Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yofel Kastély

3 posters

Go down

Yofel Kastély Empty Yofel Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 25 2015, 22:17

A kastély egy kis szigeten található erőd. Falai fehér kőből állnak, négy tornya különböző magasságú, közülük a legnagyobb több, mint ötven méter. Masszív kapuját már nem őrzi senki, jelenleg szörnyek lakják. Pedig látszik rajta, hogy egykoron gyönyörű lehetett a kerttel, a márvány szökőkúttal, a díszes lépcsőkkel. Az épületben két lakrész található, egy a katonáknak, egy a személyzetnek szánva, a második emeleten hatalmas ebédlő, a harmadikon egy fürdő található. A negyedik emelet a tiszteké volt egykoron, az itt található termek és folyosók díszesebbek, mint a kastély többi részén. Az ötödiken pedig a kastély ura lakozik,
ami jelenleg egy kazamata főszörny.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 01 2015, 14:30

Még mindig fura és vicces volt nézni amit Asuu a mobokkal és a petekkel művelt. Azokat a szörnyű ruhákat, amiket a kutyákra és macskákra adtak az emberek, és amikben egészen biztosan nem érezték jól magukat, azokat Shu mindig is gyűlölte, ám Asuu munkálkodása teljesen más volt, és ezt már annál a pár alkalomnál megtapasztalta, amikor elmentek együtt Timivel, és rendbe lettek hozva kicsit a sárkány szárnyai és karmai. Persze vágatni semmit nem engedett, és Shu nem is nagyon értette, hogy mit ügyködik rajta Asuu… de Timinek mindig jót tett, és a sárkány is megmondta, hogy jobban érzi magát repülés közben a kezelések után.
-Cearso fura egy picit ilyen tekintetben… és sokszor mindegy, hogy először vagy nem először találkoztok. De én is nagyon megkedveltem, ráadásul mentünk vele Túlélő csarnokozni is. Még mindig nem értem, hogy hogyan tudott elrángatni, de ő az egyik azon kevesek közül, akik Timidussal is szót tudnak érteni.
A cukizásra csak kuncogott és bólogatott.
-Sokszor úgy viselkedik, mintha még nálam is fiatalabb lenne. Olyankor tényleg nagyon… cuki… de ne mondd el neki, hogy ezt mondtam…
A megdöbbenésre ő is megdöbbenéssel válaszolt, majd láthatóan színlelt sértődöttséggel.
-Miért, talán nem felel meg neked a Vigo? Nagyon jó kis céhet alkottunk szerintem a lányokkal… meg Alexel… és ha Kemi céljainak egy része tetszik, meg Cearsot is megkedvelted, akkor szerintem simán illenél a csapatba. Tudod, mindketten jelentkeztek hozzánk, szóval te is nyugodtan eljöhetsz. Mi nem vagyunk olyan rasszisták mint Yuichi. Csak… majd olvasd el a céhleírást. Benne van a céhek listájában, és döntsd el, hogy neked tetszik-e.
A pontyos részen elgondolkodott kicsit, majd elővette a kristályt, és bemondta a negyedik szint teleportkapujának nevét.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Asuka Pént. Május 01 2015, 15:11

Sokan azt hiszik, hogy az állatkozmetika arról szól, hogy buta ruhákat adsz rájuk, pedig ez nem így van. Persze, a kutyaöltöztetés esetén ennek oka van, hiszen a "fajtiszta", egyébként nagyon gyenge kutyusok nagyon, de nagyon könnyen megbetegszenek a hideg időben. Szóval nagyon sok olyan ruha van, amit nem azért adnak az állatokra, hogy így cukibb legyen. Ellenben én inkább olyan szolgáltatásokkal foglalkozom, amiktől jobban érzik magukat a petek. Úgy hallottam, hogy valaki más is szeretne ezzel foglalkozni, és fel is ajánlottam már neki, hogy segítek neki néhány trükkben, és hasonlóban. Szóval biztosan izgi lesz! *-*
- Engem is elvitt a Csarnokba egy kisebb csapattal. Very Happy Szóval, ha valaki, akkor ő, szerintem simán megérdemli az Artemist. Mondta, hogy neki nincs nagyon pénze, de nekem van... Súlyemelésre gyűjtöttem, de szívesen áldozok belőle. Már találkoztam is ezzel az Arisuval, akinél az íj van. - még nem tudom, pontosan mennyit is fogok fizetni. De éppen ezért kellene nekem Shuu segítsége.
- Cearso is megy hozzátok? De jó! *.* Na de... ha komoly az ajánlatod, akkor arra kérlek, hogy beszélj először a tagokkal. Yuichi pedig... - itt beleharapok egy kicsit az ajkaimba, de már nem tudom befejezni. Utálom azt a pillantást. Mintha minden ismerőse haláláért engem okolna. De nem fogom felvállalni azokat a bűntetteket, amiket nem én követtem el.
Shuu ezután a következő szintre teleportál, így én is követem őt. A teleportkapunál találkozunk újra, s lévén az egyik kedvenc szintem a hatalmas hőség miatt - s nem az a tikkasztó, mint ami a kanyonra jellemző - , így Sims módon alakulok át fürdőruhába. Imádom a tengerpartot! *-* Nagyon, de nagyon sokszor próbáltam már kifogni azt a pontyot, úgyhogy már nem először vagyok itt, de egyre inkább az az érzésem, hogy ezt nem lehet megcsinálni. A ponty amúgy is édesvízi állat. >.>
- Na de. Szóval megbeszéltük az üzletet. Onnan gondolom, hogy kiképzős, hogy egy teljes tier egyes szettet kért. Én arra gondoltam, hogy hozzácsapnék még minden egyes tierű potiból és kristályból kettőt. Meg ugye az arany, de nem tudom, mennyit adjak. Ja, és még valami. Maradt még néhány potim, amire nekem nincs szükségem, de egy kis szintűnek biztosan jó. Például mini potik. Nem használom, és nem tudom odaadni senkinek. Biztos találsz olyan újoncot, akinek ez jól jön majd. *.* Hűűű, itt tényleg van ponty? Nektek sikerült már megszerezni ezt a jelvényt? o.o - hosszú perceken keresztül beszélek, s fel sem tűnik nekem az egész. Néha alig bírok megmukkanni, máskor pedig lelőni sem lehet.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal4530/4700Yofel Kastély Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 01 2015, 19:03

Na akkor most örüljön Asuuka, hogy Shu nem tud gondolatot olvasni, mert ez a kioktatást akkor nem tőlem kapná, hanem Shutól, aki lehet, hogy picit csalódna is a harcosban. Canis lupus, azon belül is Canis lupus familiaris. Ez a kutya faja, és alfaja. Tehát a kutya kutya fajú, és mivel minden kutya kutya, így minden kutya fajtiszta. Amire Asuu gondolt, az a fajtatiszta. Egy kutya maximum akkor lehet nem fajtiszta, ha az apukája egy németjuhász, az anyukája pedig egy medve… ez viszont egy igen ritka példány. Nem fajtatiszta viszont akkor lesz, ha mondjuk egy német juhászkutyát egy kaukázusival pároztatunk. És igen, a németjuhász egybe írandó, akármit mond ez a buta korrektor, viszont a német juhászkutya már külön. És a fázós kutyákat meg nem szabadna hideg éghajlaton tartani, ahogyan a szibériai husky-t sem szabadna melegben és harminc négyzetméteren. Ajj de fel tudnak bőszíteni az ilyen esetek. -.- Na de akkor Shu.
-Húúú! Te is a kicsikre áldozod a pénzedet? Hát… hát én nem is tudom, hogy mit mondjak! Mindenképpen kellesz nekünk a céhbe, és majd megbeszélem a többiekkel is. De… de akkor…
Itt egy kicsit lesütötte a szemét, és félrenézett.
-Biztosan nincs semmi rejtegetnivalód? Mi megbízunk egymásban, és ki kell tölteni egy tesztet, amire leírod az összes adatodat. Mindet. Nem nézünk bele egymás menüjébe… de ha kiderül, hogy valamiről hazudtál… tudod Timi szerint egymás pontjainak és képességeinek ismeretén az életünk is múlhat egy csapatharcban…
A lány nevének említésére felkapta a fejét.
-Arisu? Vele már találkoztam… ilyen anyagias fruskát én még életemben nem láttam… és egy kicsit el is van kényeztetve. Yuichi pedig elmehet a fenébe, ne érdekeljen se téged, és engem sem érdekel. Szóval Arisu… meg az Artemis… nekem volt már a kezemben az íjász legi, és egyáltalán nincsenek jó pontjai. Esu soha nem fordított elég energiát a fejlesztésére, szóval nem hiszem, hogy így most sokat érne. A felajánlott potikat pedig nagyon köszönjük. Majd oda lesz írva a neved a boltba a támogatókhoz. Tudod, tervezünk egy ilyen adományozós boltot a piciknek, ahonnan el lehet vinni jelképes összegért az itemeket… tele van a bank nem használt dolgokkal. Ez is Anat ötlete volt még anno…
Kicsit elhallgatott, és még megadta a pár másodperces tiszteletcsöndet.
-Ponty pedig biztosan van, nekünk már megvan a teljesítmény.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Asuka Pént. Május 01 2015, 19:50

A sziget partjára érkezünk. Vetek egy pillantást a kastélyra, hiszen már régóta fel akarom fedezni a titkait, de még nem került erre sor. Majd egyszer, biztosan. Amilyen ijesztő a kinézete, legalább lenne indokom elcsalni Malcolmot erre a szintre... és talán picit le is barnulna. Jót tenne neki. Még akár be is költözhetne. Soha senki nem megy be oda, és biztosan kellemesebb, mint abban a ködös erdőben barlangászni.
- Hát, az azért túlzás... - kissé elvörösödik az arcom. Nem érzem jogosnak a bókot, hiszen nem osztogatom szanaszét a pénzemet. Időnként megveszek egy-két dolgot Rinciccnek például, cserébe nekem ingyen kovácsol. Már egy receptet is sikerült vennem neki. Meg ugye most az Artemises dolog is itt van. De az ugye más.
- Nem kell a nevem a boltotokba... nem azért csinálom, hogy tiszteljenek. - éppen ezért szabadítok fel másokat. Titokban. Nem a nevem a lényeg, nem az arcom, hanem a tett, s minden, ami azt indokolja. Már annyi embert szabadítottam meg a szenvedéstől, hogy igazából követni sem tudom. Tíz után feladtam a számolást, mert feleslegesnek tartom. Csak egy szám.
Azt pedig pláne komolyan gondolom, hogy nem kell a nevem az Artes támogatói közé. Ugyan jó PR lenne, ha azt látnák, hogy az a vörös, szépségmániás fruska mennyi mindent tesz meg a picikért, de ezt már egyszerűen túlzásnak vélem. Nekem tökéletesen megfelel az, ha odaadom Shuunak, ami nekem nem kell, és ő majd szétosztja a picik között. Pontosan tudja, mit csinál.
- Titkok... - sóhajtok egyet, majd leülök a partra. Inventorymból előveszem a horgászbotot, meg a sütiket is, és leterítem őket magam mellé. Már ideje enni valamit.
- Milyen adatokat kértek? Nem mintha ez probléma lenne, a szervezőkkel is megosztottam eddig mindent, ami fontos, mármint a bossokon. Hinari is tök rendi volt, és szerintem emiatt, pedig az az igazság, hogy egy kicsit féltem tőle. - kiválasztom a csalit, és bedobom a botot a vízbe. Hátha lesz valami fogásom. Remélhetőleg egy ponty. Igazság szerint nem nagyon szeretek horgászni. Néha picit unalmasnak tartom.
- Ami azt illeti... szóval, ezt nehéz lesz elmondani. - melyiket mondjam el? Hogy emberek tucatjait "öltem meg"? Hogy bizonyítékom van rá, hogy aki itt meghal, az a kinti világban csak felébred? hogy mennyi életet mentettem meg a szenvedéstől? Hogy oszlopos tagja vagyok annak a vörös céhnek, amit ilyen hosszú ideje keresnek már? Hogy érzéseket táplálok egy olyan személy iránt, aki még nálam is veszélyesebb? Nem, nem... ez túl sok lenne. Ez nekem is túl sok. Talán éppen azért ismertem meg Malcolmot, hogy legyen valaki az életemben, aki mellett megengedhetem, hogy a bennem dúló sötétség is végre szabad teret kaphasson. Mellette nem kell titkolóznom. Ha ő nem lenne, talán most minden kiszakadna belőlem... mindent elmondanék Shuunak. Így viszont, erre nincs szükségem. Megkímélhetem a lányt a csalódástól. Azt hiszem, ez mindkettőnk érdeke.
- Láttál már harcolni, és talán feltűnt, hogy elég jól mozgok ezekben a cipőkben. - kinyújtom a lábaimat, a koponyás magassarkú most is ott van rajta. A tetoválást jótékonyan takarja a cipő, éppen csak a galamb farka látszik ki valamennyire.
- Soha egy aranyat nem költöttem akrobatikára. Van ez a cipő... szóval, egyedi item. Nem tudom, hogy miért kaptam, miért éppen én kaptam. De azt hiszem, Kayaba Akihiko rakta az inventorymba szánt szándékkal. Még mindig nem sikerült rájönnöm, miért... - de, valójában pontosan tudom. Segít beteljesíteni a feladatomat. Megmenteni azokat a lelkeket, akik igazán szenvednek. Leszerelem a cipőmet, s odanyújtom Shuu kezébe, hogy vizsgálja meg. Majd a mellettem lévő kagylóhéjjal kezdek el babrálni. Olyan szép! *-*

//kagyló//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal4530/4700Yofel Kastély Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 01 2015, 20:25

Shu is elpillantott ugyan a kastély felé, de ő is a ráérünk arra még kategóriába tette… majd Asuura pillantott, és elgondolkodott azon, hogy ő is váltson-e valami ruhát, de azután inkább maradt a könnyű nyári öltözéknél, a harcos elpirulására pedig halkan kuncogott. Ritkán látta így a másikat.
-Nem túlzás. Kevesen csinálják ezt… nagyon kevesen. Tudod… én nem is értem ezt az egészet, és rengeteget gondolkodtam rajta. Nehéz. Ugye én nem akarok segíteni a fronton, de azzal, hogy a kicsiket segítem, tulajdonképpen a leendő frontosokat védem meg… kivéve persze azokat, akik ugyanazon véleményen vannak, mint mi. Rengeteg ilyen ember van, csak csöndben maradnak. Tudod, hogy engem is sokan utálnak azért, mert kinyitom a számat. Mondjuk ez is csak a JL miatt van, de hát úgy látszik én sohasem leszek jóban velük addig, amíg meg merem kérdezni, hogy miért nem kutatnak bizonyos vörik után.  
Durcásan megvonta a vállát, majd egy kavicsot vágott a vízbe.
-És ez nem a tiszteletért megy, hanem ez is csak segítség. Ha ott van a neved, akkor tudják, hogy hozzád lehet fordulni, ha valami gond van. Csak ezért gondoltuk ki, nem hencegésből.
A sóhajtásra csak biztatóan mosolygott. Ugyan milyen titkai lehetnek Asuunak?
-Ne aggódj, a kenceficéid receptjeit nem kérjük el. Statok, felszerelések, képességek leírása… ilyenek. Hinari meg mindenkivel rendi, akit felhasználhat a hülye bossozásához. Szerintem még velünk is barátságos lenne, ha azt mondanánk, hogy segítünk.
Utána viszont következett a nagy beismerés. Shu a kezébe vette a cipőt, és lassan forgatni kezdte.
-A Kaszás Rettegett Cipője. Hmm… kaszást én csak egyszer láttam, amikor megjelent a kút fölött a városban. Egy ideig figyeltük, nagyrészt vörik mentek oda, és valami fura effektet mutatott. Ilyen gömb jött ki belőlük, amit elvett tőlük a kaszás. De bizti semmi rossz nem volt, mert mi is odamentünk, és velünk is eljátszotta ugyanezt. Valami halloween event lehetett, de fogalmam sincs, hogy miért kaptál te cipőt, én meg miért nem kaptam semmit. Viszont ha ez a nagy titkod, akkor nem kell izgulnod. Egyedi itemeim nekem is vannak, bár nem felszerelhető, és én nem is nagyon szeretem mutogatni őket.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Asuka Pént. Május 01 2015, 20:58

Persze, így már más megvilágításba helyezte Shuu ezt a dolgot. Nem vagyok viszont valami celeb, aki azért jótékonykodik, hogy hírneve legyen. Sosem értettem a nagy, stadionos koncerteket, ahová mindenféle hírességet elhívtak, és az élő közvetítés közben ujjongtak az emberek, közben meg azt se tudták, miről van szó. Szerintem álszentség az ilyen, és nem akarok csak ezért egy listára kerülni. Annak viszont úgy van értelme, hogy akkor tudják, hogy nyugodtan felkereshetnek. Mert úgy már nem olyan rossz.
- Rendben, de csak ha tényleg ezért kerül fel a nevem. >.< *.* - különben tényleg nem egyeznék bele.
Hagyom, hogy Shuuék megvizsgálják a cipőmet. Így tökéletes rálátást kapnak a mindenféle statisztikai adatokra, és hasonlókra. Ráadásul mindezt T3-as szinten. Hiszen ahhoz, hogy visszaalakuljon, olyan személynek kéne viselnie, aki kisebb szinten van, mint én.
- Most, hogy mondod, tényleg volt valami fura dementor a kútnál. Nem emlékszem pontosan, különböző tudatmódosító szerekkel kísérleteztem akkortájt. - vállrántás, mintha nem lenne nagy ügy. Mert tényleg nem az. A játékban szabad. Különben miért teremtette volna Kayaba ezeket a lehetőségeket? A való életben amúgy se mernék ilyeneket kipróbálni.
- De azt hittem, hogy csak álmodtam az egészet. Ami azért fura, mert nem egyből másnap találtam meg a cipőt. Hanem talán még hetek is elteltek. Persze első dolgom volt páncélkinézet változtatóhoz vinni. Ha az ördög viselhet Prada-t, akkor a kaszás is járhat magassarkúban. ˇ^ˇ - ha eleget vizsgálták, akkor visszaveszem a cipőt a lábamra.
- Hát, velem tényleg kedvesek voltak. o.o Mondjuk igazából pár embert kivéve mindenki nagyon jó volt. Rencicc persze csak mutogatta magát. A két Sayonara tag meg valamiért teljesen kiborult, és igazából semmit se harcoltak. De a sok hűhó ellenére percek alatt végeztünk a bossal. Egyáltalán nem volt olyan veszélyes, mint amilyennek addig hittem. - igazán még nem számoltam be neki a bossról sohasem.
- Igazából még engem sem keresett fel senki... pedig sokan állítják, hogy mennyire igazságpártiak. Pedig a boltom minden hétköznap nyitva áll. Aztán sosem hallottam senkitől olyat, hogy egy nagy megvédte volna, amikor bajban volt. - és ez szomorú. Pedig rengeteg kis szintűvel találkozom, még ha nem is annyival, mint Shuu.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal4530/4700Yofel Kastély Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 02 2015, 06:13

-Mi másért kerülne fel? Nem törünk mi semmilyen babérokra. Tudod, régen azt hittem, hogy Kayaba azt szeretné, hogy végre engem is komolyan vegyenek. Azt, hogy meglássák, hogy nem egy kislány vagyok, hanem negyvenakárhányas szintű idomár.
Még mindig figyelt arra, hogy ne mondja el a szintjét, hiszen Asuu még nem volt céhtag.
-De aztán, amikor Timi beszélt Vezérrel, én is megértettem, hogy ez igazából egy ajándék. Ha engem senki nem vesz komolyan, akkor nem fognak tőlünk tartani, nem látnak bennünk veszélyt, és nem is akarnak eltenni minket láb alól. Láttad, hogy Anatole milyen cikket írt az újságba, és láttad, hogy mi milyet írtunk Junnal. Vagy például tudod, hogy Timi milyen jó stratéga. Vezér is az. Nem tudom, hogy Szophie ott volt-e azon a bosson, ahol te is… de ha igen, akkor kikérte bárki is Vezér véleményét? Szerintem ez nagyon fontos különbség, és ezt szeretnénk kamatoztatni a céhben is. Persze ez olyan, mintha a sötétből mozgatnánk a szálakat, vagy nem is tudom… és az is lehet, hogy így van.
Elmosolyodott és megvonta a vállát. Rengeteg olyan dolgot tudott, amit mások nem.
-Tudatmódosító? Mégis miket? És miért?
Csak egy kis megbotránkozás volt a hangjában, de azt is eléggé elnyomta a kíváncsiság, az őszinte érdeklődés, és várta is, hogy Asuu elmesélje az élményeit, majd a következő részre megint bólogatott.
-Ez nem olyan fura, mint hiszed. Kayaba sokszor várat meg minket. Bizti sok dolga van. Például a húszas szint egy ideje nyitott, és még mindig nincs meg a hozzá tartozó területi teljesítmény. Vagy a legendás vad után is hiába kutatok, senki nem tudja, hogy hol kellene keresnem, míg a Megalodonról azért pontosabb mondák keringtek.
Ezután pedig nevetett, méghozzá jó hangosan.
-Hát szerintem én is kiborulnék azon, ami a bosson megy! Szophie mesélt róla… bár inkább nevetséges mint vicces. Segíteni meg persze, hogy nem segítenek. Majd csak akkor, ha feltétlenül szükséges. Nem akarják helyettetek megoldani, mert akkor menne a morcizás, hogy de mi is képesek vagyunk rá egyedül is, meg blablabla. Majd figyeld meg a kövi boss előtt. A frontharcos egy nagyon makacs és beképzelt faj. Csak Ren az, aki ki is mutatja ilyen láthatóan. A bosst pedig csak ők fújják fel. Voltam már TCS-zni, kamu, hogy mennyire nehéz meg ijesztő, az meg turbókamu, hogy az életüket kockáztatják. Még Burok nélkül sem. Az igazságpártiság meg…
Legyintett a kezével.
-A saját igazságuk pártján áll mind, aztán azon kívül nincs más.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 02 2015, 08:11

Nem szeretek hencegni. Számomra a dicsőséghez nem efféle visszacsatolások szükségesek. Egészen másban mérem a sikert, s másban is lelem a kihívásokat.
- Igen, láttam. De igazából nem figyeltem nagyon oda, hiszen nem nekem szólt. - éppen csak végigolvastam azt az interjút. Ami fontos volt, megjegyeztem, de egyébként nem foglalkoztam vele különösebben. Shuu cikke amúgy is jobban tetszett.
- Nem, Szophie nem volt ott. De aztán felkeresett, amikor jelentkeztem a következőre. Azt hiszem, nem nagyon akart eredetileg elengedni. Aztán inkább elbeszélgettem vele egy picit, amíg csináltam a körmeit. Nagyon szép gyűrűje van amúgy! *.* Szerencsés az a fickó, aki az ujjára húzhatta. Very Happy - ennyit tudok róla elmondani igazából. Nekem egy picit akadékoskodónak tűnt, de emiatt igazából nem hibáztatom. Azt már nem fejtem ki, hogy igazából azért csináltam meg a körmeit, hogy elengedjen bossra. A kedvességért cserébe egyfajta tartozásérzetet próbáltam kelteni benne, ami azt hiszem, működött is. Éppen csak nem olyan erőszakosan, mint azok a marketingesek, akik az idős nagymamákat és nagypapákat viszik el ingyen vacsorára és kirándulásokra, és cserébe csak egy termékbemutatót kell meghallgatniuk. Egyszer egy MLM cég is így próbált betoborozni, a kétnapos kurzussal a négycsillagos szállodában. Kis híján be is etettek, de akkor még csak tizennyolc voltam, és nem tudtam ezeket.
- Mint amikor az egyetemen csináltunk mindenféle anyagokat a nagyoknak, akiknek nincs erre idejük, de cserébe beláthatunk a nagy dolgokba rendesen? Surprised Vagy inkább mint egy support? Nem, ezt nem igazán értem, mármint a szálmozgatós izét. @_@ Az meg akkor sem fair, ha valakit nem vesznek észre. Tudom már! Fessük át a hajadat egy picit élénkebb kékre! Esetleg lilára! *-* Nálam általában működik, hogy emiatt vesznek észre. - jó, jó, tudom, úgy sem engedné. De egy próbát megér. Rolling Eyes
- Hát... ezt meg azt. Aincrad tele van fura növényekkel. Eddig nagyon kevés embert találtam, akik felfedezték ezeket. Bár Rencicc egyszer ki akart próbáltatni velem valamit, de azt bedobtam a Kezdetek Kútjába. Biztosan hülyének nézett, hogy akkor majd hagyom magam kihasználni, pedig nem. >.> Na de, amúgy nem olyan rossz dolog, főleg, mert itt ezek egyáltalán nem veszélyesek. Csak egy kicsit jobb kedved lesz, vagy valami. Bár az a gomba, amit véletlenül Rinnel és Kanamival találtunk, attól még mindig forog a fejem. o.o Pedig tényleg sima ehetőnek nézett ki. A cigifüstöt mondjuk büdösnek tartom, és tiszta hülyeség, szóval azt nem szeretem, meg semmi értelme. Egyszer, nagyon régen próbáltam csak ki, de nem tetszett, majdnem megfulladtam. - nem nyúlok ilyen szerekhez rendszeresen, de néha-néha jól esik. Ráadásul segít feledtetni bizonyos dolgokat. Meg aztán mi másért lennének ilyenek Aincradban, ha nem azért, hogy használjuk őket? >.< Az alkoholt meg megint csak nem bírom, egy pohár bortól fejre állok, hiába szeretem az ízét, legalábbis, az édesnek. A süteménnyel pedig nem ártok senkinek. Egyébként olyan természetességgel számolok be ezekről, mintha csak a legtrendibb sminkpraktikákról számolnék be. Shuut én már felnőttnek tartom, elég nagylány már, hogy értse.
- Igen, és ez szomorú. :/ Ezt próbálom megértetni mostanság egy lánnyal, aki kikiáltott démonnak meg succubusnak. Pedig szerintem neki meg sürgősen segítségre van szüksége. - visszaszerelem magamra a cipőt, ezzel ismét eltakarva a tetoválást. Eddig még nem kérdeztek róla. Igaz, a vállamon is van egy. Csak az nem galamb.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal4530/4700Yofel Kastély Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 02 2015, 08:33

-Szophietól egyáltalán nem kell tartanod, szóval ne aggódj. Ő két vörivel is jóban van, bár pont az olyan fajtákból válogat, akik szerintem eléggé neccesek. Az egyik Kazuma, a másik pedig Tachibana. És pont a második az, akinek szerintem a gyűrűje van az ujján. Nem nagyon értem, hogy mit eszik rajta… mondjuk velünk is nagyon kedves volt, meg tényleg tud jó fej is lenni, de olyan dolgokat hallottunk már róla… elvileg ugyanúgy bánik a lányokkal, mint Ren vagy Danee. Mondjuk Daneet a viadal óta nem láttam, meg ő bocsánatot is kért, mert Anatole elbeszélgetett vele… szóval ő annyira már engem nem fog zavarni. De… szóval, ha megmutatod neki, hogy te nem vagy gonosz, és bizonyítasz, akkor nem lesz semmi baj.
Az egyetemes dologra láthatóan jobban figyelt, ám egy picit el is szomorodott.
-Mit tanultál te az egyetemen? Tudod… kint én is egyetemre akartam menni, de úgysem lett volna semmi esélyem. A rokonoknak ugye elment minden pénze arra, hogy bedugjanak az árvaházba… meg egy olyan suliból amúgy sem kerülhettem volna be. De…
Kicsit elgondolkodott, majd visszatért a mosoly az arcára.
-Lényegében most is egyetemre járok. Tudod, Leo Maxweld professzornak segítek a kutatásaiban. Ő bétatester volt, és az élővilágot tanulmányozza. Tulajdonképpen ugyanazt, amit kint is szerettem volna csinálni. Hihetetlen, hogy Kayaba mindent megad nekünk, és még kérni sem kell. A száll mozgatós izé pedig… hát sokan gondolhatnak sokfélét. A hajam pedig jó így ahogy van.
Nevetett, és még kicsit arrébb is húzódott, nehogy Asuu rávesse magát valami festékkel.
-Aki észre szeretne venni, az észrevesz. Aki meg nem, meg gyűlölni akar, az csinálja azt. Megszoktam már, és úgysem lehetek mindenkivel jóban.
A tudatmódosító szereken ő teljesen másra gondolt, szóval gyorsan el is veszítette az érdeklődését.
-Hát… mi Timivel egyszer pezsgőztünk szilveszterkor… ennyi. Nem nagyon érdekelnek az ilyesmik… de te ugye alkimista vagy, neked bizti kellenek ezek…
A démonra és a succubusra újra nevetett.
-Kicsoda? Milyen lány?
Ezalatt Timidus egy kicsit távolabb a földet kezdte szaglászni, és egy nyomot kezdett követni…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 02 2015, 08:51

Tachibana? És Szophie? o.o El nem tudtam volna képzelni ezt a kombinációt. Persze, valamennyire láttam én azt a Tachit is, aki nem akar feltétlenül mások agyára menni, aki védi a társait a maga sajátos módján, s aki nem akar mindent megkettyinteni, amin lyuk van, vagy amin nincs, de általában nem ez a jellemző.
- Igen, ő pontosan ilyen! Jaj, ne... én meg azt mondtam Szophienak, hogy Tachi Kathának a pasija. o.o Pedig tényleg úgy tűnt... még ha csúnyán is viselkedtek mind a ketten. Ölelgette, meg minden. Erre meg... o.o Mit csináljak? Beszéljek Szophieval, vagy hagyjam inkább? Nem akartam megbántani. És azt sem szeretném, ha miattam mennének szét. Nem lenne igazságos. o.o - jó, nem kedvelem nagyon Tachit, sőt, a közvetlen közelségétől nekem konkrétan undorom van. Nem szeretem az olyan pasikat, akik olyanok, mint ő. Minden tinilány csorgatja rá a nyálát, elég volt csak Hürremre nézni, és máris levágós volt. De az se lenne jó, ha az én lelkemen száradna Szophie összetört szíve. o.o
- Fizikát... űrkutató szeretnék lenni. ^^" Igazából ebbe a játékba is csak azért jöttem, hogy megnézzem, alkalmas-e egy virtuális Mars szimulációnak. - arról bizonyára tud, hogy pár éve már elküldtek néhány embert meghalni oda, s azóta már a második járatot is elküldhették. Elég nagy média szenzáció volt.
- Jaj, ugyan, ne mondj ilyet. Very Happy Engem is cukkoltak, hogy nőt majd úgysem vesznek fel erre a szakra, de megcsináltam. #feministpower Cool - ekkor érzem, hogy kapás van. Bekapok egy süteményt, aztán pedig a horgászatra koncentrálok, hamarosan pedig ki is húzhatom életem első tengeri potyát! *-*
- De jó! *-* Sikerült. Cool - a jelvényt megkapom, a halat pedig elrakom. Biztos finomat főzök majd belőle. >.>
- Hát, egy kardforgató. Egy küldetésen találkoztunk először, igaz, már a második nap hazament. Több napos volt ugye. Aztán azóta meg van győződve róla, hogy démonizé vagyok, meg mindenféle Ahrimanokról beszél, én meg azt sem tudom, az mi. - elrakom az inventorymba a botot, hiszen egy ideig nem lesz erre szükségem.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal4530/4700Yofel Kastély Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 02 2015, 09:06

Shu egy kicsit keserűen ugyan, de ismét felnevetett. Nem nagyon értette sem Szophiet, sem Tachibanát, de úgy volt vele, hogy nem az ő értékrendje szerint kell élnie az embereknek, és ebbe aztán igazán nincs beleszólása.
-Nem, dehogy! Semmi szükség nincsen arra, hogy szólj neki. Szophie pontosan ugyanúgy tudja azt, hogy milyen is Tachi, mint ahogy mi ketten tudjuk. Beszéltem már vele erről, és szerintem ők ilyen nyitott kapcsolatban élnek… vagy nem is tudom… vagy ilyen… van olyan, hogy fél nyitott kapcsolat? Mármint… hogy Tachibana azt csinálja... amit csinál, de Szophieról nem hiszem, hogy ő is… szóval érted. De egyébként nem hiszem, hogy ez annyira nem zavarná Szot, mint amennyire ezt mutatni akarja, mert láttam rajta, hogy eléggé fáj neki… és szerintem Tachi egyébként csak kihasználja… de ez az ő dolguk. Szophie már nagylány, nem nekem kell őt megvédenem, és nem is neked.
Az űrkutatásra elkezdte kémlelni az eget, majd csettintett egyet a nyelvével.
-Az itt is lehetsz. Mi egyszer már voltunk is az űrben… vagy… fene tudja, hogy itt minek nevezzem. De egy nagy bálna vitt fel minket egy másik repülő szigetre, amin sárkányok élnek. Draconia. A kettes szint mezősége felett láthatod is a holdat, ha felnézel az égre. Nem a Mars ugyan, de oda minek mennél? Nincs ott semmi, csak szikla meg vörös izé… egyébként pedig Maxweld professzornak is van egy nagy zeppelinje, bár azt kétlem, hogy az felmenne az űrbe.
Shu csak csóválta a fejét.
-Nem. Tudod, a japán egyetemek fizetősek, ráadásul ugye engem mentális izébizével kezeltek, és papírom is volt róla, hogy hibbant vagyok, szóval soha nem vennének fel sehova.
Ekkor érkezett meg a kapás, valamint Timidus egy üreghez, amit azonnal elkezdett kaparni.
-Mondtam én, hogy vannak itt pontyok. A kardforgató miatt pedig ne aggódj. Ő Yuuki, és nagyon kedves lány, csak picit élénk a fantáziája. Ő nem olyan valóságként gondol Aincradra, mint mondjuk én, hanem egy teljes mesét köré szőtt, és mindent megmagyaráz valahogy. A vörös indikátorosok például démonok által vannak megszállva. Majd beszélek vele, rám hallgat. Szerinte is valami senpai vagyok.
Felállt, és kicsit nyújtózott.
-Gyere, nézzük meg mit talált Timi, utána mehetünk is tovább.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 02 2015, 09:29

Félig nyitott kapcsolat? Nekem ez eléggé kihasználásnak tűnik. Mondjuk, ahogyan megismertem, Szophiet sem kell félteni, hiszen mesélt a pasi ügyeiről, és azt mondta, hogy még Rennel is kavart. De nem hiszem, hogy agyba-főbe pasik társaságát keresne. Megvan az a kisugárzása viszont, ami miatt egyfajta kihívást jelent, főleg az ázsiai srácoknak. Itt ugye elég ritka az európai, és a való életben is vannak olyanok, akik egész nap egy éjszakásokat keresnek. Ha pedig meglátnak egy turistát, akkor egyből megpróbálnak rátapadni. főleg, ha még szőke is. Tisztára, mint az araboknál.
- Igen, az ő dolguk. Bár tényleg fura. A félig nyílt kapcsolat meg, hát, az már inkább kihasználás. De akkor inkább hagyom őket. - persze, nyugodtan szólhatott volna a lány, hogy vele van együtt, meg ilyenek, de azt hiszem, értem, miért nem tette. Arra volt kíváncsi, valójában mi a véleményem róla, hogy aztán jót röhögjön a markába, amikor majd legközelebb találkozunk. Sajnos, nagy sajnálatomra, ezt az örömet a bosson már nem adhatom meg neki.
- Hát, az első itteni évemben sokat vizsgáltam az eget... de nem olyan, mint az igazi. Nincsenek igazán csillagképek sem, és minden szinten teljesen másmilyen az égbolt. Szóval, mintha véletlenszerűen helyezték volna a csillagokat az égre. Még a Hold sem úgy mozog, ahogyan kéne... nappal például sohasem látod, csak éjszaka. - egyszerű "dekorként" funkcionál az égbolt, hogy legyen ott valami, s kissé a földi érzést nyújtsa.
- Nem akarok a Marsra menni. Very Happy Igazából arra készültem, hogy a háttérmunkákba segítek bele. - a Földnek nincs hátra ezer éve. Egészen pontosan: az emberiségnek nincs ennyi ideje hátra ezen a bolygón. Mert annyira sikerült tönkretenni. Ezt már pár évtizede felismerték, és ezért kezdtek el kutatni.
- Azért izgi lehetett a küldetés. Very Happy Remélem, én is látom majd egyszer a repülő szigetet! *-* - még egy süteményt veszek, s felfigyelek arra én is, amire Shuu. Timidus nyomot fogott, úgyhogy felállok, hogy kövessem őket.
- Igen, ő volt az. Nem mintha haragudnék rá, félre ne érts. De sajnos vannak olyan vörösek, akik szerintem veszélyesek, és csomót még csak nem is ismerek. Azt mondtad, a céhvezéreteket is ezért ölték meg... szóval nem tartom kizártnak, hogy ő is célponttá váljon. - nem akarok semmit sem sugalmazni. De tudom jól, hogy gondolkoznak az igazán veszélyes vörösek. Nekem nem áll érdekemben végezni a lánnyal, de ismerek olyanokat, akik nem nézik végig, hogy sértegetik őket.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal4530/4700Yofel Kastély Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 02 2015, 10:00

-Szerintem is hagyni kell őket. Szophienak vagy megjön az esze, vagy nem, de ha nem… akkor is szerelmes, és jól érzi magát.
Egy kis „Ugye milyen bölcs vagyok?” tekintet, hiszen kis hősünk rengeteget tudott már a szerelemről, főleg annak plátói fajtájáról, na meg a csalódásokról. Ráadásul nemsokára a tizenhat éves kort is eléri, szóval már igazán felnőtt lesz. Igaz nem japánban, de például jogosítványa az már lehetne, és van is, hiszen maximumra húzta ki a lovaglás jártasságot is… persze csak pónilovon vagy Timidus hátán, és a második esetben végig szigorúan a földön maradva. Csak küldetés során repült Timidussal, és akkor is csak végszükség esetén… mondjuk, amikor démonok üldözték őket. Viszont Asu kijelentése már valódi csodálkozást és értetlenkedést váltott ki a lányból.
-Mi az, hogy nem olyan, mint az igazi? Esetleg nem olyan, mint kint… de attól még ugyanúgy igazi. És igenis vannak csillagképek, már egy csomót be is rajzoltam. Nézd!
Vett elő egy hatalmas négyzetrácsos lapot, amin feketeség, és egy csomó fehér pötty volt összehúzgálva vonalakkal, és melléjük irkálva az aincradi mobok és petek nevei. Természetesen Shu róluk nevezte el a csillagképeket.
-És igenis változik, a téli égbolt teljesen más, mint a nyári. És igen, szintenként nem ugyanolyan, de hát a Marsról nézve sem ugyanolyan az égbolt, mint a Földről. És biztosan nem volt véletlenszerű. Kayaba mindent előre megtervezett, ebben biztos vagyok. És még tájékozódni is lehet a csillagokkal, ki is próbáltam. Mondjuk értelme nincs, mert van kistérképünk a menüben… de attól még lehet. És repülő szigetből is sok van, ha kimész a szint szélére, akkor láthatod őket. Szerintem mindegyik egy külön világ, és ugyanúgy küldivel lehet eljutni, ahogyan mi eljutottunk Draconiába.
Eltette a térképeket közben, és megindultak Timi felé, aki eközben már félig bent volt az üregben, és kisvártatva ki is emelt egy tapsifülest.
-Ügyi vagy Timi! Akkor már csak három nyuszit kell találnunk. Yuukival pedig majd beszélek, köszönöm, hogy szóltál. Akkor… mi a következő úti cél?


(nyuszi)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Yofel Kastély Exp_bal12695/10100Yofel Kastély Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Yofel Kastély Empty Re: Yofel Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.