Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bacchus

3 posters

Go down

Bacchus Empty Bacchus

Témanyitás by Bacchus Szer. Okt. 08 2014, 12:52

10. szint (2. Képesség)

Cinkelt kocka:

A képesség Bacchus ujjaiban rejlik, és globális értékű.
KT/Aréna: Bacchus a kockázós harc során képes módosítani a dobások értékén 1 alkalommal. Számára pozitív hatást érhet el, bármely kockának a módosításával.
Kazamaták/küldetések: Mesélői/admin kockát nem módosíthat, csak saját vagy játékos társa dobását. A képesség megjelenése, Bacchus drukkol az eredményért \o/. Itt összesen 3 alkalommal módosíthat, e szám fölötti próbák sikertelenek.
Kayaba Kaszinó: Éves szinten 12 kocka módosítást hajthat végre Bacchus, amit Ő bont le, hogyan szeretné. Képesség hűlési ideje 1 év. (csak KA engedélyezze, ha lehet, köszi)
Menedék dobások: Bacchus ezt a kockát képtelen irányítani.
Egyéb dobások: 6-os vagy római IV-os kockát igénylő dobásoknál, 1/esemény módosítás, globális dobásnál 1/év lehetséges. (szintén csak KA engedélyezze, ha lehet, köszi)

Első két lebontásban, Bacchus speciális képesség szerint dobnia kell a képességre.

Fedősztori: Jelenleg megindult Bacchus KT-kban lesz fellelhető.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 08 2014, 14:44

A kaszinós részhez az ítélkezést átadom Kleinnek, én személy szerint az egyebet kivenném és helyette a KT/Aréna mellé betennék egy /Boss és Miniboss-t is.

Amúgy szerintem utólagos módosítás ne legyen lehetséges(sok lenne az átszámolgatás),  helyette legyen az, hogy a képesség aktiválása után a Bacchussal egy csapatban lévő kiválasztott játékos következő kockái annyit dobnak, mint amennyit Bacchus szeretne, minden esetben. Így, ha egyedül játszik pl. arénában, akkor a sajátjai, ha meg kazamatázik, akkor kiválaszthatja ki következő kockái dobjanak és mit.

A menedékest meg kivenném és helyette a végére tenném, hogy a föntiek mellett semmi más kockadobást sem tud módosítani, hiszen ki tudja mik fognak még bekerülni, na meg a keresés jártasság kockadobását sem szabadna módosítani például.

Ennek fényében én hajlanék az elfogadásra, ha nem nézzük a kaszinósat, ahol nem tudom mi legyen. Az utólagos módosításos megoldást (amennyiben arról van itt szó) meg semmiféleképpen sem fogadnám el, túl sok lenne az átszámítás és az ellenfélnek is lenne joga reklamálni, például: Ha ez így lett volna, teljesen mást csináltam volna utána... stb.

Ha pedig ellenfélen is szeretnéd használni, akkor az legyen, hogy választhatsz, hogy a te vagy az ellenfél következő dobásai. Arénán metázás elkerülése érdekében pedig lehetne olyat, hogy dobsz a képességedre, de a hozzászólásban csak annyit írsz, hogy ezt a képességed használtad, majd a hsz elküldése után azonnal küldesz nekem egy privát üzenetet, ahol leírod, hogy ki következőjét és mikre módosítod. Majd belenyúlok admini kézzel a következő hozzászólásába és feltűnően módosítom a dobásokat. Very Happy Ilyenkor, ha nem azonnal küldenéd a PÜ-t hanem miután már megírta a hozzászólását, akkor csak a sajátodén módosíthatnál, még ha nem is az lett volna az eredeti cél.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Bacchus Szer. Okt. 08 2014, 15:14

10. szint (2. Képesség)

Cinkelt kocka:

A képesség Bacchus ujjaiban rejlik, és globális értékű.
KT/Aréna: Bacchus a kockázós harc során képes módosítani a dobások értékén 1 alkalommal. Számára pozitív hatást érhet el, bármely kockának a módosításával.
Kazamaták/Küldetések: Mesélői/admin kockát nem módosíthat, csak saját vagy játékos társa dobását. A képesség megjelenése, Bacchus drukkol az eredményért \o/. Itt összesen 3 alkalommal módosíthat, e szám fölötti próbák sikertelenek.
Bossok/Minibossok: Mesélői/admin kockát nem módosíthat, csak saját vagy játékos társa dobását. A képesség megjelenése, Bacchus drukkol az eredményért \o/. Itt összesen 2 alkalommal módosíthat, e szám fölötti próbák sikertelenek.
Megjegyzés ehhez a három kategóriához: a javasolt módosítással egyetértek, utólagos javítás ne legyen a kocka dobott értékén. A dobásnak is meg kell történnie, hiszen nem méreg/kristály hatásról van szó. Azonban a dobott érték Bacchus posztjában szerepelni fog minden alkalommal. Sikeres képesség próba esetén a cinkelt kocka hatása érvényesül. (pl. Bacchus poszt tartalma XY 6-ost fog dobni -> képi próba -> Siker esetén a kockadobás tényleges értéke nem számít, de meg kell történnie, azonban értéke 6. Ellenben a kocka dobott értékét fogja mutatni, mint normál esetben.)

Kayaba Kaszinó: Éves szinten 12 kocka módosítást hajthat végre Bacchus, amit Ő bont le, hogyan szeretné, egy hónapban viszont 2-nél több módosítást nem hajthat végre. Képesség hűlési ideje 1 év. (csak KA engedélyezze, ha lehet, köszi)
Példa: Január hónapban Bacchus dob 5 kaszinó kockával. Posztjában leírja, hogy 5 db X-et szeretnék látni, ez kicsit erős lenne úgyhogy maximálisan 2 kockára mondhatja, az ott X lesz. Ez ugye 160 pont fixen 6 hónapon át, ha ebben a formában használja. Tehát, már vissza is nyeri a pénzét ezzel irányítja saját szerencséjét. Opcionális azonban a havi egy kocka, ott még dobhat 1 db fix X-et és 4 db halálfejet.

Menedék/Keresés dobások: Bacchus ezt a kockát képtelen irányítani.



Fedősztori: Jelenleg megindult Bacchus KT-kban lesz fellelhető.


//kért módosítások és Kaszinó kocka kifejtés, valamint példák. Természetesen ellenfélen is használná a képeséget, Boss harcnál mindenképp írok PÜ-t KA Very Happy Arénánál és Kt-nál egyfajta "blokkoló" képesség, csak nem túl látványos
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 08 2014, 15:20

Boss harcnál nem kell, ott elég jelezni, mivel nem játékos elleni küzdelem, csak arénánál kérem a PÜ-t amennyiben nem szeretnéd, hogy az ellenfeled látja, hogy az övén vagy a sajátodon szeretnél változtatni. (Az 1-esekből meg gondolom kitalálná.)

Ha pedig ellenfél ellen csak blokkoló jellegű lenne, tehát utólagos, akkor mindenképpen írd oda, hogy csak az előző hsz-ében írt dobásokon módosíthatsz és a korábbiakon nem.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Bacchus Szer. Okt. 08 2014, 15:26

Rendben, akkor azt hiszem a PÜ-s-t választanám kipróbálásnak ellenfél esetében, így az 1-es dobás meglepetés lesz. Bossnál jelzem saját posztban.

Kaszinónál megvárom Klein válaszát és utána a végleges képit kiírom újra.


// Jelenleg futni fog KT-m az elkövetkező hetekben, szóval a teszt kivitelezhető lesz.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Bacchus Kedd Nov. 18 2014, 12:31

Míg várok a második képességre, addig ideje frissíteni az elsőt Smile

Régi:
1. képesség:
(Drunken rage)
Képesség aktiválásakor Bacchus elővesz egy boros üveget és húzóra megissza, majd széttöri. Azon körre nincs hatással, mellék cselekvésként használatos! A képesség öt körön át hat, és egy körig nem használhatja újra.
1. fázis (spicces)
Bacchus fegyverkezelése csökken 1 ponttal és kitartása nő 2 ponttal.
2. fázis (részeg)
Bacchus elveszíti a kitartás bónuszát, ellenben megmarad a fegyverkezelés hátrány. Ekkor azonban gyorsasága is csökken, 2 ponttal, azonban ereje megnő 5 ponttal.
3. fázis (csatak részeg)
Bacchus kezdi elveszíteni az önkontrollját. A következő módosulások történnek: Fegyvere ezentúl a puszta ökle. Minden stat pontjára kap +1 bónuszt (kivéve életerő) és elveszíti a 2. fázis erő bónuszát! Ha ütése betalál. Ha nem talál be azzal statjai maradnak a régiek, kivéve a 2. fázis erőbónuszát. (ebben a körben, ha vizes környezetben zajlik a csata, elég lelocsolni Bacchust és ezzel megszakíthatóak a későbbi fázisok)
4. fázis (dühöngő részeg)
Bacchus, előző találatánál, vagy céltévesztésétől függő fázis.
Ha talált az ütése erre a harci körre kap további +1 kitartást, +2 erő pontot és +2 fegyverkezelést. (+ speciális képesség/4 az erőre és fegyverkezelésre)
Ha nem talált előző ütése azzal mindösszesen +1 erő a jutalma, és megállíthatatlan vágyat érez azért, hogy verekedjen.
5. fázis (józanodás)
Bacchus már nem dühöng, és a józanodás útjára tévedt. Elveszíti minden eddigi bónuszát, és jobb útra tér, független pihenőkörtől, ez Bacchus második pihenőköre. Ha egybe esik pihenőkörével, akkor Bacchus szerencsés volt.

Új:
1. Képesség:
Drunken Rage (Ittas Őrjöngés)

Ha már "részeg" állapotban van Bacchus kap további +5 kitartáspontot -> erről később (20. szintű képességhez fog kapcsolódni).
1. Fázis: (Mibe léptem bele?)
Képesség aktiváláskor lép érvénybe, benyakal egy üveg piát bárki előtt is áll, gourdját a bal lábára húzza és ellenfele felé rúg. Találat esetén fegyvere erő bónuszát a küzdelem végéig még egyszer megkapja. A képesség több alkalommal történő aktiválása esetén mindig csak a tárgy alap erőbónuszából adódó plusz értéket kapja. Ellenben nem kap bónuszt.
2. Fázis: (puzzstakejes harc)
Bacchus következő körében "hat a pia". Ököllel, tenyérrel, ujjal bármivel támad, csak a gourddal nem. Ekkor minden ütésével ignorálja ellenfele páncélját, bárhol is üti meg ellenfelét. Erre csak is alap erejét használhatja, tárgybónuszok nem érvényesek és nem ütheti le ellenfele életét 5 életerő pont alá. Amint ezt elérte a páncélból sebez tovább. PvP esetén 3 ütés, Boss/szörnyharcok esetében 2 nagy körön át hat a fázis.
3. Fázis: (józanodás)
5 életerő pontot gyógyul Bacchus és kezébe veszi a gourdot.

Lehűlési idő: Fázisok leteltével 2 kör.
A képesség látványa: Bacchus iszik; lábára húzza fegyverét -> rúg, ha talál, ha nem; majd pusztakézzel hadakozik. Idő közben bekövetkező pihenőkör nem befolyásolja, folytatja a pihenőkör végeztével.

Keret történet:
Feljegyzések Fistről Xen tollából:
A fotó kristály muszáj volt, annyira vicces volt, amit csinált az a fellengzős kölyök. Mint a banda tagja, örülök, hogy ilyen emberek elismernek. Odakint egészen más volt, ezek az emberek csak azzal törődtek, hogy elgáncsoljanak és rám lépjenek. A Bacchus félék is, és főleg a Fraggy félék, akik mindenkivel csak kötekednek. Viszont itt jó velük, együtt nevetünk másokon és magunkon. Barátok lennénk talán? Ez a kép azt mutatja, hívtam le újra a fotókristály képét.
Sokadjára nézem, hogy voltunk ennyire szerencsések, amikor az a balgát a lában azzal a cseréppel éppen rúgás közben fotóztuk le. Örök emlék marad, ahogy a harc is.
Fraggy gyakorlás közben megismerte, Fist egyik képességét. Hogy miért is fontos ez? Nem árt tudni kikkel lógatom a lábam, és kik azok az emberek, akik első sorban képesek engem megölni.
Első sorban, nagy lehet a sebzése, hisz Fraggyn alig van páncél, de túl hamar kezdte el lefelé tépni az életerejét. Ami ugyan lassan fogyott, Fraggyt sem ártana jobban megfigyelni, mire pontozott és mit választott vajon képességnek. Ezek után pedig csak egyszerűséggel levette a lábáról a gourdot és azzal folytatta a punk püfölését. Rúg, tenyérrel csapkod, majd a köcsöggel ti a köcsögöt. Haláli!
Kedves naplóm. Maga az esemény feledhetetlen, de egy bizonyos ebből. Fist és Kakas mindig is idióták lesznek. Malcolmra kell hagyatkozzak bizonyos ügyekben


Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 23 2014, 23:46

Ossu!

Elfogadom a képességcserét!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Bacchus Exp_bal0/0Bacchus Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Bacchus Hétf. Feb. 09 2015, 13:42

10. szint (2. Képesség) revíziója

Cinkelt kocka:

A képesség Bacchus ujjaiban rejlik, és globális értékű.
KT/Aréna: Bacchus a kockázós harc során képes módosítani a dobások értékén. A kockák annyit dobnak, mint amennyit Bacchus szeretne, minden esetben. Szóló harcnál 1 alkalommal, csapat harcnál 3 alkalommal.
Kazamaták/Küldetések: Mesélői/admin kockát nem módosíthat, csak saját vagy játékos társa dobását. A képességnek nincs megjelenése. Itt maximum 3 alkalommal módosíthat, e szám fölötti próbák sikertelenek.
Bossok/Minibossok: Mesélői/admin kockát nem módosíthat, csak saját vagy játékos társa dobását. A képességnek nincs megjelenése. Itt összesen 2 alkalommal módosíthat, e szám fölötti próbák sikertelenek.
Megjegyzés ehhez a három kategóriához: Képesség próbát dobni kell. Azonban túlbonyolítás elkerülése végett KA megoldását választanám, ellenfél kockáihoz Bacchus nem nyúlhat.

Kayaba Kaszinó: (átdolgozott)
A szerencse nem csak harcban barát. A szerencsejátékban van jelentősége igazán! Bacchus számára a lottó a kenó és a totó (vagyis a kaszinó) Drágul. Minden vásárlás 2x annyi aranyba kerül.
Kaszinó kockákból kettőt havonta X-re tud változtatni, ezt viszont dobás előtt kell jelezni, mely kockák.  
(Lottó esetén 4 számért fizet, 1 találata pedig megvan alaphangon minden hónapban) Nyereménynek nem kaphat dupla aranyat.

Példa: 1,3 kocka X a többi meg lesz, ami lesz. *dobás* [X,X,10,5,10] =255. Lottónál fogadás 2,3,4,5. *eredmény* 32,33,34,35,36. 1 találat! -10 arany. Nem mínusz húsz.

Más dobások: Bacchus ezeket a kockát képtelen irányítani.


Kerettörténet:
A szerencse múlandó, minden pitiáner kártyásnak és minden olyan idiótának, aki velem szembe akar szegülni. A csalók, akik sosem buknak le, azoknak nincs ilyen gondjuk.
- Nekem – vigyorogtam a társaságra, ahogy egyben válaszoltam is kérdésükre. Ez nem is kérdés, beszállok én a rulettbe, miért ne szállnék be! Osztottam is azonnal némi aranyat a piros színre, bemelegítés gyanánt. A cinkelt kockát még nem akartam bevetni, erre nincs szükség, fele esélyem van, hogy megnyerem. Addig körbe néztem ellenfeleimen, akik között volt kisgyermek is, valamint hasonlóan kidobó alkatúak. Nagyja részük játékos, kettőről könnyen elmondható, hogy részegek is. Sebaj, lesz kitől elnyerni a pénzt, aztán még kifosztani is őket. Széles vigyorba húztam a képem és rákönyököltem az asztal szélére előre döntve csupasz felső testem. Az egyik kislány felém fordult, mire elég volt megnyalnom a szám, máris megrémülve futott el, otthagyva tété apucit keresve. Míg azért akadt a többiek között szúrós, buja és lenéző tekintet is. Örültem ennek, hisz én magam jól szórakozok, tudom a végeredményt, csak nyerhetek! pirate
Sikerült is! Keveset, de nyertem az első három körben, utána kicsit vesztettem, kellett egy vereség is, ahol egy kebelvillogtató lány azért egészen elterelte a figyelmem, és a golyó már megállapodott, mire manipulálhattam volna az értékét. De talán a legjobb kör ezek után következett. Három mezőre tettem, tudtam valamelyik helyen meg fogom tudni állítani a golyót, így a nyeremény szorzója is rendesen megnőtt. Nyolcvan aranyat tettem fel, erre a hármasra, ez a pénz most tökéletesen elegendő lesz, hogy egy újabb dologgal bővüljön Malcolm birodalma. A céhünk. A szórakozásunk.
Kacsintottam a csajnak és nagy légcsókot küldtem felé, majd a piros 34-en megállapodott a labda. Elkiáltottam magam örömömben és elégedetten kapcsoltam ki a képességet. Kocka, golyó, lap bármi jöhet! – A nevem Fist, ti itt mind csak vesztesek lehettek – majd a lány felé fordultam – te nem. Ujjal intettem felé, hogy jöjjön. Azzal hátat fordítottam és leellenőriztem, megvan az ötvenezer col a tagságra. – Gyere csibém, megtanítalak játszani – vetettem hátra a szavakat, és alig vártam az izgalmat, mit hoz a nap, reméltem egy újabb gyilkost fogtam. Nem árt az utánpótlás.


Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 15 2015, 22:34

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a második képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Bacchus Exp_bal0/0Bacchus Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Bacchus Hétf. Ápr. 20 2015, 11:31

Lenne egy jártasság cserém, fegyverkészítést -> növénylátásra cserélném. 100 arany levonható ezért.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 02 2015, 20:43

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, a 100 aranyad megtarthatod Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Bacchus Exp_bal0/0Bacchus Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Bacchus Szer. Jan. 20 2016, 13:22

Pályázat

Bacchus ezentúl NJK, képességeihez ragaszkodnék a továbbiakban is, expéhez is. Ez, ha maradhatna nála örülnék neki. Aranyát viszont Malus örökölné, solo zsetonjait átváltva, + solo küldetés bónusz zsetonjai (amennyiben ilyet lehet) és felszereléseinek tartalmát szintén Malusnak adnám.
Bacchus az exp mellett emlékeit is megtartaná a játékosokról, és a lefutott küldetéseket. (Egy nap ismét előkerülhet Bacchus és bandája, csak nem JK formában.

A változtatás története, ahogyan Bacchus belevész a játékba:

Éltem napjaim, ahogyan eddig is, azonban Malcolm bárvásárlásával meg is lett az első kis lebujunk. Az indikátorom továbbra is zöld, nehéz találni megfelelő ellenfelet, akik úgy rendesen agyba-főbe lehetne ütlegelni. A legtöbben alig bírnak ki egyetlen ütést és máris menekülőre fogják. Nehéz a dolga bokszolóknak. De csak addig, amíg le nem gurítok egy kis bort a torkomon, vagy nem nyerek szajrét és macát. Utóbbiakból van dögivel. Pillantottam az ölembe ülő lánykára, őt sem érdekelte, hogy éppen most mit csinál, csak a pillant adta mámor, na és persze a cinkelt kockám vonzotta ide. A nyeremény és az arany szaga, párosul a tökéletes izmokkal a megfelelő helyen. Ez az igazi maszk, amire vártam, hogy beteljesíthessük, amiért mi négyen összefogtunk a játék elején.
Alig egy hete, hogy megalakítottuk a Black Fistet Fraggyval és máris heten vagyunk a céhben. Fosztogató céhben. A bázisunk is megvan, a piacunk is megvan, a kastélyunk is megvan, és a koboldok között is akad egypár olyan alak, akivel érdemes üzletelni. A tetoválásiamon táncolt a lány csillogó szeme és ujjaival habzsolta, a mintákat. Mindet meg akarta ismerni, persze csak azért, hogy neki is jusson valami abból a hatalomból és pénzből, amit itt a kaszinóban összegyűjtöttünk. Xen a pultot támasztotta, a tökmag alig ért fel a pultig, inkább nézett ki egy szemüveges széknek, mint a maffia könyvelőjének. De töpszli termete ellenére csípem a csókát, egy igazi geek, de a rátermettek közül, azon alakok egyike, aki bohókás és szívből egy aljas gazember. Malcolm a pult mögött, aki ma este személyesen vezeti a bulit és szolgálja ki a vendégeit.
- Hozz még italt, te nagydarab Tuskó! – kiáltottam kezem magasan a levegőbe emelve. – Te meg csókold meg – tartottam a lány elé a kockát. Pillantása találkozott enyémmel, míg szájába vette a kockát, nyelve körül megforgatta és visszatette kezembe, hogy egy heves csókkal majd felborítson. Van a csajsziban erő néztem a szék kilengését, közben a kockát elengedtem. Ha páros nyertem. Négy, gondoltam a számra, amit szerettem, volna, hogy kiforgat a kocka..
Alig utána visszafordult a lány az asztal felé, ahogy lemászott rólam én már tudtam milyen értéket fog mutatni a kocka, csak néznem kellett és élveznem a pillanatot, hogy megkopaszthatok három másik itt ragadtat, a borom társaságában. A lány öröm ujjongva ugrott fel és helyezkedett el kényelmesebben ölemben.
- Hol van már a borom! – kiáltottam túl a kaszinó zaját. Mire alkalmi partnerem meg is ragadta a lehetőséget és készséggel szállította ide, azt amit az a mamlasz, képtelen volt.
Ahogy megérkezett a borom és a lány nem is tudom, hogy hívják, de kit izgat, reggelre úgyis megpattan. Szóval a lány összehúzta az aranyam, dekoltázsa villogtatásával és ruhája szegélyeinek lazításával igyekezett háttérbe szorítani a mennyei vörös bor mámorát. Inkább kevesebb sikerrel, de jól megmarkoltam ruha alatt a fenekét. Fraggy valahogy ekkor léphetett be. Odaviharzott Malcolmhoz, majd hozzám.
- Wolf, megfúrtak minket, köpött az egyik díler – mondta, mit sem törődve a vendégekkel – mi legyen? Kapjuk el, ugye? – arcán a jós ismert vadászati izgalom látszódott.
A csaj és a kocka partnereim is értetlen álltak, de kezdték megérteni, mivel van dolguk, mocorogtak. Az asztaltársaságra ráemeltem, vigyorgó arcom és a gourdom jól odavágtam az asztalhoz.
- Egyet se bánkódjatok, ma megúsztátok, hogy kifosszalak benneteket, folytassátok a bulit nélkülem. A szőke lányra néztem. - Veled még nem fejeztem be, ajánlom, hogy amikor visszatérek, itt legyél – adtam a kezébe egy kulcsot, amit a menümből hívtam le – erre nem lesz szükséged az este további részén – emeltem meg vállánál az estélyi pántját, amit viselt.
Meg sem várva reakcióját, tök mindegy, hogy lelép-e az arannyal, vagy sem, így is úgy is jó éjszakám lesz.
- Menjünk – intettem is Malcolmnak és Xennek.
Négyen távoztunk a bárból, ahol is maradt még elég emberünk, Gusztav vette át a pultot és a kiszolgálást. Sunyin törölgette a poharat, tudta mi következik, ahogy mindenki a szórakozó helyen. Itt bizony valakinek fájdalmas éjszakája lesz.
Amikor először öltöttünk maszkot, alig okoztunk sérülést, de legalább leugrottak és meghaltak az áldozatok. Utána, már sikerült fosztanunk is, hogy megöltük azt a fickót. Azóta pedig, bankot is robbantottunk, a Pelyhes Pónik közösségi cég eltörlése a mi számlánkra írható és Josie-éra. Ahogy a bankjuk minden tárgya és aranya is bennünket éltet tovább. A feketepiac egyik árusítója, viszont úgy döntött beköp minket a Rendnek mondta el Fraggy útközben. Örömmel öltöttem arcomra az olcsó maszkot, a kinézet kristály használata után, ahogy befordultunk a sarkon Fraggy vezetésével. Utánam jött Xen és a sort zárta Malcolm. A sikátor még nem volt elég széles, hogy elférjünk egymás mellett. Van egy kis időnk, nem akartam elsietni a dolog élvezetét. Bekopogtam a mutatott ajtón. Huszonhármas szám virított az ajtó mellett a gyertya kristály fényében, amivel Malcolm ellenőrizte, hogy a tökkel ütött Fraggy tud-e egyáltalán számolni. Eddig úgy tűnt, jó helyen járunk. A házban lakó vagy nem volt itthon, vagy nem akart ajtót nyitni.
Vállal meglöktem az ajtót, de a rendszer védelmi fala megvédte az ajtót. A szint hátrányai, továbbá, hogy nem tudjuk helyben megölni morfondíroztam rajta. A vaddisznó maszkos srác leguggolt az ajtó zárja elé, majd mutató ujja kéken kezdett világítani. Bedugta az ujját a résen és az ajtó egy kattanással jelezte, hogy a zárt eltávolították róla. Ahogy feltápászkodott barátom, lenyomtam a kilincset. Az ajtó engedett is, és beléptem a sötét helyiségbe, ami fogalmam sincs mi lehet.. addig amíg Malcolm nem követett. A kristály fényét szétterítette az előtérben. Olcsón bútorozott játékos lak. Ilyenben már jártam, valószínűleg bérlője, hisz egy rendesebb bútor szettért, majd elkérnek négyszáz ezer aranyat. Kevéssel rosszabb állapotú, mint a melák bárjának fogadószobái. Az alig pár helyiségből álló ház üresen állt. Feldúltunk, amit csak tudtunk, de nem maradt nyoma, hogy a helyiség lakója mikor járt itt. Még Xen nyomolvasása sem volt tökéletes, csak azt tudta megállapítani a nyomokból, hogy nyugodtan távozott a személy, nyoma sincs a lábnyomokban a sietségnek.

Alighogy az ajtó elé értünk, hogy távozzunk, a díler a zárat nyitotta volna, és a kilincset lenyomta. Ugrottam is szemből, hogy befelé rántsam az ajtót, de ekkor már szalad áldozatunk. Mindenki tudta mit kell tennie, hajsza idején. Xen maradt, Fraggy rövidítőt keresve igyekezett elé kerülni. Malcolmmal csak annyi volt a dolgunk, hogy a látóterünkben tartsuk. Pár sarokkal odébb, először földre került, egy rúgás miatt, de folytatódott a hajsza. Még mielőtt elérte volna a főteret, Fraggy bőven átkötötte kötelekkel és meg is kapta a maga altató méreg adagját.

Nem sokkal később kikérdeztük, mielőtt, Malcolm kivégezte. Leginkább az aranyát érintette a dolog ezen felül, pedig becsületbeli ügy volt. Ahol a közben járásomra aligha van szükség, a jövőben ezt a vadászatot átadhatnám másnak, de akkor hol marad az élvezet? Jut eszembe! – Gyerünk vissza, a szemetet eltakarítottuk. Folytassuk a szórakozást! – vigyorogtam a maszk alól, eredeti alakom visszanyerve a kinézet kristály hatásának múltával.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Bacchus Exp_bal1003/1500Bacchus Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 23 2016, 11:00

Elfogadom a pályázatot. A küldetésbónuszokat nem viheted át, de a többit megkapja Malus.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Bacchus Exp_bal0/0Bacchus Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bacchus Empty Re: Bacchus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.