Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cearso vs Katharina

4 posters

Go down

Cearso vs Katharina Empty Cearso vs Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Okt. 27 2014, 10:51

Javában benne vagyok már az eseményekben. Múltkor megpróbálkoztam a csapatharccal, és most kíváncsi vagyok vajon milyen lehet ez soloban eme csoda. Sokat agyaltam, milyen rohadt nehéz lehet az aréna egyedül, hisz nem fedezhet senki, az enemy ha lebénít tehetetlen vagy, és satöbbi, satöbbi. Viszont egyben jóval izgalmasabb is. Ha nyersz, az azt jelenti, hogy magad erejéből jutottál ide, nem mások segítettek fel. Az meg a másik, hogy egy vs egyben sokkal könnyebb kiismerni az enemyt, ha nem két célpont közül kell válogatnod. Felhúzom a felszerelésemet… eh de gyűlölöm a Bronz vértet. Jó ez a legtöbb páncélt adó felszerelés, de mégis… tök rideg, merev és egyszerűen kényelmetlen, meg túl sokat takar… Eh, be kell majd szereznem egy lengébb öltözéket is. Ami nem fog rám fagyni, ha közeleg a tél. A bökőm is szépen felkerül a helyére. Aranyozott részei meg-megcsillannak, és hegye pont olyan éles, mint bármely kard vége. Persze gyakran alábecsülik a bökőm erejét, és ilyenkor jönnek a gondok. A sok balga ember meg csak bámul, amikor aktiválom képességem, és a páncéljuk meg csak elenyészik. Hehe… alig várom a 10. szintet.. Remélem, olyan képességet kapok, ami kiegészíti az elsőmet, mert akkor iszonyú nagy mákom lesz. Már kicsit bele is élem magam a dologba. A másik viszont, hogy most nem szabad túlságosan elkalandoznom. Az ellenfelemet kitudja hol kapartam össze, én legalábbis nem emlékeztem semmire, csak annyit, hogy megbeszéltem itt egy arénát… Lehet éppen be voltam csiccsentve, és úgy hívtam ki. Vagy ő engem. Na mindegy késő bánat ezen gondolkozni, de ha én voltam olyan hülye, hogy egy frontharcost hívjak ki akkor legközelebb jobban oda kell figyelnem mit mondok akkor amikor részeg vagyok… mert a végén még nem akarnak kiállni ellenem.

Élet: 6 (30 HP)
Fegyverkezelés: 23
Erő: 11
Kitartás: 8
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 11
Páncél: 24

Lopakodás II
Látás I
Akrobatika I

1x Mini Potion (+5 HP)
2x Halvány Füst Kristály (a földnek vágva egy füstöt képez, amiben csak a látás jártassággal rendelkezők látnak, a füst két körig tart)
2x Gyenge Tisztító Kristály (maximálisan egy nem méreg negatív hatást levesz a használóról, ha a negatív hatás pontokat vesz le, akkor maximum két (2) pontot ad vissza (ami nem lehet élet))
3x Pajzs kristály (aktiválása után a következő feléd intézett támadás sebzésének a felét nullázza, de ha az ellenfél nem talál, a kristály akkor is lejár)
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal75/1500Cearso vs Katharina Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Cearso Hétf. Okt. 27 2014, 13:59

Ismét itt vagyok az arénánál. Ki tudja? a végén még talán a törzshelyemmé fogom avatni, és aki esetleg engem keresne, ha egyáltalán keresne bárki is, akkor itt szinte biztosan megtalálna. És hogy ne keljen folyamatosan rohangálnom majd a boltomat is erre a környékre fogom telepíteni. Ha lehet ide egyáltalán.
Na ahogy sétálok az arénához, össze is futok a lánnyal, aki tegnap le próbált rendezni egy aréna mérkőzést. Az egészben nem lenne semmi meglepő, ha nem egy oszlopot próbált volna meg meggyőzni az erejéről. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy egy kicsit piás is volt a lány. És mivel az oszlop nem fogadta el a kihívást úgy döntöttem majd én jelentkezek helyette erre a feladatra.
-Hali, itt vagyok, ahogy ígértem.
Persze nem ígértem semmit, de aki egy oszlopot akar rábeszélni egy aréna küzdelemre az nem foglalkozik olyan apróságokkal, mint az ígéretek.
-Tegnap elfelejtettem bemutatkozni, Cearso vagyok.
Pótlom be a tegnap elmaradt formalitást.
Talán látta is a nevem a toplistán, ami szintén az aréna falába volt kifüggesztve. Bár az a harmadik hely leginkább csak a szerencsén múlott, de azért rendesen küzdöttem is érte.
-Bemegyünk vagy szeretnél valami mást is megtudni rólam a nevemen kívül? Amíg nem olyanra kérdezel, addig készséggel válaszolok.
Kérdeztem a lánytól. Persze nem akarom sürgetni, hiszen bőven ráérünk még, ha előtte alaposan meg akarná ismerni a leendő ellenfelét. Persze azt nem mondtam el mit is értek olyan alatt, de legfeljebb nem válaszolok a kérdésére.
És azért talán nem ártana nekem is tudnom róla egy keveset azon kívül, hogy előszeretettel fogyaszt alkohol tartalmú italokat. Ez például olyan dolog, amire én sohasem lennék képest.

PontokPontozásFelszerelés
Élet6 
Fegyverkezelés3+11
Erő/Irányítás2/5-/+2
Kitartás1 
Gyorsaság6+3
Speciális képesség2 
Páncél +4
2x Halvány Füst Kristály (a földnek vágva egy füstöt képez, amiben csak a látás jártassággal rendelkezők látnak, a füst két körig tart)
hp:30 páncél:4 közelharc sebzés: 1 távsebzés: 8 /3-as szint/
Lopakodás I

A magasabb Lopakodás miatt Katha kezd

Spoiler:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal10/5900Cearso vs Katharina Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Okt. 27 2014, 19:41

Épp gondolataimba próbálok merülni, amikor is valaki megszólít. Egy sunyi pofájú, feketehajú gyerek szólt hozzám, miszerint megérkezett, Már majdnem visszaszóltam, hogy ő mi a francot akar tőlem, amikor is folytatta. Bár belém fojtotta a szót, azért egy csöppet hálás vagyok számára, hisz ez a kevés idő bőven elég volt arra, hogy ráeszméljek… ő volt az az alak az, akit tegnap kihívtam… legalábbis elvben… bár mintha kicsit sápadtabb lett volna, és a haja is hülyébb lett volna… no, mindegy a lényeg, hogy eljött, és ahogy végig nézek rajta, csupa T1-es felszelést látok csak rajta. Hm… ezek szerint nincs akkor pechem, mint vártam. Kár… talán majd legközelebb. Teljes felszerelésben tündököltem, még a bökőm is ott ragyogott az ujjacskámon. Lágyan elmosolyodok.
- Halihó. Én Angelica Katharina vagyok… azt hiszem még nem mutatkoztam be… a tegnapi napom egy csöppet… homályos. Amm ha nem haragszol csinálom a pályát.. ha igen akkor is. –mondom mosolyogva.
Lehívom az Aréna menüt, majd szinte fér pillanat alatt összerámoltam az Arénát, majd mielőtt elindultam volna, a fiúra nézek.
- Remélem, van látás jártasságod, mert akkor sötétben fogsz tapogatózni. – mondom, majd ha válaszol, felnevetek – Nyugi amúgy csak viccelek. Amúgy mielőtt bemennénk, egy dolgot szeretnék mondani… - mondom, majd mielőtt válaszoltam volna, teljes lendületből befutok a bejáraton, de még gyors visszakiáltok – Hölgyeké az elsőbbség.
Alig értem be, máris felkapaszkodtam a közeli fára, ugyanis a Kezdetek Erdejének pontos mását copyztam be. Így, amint felértem aktiváltam a Lopakodás Jártasságom, hogy elrejtőzzek, majd rögvest meg is próbáltam a képességem aktiválni, hogy aztán ha megpillantom, a gyerkőcöt ráugorva megpróbáljam leszórni. No a terv megvan, most jöjjön a gyakorlati rész.

// támadásom mellé, Lopakodás bónusz elvesztve, képesség aktiválás sikeres (fegyveremről zöld lé csöpög) képesség visszaütés: 2 sebződés //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28 2014, 14:50-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal75/1500Cearso vs Katharina Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 27 2014, 19:41

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Katharina 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Cearso vs Katharina 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 28 2014, 13:53

-Tényleg nem. És melyiket szereted jobban az Angel-t vagy a Kathá-t?
Egy csöppet homályos? Szerintem pedig leitta magát a sárga földig, azért nem emlékszik a tegnapi napra. Kivételes alkalmak egyike, hogy nem nekem hagyott ki a memóriám.
-Egyáltalán nem haragszom.
Legalább nem nekem kell foglalkoznom az ilyen apróságokkal. Addig végignézem a felszereléseit. Ezekből ítélve még nem lehet olyan magas szintű.
-Már miért ne lenne? Nem olyan drága, hogy ne tudtam volna megvenni.
Igaz még nincs meg a jártasság, de azt tervezem következőnek megvenni. Hacsak nem jön közbe valami.
-Egyébként neked nem veszélyes egy pasival sötétben kettesben maradnod?
Nem mintha bármi rosszat is terveznék.
De mire feltehetném a kérdést addigra el is tűnik az arénában.
Egyébként is, ha nem lenne lopakodásom, akkor biztos átadnám neki a kezdeményezést, de ha egyszer már öltem bele egy kis pénzt, akkor ki fogom használni maximálisan a vele járó előnyöket.
Miután felszereltem az íjamat én is utána megyek, és körbenézek az arénában. Ismét egy erdő. És még sötét sincs. Erre volt az a nagy felhajtás?
De akárhogy próbálom meg keresni a lányt semerre sem látom, majd egy váratlan pillanatban felém ugrik az egyik fa koronájáról. A támadását sikeresen kikerültem, majd arra lett figyelmes, hogy valami zöld csöpög a fegyveréről.
Biztos mérget használt,jó lenne minél több csapását elkerülni. Hátha egy idő után eltűnik a mérgezés a fegyóról.
Addig is, legjobb védekezés a támadás. Hátrébb lépek a lánytól. Majd a képességemet használva felajzok három nyilat az íjamra és mindegyiket a lány felé lövöm. Letesztelve, hogy mekkora sebzést tudok okozni egyáltalán.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal10/5900Cearso vs Katharina Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 13:53

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Cearso vs Katharina 4766604173_492736719c_s Cearso vs Katharina 4767242330_2db9f185a1_s Cearso vs Katharina 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Okt. 28 2014, 14:43

Cearso vs Katharina 02b0ea0410ff23241333aa45aab56028_26cdb081f3b6caedd728ad1cf54f8ead7ce94934
Cearso vs Katharina 45feb1766352276412a71fe883249631_5cf4b407662ef0c84909043ddc270615feded36a

- A Katha tökéletesen megfelel drágica. – kacsintok rá a srácra.
Hm, szóval rendelkezik látás jártassággal. Vagy csak kamuzik jobbra, balra. Ez is előfordul, és nem rossz taktika. Mindenesetre jó lesz figyelemmel kísérnem. Viszont a kérdésére-mosolyra húzódik a szám, és felkacagok.
- Ez jó… még hogy félni. Félelmetesebb dolgokat is láttam már, mint egy férfit. – mondom, majd megpaskolom a fejét – Ők is szoktak látni, főleg amikor takaró alatt vagyunk. –nyújtom ki rá a nyelvem hegyét.
Majd nem sokkal rá jött a futás. Ahogy vártam nem számított rá, legalábbis volt annyi időm, hogy tervemet megvalósítsam. Se perc alatt felpattantam az ágra, és onnan egyre feljebb tornáztam magam a fán egyre feljebb és feljebb. Az ágak közt megrejtőzve aktiváltam a képim, és a Lopakodásom. Eddig minden rendben volt, de úgy tűnik elsiettem a dolgot. A bökőm elviharzik a gyerek mellett, én meg szépet estem egy szépet, de szerencsére puha talaj, és annyira azért nem másztam nagyot. Egy két csúnyácska szitkot elszórva felállok, és készen állok az ellentámadásra… ami jött is…
- He? – vagy az arcomra egy mosoly, mikor megpillantom a fiút, amint 3 vesszőt húz fel az íjára.
Pár pillanattal később, meg már száguldanak is felém a vesszejek. Az egyik vállam fölött száguldott el, a másik a lábam között. A harmadikat meg éppen sikerült kivédenem. Nagyokat pislogok, majd még mindig feszültségemben mosolyogva hozzáteszem.
- Na ezt hívják rohadt nagy máknak. – rápillantok a fegyveremre, majd hozzáteszem – Lassan már el kéne találjalak, Fullánk nem szeret sokáig dolgozni.
És valóban. A fegyverem zölden füstölögve jelzi, hogy már is elege van. Bár egyelőre a hatását még nem láthatja. Elhúzom a számat. Remélem most találok. Most szilárdabb talajról a mellkasát próbálom megcsapkodni... vagyis megböködni

// képesség visszaütés: 2 sebződés - támadás sikeres 11-et sebződsz - a képesség még aktív, és mivel találtam Mérgeződés került rád //

Help: Mérgeződés 5 körön keresztül, 4 HP-t fogsz sérülni minden köröd végén (ezt alapból tüntesd fel mindig, ha lehet pl 1/5-ként is tüntesd fel, hogy hányadik körben tart a méreg), ezen felül jogod van dobni korona/halál kockával (minden körödben 1x), ha sikerül az 5 kör lejárta előtt 3 koronát dobnod (nem muszáj egymás után), a mérgezésem abbamarad 8ha az 5. körben dobod a koronát, akkor az utsó mérgezés nem érvényes).


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28 2014, 14:50-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal75/1500Cearso vs Katharina Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 14:43

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Cearso vs Katharina 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 28 2014, 16:21

Drágica? Engem csak ne hívjanak drágicának. Már Asu becézgetései is ki tudnak néha borítani. Van rendes nevem is, az előbb mondtam meg neki.
Legalább még mindig meg tudom nevettetni az embereket. Igaz, a megjegyzésemet csak észben szántam viccnek, de ezek szerint nem ijed meg másoktól.
Az első támadása egy nagy koppanás lett, vagyis inkább huppanás mert a puha talajban ért földet. Ha nem küzdenénk, akkor biztos segítenék neki a felkecmergésben, de inkább kihasználtam a lehetőséget, hogy minél távolabb kerüljek tőle.
Azt az arcot látni, amikor az ellenfél észreveszi, hogy nem csak egy nyíllal tudok harcolni egyszerre, nem igazán tudom leírni. Ezért én is megengedtem magamnak egy halovány mosolyt, ami a támadásom sikertelensége nyomán gyorsan el is tűnt.
Valami csoda folytán mind a három vesszőt sikerült hárítania.
-Igen, nagyon nagy mázli.
Azért legalább az egyik nyíl eltalálhatta volna.
-Akkor pihentesd és nem kell dolgoznia.
De már jött is a következő támadás, egyenesen a mellkasom fele. Megpróbálok kitérni a támadás elöl, de nem vagyok elég gyors hozzá, így frontálisan telibe talál. A támadás már az életpontjaim nagy részét is megcsapolja. Azontúl hogy a teljes páncélomat leszedi.
De most komolyan. Be kéne szereznem végre valami rendes páncélt, vagy gyúrhatnék egy kicsit jobban az életpontjaimra, ha nem akarok ezentúl két vagy három másodperces küzdelmekben részt venni.
És ekkor jött a következő sokk. Ugyanis nem elég, hogy iszonyat nagyot sebzett, még a fegyverére kent mérge is kifejti a hatását, ami további pontokat csippent le az életemből.
Azért valamit nekem is cselekednem kéne.
Tehát elindítok egy újabb támadást a lány felé, és reménykedek, hogy ez a méreg nem hat túl sokáig.
A következő gondolatom az volt, hogy földhöz csapom a kristályom, de utána gondolva, nála is biztos ez van, ha már a látásomat akarta tesztelni. Tehát elvetem a kristály használatának a lehetőségét.


Cearso vs Katharina 9d6214ad5aaee8bd386ccb9b89287309_2c134bd5b8aa742e5b962733f4e419511cb4c2eb


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28 2014, 16:49-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal10/5900Cearso vs Katharina Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 16:21

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Katharina 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Cearso vs Katharina 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Okt. 28 2014, 17:52

Cearso vs Katharina 18dcc6a93f6a1a97f16d99c124223ece_0e62161f3776b9ad8b8dfcb6272bd439d2ff67d1
Cearso vs Katharina 02b0ea0410ff23241333aa45aab56028_26cdb081f3b6caedd728ad1cf54f8ead7ce94934

// elnézést megint rossz karival postoltam >.< //


Navééééégre. Lám történnek még csodák. A bököm veszélyesen csillanva áll bele az íjász kölyök mellkasába. Hallom, ahogy a hús cuppanó hangot kiadva leválik a bökőről, és a sebből ömleni kezd a vér. Cearso a hörögve kapja kezét a sebhez, és a szája sarkából egy vékony vércsík folyik le. Egy-két lépést hátrált, majd térdre rogy, és egy pillanattal később vért hány a földre. A testemet valami megszállottság hajtotta, és nem bírtam levenni a szemem a szenvedő fiúról, és arcom torz, szinte félőrült arccal meredek a sérülésre. Közelebb lépegetek hozzá, mire ő felemeli a fejét, és üveges szemmel mered rám. Egy-két másodpercig néz még rám, majd holtan esik össze… és ekkor egy vessző talál mellkason…  Wááá most kezdtem el én fantáziálkodni ezt nem hiszem kel! A fiú láthatta rajtam, hogy máshol járok kicsit, lehet ezt használta ki? Mindegy gyors rákapom a szemem a páncélomra, ám csak elmosolyodok.
- Ahogy látom, én jobban állok jelen pillanatban. De ahogy akarod. Hagyom egy picit pihenni. – felemelem kezemet felé – Szunnyadj el… Gyilkos Fullánk.
Egy utolsó még csöppent a méreg, majd mérgem kifogyott a fegyverből. Legalábbis a képességemet kikapcsoltam. Számhoz emelem a fegyvert, és nyelvemmel megnyalom a bökő hegyét. Majd elmosolyodok.
- Hm… Finom. Pixel és győzelem íze van. – mondom kicsit gúnyolódva – Reméljük, Fortuna sem gondolja másképp.
Lehajolok, majd fegyvertelen kezemmel megtámaszkodva, lábaimat megfeszítve, erőt gyűjtök magamban, majd szinte kirobbanva szaladok közelebb a sráchoz. Én bár ellépek mellette terveim szerint, de bökős kezemet kitartva próbálom elteperni, így ha sikerül mellélépnem, elvileg a lendület gondoskodik arról, hogy sikerüljön átdöfni. Ha most találok, és a mérgezésem nem múlik el a kövi körben… akkor nyert ügyem van az eddigi sebződését eltekintve.


// képesség visszasebzés: 2 P - képesség deaktiválás 8visszasebzések megszüntek) - a támadás mellé //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28 2014, 17:52-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal3819/4100Cearso vs Katharina Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 17:52

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Cearso vs Katharina 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 28 2014, 19:21

A lány gondolatai egy kicsit elkalandozhattak, talán ezért is sikerült eltalálnom az előző támadásommal. Vajon miről képzelődhetett? Ezt valószínűleg örökre homály fogja fedni.
-Ez még csak a jelenlegi állás, bármikor megfordulhat a helyzet.
Mondjuk ha nem találok ki valamit sürgősen, akkor eléggé rosszul fogok állni. És ahogy eltűnik a zöld a fegyveréről,arra enged következtetni, hogy nem egy különleges méreg lehet, hanem maga a képessége.
-Esti mesét nem akarsz neki olvasni? Akkor egy picit élethűbb lenne, hogy elalszik.
Egy kis játék a szavakkal. Állítólag a szavaknak nagy erejük van, ha jól használják őket. Na ez engem pont nem izgat, olyan szívesen tekerem és csavarom a szavakat, hogy többnyire csak a szóviccek kedvéért használok néha kétértelmű utalásokat. 
-A kérdés csak az, hogy kinek a győzelmét érzed.
Én még láthatóan nem adtam fel. Bár most egy kicsit fáradt vagyok, ezért pihenek egyet a következő támadásom előtt.
A méreg pedig ismét megteszi a magáét, remélem hamarosan elmúlik a hatása, mert a végén még úgy fogok veszíteni, hogy az ellenfelem össze vissza egyszer talált el. Szerencsére azonban a lány rohamozása nem éri el a kellő hatását simán arrébb lépek és ahelyett hogy a fegyver állna belém, a lány ütközik a mellkasomnak.
Reflexszerűen kulcsolódik össze a két kezem a háta mögött. Persze arra figyelek hogy a fegyverét kikerülve hajtsam végre a folyamatot, illetve a rendszer se vegye támadási kísérletnek.
-Katha, olyan édes ahogy próbálkozol.
A következő pillanatban pedig lököm is el magamtól. Nem mintha nem lenne vonzó, vagy ilyesmi, de én még mindig bízom abban, hogy Szonja türelmesen vár rám odakint.

méreg 2/5
pihi 3/3
korona 1/3
hp 15/30 sárga
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal10/5900Cearso vs Katharina Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 19:21

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Cearso vs Katharina 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Okt. 29 2014, 11:37

Cearso vs Katharina 18dcc6a93f6a1a97f16d99c124223ece_0e62161f3776b9ad8b8dfcb6272bd439d2ff67d1
Cearso vs Katharina 02b0ea0410ff23241333aa45aab56028_26cdb081f3b6caedd728ad1cf54f8ead7ce94934

- Hát figyi, az optimistáknak él a világ. ÉS mesélnék én neki, de olyan lusta mit a bivaly, már azelőtt elaludna, mielőtt elkezdeném.
Amikor azt kérdezi, hogy kinek a győzelmét látom, csak elmosolyodom, és megrázom a fejem. Nem sok esélyt látok arra, hogy képes lenne visszahozni a meccset. A Páncélom nagy része még ép, az életem maxon, míg az ő páncélját seperc alatt leszedtem, és az élete is már csak egy-két csapásomat bírná ki. Innen nyerni szinte lehetetlenség az ő részére. Mindenesetre a gondolat, hogy ez az első Aréna harcom mosolyt csal arcomra. Ha így folytatom, akár az első hely is szabad lehet számomra. Hm… az nem lenne rossz. A céhnek is nagy hírnév lenne, és talán még Danee-tól is kapnék pár elismerést. Hm… meg is van a cél, már csak el kell érni, hogy be is teljesüljön. Azonban mikor megrohamozom a fiút bökőm bár mellé ment, de csak egy kicsivel… Gondolom most az Íjászok rendszer adta előnyét élvezte ki a kis dögje. Ráadásul a lendület egyenesen a karjaiba vitt. A hétszenségét, de nem voltam elég gyors, hogy le is terítsem. Szavaira, efféleképpen vágok vissza.
- Rólam legalább el lehet mondani, hogy aranyos vagyok.
Erre a kis szemtelen csak úgy ellök magától. Karomat összefonom, és sértődött arcot vágva az oldalamat mutatom neki.
- Hm szóval én nem vagyok neked elég jó. Hát rendben, most megsértődtem.
Majd ahogy fordulok vissza azzal a lendülettel meg is indulok felé. A bökőm vészesen közeledett a fiú arca felé, ahogy én is egyre jobban közelítettem meg az intimszféráját.

// támadás sikeres 11-et sebződsz, a mérgezés aktív, következő körödben menetben I'm win Cool //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 29 2014, 12:00-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal75/1500Cearso vs Katharina Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 29 2014, 11:37

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Cearso vs Katharina 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 29 2014, 14:58

A bivaly lusta? Ezt a kifejezést valahogy eddig még nem hallottam. Lehet, hogy nem is így van. Ennek még utána fogok nézni.
Elmondani mindenkiről el lehet hogy aranyos, legfeljebb nem igaz. Például ha rám mondanák, akkor biztos nem hinném el.
Amikor pedig elkezdi játszani a sértődöttet miután ellöktem magamtól már tudtam, hogy valamit megint rosszul csináltam. Nem értek én a nőkhöz.
-Egy szóval sem mondtam, hogy nem vagy elég jó. Csak hát....
Már van valakim. Kéne rögtön befejeznem a mondatot, de nem lenne igaz. És én ilyen dolgokban nem szeretek hazudni.
Meg kell hagyni, aranyosnak tényleg aranyos, talán ezért is kalandozott el egy pillanatra a fantáziám. Mire a gondolataimat ismét a küzdelemre tudtam volna terelni addigra már késő volt.
Abban a pillanatban eszméltem, mikor a fegyver már az orrom előtt volt. Már nem volt időm kitérni a támadás elől, ami szépen végig is hasított az arcomon, rengeteg életponttól megszabadítva.
Nem sok reményem maradt. Talán egy támadásra még van esélyem, de a mérge ismét kifejti a hatását. És az életem a sárga zónából a következő pillanatban kereken 0-ra csökken.
-Ezt aztán az igazán nagy mázli.
Gyorsan elteszem a fegyverem, és meghajlok a lány felé, és megpróbálok tőle bocsánatot kérni.
-Nem akartalak semmivel se megsérteni. Elnézést kérek, ha mégis sikerült. Remélem egyszer még újra küzdhetünk.
Addigra össze is szedek egy normális felszerelést, vagy legalább is meg fogok próbálni.
-Addig is nincs kedved valahol ütközni?
Kérdezem a lánytól miközben kisétálunk az arénából. Ha nem rohan el úgy, mint a küzdelmünk előtt.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Cearso vs Katharina Exp_bal10/5900Cearso vs Katharina Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 04 2014, 23:20

Az aréna küzdelmet lezárom. Maximális jutalom jár.

Jutalom: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Angelica Katharina +60 pont.
Cearso -15 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Katharina Empty Re: Cearso vs Katharina

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.