Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

+2
Aoi Shizuka
Kayaba Akihiko
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 27 2014, 12:17

A küldetés határideje egy hét lesz mindenkinek, kivéve, ha az adott körre más lesz kiírva. Kizárás két kör kihagyása után, automatikusan, addigi részvételt csökkentett exp-vel (és csak azzal) jutalmazva. Az vesz részt a küldetésben, aki az első hozzászólást időben megírja. A küldetésben előfordulhat a harcrendszer használata. Jó játékot!

A küldetés felvétele különleges módon rendhagyóan történik. Nem kapcsolódnak hozzá különleges feltételek, nem ijeszt meg a kaland, semmi. Egyszerűen csak áll egy NPC, akihez ha közel mentek felajánlja a küldetést. Az NPC egy öregember, aki a kezdetek városában bóklászik és előszeretettel ad a kezdőknek küldetéseket. Ennél az egynél viszont külön figyelmezteti a játékost, méghozzá a következő módon:
- Nem kezdőknek való egy kaland, csak akkor fogadd el, ha már tapasztalt vagy.
Természetesen ez nem zárja ki azt, hogy egy játékos a tanács ellenére elfogadja a küldetést, hiszen miért ne, úgyis lesznek ott vele együtt nagy szintű játékosok. A feladatotok nem más, minthogy leírjátok átlagos napotokat (ez nem kötelező), találjátok meg az öregembert és vegyétek fel a küldetést. A küldetés ekkor a térképeiteken jelezni fog az első szinten valahol egy villogó jelecskével. A jelecske egy teljesen üres helyre mutat, tele vaddisznókkal és egyéb lvl. 1-es mobokkal. A feladatotok része az is, hogy érjetek a helyszínhez, hogy maradjon abba az az istenverte villogás.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22 2015, 18:21-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Aoi Shizuka Vas. Nov. 30 2014, 22:12

(kivételesen eperegyben)

- Yaey! - nyújtózkodtam, amint átléptem a porta küszöbét.

Néha a kis dolgoknak is lehet örülni, és ez ma délelőtt pont egy ilyen volt:
A napok óta tartó esőzés végre elállt, volt értelme kilépni a négy fal közül, és bóklászni a szabadban, és persze, végre tudtam használni a fegyverem ezen a szinten is!

Az ég ugyan továbbra is borús volt, de legalább nem voltak olyan vészjóslóan sötétek a felhők, alig vártam, hogy végezzek a takarítással, főzéssel, sütéssel, és kiszabaduljak az utcára, ki a rétre

Tervben volt, hogy ma bepótolom a bevásárlást, ha már az elmúlt napokban csak fázva bámultam a toronyablakomból a városra zúduló özönvizet, úgyhogy neki is vágtam az utcának

Nem sütött ugyan a nap, de végre sétálhattam, találkozhattam a megszokott arcokkal, olyan jó kedv fogott, el hogy azon kaptam magam, hogy kis híján szökellek és táncolok végig az utcán, mint valami Disney mesefilmben. Éppen csak a dallam hiányzott volna

Pirulva hagytam hát abba, s vigyáztam lépteimre nehogy elröpítsenek a még víztől csutakos macskaköveken, de a mosolyom semmit sem lankadt
- Konichwa, obasan!
- Ogenki desu ka, ojisan?

Köszöntem minden ismerősnek, aki szembe jött, betértem sorra a boltokba, árusok sátraihoz, apánként tele is lett a kosár, amit időközben előhívtam a tárolóból
Talán kicsit messzebbre is sikerült ezúttal csatangolnom a kastélytól, messzebbre ebben a hatalmas városban, mint máskülönben szoktam, és már nem leltem egyetlen ismerős arcra sem, épp fogtam volna magam, és visszafordulok, amikor egy aranyos bácsi torpant meg előttem
Próbáltuk egymás kikerülni, de újra csak egymás elé léptünk.
Már mosolyogtam a bolondos helyzeten, amikor leesett a tantusz, hogy igazából a bácsi egy npc. Már nem próbáltuk egymás kikerülni, legalább is én nem, ő meg elkezdte mondani, hogy:

Nem kezdőknek való egy kaland, csak akkor fogadd el, ha már tapasztalt vagy

- Oh, egy küldetés? - lepődtem meg rajta
Nem rég fejeztük be a céhtagokkal az első közös küldetésünket, és azóta valahogy úgy éreztem túl sok szabadidőm lett, amivel nem igen tudok mit kezdeni. Egy kicsit talán unatkoztam is
- Szóval lehet jelentkezni, ojisan? Mert akkor én szeretnék! Nem vagyok már igazán kezdő... azt hiszem menni fog
Szerencsére nem volt akadálya a küldetés felvételének, így a kosárt elsuvasztva mindenestül, vidáman teleportálgattam végig a városon nyíllövésnyi távolságokat háztetőről háztetőre, míg nem már a városkaput is magam mögött hagytam
Nem találtam semmit a kijelölt helyen csak a rendes mobokat, amik itt az első szinten mindenfelé akadtak szerteszét. Gondoltam majd csak megjelenik valamilyen küldetéshez szükséges szörny idővel, vagy ha eleget lelövök a körülöttem lévőkből, így hát neki láttam lövöldözni a mobokra, addig is teljen az idő, meg az exp is csordogáljon
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/1400[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Silver Szer. Dec. 03 2014, 00:25

- Ohóó, egy questadó NPC! - kiáltottam fel örömömben. Jól felismerhető volt, hiszen felkiáltójel csüngött a feje felett, összetéveszthetetlen külsőséggel mutatva a szerepét, a feladatát a játékban. Így lett a céltalan sétából, a friss levegő vételezéséből valami ezerszer jobb: esély a fejlődésre! Tény, hogy úgy indultam el otthonról, hogy az esős idő utáni friss, üde levegőt kiélvezem, aztán esetleg elmegyek farmolni valahová a tizedik szint környékére, ahol még egyedül sem vagyok veszélyben, de ez így sokkal ígéretesebbnek tűnt, hiszen egy kaland, egy quest mindig teli van tömve tapasztalatpontokkal. Sokkal jobban járok vele, mint az unalmas mobirtással. Szóval kétség sem férhetett hozzá, hogy ezt én itt és most, el fogom fogadni! Oda is siettem a bácsihoz, hogy a párbeszédet megkezdhessük, és némi szóváltás után fel is ugrott az ablak, amit szó le is okéztam. A tapasztalatnak nem voltam híján ennyi idő után, de még ha kezdő lettem volna, akkor is részt vennék. Mindig is okos kezdő voltam.
Megköszöntem, elbúcsúztam, és rá is lestem a térképemre, hogy mi változott. Kerestem a villogó jelecskét, ami erre a szintre mutatott. Mondjuk hova is mutatna, ha egyszer az első szinten vettem fel a küldetést? Rolling Eyes Nem volt közel, de a séta ugyanúgy része a játéknak, mint a szintlépés, így nem panaszkodtam és nekivágtam az útnak. Időközben magamra aggattam a felszereléseimet is, nehogy kellemetlen meglepetések érjenek. Nem mintha ezen a szinten lenne bármi túl veszélyes a mezőségek ezen részén. Még az erdő is biztonságos volt, maximum a hegyekben bujkálhattak veszélyes lények. Komplex egy szint volt, az biztos, feljebb sokkal egyszerűbb és egysíkúbb minden.
No, most viszont a jelzett területen az égvilágon semmi se volt. Se barlang, se erdő, se falu, semmi. Nem véletlen, hogy már jó messziről kiszúrtam, hogy nem én érkeztem meg a helyszínre elsőnek. Egyszerre voltam kicsit bosszús, és egyben boldog is, mert hát egyrészt elsőnek lenni mindig jó, de legalább unatkozni nem fogok. És ahogy közelebb értem, úgy lett egyre jelentéktelenebb a bosszúságom. Egy íjászlány küzdött a vaddisznókkal, farkasokkal, manókkal és egyebekkel. Egy lenyűgözően szép íjászlány. Meg is torpantam, vettem egy mély levegőt, aztán meglódultam és beugrottam a területre.
- Versenyezzünk! Aki előbb levadászik egy tucatot, az nyer... és... kap egy puszit a másiktól! Wink - tettem fel a tétet teljesen meggondolatlanul, pedig még egy pillanatra el is gondolkodtam rajta, de mégis azt mondtam ki, ami elsőre az eszembe jutott Embarassed - Silver vagyok! És te? - mutatkoztam be, miközben már ketté is szeltem az első vaddisznót, ami az utamba akadt, és már ugrottam is a következő felé. Verseny volt, verseny! Azt meg kellett nyernem, téttől függetlenül.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/3800[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Shade Csüt. Dec. 04 2014, 17:56

Vicces, hogy a magam, nem mellékesen hamis, szintjével a Kezdők Városában bóklászom. Elképzelhető, hogy azért mentem oda, mert úgy is kevesebben vannak az átlagnál, mármint a játékosok. Az NPC-k azért, hűségesen, parancsot teljesítve ott maradnak a helyükön. A boltokban, az utcákon, mint küldetés adók, vagy olyanok, akik a halálba vezetnek, ugyancsak küldetés formájában. Nos, én is találkoztam, egy hasonló küldetés adó NPC-vel. Látszott a felkiáltó jel a buksi feje fölött. Az alakja egy idős úrét, kapta meg, ami a legfurább, hogy még a hangja is illett hozzá. Mikor megkaptam a küldetés kérelmet, amint közel értem hozzá, figyelmeztetést is kaptam mellé.
Nem kezdőknek való egy kaland, csak akkor fogadd el, ha már tapasztalt vagy.
Nos, magamat nem tekintettem tapasztaltnak. A küldetés éppen emiatt még izgalmasabbnak tűnt, mintha tapasztalt lettem volna. Ezek szerint ez már sokkal nagyobb kihívást jelenthetett. Minél nagyobb a kihívás, annál többet tanulok, ergo több tudást nyerek. Éljen! Elfogadtam a felajánlást, egy gyors, öt másodperces átgondolás után, ekkor valami elkezdett villogni. A villogás felé böktem. Ekkor megnyílt a térkép. Nem is tudtam, hogy van ilyenem. Valahogy megpróbáltam elmanőverezni magamat a célterületre, a versikével az égtáj irányokkal kapcsolatban. Amíg valahogy eltaláltam oda, igyekeztem gyakorolni a két kis tőröm forgatását, elvégre, nem olyan könnyű két kést forgatni, mint egy darab kardot. Azt csak lengetni kell, viszont, a kések más dolgok. Azokhoz stílus kell. Belőlem, pont az hiányzott akkor. Reméltem, hogy a küldetésen, végre tudok szerezni vagy csinálni, valami hatékony stílust. Mikor beérkeztem a célterületre, két eltévedés között, már két másik játékos, javában ölte a mobokat. Egy másik srác, melee fegyverrel, és egy íjász lány. Viccesnek tűnt a mob harc, ezért én is beszálltam, habár köszönni már nem akartam. Már teljes erőmből a harcra koncentráltam.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal345/500[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (345/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Mayumi Pént. Dec. 05 2014, 16:12

Reggeli teendői befejeztével, a szokásosnál is óvatosabban haladt el az az ominózus ajtó előtt amely elválasztja élete talán eddigi legfontosabb kísérleti alanyától, Atsu-santól. Amikor már jó pár lépésnyire járhatott, megtorpant, és visszanézett. Szíve szerint talán azonnal berontott volna a szobába, hogy köszöntse a fiút aki a napokban nem adott magáról túl sok életjelet. Mindössze onnan tudni, hogy itthon tevékenykedik, hogy az étel fogy. De természetesen ez ellenkezne a megállapodással, és úgyis az lenne a vége, hogy egy hamis mosollyal az arcán próbálná megnyugtatni a fiút aki csupán magyarázatokkal állna elő, mint minden más férfi. Hatalmasat sóhajtva, megigazítva szövetkabátját folytatta útját ki az épületből egyenesen a városka legzajosabb, és zsúfoltabb negyedébe. A főtér rendszerint elegendő izgalommal jár egy kezdő számára, még akkor is, hogy ha elég sokat időz ott az ember. Új küldetések, eventek kiírásai, ünnepekhez illő díszlet. Minden olyan tevékenység ami a listán prioritást élvezett elvégeztetett néhány másodperc elteltével. Ez már több mint unalmas. Még a kifüggesztett küldetések is kínszenvedésnek tűnnek, legalábbis nem a nehézségük miatt, sokkal inkább azért mert semmi kihívást nem jelentenek a tapasztaltabb játékosoknak. De a pénz nagy úr, ezért még ha nem is a tábláról de egy küldetésadó npc-től azért elvállalt egy küldetést. A hozzá tartozó szöveg szokás szerint csak hablaty, a figyelmeztetés pedig nem jelent semmit. Ha nehéz lenne nem az első szintre lenne kihelyezve, vagy szinthatárral látnák el...

A koordináták végül egy üresebb tisztásfélére vezették. Rengeteg mob, néhány erre tévedt játékos, de semmi más ami akár nyom lehet, a továbbiakról. A mobokkal játszadozó felnőttek képe azonban mégis mosolyt csalt az arcára, bármennyire is undorítónak találja, hogy egy a tegnapihoz hasonló esőzés után képesek csak úgy futkározni a sárban.
- Izgalmasnak hangzik. Szóval, hogy ha te nyersz akkor mindenki mástól kapnod kell egy puszit aki beszáll a játékba? - a már megszokott butuska arckifejezéssel, és egy szájra biggyesztett mutatóujjal fordul a ezüst sörényes fiatalember felé. - Oh elnézést, hogy csak úgy közbeszóltam. - picit előredől, majd ismét felegyenesedik. - Láttalak a küldetés adónál, ezért azt feltételeztem, hogy egy feladatot kaptunk, ezért reméltem, hogy talán tudsz informálni, hogy mit is kellene tennünk. Feltéve ha igazam volt. - magyarázása közben arcába szökő szőke tincseket pedig egy seksi mozdulattal a füle mögé tűri.


//Köszönöm, hogy megvártál KA Embarassed //
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal848/900[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Salem Szomb. Dec. 06 2014, 17:27

Szép reggel, jó reggel, utálatos madárcsicsergés. Most komolyan pont az én ablakomat kellett ennek a pecsenyének valónak kipécéznie, ha már itt tartunk, pecsenye… Talán ha lenne olyan jártasságom, még le is vadászhatnám, de nincs, mert egyrészt olyan szinten le vagyok gatyásodva, hogy az iszonyat, másrészt pedig… Nincs más rész, le vagyok gatyásodva és jónapot. Szóval, lassan ráveszem magam az ébredésre, ha már ébresztőórává avanzsált madárka barátom képtelen befogni záros határidőn belül a csőrét és ennek következtében én nem tudok zajban aludni. Ki tud, most úgy őszintén. Láttam már olyanokat, akik a legnagyobb tömegbe szunyáltak el, de az egyrészt bazi nagy felelőtlenség, másrészt engem meggátol a már fentebb említett dolog, miszerint képtelen vagyok alapzajok mellett aludni. Na de, lassan nekem is sikerült kikászálódnom, megreggelizni és kiverekedni az utcára. Mi a mai programom? Szeretem a random dolgokat, szóval majd menet közben kiderül. Először is, szeretnék körülnézni, mi van a piacokon meg egyéb helyeken, szóval hajrá, pénzem úgy sincs rá, de a nyálcsorgatás még ingyen van. Csak egy szokásos napkezdés, egy szokásos NPC kerülgetéssel, akinek a feje felett ott virít a kérdőjel, amit én ma is figyelmen kívül fogok hagyni, úgy érzem. Mikor ilyen szöveggel áll eléd, hogy tapasztaltaknak ajánlja a küldetést, akkor első szinten mit tudsz tenni? Semmit, nézel ki a fejedből és azon gondolkozol, hogy miért nincs annyi bátorságod, hogy elvállald, mikor vannak nálad magasabb szintű társaid is. De nem, én ma megint egy laza oldallépéssel kikerülöm emberemet és megyek tovább. A napom lényegében ugyanúgy telik, mint bármelyik másik, járkálok, nézelődöm és megint csak járkálok, majd úgy délután felé ismételten összefutok azzal az NPC-vel, akit annyiszor kikerültem már. Lenyomja a szokásos szövegét, én meg azon kapom magam, hogy csak állok és bámulok rá, mintha arra várnék, hogy minimum dobjon egy szaltót, vagy valami.
- Gyerünk már, Salem! Ennyire nem lehetsz beszari! – jól homlokon vágom magam, miközben kiordítom a világ felé magammal kapcsolatos véleményemet, így nem egy ember néz hülyének, még talán én is saját magamat. – Jól van, nézzük, mi is ez a küldetés… - morgom végül, majd már kapok is egy helyet, ahová mennem kell. Hát, igazán köszi a bő magyarázatot, ezzel kint vagyok a gödörből… egy másik lyukban. Nem baj, ha már elfogadtuk, ebből már nem sétálunk ki, inkább el a küldetés helyére. Ami, a semmi közepétől egy kicsit balra található. Jól van, ez jól kezdődik, majd ott elásnak, nem?
Mikor odaértem, nagyon úgy nézett ki, hogy ja, bejöttek a számításaim és nem leszek egyedül és az is, hogy itt valószínűleg mindenki magasabb szintű, mint én. Ez így vicces lesz. Gyorsan végignéztem a társaságon, akik közül egy páran éppen mobokat öldöstek, volt, aki csak állt. Na mondom, akkor ismerkedjünk.
- Hello, Salem vagyok!

//Köszönöm, hogy megvártatok Smile //
Salem
Salem
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal97/500[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (97/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 07 2014, 17:01

Hirtelen egy lyuk keletkezik a földön és egy kisebb tornádó szerű anomália bukik elő belőle. A tornádó hamarosan abbamarad és kiderül, hogy csak egy gyorsan forgó mob volt, aki szépen a lyuk elé ugrik és lesöpri magáról a pixelföldet. Szemei összeszűkülnek, megköszörüli a torkát, majd köszönti az ittlévőket.

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_guide_by_d_mac-d15msbq

- Bátor kalandorok! Üdvözlök mindenkit, becses nevem Yorick von Höhle és van egy álmom, ami nem más, minthogy mindenki békében él egymás között.
Körbe tekint a társaságon, majd Salemre mutat ujjával.
- Nézzetek csak rá, ő az igaz, a békés utat választotta. Ahelyett, hogy a szegény, ártatlan állatoknak támadt volna inkább bemutatkozna nektek. Kérem mindenki kövesse a példáját, mutatkozzon be és mondja meg azt is, hogy mit vár a küldetéstől, milyen jutalmakat kíván.
Fejezi be őszinte mosollyal.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Salem Csüt. Dec. 11 2014, 21:02

Oké, hát nekem most úgy leesett az állam, hogy még mindig kilógok a bokorból, úgy értem, wooooow. Stílusos belépő volt, az már egyszer biztos, van stílusa ennek a mobnak. A legtöbben csak besétálnak, vagy beesnek, esetleg berohannak, de ez nem, emberünk (oké, zavarban vagyok, merthogy halovány lila segéd fogalmam sincs, mi, vagy esetleg ki ez) egy lyukból ugrott elő, méghozzá úgy pörögve, mint egy tornádó. Vagy az alapjáraton búgócsiga lenne? Francba is, lényegtelen, mert komolyan mondom, irigy vagyok a stílusára. Az enyém annyiból állt, már a belépőm, hogy idejöttem és beböfögtem a nevemet. Hát, végülis lehet, hogy látványosabb lett volna, ha mondjuk dobok egy hátraszaltót, vagy esetleg látványosan hasra vágom magam egy porfelhő közepette. Az első opció baromi lazán nézett volna ki, pláne, hogy valószínűleg megfelelő képességpont nélkül maximum egy fejre esésig jutottam volna, az utóbbi meg… elképzeltem… ezt inkább hagyjuk. Rontana a nem létező jó híremen. Ego off! Szóval, a látványos belépője után mobunk tartott egy kis üdvözlőpartit… jó neve van. Yorick von Höhle, érdekes. De azért, nagyobbat nem tudott volna álmodni? Úgy értem, én a világért sem akarok kötekedni, de a világbéke egy kicsit meredek. Persze, jó lenne, mindenki világbéke, szeretet, meg miegymás, de azért nem egy egyszerű menet, ráadásul még a közelében sem vagyunk a dolognak. Vörös indikátorosok, PvP területek, szintbossok… idilli világ, de komolyan. Itt még a vadmalacoktól is parázni kell, mert a nyakadba mászik és akkor nyekk. Bár, ha az emlékezetem nem csal, a valóságban sem vagyunk a malackákkal éppen puszipajtik. Na jó, feladom, ez egy érdekes küldetés lesz. Míg elég érdekes (totál csapongó, kusza és értelmetlen, inkább ezek a jó jelzők) gondolataimmal vagyok elfoglalva, a kis mob egyszer csak rámbök az ujjával. Az első gondolatom az, hogy bakker, nem én voltam! Hirtelen el sem tudom képzelni, mit véthettem, aztán… Jaaa, hogy én vagyok a jófiú… egy kis megkönnyebbült sóhajt engedek meg magamnak, majd szélesen elvigyorodom. Nem mondom, szeretem, mikor én vagyok a középpontban, azt ugyan nem tudom, ez mennyire hátrány adott esetben egy ilyen küldetésen. Gondolom ha túl nagy a pofám, azt a többiek nem tolerálják.
- Nos, hölgyeim és uraim, mint azt már említettem, a nevem Salem! – jól van, mutatkozzunk be még egyszer, most, hogy már mindenki figyel. Persze mindezt az imént felvett széles mosolyommal. – Ja, tudom, a fekete macskákat hívják így. – csak úgy mellékesen ezt is megjegyzem, mert már többen mondták nekem, hogy tutira fekete macska vagyok. Úgy is nézek ki. – Mit várok ettől a küldetéstől? – egy pillanatra elgondolkodom. Tényleg, mit várok ettől a küldetéstől? – Hát… egyrészt azt, hogy sikeres legyen, másrészt meg egy kis exp sem jönne rosszul. Meg pénz… ja… totál le vagyok gatyásodva. – oké, Salem, ez már egy kicsit több infó volt, mint amire bárki kíváncsi.
Salem
Salem
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal97/500[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (97/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Dec. 12 2014, 22:17

Úgy pukkantak egymás után a szörnyikék, mint a lufik. Nem volt kihívás egyik se, sőt, úgy hogy még csak nem is social aggro a státuszuk, még az se zavarta őket, ha történetesen épp a mellettük lévő 'fajtársuk' pixeleződött el. Épp olyan egykedvűen álltak egy helyben, vagy nagy néha tettek egy-egy suta lépést, mintha mi se történt volna.

Shizu épp föladta volna unalmában, mikor valaki megszólalt a közelben. Pedig esküdni mert volna, hogy nem látott még az előbb senkit sem a környéken.
Vagy csak ennyire belefeledkezett a lövöldözésbe?
Na Végre! - gondolta, s kissé neheztelve sóhajtott fel, de boldog volt, hogy végre itt a küldetés következő része, nem is értette elsőre mi hangzott el, csak mosolyogva fordult oda.
Hogy aztán pislogva nézzen a fiúra
- Teeee... te nem quest npc vagy... - állapította meg furcsállva, s némileg csalódva
- Egyébként jól hallottam, amit az előbb mondtál, a puszi díjazású versenyről? - rótta fel, majd félrebillentette a fejét, ahogy újabb érkezőket pillantott meg
- Úgy tűnik - válaszolta Mayuminak, bár nem Shizunak szólt a kérdés - te is játszanál ilyet?
- oh, um, Shizu desu, yoroshiku...
- Szia Salem -
köszönt a harmadik fiúnak. A másodikként érkező fiú úgy tűnt, nem akar senkivel se beszédbe elegyedni, így rá inkább nem köszönt, nem akarta megzavarni
- ... szóval - fordult ismét Silver felé, de a fiú nem várta meg, így kénytelen volt kilőni a szörnyet, amire Silver éppen rá akart vetődni a kardjával
-  a verseny... én... - majd a következőt és következőt, mindig, ami felé Silver elindult - nem vagyok biztos benne, hogy részt akarok venni, de ő szeretne - nézett Mayumira, akinek egyelőre a nevét se tudta
- Én csak egy küldetés miatt... - kezdett magyarázkodni, amikor látványos belépővel megjelenik egy humanoid hüllő
- Végre itt az npc-m! - vidult fel egyből az íjász lány
- Shizuka vagyok, és a küldetéééééstőőőőől... - nyújtotta el a szót elgondolkodva - üm... még sosem kérdezte senki se hogy mit szeretnék egy küldetéstől... azt hiszem, azt, hogy izgalmas legyen! Meg... meg szép, és legyenek benne kedves fiúk és lányok!
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/1400[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Silver Szomb. Dec. 13 2014, 18:22

Amilyen nagy lendülettel fogtam hozzá a pixeltestek mészárlásához, olyan hirtelen torpantam meg most, ahogy a fiatal lány kérdőre vont. Mármint... nem, ez rossz kifejezés, talán inkább hitetlenkedett. Vagy... dunno. Mindenesetre a kérdéstől rendesen zavarba jöttem, és hát meg is álltam, így Miss Shizuka ki is lőtte a vaddisznót, amire ácsingóztam. Pedig ha figyelek, még talán a nyílvesszőt is elcsípem, bár az talán túl gyors ahhoz, hogy le tudjam követni.
- Ehhehe, sorry-sorry, ez jutott eszembe elsőre tétnek ^^" Ha nem akarod, nem fogok erősködni Wink - nevetgéltem a tarkómat vakargatva, de aztán összeszedtem magam, és rákacsintottam. Nem kell tőlem félni, és talán félre sem érti. Remélhetőleg. I really hope so! Ekkor viszont újabb csilingelő női hang vonta magára a figyelmem, és egy szőke kobak tulajdonosa került a látóterembe, ahogy arra fordultam.
- Well... valami olyasmi - bólintottam bizonytalanul. Kicsit úgy éreztem magam, mint aki nem tudja, melyik ujját harapja le, konkrétan nem tudtam, merre is forduljak, de a szőkeség valamiért jobban vonzotta a figyelmem. Most legalábbis. Mert hát... szóval volt valamije, aminek a gravitációs ereje elég szignifikáns volt, és amint a füle mögé söpörte a haját, arrafelé is tévedt a tekintetem néhány pillanatra.
- Én is csak annyit tudok, amit az NPC mondott - köhintettem, majd kinyilatkoztattam. Sok segítséget nem nyújtottam sajna, nyilván ha tehetem, akkor a világ minden segítségét megadom neki Embarassed Khm... miért van olyan érzésem, hogy elcsavarták a fejemet? Na de! Hirtelen mindennek vége lett, mert beszakadt a föld, és csak a szerencsének köszönhető, hogy senkit sem nyelt el. Thanks god, a tornádó sem okozott kárt, sőt, az csak egy humanoid krokodil volt. Egy beszélő darab, méghozzá.
- Már nem azért, de ezek az ártatlan állatok bármikor a nyakunkat szegnék, ha alkalmuk nyílna rá - jegyeztem meg egy ellenvetést, amint alkalmam nyílott rá - Mindenesetre engem Silvernek hívnak, és azt várom, amit minden questtől: hogy segítsen közelebb kerülni a legjobb játékosokhoz! - húztam ki magam büszkén és magabiztosan. Játéktapasztalat, kapcsolatok, exp, arany... minden ilyesmi segített.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/3800[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Mayumi Vas. Dec. 14 2014, 11:47

A fiúnak intézett kérdésre érkező válasz hallatán picit kuncogott, kecsesen a szája elé kapva a kezét.
- Érdekes játéknak hangzik. Szívesen csatlakoznék, hogy ha nem bánjátok. Azonban, nem értek igazán a vadászáshoz, sőt semmilyen harchoz igazán. De minden tőlem telhetőt meg fogok tenni a győzelem érdekében! - a fiú angolos akcentusa, és kisugárzása, rögtön arra engedi következtetni, hogy valószínűleg külföldön él, vagy élt, huzamosabb ideig. Valójában nem ért igazán az ilyesmihez, ugyanis mindig is az idegennyelvekkel volt a legtöbb problémája az iskolában, ezért sem próbálkozik meg azzal, hogy valamit megpróbáljon kedveskedően mondani valamit a fiúnak angolul. Az utána érkező fiúnak is egy mosollyal nyit. Olyannyira lefoglalta a sok száz vadállat látványa, hogy el is felejtkezik a bemutatkozásról. A semmiből felbukkanó tornádó szélt kavar, és kipirulva kapja mindkét kezét a szoknyájához, remélve, hogy még nem túl késő, és a fiúknak sem sikerült szemrevételeznie a fehérneműjét. Félve pillant először az elegánsabbikra, majd pedig a frissen érkezőre, végül pedig a semmiből felbukkanó beszélő mobocskára.
- Oh én butus. Elfelejtettem bemutatkozni. Elnézést kérek. - hajol meg picit a többiek irányába néhányszor sajnálkozóan - Az én nevem Mayumi. És ez egy nagyszerű cél Yorick-san! De attól tartok, hogy nem lesz könnyű megvalósítanod. - egy  mosolyt erőltet az arcára.
-Hogy mit várok a küldetéstől? - lepődik meg a váratlan kérdésen, és néhány másodpercnyi töprengés után pedig megpróbál értelmes választ adni.
- Csupán szeretném bővíteni a tudásomat. Minél többet megtudni arról, hogy hogyan is zajlik egy valódi küldetés, illetve a csapatjáték rejtelmeiről is szeretnék tanulni. Számomra a tudás a legnagyobb jutalom. - még egy pillanatig elmerül a gondolataiban, hátha még van valami amit érdemes lenne megosztania a többiekkel, majd végül semmi olyan nem jut eszébe, így hát egy mosollyal le is zárja az ö részéről a témát.
- Kérlek lennél olyan kedves és beavatnál bennünket miféle küldetésről lesz szó? Esetleg köze van az álmainkhoz, vagy esetleg a te álmodhoz, hogy ha már szóba hoztad?
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal848/900[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 15 2014, 20:47

// Shade kizárva a küldetésből. //

Yorick elmosolyodik.
- Mayumi, csak türelmesen. - ezután folytatja:
- Most arra kérlek titeket, hogy döntsétek el melyikőtök kapja azt, amit mindannyiótok szeretne.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Silver Vas. Dec. 21 2014, 19:45

- Ez a beszéd! Aranyat ér a hozzáállásod Wink - kacsintottam a szőkeségre. Csak ezért a pár szóért cserébe képes lennék nekiadni a győzelmet, ha ebben a helyzetben képes lennék lovagias lenni, de a tét annál nagyobb volt, hogy elbagatellizáljam. A tét mindig túl jelentős ahhoz, hogy szándékosan vereségre játsszak, de ettől függetlenül becsülendő volt a hozzáállása, és ha így folytatja, még a végén méltó riválisommá lehet. Jómagam sem szerettem feladni, hiába éreztem magam hátrányos helyzetben, egészen addig, amíg lépni tudok, amíg van bennem egy csepp erő is, addig küzdök a győzelemért, legyen szó bármiről.
- Miss Mayumi, hadd ajánljam fel a segítségemet a tudásod bővítésében. Ha elfogadod segítő jobbom, mindent meg fogok tenni azért, hogy a legjobb idegenvezető legyek, akit csak el tudsz képzelni! - vállalkoztam habozás nélkül a feladatra, lelkesen és magabiztosan ajánlva magam. Ha nem nyerte volna el ezen rövid idő alatt szimpátiámat, akkor is kötelességemnek érezném felajánlani a segítségemet, de így különösen lelkessé váltam, és biztos voltam benne, hogy remek tanonc lenne a lányból, aki úgy szívná fel az információkat, mint szivacs a vizet. Azonban... az NPC lény szavai hallatán ráncolni kezdtem a homlokom, és rosszalló pillantást vetettem rá.
- Azt állítod a békére törekszel, mégis feláldoznád hármunk kívánságát, hogy konfliktust teremts közöttünk. Mégis hogy vezetne az békéhez, ha elveszel valamit, ami számunkra fontos, és odaadod másnak? - szegeztem a kérdést Yorick nyakának a fakardommal együtt - Gonosz vagy, ha ilyet kívánsz! - tettem hozzá, kifejezve a véleményemet egy szigorú arckifejezéssel. Elfogadhatatlannak tartottam, hogy akár Miss Shizuka, akár Miss Mayumi, akár Mr. Salem elveszítse a kívánságát. Biztosan azért választották, mert fontos számukra, ahogy számomra is az, amit kívánok. Ez a próba minden, csak nem békére törekvő!
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/3800[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Salem Vas. Dec. 21 2014, 20:44

Szóval, akkor ez a mi kis csapatunk, majd kiderül, merre fogunk jutni. Az NPC is megérkezett, de azért igencsak közölhetné, mi is ez a küldetés, mit várjunk tőle, mekkorát fogok pofára esni? Ez utóbbit nagyon nem szeretném, mondjuk nem is fogom… Több önbizalmat, Salem! Ahogy elnézem, nem csak én vagyok az, akinek még tapasztalatra van szüksége, aztán van, aki az elitbe akar tartozni. Végülis ez egy elég értelmes cél. Mindenkinek megvan a saját célja, ahogyan mindannyian egy célért hajtunk mindannyian, akik bent vannak. Az a bűvös 100-as szint, de hogy ez lehetséges, abban sokan kételkednek. Én még mindig optimista vagyok. De ez a mostani küldetés szempontjából teljesen mindegy. Szóval, akkor összegyűltünk így négyen egy laza küldetés erejéig, amiben az NPC a világbékére törekszik. Van, akik már elkezdték a haverkodást, név szerint Silver és Shizuka, akik a mobok gyilkolászásával kezdték a menetet, ami után meg is kapták magukat, de a srácnak igazat adok, hogy ezek a dögök mindenféle szívfájdalom nélkül pixeleznének el minket. Mindegy, nem azért vagyok itt, hogy ezzel az NPC-vel most itt leálljak kötekedni, ami azt illeti, nincs is hozzá kedvem. Minek, attól még nem ad nekem igazat, márpedig ha valakivel leállok kötekedni, akkor ezt el szoktam tőle várni, de itt ez gyanúm szerint hiábavaló lenne. Az utolsó mondatánál viszont meggondolom magamat. Most ez komoly? Nem hiszem el, hogy itt papol a békéről és erre ő kavar bele a legjobban a dolgokba.
- Ez elég nagy hülyeség. – vonom fel az egyik szemöldökömet és hozzá vágok is egy fintort. Ezzel akarom az NPC tudtára adni, mennyire nem értek egyet vele, meg a mondatával. Ha bárhol ilyet kértek, legyen az itt, vagy a való életben, mindig veszekedés alakul ki, mert ugye ki az, aki nem magának akarja a jutalmat? Nem csak én vagyok, aki így gondolja, csatlakoztam kijelentésemmel Silverhez. – Vagy mindenki megkapja, vagy senki. – jelentem ki ellentmondást nem tűrő hangon. Elég szemét húzásnak tartom, hogy adott esetben mindenki kimelózza a lelkét és csak egy valaki viszi el a dolgokat. Mindenesetre valami befészkeli magát a fejembe, aminek hamarosan hangot is adok. – Ez egyébként most egy komoly kérdés volt, vagy valamiféle próbaféleség?
Salem
Salem
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal97/500[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (97/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Aoi Shizuka Vas. Dec. 21 2014, 21:52

Meglepően vidám kis társaságnak látta a többieket, ami eddig igazán pozitív csalódásnak tűnt, az eddigi küldetéseivel szemben, ahol mindig akadt egy-két csapattárs, aki véresen komolyan vette a dolgokat, s talán az utóbbi időben kezdte magán is ugyanezt érezni, ezért is örült most belül annyira, hogy ilyen kedves emberek veszik most körül.
Silver kezdeti rámenősségével ugyan nem tudott elsőre mit kezdeni, a Tachival történt találkozó után valahogy benne ragadt egy félsz, egy előítélet a férfiakkal szemben, amit az osztálytársaival szemben sosem érzett:
- Végül is… ha szeretnél versenyezni, és ha Mayumi-san is benne van… akkor nem bánom – adta meg magát, némi gondolkodás után. Az, hogy a másik lány belement, adott neki is némi bátorságot, még egy efféle díjazású versenyhez is
Igazából nem szerette volna kirekeszteni magát, még ebből a hiírtelen verbuválódott társaságból sem. Mélyen legbelül tudta, hogy ő járna a legrosszabbul vele, ha már most lemondana minden lehetőségről, amit ez a küldetés és a többiek társasága hozhat
-  Amit mindannyiónk szeretne? – nézett a krokira nagy pislogó szemekkel – De hát nem is volt olyan, amit mindannyian szeretnénk! – reklamált halkan, az orra alatt
-  Mindenki mást kívánt… - idézte fel magában az elhangzottakat
-  De én nem ragaszkodom a saját kívánságomhoz… - tette hozzá vállat vonva
-  Felőlem teljesülhet másé is… csak én nem tudok dönteni… én nem szeretnék dönteni… - rázta a fejét
Majd mikor Silver-san és Salem-san is felháborodva vádolta meg Yorick-sant, hamar elhallgatott, félszen figyelve a kibontakozó vitát
De aztán mégiscsak eszébe jutott valami, betoppant Salem, Mayumi és Silver közé
-  guru-guru, guru-guru –  suttogta halkan, ahogy lecsukott szemmel, elkezdett körbe-körbe forogni.
Egyre csak forgott és forgott, míg nem már majdnem kiszédült hármójuk közül
-  ichi, ni, san – intett a levegőbe egyszer-egyszer minden a három lépésnél, és amikor kinyitotta szemét, épp az egyik fiú állt előtte
- Legyen az övé – mutatott maga elé, Silverre
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/1400[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Mayumi Hétf. Dec. 22 2014, 11:30

Érdeklődve figyelte az eseményeket, nem egy átlagos kis csapat kezd alakulgatni, egy versengő lovag, angolos akcentussal, egy illedelmes lányka, és egy küldetés orientált srác. Mi is lehetne ennél izgalmasabb? Persze költői kérdés, ugyanis a társasághoz még egy békére vágyó krokodil is hozzácsapódik, ami mondhatni elég abszurd dolog. Nem csupán az, hogy a játék készítői egy olyan állat alakjába bújtatják az npc-t ami könnyedén megölhet egy egész csapatnyi embert, hanem még beszél is ráadásul békét teremtene. A játék amit játszottak izgalmasnak tűnt számára, és a kacsintásra csupán elmosolyodott és félénken próbálta elfordítani a fejét. Tetszett neki, hogy még a kora ellenére is megvan benne az a gyermeki ártatlanság ami sokunkból kiveszett, legfőképpen azóta amióta elkezdődött ez a kísérlet.
- Nagyon kedves vagy! Szívesen elfogadom a segítséged. Remélem ezzel nem leszek a terhedre, sajnos hajlamos vagyok a végtelenségig űzni dolgokat, és ez sokak számára inkább tűnik tehernek mintsem áldásnak. - osztotta meg a fiúval a gondolatait, aminek mondhatni hetven százaléka igaz is volt. Természetesen sosem szeretett az emberek terhére lenni, ezért még mielőtt úgy érezné, hogy ez megtörténni látszik, inkább kivonja magát a dolgokból és az árnyékban folytatja azt amibe belefogott. A lány kíváncsian várta a magát Yoricknak nevezőtől a választ, illetve, hogy részletezze a küldetés mikéntjét, azonban csupán türelemre intette, majd pedig ledöbbent azon amit hallott. Persze a többiek reakciói ennél sokkal durvábbak voltak. Elsősorban a kardrántás, volt az ami meglepte.
- Ne! Nem emelhetsz rá csak úgy fegyvert! - rohan a lény elé, mintha csak védelmezni próbálná. - Lehet, hogy nem éppen a kedves dolgok közé tartozik az, ha arra kér, hogy áldozzuk fel a kívánságainkat, másnak a jólétéért, de ettől még nem feltétlenül gonosz. Hallgassuk meg mit szeretne. - néz a csöppségre, majd a többiekre, remélve, hogy nem akarják felszeletelni az esélyét arra, hogy megismerkedjen egy gépi karakterrel. Visszasétálni a városba, újabb küldetést választani, rengeteg időt elvenne. Szerencsére a másik lányka is békés úton kívánja elintézni a dolgot, a kis szerencsejátékával.
- Én képes lennék feláldozni a "vágyamat". A tudás nem egy olyan dolog amit csak úgy meg lehet fosztani valakitől, és bármikor szert tehetek rá, ha úgy kívánom. - majd a lányka döntésén elmosolyodik, amúgy sem tulajdonít túl sok értelmet a dolognak, ezért egyetértően bólint. - Legyen akkor az övé, ha ezzel megoldottuk a problémát. De biztosan helyénvaló ha egy probléma megoldását a szerencsére bízunk?

//Elnézést, hogy "várni" kellett rám, de nem szerettem volna elsőként írni, szóval inkább vártam, hogy legyen reagálni valóm x3//
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal848/900[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 27 2014, 18:48

Yorick a fejét rázza a fiúk megszólalásainál. Végighallgatja az összes mondanivalót, majd megszólal.
- Látom, hogy csak egy ember képes békeszeretően viselkedni. Csalódtam benned, Salem, azt hittem te leszel itt a világbéke elhozója, de kiderült, hogy Mayumi lesz az. - megemeli hangját és megszólal - Tehát a döntés megszületett. Mayumi velem jön és a világbékéről fogunk tárgyalni. Silver és Salem, ti ketten bűnhődni fogtok, mert tetteitek és gondolkodásotok elfogadhatatlanok. Shizuka, a gondolkodásod jó, de a tetteid elfogadhatatlanok, hiszen te is csatlakoztál a szegény mobok öldökléséhez. Így te is bűnhődni mész, de cserébe vezetőnek nevezlek ki.
Ezután mindenki alatt egy lyuk keletkezik és, mint egy vízicsúszda úgy visz a helyetekre. Mayumi egy székbe csöppen egy nagy teremben, előtte egy több méteres asztal, tele étellel és itallal, jó borral és az asztal egy-egy oldalán tíz kobolddal, kik mind elképzelhetetlenül jómódúan és nyugodtan viselkednek, pont, mint Yorick. Szemben vele üres a szék.
Silver, Salem és Shizuka pedig egy lapos emelvényre esnek, egy óriási barlang közepén. Az emelvényt kígyók veszik körbe , de szerencsére nem tudnak felmenni, mivel a sík oldalú emelvényen nem tudnak megkapaszkodni és lecsúsznak mikor próbálkoznak.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Salem Pént. Jan. 02 2015, 17:50

Ja, Salem a világbéke elhozója, de már elnézést, nem én dobtam elénk egy olyan feladatot, ami erősen félreérthető és még én vagyok letolva. Éljen, fogalmazás terén még van mit tanulnia az NPC-nek, véleményem szerint és akkor még én vagyok letolva. Igen, képes vagyok még a legapróbb hülyeségen is felháborodni és ez most egy ilyen helyzet volt, szóval kissé pipa vagyok most. Megtanulhatnám már végre, hogy ne akadjak fent mindenféle baromságon, de mégis sikerül valami miatt mindig, ez nem jó, de akkor sem tudok tenni ellene, én ilyen vagyok, ilyen a természetem. Hangosan fújtatok egyet a kijelentésre és megpróbálok minél morcosabb pofát vágni, ami az egyik specialitásom, szóval sikerül is. Igen, ha már kikerülünk a pikszisből, tegyük azt stílusosan és nekem ez igenis stílusosnak számít. Kinek a pap, kinek a papné, szól a mondás, persze valakinek a paplan, de hogy az összhatás még jobb legyen, még a mellkasom előtt is összefonom a karjaimat. Előfordulhat, hogy ez így már inkább egy gyerekes hisztinek tűnik, de ilyen az, mikor Salem felháborodik és a java még csak ezután jött. Mi az, hogy bűnhődni fogunk a gondolkodásmódunk miatt? Ez így baromira nem fair! Már a szabad gondolkodás sem jó? Háklis kis fickó ez, nem mondom.
- Már hogyhogy bűnhődni fogunk? – teszem fel a kérdést, de akkor ezt megválaszolandó, kinyílik alattam a föld és elnyel. Ilyet általában egy vérgagyi filmben szoktam látni, a delikvensek nagy része ilyenkor vagy kinyiffan, vagy a pokolra jut és csak utána dobja fel a lábát. Na várjunk csak, itt csak nem fordulhat elő semmi ilyesmi, mármint, ha itt lemegy a HP csíkom, akkor nekem annyi. Na, akkor most szerintem elkezdhetnénk pánikolni, de akkor minek a csúszda? Míg mindezt végiggondolom, leérkezem egy emelvényre, az esés utáni becsapódás erejét pedig sikerül arccal tompítanom, szóval elég nevetségesre sikerül a landolás. Valószínűleg, ha jobban odafigyelek, akkor nem úgy érek földet, mint egy kilapított béke, szétvetett tagokkal, arccal előre, de mivel így alakult, most már kár miatta sírni.
Ami először feltűnik nekem a landolás helyszínen, hogy az a valami, amivel szorosabb kapcsolatot létesítettem az imént, az egy sima valami. Oké, ezzel aztán beljebb vagyok, szóval nagy nehezen felkaparom magam a földről és felállok. A második dolog, ami feltűnik, hogy egy barlangban vagyok, de a gyér megvilágítás miatt nem tudok túl sok információt összeszedni róla. Mikor körülnézek, valami más is feltűnik, mégpedig az alulról jövő… Sziszegés? Na neee, azt ne mondd, hogy ez a hely egy rohadt kígyófészek. Óvatosan megközelítem a szélét, majd lepillantok, és azonnal leesik az állam.
- A francba! – csak ennyit bírok kinyögni, ezt sem ordítva, csak olyan félhangosan. Valaki nagyon humoránál volt, mikor ezeket iderakta. Oké, hát ezt nevezik jobb helyen szívásnak. – Ez egy szép nagy kígyófészek. Na, innen hogy jutunk ki?
Salem
Salem
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal97/500[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (97/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Silver Szomb. Jan. 03 2015, 20:36

Kicsit fordítva sült el, amit terveztem. Terveztem? Ez butaság, nem terveztem én semmit, egyszerűen meg szerettem volna védeni az álmainkat, a vágyainkat egy ellenséges lény manipulációjától. Ennek ellenére egyszer csak azt vettem észre, hogy a két lány képes lett volna feláldozni a sajátját, ráadásul az enyémért. Megdöbbentem, mi több, mérges lettem.
- Nem szabadna ilyen könnyen lemondanotok a kívánságaitokról! - fejeztem ki egyből ellenérzésemet a tettükkel szemben. A legkevésbé azt szerettem volna, ha meghajlanak eme velejéig gonosz, rosszindulatú lény akaratának. Ez egyszerűen elfogadhatatlan volt! Habár meg kell vallanom, Miss Shizuka nagyon aranyos volt, amikor elkezdett forgolódni, de akkor sem volt helyes. Ahogy az sem, amit Miss Mayumi tett. Egy egyszerű szóval, mint a béke, ilyen könnyen csőbe húzták, magához édesgette ez a Yorick nevű alak, és ellenünk fordította. Rossz volt nézni, megráztam a fejem. Akkor pedig különösen, mikor a szörny kinyilvánította verdiktjét. Egész egyszerűen nonszensz volt! Végig ez volt a célja! Kiválasztani a legkönnyebben befolyásolható egyént közülünk! Nem fogok neki megbocsátani!
- Ne félj, érted jövök, Miss Mayumi! - kiáltottam még tőlünk elváló társam felé, mielőtt leestünk volna a mélybe. Pont annyi ideig csúsztunk, hogy felocsúdtam és legalább minimálisan képes voltam irányítani az esésem, de azt már nem tudtam megakadályozni, hogy az utánam érkező Miss Shizuka ne rám essen. Talán így is volt jó, hiszen velünk ellentétben puhára esett.
- Jól vagytok...? - kérdeztem azonnal, miközben még én magam is nyögtem a landolás okozta rövidke bénulástól. Lassan eljutottak az érzékszerveimbe az ingerületek viszont, érzékeltem Miss Shizuka könnyűségét, a gyér fényt, a sziszegő hangot... kígyóverem? Köhögtem egyet-kettőt a felcsapódott portól, de aztán lassan feltápászkodtam, és leakasztottam az övemről a fakardom.
- Miss Shizuka, maradj mögöttem - szólaltam meg, miközben Mr. Salem mellé húzódtam, hogy megtekinthessem a helyzetet - Ide nem tudnak feljönni, biztonságban vagyunk - állapítottam meg, aztán úgy döntöttem, hogy egy hirtelen mozdulattal megütöm az egyik kígyót magunk alatt, hadd lássam, mennyire erősek, mennyire kell tőlük tartani. Próbáltam azt is megszámolni, hányan vannak, de a sok tekergés még az én szememnek is sok volt.
- Álnok hüllő, jól tőrbe csalt minket! - mérgelődtem, majd felsóhajtva lecsüccsentem, hogy kicsit kipihenjem magam és át tudjam gondolni, mit is kéne tennünk. Csak így, hogy nyugodt körülmények között rápillantottam a társaságra, vettem észre egy ismerős céhlogót, amit már én is viseltem.
- Aaah! Te is Justice League-tag vagy? *.* - szólítottam meg Miss Shizukát boldogan. Hisz' ki gondolta volna, hogy ilyen szerencsés leszek? Tényleg, mintha a sors fonalai kötnének ehhez a céhhez \o/
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/3800[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Aoi Shizuka Vas. Jan. 04 2015, 04:07

- Silver-san - motyogja egész halkan, s leereszti a kezét, s a fejét
Mayumi is támogatja, de a fiú jól hallhatóan nem törődik bele ilyen könnyedén
- Huh? Világbéke? Hordozója? - pördül meg, s néz Shizu értetlenül a hüllőre
- Ho-hogy lehet arról tárgyalni?
Arra a kijelentésre meg, hogy a a fiúknak bűnhődniük kell, teljesen megszeppen, félve lép hátrébb az npc-től, féltve őket a két fiúra pillant, aztán amikor az ő neve is szóba kerül, ijedten kapja fel a fejét
Az elfogadhatatlan szó úgy éri mint, akit pofon vágtak
- De hát... én csak... - kapkodva keresi a szavakat, nem is érti miért, de védekezni próbál a vádakkal szemben
Ahogy az ítélet megszületik, úgy zuhan térdre Shizuka, legyőzve, letaszítva
Már el se jut a füléig, hogy vezetőnek lett kinevezve, a bűn és büntetés terhe oly nagyot sújtott rajta
Aztán ahogy megnyílik a föld, s a kezei túl lassan és hiábavalóan nyúlnának ösztönösen is kapaszkodó után, sikítva zuhan alá a csúszdában
A hosszú és hangos sikítás, s csak akkor hallgat el amikor rekedtre sikoltotta magát, de addigra már vége is a csúszdának, s a légörvény belekapaszkodik a szoknyájába
Sikításra nyílnak az ajkai ismét, de már nem jön ki hang, csak a kezei kapnak gyorsan a nyakába szökő ruha szélei után, hogy a combjaira préseljék a szélben fodrozódó kék anyagot
Aztán puff landolás. Valamivel puhábban, mint azt várni lehetett volna
- Há-cá-cá-cáá - tápászkodik föl nyűgösen, a szemei is sűrű pislogás és fájdalmas ábrázat közepette pattannak fel
- si... - mered maga elé megrökönyödve - si... Silver-san?!! - tágulnak ki a pupillái egyszeriben, s mint az őrült söpör hátrébb pókjárásban, egész az emelvény szélére, s már éppen bocsánatot kérne, amikor...
ott pedig sziszegve fogadja egy kígyó feje, a villás nyelvét öltve rá, mire Shizuka sikítva rúgja vissza magát az emelvény közepe felé
- Ki-ki-ki-kiiiiiigyóóó! - hebegi remegve, egészen kicsire összegömbölyödve
- Biztos? - kérdezi hüppögve - biztos nem tudnak ide feljönni? Ott maradok, el se mozdulok!
A JL-es kérdésre csak a fejét rázza, miután, úgy-ahogy összeszedte magát, és térdre kuporodott
- Miért Silver-san, te... ? - kérdez vissza, s csak akkor tűnik fel neki a céh-jel
- Mi-mi-mi-mióta? - bök a levegőbe a kezecskéjével, épp arra, amerre Silver életcsíkja, s a jelvény leledzik
- Salem-san? - néz a másik fiúra
- Egy egész fészek? - kérdi kétségbeesve - Én, én... nem tudom...
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/1400[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Mayumi Vas. Jan. 04 2015, 13:45

Nevetséges volt a jelenet ahogyan egyik pillanatról másikra mindenki fegyvert ragad és a küldetésünk egyik fontos szereplőjére fogja azt, hogy számon kérhesse koránt sem kedves kérdését. Persze nem volt helyénvaló az, hogy csak úgy azt várja tőlük, hogy mondjanak le az álmaikról azért, hogy valaki mindent megkaphasson. Ráadásul pont egy olyan személy szájából akinek hőn áhított vágya a világbéke. A lány végül mindenki közé veti magát megvédve a kis aligátort, hogy a küldetése mégse legyen veszélyeztetve. Nem is sejtette, hogy a tette ilyen sokat fog jelenteni Yorick számára.
- Hogy én? - mutat magára döbbenten a lány, majd a többiekre néz kérdő tekintettel, látszik rajta, hogy egyáltalán nem érti, hogy mi történhetett ami miatt egyszer csak ilyen komoly kinevezésben részesült. - Én nem hiszem, hogy... vagyis ez olyan hirtelen jött, nem is tudom mit tehetnék. - picit még bele is pirult a dologba, ez egy elég komoly bóknak hatott, és férfi embertől nem mindennap kap ilyet egy lány. Többnyire csak üres szavak, jellegtelen dicséretek, amivel mindenki célja az, hogy magáévá tegye a kiszemelt nőszemélyt, tárgyiasítani próbálva. De ez a kis lény még ha nincs is saját akarata, és csupán egy tucat programkód, jól megírt programkód... mégis olyan bókkal állt elő ami valóban meghatotta a lányt. A kis jelenetbe feledkezve a ezüstös hajú fiú búcsúkiáltása térítette vissza a valóságba, a lányt, aki szégyellősen kapta karjait a szoknyája felé, hogy az le ne szakadjon vagy esetleg reppenjen fel az arcáig, a nagy zuhanás közben, így végül a kényelmes landoláskor sem hozott szégyent magára.
- Üdvö..zlet. - kissé bátortalanul de mégis kötelességének érezte, hogy még egy ilyen furcsa szituációban is a köszöntse a váratlan társaságát. Szemeit lassan körbefuttatta a szobában, sehol sincsenek a többiek, csupán kaja és még több aligátor. Persze az ételhez nem nyúl, helyette inkább egy kérdéssel nyit.
- Elnézést az illetlen belépőmért. De megtudhatnám, hogy hol is vagyok pontosan?
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal848/900[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 09 2015, 14:53

Mayumi:

Yorick visszatér és a szemközti székben foglal helyet, miközben az asztalnál ülők Mayumi felé fordítják fejüket. Egy kalapos kobold, jobb oldaladon aki a legközelebb ül hozzád pedig válaszol a kérdésedre.
- Kedves... - Yorick közbeszólt - ...Mayumi... - majd folytatta beszédét - ... Mayumi. Üdvözlünk téged a hivatalos kobold világbéke gyűlésen. Én Earnest Alaz vagyok, a 19. szint volt uralkodója, a gyűlés pedig azért jött létre, hogy világbékét teremtsünk világunkban. - mutatkozik be:


Earnest Alaz
a 19. szint volt királya
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Thanksgiving_kobold_final_SMALL


- Mivel sajnos eddig sikertelen volt minden gyűlésünk... - majd halkan hozzáteszi - ... az átkozott manók miatt...
Ekkor mindenki az asztalnál, Yorickot beleértve elkezdte rázni az öklét, összeszorítani fogait és mondani magában, hogy "az átkozott manók", majd mintha mi sem történt volna a néhány másodperces szünet után Alaz folytatta beszédét.
- ... és így úgy döntöttünk, hogy ezúttal egy külső erőt hozunk gyűlésünkre egy játékos fajt. Mivel maga tűnt a leginkább ide valónak, ezért önt érte a megtiszteltetés, hogy megtárgyalhassa velünk a világbéke elhozatalának módját... de mindezek előtt, hadd mutassam be önnek a gyűlés további tagjait. Tőlem balra, Koboldszakáll kapitány, a 4-es szint leggazdagabb kalózkapitánya:


Koboldszakáll kapitány
a 4. szint leggazdagabb kalózkapitánya
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai 1327469370499

- Rum áldjon köztünk.

- Tőle balra jobbkeze, Whiskeyszívű Jack.


Whiskeyszívű Jack
a legbátrabb kobold kalóz
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_dagger

- Hmpf...

- Mellette Don Kobleone, a 18-as szint legnevesebb koboldja.


Don Kobleone
a 18. szint legnevesebb koboldja
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai 1357438560088

- Hölgyem.

- Egy székkel arrébb az 1. szint erdei koboldjainak vezetője, N'kahan Khoru.


N'kahan Khoru
az 1. szint kobold törzsének vezetője
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_shaman

- Mocskos játékos!

- Tőle balra volt bossok és hadvezérek, Sounter, Rounter és Drounter, a halálos kobold trió.


Sounter, Rounter, Drounter (jobbról balra a képen)
a halálos kobold trió
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai 4e_kobolds

Csendesen néznek.

- Mellettük Grublik, a kobold bányászközösség vezetője.


Grublik
a kobold bányászközösség vezetője
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Advanced-Races-Kobolds-detail

- Tiszteletem.

- Mellette Frud, aki csak úgy idetévedt.


Frud
egy kobold, aki majdnem úgy néz ki, mint egy manó
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_artlibre_jnl

- Helló-belló!

- Velünk szemben pedig melletted van Dakobolen, a nemes kobold bárd.


Dakobolen
a nemes kobold bárd
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_Bard_by_D_MAC

- Szeretne a múzsám lenni?

- Tőle jobbra Zurikhan a nagy kobold varázsló.


Zurikhan
a nagy (és kicsit perverz) kobold varázsló
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Tumblr_n1ghtoz8We1ryejo8o1_400

Mosolyog és tekintete lejjebb vándorol.

- Mellette segítője Invoumzus, a kobold rúnabűvész.


Invoumzus
a kobold rúnabűvész
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_reading_scroll_by_d_mac-d4f2j62

- Üdvözlöm.

- Tőle jobbra a híres kobold felfedező hadosztag képviselői: Kontre, Fantor és Sleanten.


Kontre, Fantor, Sleanten (balról jobbra)
a kobold felfedező hadosztag képviselői
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_Spot_Art_by_D_MAC

Csendben ülnek.

- Mellettük Mikoblás, a kobold mikulás.


Mikoblás
a kobold mikulás
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Christmas_kobold_by_d_mac-d375irh

- Boldog karácsonyt utólag is!

- Mellette Arnherserten von Hölle, a rettegés ura.


Arnherserten von Hölle
a rettegés ura
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai 200px-Yb_kobold

- NEM ÉLED MEG A HOLNAPOT, ÁTOK SZÁLLJON RÁD ÉS RÁNTSA SZÍVEDET A POKOL BUGYRAIBA!

- Mellette Mierken, egy új tagunk.


Mierken
friss arisztokrata
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold_grenadier_by_tghermit-d4j87qj

- Örülök, hogy itt lehetek.

- Végül Bud.


Bud
valakinek ki kellett töltenie az utolsó széket
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Kobold

- Siastok super barátsaim.

- És gondolom a veled szemben ülő, híres pacifista, Yorick von Höhlével már találkoztál, hiszen ő hozott ide.
Megemeli a hangját, majd fennhangon szól.
- Üdvözlünk, Mayumi, az első játékos a nemzeti kobold béketárgyalásokon. - majd halkan odasúgja - Nevezheted akárminek, csak kobold és béke legyen benne. - ezután rendes hangon folytatja.
- Ha akármi kérdésed van akármelyikőnk számára, azt nyugodtan tedd fel, a tárgyalást utána megkezdjük.


Sizuka, Silver, Salem:

Silver vágását a kígyó meg sem érezte.

A kígyók közül lassan egy fej emelkedik fel... majd egy test is követi szerencsére. Az így megjelent játékos viselkedése kifejezetten fura, a kígyókkal együtt mozog, csukott szemmel, extázisban, majd visszabújik a kígyók tengere alá és sziszegve úszkál tovább.

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Latest?cb=20140720022109
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Mayumi Vas. Jan. 11 2015, 16:39

A lány picit meglepetten pillant végig az asztal körül ülő díszes társaságon, lassan körbevándorol a tekintete, majd pedig a kérdésére válaszoló férfi felé fordul, és türelmesen végighallgatja annak mondanivalóját. Mosolyogva bólint az üdvözlésekre, és mindig az aktuális illető felé pillant, a lehető legtöbb nevet próbálva memorizálni, hogy ne legyen belőle probléma a későbbiek folyamán, elvégre egy elég fontos gyűlésbe csöppent, nem lenne helyénvaló ha puszta mutogatásból meg mindenféle illetlen ragadványnévvel dobálózna. Leggazdagabbak, kalózok, maffia, mágusok. Alig tudja elhinni, hogy tényleg lehetősége adódott ahhoz, hogy ennyi nagy"ember" között lehessen. Valójában már egy régi álma volt, hogy egyszer ö is majd politikai pályára lép, és beírja magát a történelemkönyvekbe, de azóta már elvetette ezt az elképzelést, és minden idejét a kísérleteire szenteli.
- Uraim. Részemről a szerencse. - bájos, nőies mosoly, közben pedig összezárja lábait, és kiegyenesedik a székben. - Tényleg ez egy hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy itt ülhetek, ennyi híres, magas rangú személy társaságában mint maguk. Nem tudom szavakkal leírni ezt az érzést, amit most. Itt bent érzek. - kezét a mellkasához emeli, - Köszönöm. Tényleg köszönöm. Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni annak érdekében, hogy a gyűlést sikerrel könyvelhetjük el. A nap végére biztosan elkészülünk a világbéke tervezetével. Esetleg láthatnám a korábbi tárgyalások eredményeit? Bizonyára hasznos lenne ha elővennénk őket, és azok hasznos alkotóelemeiből válogatnánk, és a konfliktusgyanús kérdéseket átbeszélnénk, és olyan megoldást találnánk rájuk amely mindenki számára elfogadható lenne. - fonja össze ujjait, és elsőként a vele szembeülő Yorick-ra pillant, majd pedig a Ernest felé fordítja az arcát aki éppen az imént mutatta be a többieket. Nem szívesen kezdeményez máris olyan felé akiről még semmit sem tud, ezért inkább az óvatos kezdeményező stratégiát alkalmazza. A korábbi "társairól" már meg is felejtkezett, biztosan jól vannak ha pedig mégsem az nem az ö problémája. Idővel bizonyára ők is előkerülnek.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal848/900[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (848/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Salem Csüt. Jan. 15 2015, 21:45

Csapattársaim nem követték művészi leérkezési módomat, ők inkább a „kicsi a rakás” formációt részesítették előnyben, végülis nem mindenki egyforma, ők legalább nem olyan cikin terültek ki, mint én. Igen, mert békamód, széttárt végtagokkal érkezni égő. Köszönöm Yoricknak ezt a helyzetet, remélem most csuklik. Igen, egy pettyet zabos vagyok arra a törpegyíkra, amiért így kitolt velünk. Illetve most inkább bepottyantott minket egy barlangba, ami már alapból nem szerencsés helyzet, legalábbis, ha azt nézzük, mi mindent tartogathat egy barlang. Akár kazamata is lehetett volna, na nem mintha tudnám, hogyan is néz ki, mert még nem volt hozzá szerencsém. Lehet, hogy egyszer meg kellene néznem, milyen is az. Majd ha innen kijutunk. Apropó, innen. Hol is vagyunk tulajdonképpen? Annyit tudok, hogy valahol az erdő alatt kell lennünk, annyit azért nem estünk, nem mondom, szép kis pince.
- Én részemről teljesen jól. – válaszolom, majd körülfordulok még egyszer és még sokszor ebben a csapdában. – Már csak az a kérdés, hogy pontosan hol is vagyunk ilyen jól.
Kígyófészek. Miért pont kígyók? Utálom a kígyókat, mert síkos pikkelyeik vannak, rondák és bazi nagy agyarakkal vigyorognak rám. Azt nem mondom, hogy félek tőlük, egyszerűen csak ne legyek velük egy légtérben, de az most, ebben a helyzetben nem megoldható. Hacsak nem tanulok meg repülni és lebegek innen ki.
- Teljesen biztos, hogy nem tudnak feljönni. – erősítem meg Silver kijelentését és nem csak Shizuka meggyőzésére, hanem talán egy kicsit a sajátoméra is, mert nem nagyon szeretném, ha felpofátlankodnának ide. Jól elvannak magukban ott is, legalábbis remélem. – Én? – nem Salem, nem téged hívnak Salemnak. – Nem, én nem vagyok céh tag. Szólózom.
Mikor Silver megüti a kardjával az egyik kígyót, két gondolatom van. Az egyik az, hogy remélem elpixeleződik, a másik pedig, ha ez a dög elfüstöl, akkor a többi hogyan reagál majd. Egyik tippem sem jött be, mert a kígyó egyáltalán nem reagált rá, vidáman sziszegett tovább. Szóval, ha mondjuk beleesne valamelyikünk, akkor ezek figyelmen kívül hagynák? Gyanúm szerint ezt egyikünk sem akarja kipróbálni. Nincs kizárva, hogy akkor nem lenne valami reakció. Aztán mikor azt hiszem, semmi nem jöhet, a kígyók tengeréből egyszer csak kibukkan egy emberi fej. Nagy szemeket meresztve néztem, ahogy teljes egészében kiemelkedik, majd visszasüpped.
- Oooooké… - nyögöm ki nagy nehezen és még mindig le vagyok kissé sokkolva. – Ez most egy játékos volt, vagy egy NPC? – kicsit közelebb araszolok a verem széléhez, majd emeltebb hangon megszólalok. – Hahó! Hallasz? – mondjuk nem tudom, hogy az a valaki meghall-e, de egy próbát megért a dolog.
Salem
Salem
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal97/500[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (97/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Silver Vas. Jan. 18 2015, 20:23

Sok mindenre számítottam, amikor kinyúltam a kígyó után és kapott egy tockost a kardomtól. Például pixelekre eshetett volna. Ez totally superb kimenetel lehetett volna, akkor bátran le is vetettem volna magam az emelvényről, hogy szétcsapjak közöttük és megritkítsam őket. Aztán benne volt az is, hogy mondjuk csak félig viszem le az életét, és felbőszítem. Megpróbál ránk támadni, de mivel nem tud feljönni a rámpán, így csak kicsit agresszívebben sziszeg. Ez sem volt annyira vészes, aprólékos munkával lecsapdoshattuk volna őket. Pláne egy íjásszal a sorainkban. Aztán ott volt az is, hogy megharap, vagy kirántja a kezemből a fegyvert, miután rátekeredik. Ez már a rosszabb forgatókönyvek egyike lett volna, így örültem is, hogy nem ez történt. Deee... ez így, hogy meg sem érezte a kígyó az ütésem, ez most tanácstalanná tett.
- Aaaa... hát, egy pár napja csak - kaptam észbe Miss Shizuka szavait hallva. Picikét megráztam a fejem, a lány ijedtségét látva most aztán nem bizonytalankodhattam. Nekem kellett mellette lennem és megmutatnom, hogy nem kell félnie! - Sorry, nem volt időm még körbejárni a palotát és mindenkinek bemutatkozni ^^" Nagyon örülök, hogy megismerhetlek, Miss Shizuka Wink - mosolyodtam el. Jaj nekem, mi lesz velem ennyi csinos lánnyal körülvéve? Ő már a negyedik! Kezdem azt hinni, hogy a Justice League valójában Aincrad legszebb hölgyeit gyűjti egy csokorba, és nem is az Igazságért harcol... Na nem mintha baj lenne!
- Van valamelyikőtöknek valamilyen kristálya, ami segíthetne a túloldalra jutni? - kérdeztem a társaimat, de ekkor én is megpillantottam a fejet, és a hozzá tartozó, kígyók által ölelt testet. Ráncoltam és vakartam a homlokom rendesen, de olyasvalakinek tűnt, akivel talán lehet beszélni, úgyhogy csatlakoztam Mr. Salemhez.
- Mr... izé... Kígyó, tudna nekünk segíteni kijutni innen? - kérdeztem óvatosan, picit továbblendítve a megszólítás folyamatát. Aztán arra is fel voltam készülve, hogy megkérem Miss Shizukát, próbálja meg eltalálni az íjával, ha esetleg nem reagálna. De hátha nem ellenséges szándékú ez a furcsa alak.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_bal10/3800[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai Empty Re: [Küldetés] Kis Yorick Nagy Álmai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.