Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nox Nikki

Go down

Nox Nikki Empty Nox Nikki

Témanyitás by Nox Szer. Nov. 26 2014, 12:30

Első bejegyzés

A nevem Nox, mint az ókori görögök többistenhitének éjszaka istennőjének neve. A Sword Art Online világán, Aincrad-on kívül Kurourufu Rumi néven ismernek. Szép név, de az nem én vagyok, Rumi csak egy tradicionális család másodszülött lánya, aki neveltetése és kiképzése okán képtelen arra, hogy szembenézzen érzelmeivel. Míg én, Nox nem hogy szembenézni, hanem át karolni is tudom őket, így szerelmemért bármire képes lennék. Bármire...
Sikeresen én is megérkeztem Aincrad-ba, bár eleinte szokatlan volt az irányítása, de úgy érzem sikerült bele jönnöm. Már csak Tatsuya-kunomat kell megtalálnom.

Második bejegyzés

Mielőtt megtalálhattam volna Tatsuya-kunomat az admin megjelent és mindenki a valós kinézetét kapta meg. Így könnyű lesz megtalálnom, de valami fura történt. Elsötétült minden, aztán mikor újra láttam az Aincardi-i világot egyedül voltam a tér közepén.
Mint kiderült hibernálva volt a karakterem jó másfél-két évre.
Miközben kerestem Tatsuya-kunomat egy NPC-be botlottam, aki a szintem számát 10-re emelte.
Remélem Tatsuya-kunom még él és megtalálom.

Harmadik bejegyzés

Tatsuya-kunomat nem találtam még meg, pedig az eddig általam ismert összes felhasználó nevén kerestem, de vagy nem volt ilyen felhasználó, vagy nem ő volt az.
Hiányzik nekem, túl régóta nem láttam. Tatsuya-kunom tarts ki, már kereslek!

Negyedik bejegyzés

Sokáig nem írtam, mert híreket kergettem. Egyik helyen sem volt még ott. Nem adom fel, Tatsuya-kunom, megfoglak találni!

Ötödik bejegyzés

Csak a szerencsémnek köszönhetem, hogy túléltem ezt a napot. Meg kell erősödnöm, fejlődnöm kell, hogyha meg akarom védeni Tatsuya-kunomat. Olvastam egy hirdetést, hogy valaki edzést tart délután három órakor. Szerintem elmegyek oda.
Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nox Nikki Exp_bal124/500Nox Nikki Exp_ures  (124/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nox Nikki Empty Re: Nox Nikki

Témanyitás by Nox Csüt. Jan. 22 2015, 22:59

Hatodik bejegyzés

Találtam egy lovagot, valamilyen Ryutoshi nevűt, akinek segítségével belerázódtam az itteni harcba. Ez szükséges, hogy Tatsuya-kunom hasznára legyek.
Hetedik bejegyzés

Még mindig sehol nem találom, de még hírt se hallottam róla, még olyat se találtam volna, aki ismerne valakit, aki találkozott vele. Ez... ez kiborító!
Alig tudok emiatt aludni.
Nyolcadik bejegyzés

<3 <3 <3 MEGTALÁLTAM! MEGTALÁLTAM! <3 <3 <3
Benedict Arata az én Arata-kunom. Ő is ÖRÜLT nekem! A szafariban találkoztnuk, mikor én csak a halászat és vadászat jártasságomat akartam fejleszteni, hogy majd sok-sok finomságot csinálhassak az én egyetlen Tatsuya-kunomnak, aki elfogadta a barát jelölést!
<3 <3 <3 Így bármikor újra rá lelhetek! <3 <3 <3
Megj.: óvatosan kell bánni vele, mert ő is megsínylette a két évet itt Aincardon.
Kilencedik bejegyzés

El kell csábítanom Arata-kunomat és meg kell erősödnöm, hogy mindenhova elkísérhessem! Utóbbival nem lesz sok gond, csak túl sok idő, viszont csábítani hogyan kell?
Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nox Nikki Exp_bal124/500Nox Nikki Exp_ures  (124/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.