Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor a sárkány kiscicára vadászik...

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mikor a sárkány kiscicára vadászik... - Page 2 Empty Re: Mikor a sárkány kiscicára vadászik...

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 20 2014, 19:18

Ennyire lehetett komolyan venni Mirikát. Eléggé, hogyha ellenfél volt, mégis csak kevéssé, hogy ha szövetséges. Két ellenség lényegi dolgokban akár egyet is érthet. Az emberi élet pedig mindhármójuknak igen fontos volt. Igaz, Timidusnak csak azért, mert Shunak fontos volt, de ez jelenleg nem számított. A két barát intett a távolodó Mirikának, majd amikor már elég messze értek, akkor Timidus szólalt meg.
-Az előítélet a legfőbb ellenségünk, mert láthatatlanná teszi a láthatót is.  
-Nem tudhattam, hogy ő nem olyan mint…
-Olyan. Sohasem fogja elárulni Hinarit. Talán még Anatole kedvéért sem. Akkor szembesülnie kellene a tényekkel, és ezt Anatole sem tudja elviselni.
-Anatole Mirika barátja. Hinni fog neki. Tudom.
-A barát csak egy olyan ellenség, aki még nem támadott meg.
-Te meg a bölcsességeid, Timidus! Túl sokat olvasod azokat a könyveket, nem gondolod?
-Nem gondolom. De mondok egy másikat. Jobb egy okos ellenség, mint egy ostoba barát.
-Ezt meg… most hogy jön ide?
-Agybajt kap az olyan gyerekektől, mint amilyen te vagy. Nem tudom pontosan, hogy mit jelent ez a kifejezésetek, de nem arra utal véleményem szerint, hogy képesek lennétek eredményesen együtt dolgozni.
-Hát pedig majd meglátod! A dojo is az én ötletem volt, és igenis be fog válni!
-Azt kérte, hogy meséljünk el mindent Darknessről. Mindent, amit csak tudunk, hogy a segítségünkre legyen. Most azonban úgy tűnik, hogy sokkal fontosabb számára az, hogy Anatoleval beszéljen. Végig sem hallgatott minket, nem is várta, hogy elmondjuk neki a részleteket.
-Tudod… izé… a felnőttek… mint a mesében…
-Lényegtelen.
-Hinari a kardjával törődik, ő pedig a szerelmével…
-Az emberek furák.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mikor a sárkány kiscicára vadászik... - Page 2 Exp_bal12695/10100Mikor a sárkány kiscicára vadászik... - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mikor a sárkány kiscicára vadászik... - Page 2 Empty Re: Mikor a sárkány kiscicára vadászik...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 26 2014, 18:08

A küzdőteret lezárom.

Jutalom: 90 exp, 240 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.