Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kendozzunk! (Miu vs Danee)

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Vas. Nov. 16 2014, 16:52

Well, well, hol is kezdjem... az úgy volt hogy...

Hogy is? Annyi oka volt, hogy így tegyek. Például mert... mert például nagyon aranyos lány. Némiképp visszahúzódnak tűnik eddig, de lehet, csak nem ismerem eléggé. Van benne valami, ami miatt nem megy ki a fejemből.

Nem is tudom, nem egészen a megjelenésére gondolok, bár kétség kívül nagyon különleges már csak ebből a szempontból is: a szinte már fehér, hamuszín haja, a szemfedő pirate , amit az egyik szeme fölött hord. A bal fölött, ha jól emlékszem.

És az az alacsony, kislányos termet és alkat. Lehet tényleg lolicon vagyok, csak nem merem bevallani magamnak se :S  Már Zakuroval is volt valami hasonló és hát... de az egyik másik történet

Ami pedig az indikátorát illeti... Hm... Vörös!!! Hogy lehet vörös egy ilyen cuki lánynak az indikátor színe? Mi tehetett vagy mi történt vele, hogy ilyenre vált?
Mondjuk, ha nem kedvelném már első perctől fogva, talán megijeszthetne a szemfedő, az indikátor, vagy akár a hajszíne is... nem tudom hogy kellene-e aggódnom, de valahogy nem ez az érzés fog el vele kapcsolatban...

Annyi mindenre kíváncsi vagyok! Ráadásul, talán éppen kardforgató is... már nem emlékszem. Ki kéne hívni egy barátságos meccsre. Ja!
Mert igazából egy jó fajta mérkőzésre is lenne kedvem, rendbe hozni a berozsdásodott izmokat, meg elszakadni kicsit a rutintól.

De azt hiszem van némi szintkülönbség kettőnk közt, már csak a felszereléséből ítélve. Bár ez is csak puszta feltételezés! Lehet, hogy csak nincs elég colja rá, vagy megtévesztés... vagy mit tudom én.

Te jó ég, semmit se tudok róla, pedig már annyiszor összefutottunk!
Már csak ezért is. De akkor viszont saját felszerelésemben nem lenne ildomos kihívni. A japcsiknak van néhány kardforgatással kapcsolatos hagyományőrző küzdősportjuk, ami a Kenjutsuból jön, mint az Iaido, bár az ide nem igazán lesz jó azt hiszem... talán... amit mindig is ki akartam próbálni élőben is, nem csak nézni. Kendo!

Danee írta:Szia Miu!
Lenne kedved talizni újra? Múltkor a horgászgatásba egy kicsi belealudtunk, úgyhogy úgy gondoltam, mozoghatnánk most inkább helyette, egy kis sport! Ha jól emlékszem kardforgató vagy te is, mint én, ugye? Arra gondoltam, hogy kipróbálhatnánk a kendot, az nagyon leegyszerűsítve ilyen bambuszkardos vívás. Gyere át hozzánk, ha gondolod, van egy kis dojonk a céhházban! Megadom a címet is, nyitva leszünk!

Üdv:
Danee
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Pént. Nov. 21 2014, 00:04

Ma reggel ara ébredtem, hogy vadászni akarok. Még hozzá mókusra. Valamiért őket ítélem a legnehezebben elfoghatóknak. Mert kicsik is gyorsak is és még mellé a fák koronáin közlekednek, meg ott is élnek. Bár ezt megértem, ott fent sokkal biztonságosabb, kivéve ha az ami elől a fára másztál utánad tud mászni. De azt még mindig nem értem, hogy miért akarok én most mókust fogni. Főleg úgy, hogy tisztában vagyok azzal mennyire is szerencsétlen vagyok. A csodás egyensúly érzékemmel biztos, hogy egyet se fogok tudni elkapni. Viszont ez a gondolat most megszállt és beleőrülnék, ha nem ezt csinálnám. Néha még én se tudok kiigazodni magamon, nem hogy még mások. De lehet nem fogok annyiszor pofára esni, mint egyébként, hisz nem rég vettem magamnak akrobatika jártasságot. Ami első szinten lehet nem csinál sokat, de azért hátha sikerül végre stabilabban megállni a lábamon. Neki kezdtem hirtelen felindulásból a mókus vadászatba. Ami nem igazán ment jól. Még pofára esnem és zuhannom nem sikerült ugyan, viszont ezek a kis jószágok nagyon jól elfogócskáznak velem. Oly annyira, hogy már az a érzésem kezd támadni, hogy direkt szórakoznak velem. Még egy kis ideig kergetőztem az apró állatkákkal, majd feladtam a küzdelmet és úgy döntöttem inkább leülök és nasizok egy kis sütit, majd haza megyek. Persze amint előkerült a süti a mókusok is előkerültek rögtön és már startoltak is rá a nasimra. Komolyan, ha lett volna eszem arra, hogy kajával csaljam elő őket, akkor egy csomó energiát megspóroltam volna. Így már nem is szaladnak el, hogy sütit lophatnak tőlem. Na mindegy ezt most akkor fél sikernek veszem, nyertem is ellenük meg nem is…Már egész kezdtem összebarátkozni a kis szőrgolyókkal, mikor épp jött egy üzenetem a pittyogó hang hallatán pedig szétszéledtek a mókuskák. Akkor ez is csak eddig tartott. Megnyitottam az üzenet és elolvastam. Azon már meg se lepődtem, hogy ki írta az üzenetet. De azt még mindig nem értem, hogy honnan a fenéből jutok én az eszébe. Mindegy is.

Szia!
Igen, kardforgató kasztba vagyok. Egy hosszú öt perc és ott leszek. Csak türelem. 

Bepötyögtem a válasz üzenetet és már el is küldtem. Majd a maradék sütim lepakoltam annak a fának a tövébe amire a mókusok felszaladtak. Aztán megindultam a megadott cím felé. Persze nem vettem sietősre a dolgot, bár az amiatt is van, mert kissé nehezen tájékozódom, még térképről is. Kis bolyongás után megtaláltam azt az említett céhházat. Meg kis bolyongás a céhházban is és már meg is leltem azt a dojot. Óvatosan elhúztam az ajtót és bekukucskáltam.
-Hahóó!
Majd beléptem és gyorsan elmondtam azt az apró lényeges dolgot, ami úgy is kiderült volna, de kevesebb energia veszteség, ha szólok előre. Feltartottam a jobb kezem a levegőbe, mint a kis iskolások és kezdtem is a mondandóm.
-Közlöm, hogy nem tudok kendozni és a kasztom ellenére még csak kardforgatáshoz sem értek. Igazából semmihez se értek túlzottan ami harc vagy azzal kapcsolatos.
Leengedtem a kezem és széles mosollyal az arcomon vártam.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Szomb. Nov. 22 2014, 23:25

- Szia, Miu - üdvözöltem kedvesen - Gyere be! - intettem felé

A dojo is új installáció volt a céhházban, ahogy szobám se rég óta állt még. Pedig a céh maga már nem volt teljesen új. Azóta Lancer elhagyott minket, külön utak után nézve, Hime pedig megtalált bennünket, és szívem szerint reméltem, hogy sokáig velünk marad, míg csak jól érzi magát köztünk. Titkon reméltem, hogy mostani vendégem is meggyőzhető majd az előnyökről...

- Semmi baj, akkor ez egy remek alkalom lesz, hogy megismerhesd a kasztunkban rejlő lehetőségeket! - tápászkodtam fel törökülésből. Mellettem egy gondosan összehajtogatott ruha hevert, amelyet most fel is nyaláboltam, s mezítelen talppal odasétáltam a lányhoz.

Shinai & Kendo Gi:

- Készültem neked egy gyakorló ruhával. Japánban effélét hordanak, akik kendóznak, vagy aikidoznak - nyújtottam át Miunak
- Pont olyan mint amit rajtam is látsz -
tettem hozzá magyarázatképpen - Természetesen hozzád igazodik méretben, akárcsak a vérted
- A női öltöző pedig arra lesz, ha gondolod... -
mutattam a dojo túlsó végéből nyíló tolóajtó felé

- De mielőtt neki látnánk, meg persze átöltöznél, elmagyarázom, mire is gondoltam. Mert én sem Kendoztam még, bármennyire is furán hangozik. Viszont nagyon tetszik és talán egyszer tényleg kipróbálom, már rengeteg videót láttam, utána olvastam a neten, láttam már bajnokságon is élőben, bemutatókon

A fal mellől vettem magamhoz egy botot. Bambusz bot volt, nem túl nehéz, tompa, és még védőkupak is volt a végén, meg egy korong-szerű védelem a markolat fölött

- Nem hiszem, hogy hasonló lenne a pontozásunk, vagy egyáltalán ugyanolyan szintűek lennék, ezért is vetettem el a hagyományos párbaj ötletét. Kigondoltam egy pont rendszert. 15-15 pontunk lenne, és 4 különböző támadható testtáj
- A leggyakoribb, ahova ütést szoktak mérni, a Men -
érintettem meg Miu homlokát - a fejre
- Aztán a Do, a testre -
paskoltam meg a lány oldalát - mindkét oldalon, hasmagasságban
- Kote, az alkar -
ragadtam meg finoman a karját - kesztyűt szoktak használni, és annak a szárát ütik ilyenkor, de mi nem fogunk, nekünk elég az alkar is
- És végül... -
az ádámcsutkámra böktem - a legnehezebben eltalálható és legveszélyesebb pont, a Tsuki!

- A kendoban erre a ruhára még külön sisakot, vértet és kesztyűt öltenek, de mivel nekünk itt nincs fájdalom érzetünk, ezért én fölöslegesnek tartom. Nem tudjuk marandóan megsebesíteni egymást, és nem is az életcsíkunk lesz a mérce.

- Ez pedig a kardunk, a Shinai -
mutattam fel az imént kézbe vett bambuszkardot
- Minden találat egy-egy pontot fog érni, aki hamarabb eléri a 20 pontot az ellenfelén, az győz. A Tsuki, a legnehezebb 5 pontot ér, a Men 4et, a Do 3at, a Kote 2t.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 23 2014, 17:58

Gondolkodás nélkül léptem be a dojoba, majd gyorsan körbe forgattam fejem és kicsit jobban szétnéztem odabent.
-Köszi. Nem gondoltam volna, hogy ennyire komolyan veszed a dolgot, hogy a ruhákat is bekészíted.
Volt valami ami megütötte a fülem és már kérdést is alkotott bennem csak Danee annyira neki kezdett magyarázni, hogy alig tudtam szóhoz jutni. De amint tartott egy lélegzet vételnyi szünetet én már kaptam is az alkalmon és szóra nyitottam a szám.
-Japánban? Akkor ezek szerint te nem vagy japán, ugye? Ha, így emlegeted velük kapcsolatban a dolgokat. Plusz ennyire nem kell bele menni a részletekbe az öltözékkel tisztában vagyok csak a szabályokkal nem, meg a kivitelezéssel.
Amint sikerült felköhögnöm ezt a pár mondatot, már hallgathattam is tovább a srácot. Szépen elhalmozott az infókkal. Valahol a fejtágítás közepénél azt hittem, hogy állva elalszom. De tartottam magam és igyekeztem oda figyelni arra amit mond. A nagyja dolgot fel sem fogtam, de a lényeget talán igen. Azt mindenesetre megtudtam jegyezni, hogy hova kell ütni ahhoz, hogy pontot szerezzek. Azt már viszont nem jegyeztem meg, hogy mi mennyi pontot ér. Mire oda ért a magyarázással, már össze-vissza kavargott a fejemben a sok infó.
-Azt hiszem a lényeget sikerült felfognom.
Ült ki az arcomra egy zavarodott és erőltetet vigyor. Már kezdtem megfulladni a sok infó alatt, örültem, hogy abbahagyta végre.
- Gyakorlatban majd jobban megtudom jegyezni, mint elméletben. De akkor én most megyek is gyorsan átöltözöm és utána részemről kezdhetjük.
Futólépésben haladva mentem az öltöző felé és amint beértem és magamra csuktam azt ajtót elengedtem egy jó nagy sóhajtást, hogy kicsit magamhoz térjek az előbbi infórohamból. Gyorsan magamra kaptam a gyakorló ruhát amint kaptam, felfogtam hajam lófarokba és már viharoztam is vissza Daneehoz.
-Készen is vagyok! Felőlem kezdhetünk is! De előbb elmondanád megint, hogy mi hány pontot ér. Meg Tényleg nem tudom, hogy kéne neki fogni a dolognak… Szóval mi lenne, ha bemelegítés gyanánt kicsit átvehetnénk az alapokat, csak ne szóba mert akkor sose fogom megérteni a dolgokat és mondani amúgy is egyszerűbb, mint csinálni.
Sikerült újra energiát préselnem magamba. Most már csak tényleg azt remélem, hogy kevesebb lesz a szóbeli rész és több a cselekvés.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Vas. Nov. 23 2014, 19:54

- Szeretem megadni a dolgok módját, ha van rá idő! - bólintottam mosolyogva. Jól esett, hogy észrevette, és hangot is adott neki. Nagy várakozással néztem ugyanis elébe ennek a kis tornának
- Hm? Mármint? Hogy érted, hogy nem vagyok... ? -
estem ki a szerepemből. Rápislantottam a fakó bőrömre, ami az europid emberek sajátja volt, és hátrasimítottam rövidre nyesett hajamat
- Eddig azt hitted? -
néztem rá értetlenül - Hát... tényleg nem vagyok japán, de azt hittem ez egyértelmű... európai vagyok, egy kis országból... Egész pontosan magyar, de ez nem fontos. Imádom japánt és pont kilátogattam, amikor a játék... szóval nem csak a SAO-ban ragadtam itt, hanem Tokyoban is. Nem otthonról jelentkeztem fel ha erre gondolsz...
De ha zt mondod, hogy már ismered ezeket a dolgokat, akkor tényleg felesleges részleteznem...
- Mert akkor te japán vagy, nem igaz, Miu-chan? A legtöbb játékos elvileg szigetországi kell legyen...
Láttam rajta, hogy sok volt így ez egyszerre, de gyorsan túl akartam esni az elméleti részen, nem gondoltam volna, hogy ennyire töményre sikerül.
- Az jó... ha a lényeg megvan, rendben menj csak! -
követtem szemmel az öltözőig, aztán mikor behúzta maga után az ajtót...
Mikor egyedül maradtam újra az üres dojoban
Mit csinálok én valójában? Miért nem tudok a saját korosztályommal barátkozni. Tényleg lolikon lennék? Menthetetlen? Vagy más oka van?
A shinaira támaszkodva töprengtem, amikor újra félrecsúszott az öltöző ajtaja.
- Még annál is jobban fest rajtad, mint ahogy elképzeltelek benne! -
alig tudtam levenni róla a szemem, pedig nem valami bikini vagy más hasonlóan lenge ruha volt rajta. Egyszerűen annyira jól illett hozzá a szememben...
- Remek, persze elsorolom -
biccentettem
- A nyak 5, a fej 4, a test 3, a kar pedig 2 pontot ér -
mutattam végig ezúttal saját magamon. Ha megvan a 15 pont, vége a meccsnek.
- Tessék a kardod! -
adtam át a sajátom, én pedig a bejárat mellett hagyott másikért sétáltam el
- De mutatom is. Ha sikerül, akkor ez egy két pontos Kote lesz, védd magad!

Közel sétáltam, egészen, míg a kardjaink vége össze nem ért, s közben teleszívtam a tüdőmet
- Iaaaa! -
kiáltottam teli tüdőből, s a jobb lábam gyors ütemben indult meg keresztbe, kikerülve a kardját, alig kellett a sajátomon mozdítani, inkább csak csuklóból, s a suhintás után, akár lett belőle ütés akár nem, már kaptam is fel a shinai végét, siettem el Miu mellett, majd rögtön fordultam ismét felé

//kote. ha sikerül
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 23 2014, 19:54

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 30 2014, 15:57

-Nem nagyon foglalkozom az emberek hovatartozásának megállapításával, meg amúgy se vagyok jó benne. Az árvaházban is eléggé sok félék voltunk. Meg a mai világba mindenki annak vallja magát aminek akarja és ott él ahol akar…Az meg tény, hogy japánban születtem és ott is élek, de a származásomról már fogalmam sincs. Néztek már épp elegen külföldinek ahhoz, hogy úgy gondoljam nem vagyok japán és kinézetre sem mondható el rólam, hogy az lennék. Bár engem ez nem nagyon izgat.
Bár kétlem, hogy egyszer is említettem volna neki azt a tényt, hogy árva vagyok. De nekem ez már magától éltetődő dolog, ezért is beszélek ilyen könnyen róla. Annak tudatában persze, hogy ez nem a világ legtermészetesebb dolga és mások elég gyakran megszoktak lepődni ezen a tényen. Nem is nagyon szaporítottam a szót, amint lehetőségem nyílt rá rohantam is az öltözőbe átöltözni, majd visszatértem a dojóba.
-Semmi különös nincs ebben a hacukában. Nem értem mit vagy úgy oda meg vissza…-egy pillanatra a tekintetem az egyik sarokra szegeztem zavaromban- De azért kösz…
Újfent a kendóval voltam lefoglalva. Mármint próbáltam megjegyezni, hogy mi hány pontot is ér. Majd neki is kezdtünk a dolognak. Bár én még mindig nem értem, hogy mi van. De majd csak rájövök. Viszont jelenleg még nagyon értetlenül állok ott azzal a bambuszkarddal a kezemben. Na meg a gyors felfogás és reagálás sem az erősségem, így már kaptam is egy találatot. Meg még fura nekem ez a ruha, éltemben nem volt még rajtam ilyesmi, így mikor  Danee után akartam lépni sikerült megbotlanom a saját lábamban és már hasra is estem. Sikerült egy művészi esést bemutatnom és még a padlót is sikerül jó közelről meg ismernem…
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Hétf. Dec. 01 2014, 21:40

- ööö, ee, uuh, aaa, aha... - na szóval kb. ennyi reakcióra tellett tőlem, ahogy Miu lélegzetvétel nélkül darálta a válaszát, én meg nem jutottam szóhoz, bár igazából semmi értelmes közbevetni való nem jutott az eszembe
- Szóval akkor te is olyan vagy mint a cyborg-pirate-ninja-jesus?  pirate Mármint japán vagy meg nem is, meg-meg mégis-is, de akkor is, szóval, izé? - kis gondolkodás következett Danee részéről, míg a gép kidobta az életmentő bókot:
- De tetszik a hajad színe, olyan édin áll neked! <3
- Ööö, szóval... -
böktem meg párszor Miu cuki kis pofiját az ujjammal (mi mással? rabbit ) - akkor te olyan kis elárvult kislány vagy? Örökbe fogadhatlak? Shocked
Danee nem rest, rögvest Miu háta mögé kerül és megölelgeti jól, még a buksiját is megsimizi
- Dehogy nem! - méltatlankodok - Nagyon is különleges van benne, Te!
- Oh, nagyon szívesen, máskor is! -
felelem boldogan - vagy ezt nem szokás ilyenkor mondani? - gondolkodok el hangosan, a fejemet vakarva
- No, mindegy, akkor harcoljunk! Mutass valamit Miu-chan!
Kicsit elhátrálok, hogy edzeni is tudjunk, és várom, hogy Miu lesújtson rám, és meg is indul
Ittenem, de cuki!  <3
- Oh -
konstatálom az egymásba gabalyodó lábakat, majd a bambusz kardom a levegőbe hajítva ugrok Miu elé. Alá. Izé.
Térden becsúszok az eldőlő lány elé, hogy a mellkasomon találhasson menedéket a cuki kis pofija, a ronda, ronda kemény padló helyett
- Jól vagy, Miu-chan? - simizem meg a frufruját, meg hirtelen ötlettől vezérelve egy puszit is nyomok a homlokára
A kardom kicsivel később koppanva ér földet csak.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Szer. Dec. 03 2014, 20:14

Nem igazán jött át, hogy mit akar azzal a ninja-pirate..izé… nem tom’  mivel. De az is lehet, hogy nem ilyen sorrendbe volt, mindegy akkor sem vágom. Meg, hogy ehhez miképpen jött az, hogy hirtelen a hajam színéről beszéljen még inkább homályos nekem.
-ööhhmm…aha… Suspect 
Az arcom böködésére, meg csak annyi reakcióm volt, hogy hátra biccentettem egy kicsit a fejem. Meg kiült az arcomra a duzzogós nem tetszős kifejezés, mindaddig míg abba nem hagyta.
-Ööö…Nem fogadhatsz örökbe. Az a kislány aki arra várt idő közbe felnőtt, bocsi…Későn jöttél jelentkezik, de azért nincs harag ugye? ^^
Danee percről-percre furább. Hirtelen megkergült és nem akar visszaváltani normálisba. Mögém lép és megölel, meg beszél zöldeket. Bár azt már ideje beszélget…Én meg igyekszem követni a fonalat, bár kétlem, hogy itt bármit is lehetne követni.
-Kerge vagy, tudtál róla? 
Aztán neki kezdtünk annak is ami miatt elvileg itt vagyunk. Természetesen én csodálatosan kezdtem neki az egésznek, már az elején sikerült felbuknom a saját lábamban. De végül nem a padlón végeztem, hanem Daneen. Mert ő meg közben oda ugrott elkapni és tompította az esésem. Meg persze még mindig meg van kergülve.
-Most komolyan. Mitől kergültél meg ennyire?
Próbálom megtartani az erőltetett fapofát, bár nem igazán megy nekem, szóval szokott mód olyan képem van mint egy hörcsögnek, ami jól megtömte pofiját magokkal. Meg talán kicsit vörös is a képem, de tényleg csak egy kicsit. De azért annyira nem zavartatom magam. Nem szállok le róla, kényelmesen elücsörgök rajta, közben pedig megsuhintom a bambusz kardot az arca felé és megállítom még mielőtt képen csapnám vele, majd elemelem a botot a fejétől és magam elé tartom.
-Ha most elkezdenélek ütlegelni a bottal, akkor számítanának a pontok? :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Pént. Dec. 05 2014, 22:16

A felfokozott állapotom, ami többek közt a hadarásban és ostobaságok összehordásában merült ki részben, vagy egészben, Miu ignoráló arca láttán visszaállt takaréklángra.
A duzzogó arcocskája láttán már szinte kitörni készülő vulkánt vizionáltam, amit semmiképpen sem szerettem volna a fejemre idézni, mert abban a vízióban egy behúzott farkú kutyaként, vinnyogva rohantam volna az égből potyogó méretes kénkövek, és a mindent felfaló, sistergő láva elől.
Persze ez csak, mint legrosszabb eset ötlött fel bennem. Még sose láttam Miut kikelni magából, kis szerencsével nem is igen fogom, főleg, ha nem húzom ki nála a gyufát. Úgy igazán.
- Íííííííí - húztam a számat, és gyorsban visszarántottam az arcát bökdöső ujjamat. Na meg persze az a széles műmosoly is kiterült az arcomra, ami csak akkor szokott, ha érzem, hogy rossz fát tettem a tűzre, és mindjárt koppanok
De persze ez nem jelenti azt, hogy most aztán hátraarc és hanyatt-homlok menekülünk a veszedelem elől, amit a fejünkre idéztünk, á-á, nem-nem, nem úgy van az, repül épp egy magas labda, és hát ahogy ez ilyenkor nálam lenni szokott:
- Ööö, nem nincs - szontyolodtam el egy másodpercre a fejemet rázva, de aztán felcsillant a szemem, ahogy jött a megváltó gondolat:
- És, és - hadartam már ismét - az Anarchisták céh örökbe fogadhat, mint legújabb tagját? - néztem rá naaaaagy szemekkel várakozóan, ahogy elhangzott a kérdés utolsó szava is
- Áh, ugyan már, Miu-chan, nem kell dicsérned - legyintettem szégyenlősséget mímelve - még a végén zavarba hozol, és elpirulok
A többi már történelem: egymás karjaiban találtuk magunkat:
- Ömmm... - gondolkoztam el a kérdésén aztán végigmértem Miut egyetlen szó nélkül - Rövid vagy kifejtős választ szeretnél hallani?
Közben igyekszem visszatartani a cuki kis felfújt pofija láttán kitörni készülő nevetést, úgyhogy az ábrázatomon még biztos nem látszik,hacsak nem árulnak el a szemeim. Pedig olyan ingerenciám lett volna újra megnyomizni a hörcsi-forma pofikáját
- Nem, nem igazán, azt hiszem az úgy... hacsak nem vagy ninja? - dobtam be a fura ötletet - Mert ugye nem vagy ninja? - néztem rá kicsit hátrébb húzva a nyakam, hogy fellelek-e rajta ninjás jeleket
- De nem, akkor se számítana, pontosan azt kell ütnöd, amit előre kigondoltál, és egyenes háttal, rárontani, meg-meg a harci kiáltással erősíteni az egészen
- Amúgy mondtam már, hogy édin nézel ki amikor haragszol? -
mosolyogtam rá
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 07 2014, 20:29

Kerge. Kerge. Kerge. Ennél többet nem tudok megállapítani róla. De mindenesetre mókás egy fazon, úgy összességében nézve.
-Anarchisták céh? Nem tudom. Legyek tag? :3 …Amúgy mi jó származna nekem abból, ha belépnék? ^^
Most milyen bók? Komolyan ennyire dinka lenne, hogy neki az ilyesmi már bóknak számít…
-Nem bóknak szántam, te lüke!
Majd történ még egy-két dolog és sikerült  összegabalyodnunk Daneeval.
-Nekem aztán mindegy milyen választ adsz, csak válaszolj!
Közben elengedtem egy fáradt sóhajt. Kicsit kezd lefárasztani ez a beszélgetés, de egész jól elszórakozom rajta magamban.
-Hogy jöttek most ide a ninják?...Megint hadoválsz össze-vissza egy csomó hülyeséget, ugye feltűnt neked is ez a dolog?
Mindenesetre akkor, így nem számítanak a pontok, pedig így is találatnak kéne számítania. De hát na, így tényleg nem lenen olyan érdekes.
-Ki mondta, hogy haragszom? Én most nem haragszom, be is bizonyítom neked. :3
Azzal lendülettel kapott is egy szájra puszit. Majd mintha misem történ volna, fogtam magam és leszálltam róla.
-No, de szerintem eleget bohóckodtunk mára. Folytassuk azt amit elkezdtünk. ^^
Meg se várom, hogy ő is felálljon, megragadtam a kardom és már indítok is egy rohamot. Most talán sikerül eltalálnom. Ha sikerül a támadásom akkor kap egy olyan szép ütést az arcába, hogy vissza ki is terül majd a padlóra. Ezután akár sikerült a dolog akár nem, oda megyek a földön heverő bambuszkardhoz, felveszem és oda adom Daneenak.
-Tessék!...Meg így megfelelt már a támadásom? És ne haragudj az előbbiért, de néha szokásom ilyen húzásokat meg ejteni. ^^
Mosolygok rá teljesen ártatlanul, majd két lépés hátra lépek tőle és magam elé tartom az aktuális fegyverem és várom, hogy most mit fog reagálni és csinálni.
 
 //Men, ha összejön. És igen szokásom nem szépen játszani Razz //
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 07 2014, 20:29

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Vas. Dec. 14 2014, 22:27

- Hááát... például... több időt tudnál velem tölteni! - jelentettem ki halál komolyan, mégis felhőtlenül vidám arccal - Kevesebb üzenetet kellene olvasnod tőlem, mert úgyis mindig a közelben lennék! Lenne saját kis szuper szobád, vagy nagy, vagy amilyet éppen te szeretnél! Jelentkezhetnél céhvezérnek is, és persze a céh vagyonához is lenne hozzáférésed. A játék is több bónuszt adna küldetésekkor, ha egy céhben vagyunk - soroltam sorban az általam előnyösnek ítélt dolgokat
- És Katharina-chan, meg Hime-chan is biztos örülnének egy új barátnénak! - tettem hozzá, igyekezve más szemszögből is növelni a lehetőségek skáláját
Nem bóknak szánta, de attól még jól esett, legalább is tőle, a mosolyom ott remegett az összepréselt ajkaimon, egy nevetést bebörtönözve
- Oké, akkor a rövid válasz: Tőled!
- Persze, tudok róla, de amíg ilyen aranyosan felpaprikázod magad miatta, addig akár ninják is jöhetnek felőlem, sőt te is lehetnél ninja!

Aztán szájon puszilt. Bennem meg elakadt a szó. Bizsergett az ajkam az érintése mentén. Ösztönösen csókoltam volna vissza, anélkül, hogy érteném miért is puszilt meg igazából. Nem is érdekelt! Miu eddig is nagyon tetszett nekem, bár nem fontolgattam még, hogy ennyire szorosra merjem húzni a szálakat köztünk.
Fel akartam állni én is, őt követve, de rám rontott a kardjával. Még jó, hogy bambusz karddal. Alig sikerült kitérnem a csapás elől. A saját kardomért hengeredtem félre, de addigra már ő is ott volt.
Nem értettem, mi célja van vele, el akarja tán venni, vagy épp ellenkezőleg, de aztán a kezembe adta, én meg morcos arcot imitálva válaszoltam neki:
- Meg. Majdnem tökéletes volt, a találatot leszámítva... - végre felálltam a padlóról, a kardot is rendesen kézbe vettem
- Haragudni? - néztem ravaszkásan a szemébe, s az ajkaimba haraptam, ahol az imént még ő illetett a szájával - Az ilyen viselkedés méltó büntetést érdemel, melyet magam fogok végrehajtani, de előbb... Razz
- Iaaaaa Doooooooo! -
villámgyors mozdulattal suhintottam az oldalára, a kiáltással egyidejűleg, ahogy eredetileg is kellett volna, mikor a Men-nel próbálkozott, csak akkor épp nem volt nálam a kardom, hogy kivitelezzem is, pedig kiváló ellentámadási felületet nyújtottak volna a magasba emelt karok által szabadon hagyott oldala

//Do, ha sikerül
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 14 2014, 22:27

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Szer. Jan. 14 2015, 10:08

-És az nekem miért lenne jó, ha több időt tudnék veled lenni? A többi dolog meg hidegen hagy, mert engem kicsit se érdekel a fejlődés.
Aztán mit hallok, egy ismerős név. Hiába csak egy aréna harc volt ahol találkoztunk eddig, de Kathának sikerült elérnie, hogy ne felejtsem el. A neve elhangzása után a múltkorában kibökött szememhez kapok, persze rést hagyva az ujjaim között, hogy azért lássam, hogy merre is beszélek.
-Katha? Vele már találkoztam egyszer…Érdekes egy nőszemély és enyhén szadista hajlamai vannak…De végül is elég jó kis harc volt. Annak ellenére, hogy kiszúrta a szemem és a torkomba állította a bökőjét. <.<
De ezzel én zártam is az „élmény beszámolót”.
-Tőlem?
-Nagyon rá vagy kattanva ezekre a ninjákra. De sajna én nem vagyok az, meg szerintem ide jönni se fog egy se. Hacsak nem rendeltél ide egy csapat ninját. Rolling Eyes 
Aztán újra megindultak az események és ismételten talpon vagyunk mind a ketten. Bár a támadásom nem sikerült, pedig nem sok kellet volna neki a találathoz.
-Büntetés? Ennyire nagyon rossz fát tettem volna tűzre? :3
Természetesen én bekapom a találatot. Olyannyira gyatra volt a védési kísérletem, hogy igazából kedvem lenne kinevetni magam. Mert ennyire suta azért én sem vagyok, de most sikerült összehozni. Most már én is akarok pontot szerezni. De ahhoz koncentrálnom is kéne akkor, mikor támadok és nem csak hadonászni a bambuszkarddal. Amint megkapom az ütést az oldalamra én már igyekszem is viszonozni és szintén oldalba vágni Daneet. Az egész mutatvány mellé durcás arcot vágok és morgok is picit, de nem olyan hangosan. Nálam ez jelzi azt, hogy most már csak azért is és ilyenkor oda is figyelek arra amit csinálok, álltalába.

//Do, ha sikerül. <.< //

Edit: Neee! Kocka, miéért??? Sad 


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 14 2015, 10:09-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 14 2015, 10:08

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 18 2015, 16:40

- Többször tudnál meglepni, ilyen aranyos dolgokkal mint az imént - somolyogtam sokat sejtetően, s még az ajkam is megnyaltam, hogy jobban értésére adjam, mire is gondolok
- Azt viszont sajnálattal, hallom, hogy téged csöppet sem érdekel a fejlődés, mert bárhogy is teszel, ez az a bizonyos szükséges rossz, ami elválaszt attól, hogy egész nap az unalmas városban kuksolj, vagy kimozdulj kicsit az izgalmas ismeretlenbe
Próbálnám meggyőzni a lánytársaságban rejlő lehetőségekkel, de fura mód megrettenni látszik, de legalábbis a szemeihez kap
- Uh... - döbbenek le. Hiszen ilyesmiről egyáltalán nem kaptam beszámolót még senkitől sem a céhtársnőmmel kapcsolatban
- Azt hiszem, el kell, hogy beszélgessek Kathával...
- De... -
folytattam a fejemet vakarva
- Ha mégis jó harc volt, ahogy mondod... majd megmondom neki, hogy az ilyeneket... hanyagolja
- Amúgy, igen, Tőled, hercegnőm! ;P
- Felejtsük el a ninjákat! -
búgtam és egészen közel hajoltam a lányhoz, majdnem csók lett belőle, a homlokunk, s az orrunk ért csak össze, ahogy a tarkójára simult a kezem
Játszani akartam még kicsit vele, főleg, hogy egy könnyű kis kendo meccs közepén voltunk, nem akartam még nagyon elmerülni az érzelmek tengerébe, s jól is tettem, mert épp csak annyi időm maradt kivédeni egy furfangosan indított Do-t.
- Haha, ravasz! Ravasz! Nem is olyan könnyű ez, igaz? - suhintottam a gyorsban kiszabadított kardommal a buksija felé

//Men, ha sikerül
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 18 2015, 16:40

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Szer. Jan. 21 2015, 20:49

-Mire célzol a meglepni szó alatt? Még is mi olyat tettem az imént, ami meglepett téged? :3
Adtam a butust és fel is tettem a buta kérdéseim. Pontosan tudom miről van szó, de pont emiatt adom a tudatlant is.
-Nem érdekel a fejlődés. De olyan értelemben, hogy nem érdekelnek a szintek, majd szintet lépek mikor szintet lépek. Nem áll szándékomban megerőltetni magam a fejlődéssel és rohanni az élboly után. Tisztában vagyok azzal, hogy néha azzal is lehet exp-t szerezni, ha csak kisujjam mozdítom meg, van mikor kicsit többet kell tenni, de én mindent csak a magam szórakozásából csinálok és nem azért, hogy fejlődjek azt csak ilyen apró bónusz dolog a számomra.
Sikerült elmondanom az első arénás élményem is. Bár arra nem számítottam, hogy így fogja lereagálni a mesémet.
-Ugyan-ugyan. ^^ Nem kell neki semmit se megmondani. Még a végén én húzom a rövidebbet miattad. Szóval inkább visszaszívom amit mondtam csak véletlenül csúszott ki a számon. Tehát nem hallottál semmit se abból amit  az előbb mondtam! Rendben? >.<
-De most komolyan. Ígérd meg, hogy elfelejted azt amit az előbb mondtam és nem emlegeted fel a benne említett másik félnek sem!
De tényleg, ha annyira bajom lett volna vele, akkor már én megmondtam volna neki már rögtön a harc után, nem kell itt senkinek se beleszólnia dolgainkba. Az csak összekuszálna mindent és természetesen és lennék az aki pórul jár. Aztán hirtelenjében kicsit megszaladtak más irányokba is az események. Meglepett a dolog, de jól is esett csak épp nem annak volt az ideje, hogy egymásba gabalyodjunk. Viszont ismételten nem sikerült találatot bevinnem és kaptam is a fejemre egy ütést
-Mohh…Ilyen nincs! Te már szereztél egy csomó pontot, én meg még egyet se! Most már én is akarok! >.<
Hisztiztem picit, majd lendítettem a bambuszkardom és suhintottam vele egyet Danee karja felé és igyekeztem kiverni a kezéből a kardját is.


//Kote, ha összejön <.< ...Kocka!!!  reagkorbács //
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 21 2015, 20:49

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Szomb. Jan. 31 2015, 00:35

- Hát a puszit, amivel teljesen összezavartál! Figyelem elterelésnek első osztályú húzás! ;P  - mutattam az ajkamra
- Hüm, végül is... így már egész normálisnak mondható a hozzáállásod fejlődés ügyileg ... engem meg időnként elkap a gépszíj, és olyankor nagy hévvel belevetem magam a grindelésbe... de elég hamar el is múlik nálam az ilyesmi
Az viszont, amit Katharól mondott eléggé felkavart, és hiába szabadkozott, hogy nem kell emiatt beszélnem a céhtársnőmmel, engem nem hagyott nyugodni a gondolat. Úgy döntöttem, hogy nem hagyom ennyiben, de nem akartam most emiatt vitába szállni Miu-channal, ő csak higgye azt, hogy nem teszek majd semmit se
- Jól van, akkor nem fogok, ha neked így jobb - füllentettem teljes meggyőződéssel, hiszen csak úgy lehet jól hazudni, ha magad is elhiszed, amit mondasz. Sajnos ezt is sikerült eltanulnom másoktól, de időnként sikerül jóra használnom. Mint most is. De Kathának... utána fogok nézetni, mert ha ilyen kegyetlen módszerekre ragadtatja el magát, akkor félő, hogy a hátunk mögött mást is képes lenne megtenni, ami pedig gyökeresen ellentmond mindannak, aminek a jegyében annak idején életre hívtuk a céhet
Remélem tévedni fogok, de még ha így is lenne, akkor is durva, amit Miu mesélt
De vissza a valóságba! A kezemben, amire az imént vágott rá sikeresen a leányzó ott remegett a bambuszkard és még mindig az lett volna a cél, hogy egyikőnk legyőzze a másikat, és amit még eddig nem próbáltam...
- Ez szép volt, látod, megy ez neked, ha belejössz! - mosolyogtam rá biztatóan, had érezze az apró győzelem okozta elégedettséget, de én már készültem is visszavágni:
Apró köröket rajzolt a levegőbe a kard lekerekített vége.
Haboztam, hiszen elég durva mozdulatnak ígérkezett, de ki akartam próbálni
- Gomen ne, Miu-chan!
- Tsuuu!!-kiiii! -
kiáltottam, ahogy egyenest a torka felé döftem egy hirtelen mozdulattal

//tsuki, ha sikerül


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31 2015, 00:42-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 31 2015, 00:35

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 02 2015, 18:40

-Ohh, hogy az. Hát én nem figyelem elterelésnek szántam. Meg szerintem még annak se jött be, mert utána még fel is sültem a támadásommal. Rolling Eyes 
Sikerült tisztáznunk mindkettőnk felfogását a fejlődéssel kapcsolatban, meg más egyebet is megbeszéltünk. Bár már bánom, hogy elszóltam magam. Én nem igazán fogom fel tragikusan a dolgot, viszont lehet még abból baj, hogy ezt elmondtam Daneenak.
-Persze, hogy jobb. Végül is semmi sem történ és nem kell emiatt zargatni őt.
Kissé megnyugodtam, hogy azt mondta nem beszél vele, bár valamiért nem tudtam teljesen megnyugodni. Vam egy olyan fura érzésem, hogy ez a dolog nem fog annyiban maradni. Viszont szeretnék megbízni Daneeban és én elhiszem neki amit mond és közben remélem, hogy nem fogom magam megégetni vele. Aztán a hisztivel egybekötött támadásom végre sikerül, bár nem teljes egészében sikerült kivitelezni a tervem és az a apró csalódottság kicsit meglátszik az arcomon, de örülök annak is, hogy végre szereztem egy kevéske pontot. Most már nem teljesen leszerepelve fogok innen távozni.
-Miért kérsz bocsánatot? o.o
Persze a kérdésem után hamar rá is jöttem a dologra, mivel meg is kaptam azt a szép ütést a torkomra. Az addig rendben van, hogy itt nincs fájdalom érzet és itt bent egy ilyennél nem fordul elő az, hogy véletlen megfulladsz, de akkor is egy borzasztó kellemetlen érzés. Most mondjon akárki bármit, nekem ez a kellemetlen érzés is elég ahhoz, hogy tetőtől talpig megrezzenjek és odakapjak a kérdéses ponthoz. Jelen esetben se csináltam másképp a dolgokat csak itt még mielőtt mindkét kezem a nyakamhoz kaptam volna elkellet dobnom a kezemben lévő fakardot.
-Ezért nem jár bocsánat! >.<
Nyöszörögtem el neki azt a pár szót, amiket nem volt valami jó érzés felköhögnöm, hisz még mindig éreztem azt a kellemetlen feszítő érzést a torkomban, amit az ütése okozott. Kicsit megmasszíroztam a nyakam, majd felkaptam a földről a kardot és azzal a lendülttel, ahogy állok fel, igyekszem majd jól oldalba vágni.

//Do, ha sikerül//
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal10/2100Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 02 2015, 18:40

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kendozzunk! (Miu vs Danee) 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Danee Vas. Feb. 08 2015, 22:06

Feladom a párbajt, zárható.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_bal7644/7700Kendozzunk! (Miu vs Danee) Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kendozzunk! (Miu vs Danee) Empty Re: Kendozzunk! (Miu vs Danee)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.