Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

+9
Miu
Atoru
Kusumi Ayani
Kokoro
Cearso
Suzume
Danee
Shukaku
Rosalia
13 posters

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 08 2015, 11:45

Na, nem mintha azzal számoltam volna, hogy a Romlott benn ég a vészben... Dehogynem, ez az egy dolog volt, amiben egész idáig reménykedtem. Most meg egy dolog maradt hátra: az előre.
De merre is van az előre? A szigetre visszamenni nem egy életbiztositás az égő erdő miatt. Meg természetesen minden más miatt is, ami ég, ha esetleg valaki panaszkodna, hogy csak az erdőket említettem meg. Délnek még inkább nem akarok fordulni, mit csináljak fussak neki a semminek? Bár mindenhol a semminek kéne nekifutnom, ami nem égett el.. vagy nyársal fel... Remek, választhatok, hogy miben szeretnék meghalni... Odaéghetek, megfulladhatok, vagy nekieshetek a lovagnak. Már készülődtem rátámadni a lovagra, mikor mozogni kezd a föld, és egy újabb sziget lesz látható az elsőtől nem olyan messze. Kíváncsi vagyok, hogy a Romlott, mikor veszi észre a lehetőséget. Amig nem veszi észre a szigetet, addig felajzom ismét az ijam. Nem tudom mennyire tudom átütni a lovagocska védelmét, de jelenleg nem is ez a célom, inkább csak azt szeretném, ha minden figyelmével rám koncentrálna, hogy ezzel időt nyerjek Shu-éknak, ha esetleg nekik is az lenne az uticéljuk. Ez mind szép és jó.. lenne. De sajnos a természet ellenem van, és nem nehéz felismerni ezeket a kicsike halakat, akik rajként közelítenek felénk. Nem esek [teljesen] pánikba, hisz a Romlott is túlélte a tűzzáport, engem is békén hagynak, ha nem szúrom el a szórakozásukat [legalább ezt remélem, és ahogy kérték, nem hagy el engem a remény]. Elengedem a nyilat a lovag irányába , és indulok amilyen gyorsan lehet a felemelkedett szigethez.

Dobás a nyilra.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/5900"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 08 2015, 11:45

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Ápr. 08 2015, 15:42

Belegázoltam a vízbe, ezáltal biztonságos terepre érve. A hátamat ugyan erősen melegítette a hevesen lángoló tűzvész, de el nem érhetett. Legfeljebb lebarnulok egy kicsit :] Fél szemmel a tüzet, féllel pedig az íjászt tartottam szem előtt, miközben kreáltam némi távolságot magam és a sziget partja között, miközben folyamatosan a fiú felé tartottam. A páncélok súlya lehúzott, így a vízben valószínűleg nem lehettem nála gyorsabb, ezért is jött kapóra, hogy a játékmester(ek) fejébe csak költözött egy kevés ész, és kreáltak számunkra egy végső leszámolásra alkalmas helyszínt :] Nem is volt messze, így arrafelé vettem az irányt. Nehézkesen mozogtam, de a vízfelszínt zavarossá tévő halacskák, amelyeket érzékeltem közeledni, nem fognak elérni. Ahogy az íjász nyilaitól sem tartottam, túl messze volt ahhoz, hogy ne vegyem észre időben a felém szálló lövedékeket. Az éppen aktuális elé is fel tudtam emelni a pajzsomat, és a fémes csattanás hallatán elvigyorodtam. Mintha egy tankot próbálna elintézni egy kis kaliberű marokfegyverrel :] Akárhányszor fog rám lőni onnan, mindegyik ártalmatlanul fog lepattanni a pajzsomról, csak akkor lesz esélye és elég mobilitása, ha szárazföldet fog taposni. Csakhogy akkor már én is mozgékonyabb leszek. Érdekes kihívás lesz újra három játékos ellen küzdeni, csakhogy most jóval erősebbek lesznek az ellenfeleim, mint a tóban. Valószínűleg elbukok majd, de a lényeg az, hogy minél több embert magammal vigyek és jól szórakozzak :] Lassan oda is érek...
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 08 2015, 20:19

Közel a cél, és egyre közelebb. Shu már úgy érezte, hogy teljesen jóllakott, szóval a megfogott hínárkát átpasszolta Junnak, és ezúttal ő tömte a barátnője szájába a finomságot. A zöldség is nagyon fontos, és ha már ő kapott uborkát, akkor Junnak is kell enni valamit. Kiegyensúlyozott táplálkozás, meg vitamin, meg ilyenek. Ezek nélkül hogyan lehetne viadalt nyerni? Szóval az étkezés után visszatérhettek a csevejre.
-Szobrászkodni sajnos nem tudok, de bizti találunk majd valami ilyen falusit vagy valakit a Kezdetek városában. Vagy máshol. A köztéri szobrokat is el kellett helyeznie valakinek, ráadásul azóta emelkedtek új emlékművek is, szóval csak meg kell keresnünk rajta a készítő nevét, és felkérjük szépen őt. Még azt kell kitalálni, hogy milyen hősies pózban álljunk, meg azt, hogy hova tegyük a szobrot.
A balhézásra kuncogott egy sort, majd megrázta a fejét.
-Ilyen biztosan nem lesz, nem kell aggódnod.
A könyvre már nem nagyon tudott mit mondani. Tudta jól, hogy az író szerelmes volt a színésznőbe. Az akkori világ szex szimbóluma volt, melyik férfi ne lett volna belé szerelmes? Erre kár is szót pazarolni.
-Egyébként meg örökéletűek vagyunk Jun, csak vigyázni kell az életsávunkra. Most is azt tesszük.
…és egyáltalán nem kockázatos, hogy egy óriástintahal csápjai között menekülnek piranhák elől, Tachi felé, aki végezni akar velük. Nem. Picit sem.
-A dal? Ja, az a Taps. Régen a táborokban játszották, azt jelentette a katonáknak, hogy minden rendben, mehetnek aludni. Most már a katonai temetéseken használják. Tanultam egy kis amerikai történelmet is… apu azt mondta, hogy fontos, mert az is a hazánk… vagy valami ilyesmi. Furulyázni pedig nagyon régóta tudok…
Csak Utahime eltűnése óta nem nagyon szeretett. De ezt nem kell a másik orrára kötni.
-A terv a következő, Jun. Amint kiérünk, használd a képességedet, és cseréld ki Tachit az egyik piranha halacskára. A többiek majd elvégzik a többi munkát, és nekünk be sem kell koszolni a kezünket. Lehetőleg a legtávolabbira cseréld, amit csak látsz, hogy ne úszhasson vissza. Tudom, hogy elhasználtad a képességedet erre a napra, de kérd meg a Játékmestereket, hogy használhasd megint. Én védőcsapdát kérek arra az esetre, ha valami rosszul sikerülne. És átküldöm a cipellőt is és a sípot is, nekem pet nélkül nem sok hasznomat veszed, neked viszont jól jön. Nyerd meg nekünk a játékot, Cearsoval meg majd foglalkozunk később.

Átadom Junnak a felszerelésemet, megetetem Juncit hínárral, és védőcsapdát kérek Tachibácsi ellen.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Csüt. Ápr. 09 2015, 15:08

Shu-tan úgy tűnik beletörődött a dologba, vagy csak elég éhes volt hozzá, hogy megegyen minden olyan huncutságot amit a szájába tömtem még azt az undi tengeri uborkát is. Büszke voltam magamra, miközben figyeltem, hogy lassan növekszik az életpontjait jelző csíkocska. Ugyan nem olyan mértékben mint vártam, de ez több mint a semmi. Sokkal, de sokkal több, főleg mert a semminél lehetetlen kevesebbnek lenni. Éppen a távolba meredtem egy pillanatra, szemléltem a tájat amikor végül én is megkaptam a vacsim, valami tengeri fűdologmicsoda személyében. Grimaszoltam egyet, miközben rágcsálom a dolgot, ízlelgetem, miközben azt kívánom, bárcsak megoszthatnám ezt az "élvezetet" valakivel. De nem látok rá túl sok esélyt, hogy kifogok én is egy zöldséget amivel megkínálhatom.
- Remélem nagyon éhesek, mert akkor azelőtt vége lesz mielőtt még a partra jutásra gondolhatna. - pillantok a vízre, majd vissza a lángokban álló szigetre. Micsoda mázli, hogy eljöttünk arról a védett övezetről. Úgy tűnik a játékmesterek tényleg nem akarnak rosszat nekünk. Legalábbis néhányan nem. Talán még szurkolnak is nekünk.
- Rendben! A szeretetem energiáival arra kényszerítem a játékmestert, hogy egyetlen szűzies csókomért cserébe adjon nekem még egy lehetőséget. - böködök az ég felé elszántan, várva a csodát. - Nekem bőven elég az, ha legyőzzük Tachit. Az lenne a legjobb ha az első három dobogós hely a miénk lehetne. A negyedik hely már senkit sem érdekel.. - sőt ha mi nyerünk akkor Cear-nya is rajta lehet az emlékműn. Ha sikerül kiérnünk a szigetre és Tachi látható helyen van akkor meg is kísérelem a képességhasználatát. Egy szimpi halacska a sok közül partot ér, és egy gonosz cápa kerül a rajba. Milyen szerencsés, hogy nem érez fájdalmat..

//ah elnézést x_x ennyi tellett tőlem. Ma nagyon energiatakarékos módban vagyok x_x kövinél majd írok picit többet or something x_x//
//napi spechasználat kétszerezőt kívánok vásárolni a rajongók szeretetpontjaiból//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal3984/4100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Csüt. Ápr. 09 2015, 15:17

*dobálgatás*
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal3984/4100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 09 2015, 15:17

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Hétf. Ápr. 13 2015, 22:05

Infó a terepről: Homokos az egész! Nincs se fa, se kavics, se semmi gyúlékony.

Cear lövése sikertelen!
Jun támadásra dobott kockája nem számít, mivel el sem érhette Tachit.
Jun kap még egy spechasználati lehetőséget.
Jun képesség aktiválása sikeres! Tachi beesik a piranhák közé, 4 hal kezdi el harapdálni, összesen 20 páncélpontot rágnak le róla.
Shu védőcsapdát aktivál Tachi ellen. Random sorsolás alapján csapda: elektrosokk. Tachi veszít 70 páncélpontot, azonban az elektrosokk tovább terjed a körülötte lévő piranhákra is, amik így megmurdelnek, nem kell leütni őket.
A Jun által kicserélt piranha a parton víz híján elpixeleződik.

Támadások:

Shu: 40/130 hp (1 hal /+10 hp/)
Jun: 30/120 hp (1 gyümi /+20 hp/, 1 hal /+10 hp/))
Tachi: 42/125 hp 20/110 páncél
Cear: 64/70 hp (2 sült hús /15-15 hp/)

Jun és Shu elhasználta a napi egy spec képességét!

További horgászatok mellékcselekvésnek számítanak!

Lájkok:
Shu: III III
Jun: III
Tachi: I
Cear: IIII

Voks csomagok:
napi spechasználat kétszerező
jártasságerősítő
tisztító kristály (méreg és fertőzés ellen)
tűzgyújtó eszköz
horgászeszköz
védőcsapda
kenyérféle
gyümölcs
zöldség
gomba
víz
tojás
húsféle

A választható voks csomaokról IC rendszerüzenet tájékoztatta Shut, Junt és Ceart. Tachi ilyet (még) nem kapott. A voks csomag ismeretlen rajongótól, üzenet nélkül érkezik meg.

Postolási sorrend: Tachi, Jun, Shu, Cear

Innentől kezdve 100 szavas a limit, átmegyünk harc üzemmódba, ami annyit tesz, hogy mindenkinek van 24 órája reagolni, hacsak nem jelez nekem időben indokkal, hogy miért nem tud írni!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Ápr. 13 2015, 22:53

Elég.. nos, hogy is mondjam... meglepő események történtek velem, amint partot értem. Kezdve azzal, hogy teljesen váratlanul a harapós kedvű halak közé kerültem, méterekre attól a helytől, amit már taposhattam a lábammal az előbb, aztán egy meglehetősen rázós élményt is megtapasztalhattam, még ha nem is azokkal a mellékhatásokkal, amelyeknek alapból jelentkeznie kellene. A rövid stun hatás mellett azonban elveszítettem a páncélom jelentős részét, ami azért fáj a szívemnek. Pedig olyan keményen megdolgoztam érte :] Ez az áramütés valószínűleg akárkit hazaküldött volna rajtam kívül, meglehetősen gonosz csapda volt :] Integettem is hát jókedvűen a parton ragadt bajtársaimnak, és fürdőztem egy jót a piranhák pixeljei között, mielőtt újra kievickéltem volna a homokos szigetre.
- Nahát, majdnem kifogott rajtam ez a csapda. Ugye milyen kár lett volna, ha nem játszhatunk Robinson Crusoe-t? :] - vigyorogtam, miközben előhúztam a kardomat és végigtekintettem mindhármukon. Shukaku-chan közelében nem láttam se Timidust, se más petet, ha meg is bújt volna valami a homokban, azt észrevettem volna. Veszélytelen így. Jun-kun képességeivel nagyjából tisztában voltam, meglehetősen törékeny ifjú volt alapból is, hát még ezzel kis híján vörös életcsíkkal. Nem veszélytelen, de talán ráér. És végül az íjász-kun, fegyverrel a kezében és stabil talajjal a lába alatt, manipulatív természettel és majdnem teljes élettel... nos, őt tartottam a legnagyobb fenyegetésnek.
- Azon töprengek, hogy nyerhetünk-e ketten, Shukaku-chan? Bevallom, nem szívesen bántanálak :] - szólaltam meg, majd Cearso-kun felé fordultam - Veled viszont azt hiszem van egy befejezetlen harcunk - néztem rá közönyösen, és ugyan a homokos talaj nem volt épp a legjobb kitámasztás, de előrelendültem, és még önmagamat is sikerült meglepnem. Gyorsaságra és kitartásra hegyeztem ki a felszerelésemet, de azt nem gondoltam volna, hogy ekkora fölénybe kerülök. Tévedtem, mégse volt ellenfél. Lehet, hogy Jun-kunnak adtam a győzelmet ezzel?
- En garde... gondolom :] - szegeztem a fegyverem az Artes-tagokra. Demonstráltam az erőmet, most jön az, hogy hősies küzdelemben, fel nem adva a reménytelennek látszó küzdelmet, mégis diadalt aratnak a gonosz felett :]

// Megölöm Ceart, három dobás elég lesz? Ha nem, akkor dobálok tovább //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 13 2015, 22:53

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4767250438_224285ea8b_s "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4766597959_9de1fd561c_s "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4766597959_9de1fd561c_s "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Hétf. Ápr. 13 2015, 23:10

Könnyes búcsút veszünk Ceartól, aki egy ágyúdörrenéssel megspékelt burkolás effekttel távozik is a harctérről a goni Tachikomának köszönhetően. Zárópostot írhatsz Cercsi, de az legyen meg 250 szó és a játék végéig küldheted be, sorrendet nem kell megvárni.

Jun következik!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Csüt. Ápr. 16 2015, 17:15

A képesség bevált, de nem sokáig élvezhettem ahogyan a hullámok között vergődik az a mocsok, hiszen Shu-tan kívánsága gyakorlatilag megvédte a fiút a szenvedéstől és a gyors halál helyett rámosolygott Fortuna asszonyság és élve partra jutott. Sóhajtottam egy hatalmasat, és Shu-tanra pillantok, aki bizonyára legalább annyira meglepődhetett mint én.
- Hogy képzeled... - feldühít, hogy képzeli, hogy majd itt hagy engem Shu-nyan és az ö oldalára áll? Ráadásul tuti csapda, elég ránézni és láthatja az ember, hogy még a szeme sem áll jól ennek a fazonnak. Cearso-val egy pillanat alatt végzett. Igazából rosszul esett, hiszen így nem kerülhet fel a dobogóra.
- Hát, legrosszabb esetben is már csak a harmadik helyre kerülhetek. Ha meghalok nyerd meg nekünk Shushu. -vigyorgok egy sort, majd a síppal a kezemben nekiesek annak a disznónak. - Ezt Cearsoért kapod! VÁÁÁ! - drámai rohanás, ami talán egy filmben a végtelenségig eltartana amíg odaérek hozzá, de ez a valóságban nem így történt. Csak az a néhány méternyi futás.

//Megtámadom Tachit //
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal3984/4100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 16 2015, 17:15

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 16 2015, 17:49

Úgy tűnik Tachi lesz a Japán csapat új olimpiai jelöltje az úszásra, mert Shuék még megmukkanni sem tudtak, mire kiúszott, kipihente magát, és még meg is támadta Cercsimercsit, majd végzett vele. Mindenesetre a dobogós hely már megvolt, szóval lehetett örülni. Tachi kérdése Junnal ellentétben Shut nem háborította fel, és csak mosolygott rajta, majd úgy tett, mintha elgondolkodna.
-Ne nekem ígérd meg, hanem Szophienak. Ha itt ország-világ előtt megígéred neki, és mégis hazudsz, akkor mindenki tudni fogja, hogy nem érdemelted meg a győzelmet.
Eközben persze Jun már csépelte Tachit, így Shu is beszállt segíteni. Nem mintha számított volna, de azért harc nélkül nem adhatják fel.
-Most már megkaptad amit megérdemeltél Cearsoért, szóval békét köthetünk. Ha ketten nyerhetünk, akkor hárman is.
Megfogta Jun kezét, és rámosolygott.
-Nyugi, csak egy játék. Mi jót játszottunk, Tachi meg végig izgult, meg félt a kieséstől, meg minden. Mi nyertünk. Akkor is, ha őt írják ki elsőnek.
És míg Tachibana gondolkodott, Shu halkan énekelgetni kezdett, mutatva, hogy picit sem érdekli, hogy nyernek-e.
-...but everybody needs a friend sometimes, to make you see the light in the game of life, the strong survive, we're on a one-way street we gotta make it out alive, and never let 'em drag us down...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 16 2015, 17:49

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Ápr. 16 2015, 18:14

Jaj istenem, Jun-kun megint túl komolyan veszi a kedélyes beszélgetésünket. Nem is tudom, mi oka lehet arra, hogy így felidegesítse magát, én is olyan kedves és mosolygós vagyok pedig :] Talán Cearso-kun érzékeny búcsúja viselte meg ennyire? Bizonyára gyengéd szálak fűzik őt hozzá :] Mikor megtámadott, egyszerűen leengedtem a kardom, meg se kíséreltem kitérni a csapása elől, se kivédeni azt. Mindezt azért, mert láttam rajta, hogy egyébként se tudnám megtenni, ellenben így elbizonytalaníthattam és lelkesedését vehettem, ha azt látja, hogy nem a saját erejéből talált el, hanem hagytam magam. A kislány próbálkozása már más kávéház volt, az annyira gyenge és elcsépelt volt, hogy már ciki lett volna megüttetni magam vele, szóval hanyag oldallépéssel "védekeztem" ellene.
- Ti ketten úgy viselkedtek, mintha egy reménytelen helyzetben már csak a csoda segíthetne rajtatok. Ennyire félelmetesnek tűnök számotokra? :] - mosolyodtam el, tekintetem pedig egyik félről járt a másikra. Még a halálba tartó éneklés is megvolt, az akkor-is-mi-vagyunk-a-morális-nyertesek-ha-meghalunk és nincs-semmi-veszítenivalónk mellett. Nem tudtam eldönteni, hogy ezt most komolyan gondolták-e, vagy csupán pszichológiai hadviselésről van szó.
- Ami azt illeti, én egyetlen pillanatig sem voltam veszélyben eddig :] - kuncogtam, majd a kardomat immár véglegesen eltettem, csupán a pajzs maradt a kezemben. Nem különösebben foglalkoztatott, mi minden hangzik el a szájukból, egy laza mozdulattal pofán vágtam Jun-kunt az éppen kör alakú pajzsommal.

42/125 hp 6 páncél
Pihenés: 3/5
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 16 2015, 18:14

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 16 2015, 18:29

Shu csak pislogott párat, majd integetett Jun elszálló pixeleinek. Szavait már a felhők felé intézte.
-Erdeigyümis teát kérek Junci, nem sokára megyek én is! Timi és Arata a főtéren nézik az adást, küldj nekik egy üzit lécci, hogy ők is készülődhetnek.
Ezután Tachira emelte a tekintetét, és összeráncolta a szemöldökét.
-Mi csak szórakozunk. Egyébként meg az, hogy nyerjünk tényleg reménytelen, és tényleg csak a csoda segíthetne rajtunk. Te tudsz egyébként angolul, nem? Szerintem Timi teljesen olyan mint egy angyal, szóval hátha jön a csoda. Énekelhetem most a Send me an Angel-t, vagy ha tényleg ketten akarsz győzni, akkor együtt valamit. Tudsz énekelni akcentus nélkül? We Are The Champions? Hmm?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Ápr. 16 2015, 19:24

És ezzel négyre nőtt az áldozataim száma. A négy a legszebb szám, a halál jelképe. Nem lett volna jó elrontani azzal, hogy Shu-chant is hazaküldöm. Ráadásul a lány mindjárt nem volt olyan harcias úgy, hogy egyedül maradt velem, pedig ki tudja, milyen galádságokat művelt azzal a céllal, hogy kiejtsen? Most már nem volt ki mögé bújnia :] Persze ez csúnya gondolat, Shu-chan pedig van olyan intelligens, hogy inkább csak felismerte, hasztalanul próbálkozna.
- Oh, én is csak szórakozom, Shu-chan :] - mosolyodtam el, majd a pajzsomat visszaváltoztattam karkötővé, és néhány csuklómozdulattal szórakozottan megpörgettem a kezemen. Válasz helyett pedig tettem két lépést és most én is a felhőkhöz, vagyis inkább a tömény fekete füsthöz intéztem a mondanivalómat.
- Elénekelhetjük a Wi Aru Za Champyonzu-t, vagy más tervetek van velünk? Eleget szórakoztattalak titeket, nem?! - kiáltottam hangosan. Nem lehet panaszuk, konfliktust keltettem, játékosokat kovácsoltam össze, adtam a táptalajt a drámához, és most itt volt az ideje, hogy a klisé történetet átalakítsuk valami egyedivé. Egy történetté, ahol a jó és a gonosz együtt győz :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 16 2015, 19:33

Shu azért nyelt egyet, amikor Tachibana eltette a fegyverét, és a karkötőjével kezdett bíbelődni. Anatole mondta, hogy milyen gonosz dolgokra képes a lovag, és ha már Danee kiesett, nem kellene egy másik Daneet engedni szórakozni. Főleg úgy, hogy az előző Daneenak a fejére úgy látszik tényleg rákoppantott Anat, és emiatt bocsánatot kért. na de Tachi fejére ki koppant rá? De úgy tűnik semmi ilyen terve nem volt, szóval Shu fogta magát, és nyugodtan odasétált mellé. Persze nem benne bízott, hanem Szophieban. Talán Tachi nem merné megkockáztatni, hogy szélesvásznon csináljon csúnya dolgokat. Tehát akrobatika jártasságot kihasználva a lovag nyakába ugrott, majd elkezdett énekelni.


♫ We are the champions, my friends,
And we'll keep on fighting 'til the end.
We are the champions.
We are the champions.
No time for losers
'Cause we are the champions of the world. ♫
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Pént. Ápr. 17 2015, 11:21

A viadalnak csak egy győztese lehet!
- Fölöttetek az égbolton megjelenő felirat -


+ Tachi is kap pü-t a listával, hogy igényelhet egy voks csomagot, mert elérte a kellő népszerűségi szintet.


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 17 2015, 17:32-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Pént. Ápr. 17 2015, 16:09

Shu nézegeti a feliratot majd még forgatja is egy kicsit a fejét, hogy minden oldalról megnézze, ezután pedig Tachi feje felett áthajolva fejjel lefele bámul bele a lovag képébe.
-Akkor most mit fogunk csinálni Tachi? Látod, a Játékmesterek nem nagyon akarják, hogy ketten győzzünk. Én viszont nem szeretnélek téged bántani. Tudom, hogy nem változna az indikátorom, de én nem azért nem ölök embereket, mert pirosodna a jelző, hanem azért, mert az csúnya dolog.
Nevetett fel, majd visszahuppant a földre, és kicsit leporolgatta magát.
-Szerintem csináljunk valami klisét. Tudod, mint a filmekben, hogy nem nyerhetünk mi, akkor senki se nyerjen. Mint a kamikaze. Valamit ki kéne találni...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Ápr. 17 2015, 18:36

Shu-chan a nyakamba ült, én pedig megtartottam őt a lábánál fogva, amíg énekelt. Én addig nem voltam hajlandó, amíg nem látok vagy hallok valami szépet a játékmestertől, azonban úgy festett, hogy nem elég nekik az eddigi vérontás. Fáradt sóhajt hallattam a feliratot látva, legalábbis ameddig a lány feje és lelógó haja el nem takarta a kilátást előlem.
- Ha látják, hogy nem harcolunk egymással, akkor csapdákkal fognak minket próbára tenni - mondtam, majd miután lesegítettem Shu-chant a hátamról, megnyitottam az üzenetet is, amit kaptam. Nem sok hasznos lehetőség mutatkozott, pedig volt egy ötletem arra, hogyan nyerhetnénk mindketten. Azonban a lista fantáziátlan volt ahhoz, hogy megvalósíthassam.
- Versenyezzünk, melyikünk éli túl a próbát, vagy próbáljunk meg egyszerre kiesni? :] - kérdeztem, majd körbe néztem, máris kémlelve a horizontot a veszély után kutatva, ami érkezhet.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Pént. Ápr. 17 2015, 18:51

-Dehogy fognak! Ha elkezdenének csapdázni, akkor vagy a véletlen döntene, vagy pedig ők, és azt nem akarják. Ha akarnák, akkor már rég kiválasztottak volna valamelyikünket győztesnek. Nem nézted az előző viadalt? Vagy a kúria bigyuszt? Vannak olyan Játékmesterek, akik azt szeretik, ha egymásnak esünk, mert ebben élik ki a… hát nem tudom mit, de bizti ebben élnek ki valamit. Viszont a kúriát is ügyesen lejátszottuk, megtaláltuk a cicát és kijutottunk. A Salazaros küldin is ránk akartak ijeszteni, de én ott sem ijedtem meg, és ott is mi győztünk.
Összetette a kezét olyan pózba, mint a Buddha szobrokon látta, ám nyugalmat nem tudott erőltetni magára, hiszen végig kuncogott.
-Ha megtalálod a lelki békét, akkor nem tudnak megrengetni. Meg az úgy nem is vicces. És idáig is versenyeztünk, pont azt akarják látni. Szerintem ne versenyezzünk. Fogjuk meg egymás kezét, és sétáljunk bele abban a fal izébe. Az hetvenet sebez. Vedd le a páncélt, és ha neked sincs már sok életed, akkor egyszerre kiesünk, és vagy nem győz senki, vagy kénytelenek lesznek kihirdetni, hogy egyszerre győztünk.
És már nyújtotta is a kezét Tachinak.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal12695/10100"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Ápr. 17 2015, 19:33

- Miért ne akarnák? :] Nekik csak az a lényeg, hogy mind itt hagyjuk a fogunk egy kivételével. Nem lennének csapdák, ha csak a harcunkat kívánnák látni. Lám, még alig pár perce is beleléptem egybe a vízben :] - vicsorogtam a piranhás balesetem felé, melyet még most sem tudom, kinek köszönhetek, de nem is számít. Amit akartam, azt így is véghez tudtam vinni.
- Nahát, a kúriából én is kijutottam egyszer régen :] - említettem meg, és ha nosztalgia nem is tört rám, de azért szívesen emlékeztem vissza arra a játékra. Vajon Viola-channal mi lehet? Szegényt jól hátba döftem, pedig jobb lett volna, ha máshol... mindegy, ezt nem itt fogom kifejteni :]
- Megfelel - bólintottam, kivételesen szűkszavúan, majd levetettem a vértemet és megragadtam a kislány kezét - Induljunk :] - szóltam, és elindultam Shu-channal a pálya széle felé. Vajon megállítanak minket? :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_bal10/7700"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 7 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.