Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayaba Akihiko [Admin]

Go down

Kayaba Akihiko [Admin] Empty Kayaba Akihiko [Admin]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 05 2012, 01:51

Én készítettem az oldalt, emellett kedvenc mondatom a "mindenki meghal". Élvezem a bossharcok vezetését. Küldetéseimnek és eseményeimnek általában nyoma marad a szintek leírásában, bár a legtöbbet csak a szemfülesek veszik észre. Arról is gondoskodom, hogy a többi mesélő canon meséi is megmaradjanak valahogy, bár ezt nem feltétlen tudom garantálni. Általában nem hátrálok meg attól, hogy ha kell, akkor karaktert öljek küldetéseimen, bár előtte megkérdezem a tulajdonosát is. (Ebből általában sok közeli helyzet adódik csak.) Vannak akik nem szívesen jönnek küldetéseimre, mivel az esetek többségében igyekszem mindenkit megvárni, így több időt igénylő résztvevők esetében megeshet, hogy a küldetéseim a végeláthatatlanságig elhúzódhatnak.

Itt olvashattok kissé részletesebben befejezett történetszálaimról és, ha esetleg érdekelnek meséim, akkor itt kaphattok átfogó ismeretet egy-egy nagyobb történetről. Természetesen spoilerek nélkül a jelenleg folyó szálaknál, így az is meglehet, hogy potenciálisan összetartozó szálak külön vannak jelezve.


-------------------------
Történetszálak
-------------------------


Giichi történetszála (befejezett)
Eredetileg Giichit egy humoros, inkompetens tökfilkónak szántam és ezt az első idetartozó mesémben próbáltam érzékeltetni. Ikuma is csak a poén kedvéért került be. Sok idővel később azonban visszapillantottam a küldetésre és ráeszméltem, hogy többet is ki lehet hozni ebből a két karakterből. Eredetileg Ikuma egy királyságot hozott volna létre az első szint alatt, ahol minden manó szabadon és meztelenül élhet és a ruha tiltva van, Giichi pedig felesége visszaszerzésével egy expedíciót indított volna a kereskedők karavánjával. A kereskedők úgy kapcsolódtak a történetszálhoz, hogy ők is hasonló alakok Giichihez. Évek óta szállították árujukat, mégsem tudták soha megvédeni és mindig túljártak eszükön a Tünemény Bogarak. Így egyesültek volna és jutottak volna fel a kettes szintre, ahol azt terveztem, hogy újabb és újabb küldetésekkel egyre magasabb szintre kerülhetne a csapat és mindig bővülhetne egy-egy taggal. Sajnos az utolsó küldetésben, amit ebben a történetben lemeséltem eldőlt azon sorsuk, hogy ebből végül nem lesz semmi és Ikuma meghalt, Giichi pedig marad egy magányos, inkompetens, elenyésző alak valahol az első szint utcáin, iszogatva. Milyen szomorú.

Időrendben az ide tartozó küldetések:
A Szétmalackodott Esküvő
Egy Kereskedő Élete
Az Ellopott Menyasszony

A kobold invázió
Igazából mindig is nagyon tetszett az inváziós ötlet és többször is megvalósítottam mindig más és más formában. A legalkalmasabbnak a koboldokat gondoltam az invázió véghezvitelében, így még viszonylag hamar indult egy küldetésem ezzel kapcsolatban. A húsvéti eventet is ide kapcsolom, mivel a nyulak támadása és kezdeti sikereik voltak a játékban az okok arra, hogy a koboldok szervezkedni mertek. Eredetileg nem terveztem óriási inváziót, de mivel a nyulakat sikerült visszaverni, elkezdtem előkészíteni az eseményeket. Több küldetésnyi előzményt is szántam az inváziónak eredetileg, de a Yorickos, amit eredetileg csak miniboss bemutatónak szántam, olyan jól sikeredett, hogy gondoltam bolondság lett volna még többet várni vele. Majd meglátjuk hogyan fognak alakulni a harcok...

Időrendben az ide tartozó küldetések:
Vissza a Koboldokkal!
Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)
Kis Yorick Nagy Álmai
Kobold Invázió (első hullám)

A négy mob (befejezett)
Történeteim közül erre vagyok a legbüszkébb. Őszintén szólva a 4. bossnál megtörtént dologgal véget akartam vetni Zerios történetének és megmagyarázatlanul szerettem volna hagyni az újjáélesztést, hogy akit érdekel az elgondolkozhasson rajta. Aztán rájöttem, hogy nem is olyan érdekes az és végül Anatole Saitonak és az ő II. Bunmei mániájának köszönhettem, hogy a semmiből egy frankó történet lett. A Bunmei Legenda során kezdtem egyre több és több szálat belefűzni a történetbe, így végül nemcsak a Bunmeik és a mobok tragikus történetéről szól, hanem Zerios kalandos útjáról is egy kis Yoshiagával megspékelve. A legjobb NJK-im vannak a történetben, lehet ezért is érzem annyira jónak. A történet négy halálos mob születésével kezdődik: Srentok (II. Bunmei), Gorkemor, Zerios és Ghaemo. (Az utóbbinak sosem derül ki a neve, mivel nem árulja el.) Srentok képes volt minden általa látott képesség lemásolására és minden általa legyőzött mob vagy játékos erejének megszerzésére, Gorkemor képes volt a halottakat manipulálni, Zerios képes volt tereket nyitni és azokat manipulálni, Ghaemo pedig képes volt felülírni a környezetét. A játék kezdetekor óriási felhajtást csaptak a mobok, elérve, hogy Kayaba Akihikonak korlátoznia kelljen képességeiket. Egyedül Srentoknál nem látta szükségesnek, mivel a mob viszonylag csendes volt és nem okozott galibát. Zeriost, ki addigra röpke két óra alatt már a 4. szintfőnök státuszával rendelkezett, azzal korlátozta, hogy az általa megnyitott terek fenntartása elszívja erejét és az addigra rengeteg teret fenntartó mob, így nem is tudott magasabbra jutni, hiszen erejének közel egy százalékával rendelkezett csak. Gorkemort, aki Srentokkal együtt játékosokra támadt és azokat újjáélesztve készítette hadseregét, a játékos populáció megtartása érdekében azzal korlátozta, hogy száműzte és elvette a játékos újjáélesztő képességét, csak a mobos részét hagyva meg neki és helyette egy kalitkába záró képességet adva neki. Ghaemot, ki az egész negyedik szintet teljesen elárasztotta és megváltoztatta a tánc az ördöggel küldetésben, azzal korlátozta, hogy ereje mindig egy általa készített trónnal való érintkezéssel legyen csak használható, továbbá csökkentette az erejének hatósugarát. Gorkemor és Ghaemon így elcsendesedtek és lejjebb vettek hataloméhségükből. Srentok ezek után látta a tökéletes alkalmat a felemelkedéshez. A korábbi játékos mészárlások hatására szert tett néhány képességre, köztük egy elnémításra. Végig Gorkemor képességére vágyott, de tudta, hogy nem elég erős a mob legyőzéséhez, így a meggyengült Zeriost kereste, kinek a szerelme, egy Yeshna nevezetű amazon állítólag képes volt akárkit meggyőzni akármiről. Srentok Zeriost elnémította, majd Yeshnára támadt és elpixelezte a szörnyet. Legalább is azt hitte, de a képességét nem kapta meg (mivel Zerios rengeteg teret nyitott és a jelenlegiben sikerült tudtán kívül megmentenie), azonban a képesség hiányára már csak akkor jött rá, mikor elmenekült a helyszínről. Tudta, hogy Zerioshoz nem térhet vissza az életének veszélyeztetése nélkül, így inkább családjával maradt és belenyugodott helyzetébe. A Bunmei Legenda jóval ezek után játszódik, amikor Srentok egy újabb lehetőséget lát, hogy pár erős, frontharcos játékos segítségével felélessze családját és megszerezze a többiek erejét. Azonban egy Yoshiaga nevű játékos is megindul, hogy ismeretlen okokból lemészárolja ezeket a mobokat. Gorkemort sikeresen megöli, de Zeriossal megkésik, mivel azt már Srentok pixelezte el. Mivel Yoshiagának még lemészárlása előtt dolga volt Zeriossal, így nem ölhette meg Srentokot, helyette szívét roppantotta el, újjáélesztve és kiengedve Srentokból Zeriost. A kiszabadult Zerios megkereste a hírhedt pánik burok készítőjét és feltehetőleg a legjobb kovácsot, Yoshiagát és képességeit gyűrűkbe kovácsoltatta, rettegve Srentok elnémító képességétől. A gyűrűk segítségével képes lett némán is használni képességeit, azonban mivel az elpixeleződése utáni eseményekről nincs memóriája, csak azt hitte, hogy sikeresen egy másik térbe menekült amint lejárt a némítás és nem tudta, hogy már nem létezik Srentok. Kayaba a történések után elkezdett kísérletezni és végül megalkotta Deit. Dei, egy NPC, megörökölte Srentok képességeit és emlékeit, emellett szinte megkülönböztethetetlenül hasonlított egy játékosra. Yoshiaga ezt tudván, Zerios és Ghaemon képességeit neki ígérve sikeresen meggyőzte, hogy csatlakozzon a Sayonara társasághoz és legyen társa. Zerios közben térnyitásokkal kiderítette mi is történt vele és Srentokkal valójában, majd életét eldobva úgy döntött, hogy véget vet az egésznek, mi megannyi ártatlan életet követelt, köztük szerelméét. Előcsalogatta tehát Ghaemont és Yoshiagának felkínálva elcserélte Srentok életéért. Yoshiaga így Zerios segítségével sikeresen elintézte a többi halálos mobot is, bár Dei esetében, kivel rengeteget dolgozott kissé keserű szájízzel tette.

Időrendben az ide tartozó küldetések:
4. boss (végén minimese)
Tánc az Ördöggel
Bunmei Legenda
Élőholtak Bálja

Tolbana kútja
Egy kisebb történet, ami egy inaktívvá váló küldetésből eredt. Eredetileg egy vicces kis kalandnak szántam, aztán mikor zárnom kellett nem akartam annyiban hagyni és gondoltam újjáélesztem a kutas kalandot, csak ezúttal kissé zordabb megközelítésből. Már tudom hogyan fogom folytatni, elég izgalmas lesz. Smile

Időrendben az ide tartozó küldetések:
Kiút a Kútból
Az Elfeledett Kút

A Titkos Törzs
Ó igen. Kevés személynek szánt küldetés, az ötletet Shukakunak köszönhetem. Igazából még nagyon kevés történt itt ahhoz, hogy akármit mesélhessek.

Időrendben az ide tartozó küldetések:
A Titkos Törzs

Kezdetek Városának ismeretlen történései
Mit akarnak? Mi a céljuk? Miért teszik mindezt? Érdekes, mi?

Időrendben az ide tartozó küldetések:
A legendás küldetés!
Halloween

Nicholas
Két részes történetnek szántam, de ismételten játékosoknak köszönhetően szervezhetem át. (Újabb inaktivitás miatti fuccs.) Remélem valami jó izgit ki tudok majd ide találni. Majd meglátjuk karácsonyra sikerül-e.

Időrendben az ide tartozó küldetések:
Karácsonyi Event
Karácsonyi event, avagy Nicholas visszatér

Sword Arti Nyomozók
Az első küldetést eredetileg Sword Arti Nyomozók - 1. résznek neveztem el, de hamar megutáltam ezt az elnevezést. Amúgy is tudni lehet, hogy nem csak egy részes lesz.

Időrendben az ide tartozó küldetések:
Sword Arti Nyomozók

Pókok
Senki sem szereti őket, de úgy éreztem folytatni kellett a Pók Kazamata küldetést. Az érdekesség az, hogy volt egy küldetés a kitisztítására is. Ezért illet többet várni vele. A Hova Tűntek a Pókok küldetésem pedig (az eredetileg 20.) 19. boss bemutatójaként is szolgált, bár kicsit későn kezdtem a küldetést csak az volt a baj. A boss maga már sok idővel előtte megvolt vázlatosan. Úgy érzem, hogy még rejlik benne potenciál, így nyitva hagyom.

Időrendben az ide tartozó küldetések:
Pók Kazamata (2. oldala)
A Pók Kazamata Kitisztítása - nem az én küldetésem, de nagyon szorosan ide tartozik, erre reflektál a Hova Tűntek a Pókok első hozzászólása
Hova Tűntek a Pókok



A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 07 2015, 23:24-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kayaba Akihiko [Admin] Empty Re: Kayaba Akihiko [Admin]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 25 2015, 15:18

-------------------------
Sayonarás dolgok
-------------------------


A Sayonara

Sayonara hierarchiájának változása generációkra osztva
(Jelenlegi tagok narancssárgával kiemelve, halottak végig lilával)

1. generáció / megalakulás /

+ Yoshiaga (1.)
+ Nabnos (2.)
+ Gregant (3.)
+ Terumi (4.)
+ Alazzazza (5.)
+ Ekitora (6.)
+ Iliyoa (7.)
+ "Nyolcas" (Hóhér +1)

2. generáció / parancsnokok /

~ Nabnos (2 -> 3.)
~ Gregant (3 -> 2.)
- Iliyoa (7. ex-tag, halál)
+ Anatole (7.)
+ Jezob (1. parancsnok)
+ Dei (1. parancsnok)
+ Farotawa (2. parancsnok)
+ Sielman (2. parancsnok)
+ Yulie (3. parancsnok)
+ Aliicira (3. parancsnok)
+ Ealten (4. parancsnok)
+ Netlae (4. parancsnok)
+ Angela (5. parancsnok)
+ "Kilences" (5. parancsnok)
+ Seyio (6. parancsnok)
+ Ajira (6. parancsnok)
+ Artois (7. parancsnok)
+ Nerial (7. parancsnok)
- Ealten (Ex-parancsnok, halál)
- Netlae (Ex-parancsnok, halál)
+ Deliz (4. parancsnok)
+ Asteon (4. parancsnok)
- Yulie (Ex-parancsnok, halál)
+ Gerner (3. parancsnok)
~ Ekitora (6. ex-tag -> 6. parancsnok)
~ Seyio (6. parancsnok -> 6.)
~ Seyio (6. -> 5.)
~ Alazzazza (5. -> 6.)
~ Ajira (6. parancsnok -> 5. parancsnok)
- Anatole (7. ex-tag -> halál)
+ "Ji-young" (Dr. Kayaba Natsuko "Nia") (7.)

3. generáció / jelenlegi /

- "Ji-young" (7. ex-tag, halál)
~ Artois (7. parancsnok -> 7.)
+ Braor (7. parancsnok)
~ Terumi (4. ex-tag -> 4. parancsnok)
~ Deliz (4. parancsnok -> 4.)
~ Deliz (4. -> 5.)
~ Seyio (5. -> 4.)
~ Asteon (4. parancsnok -> 5. parancsnok)
~ Ajira (5. parancsnok -> 4. parancsnok)
- Dei (Ex-parancsnok, halál)
+ Marteo (1. parancsnok)
- Asteon (Ex-parancsnok, halál)
+ Tachibana Makoto (5. parancsnok)
- Gerner (Ex-parancsnok, halál)
+ Tao (3. parancsnok)
- Aliicira (Ex-parancsnok, halál)
+

Sayonarához és ottani NJK-khoz kapcsolódó történetek

Kobold Invázió
A Sayonara tisztította meg az első szintet, legyőzve a koboldok akkori királyát.

Yoshiaga
(Rengeteg helyen megtalálható, itt csak az eddig még nem linkeltek lesznek felsorolva.)
// Sayonara és megerősödés előtti időszakból: //
Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás
Itt kezdte el Yoshiaga fontolgatni a Sayonara megalapítását és elindult erős játékosokat keresni.
Vakrandi
Szerintem már maga sem tudja miért, de egy pillanatra benevezett egy vakrandira is. Fun fact: itt ismerkedett meg először Mirikával és nem tett túl jó első benyomást. Lehet ezért is ennyire morcos vele a lány a későbbiekben.
Ismerkedés Kimikoval
És egy félig randinak mondható dolgon is részt vett.
Pengék tánca 1. forduló
Pengék tánca 2. forduló
Pengék tánca 3. forduló
Turnékon is körbenézett.
All-Star csapatharc
Rájött, hogy meg kéne erősödnie.
// Sayonara és megerősödés utáni időszak: //
Yoshiaga laborja
Yoshiaga egy személyes labort nyitott, ahol saját készítésű Pánik Kristály alternatívákat gyárt. Eleinte csak negatív bevétellel járt az üzlet, de egy sikeres manőver után minimális profitot kezdett generálni. A bejövő profittal természetesen a Sayonarát pénzeli, hogy az még kecsegtetőbb legyen mások számára. Fun fact: maga a bolt bőven a Sayonara megalapulása előtt nyílt (egy évvel) azonban jelentősége a céh megjelenésével egyre inkább nőtt.
Bunmei Legenda
Yoshiaga megjelenik és elrontja a bulit.
Mirika látogatása
Mirika: drága a burok. Yoshiaga: ez van, itt van néhány érv miért.
A hatalom útján
Az első új tag csatlakozása után több probléma merül fel, mint valaha. Yoshiaga "Nyolcas" szerződésének a felbontásának megkerülésével egy új rendszert vezet be, mégpedig a parancsnoki rendszert. A társaság terjedő népszerűsége is ezt követeli, hiszen a tagok képtelenek a folytonos kihívások terhe alatt operálni. Bevezetésre kerül a parancsnoki rendszer és Yoshiaga ezt elmagyarázza a legújabb tagnak.
Az Elfeledett Kút
Yoshiaga két (akkori) parancsnokával egy misztikus személy után kutatnak több-kevesebb (főleg kevesebb) sikerrel.
Élőholtak Bálja
Yoshiaga megjelenik és elrontja a bált.
Hinari és Yuuki látogatása
A két Justice Leagues Zeriosról és Srentokról kérdezősködik Yoshiaga pedig próbál minél kevesebbet elmondani.
Jó fiúk rossz környezettel
Yoshiaga röpke visszaemlékezése és belső monológja pár elpusztított céhhel kapcsolatban.

Gregant
Besúgó
Hosszas ideig nem ismerték az arcát és csak, mint névtelen besúgó üzemelt. Bár még mindig ez a munkája és kedvenc elfoglaltsága az új szintek felfedezése mellett azóta kissé nyíltabb lett. Mióta a Sayonara védelme alatt áll már nem félti kilétét. Fun fact: lehet övé a Kayaba Kaszinó is.
Ismerkedés Anattal
Az első meghívásos találkozója volt egy taggal, így Sielman (aki nem kapott szerepet az ismerkedés során), ki akkor még nem volt parancsnok a rendszer híján, is követte. Gregant nagyon elővigyázatos, régi ismerős testőr nélkül nem indult volna el. Először itt épített ki baráti kapcsolatot a Sayonarán belül. Fun fact: az egyetlen barátját el is vesztette.
Shukaku látogatása
Yoshiaga pánik burok manővere elég nagy kaliberűre sikeredett ahhoz, hogy még Gregant ügyfeleiig is eljusson. A rengeteg látogatás közül egy bizonyos Shukakué volt a legemlékezetesebb.
Shukaku 2. látogatása
Gregant kezd ráeszmélni, hogy információinak ára lehet, hogy megfizethetetlen, így kísérletezni kezd velük. A legprofitálóbb látogatása egy már korábbról ismert Shukakué volt, kinek egy recept tulajdonosának nevét sikerült eladnia kétezer aranyért.
Jó fiúk rossz környezettel
Csak említés szintjén jelenik meg.

Nabnos
Raven vs. Nabnos
Nabnost kihívja egy számára ismeretlen lovag. Ebben a játékban sokat meg lehet tudni Nabnos életéről és személyiségéről.

Terumi
Konferencia
Yoshiaga kérésére és az akkor még titkolt tagságú Anatole segítségével Terumi sikeresen elintézi Yoshiaga pénzügyeit a jövőre nézve. Az alapterv Yoshiagáé volt, azonban a kivitelezést a piac nagyágyú Terumira bízta, aki sikerrel is járt.
Jó fiúk rossz környezettel
Csak említés szintjén jelenik meg.
Üzenet
Terumi in-game üzenete az összes frontosnak, aki megjelent a 24. bosson, amit szervezett.
24. boss
Terumi által levezetett bossharc.

Ekitora
Iliyoa vs. Anat
Iliyoa, Ekitora párja és a Sayonara 7. tagja volt. Iliyoa halála előtt Ekitora egy arrogánsnak mondható életvidám bajkeverő volt, ez azonban "Nyolcas" eljövetelével teljesen megváltozott. Ez a játék után lett Ekitora az, aki.
Ekitora várakozása
A megváltozott, vérszomjas Ekitora kihívójára vár, aki azonban (saját szerencséjére) végül nem jelenik meg a helyszínen.

Alazzazza
Iliyoa vs. Anat
Csak említés szintjén jelenik meg. Fun fact: Nabnos Zúzának nevezi.
Chancery + Jun vs. Alazzazza
Bár Zúzaként más történetekből is olvashatni kisebb utalásokat arra, hogy mi is történt Alazzazzával a csatlakozása előtt, itt látni először harcolni és itt derül ki, hogy valójában nem teljesen olyan, mint amilyennek első ránézésre tűnik.

Nyolcas
Iliyoa vs. Anat
Dolgát végzi.
Tachi vs. Asteon
Dolgát végzi.

Deliz
19. boss 2. próba
Deliz és Farotawa részt vesznek egy közös eseményen, ahol segítenek a frontnak legyőzni a 19-es szintfőnököt. A hosszas kazamata út során, majd a harcok után közelebbről is megismerik egymást, majd egész hamar barátokká válnak.
Találkozás Szophieval
Delizt és Farotawát ismeretlen okból elhívják az 5. szint mezőségére.
Nyster Démona vs. Démonűzők
Egy Shukaku nevű idomár kihívja Delizt egy párbajra pozíciójáért. Deliz ekkorra már jelentősen megerősödött és készen áll, hogy átvegye Terumi helyét. Kétségtelen, hogy megállíthatatlan, azonban nem hagyja ki az alkalmat, hogy haragosaira uszíthassa a kihívót.

Farotawa
19. boss 2. próba
Farotawa és Deliz részt vesznek egy közös eseményen, ahol segítenek a frontnak legyőzni a 19-es szintfőnököt. A hosszas kazamata út során, majd a harcok után közelebbről is megismerik egymást, majd egész hamar barátokká válnak. Fun fact: alig csinál valamit.
Találkozás Szophieval
Farotawát és Delizt ismeretlen okból elhívják az 5. szint mezőségére.

Aliicira
Aliicira vs. Ayani
Aliicira kihívása, ahol olvasni lehet, hogy miért is idegesít annyi embert a Sayonarában.

Marteo
A Gonosz
Egy hosszabb küldetésnek ígérkező kalandból egy rövid Sayonara parancsnok bemutató lett.

Jezob
Az Elfeledett Kút
Jezob is részt vesz a küldetésben és lényegében szerepe abban merül ki, hogy egy ártatlan lányt egy feneketlen kútba rúg.

Artois
A hatalom útján
Az egyik játékos, aki Sayonarás parancsnok szeretne lenni.

Nerial
A hatalom útján
Az egyik játékos, aki Sayonarás parancsnok szeretne lenni.

Braor
A hatalom útján
Az egyik játékos, aki Sayonarás parancsnok szeretne lenni. Fun fact: Nem lett annak választva, később másik úton mégis parancsnok lett.

Asteon
Tachi vs. Asteon
A fiú utolsó küzdelme.

Iliyoa
Iliyoa vs. Anat
A lány utolsó küzdelme.

Dei
Bunmei Legenda
Dei emberi alakja előtt. Rengeteg képességet szerez.
Az Elfeledett Kút
Dei is részt vesz a küldetésben, ahol látszik teremtőjével való kapcsolata. Emellett sunyiban megérint pár játékost is, megszerezve képességeiket. Fun fact: ebben a küldetésben alkalmazza Kazuma egyik képességét.
Élőholtak Bálja
Csak említés szintjén jelenik meg. Ennek a küldetésnek hatására öli meg (véglegesen) Yoshiaga.
Jó fiúk rossz környezettel
Csak említés szintjén jelenik meg.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 16 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 10 2015, 17:10-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kayaba Akihiko [Admin] Empty Re: Kayaba Akihiko [Admin]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 25 2015, 15:18

-------------------------
Bossok
-------------------------
Soon...
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kayaba Akihiko [Admin] Empty Re: Kayaba Akihiko [Admin]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.