Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

+9
Miu
Atoru
Kusumi Ayani
Kokoro
Cearso
Suzume
Danee
Shukaku
Rosalia
13 posters

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 26 2015, 21:43

Két ágyúdörrenés jelzi két játékos kiesését,
a két dörrenés között csupán pár perc telik el.

Shu: Tűzgyújtás sikeres, megsütöd a husikat, hp-tok visszatöltődik, sülthusinként +35 hp.
Jun: Keresgélésed sikeres. Egyrészt találsz egy szép érett almát (nem felezheted el, egy adag), másrészt viszont a mozgolódásoddal felébresztesz egy entet Twisted Evil (Nyitom nektek a harc topicot!)

Ozi: A tóparton biztonságban átvészeled az eseményeket, látásod nem elég jó, hogy lásd kik is dulakodtak a vízben, csak annyit érzékelsz, hogy az egyikőjük teljesen más irányba indult tovább, mint amerre te vagy. A husikat elfogyaszthatod nyersen is, így darabonként 10 hp töltődik vissza.

Cearso: Sikeresen meglógtál a dulakodásból és biztonságban átvészelted a tovahaladást is.

Ayani, Atoru, Kokoro: A husik elosztása után továbbindultok. Csapda, bomba nincs. Más játékosokat nem jeleznek jártasságaitok, viszont újabb mobokra figyelhettek fel. 2 jeges nyálka támad rátok, Ayani aktív vadászata pedig a távolból egy további kobold harcost is jelez, igaz utóbbi még messze van, nem fedezett fel benneteket. (Nyitom nektek a harc topicot!)

Tachi: Nos koma, kaptál egy személyre szabott voks csomagot egy rajongódtól. A mellé csatolt üzenet: "Régi barátod, Kazuma." Az inventoryban pedig ott találod a legi pajzsodat. Kérdés, hogy használod-e nagyközönség előtt Rolling Eyes El vagy ám kényeztetve, mert kapsz egy másik csomagot is, benne egy hógömbbel.

OOC infó a csomagokról:

Életpontok:
Jun: 77/120 hp (1 gyümi talonban)
Shu: 55/130 hp
Ozi: 117/120 hp (6 husi talonban)
Kokoro: 40/40 hp (2 husi talonban)
Atoru: 50/50 hp (2 husi talonban)
Ayani: 116/145 hp (2 husi talonban)
Tachi: 7/90 hp
Cearso: 70/70 hp

Petek:
Ayani 3, Kokoro 2 farkast állított a maga oldalára.

Lájkok száma:
Shu: kettő, Jun, Cear, Tachi, Atoru, Kokoro: egy-egy
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 27 2015, 09:58

Ó és majd elfeledtem... Érvénybe léptetem azt a szabályt, hogy aki egy napon belül nem ír a harci topicokba, az elveszti a körét és automatikusan az ellenfél vagy a soron következő társ jön. Meguntam a töttyögést Suspect

Persze ha valakinek egyéb IRL elfoglaltsága van, ami miatt nem tud még egy 100 szavas postot sem kiizzadni, akkor tessen jelezni, különben könyörtelenül lecsapok vampire
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 27 2015, 15:22

Cearso kap egy ajándékcsomagot, melynek tartalma egy Rubin íj.

OOC infó:
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Feb. 27 2015, 17:07

Kirobbantam a víz alól, hosszú idő után először. Meglehetősen csapzottan festhettem így, levegő után kapkodva, de jól esett, ahogy a virtuális oxigén megtöltötte a tüdőmet, persze csak miután kiköhögtem magam. Felszínesen és szaporán lélegeztem... mit lélegeztem, ziháltam! Égett a tüdőm is. Kevéske életem maradt, de elég volt óvatosnak maradni, legalábbis egyelőre. Amint kicsit összeszedtem magam, kiintettem a semminek, de tisztában voltam vele, hogy a "kamerák" most valószínűleg engem vesznek, mint olyat, aki megszabadult két riválisától saját kezűleg. És lám, be is futott a rendszer értesítése. Két csomagom is jött, máris akadnak rajongóim :g Egykedvűen tapostam a vizet, miközben megnyitottam a menüt, az itemeket látva pedig felnevettem. Kicsit közelebb evickéltem a parthoz, annyira, hogy még a vízben legyek, de már leérjen a lábam az iszapba, és ekkor fel is vettem Kazuma-kun ajándékát. Újra kezemen volt tehát a jól megszokott karkötő, így már nem kellett aggódnom attól, hogy valami vagy valaki lesből rám támad és végez velem. Így hát vettem a bátorságot, és az ég felé mutatva, kezemmel rajzoltam egy szívet. Bár a másik ajándékhoz nem jött üzenet, ezt csakis Szophie küldhette. Bizonyára látta, mit tettem Suzume-channal, de legalább már nem kellett aggódnia miatta, hogy annál a csóknál tovább mennénk. Kicsit sajnáltam... na nem a továbbiak hiányát, hanem azt, hogy egyedül kell szembeszállnom a világgal. Így egy kicsit át kellett terveznem a stratégiámat, egyedül jóval több kockázatot jelentett a harc, mint egy profi íjásszal és vadásszal a hátam mögött.
Az első feladatom mindenképpen a környék feltérképezése volt. Amíg a víz alatt voltam, sok mindenről lemaradtam, és azt is be kellett tájolnom, merre vannak az általam kiszemelt pontok. Majdnem biztos voltam benne, hogy van, aki a szirt felé ment a magaslat miatt, ahogy a kelet felé található épületekben is volt fantázia, de ahhoz át kellett jutni az erdőn. A hallgatózásomat (3) és az észlelésemet (2) használva próbáltam betájolni, ki merre lehet, és hogy vannak-e a közelben szörnyek, esetleg levadászható vadak.

Pajzs felszerelése után:
27/110 HP
30/30 páncél
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 27 2015, 19:39

-Gyere Jun! Pattanj fel, mostantól együtt fogunk tovább utazni. Persze csak ha neked sem gond, kedves… hmm… Timberly! Ez lesz a neved. Érted Jun? Timber-ly1. Érted? Ugye érted? Szerintem teljesen jó név!
Kacagott Shu, és ha Jun nem értette, megmagyarázta neki a poént, de azért persze még ölelgette egy kicsit a fácskát, hogy ne érezze úgy, hogy csak ki lett használva, és most, hogy már meg van szelidűlve, már nem is szeretik. Persze azért Junnak még mindig bocsánatot kellett kérnie, úgyhogy ha akaródzott neki, ha nem, Shu odarángatta, hogy ő is ölelje meg. Az idomár, tériszonyához híven az egyik alsó ágat foglalta el, de ha Jun akart, akkor mehetett feljebb is, és az ágyúdörrenéseket már onnan élvezték. Miut azért picit sajnálta, de akármennyire is békülős kedvében volt Danee, azért Shu nem akarta, hogy ők hárman legyenek az utolsók egy teljesen lakatlan szigeten… ketten meg aztán pláne nem. Szóval az a része a dolognak egy kis megkönnyebbüléssel töltötte el. De legalább Danee beváltotta az ígéretét, és tényleg nem szekálta az egész viadal alatt.
-Timberly, megkérlek arra, hogy vigyél minket vissza a folyóhoz, és menjünk tovább annak a partján. Mi majd nézelődünk tovább elemózsia után, meg ilyesmi. Bár… fogalmam sincs, hogy mit eszik egy Ent. A vizet bizti szereted, úgyhogy neked is jót fog tenni ha megmártóztatod a gyökereidet egy picit a folyóban, ugye?
Szóval ha nem volt ellenvetés, akkor továbbra is aktív kereső jártasságokkal felvértezve, és most már ha alacsony kilátóról is, de mégiscsak kilátóról kémlelték a tájat, és haladtak tovább a megkezdett útvonalon.
-Remélem Cearsoék jól vannak. Bizti nem boldog, hogy Miu is meg Danee is kiesett… nem lenne jó, ha teljesen egyedül maradna… húú… Jun, szerinted most melyik kamera vesz minket? Merre integessek Timinek?

1 timber jelentése angolul faanyag, fűrészáru

Haladunk tovább a Kwai folyó mentén lefele, minden kereső jártasság aktív.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 27 2015, 20:01-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Pént. Feb. 27 2015, 19:56

Mit tesz az ember ha a semmiből felbukkan előtte egy járkáló fa? Természetesen automatikusan rátámad félelmében, majd pedig addig döfködi, rugdossa, csiklandozza amíg az meg nem adja magát, vagy el nem pusztul. Szomorú. Viszont néha nem kell több csak egy kis furfangosság és szeretet. Az ember máris rájöhet, hogy a vastag kéreg alatt valahol egy meleg, kedves szív lapul. Bizonyára csak társaságra vágyott, és ezért jelent meg, persze nekem eszem ágában sem volt megölni, és az első támadását benyelve meg is bizonyosodtam róla, hogy bizony félni sem kell majd tőle. De azt álmomban sem gondoltam volna, hogy utazni is enged majd magán. Értetlenül pislogtam a lányra, majd pedig bármilyen furcsa is de egy fával néztem farkasszemet legalább öt másodpercen keresztül.
- Mármint a fára? - értetlenkedtem, majd visszatértem a szürke szempár bámulásához, mintha csak a lelkembe nézne ez a teremtés, kicsit megrémít, mintha azt sugallná felém, hogy megbántottam. Megbántottam? Meg. Meg bizony. Sóhajtok egyet, majd pedig elindulok a dús lombkorona felé, és nevetek egy jót Shu-tan poénján.
- Ez jó! Tényleg jó! - veregetem vállon a lányt miközben egy jót kacagok, majd feleszmélek, hogy nem is a vicc nevettetett meg, hanem a szituáció amibe csöppentünk. - Oh várj. Én nem tudok angolul. Azt hittem az egyik medvémről, Timberről nevezted el. - és már hozzá is láttam volna a megmászásához, amikor megint összetalálkozott a tekintetem. Azok a mély szürke, szomorú szemek megbabonáztak. Egyszerűen nem bírtam másra koncentrálni, minél tovább néztem, sőt végül belepirultam a szemezgetésbe, és egy hangos sóhajtás hagyja el a szám, ezzel egyetemben pedig hátrálni kezdek.
- Bocsánat a gonoszságaimért Timber-tan. Nem gondoltam komolyan, hogy dinnyéket nemzenél. Tudom, hogy valójában férfi fa vagy. Szóval bocsi. Bocsi. Bocsi. - háromszoros meghajlás, egy fa előtt. Majd pedig ha elfogadta, akkor boldogan másztam meg szegénykét, és Shu-tan felett nemsokkal el is helyezkedtem kényelmesen, majd pedig megpaskoltam az új játszótársunkat.
- Szerintem is jó ötlet ha a vízközelben maradunk. Sötétedés előtt akár még horgászhatnánk is. Szerintem néhány bottal pillanatok alatt összeszedünk néhány fincsiséget. - az ágyúdörrenés hangjára felkapom a fejem, és megrázom. Túl korán van még, és mégis ilyen hamar megfogyatkoztunk. Ha így megy tovább holnapra már nem marad senki sem a szigeten.

//Keresés 3, észlelés 1, hallgatózás 1, továbbra is aktív.//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal3984/4100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 27 2015, 20:03

Vasárnap éjfélig menjen le a kör, aki addig nem ír, vagy nem jelzi, hogy nem tud írni, az automatikusan kiesik.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kokoro Pént. Feb. 27 2015, 20:35

Furcsa volt. Luna és Fenrir is alaposan megharapta. A nyálka élete mégsem mozdult. Ayani és Atoru nagyokat ütött bele. Én miért nem? Miért nem voltam rá képes? Visszahúzom a maszkom a helyére. A földet bámulom. Nem. Nem voltam ügyes. Nem tudtam csinálni semmit. A szemeim egyre nehezebbek.
Luna néz fel rám. Nyüszít egyet, aggódón. Pont úgy, ahogy Jackal szokott. Leguggolok, megsimogatom a fejét. Nyugalom, nincs semmi baj. Csak szomorú vagyok.
Ayanira nézek. A homlokára, a hajára, a füleire. Elmosolyodom és bólintok. Persze, semmi baj. Nekem elég a két farkas. Erősek és hűségesek. Rájuk számíthatok. Fenrir mögém lopakodik, onnan néz a többiekre. Fenyegetőn, mint egy árnyék. Főleg a nyálkát méregeti, megnyalja a szája szélét. Érintéssel tartom a helyén. Nem szabad, hogy nekiugorjon. Nem szabad, hogy megtámadja. Hisz ő is egy pet most már, a csapatunk tagja. Nem bánthatja a saját csapattársát.
Felállok a földről és végignézek a ruhámon. Kérem vissza a sajátom...
Nem tudom, mit tehetnék. Nem tudom, mikre lehetnék képes. Luna és Fenrir továbbra is mellettem vannak, a bal oldalamon. A jobbomon Atoru. Közel maradok hozzá, de nem merem megérinteni. Szégyellem magam. Kudarcot vallottam. Viszont a nyálka él, és mellettünk van. Mégis... valami nem jó.
Ayani megindulhat. Én követem, olyan távolságban, amennyire utasít. Figyelek mindenre, de ez kevés. Ők ketten... sokkal fejlettebbek. Én...
Halálra vagyok ítélve. Nem fogom tudni végigvinni. Hiszen egy nyertes lehet. Engem ők védenek. Mi lesz ha hárman maradunk...? Könnyek szöknek a szemembe a gondolatra. Mi lesz akkor velünk? Lunára és Fenrirre pillantok. Ők céltudatosan haladnak előre a talajon. Ügyesen kerülgetve a gyökereket és köveket. Karmaik megcsikordulnak a földön. Mi lesz ővelük? El fogom veszíteni őket?


Egyes szintű Észlelés még aktív. Speciális képesség elhasználva.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal10/1500"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Feb. 27 2015, 22:31

A nyálka és a harcos is átállt. Most jöhet az elnevezés… Bevallom… lehet a nyálkánál elkalandoztam egy kicsit… Végül Bob lett a neve. Már csak egy csótánytudós és egy hiperaktív halember, meg egy radioaktív óriás lepke hiányzik…. na meg gigalány. Ej, de rég volt már. No, mindegy. A harcosomhoz viszont tényleg nincs túlontúl sok ötletem… így jobb ötletem nem névén a Lothar név marad. Hm… vajon ez a kobold vezér még él, vagy valaki már megdöntötte a hatalmát? Hm… majd el kéne látogatnom egyszer hozzá. Hm… a sors viszont néha nem kedvez nekem. Ahogy ismerem a szerencsémet, vagy már levadászták, vagy átköltöztette az új népét egy fedettebb, kevésbé láthatóbb helyre. Lehet, hogy azonban nem most kéne ezeket a dolgokat megfirtatnom. Az új hadirend a következő. Elöl Radar bombák után kutatva, hátul Tapmancs és Hadnagy, jobb oldalt Bob a kéknyálka, bal oldalt pedig Lothar sétált. Hát igen… most már jól fedeztük magunkat. De nem baj, fő az, hogy már nem érhet minket meglepetés. De természetesen továbbra is él még a Hallgatózásom és az Észlelésem. A Keresésem most ismét aktív újból tűzgyújtó eszközt keresve. A Vadászatomat viszont egyelőre kikapcsolom. Nem kell most még több szörny, ha más nincs, úgyis találkozunk még mobbal. Kokoro mellé lassítok, és vállára teszem a kezemet, és biztatóan rámosolygok. Erős kislány ő, de túl félénk. De ha egyedül is kéne harcolnom, akkor is túl fogja élni…. esküszöm, nem fogom hagyni, hogy bárki megölje őt. Még Tachibana sem állhat az utamba, ha elég sok mobot összeszedek. És akkor már nincs kiút. Ha vörös ülnöm kell, hát vörösülök, de a céhet megmentem.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal3819/4100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Szomb. Feb. 28 2015, 11:01

A két kardforgató kiesése után már nem nagyon van kedvem folytatni ezt az értelmetlen küzdelmet. És fegyver nélkül még esélyem se lenne. Már lassan ott tartok, hogy leugrok a szirtől, megnézve vajon mennyire tud megvédeni az akrobatikám, de az utolsó pillanatban kapok egy "szeretet" csomagot.
Ajándék? Egy Rubin íj? Nekem? Vajon ki küldhette? Megnézem a feladót:
Gyorsan keresztet is vetek. Nem lehetek annyira szerencsés, hogy a szivitől ellenszolgáltatás nélkül ilyen hatalmas ajándékot kapjak. Már előre is félek, hogy vajon mit kérhet érte cserébe. Azért elolvasom a mellékelt üzenetet, és derülök rajta egy jót. Csak azért nem kacagok, hogy ne ébresszek fel vele akármilyen közelben ólálkodó fenevadat, vagy ne hívjam fel magamra a többiek figyelmét. Mondjuk a másodiknak megemlített fegyver elvenné a küzdelem varázsát. Ezért magamban csak hálálkodni tudok a korrupt postásoknak. A köszönetemet kinyilvánítva egy csókot dobok a levegőbe, majd a két kezem mutató- és hüvelykujjából szívecskét formálva feltartom a kezem abba az irányba, amerre dobtam azt a csókot.
-Szivi, játszani fogok a kedvedért.
 Így tartom a kezem egy darabig, hogy biztos lássa a közönség is. Most már csak egy másik csapatot kell találjak. Nem hiszem, hogy nyugodt szivvel neki tudnék menni az utolsó vörinek egyedül. És kinek nem jönne jól egy íjász? Majd felszerelem a kapott "ajándékot", és elindulok az erdőben a faágakon ugrálva, (remélem ehhez elegendő a kettes akrobatika), a nyomkövetésemet kihasználva más játékosok nyomai után kutatva. Ha rálelek egy csapásra, ahol nagy valószínűséggel játékos haladt, akkor az eredeti útirányt megváltoztatva azon megyek tovább. Természetesen a pocsolyától (a térkép közepén) eltávolodva. Útközben azért megpróbálok néhány faágat letördelni a fákról, ha már úgyis az erdőben sétálok.
Majd ha a rendszer engedi, a következő üzenetet küldöm Tachibanának:
Cearso írta:Gratula a győzelmedhez!
De van egy olyan érzésem, hogy mind a ketten híján vagyunk a szövetségeseknek. Ha Shuék üldözését az én legyőzésem utánra tartogatod, segíthetek likvidálni a céhes csapatot.
Kerek perec kimondtam a feltételeimet. Ezzel remélem elég időt nyerek Shuéknak a felkészüléshez. Bár szerintem én a végére tartogatnám a könnyű ellenfeleket. És a levelemben egyértelműen jeleztem, hogy a szövetség nem állna valami biztos lábakon.

A megváltozott statjaim:
Irányitás: 23
FK: 13
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal10/5900"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Atoru Szomb. Feb. 28 2015, 14:55

Így elnézve a csapaton, már tényleg kezdem azt hinni, hogy én vagyok a felesleges teher. Ugyanis a lányok által megszelídített fenevadak már szinte teljesen körbevettek minket. Mennyien is vannak? Egy,kettő, három, négy... Már összesen heten vesznek körbe minket! Így az esélyünk több, mint biztató. Ha mindenhonnan védenek minket, akkor könnyedén legyűrhetünk mindenkit. És még a csapdák miatt sem kell aggódnunk...Annyit. Emlékszem, hogy az előző évben úgy esett ki valaki, hogy az előtte sétáló személy aknára lépett, és a detonáció ereje szegény párát is elérte. Tehát ez a védelem sem olyan biztos védelem...
Közben a tekintetem Kokorora téved, aki... Akinek csillognak a szemei. Vajon mi történhetett? Miért ilyen szomorú?
És akkor úgy vélem, hogy megértem. Ayani eddig 5 mobbal büszkélkedhet, míg ő kettővel. Valóban ez zavarná? Nem, az irigység nem vall Kokorora. Akkor viszont valami más lesz... De vajon mi?
Ayani is észreveszi, és bátorítja a kislányt. Ayani... Vajon mikor fogok felérni a te szintedre? ...!
Megértettem. Kokoro azt hiszi vajon, hogy nem tett semmit? Áh, ez is badarság... Hiszen van két farkasa is! Nekem pedig semmim sincs... A két húst leszámítva.
És ez az egész egy nagy hülyeség, mert van még két "dolgom". Az egyiket Kokoronak hívják. A másikat pedig Ayaninak. És kettejüket most meg kell valahogyan védenem. Ám most nem elég fizikailag... Lelkileg is kell. Ayani láthatóan jól bírja a strapát, így most főleg Kokoroval kell foglalkoznom. Jobb ötlet nem lévén, fogtam és belekaroltam.
- Izéé... Így biztosan nem szakadunk el egymástól... - mondom, elpirulva. Eléggé zavaros ez még nekem. De így akár még védeni is tudom jobban. Az észlelésemet bekapcsolva hagyom, a keresésemmel pedig páncélt vagy fegyvert keresek remélve, hogy találok.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal2303/2500"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 28 2015, 17:37

Cear: Az erdőben bóklászva belefutottál láz nem túl rokonszenves zombikutyába, akiket az se igazán zavarja, hogy a fára felmásztál, mert még onnan is lerángatnak.
(Nyitottam a párbaj topicot.)
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 01 2015, 00:16

Víz... Hihetetlen, hogy egyszer hálát adtam ennek a folyadéknak. Ritka pillanatok egyike, szóval ki kell használni. Elég szomjas voltam, és persze a nyálkák. Annak ellenére, hogy látszólag elpixeleződött a kocsonya a kezeimről, mégis éreztem a zselés ragacsot... Bár lehet, hogy csak én képzeltem be, de a víz ezt a problémát is megoldotta. De hát akkor is víz. Alkoholmentes. Nem az igazi. Miért nem rakott Kayaba egy tavat sörből erre a terepre? Miért nem gondolt ismét a magamfajtákra? Miért...
Rengeteg kérdés, amin rágódhatnék, de most inkább a nyers húson rágódtam, ami szerencsére így is visszatöltötte az életpontjaimat. Persze nem az igazi, de semminél több. És ha már nincs tűzgyújtó cucc, amivel esetleg a fakupacot meg tudnám gyújtani, hogy legyen egy kis tábortűz, amin esetleg megsütni... Ismét a nélkülözés ismerős érzése, pont mint odakinn... De még itt, Aincradban is?! Ismét a sok kérdés, amin a gondolataim szívesebben rágódnak, mint a husin... hol lehet lekapcsolni a fogaskerekeket?
Miután az életpontjaim zömét visszakajáltam, kicsit pihentem a tóparton. Gyakoroltam a távolbanézés olimpiára, ahogy néztem a víz felé. Ejj, ha ez mind sör lenne...
Aztán egy dörrenés. Majd nemsokkal később még egy. Majd mintha valamit láttam volna a vízben. Talán valakinek pancsolhatnékja támadt? Vagy csupán a halak? Vagy csupán ismét a képzeletem szüleményét láttam? Kezdek időnként elbizonytalanodni abban, hogy mit is látok, és mit csak a fránya tudatalattim láttat velem a kialvatlanság hatására...
De akárhogy is, jobb eltűnni szem elől, így visszamentem az erdőbe. Nem rohantam, nem kapkodtam, csak szép nyugiban. Ha rohanok, és zörgök, talán még a vadakat is magamra haragítom ismét, vagy valaki észrevesz. Ahová korábban a fákat gyűjtögettem, oda tértem vissza. Amennyiben megvolt még a fakupac, akkor felmértem a mennyiségét, és valami menedékfélén agyaltam. Mivel se baltám, se semmi eszközöm nincs, ezért csak ötleteltem, hogy mi kellhet, miből lehet valami "luxuslakosztályt" összedobni. Elsősorban favágásra-fűrészelésre-... való eszközök után néztem, valamint bármit amit ponyvaként lehet használni, esetleg takaróként, ha hidegek lesznek az éjszakák. Valamint még további fa, főleg tűzrevaló és gyújtós kategóriába tartozókat, amivel jobb híján tűzcsiholással próbálkozhatok. Nagyon úgy néz ki, hogy ez marad az egyetlen lehetőség, ha fényt, meleget és sült húst is szeretnék vacsorára. Mindezek mellett minden hasznosnak tűnő cókmókot összeszedek, amibe belebotlok, és amivel kivitelezhető. Mondjuk mobok is hasznosak, de kicsit vicces lenne, hogy csak úgy előkapom inventoryból, ha valaki rám támadna... Valószínűleg pont ilyenek miatt nem lehet inventoryban tárolni őket....

// kis lustálkodás után vissza az erdőbe a farakáshoz, további gyűjtögetés, főleg fa, gyújtósnak való fa, ponyvának valók után, de más hasznosnak tűnő dolgot is összeszedek ha találok
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal19096/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Vas. Márc. 01 2015, 11:57

Shu&Jun:
Timberlyn utazva továbbhaladtatok a folyót követve.

Shu is kap egy csomagot a következő üzenettel:
"Örülök, hogy van valaki, aki egyszerűen csak élvezi a játékot. ^^ Nem csalódtam benned. Very Happy Timberly helyett azonban szerintem másra van szükségetek Junnal. Eeeegy... kisminkelt hóemberre! \o/ De azt nem tudok, úgyhogy inkább kapsz tőlem egy rubin sípot, ha megígéred, hogy cserébe eljátszol rajta nekem egy dalt."

Tachi:
Annyit észlelhetsz, hogy Cearso tőled északra, Oziris pedig tőled délnyugatra bemegy az erdőbe.

Ayani, Atoru, Kokoro:
Az erdőben tovahaladva egyre sötétebb, árnyékosabb részeken haladtok keresztül. Szempárok villannak az alászálló ködben, majd észleléssel vagy hallgatózással felfigyelhettek az éppen felajzott íj pendülő hangjára. 3 sötét elf készül levadászni benneteket. (Nyitom a harci topicot!)

Ozirisz:
Ponyva és tűzgyújtó eszköz továbbra sem szerepel a talált holmik között, tűzifa viszont most már van bőven. Azonban ahogy rakosgatod a faágakat, egy szép kupac pókica kerül elő közülük, akik csöppet sem örülnek annak, hogy megbolygattad őket. Pihivel, minennel együtt pont tudod egyhitelni mind a kilencet, mielőtt beléd marhatnának. Ez 9 db pókhusiropit jelent neked.

Cearso:
Mázlid van, a bestiárium szerint a zombikuttyok valóban nem támadna, ha nem csesztetik őket, úgyhogy a fákon haladva el tudsz slisszanni mellettük.
Kaptál viszont egy Harmat Gyűrűt (+6 fegyverkezelés +6 speciális képesség)
Üzenet hozzá:
"Nem szép dolog így viselkedni, amikor Marie csak rád vár... Sad De attól még nem szeretném, hogy megmurdálj a zombifarkasizéktől. Azt pedig tudom ám, hogy csak át akarod verni Tachikotót. ^^ Jól sejtem, hogy Harmatgyűrűid vannak? Tessék... ha a rendszer engedi, kettőt is kapsz! Cserébe az egyiket majd Marie-chan ujjára kell húznod valamikor. ;P

Határidő: március 3. éjfél
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Vas. Márc. 01 2015, 12:37

Ha Shu tudná, hogy Cear éppen ágakat tör le a fákról, miközben ők egy Entet meglovagolva utaznak lefelé a folyó mentén… hát lehet, hogy meggondolná, hogy éppen most akarjon találkozni az íjásszal. Ő ennél azért sokkal okosabb volt, és amikor már eléggé elgémberedtek a lábai, meg elzsibbadt a feneke a fa törzsén, akkor sétával ütötte el az időt, és keresett egy egyenes, hegyesebb végű ágat. Persze az sem volt baj, ha nem volt hegyes, de akkor meg egy alkalmas követ keresett, amivel megpróbálta kihegyezni. Ha ez sikerült, akkor már meg is volt a szigony, amivel megpróbálhatott magának halat szerezni a folyóból. Kimaxolt horgászat jártassággal ennek azért már csak sikerülnie kellett. Persze továbbra is fohászkodott az istenekhez valami finomságért… sőt, több finomságért. Nem olyan segélycsomagkérősen, csak úgy, ahogy az emberek általában fohászkodni szoktak. Meg persze valamit azért az Entnek is ennie kellett, szóval Shu szépen megkérdezte tőle, hogy mit kér vacsira… vagy éppen arra, ami neki most jön. Ki ismeri az entek táplálkozási szokásait? Lényeg a lényeg, hogy mivel a fácska megszólalt a harc közben is, biztosan tudott beszélni. Ha sikerült valami érdemlegeset fogni, akkor átadta a botot Junnak, és ő is megpróbálkozhatott, miközben Shu megnyitotta a menüjét, majd örömködve mutatta a sípot a két társának.
-Nézd Jun, nézd Timberly! Valaki nagyon szeret minket! Azt írta, hogy örül, hogy valaki csak élvezi a játékot! Húúú! Nem tudom milyen lehet egy kisminkelt hóember, de akkor játszok valamit a sípon.
És neki is kezdett játszani. Utahime eltűnése óta nem ette elő a furulyát, de most mindenképpen meg kellett köszönni a titkos jótevőjének… és csak remélte, hogy nem Arata küldte, mert akkor két nagy pofont fog kapni, amint kijutnak innen.

Horgászunk, haladunk, kutatunk tovább...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 01 2015, 12:52

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Vas. Márc. 01 2015, 12:53

Shu fogása: Tehénhal (+10 hp)
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Vas. Márc. 01 2015, 15:34

Bocsánatot kértem a fától, illendően, ahogyan azt szokás. Hát ha mást nem is de most már elmondhatom magamról, hogy ez is megtörtént velem az életem során, és ha valaha is lesznek unokáim biztosan elmesélem nekik a kalandos történetet amikor meglovagoltunk egy aranyos majdnem dinnyefát, és a folyóparton kalandoztunk vele, miközben kincsek után kutattunk. Persze kicsit színes így a sztori, mert a kincsek valójában a túlélésünk kulcsai, élelem, és esetleg fegyvernek alkalmas eszközök után való kutatás. De ezt nekik nem kell tudniuk majd. Sokkal jobban hangzik, és jobban is illik a lakatlan szigethez a kincs, mint a túlélés. Az alma még megvolt, nem akartam elpocsékolni, hiszen ez gyógyszer is egyben, bármikor jól jöhet a későbbiekben, ezért kincsként őriztem. Sőt így belegondolva, ha az alma a kincs akkor a kincs nem is lenne olyan füllentés. Shu-tan ajándékát látva, azonnal gratuláltam neki, úgy tűnik akadnak támogatóink, akik szeretnek minket. Majd látva az üzenetet amit megmutatott nekem, hangosan felnevetek.
- Nagyon szép. Én azt hiszem pontosan tudom, hogy ki küldhette az ajándékot. Integessünk neki is! - Nem tudom mennyivel lennénk most előrébb ha küldhetett volna nekünk egy csábos hóembert ,de azt hiszem a gesztus a fontos. Egy kis kalimpálásba kezdek, azt nem tudom pontosan, hogy milyen szögből látnak minket a mozizók, viszont csak nem égek be, azzal, hogy egyik irányba integetek. Talán pont szerencsém van. Az integetés végével pedig átveszem én is a botot, és szerencsét próbálok, a horgászolás terén, némi bámészkodással persze, mert az elengedhetetlen.
- Meglátod, egy percbe sem fog kerülni, és a legfincsibb halakat össze is kapirgálom vacsihoz!

//Megpróbálok horgászni, és továbbra is nyitott szemmel járok, keresgélek a parton//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal3984/4100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 01 2015, 15:34

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Hétf. Márc. 02 2015, 20:20

Ha Cear tudná, hogy Shu most épp egy entet lovagol, akkor valószínűleg nem is foglalkozna a nyilak megszerzésével... Ugyanis ahhoz, hogy ez a tudomására jusson, ott kéne lennie az idomár lány közelében, ami teljesen ellentétes az íjász mostani szándékával, hogy a veszélyes játékost elcsalja az Artesesek közeléből.*
 ***
Tudtam, hogy nem a legjobb ötleteim közé fog tartozni az erdőbe rohanás, hisz itt nagyobb eséllyel futhatok bele a játékosoknál is veszélyesebb mobokba. Amikor meglátom a kutyulikat, első másodpercben kitör rajta a frász. Szerencsére van egy titkos hódolóm, aki egy kis ajándékkal dobja fel a hangulatomat.
Gyorsan át is futom a levelet.
Marie megemlítése elég gyorsan tiszta víz kerül a pohárba, hogy ki küldte ezt a csomagot. Nem is sejtette, hogy egy ilyen gyűrűnek ne is venné sok hasznát az ilyen kuttyizék ellen. Ahhoz egyszerűen túl magas minden egyes statjuk  Még szerencse, hogy, végig olvastam a Guide Bookban szereplő összes bestia leírását. És ha jol rémlik a dolog, valami olyasmi is volt benne, hogy ok nélkül nem támad játékosra. Nekem meg eszem ágában sincs okot adni arra, hogy kivégezzenek. Ezért inkább csendben elsunnyogok a fák lombjának a takarásában. És reménykedek, hogy több ilyen viszonylag békés lénnyel hoz össze a sors.

-Su-su, te nagyon átlátsz rajtam. Ez is egy érdekes megoldás lenne, de én tartom az adott szavam. De amíg Tachi-koma nem válaszol, addig élszórákozhatók vele egy kicsikét, ha szeretnéd.
 Ezzel a mondattal fel is szerelem a most szerzett felszerelést a kezemre. Csak azért nem kacagok, hogy nehogy mások figyelmét a magamra vonjam.  
* Nagyon logikus kővetkeztetés... trololol...
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal10/5900"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ozirisz Kedd Márc. 03 2015, 00:10

Tűzifa van bőven, sőt, bőven több a kelleténél. De inkább több legyen, mint majdnem elég... Csak kár, hogy nem ér semmit tűzgyújtásra alkalmas eszköz nélkül, és még erősen kétséges az is, hogy egyáltalán lehet-e tüzet csiholni, vagy sem. Bár a rendszer elég alkalmazkodó tud lenni, de azért mindennek van határa... elvégre a tó sem sörből, vagy bármilyen alkoholból van...
Viszont egy egyszerű öngyújtó helyett pókokhoz lett szerencsém, és elég sokhoz. Ismét harc, ismét puszta kézzel, ahogy az lenni szokott, de most legalább időben tudtam végezni velük, mielőtt megtámadtak volna, esetleg valami jófajta mérget nyertem volna csak úgy. Na akkor aztán szó szerint mérges lettem volna...
Bár, egy kis röhögőgörcs méregnek tudtam volna örülni. Rég volt már, hogy úgy istenigazából nevethetnékem támadt volna. Olyan igazi... röhögőgörcs...
No de nézzük a jó oldalát, éhen nem halok, van még bikahús, meg valami pókica-husi-ropi vagy mi a rák... izé... pók esett a mobokból, szóval... az a fránya tűz hiányzik,  és amíg mások a túlélésért küzdenek, én addig halál nyugodtan nekiállhatnék az egyszemélyes bográcspartynak...
A pókhusropikat is eltettem a maradék bikahús mellé, jól jönnek előbb-utóbb, van egy olyan érzésem. Amilyen szerencsém van, ahová lépek, ott mob terem, és szükség lesz rá...
Majd kicsit elindultam nyugat felé, de az erdő szélénél tovább nem merészkedtem egyelőre, csak felderítem, arrafelé mi újság. Közben továbbra is keresgéltem, hátha valami hasznosat találok. Elsősorban bokor mélyén megcsillanó kardra, esetleg öngyújtóra fókuszáltam, de ilyesmit nem szoktak csak úgy a bokorban hagyni Suspect
És keresés jártasság nélkül, jó eséllyel eddig is elsétáltam vagy tízszer egy-egy hasznos cucc mellett, csak jártasság nélkül nem kapom a megérzéseket, hogy merre keressek, nem szúrom ki olyan messziről a dolgokat, és így tovább... Egy szó, mint száz, most tényleg kutyául jól jönne az a keresés...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal19096/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Márc. 04 2015, 20:18

Becsuktam a szemem, hátha úgy jobban érzékelem, amit érzékelni lehet, de túl sok mozgás nem volt a környékemen. Két magányos játékost észleltem csupán, az egyikről meg is tudtam állapítani, hogy Cearso-kun az, hála a hallásomnak. Igaz, ezt talán anélkül is kitaláltam volna, hogy hallom a hangját :] Egy magányos játékos mindig szimpatikus célpont, és hajlottam rá, hogy az íjász után eredjek, de ebben megakadályozott a következő pillanatban érkező levél. Tudta jól, hogy ismerem a képességeit, és hogy haszontalan harcban, ezért sem szállt szembe velem a tóban. Tehát mindenképpen kellett valamit szereznie, amivel úgy gondolja, hogy a hasznomra tud lenni, vagy csapdába tud csalni. Kíváncsi voltam, mi lehet ez, de egyelőre mégis tartani kívántam tőle a távolságot, azt pedig semmiképpen sem engedhettem meg magamnak, hogy belesétáljak a kelepcéjébe. A helyszínt én fogom meghatározni, ha találkozunk. Ha a szirt felé ment, akkor kelleni fog neki egy kis idő, amíg odaér az általam kiszemelt helyszínre, gyorsabb lehetek nála.

A tótól keletre, az erdőn túl van egy-két épület. Ott találkozzunk.

Pötyögtem le az üzenetet, természetesen nem minden hátsó szándék nélkül. Megvolt a tervem vele és ezzel a randevúval, úgyhogy ezt a célt megtalálva gázoltam ki a tóból végre, és folytattam az utam a homokos parton, megkeresve azt az ösvényt, ami átvezetett az erdőn. Természetesen az érzékeim továbbra is maximális fordulatszámon pörögtek, hallásommal és hetedik érzékemmel kutattam a potenciális veszély után.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Csüt. Márc. 05 2015, 21:02

Jun fogása egy keszeg, Shu fogása egy tehénhal. Minden infót megkaptatok korábban, gond nélkül haladtok tovább és már látótávolságon belül van a folyó tölcsértorkolatának csücske.

Tachi
Gond nélkül továbbhaladhatsz. Ennyike Razz

Ozirisz
Kapsz egy csomagocskát, benne egy Lángoló Nodachival.
levél:
Az erdőben való további botorkálás ismét mobokat ver fel, ezúttal három különösen szép jószágot. Ezüst farkasok Twisted Evil (Nyitom a párbaj topicot!)

Cearso
A fákon vagy azok közt suhanva társaságod akad. Két majom akaszkodik rád és próbálja elcsenni az íjadat.

Ayani, Atoru, Kokoro
Ezt a kört sem ússzátok meg mobok nélkül Twisted Evil A következő körben már elérhetitek a tengerpartot, előttetek azonban 5 Agáma Póni van. És ugyebár az Agáma pónik nem járnak egyedül, hanem velük lófrálnak legjobb cimboráik is, a Tűz pónik. Az Agámák rendkívül szelíd jószágok, ha nem támadják őket, akkor jámboran ellegelésznek tovább. Ezzel szemben a Tűz pónik igen agresszívek és rögtön támadnak és nagyot harapnak/rúgnak. Ha sikerülne magad mellé állítani egy Agámát, akkor elkerülhetnéd, hogy rád támadjanak a tüzesek. Jelen helyzetben azonban sikertelen minden próbálkozásotok az Agámák idomítására. Tűz pónit Ayani hatos dobással tud idomítani, de ettől még a maradék 4 rátok támad.
Határidő 8. vasárnap 15:00


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 06 2015, 22:41-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Pént. Márc. 06 2015, 10:00

Szerencsére a zombifarkasizék (ahogy Su nagy tehetséggel elkeresztelte a lényeket) tényleg egy kikerülhető akadálynak számítottak, ezért tehát nyugodtan mehettem tovább amerre akartam. Közben el is olvastam Tachi levelét. Hogy ő most találkozni szeretne? És a szigetnek azon részén ami valszeg hozzá van közelebb? Nice try, guy... Very nice try... A legrosszabb az egészben, hogy Shuék is valahol arrafelé vannak.
Rendben van, de előtte teszek egy kitérőt. Láttam valakit északra menni mielőtt nekikezdtünk volna a dulakodásnak. Megpróbálom őt is magammal vinni. If you know, what I mean...
Ez remélhetőleg lefoglalja egy darabig, hogy ne nagyon kóboroljon el az épülettől, és üzeneteket se nagyon küldözgessen, mert a végén még leleplez. Remélem annyi idő, mire Tachi rájön, hogy átvágtam elég lesz Shu-éknak, hogy még messzebb távolodjanak a veszélyes játékostól.
Azért nem árt őket figyelmeztetni a veszélyről. Ezért elkezdek egy levelet Shu-nak:
Sziasztok, remélem mind a ketten jól érezitek magatokat, Miu-ékat sajnos nem tudtam megmenteni, de fel szeretném hívni a figyelmeteket, hogy Tachi a keleti épületeket vette célba, és nagy valószinűséggel ott is fog maradni egy darabig. Bár eléggé megcsappant az élete a küzdelem alatt, de szerintem még mindig nagyon veszélyes.
Ekkor nem várt társaságom érkezett. Mármint vártam arra. hogy rá támad néhány mobocska, de hogy a fegyveremet is el akarják venni... Na ez azért nem járja... Gyorsan visszarángatom az ijamat, és felkészülök a harcra (és vele a kudarcra*), de ne volt valami izgalmas a küzdelem,  ezért hogy ne terheljük le túlságosan az admin dolgát feleslegesen, nem is nyitott neki párbaj topicot.
Összesen hat életpont elvesztésével sikerül magam alá gyűrnöm a majmócákat (támadásra nem kell dobnom, első kör leszedem az egyik majmócát, másik belém üt 3-at, pihizek, újabb 3 sérülés, majd leszedem a másik majmócát is).
Ha a majmok dobtak valamit, azt magamhoz veszem, majd lemászok a fáról, és lecsúszok a szakadék aljáig.  Majd megyek tovább délnek.

Maradék élet: 64
NA, ki jön rá ennyiből az utalásra?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal10/5900"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Szomb. Márc. 07 2015, 06:35

És integetett ő is, ami persze ismételten szólt Timinek is, meg még valakinek, majd kíváncsi tekintettel Junra pislantott.
-Kicsoda? Ki küldte szerinted?
Neki igazából fogalma sem volt. Karácsony óta rájött arra, hogy őt sokkal többen szeretik, mint azt eddig hitte, na meg persze rátalált a szerelem is, szóval tele pozitív érzésekkel igazán el tudta hinni, hogy bárki küldhette. Még talán Ő maga is, csak rá nem jellemző, hogy ilyen üzeneteket küldözzön mellé. Vagy… a sminkből kiindulva –és még véletlenül sem a hóember fagyosságából- már neki is beugrott valaki.
-Szerinted Asuu volt? Köszönjük szépen Asuu!
Persze nem kiáltotta, csak úgy félhangosan köszönte meg… bizti hallja, ha nézi őket.
-Szerinted neked ki és mit fog küldeni legközelebb?
A halacskák ismételten tűzön végezték, és ismételten Shu vette kezelésbe őket, hogy megsütve több HP-t adjanak. Felmerült a lány fejében, hogy a kettő halból az egyiket az Entnek adja, de az előző csapda méretéből kiindulva arra jött rá, hogy szegény Timberlyt akkor is azonnal megölnék, ha maximumon lenne az élete. Meg bizti nem is szereti a halat, mert nem is válaszolt, hogy mit szeretne enni… szóval az egyik hal Juné lett, a másik az idomáré. Persze Jun választott, hogy melyiket is szeretné. Persze Shu kedvét Timberly hirtelen némasága nem vette el, és tovább csevegett vele, kérdezgetve az életéről, a barátairól, ilyesmikről. Azután érkezett az újabb üzenet. Valahogy hirtelen nagyon népszerű lett Shu levelesládikája. Azonnal megmutatta Junnak is, majd új iránt jelölt ki (átdobva facen), és még pötyögés közben arra fele indultak el.

Kód:
Halihó!

Igen, csodásan vagyunk, bár a sok hal mellé jól jönne egy kis rizs is. Ha találsz egy rizsföldet léccilécci hozz egy tasakkal. Sajnálom Miuékat, de már bizti csináltak popcornt, és ők is nekünk szurkolnak. Köszi a tippet, akkor elkerüljük azt a helyet.

Sok sikert: Jun és Shu

Mindketten megeszegetünk egy-egy sült halacskát.
Próbáljuk szóra bírni az Entet.
Minden kereső jártasság továbbra is aktív.
Elindulunk a jelzett irányba.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 4 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.