt alapítványellenességén. Már az is furcsa volt, hogy egyáltalán bossolni jött, hisz aki front-, és kijutásellenes körökben mozog, előbb-utóbb innen is el-elmaradozik. Talán jobb is lett volna. Mindegy is volt, nem számított. Semmi sem számított már…Nyilván a frontellenesek, biztosan tudsz pár nevet te is – reagáltam a felvetett problémára – De nem kell tárgyalni velük. Be kell menni felderíteni, majd elmenni újra a besúgóhoz, ők meg költhetik a pénzüket a semmiért, ha akarják – vontam meg a vállam: nem tudott felidegesíteni a dolog, feleannyira sem, mint Mirit. Ellenünk vannak, és aljas, pitiáner módszerekhez folyamodnak, hát tegyék. Tegyen mindenki azt, amit szeretne, nagy dolgokat úgysem tudnak ők sem megváltoztatni. Senki, sem tud… hiába akarná mindennél jobban.


Spéci tárgy: Szivárvány Köpeny
A bosson való részvételhez szükséges arany beadva itt.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal29686/10100[23. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Halász Alex Vas. Okt. 11 2015, 14:56

Nosh, itt vagyunk már megint a boss terem előtt, blabla, megint a kijutásért harcolva, stb stb. Meg ilyenek. Jó is az ifjúság, még remél meg hasonlók. Meg Alex. Jah igen, van a kari is. Ez a buta még mindig azt hiszi, hogy összefogással ki lehet jutni, hát higgye! Ez az ifjúság nagy előnye! Majd tesznek valamit és elindítanak pár dolgot, .... vagy nem. Van itt ám minden! Nem sokat lehet a szituról mondani. Épp kinyitotta volna a pici szíve a száját, de hát ha Hinari megelőzte nincs mit tenni, nem de? Mondjon ő is valamit? Nah várjunk. Nézzük meg. Ott van ő, full felszerelve, ott van Miri meg Chan meg Saya ( volt céhtárs) meg egy kellemetlen beszólogatás a hatás kedvéért. Csak hogy meglegyen az elmaradhatatlan feel a boss előtt. Hinari megelégeli, meg még ki is jelenti hogy ki mit dughat fel ha szükségét érzi... persze nem így. Ez Alexünk fejében zajlott le. Csak ő változtatta meg a szavak  valódi hangzásait azzá, ami _talán_ valódi értelmük. Ő pedig, a hülye pedig elmosolyodik! Hát látott már valaki ilyet? Minden full feszült, meg ott a Szophies ügy, és akkor ez a tejbetök meg vigyorog. Hát jó...
- Egyetértek. Legfeljebb többször találkozgatunk egy szintfőnökkel. Megismerjük kívülről belülről. Időnk az van. Vagyis pont nincs, de hát mit lehet tenni... Rolling Eyes - Kislányokkal akik kötözködnek, azokkal meg épp hogy nem foglalkozik. xP


Spec tárgy: Totem Fejfedő (+1 speciális képesség, körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[23. boss] Exp_bal5187/5300[23. boss] Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 11 2015, 15:20

Vettem egy mély lélegzetet. Eddig csak Sayával futottam össze ezeken a harcokon a Vigo-ból. És fogalmam sincs milyen gyorsan terjed a kilépésem híre a céhtagok közt.

Frontellenesek, ez tetszik. Kár, hogy pont az összefogásukra jött össze a kis társaságunk. De úgy néz ki ettől a lánytól nem fogom tudni elvárni, hogy megértse a logikai összefüggéseket. Már másodszor csalódom benne, annak ellenére, hogy elég jó parancsnok. Bár tény, hogy a javaslat, amit felvetett, nem volt a legrosszabb, és ez ellen Timi már készült is. De nem hiszem, hogy ez meg fog történni.
De hogy ne csak az egyik oldalról közelítsük meg a dolgokat, én is bedobom a javaslatomat.
-Egyszerű, ha még egyszer ez történik, akkor oda kell állítani néhány embert, hogy figyeljék Gregant boltját. Majd ha olyan megy be, aki nem jár a bossokra, és nem megbizható, akkor majd valaki a körmére néz.
Persze, ahogy én leírtam, ez mind könnyűnek látszik, de én is tudom, hogy nem az. Valahogy nem nézem ki ebből a csapatból, hogy képesek lennének ennel a lekoordinálására.

spéci item(ek): gyémánt mellvért, Artemis
Közös tarisznyába megy (elöző bossról áthozva):
[T1]
1 db Vörös bika potion,
[T2]
1 db vastag tövisgyökér kristály.
1 db Lökés kristály
1 db gyógyító Kristály
1 db Nagy Poti (+40 hp)
1 db Haladó Csapat Sebzés Kristály
[T3]
Tisztító Potion,

[/color]


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 11 2015, 15:31-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[23. boss] Exp_bal10/5900[23. boss] Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by RenAi Vas. Okt. 11 2015, 15:24

Boss, már megint boss. Eleinte élvezettel jártam oda de manapság nyomasztó és mindig mindenki problémázik valamin… Mindig el van rontva a boss, és az igazat megvallva tényleg egyre kevésbé járod oda lelkesen, jó szívvel és segítőkészséggel… Most sem történt másképp a dolog, érkeztünk páran és máris egymás torkának estek az emberek… Szánalmas… sőt… bár az lenne… De mint az előző esetben, most sem tudtam felszólalni, pedig szerettem volna… Nagyon is. De miért? Úgysem lehet igazam, sem pedig eredményes érvem… hisz szerintem ők szeretik ezt. Egymás torkának esni, mivel nem megoldást keresnek, vagy aki igen, talán Mirika, de nem tudom… Viszont ismét elharapozódott a dolog, amit már nem tűrtem szó nélkül. Kár volt eljönnöm…
- Először is, szia mindenki. – Köszönök azoknak is akiknek eddig csak intettem, vagy biccentettem én is, hisz azt adtam amit kaptam.
- Amúgy… szerintem bárki is csinálja ezt… ügyes, mert sikerül széthúznia minket. – Pillantottam Hinarira, bár tudtam hogy úgyis én leszek leszólva.
- Az én véleményem az hogy ne egymáson vezessük le a feszültséget, hanem tényleg azon legyünk hogy kiderítsük ki is az aki ennyire ártani akar nekünk. – Beszélt belőlem némi indulat, így se nem dadogtam, sőt kissé hadartam a mondanivalómmal.
- És a másik… szerintem minden ilyen frontos kérdésre kellene nyitni egy nyilt konferenciát, ahol megbeszélhetnénk, hisz akkor már felkészülve tudnánk idejönni, és nem itt derülne ki, hogy nincs semmi sem a kezünkben. Nem szeretnék ismét vitázni, akarom mondani hallgatni azt hogy miket vágunk, véleményezünk egymás fejéhez amíg nem a megoldásra törekszünk. Szerintem... most hagyjuk a bosst egy picit, és higgadt fejjel térjünk vissza jó? Mert ez így nem jó... ez így fáj... mármint ez az egész... szeretném ha ismét összetartanánk, de ahhoz egy picit le kell nyugodnunk ugye? Utána menni fog igaz? Szerintem túl sok dolog történt mostanság, és mit rendszeresen harcolunk, de emberek vagyunk... fáradunk. Ez természetes. És ez az amit legjobban ki tudnak használni. Szóval kérlek titeket...– Ezeket viszont már kissé félve vetettem fel. Általában az ötleteim nem szoktak jók, lenni, de remélem látják hogy nem pártokat fogok hanem megoldásokat keresek, és azt is hogy lesz aki követi a példámat. Nem szeretném elhagyni a frontot, de ha sokáig folyik ez akkor nem lesz értelme tovább itt lennem és győzni fog az akiknek nem kellene… szomorú lenne. De nem tudod olyanoknak segíteni akik marják magukat, egymást és észre sem veszik hogy másokat is…
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[23. boss] Exp_bal10/7300[23. boss] Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 11 2015, 16:05

A Hugi az gúnyosan elmosolyodik a bajsza alatt - ez egyébként hülyeség, mert nincs is bajszom, én lány vagyok ˇ^ˇ  - én amúgy pont ellenkezőleg, na de ez most pont nem látszik. Ha én akarnék bossolni és a Hugi nem, nem pedig fordítva, akkor sokkal jobb lenne a helyzet, mármint hogy őszinte legyek, nekem szó szerint szívfájdalom most ez a hangnem, ahogy a szőke hölgy beszél velem. De hát én jönni akarok segíteni, és tényleg nem akarok beszólogatni, nem is én vagyok, és ezt úgy megmagyaráznám neki, de nem lehet, mert az Anat is rám szólt, hogy nem szabad. Te meg Hugi, legyél már Saya-sabb egy kicsit, lécci Surprised
~Majd ha megnevelődnek kicsit.~
-Amennyiben egy gúnyosabb megjegyzés mögött nem találod meg a tanító jellegű tartalmat, úgy neked sem kötelező eljönnöd ezekre a találkákra, amiket megjegyzem, lehetne sokkal nyugodtabb lelkiállapotban is tartani, nem pedig az utolsó pillanatokban úgy, hogy szemmel láthatólag mindenki idegtépált. Vagy úgy menjünk most be, hogy felfogjuk, veszíteni fogunk, de megismerjük legalább a kezdeti mozdulatait, vagy pedig menjünk haza és próbáljunk kitalálni valami megoldást, esetleg a széthordott infókat kutassuk fel. Közben felvásárolva a következő szint cetlijeit, amíg nem késő.
Majd a folytatásra végre egy kicsikét büszkébb mosolyt is megvillant kicsit hátrafelé. Jaj, de fura már így látni az Alexet, hogy már nem a mi logónk van mellette O.o
Eztán kicsikét félrelép, mert az Ai nem csak azokat mondja ki, amiket én szeretnék amúgy kimondani szintén, de még a Hugi is erre gondol, legalábbis már kezdem érteni, hogy tényleg erre akar kilyukadni, mármint ez sorozatban a második boss, ahova úgy jövünk, hogy nem jött nekünk az időponton kívül semmi üzenet, hogy mit hozzunk, ne hozzunk, mire készüljünk, akármi. Szóval csak jöttünk, és mondjuk engem annyira nem zavar, de a Hugit igen, hogy szerinte a frontosok csak kicsit startégák, mármint... jaj, hogy is mondod?
~Ha már odabent vagyunk, a változó helyzetekhez kitűnően alkalmazkodnak. Harc közben általában jó a parancselosztás és a szerepezés, de a harcok előtt mintha egy csapat ideges gyerek lennének az érettségi vizsga előtt, amire nem tanultak. Ezen kéne változtatniuk. A kérdés az, hajlandóak-e hallgatni rád, egy gyerekre, aki általában észreveszi azt, amit a felnőttek nem.~
Ööö, de én... O.o
~Tudom, hogy te egy síkhülye vagy, aki nem vesz észre semmit :]  Najó, szinte semmit.~
:3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[23. boss] Exp_bal3807/4100[23. boss] Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Okt. 11 2015, 22:46

Saya-chan is olyan fura azóta, de meg tudtam érteni, úgyhogy nem kaptam fel a vizet a stílusán, inkább odasétáltam mellé, és a vállára tettem a kezemet.
- Ezért tudták megtenni, mert azelőtt léptek, hogy mi foglalkozni kezdtünk volna ezzel. Nem vagyok a híve annak, hogy osszuk meg az erőinket, de most muszáj lesz, ha nem akarunk ilyet többet. Köszi a felajánlást, Saya-chan :3 - mosolyodtam el fáradtan, majd Hina-chanra és Alexre néztem.
- Azzal nem oldjuk meg a problémát, maximum tovább növeljük a feszültséget. Ha ezt kijátsszuk, majd találnak más módszert, hogy keresztbe tegyenek - mondtam a számat picit elhúzva. Bár én magam még nem tudtam, mit is kéne tennünk, meg igazából nem is akartam ezzel foglalkozni. Meg nem is én voltam erre a feladatra való, ahhoz túl heves vagyok. Én csak a bossokat akartam ütni: ezt itt, meg a következőt, és a következőt.
- Gyerekek, a másik oldal pont azt akarja, hogy lassabban haladjunk! Ha most visszakozunk, nem érünk el semmit, csak nekik segítünk! Nem lassíthatunk, nem állhatunk le! Mindig lesznek problémák, kisebbek vagy nagyobbak, de mi azért vagyunk itt, mert ki akarunk jutni innen, ez a közös célunk! Kérlek, segítsetek, és ezt tartsátok szem előtt... - emeltem fel újra a hangomat. Igazából egy kicsit kétségbe is estem, nem akartam visszafordulni azok után, amit összemelóztam azért, hogy itt jók legyünk. Remélem nem hallatszott a hangomon, próbáltam határozott lenni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal11225/10500[23. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Okt. 12 2015, 12:07

A jelenlegi diskurzusba semmi kedvem nem volt belefolyni. Pedig megtehettem volna, minden bizonnyal örömet okozva néhány embernek, akik feltétlenül káoszt kívánnak látni és tapasztalni, hiszen bármit mondok, a meglátásaim többnyire felzaklatják a társadalmi normák béklyójába zárt tömegeket. Azonban jelenleg más dolgok jártak a fejemben, mindenki örömére így egy csendesebb, engedelmesebb Tachival fog szembesülni a többség. Akár egy fogatlan oroszlán, most csupán arra kívántam koncentrálni, hogy győztes csapatban vegyek részt, és tovább mehessünk a következő szintre. Éppen ezért szokásos módon egy félreeső helyen lábatlankodtam, szokatlan módon azonban tehát egy szót sem szóltam, hiába támasztottak vihart egy pohár vízben mondhatni szokásos módon. Jelentéktelen volt mindez a szememben, még arra se méltó, hogy mélyítsem az ellentétek barázdáját. Arra sem volt méltó ez a csapat, hogy bármit áldozzak rájuk. Csupán egy pióca voltam, egy élősködő, egy parazita, aki sokkal strapabíróbb volt, mint a többi féreg. Amikor mindenki más elesik, én még mindig állok, utolsóként. Nem volt rá szükségem, hogy támogassanak.

Spéci tárgyak:
- Senzankoo Páncélja
- Szükség Pajzsa
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[23. boss] Exp_bal10/7700[23. boss] Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Okt. 12 2015, 16:00

Gyors tempóba siettem a bossra, Tűzrózsa hátán lovagolva. Kissé késésben voltam, és bizonyára a dolgok elejéről le fogok késni, ám szerencsére, még nem késtem le mindenről. Bár eltartott egy ideig, míg sikerült kiszusszannom magam, azért legalább erre az időre át tudtam gondolni a helyzetet. Végül, miután kifújtam magam én is felszólalok.
- Ammm sajnos a mostani bossról nem tudtam infót szerezni, de a következő két bossról sikerült, már most infót szereznem Greganttól.. bár hogy csinálta nem tudom… Mindenesetre ezeket csak a boss előtt fogom elmondani, hogy ne kavarjam meg a dolgokat… amm… 1900 aranyam ment el rá, szóval remélem megérte… Na mindegy. Miri már tudja a képességeim, de azért elmondom másnak is. Tűzrózsának lett egy gyorsibuff képessége. Ha aktiválja, a képességét elveszti a támadási lehetőségét, viszont, aki ráül az bónusz 15 gyorsaságot kap a pontjaira. Viszont most mondom, hogy Gyakorló lovaglás alatt senki ne próbáljon ráülni, mert csak kitöri a nyakát… A másik újdonság, hogy lett egy új képességem, amivel 1 nem boss besorolású mobot teljesen ki tudok vonni 3 kiskörig, és ez idő alatt, bár mi sem sebezhetjük őt, ő sem csinálhat semmit. Ja igen… a képesség ideje alatt a számlálói tovább mennek, de nem aktiválódnak, így egy-egy taktikai „lépés” előtt érdemes használni, ha van a mobnak. Ennyi a részemről.


2 Napszak Gyűrű
Nevelés Kesztyűje lvl 8

közösbe
1x Vörös Bika Poti
1x Gyenge Tisztító kristály
2x Kis Potion (+20 HP)
5x Nagy Potion (+40 HP)
2x Gyógyító Kristály (Aktiválása után körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
1x Páncélbőr Potion (ha az elkövetkezendő 3 kis körben átütik a páncélodat a negyedikben az első feléd intézett sebzés sebzés helyett annyi páncélt ad, amennyit sebezne)
2x Pajzs kristály
2x Gyenge Anti-boss Kristály (aktiválása után két körig felezi a célpont boss támadóerejét)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[23. boss] Exp_bal3819/4100[23. boss] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Chancery Hétf. Okt. 12 2015, 17:38

Uhh, olyannyira tébláboltam egyhelyben jódarabig, hogy mire összeszedtem a bátorságom és Miri közelébe lopakodtam, már beszélt, és persze ezzel el is indított egy, hát, ezúttal icipici lavinát. Persze lett megint vita, de most egész hamar el lett fojtva, hacsak Hinari még nem akar visszavágni, csak még szedi össze a szavakat. Aggódón nézek hol ide, hol oda. Az egész légkör, a hangulat teljesen más, és emiatt még Álom is sokkal idegesebben lengeti a farkát ültében, mint normális esetben. Saya furcsa viselkedésére egyébként sem figyeltem fel eddig, mindenesetre megnyugszom, mikor Mirika érintésére nem húzódik el, sőt, még kicsit le is hajtja a fejét és hagyja magát.
Szerencsére Ayani befutása elterelte a figyelmet, így amíg ő beszélt a szokásos hosszú stílusában, én Mirika mellé szegődtem és a vége felé odahajoltam hozzá sutyorogni egy kicsit.
-Bocsáss meg, csak egy kis bajba kerültem. Nem baj, ha most nem vigyáztok rám bent, mert nem tudtam fizetni, de legközelebbre igyekszem és háromszorosan fizetem vissza. Csak emlékeztess, ha elfelejteném, kérlek... Rolling Eyes
Sajnos rossz szokásom elfelejteni a dolgokat... szóval fel is kell vésnem valahova. Amint van 300 arany a markomban, rohanok a szálláshelyükre. De tényleg.
Úr Isten, sosem szégyelltem még magam ennyire Embarassed  Vonuljunk is vissza gyorsan a csendbe és létezzünk Rolling Eyes
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[23. boss] Exp_bal2062/2100[23. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 12 2015, 18:45


Csak… elfordultam. Képtelen voltam ebben részt venni. Ai is… ő még lehet nem is tudja. Persze egy fontos harc előtt ez nem is volt baj, így inkább nem feleltem semmit, ráhagytam, ahogy mindent mindenki másra is. Egy jégcsapot kezdem el figyelni pár méterre tőlem, tőlük távolabb lévő kezem ökölbe szorult, ám megálltam, hogy ne fakadjak ki. Hogy ne ordítsam bele a légtérbe, hangosan, amibe még a kazamata is beleremegne. Alexet sem értettem, de bizonyára volt oka a jókedvének, hát én nem kívántam letörni, ám egyelőre elmenni se mellőle. Nem is figyeltem rájuk már. Senkire sem. A Katanát persze fogtam, hallgatag volt mostanában, de ő legalább helyettem is meghallgatta és értelmezte a kimondottakat. Jó volt ez így: adott egyfajta megnyugvást, habár a gondolataimat így aztán végképp semmi sem terelhette el a visszatérő emlékképektől. Egyetlen dolgot azonban mégis tettem: tekintetem egy pillanatra a lovagra emeltem, fürkészőn, ám távolinak hatott minden rezdülése, s engem is távolinak láthatott. Ő is csöndesebb volt. Elfordítottam a pillantásom, a jeges földet nézve magam előtt. Kiszűrtem minden zajt, s még ha hozzám szóltak, sem reagáltam rá. Bár vége lenne már. Bár el se kezdődött volna… Igazából, mindegy volt, hol vagyok; a takaró alatt, hűvös fák közt sétálva, vagy bossokat vagdosva a kijutásért: sehol sem éreztem mást, csak hideget. Metsző, csontig hatoló hideget...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal29686/10100[23. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Silver Kedd Okt. 13 2015, 09:41

Erősen ásítozva vonszoltam be magam a többiek közé. Rettentő fáradtnak éreztem magam, pedig semmi kimerítőt nem csináltam, eleget aludtam és a szokásosnál korábban sem keltem fel. Egyszerűen csak olyan napom volt, hogy rám telepedett valamiféle megmagyarázhatatlan fáradtság. Lustán pislogtam a tucatnyi emberre, fiúkra és lányokra, az újabb megbeszélésre. Nem is értettem, miért akarná valaki akadályozni a haladást, mindenkinek érdeke, hogy feljebb jussunk, ha másért nem, a gyorsabb fejlődésért, a nagyobb kihívásokért, az új tájakért, melyeket fel lehet fedezni. Viszont nem éreztem helyénvalónak, hogy beleszóljak, én még messze nem voltam olyan tapasztalt és ügyes, mint itt sokan, tiszteletlenség lett volna belekotyogni. Inkább az itemeimet rendezgettem, ellenőriztem, hátha most szükség lesz a gyógyitalaimra.
- You alright, Miss Hinari? - kérdeztem aggódva vezérünket, óvatosan megérintve a vállát. Őt sokkal jobban megviselte az, ami Miss Szophieval történt, én is hihetetlennek tartottam, de be kellett látnom, hogy nem tehetek semmit. Pedig biztos voltam benne, hogy valamiféle csapda áldozata lett!
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
[23. boss] Exp_bal10/3800[23. boss] Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Ozirisz Kedd Okt. 13 2015, 11:29

Ismét egy bossharc, és ismét van valami. Ezúttal valakik szabotálták a felderítést, azáltal, hogy az összes bossinfót megvették. Csupán az a kérdés, hogy valaki a csipet-csapatból vásárolt be, hogy a saját szakállára elvigye a lootot, vagy csak menőzzön, vagy pedig... valakik, akik nem akarnak kijutni, és ily módon hátráltatják az egészet... Csupán remélem, hogy nem Shu és Timidus van az egész mögött, mert akkor ez az egyik legrosszabb, amit tehet, ezzel csak egy esetleges polgárháborút indítana el, ami meg nem jó. Épp elég a gond Aincradban amúgy is...
Csak álltam az egyik fal mellett, szótlanul. Olyan... rossz érzés fogott el, mint nem is tudom. Talán ez a hideg az oka? Vagy ez az egész helyzet, amikor minden összejött? Fene se tudja, de így nem lesz könnyű a boss. Az utóbbi időben szinte mindig valami megmagyarázhatatlan sötét erő járja át a bossterem előtti levegőt. Valami mindig történik....

// speckó tárgy: Lángoló Nodachi (1/6 esély 6 tűzsebzésre)
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal19096/10100[23. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 13 2015, 17:10

 Ahogyan az lenni szokott, most is később érkezem meg a boss kapuja elé, mint mindig. Ráadásul nem csak ez az egyetlen megszokott dolog, hanem az is, hogy megint nem túl rózsás a hangulat… nem is meglepő, nyilván megint a JL csinálja a fesztivált, ahogy az lenni szokott Suspect  Ez a feltűnési viszketegség már kezd nagyon unalmassá válni… remélem hamar kinövik, mert még nagyobb bajokat okozhatnak, mint eddig.
Az, hogy miről van itt most szó, engem nem tud érdekelni, rendezzék le ők maguk, mert nekem nincs hozzá most kedvem. Csak nyomjuk le a bosst és menjünk a dolgunkra végre…. sok elintéznivalóm van még a mai napon. Ha senki nem akarja kinyitni azt a kaput, én majd megteszem… csak menjünk és gyakjunk végre \o/

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[23. boss] Exp_bal6382/6500[23. boss] Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Mirika Kedd Okt. 13 2015, 19:35

Hát, nem volt sok reakció a szavaimra, sőt, igazából azt a két-három embert leszámítva mindenki elég szótlan volt. Nem tudom, hogy örüljek-e neki, vagy sem, hiszen legalább vita nem nagyon volt, csak olyan indifferensnek tűnt a csapat, ami a frontellenes magánakciót illeti, és ez picit csalódottá tett.
- Semmi gond, hoztál cuccokat, nekem az is elég :3 Üzente, hogy nem teszem kötelezővé - mosolyogtam rá Chancery-chanra azért, majd mélyen beszívtam a levegőt, és lassan kieresztettem, mielőtt újra megszólaltam volna, megtörve csendet.
- Jól van, akkor térjünk rá a bossra! A mostani ellenfelünk egy széles gödör mélyén rejtőzik. Egy féregről van szó, a statjait már közzétettem korábban. Könnyű eltalálni, a képességeink is hatékonyak lesznek, csak kicsit gyors, de ez ellen vannak eszközeink :3 - kezdtem bele, röviden elemezve, hogy mit várhatunk. Hina-chan lesz valószínűleg az egyetlen, aki alapból hármat támadhat, szóval rá kell majd állnunk a sebzésnövelésre.
- Kell egy kis idő, amíg a gödör aljáról előmerészkedik a boss. Lesz előtte egy segítője, de róla csak annyit tudok, hogy egyetlen HP-ja van. Ha nem csinál semmit, akkor ne bántsuk! Inkább arra fogunk készülni, hogy minél többet tudjunk sebezni egyszerre, ugyanis minden támadásunk után el fog bújni és bizonyos ideig rejtve is marad! Feltételezem, hogy nincs sok HP-ja, ha ennyire kevésszer lehet sebezni - folytattam a boss tulajdonságaival. A sebzéseiről nem szóltam, azt feleslegesnek tartottam megemlíteni, amikor elég könnyen ki lehet védeni őket. Már csak azon gondolkodtam, hogy beküldjek-e valakit a lyukba egy tükör kristállyal, lehet hogy jól jönne az a 250 sebzés. Amiatt viszont aggódtam, hogy az előző két boss versenyfutás volt az idővel, és ennél itt semmi nem utalt rá, hogy ilyesmi is van a képletben, a sebzése pedig alapból pite volt. Túl könnyűnek tűnt.
- Hát, nagyjából ennyit tudunk. Nem sok, valószínűleg tartogat meglepetéseket, legyetek éberek! Készen álltok, hogy bemenjünk? - kérdeztem hangosan, körbenézve a társaságon. Nem voltunk se sokan, se kevesen, vadásztam is azokat az embereket, akiket fel lehet "áldozni" az üresjáratokra.

OOC infók, meg amiket nem említett a kari, de leírom, hogy ne lepjen meg titeket:
- A boss három kör után jön elő, ha előbb ki akarjuk hozni, be lehet ugrani, de az szuicid küldetés, mert 500 sebzést kap be az ugró.
- Mikor kijön, megpróbál majd valakit bekapni. El lehet előle mozogni, ha nem történik meg, akkor a célpontja 100 sebzést kap.
- Két körönként bújik be a jég alá, ilyenkor nem lehet sebezni.

Spéci tárgyak:
- Razonek Tüskéje
- Gyémánt Mellvért

Közösbe adom:
[T4] 2x Villámgyors Ütés Poti

[T3] 6x Területi Gyógyító Kristály
[T3] 4x Gyenge Copy Kristály
[T3] 4x Tisztító Kristály
[T3] 2x Késleltető Kristály
[T3] 2x Kirobbanó Gyógyító Kristály
[T3] 1x Parancsmester Potion

[T2] 13x Nagy Potion
[T2] 2x Gyenge Gyors Ütés poti
[T2] 2x Lökés Kristály
[T2] 4x Mobszorító Kristály
[T2] 18x Mobtépő Kristály
[T2] 2x Gyógyító Kristály
[T2] 1x Tövisgyökér Kristály
[T2] 2x Gyenge Elnyomó Méreg
[T2] 1x Overswitch Potion

[T1] 8x Gyenge anti-mob Kristály
[T1] 7x Vörös Bika Potion
[T1] 4x Gyenge Tisztító Kristály
[T1] 2x Pajzs Kristály
[T1] 1x Kis Potion
[T1] 1x Tükör Kristály
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal11225/10500[23. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Okt. 13 2015, 20:36

Eljött egy újabb kárhozott nap. Sange és Yasha kíséretében jöttem el a kazamatáig, ahol ők belevesztek az útvesztő sűrűjébe. Nemcsak biztosították a terepet, hanem profi módon ki is takarították. Remélem egy nap ők is beakarnak jönni majd a terembe, nem ártana, még pár ember, hisz mi haldoklunk. A minimapon figyeltem, ahogy visszahúzódnak és átadják a helyet, így a többiek közelébe érve, elég fagyosan csak intettem, Channak köszöntem egy rövid mosollyal, de azt hiszem most ennyire futotta a jó kedvből. Sokáig hallgatagságba burkolózva, figyeltem a szóváltást, de a információ tartalom egészen legyökerezett a mellkasomban. Információ tolvajokkal van dolgunk, az íjász fiú ötlete, amennyire gyengének hangzik, legalább olyan erős.
- Bízd csak ide Cearso, vagyunk egy páran megoldjuk. Ahhoz, hogy elkapjuk az írmagját a tolvajoknak, legjobb módszer a megfigyelés, vagy.. - a Hinari ötlete sem elfelejtendő, hisz volt már korábban is ilyen, egy bukás után több információhoz jutottunk, elegendő lehet csak újra vásárolnunk és szemfülesebbnek lennünk. De nem talán a kettő összeolvasztott kompozíciójában van a siker.. mindegy is. Körbe néztem, egyre kevesebben vagyunk. Bár a szőke fiú meglepett Hinari mellett, úgy tűnik nem csak egy alkalommal ugrott be, hanem képes volt felállni a zsámolyról. Helyes.
Elhelyezkedtem Hinari közelében állva, majd odaléptem Mirikához. - Figyi, eléggé le vagyok égve, utalhatom úgy ahogy Chan, ..vagy másképp? - kérdeztem a végét közel hajolva hozzá suttogva. Tudom az ABA lényegében nem a pénzért él, de ez tényleg elég ciki, hogy képtelen voltam ötven aranyat összeszedni. De az után nem maradt sok kedvem és életerőm.


// speckó tárgy Tachi kedvéért a kardom világít állandóan. (Igazság Rúna)
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[23. boss] Exp_bal4298/4400[23. boss] Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 13 2015, 22:17

A terembe érkezve megjelenik előttetek a boss, feje fölött a következővel: Juukrat hívő
A lyuk felé nézve, a földön fekve imádkozik:
- Eljött a világromboló, az egy igazi! Elhozza a pusztulást a halandó világunkra!


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Boss cselekvések:

nincs

Életpontok/adatok:
Juukrat hívő
[23. boss] 70596502095215d7acc9ddb4f321acc0_108d3f732aebd6df8a71a774aa4dfaad9a43a130
--------------------------
- Hinari: 225/225 HP, 55 páncél, 220/220 CSP
- Hayashi Yuichi: 150/150 HP, 70 páncél, 150/150 CSP
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 175/175 CSP
- Ryuninji Ren: 215/215 HP, 65 páncél, 150/150 CSP
- Ozirisz: 125/125 HP, 70 páncél, 100/100 CSP
- Silver: 240/240 HP, 85 páncél, 145/145 CSP
- RenAi: 450/450 HP, 118 páncél, 105/105 CSP
- Cearso: 215/215 HP, 105 páncél, 90/90 CSP
- Saya: 125/125 HP, 96 páncél, 100/100 CSP
- Chancery: 170/170 HP, 60 páncél, 200/200 CSP
- Kusumi Ayani: 255/255 HP, 90 páncél, 115/115 CSP
- Halász Alex: 100/100 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
- Tachibana Makoto: 180/180 HP, 240 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
[T4] 2x Villámgyors Ütés Poti

[T3] 6x Területi Gyógyító Kristály
[T3] 4x Gyenge Copy Kristály
[T3] 4x Tisztító Kristály
[T3] 2x Késleltető Kristály
[T3] 2x Kirobbanó Gyógyító Kristály
[T3] 1x Parancsmester Potion

[T2] 13x Nagy Potion
[T2] 2x Gyenge Gyors Ütés poti
[T2] 2x Lökés Kristály
[T2] 4x Mobszorító Kristály
[T2] 18x Mobtépő Kristály
[T2] 2x Gyógyító Kristály
[T2] 1x Tövisgyökér Kristály
[T2] 2x Gyenge Elnyomó Méreg
[T2] 1x Overswitch Potion

[T1] 8x Gyenge anti-mob Kristály
[T1] 7x Vörös Bika Potion
[T1] 4x Gyenge Tisztító Kristály
[T1] 2x Pajzs Kristály
[T1] 1x Kis Potion
[T1] 1x Tükör Kristály

Egyéb beadások:
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Mirika Szer. Okt. 14 2015, 09:46

Szóval tizenhárman voltunk, az első három ember kiesik, utána tízből öten fogunk tudni támadni. Ennek az öt embernek Hinarinak, Yuichinak, Rennek, Alexnak és nekem kéne lennie. A healereket, a jó képességeket és a tankokat tartalékolni kéne, szóval nem kezdhet Chancery, Aya-chan, Ai-chan, Silver és Tachibana. Eh, Saya-chant se szívesen lőném el az elején, ha crowd control is kelleni fog :/ Enhi-chan vajon hol van? És Jin-chan? Eh... rájuk pedig számítottam. Legalább az első két ember megvolt.
- Csináld úgy, ahogy Chancery-chan Rolling Eyes - jegyeztem meg Yuichinak aztán, aki képes volt gondolkodás közben megzavarni, majd finoman bokán is rúgtam a nyomoroncot. Ja, rá meg pipa voltam, de mikor nem? Csak most másokra még sokkal jobban pipa voltam ahhoz, hogy ez eszembe jusson alapból, a sugdolózása juttatta eszembe. Hát ez nem olyan dolog volt, amit máshogy lehetne intézni Rolling Eyes
- Na jó, jöhet a sebzésbuffolás! Cear-chan, használd el a Haladó Csapat Sebzés Kristályt! Elég ennyi, a hívőt ne támadd! - kértem meg az új srácot, rá amúgy se bíztam volna semmi mást, mivel abszolút nem is ismertem. Ha minden jól megy, ezután jöhet a gyengítő kristály, aminek duplázzuk a hatását copyval, és aztán jöhet a banzai :3

Cearso kezd
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal11225/10500[23. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 14 2015, 15:15

Úgy néz ki Kislány, hogy erre a harcra tartalékosok leszünk.
Bár gondolom ez az Artemist pont annyira kevéssé zavarta, mint engem. Azért a Chanozásra egy kicsit felhúztam a szemöldököm, de nem szóltam egy szót se.
-Értettem.
Nem kellett kétszer mondania. A terv jónak látszott. Majd azt a kisértésemet is visszafogtam, hogy szórakozásból belelöjjek a hívőbe, vagy egy pajzs kristállyal beleugorjak a gödörbe. Nem, most még nem fogom magamra terelni az egész front figyelmét. Legyenek csak elfoglalva a front ellenesekkel, de még ne keressék őket a fronton belül. Inkább csak lenyitottam a menümet és a kért kristályt használtam. Majd kerestem magamnak egy jól kinéző jégbuckát, majd leültem, és figyeltem az eseményeket. Tàmogatni innen is fogom tudni a csapatot, akkor meg minek eröltessem még az állással is az amúgy is alacsony kitartásomat.




//Haladó csapat sebzés kristály aktiválás. (-12 CSP)
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[23. boss] Exp_bal10/5900[23. boss] Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 14 2015, 19:25

Még mindig háttal nektek az ég felé tekint és torkaszakadtából kiabálja:
- A pusztítás férge! Csatlakozzatok imádatához és vessétek magatokat a gödörbe! A lelketek csak így tisztulhat meg igazán!


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Haladó Csapat Sebzés (+7 sebzés 1. találat)

Boss cselekvések:

nincs

Életpontok/adatok:
Juukrat hívő
[23. boss] 70596502095215d7acc9ddb4f321acc0_108d3f732aebd6df8a71a774aa4dfaad9a43a130
--------------------------
- Hinari: 225/225 HP, 55 páncél, 220/220 CSP
- Hayashi Yuichi: 150/150 HP, 70 páncél, 150/150 CSP
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 175/175 CSP
- Ryuninji Ren: 215/215 HP, 65 páncél, 150/150 CSP
- Ozirisz: 125/125 HP, 70 páncél, 100/100 CSP
- Silver: 240/240 HP, 85 páncél, 145/145 CSP
- RenAi: 450/450 HP, 118 páncél, 105/105 CSP
- Cearso: 215/215 HP, 105 páncél, 78/90 CSP
- Saya: 125/125 HP, 96 páncél, 100/100 CSP
- Chancery: 170/170 HP, 60 páncél, 200/200 CSP
- Kusumi Ayani: 255/255 HP, 90 páncél, 115/115 CSP
- Halász Alex: 100/100 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
- Tachibana Makoto: 180/180 HP, 240 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
[T4] 2x Villámgyors Ütés Poti

[T3] 6x Területi Gyógyító Kristály
[T3] 4x Gyenge Copy Kristály
[T3] 4x Tisztító Kristály
[T3] 2x Késleltető Kristály
[T3] 2x Kirobbanó Gyógyító Kristály
[T3] 1x Parancsmester Potion

[T2] 13x Nagy Potion
[T2] 2x Gyenge Gyors Ütés poti
[T2] 2x Lökés Kristály
[T2] 4x Mobszorító Kristály
[T2] 18x Mobtépő Kristály
[T2] 2x Gyógyító Kristály
[T2] 1x Tövisgyökér Kristály
[T2] 2x Gyenge Elnyomó Méreg
[T2] 1x Overswitch Potion

[T1] 8x Gyenge anti-mob Kristály
[T1] 7x Vörös Bika Potion
[T1] 4x Gyenge Tisztító Kristály
[T1] 2x Pajzs Kristály
[T1] 1x Kis Potion
[T1] 1x Tükör Kristály

Egyéb beadások:
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Mirika Csüt. Okt. 15 2015, 09:49

- Veti magát a halál. Ha ettől koszos marad a lelkem, akkor inkább legyen olyan Rolling Eyes - sóhajtottam fel, szórakozottan reagálva a hívő mantrájára. Mondjuk annyira azért nem idegesített, hogy leüttessem, szerencsére egyelőre semmit sem csinált azon túl, hogy nyomta a vakert, úgyhogy így aztán tényleg maradhatott. Aztán majd meglátjuk, hogy mikor előjön a boss, akkor mi lesz a szerepe.
- Ozirisz, Silver, ti ketten jöttök! Ti se támadjatok, csak nyomjatok el egy Gyenge Bossgyengítő Kristályt és utána egy Copy Kristály! - jött a következő parancsom a csapatnak. Ez így +20% sebzés lesz, ami már nem volt rossz, annyit ért, mint az új T4-es kristály. Hm, azt hiszem Alex-chan fog kezdeni, legyünk túl rajta az elején Rolling Eyes

Ozi jön, aztán Silver.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal11225/10500[23. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Ozirisz Pént. Okt. 16 2015, 11:55

Alig hogy bementünk a bossterembe, szembe találtuk magunk a segítőjével, aki mindenféle baromságokat magyarázott. Elég gyenge próbálkozás rászedni a jónépet, hogy ugorjon a mélybe, hogy aztán könnyebb dolga legyen a bossnak...
Aztán megkaptam Mirikától a parancsot, hogy használjak el egy bossgyengítő kristályt a bossra. Hmm.. de vajon hogyan? Hisz azt se tudjuk, hol a boss... Illetve tudjuk, de nem látjuk, mert a gödör mélyén van...
Bólintottam Mirika felé, hogy vettem az adást, majd lehívtam a közös tarisznyából a bossgyengítő kristályt. Közelebb merészkedtem a lyukhoz, de úgy két-három méterre tőle megálltam, majd kristály aktiválás és dobás, majd kihátráltam a gödör közeléből, és figyeltem az eseményeket. Vajon mi fog ebből kisülni? Rolling Eyes

// Nem támadok, viszont egy Bossgyengítő kristályt elhasználok a bossra
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[23. boss] Exp_bal19096/10100[23. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[23. boss] Empty Re: [23. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.