Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asuka vs Traumnis

3 posters

Go down

Asuka vs Traumnis Empty Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Kedd Okt. 28 2014, 23:31

Mostanában elég pro módban tolom a pvp csatákat, úgyhogy úgy döntöttem, ideje ismételni az arénát. Igaz, legutóbb Cear valószínű jóval alacsonyabb szintű volt, mint én, azért ment hápé vesztés nélkül a harc, de szerintem menne egy azonos szintű is. Azt a lovag csajt is levertem, igaz, viszonylag szoros volt, de azért csak levertem. Remélem, hogy ma is azonos szintű lesz, nem lenne jó sem túl gyorsan veszíteni, sem túl gyorsan nyerni. Gondolom, egy magasabb szintű éppen úgy unná ellenem a harcot, ahogy én unnám egy alacsonyabb szintű ellen.
Egy hosszú kőhídra sétálok ki, ami olyan, mintha egy folyó felett ívelne át, és egy országutat kötne össze. Az út két oldalán magas fű, és egy-két fa is nő, de a pálya nagyobbik része, úgy látom, hogy ez a híd lesz. Alattunk sebesen fut a kék folyó, a fényviszonyok alapján dél lehet. Ránézésre elég magas a kőkorlát hozzá, hogy ne essek ki rajta olyan könnyen, és elég széles is, bár gondolom, egy nagyobb lökés azért ledobna. És a húsz méteres híd másik oldalán meg is pillantom az ellenfelemet, egy magassarkús lányt. Vörös indikátorral- mázli, hogy itt nem tudok meghalni. Ha nagyon leverem, akkor viszont figyelnem kell rá, hogy nehogy elkapjon, biztos pipa lenne.
- Hali!- akár piros, akár nem, azért egy köszönést illik neki legalább megejteni. Nevet lehet nem mondok, ha mázlim van, nem csekkolta le az enyémet. Én azért megnézem az övét. Asuka. Szóval, ha azt látom, hogy jelentkeztem egy outside küldire, amiben a rendszer teamelt vele, az azt jelenti, hogy magas a hátba szúrás esélye, és jobban járok, ha kihagyom azt a küldetést. Persze lehet véletlenül piros is, vagy önvédelemből. A Gyűrűk ura minden szereplője piros volt.
Párszor megpörgetem a tőreimet, miközben az újonnan tanult akrobatikám segítségével felugrok az egyik kőkorlátra. Ilyen assassinosan kéne, hogy átugrani a támadást, és amikor elviszi a lendülete, hátulról megszúrni. Az a fegyó biztos dögnehéz, nem hiszem, hogy nagyon tud vele hadonászni. Viszont biztosan nagyot is üt.


HP: 30/30
Páncél: 11/11
Sebzés: 10/kés


Asu kezd. Mindenki körönként egyszer támad.
Én minden ötödik, ő minden negyedik körben pihen.
Asunak hármat, nekem négyet kell dobnom spec képesség használatához.
Nekem hármat, Asunak kettőt kell dobni sikeres találathoz.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal10/500Asuka vs Traumnis Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Asuka Szer. Okt. 29 2014, 10:55

A csapatharc után döntöttem úgy, hogy többször is megmérettetem magam az Arénában. *-* Elvégre is, az Arénában harcolni kell, én pedig harcos vagyok, vagy mi a fene. o.o Csak hát az az igazság, hogy indurnyi-pindurnyit nem szerzek ám olyan könnyedén olyanokat, akik szívesen összemérnék velem az erejüket, úgy ám. T.T Az a baj, szóval nem is az a baj, hogy azért félnének, mert húúú, én aztán bizti-mizti nagyon erős vagyok. o.o Hanem mert egyszerűen buták, és hagyják magukat megtéveszteni a vörös kis villogóm miatt. Neutral Persze, erre számítottam, mikor elkezdtem felszabadítani, de néha már unalmas. Főleg, amikor Rencicuska elfenekelt. T.T
Aztán mégis volt olyan, aki válaszolt a felkérésemre, juhhé! *-* Csupán annyit tudok róla, hogy 10. szintű. Bár nem tudom, hogy igaziból 10. szintű-e, vagy pedig kiképzővel annyi. o.o Ezt majd jó lenne mihamarabb megtudni. >.< Majd bizti, hogy megkérdikécskizem tőle, amikor talikázok velicske. ^^
Az ellenfelemnek engedtem, hogy ő legyen az, aki megválasztja a helyszínt. Hű... hát tényleg elámító, hogy miféle helycsikét találtikált nekünk! *-* Ámulok és bámulok pár pillanatig, miután a kapu kinyílik, s találom magam a magas hídon. Kicsit szürreális, de nagyon szép így is. Kicsit mintha a Roxfortban érezném magam! *-* Valamiért még mindig nem érkezett meg a felvételi levelem. Késnek azok a nyavalyás baglyok. >.> Pedig Team Mardekár, bizti, hogy oda kerülnicskéznék. ^.^
- Halihóóóó! Te vagy az ellenfelem, ugyi? *-* - elég messze vagyok tőle, így gyakorlatilag át kell kiabálniznom ahhoz, hogy hallja, amit mondok. Némi akrobatikus mutatványokat is produkál. Nekem is kell akrobatika! *-* Csak sóher vagyok, és más módon akarom megtanulni. Azt hiszem pedig, hogy már tudicskázom azt is, hogy hogyan is érem ezt el. Wink
- Figyu, kérdezhetek valamit? *-* - tipegek hozzá közelebb, hogy a közöttünk lévő távolság csökkinkézzen pindurnyicskát.
- Te is kiképzőzöl, mint a többiek? - megértem én a kiképicskézőset, de nekem akkor is izé. T.T Ha megtudom, hogy kiképzőzik, akkor konstatálom magamban, hogy sajnos elég könnyicske dolgom lesz vele. Azonban ha nem kiképzővel érte el a 10. szintet, akkor aztán... hű. Talán még okozhat meglepetéseket. Very Happy
- Na figyu, cukoriborsó! Nem a győzelem számít... hanem a jutalom! *-* - csillogó szemmel pillantok fel, miközben elfogadom a kihívást. A Hentest úgy húzom a kezemben, mintha valami batárnehéz fegyverke lennicske. Valójában az is. Csak hogy nemrég vettem súlyemelés ápgrédet! *-*





PontokPontFelszerelésÖsszesen
Élet15285 HP
Fegyverkezelés12416
Erő223153
Kitartás6-24
Gyorsaság17017
Speciális10010
Páncél01616

Megjegyzések:
Sebzés (Harcos mivoltom miatt):
Zöld életcsíkkal: 58 + 5 vérzés (63)
Sárga életcsíkkal (43 alatt): 63 + 5 vérzés (68)
Piros életcsíkkal (9 alatt): 69 + 5 vérzés (74)


Spec képességek röviden:
1.: Limit Breaker: Egy csapást a páncél alá tud bevinni (csak élet-halál helyzetben, minibosson tehát igen, bár kétlem, hogy páncélja van xD). Hűlési idő: 2 kör
2. Charged Attack - JUSTICE: Egy ütéséhez hozzáadódik a Spec pontjainak a száma. Magyarán nagyot sebez. Hűlési idő 3 kör.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal4530/4700Asuka vs Traumnis Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Csüt. Okt. 30 2014, 00:13

- Aha, én- így bemutatkozás után kedves csajnak tűnik, olyan jókedvű, de mivel már nyírt ki pléjört, csalhat a látszat. Főleg az a durva, hogy tizenegyes szintű, tehát most több szinttel is erősebb nálam, és gondolom, neki jobban megy a harc is, ha meg tudott ölni játékosokat. Igaz, lehet, hogy egyet ölt meg, aki sérült volt, vagy aludt, vagy csak simán kisebb szintű. Egy egyes szintű játékos, bármilyen ügyes, esélytelen ellenem, ha nem lök le valahol, még puszta kézzel is csak egy ütés.
- Aham, kiképzőztem, köbö négyes szintű lennék most anélkül- nem igazán látom értelmét titkolni, így talán még le is néz, és az segít valamennyit. Bár nincs sok hápém, a szintemhez képest elég jól sebzek szerintem, szerintem az ő hápéja is lent van nullán hat-hét találattól. Neki kellhet kettő, de ő lassú, én meg gyors vagyok, kedvez a terep is, szóval valószínű azon fog eldőlni, hogy hogyan sikerül a kitéregetés.
- Cukiborsó?- nem igazán vágom, mit jelenthet, amit a csaj mondott, de amúgy tényleg a jutalom a legfontosabb. Attól lehet táposabbá válni, amivel jobb felszerelésem lehet, és azzal már lehet olyan farmolásokat tolni, hogy emberi időn belül vegyünk Kattal valami szép házat. Jó lenne, ha nem folyton a fogadókban kéne meghúzni magunkat. - Akarsz dumálni előtte, vagy rögtön zúzzunk?- nem tudom, hogy mennyire siet, de mivel még nem láttam piros játékost közelről, főleg nem beszéltem vele, úgy döntök, most kihasználom ezt az alkalmat. - Ha nem titok, elmondod, hogy miért vagy piros?- simán lehet, hogy baleset, és nem is direkt bántott valakit, esetleg egy narancs rátámadt, és ha megölöd, az is gyilkosság. Ami egyébként inkorrekt szerintem, mert egy csomószor abszolút nincs más választásod szerintem. Jó, teleportkristály, de az meg nem működik mindenhol.
-Ja, amúgy Traumnis vagyok, téged hogy hívnak?- a nevemet már úgyis tudja, úgyhogy ha meg akarja jegyezni, igazából nem nagyon tudok neki olyan infót megadni, ami plusz veszélyforrásként funkcionál. Max azt tudnám neki megmondani, ha nagyon meg akarnék halni, hogy mikor és merre vadászok, de gondolom, nem az egyes szinten keresne így sem. Főleg, hogy nem nagyon van rá oka, hogy kinyírjon. -Gyakran arénázol?

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal10/500Asuka vs Traumnis Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Asuka Csüt. Okt. 30 2014, 18:31

Tényleg tiszta aranyos! Az a típus, akit úgy szívesen örökbe fogadnék! Ez a pofi aztán olyan cuki, hogy nagyon! *-* Persze nem vezethetem meg magam egy aranyos arccal, hiszen nekem is van sajátom, amit jobban szeretek. Rolling Eyes
- Hű, hát tudod, nagyon sokan használják a kiképzőt, cukiborsó. o.o - séta közben minél közelebb próbálok menni hozzá. A harc igazából bármikor elkezdődhet, de nem akarom elsietni. Még hadd válaszoljak a kérdéseire. Amiből aztán akad pár, ami azt illeti, köztük egy olyan, amire köpni-nyelni nem tudok. o.o Mégis miféle kérdés ez? Bezzeg azt sosem kérdezik meg a zöldektől, hogy miért olyan zöldek, hah! >.> Nem igazság. T.T
- Erről itt nem beszélnék... - mintha megfagyna a levegő pár pillanatra. Tekintetem a lábaimra merednek, s mereven bámulom a földet pár másodpercig.
- Tudod mit? Ha végeztünk, és utána elmegyünk kajálni, akkor elmesélem. *-* De csak ha nagyon szeretnéd. Nem szívesen beszélek ám errőlcsike. ^^" - bökök rá az indikátorra, s vágom clumsy-fejet hozzá.
- Csak a második Arénám. Csapatmeccsem volt, és úgy döntöttem, kipróbálom újra. *-* Csak Rencica nagyon-nagyon goni volt. Sad Ezért még jól el kell fenekelnem. Sad - hüppögök kicsit, végül összeszedem magam. Úgy húzom magam mellett az immáron felrúnázott Hentest (ha pedig látott már ilyen fegyvert, és nagyon alaposan megfigyeli, talán észreveheti, hogy mennyire más is a többihez képest, igaz, ehhez nagyon oda kell figyelnie - , mintha nagyon nehéz lenne. Holott nem az. Legalábbis nekem nem.
- És te? Csiniztél már ilyet? *-* Nem tudom, nekem még picit új. o.o - kérdezek rá én is erre.
- Ha úgy érzed mehet, akkor mehet. Very Happy Good luck. Very Happy - kacsintok rá, de fegyverem még leengedve tartom, s azon támaszkodok a könyökömmel. Remélem, nem lesz olyan gyors meccs, mint arra amúgy számítok.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal4530/4700Asuka vs Traumnis Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Csüt. Okt. 30 2014, 23:56

- Öhm… miért hívsz cukiborsónak?- önkéntelenül is az jut eszembe, hogy van rajtam valami vicces, amit még nem vettem észre, például fika került az arcomra, és onnan a borsó. Az is lehet, hogy ez valami szleng, amiből sikerült kimaradni, bár akkor nem arra lakott, mint én, ott elég felvilágosult voltam ilyen téren. Amúgy durva lesz a visszaszoc, kőkori lesz nekik a szókincsem, meg majd le kell állnom az itt felszedett kockaságokról.
- Oké, bocsi, nem kell elmondanod- eléggé rosszul esik, amikor rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem. Vagy azért, mert nem tehet róla, és most valami olyasmire emlékeztettem, amire nem kellett volna, vagy azért, mert most annyira felhúztam az agyát, hogy ki fog nyírni. Nyilván az első a jobb, de az sem jó, ha megbántottam a lányt.
- Nem ismerem ezt a cicát, de nyertetek legalább? Smile - kíváncsi lennék rá, hogy a lány mindig ilyen stílusban beszél, vagy ez most nekem szól-e, megtévesztés gyanánt. Valahogy nem tűnik nekem gyilkosnak, sem veszélyesnek, az a bazi nagy fegyver meg aztán végképp idegennek hat nála. Igaz, itt nem számít a méret, egy nyolc éves is fel tudja venni megfelelő skillekkel. Én viszont még egy katanát sem tudnék használni, pedig az nagyon könnyű súlyra.
- Aham, de nem kiképzőzött, úgyhogy gyors menet volt. Igazából semmi extra, sima fájt- lehet, hogy a csaj tényleg nem szokott harcolni, és csak a gyors, veszélytelen és valamennyire szórakoztató farmolás miatt választotta, hogy jön. Akkor pedig talán úgy is győzhetek, ha erősebb nálam, bár sok taktika azon kívül, hogy meg kell csapni a másikat, nincs.
- Oké, sok sikert!- még mindig a korláton megyek tovább a lány felé, egyensúlyozgatva, készen rá, hogy ugorjak, ha meg akar csapni. Szerencsére, az egyensúlyozással nincs sok gondom, tudom az akrobatikám miatt haladni úgy, mintha csak rendes úton sétálnék végig.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal10/500Asuka vs Traumnis Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Asuka Vas. Nov. 02 2014, 11:28

- Hát azért, mert olyan cuki vagy, hogy belehalok! *-* – csillognak szemeim, miközben figyelem a fiút. Tényleg tiszta édes! Mondjuk nem a típusom, de attól még cuki! Az a fajta, akit egész nap lehetne babusgatni, meg minden! *.*
- Nem, kikaptunk! T_T – vágom be a szomorú fejet kérdésére.
- Bár az is igaz, hogy tudtuk ám, hogy kikapunk. Végtére is, frontharcosok voltak, azt hiszem. Ha jól tudom, legalább kétszer nagyobb ám a szintjük az enyémnél. – nem érzem szégyennek a vereséget, hiszen ez is az élet része. De azért az elfenekelés durva volt! T.T Senkinek sincs köze hozzá, hogy éppen milyen alsónemű van rajtam, hacsak én magam nem akarom, hogy tudjanak róla. >.> De a SAO-s pasik, ehh… Egyik sem az esetem. Rolling Eyes Tiszta gáz némelyik. T.T >.> Nem értem én ezt…
- Hűűű, hát nem sok pici van, akik nem kiképzőznek. o.o Riszpekt neki! Nekem persze már nem volt erre szükségem. Azt csiripelik a kismadárkák, hogy majd akkor is lesz ilyen, ha a húszas főnökicskét is legyőzikézik! De addigra én már szeretnék olyan szinten lenni. Tehát azért keresek ennyi Aréna ellenfelet! *.* Csak sajnos nem sokan mernek kiállni ellenem… Mert nem bíznak bennem. Sad – lököm a rizsecskét neki. Tiszta izé, hogy megbélyegeznek az indikátorom miatt! Ez nem ér!
- De te ugye nem hiszel a látszatnak… ugye? – bízok benne, hogy jó választ ad. Hiszen olyan aranyoooos! *.* Ő biztosan nem olyan, mint a többiek. >.<
- Hát jó. Akkor kezdikézzünk. ^.^ – emelem meg a fegyveremet. Súlya és mérete ellenére hirtelen olyan, mintha legalább olyan légies lenne, amilyen mondjuk egy vívótőr. Nem spilázom túl, oldalt tartom két kézzel, s megrohamozom a fiút. Nem lenne jó, ha leesne arról a korlátról. T.T Odaérve pedig megsuhintom a Hentest úgy, hogy eltaláljam vele az árnyharcost.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal4530/4700Asuka vs Traumnis Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 02 2014, 11:28

The member 'Asuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Asuka vs Traumnis 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Vas. Nov. 02 2014, 16:31

- Cuki? Mi cuki? Kifejtenéd?- amennyire tudom, nem vagyok rózsaszín, meg nincs rajtam semmi olyasmi, ami a cuki kategóriába sorolna át. Legalábbis nagyon remélem, cukinak lenni szerintem olyan lányos dolog.
- Hát úgy tényleg nincs semmi gáz benne, én is fájtoltam már nagyon magas szintűvel esélytelenül- Shukaku maga nem is harcolt, és a petjének is egy ütés voltam. Cear is full esélytelen volt ellenem, pedig ott nem volt olyan nagyon nagy szintkülönbség, ahhoz már az a pár szint is elég volt, hogy meg se tudjon sebezni.
- Na, az jó lenne, azt szerintem még igénybe is veszem, a harmincast már remélhetőleg nem kell- tényleg jó lenne, ha lehetnék rögtön húszas szintű, akkor sokkal többet fel lehetne fedezni a világból. Igaz, a cuccaim akkor is ócskának minősülnek, de akkor már a tízes szintre legalább lehet menni anélkül, hogy elpatkolás fenyegetne. - Hát, igazából még nem adtál rá okot, hogy ne bízzak meg benned- persze, azért annyi eszem van, hogy mellette például már ne merjek elaludni, mert simán Sleep Killelhet, de az arénában nem nagyon tud semmit csinálni, itt nincs halálozási lehetőség.
Megpróbálkozom akroval átugrani a lányt, aki azonban a fegyó nyelével így is eltalálja a lábam, amitől arccal landolok a földön. És ami még durvább, hogy az életem pillanatok alatt teljesen le is nullázódik, egy ütésből, páncéllal együtt. Nem igazán értem, hogy hogyan, kicsit értetlen fejet is vágok, ahogy felállok.
- Ö… ez gyors volt. Ezt hogyan?
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal10/500Asuka vs Traumnis Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Asuka Vas. Nov. 02 2014, 21:23

Hát nyóóóóó... TT____TT Ennél azért sokkal több murira számítottam. Sad Alig egyetlen szint a különbség közöttünk. >.> Oké, oké, mondta, hogy kiképzőzött, de ez így akkor is nagyon izé. Sad Bár ezelőtt még sosem One Hit KO-ltam, és azért ez így vicces, meg minden, de akkor is! O.O Remélem, nem esett semmi baja. Meg hogy nem is fog lezúgni onnan magasról. Sad TT__TT
- Jól vagy? Minden rendben? T.T - őszinte fejjel, s hatalmas, sőt, mi több, annyira nagy, hogy szinte már gigászi bambi szemekkel pislogok Traumnisra. s a kezemet nyújtom felé remélvén, hogy elfogadja. Ha így tesz, akkor felsegítem, mert no... Nem szép dolog a földön hagyni az ellenfelet, amikor vége a harcnak. >.>
- Bicsi-bocsi... nem tudtam, hogy ennyire gyors lesz. T.T Azért köszikeeeee~h! *-* - ölelgetem meg vidáman.
- A cukiiii... az olyan, akinek olyan a pofija, mint neked! *.* - nyomok egy puszit az arcára. Csak úgy, barátilag! *.* Ebbe még nem kell belepirulni. Very Happy
- Hű, hát akkor ennyi volt. Majd valamikor meghívlak téged egy forró csokira, mit szólsz? *.* A Kezdetek Városában szoktam tanyázni. Ha gondolod, nézz be a boltomba. Saint Germaint Alkímialabor, meg a Szépségszalon, mind az enyém! *.* Bizti találunk majd neked valami izgit. Very Happy - búcsúzok el tőle, hiszen már tudja, hol talál rám. Remélem, nincs hari. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar vége. Sad T.T Aztán ha legközelebb talizunk, tényleg meghívom egy forró csokira! A forró csokit mindenki szereti. *.* Én imádom, mert cuki. És aki cuki, az is biztosan imádja a forró csokit. Azt nem lehet nem szeretni. :3

//Köszi a játékot Very Happy Folyt köv xD//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Asuka vs Traumnis Exp_bal4530/4700Asuka vs Traumnis Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 04 2014, 23:37

Az aréna küzdelmet lezárom. Maximális jutalom jár.

Jutalmak: 30 exp, 80 arany

Asuka +80 pont.
Traumnis -20 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Traumnis Empty Re: Asuka vs Traumnis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.