Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katha vs Miu

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 23 2014, 19:52

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Katha vs Miu - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 23 2014, 20:48

Úgy néz ki, hogy Katha  elég hamar fel tudja magát húzni a dolgokon. Majd miután túl jutottunk a peches támadások emlegetésén. Érdeklődve vártam, hogy mire is kíváncsi. Bár annak nem igazán örültem, hogy ő is ölt már és még önszántából is. Jó igaz önvédelem volt, de akkor is önszántából tette.
-A szemkötőm? Talán köze van a képességemhez, talán nem. De mindenesetre a másik szememnek nincs semmi baja tökéletesen látok arra is. Viszont én jobban érzem magam így a bőrömben.

Na persze azon kívül, hogy eltakarja szemem semmi egyéb funkciója nincs a szemkötőmnek. De szükséges megtudnia ezt, főleg azt nem, hogy nem is tudok képességet használni ellene. Mivel az én képim a mobok ellen van és pvp harcokon teljesen haszontalan. Meg hagyj higgye csak azt, hogy nyomós oka van a szemkötőmnek. De a válaszom után nem sokkal már földhöz is vágott egy kristályt. Na igen jó ideje tervezek én is ilyen kristályt venni, de még sose jutottam el a boltokig. Kicsit elméláztam, majd jött a szívroham. Most komolyan kiszúrta szemem. Az előbbi megjegyzését azt hittem csak viccnek szánta, de komolyan megtette. Hirtelen elsötétül a világ, persze nem veszítettem le örökre a jobb szemem, de nem is lesz rögtön újra ép. Hirtelen meglendítem az eddig ölemben pihenő kardom és vágok egyet a lány felé. Mármint remélem, hogy felé vágok mert egyelőre semmit se látok. Amint nincs Katha a közelemben pedig fogom és a szemkötőt ami eddig a bal szemem takarta most áthúztam a jobbra. De csak addig, míg az avatárom pixeljei helyre nem állnak. Próbálok minél hamarabb ráállni a másik szemem használatára, bár a füsttől így se úgy se látok semmit. Feltápászkodom és ott maradok a falnál, így a hátam legalább védi a fal és csak magam elé kell koncentrálnom na meg az oldalamra.


Hp: 41/50 Páncél: -
4/5 meg lett a három korona a képesség hatástalanítva lett :3
Pihi: 1/5


A hozzászólást Miu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 25 2014, 13:59-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal10/2100Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 23 2014, 20:48

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Miu - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Katha vs Miu - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Nov. 30 2014, 16:19

- Aha… - bököm ki végül a csajszi furcsa magyarázására.
Még szép, hogy elvesztettem a fonalat. Ne beszéljen már így ilyen nyakatekerten ember. Mindegy a stratégiámon nem változtat. A kristályt elővarázsolom a leltáramból, és nemes egyszerűséggel a földhöz vágom minden erőmből. A füst el is érte a hatását, mint említettem már az én szemem hamar hozzászokott. A pengéjétől szinte már nem is félve szaladok hozzá közel, és támadásom be is talál. Elmosolyodok, ahogy Miu ennyire beparázott, amint a bökőm kibökte a szemét. Szinte már élveztem is ezt a kis „fájdalom” érzetet felé. Kis időre, de valójában megvakítottam. Már nem is lesz gond, ha nem lenne a regenerálódás. Pedig tök egyszerű lenne egy vak ellenféllel harcolni. Ám valamit nagyon elnéztem. A lány olyannyira megrémült, hogy össze-vissza kezdett el kapálózni, mire az egyik csapása végighasította mellkasomat. Felnyögök, és hátrálok egy-két lépést. Ösztönösen a mellkasomra szorítom a kezemet lihegve. Mérges arccal nézek a lányra, Ilyen nincs! Hiába aktiválom, sorra a dolgokat nem tudom megölni. Összeszorítom a fogam, ahogy észreveszem, hogy mindössze már csak 5 HP-m maradt. De nem adhatom fel. Dühösen nekirontok hát ismét még egyszer, de előtte ellövök egy pajzs Kristályt. Így ha el is találna a kristály, akkor is kinullázza a csapását… legalább a Pihi utánig bírjam ki… Csak addig… Továbbra is a füst leple alatt közeledek felé némán, és most a nyakát veszem célba. Előbb látásától fosztottam meg, most talán majd egy pillanatra a légzéstől is. Nem szabad elvesztenem az eszemet. De a helyzetem tényleg nagyon hiábavaló. 5 ütést kéne még bevinnem… 5 nyamvadt ütést.

// támadok, + pajzs kristály aktiválás //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal75/1500Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 30 2014, 16:19

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Katha vs Miu - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 30 2014, 18:01

Nem látok semmit se a füsttől. Az avatárom se jött még rendbe teljesen, de még jó, hogy két szemem van. Bár attól még itt van a füst. Csend van nagyon is. Sőt még azt se tudom, hogy hányadán állunk a dolgokkal. Mármint arról nincs fogalmam, hogy mennyi Hp-ja lehet még az ellenfelemnek, meg azt se tudom, hogy az előbbi hadonászásom talált e cél vagy sem. Viszont úgy ahogy stabilan vagyok a hátam biztos, hogy védve van, minden egyéb irányból jövő támadás kivédése felől meg a szerencsém fog dönteni majd. Kicsit se tetszett az előbbi húzása. Persze harcolunk bármi megtörténhet, de szándékosan tolta ki a szemem és talán még élvezte is, hogy kétségbe estem. Ez a nő egy beteg szadista, barátságos küzdelembe nem szokás megcsonkítani a másikat vagy tényleg ennyire kis naiv lennék. Mindenesetre jobb, ha összeszedem magam és kicsit jobban oda figyelek a dolgokra, nem akarok több ilyen ijesztő meglepetésben részesülni…Míg elvoltam magamnak a ködben, addig meg is érkezett a következő támadás felém. Most meg torkomnak esett, de most legalább nem kaptam majdnem szívrohamot. Meg rest se voltam viszonozni a támadást. Megpróbálom én is átszúrni a torkát csak, hogy viszonylag kvittek legyünk. Most itt van a közelemben, szóval látom, bár az nem jelenti azt, hogy sikerül is a támadásom. Akárhogy is lesz továbbra sem mozdulok a helyemről. Addig még tart a füst jó vagyok én ott ahol vagyok. Ha elkezdenék bolyongani a füstben semmivel se lenne nagyobb esélyem, mint egy helyben maradva. Bár már nem is olyan sűrű ez a füst, úgy néz ki kezd letelni a kristály hatása.


Hp: 33/50 Páncél: -
Pihi: 2/5
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal10/2100Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 30 2014, 18:01

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Katha vs Miu - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Dec. 02 2014, 13:41

Gyűlölöm… Gyűlölöm a rendszer! Gyűlölöm a füst kristályt is! Pont most üt luftot a csaj. Pont most, mikor aktiválom a pajzs kristályom. Ez nem lehet igaz. Dühös arccal hessegetem el az utolsó füst pamacsokat előlem. És mérgesen fújok egyet, hogy megpróbáljak lenyugodni. Nem nagyon sikerül. Ez csak arany pazarlás volt eddig, és még mindig kéne legalább két, ha nem három találat nekem, én meg hiába élném túl ezt a kört, akkor se érnék el semmi, ha Kis Potit innák, mert utána megint csak 1 csapás lennék. Tudtam, hogy az a 2 HP, ami pihenésem miatt ment el, lesz majd a hibás. Mindig ez van. Mindig. Nem lehet igaz, hogy mi a francért nem sikerül végre győznöm. Már rég győztem volna, ha a szerencse, nem most játszana a csajszi mellett. De úgyis tudom mi lesz. Most ki kell pihennem magamat az eddigi rohamok után, erre jön és lecsap. Úgyis ez lesz, tudom jól. Nincs akkor mákom, hogy luftoljon. Idegesen elfújom a szemem elé lógó tincseket, majd védelmi állást veszek fel. Nem érdekel, ha vesztek, de akkor sem adom fel. Ha kell, de erőszakkal is megpróbálom Fortunét magam mellé állítani. Még nincs minden vesztve, még lehet mákom. Csak az veszít, aki feladja! És én ha itt pusztulok sem adom fel. Nem, nem, nem és nem! Akkor is szétszurkálom! Wááá de most már tényleg luftoljon egy csomót, mert elegem van belőle, hogy én lövök csak állandó mellé. Kiborít. No nembaj jön, még kutyára dér. Lesz még kutyából szallona. Elásom, mint kutya a csontját. De mit kötöm én itt az ebet a karóhoz? Vagyis… honnan francból jönnek ezek a kutyás hasonlatok?

// pihikör //

Off: nem tudtam miről írjak, így egy bekattanós rész jött xD
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal75/1500Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Miu Szer. Dec. 03 2014, 16:36

Nem sikerült a torokátmetszős tervem. No, sebaj legalább már a füst felszállt. Meg most már a nem régiben kitolt szemem is helyre jött, szóval vissza is vettem a bal szememre a szemkötőm az eredeti felállás szerint. Úgy nézem, hogy az ellenfelem idegei egyre jobban kezdenek elpattanni. Kezdek félni ettől a nőtől. Minél tovább harcolunk annál ingerültebb és szadistább lesz. Remélem már nem sok van hátra a küzdelemből. Ahogy elnézem Katha az aki a végét járja, bár kitudja, hogy milyen trükkök vannak még a tarsolyában. Lehet megint lemérgez vagy használ valami zavaró kristályt vagy valami egyéb hatással bíró valamit. Én már régen nem követem azt, hogy mi folyik itt csak történik minden egymás után…Kissé mintha elfáradt volna a csajszi, ennyire azon van, hogy ő nyerjen meg azon, hogy kikészüljek idegileg, de az más tészta. Viszont ezek után már tényleg nem finomkodom. Megindulok felé és amint elé érek a kardomat megpróbálom a mellkasába szúrni egy elegáns mozdulattal. Ha sikerül akkor a szúrás a szívét fogja érni. Én úgy érzem ezzel eléggé viszonozni fogom neki az eddigieket. Bár az szívás lenne, ha kivédeni. Akkor biztos, hogy kétszeresen bosszulná meg rajtam és kínozhatnánk egymást tovább. Ha most nem sikerül találatot bevinnem neki, akkor a következő körben feladom a játékot. Ő úgy is nagyon nyerni akar, én meg szeretném megőrizni a lelki nyugalmam. Amint túl vagyok a támadásomon, rögtön ugrok is egy nagyot hátra és várom, hogy támadjon vagy legyen valami egyéb történés. Nem szeretem ezeket a „vérre” menő harcokat és sajnos az ellenfelem túlságosan is komolyan veszi ezt a kis játékot. Szóval én már érdeklődésem vesztettem a játékunk iránt.

Hp: 33/50 Páncél: -
Pihi: 3/5
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal10/2100Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 03 2014, 16:36

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Katha vs Miu - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Dec. 04 2014, 18:59

Mindjárt gondoltam, hogy nem lesz olyan szerencsém, mint a csajszinak volt eddig. A támadás lesújtott, és a HP-m 0-ázódott. Pár perccel később az Aréna bejáratánál végül fújtam egy nagyot. Végiggondoltam a harc menetét ismét, és megvakartam a hajamat.
- Eh azt hiszem a mai napom elég silány volt. – mondom, de végül elmosolyodok, és a lány felé fordulok – Nagy máker vagy az meg kell hagyni. No nem baj, ha mindig nyernénk túl elszállna az agyunk nem? Hehe. Na mindegy köszönöm a harcot. – Ejj most 2x több pontot kell szereznem, hogy visszaszerezzem a pontjaimat…
Felemelem az öklömet búcsúzóul, várva hogy adjon egy öklös pacsit, majd ha megtette megfordulok, és hátam mögött még egyet visszaintve elballagok, hogy egy gyors és könnyű meccset keressek magamnak. Viszont elég bosszantó volt a tény, hogy ez most jó pár pontomba került… Na mindegy legalább tudom, hogy a Füst Kristály sokat nem segít a harcban, sőt veszélyeztet, mert az enemy lehet megveszik tőle. Ejj mennyi pénzt pazaroltam én el mára…. eh.. majd megint be kell vásárolnom. A potik közül már meg van, hogy mik kellenek, a mérgekből viszont fel kéne nagyon pakolnom magam. És a kristályokból se ártana… elvileg van egy-pár ami használható lenne PVP-ben bár nem vagyok benne biztos. Mindenesetre lehet megint fel kéne keresnem Shuékat? Ha másért nem is megnézném van-e újdonságuk, bár nem hiszem, hogy túl sok lenne…. wááá hogy érném már el a 10. szintet. Akkor lehetne már T2-es cuccom, és nem kéne ezekkel szenvednem. Meg persze második képesség is befigyelne, ami elég hatékony lesz a megérzéseim szerint… bár mint kiderült tévedek én elég gyakran.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal75/1500Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Miu Csüt. Dec. 04 2014, 19:25

El se hiszem sikerült. Nyertem és most újfent az aréna előtt állok kissé meglepve. Ezt nem gondoltam volna egyszer sem. Az én harci tudásom nem sok és se kristályok, se potik, se mérgek nem voltak a segítségemre és nyertem. Komolyan fene nagy szerencsém van. Bár lehet azért nyertem én mert engem kicsit se izgatott a győzelem én csak is magamat akartam elfoglalni ezzel a kis játékkal.
-Hát igen az biztos, hogy sok szerencsém van. –kapok a fejemhez kissé zavartan, mostanra teljesen eltűnt az a érzés ami még a harc közben ült rám- Ugyan nincs mit! Inkább én köszönöm, sikerült megint rájönnöm egy-két dologra és viszonylag jól is éreztem magam.
Úgy néz ki Katha is megnyugodott most, hogy vége lett a játéknak. Ököl pacsi \o/ Akkor most már jóban leszünk. Ezek szerint csak a harcidejére őrült meg kicsit. Az ököl pacsi után már indult is útjára. Csak gyorsan intett egyet és rohant is tovább.
-Viszlát! További szép napot neked!
Integettem és kiabáltam utána. Miután a lány eltűnt a látó távomból, úgy gondoltam meg kéne nézne, hogy mi is jár ezért az arénázásért. Mert arról fogalmam sincs csak idejöttem szét nézni, meg harcolni mert pont volt hozzá kedvem. Utána jártam a dolgoknak és a rangsorolás meg a pontok nyerése nem igazán hozott lázba. Még az egyes rangokért járó külön jutalmakban sem láttam meg a fantáziát. Tehát továbbra se a nyerés miatt fogok ide keveredni. Csak is akkor jövök ide, ha kedvem lesz hozzá és kész az, hogy nyerek e vagy veszítek továbbra sem fog érdekelni. A kimeneteltől függetlenül még jár az exp és az aranya, ez nekem bőven elég is. Miután kiokosítottam magam nem volt több értelme maradnom, szóval mára én végeztem, irány hazafelé.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Katha vs Miu - Page 2 Exp_bal10/2100Katha vs Miu - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 07 2014, 16:32

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 02. 04-én küzdhettek meg.

Jutalmak: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Miu +60 pont
Angelica Katharina -15 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Miu - Page 2 Empty Re: Katha vs Miu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.