Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fuun Kotarou vs Anatole Saito

3 posters

Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 30 2012, 11:22

Este úgy döntöttem, hogy másnapra szabadnapot veszek ki. Se küldetés, se bóklászás az erdőben valami ritka tárgy után kajtatva. Még csak azt sem hagyom, hogy a macskák elvonják a figyelmemet. Ilyen nagyratörő tervekkel hunytam le a szemem, hogy az édes álmok tengerén kezdjem meg az aktív pihenést.

Új napra virradtunk, csodálatosan napsütéses reggelre. A madarak csiripelnek, kellemes virágillatot hoznak a szellők a nyitott ablakon keresztül, amely a serény pékek kenyér és kalácsillatával vegyül. Az iparosok már tüsténkednek az utcán. Vásárnap van ma, ezért mindenki csinosítgatja a kis standját busás bevételt remélve. Éppen ezért a lehető legrosszabb döntés volt éjszakára a piac melletti fogadóban megszállnom, mivel hajnali 5 óta képtelen vagyok aludni az utcán zajongó, pakolászó árusoktól. Nem éppen így képzeltem el azt a bizonyos aktív pihenést... Amikor már pattanásig feszülnek az idegeim, kipattanok az ágyból, és látványosan becsapom az ablakot. Karikás szemek köszönnek vissza a tükörben, s a reggeli mosakodás sem varázsolja arcomra a jól megszokott lehengerlő, sármos mosolyt. Rezignált arccal kapom magamra a ruháimat, és reggeli nélkül távozom szállásomról. Úgy döntök, majd nézelődés közben bekapok valamit, legalább kipróbálom azokat az ízeket, amik miatt nem hagytak aludni. Merthogy bármennyire is kialvatlan vagyok, egy ekkora vásárt vétek lenne kihagyni, ki tudja milyen érdekességekre akad az ember. Még mindig kissé kómásan közlekedek az egyre inkább duzzadó tömegben, közben pedig szereztem magamnak egy méretes fánkot, amivel tömhetem az álomkóros fejemet.
Van itt minden, mi szem-szájnak ingere. Ínycsiklandó étkek, szemet gyönyörködtető kézműves munkák, fegyverkovács, gyertyaöntő, a piac centrumába érve pedig már csak az utolsó simításokat hajtották végre azon a porondon, ahol majd a bátor férfiak verekedhetnek meg a közönség szórakoztatására és nem utolsó sorban a fogadómesterek nagy örömére. Röviden szólva egy igazán hangulatos kis vurstliba csöppenhet az erre járó. A való életben én is csak filmekben láttam ilyesmit, úgyhogy egyre nagyobb érdeklődéssel vetettem bele magam az árusok soraiba, azonban reggeli morózus hangulatom még mindig nem szállt el maradéktalanul. Ezt fokozandó, valami udvariatlan alak úgy nekem jön, hogy még az eddig félig elmajszolt fánk is kiesik a kezemből, egyenesen bele az utca porába. Bizonyára én is figyelmetlen voltam, és a nagy tülekedésben óhatatlan, hogy az emberek nekiütköznek egymásnak, de pillanatnyilag ez csöppet sem érdekelt. Paprikás hangulatban a lökdösődő után szólok:
- Uram, úgy vélem jön nekem egy fánkkal!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/5000Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Nov. 01 2012, 18:43

>> Saito vs Kotarou<<
Mostanában igencsak jó hangulatban és békésen teltek a napjaim. Őszintén szólva, talán egy kicsit túlságosan is nyugodt volt minden. Bár kedvemre volt a kikapcsolódás a való életben folyamatos rohangászás után, lassan kezdett frusztráló lenni. Aludhattam eleget, lófráltam egész nap, vagy épp éltem egy kis társasági életet. Kezdett túl sok energiám lenni.
Kora reggel ébredtem fel, s hihetetlenül nagy mászkálhatnékom támadt. Ugyan lusta vagyok küldetés után nézni, vagy kimenni mobokat mészárolni. A városban mászkálva eléggé élettel teli volt minden. Ekkor nagy nehezen leesett, hogy ma márpedig vasárnap van és piacozás. S azt az elméletet követve, hogy ahol sok ember van mindig történik valami jó ötletnek tűnt meglesni közelebbről a vásárt.
Rengeteg ember mászkált itt, és temérdek stand áll már felhúzva és kipakolva mindenféle jót. A legérdekesebbnek porond tűnt, amint nagyon nagy valószínűséggel bunyó lesz. Minden kétségem elszállt afelől, hogy érdemes volt e kijönni ilyen korán, már csak abban kellett reménykednem, hogy random embereknek is lehetőségük lesz felmutatni valamit. Azonnal odavettem az irányt, hogy megkérdezzem mi a helyzet.
-Üdv! Mi lesz a mai attrakció?
S ismét egy lelombozó unalmas npc beszélgetés jött. Ezek valahogy annyira meg tudják ölni a hangulatot. Azonban kaptam néhány érdekes információt, s egy jó lehetőséget. Ugyan a meccsek már be voltak jelentve, de szerencsémre felajánlott egy olyan lehetőséget, ha hozok valakit magam ellen, akkor tarthatunk egy elő párbajt, amolyan közönség felpezsdítése céljából. Ahogy áldozatom után kutattam a távolba nézve próbáltam valakit kiszúrni. A tömegben való mozgást ugyan ez nagyban megnehezítette, de hát ez van, majd kerülgetnek az emberek. Ez azonban nem mindig sikerült, s párszor belém is jöttek, de hát a fenének van most ideje erre, nekem sürgősen ellenfelet kell kerítenem. Ám a mögöttem megszólaló hang megütötte a fülemet. Elég egyértelmű volt, hogy nekem szóltak, mivel épp koccantam valakivel. Ahogy hátrafordulok, még látom a megsemmisülés utolsó szilánkjait. Úgy tűnik tényleg kiesett a kezéből valami. A szám már nyílott, de azonnal be is zártam. Már majdnem bocsánatot kértem, viszont hülye lettem volna elszalasztani ezt a hatalmas lehetőséget. Széles vigyor került az arcomra, majd magabiztos és kihívó hangon szólaltam meg.
-Ó, igazán? Szerintem meg te jössz nekem egy bocsánatkéréssel, amiért belém jöttél! Azonban ha nem tetszik a dolog, akkor gyere fel a porondra, és mutasd is meg. Ha legyőzöl kettőre is meghívlak. Viszont ha én győzök, egy teljes hétig Kotarou-samának fogsz hívni. Feltéve, ha találkozunk.
Ha belemegy akkor odamegyek vele a porondmesterhez, akivel beszéltem Én választom ki a típust, mely ezúttal egy a rendszer által biztonságos harcmenet. Az utolsó találat, mely levinné a maradék életét az illetőnek azonnali nyertes opciót hoz ki, s lehetetlenné teszi a másik fél megölését. Ugyanekkor nem veszi el a küzdelemtől a végsőkig kitartok élményt. Valóban csak ez hiányzott, hisz annyira régen volt már, hogy valakivel ténylegesen jót szórakoztam. A kihívott félre marad a fegyver megválasztása, pontosabban, hogy fegyverrel, vagy anélkül harcoljunk. Természetesen az előbbinek jobban örülnék, hisz nemrégiben tettem szert egy igazi ritkaságra, azonban ezt nem jegyzem meg a fair játék kedvéért. Bár lehet, csak még izgalmasabbá akarom tenni az egészet a számomra. Amint kiválasztotta, belépési lehetőséget kapunk a porondra, és kihirdetésre kerül a küzdelem. Széles vigyorral várom a küzdelmünk kezdetét és a reakcióját a tömegre, akik körénk gyűltek. Én már hozzászoktam ehhez, már volt hasonló küzdelmem, no meg engem csak felpörget a nézőközönség. Mint verseny kendós sosem engedhettem meg magamnak, hogy zavarjon, ha nézik a küzdelmem.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/1200Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Nov. 01 2012, 20:10

- Még én kérjek bocsánatot, amikor engem ért veszteség!? - emelem fel a hangom felháborodottan, majd egy utolsó lemondó pillantást vetek a földön éppen csillámló darabjaira hulló fánkomra - Kikérem magamnak! Tudja mit? Elfogadom a kihívást és a feltételeket! Ha ön nem tette volna meg, biztos lehet benne, hogy tőlem érkezik a párbajra hívás!
Továbbra is ragaszkodom a magázódáshoz, s a felpaprikázott hangulatomnak köszönhetően minden álmosságom egy szempillantásra elszáll. Szó nélkül követem a porondig, a közönség előtti küzdelem pedig igazán ígéretesnek látszik. Tetszik ez az új harcrendszer, az első vérig való küzdelem valahogy nem fekszik nekem... állandóan számolgatnia kell az embernek a pontjait, hogy tudja, hány ütés fér még bele a taktikájába. A Kotarou által felajánlott lehetőség szimpatikusabb volt, az utolsó csapás elkerülése megóvott a haláltól, mégis kiélvezhettem a küzdelmet egészen a legvégéig. Óvatosságra intem azonban magamat, ki tudja hányas szintű a srác, a felszereléséről már nem is beszélve. Persze úriember ilyesmiről nem faggatja ellenfelét, és hangulatom ellenére én most igenis az úriember énemben tetszelgek. Még.
- Ha javasolhatom uram, akkor pusztakezes harcban mérkőzzünk meg. Így az egyéni képességek és erények mutatkozhatnak meg, nem pedig az, hogy kinek mennyi pénze van felszerelésre. Ha gondolja, vetkőzzünk félmeztelenre, ahogy szokás egy ilyen porondon, így a páncél védőértéke sem érvényesül. Puszta kézzel, test a test ellen, hús a hús ellen, férfi a férfi ellen! - A végére már olyan szinten színpadiassá válik a stílusom, mintha most ugrottam volna elő egy középkori lovagregényből. Ha Kotarou elfogadja a feltételeimet, akkor felléptetek a porondra a kis lépcsőkön, majd neki is vetkőzöm. Az idő kellemes, szóval fázni biztos nem fogunk. Amint felér az ellenfelem is, még utoljára higgadtan odalépek hozzá.
-Úgy illik, hogy ismerje az ellenfele nevét, így bemutatkoznék: Anatole Saito vagyok, az ön legyőzője, aki majd megtanítja az udvariasságra! - Kezet nyújtok neki, ha elfogadja, elfogadja, ha nem, nem, mindenesetre megjelenik előtte a menürendszerében a párbajra hívásom - Győzzön a jobbik!
Ezután hátat fordítok neki, s levetkőzöm eddigi udvariaskodó, finomkodó énemet. Felpattanok a tribün sarkában a második, magasabb kötélre, és a közönséget buzdítom éljenzésre karlendítésekkel:
- Ki a nyerő? Mondd Anatole!
A vásáron lézengő emberek először bolondnak néznek, aztán ahogy a porondmester kihirdeti a küzdelmünket, mint bemelegítő ízelítőt a mai napi programok elejére, az embereke elkezdik felvenni a ritmust velem. Újra próbálkozom.
- Hadd halljam! Ki a nyerő? Mondd Anatole! - Egy-két embertől már visszahallom a nevem. Sokadik próbálkozásra már viszont skandálják a nevem, persze az sem kizárt, hogy néhányan paradicsommal dobálnak, csak éppen nem ér el csodálatos valómig!
- Na még utoljára! Hadd halljam! KI A NYERŐŐŐ?
- Anatole! - visszhangzik a közönségből pár tucat nézelődő buzdítása, s ha ellenfelem felkészült, akkor leugrom a kötélről, egyenesen Kotaval szembe, s kezdetét veszi a küzdelem...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/5000Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Nov. 01 2012, 21:01

>> Saito vs Kotarou<<
Hangosan felnevetek a kijelentésére, miben állítja, hogy ő hívott volna ki, s ki is fejtem a miértjét.
-Hahaha, vicces vagy. Very Happy Először „Tudja mit?” aztán meg „Biztos lehet benne, hogy tőlem érkezik”.
A magázódása meg még viccesebbé teszi az egészet, mert én teszek az egészre, és direkt tegezem.
~A szép hosszú felvágós szövegével éppen csak saját magát nem vágta ketté. Viszont volt a szövegben valami értelmes is. Tökre elrontaná a játékot, ha az egyikünknek jóval több páncélja lenne, arról nem is beszélve, hogy lehet alul maradok életerő nagyságában, mint általában. Viszont a félmeztelenség valóban viccesnek tűnik. Várjunk, nem, ha lebukok engem apró miszlikbe aprítana @.@. Úgy tűnik manapság az ember sem tehet meg mindent.~
Gondolkozás közben hüvelykujjammal tartom az államat és mutatóujjammal a nem létező bajuszomat dörzsölgetem. Aztán mintha megvilágosodtam volna felcsattanok.
-No! Abban teljes mértékben egyetértek, hogy egy ilyen szituációra a legjobb a fegyvertelen küzdelem, de! A páncélról nem mondanék le teljes mértékben, mivel nem szeretném, ha túl gyorsan végződne ez az egész. Nem tudom, hogy neked milyen értékeid vannak te sem az enyémet, így belemennék abba, hogy egyenlítsük ki a páncél értéket. Valamint különböző okok miatt a saját testi épségem érdekében inkább hanyagolnám a félmeztelenséget. Amúgy sem kell ennyire drámázni, mivel bőven adatok tömkelege fog itt harcolni, természetesen az eszünkkel és lelkünkkel. Nos, mennyi a páncélod? Aztán lecsökkentem az enyémet, vagy megmondom ha a sajátom kisebb.
Természetesen fair módon lecsökkentem a saját értékemet, vagy ha az övé nagyobb bevallom, hogy csupán 4 páncélom van. A bemutatkozását azért végighallgatom, s nem kívánok belerondítani, azért a cukkolásnak is van határa. No meg ha már ökölharc, akkor a kezemet nyújtom a saját bemutatkozásomhoz.
-Fuun Kotarou, sok szerencsét, és had adjak egy jó tanácsot, óvakodj a jobb horgomtól ^.^
Aztán valami számomra furcsát alkot, de hamarosan kiderül, hogy csak közönséget próbál szerezni magának.
~Nem is rossz ötlet, azonban a koppintás nem az én stílusom, valami egyedivel kellene betoppannom. Mi lenne ha, megint viccet csinálnék belőle?~
Körbenézek, hogy lássam hogy áll a toborzása. Egy fél percet azért hagyok, hogy tutira menjek, majd oda intézem szavaimat, ahol a legkevesebben aktívkodnak a szavára. A porond közepén vártam, s hatásos kézmozdulatokkal próbáltam erősíteni szavaimat.
-Népszerűségi versenyt akartok, vagy harcot?! Gyerünk legyetek egy kicsit aktívabbak, a közönség is érdemel egy szerepet! Szerintem már épp eléggé várjátok a küzdelmet nemigaz?!
Több helyről is hallok visszaigazolást. „Gyerünk, kezdjétek!” „Anatole!” „Kotarou!” és néhány helyről a beordításokon kívül még előfordult egy ritmikus egyre erősödő „Harc! Harc! Harc!” Amikor visszajött én kezdeményezek. A képességeim alig negyedét vetem be.
~Első, hogy teszteljük mennyit tud. Ha túl erősnek bizonyul, azonnal rákapcsolok, ha nem akkor szórakozom egy picit.~
Csak a bal kezemmel indítok meg pár egyenest az arca felé, mely valószínűleg nem találja el. Pontosabban csak reménykedek benne, mert az úgy már elrontaná a küzdelmet. Ha azonnal ellentámadásba kezdene, hagyom leütni a páncélomat, de nem többet.


A hozzászólást Fuun Kotarou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 02 2012, 01:22-kor.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/1200Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Nov. 01 2012, 23:13

- Rendben, akkor páncél marad - s már kezdem is visszavenni felöltőmet. Habár nem szívesen adok ki magamról információkat, látszik hogy nem akarja ellenem fordítani a kikotyogott adataimat ez a srác, így a valóban tiszta és egyenlő küzdelem reményében elárulom magam:
-2-es értékű a védelmem. Eddig nem erre fektettem a hangsúlyt fejlesztéskor, illetve vásárláskor, szóval valószínűleg az ön védő értéked magasabb az enyémnél. Akkor a megbeszéltek alapján, egyenlítsük ki őket! - majd a porondmesterre pillantok, aki készségesen pötyög is a menüjében. Kicsit füllentettem Kotának, de ennyit még megenged az úriember énem. Valahogy mégis palástolnom kellett, hogy zöldfülű első szintű játékos vagyok. Amekkora volt eddig a szám, ahhoz mérten kell tartanom magam. Erős kézszorításommal magabiztosságot igyekszem árasztani felé, a kis beszólása a népszerűségi versenyről pedig őszinte mosolyt csal az arcomra. Végre valaki, aki értékeli a humoromat, és még kontrázni is tud!
Kezdetét veszi tehát a küzdelem, a szurkolók teljesen felpezsdítik a vérem, viszont az ellendrukkerek is egyre jobban belelovalnak a harcba, hiszen inspirálnak, hogy megmutassam nekik is, mire vagyok képes. Amikor észlelem, hogy ellenfelem csak a bal kezével mér rám ütéseket, az még nem jut eszembe, hogy lefokozta teljesítményét, de azt mindenképpen levágom, érzékelteti velem, hogy lebecsül, illetve, hogy csak kóstolgat. Én mindkét kezemet használva egyelőre könnyűszerrel hárítom az ütéspróbálkozásait, gyorsaság terén most kb. egy szinten lehetünk, az erejét sem érzem sokkal nagyobbnak, mint a sajátomét. Kétkezes ütéssorozatot próbálok bevinni, az elterelő jobbost hárítja is baljával, viszont mivel elsősorban bal kezemmel vagyok ügyesebb, ezért azt hagytam másodiknak. Ám még én is meglepődök, milyen könnyedén sikerül bevinnem az ütést, valószínűleg hagyja, mégpedig ha jól sejtem azért, hogy megtudja mennyi a támadó értékem. Mivel az erőm puszta kézzel csak 1-es, ezért igen csekélyke ütést sikerül bevinnem.
Habár úgy tűnik, az orromnál fogva vezet, mozgásából egyértelműen lejön, hogy valamilyen edzéseken rendszeresen részt vehetett, lehet hogy hozzám hasonlóan pont kendózott, bár a neve első hallásra nem csengett ismerősen. Felismerésemet nem is rejtem véka alá, s a magázódásról megfeledkezve, kissé barátságosabban teszem fel neki a kérdést: - A való életben nem sportolsz véletlenül? Látszik a mozgásodon, hogy nem a klaviatúra előtt edződtek az izmaid.
A magázódó, kimért énemet felváltó közvetlenebb stílus megzavarja a saját koncepciómat. Pillanatnyi összezavarodásomat kompenzálandó ismét a tömeget próbálom hergelni, hogy erőt adjanak a fojtatáshoz. Bevallom, nagyon élvezem a helyzetet, hogy ennyi ember előtt kell látvány verekedni. A kendó versenyek mindig feszes üteműek voltak, és a fejvédő miatt sokkal kevesebbet érzékeltem a nézőkből. Most viszont azzal kokettálok, akit csak kiszúrok magamnak. Például azt helyes kis szöszke lánykát ott a gyertyaárusnál. Látom, hogy a küzdőtér felé sandít, de lelkesedés helyett némi undort vélek felfedezni az arcán, úgy tűnik nincs ínyére az erőszak. Nem baj, ha nőkről van szó, akkor igazi kihívás az ilyen hölgyek figyelmét kiharcolni. Ám mivel figyelmem elkalandozik, ezért valószínűleg Kota könnyedén bevisz egy ütést, s így már le is bontja a védelmemet.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/5000Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Nov. 02 2012, 00:58

>> Saito vs Kotarou<<
Kicsit megkönnyebbülök, mikor kiderül, hogy fele annyi páncélja van, mint nekem.
-Ugyan, megértem, nekem is csupán négy pontos páncélzatom van, pontosabban volt, mivel leredukálom.
Az ütései majdhogynem lassított felvételben érkeznek, igazi kihívás nem többet mutatni a kelleténél a sajátomból. Lehet egyszerűnek hangzik, hogy visszafogom magam, de ez sajnos bonyolultabb a látszatnál. A reflex szerű mozdulatokon, melyek már belém égtek kicsit nehezebb uralkodni, mint azt hittem. Mindenesetre be is kapok egy ütést. Azt leszámítva, hogy most már egyértelmű a különbség számomra eléggé ügyesnek tűnik. Már csak lehetőséget kell találnom arra, hogy úgy támadhassak. Igen az „úgy” alatt azt értem, hogy fel sem fogja fogni, mit kapott. A különleges képességem igencsak vicces tud lenni. Idő közben a jobb kezem zsebre raktam. Az izgalom és a kihívás okozta öröm kiül az arcomra, no meg a megkönnyebbülés, amit a végre megkapott kis pvp ad. A mobok túlontúl egysíkúak és semmi aligha összemérhető az élmény egy jó kis pvp-vel.
-Hm.. jó szemed van. Sportolok ezt azt, és az élet sem hanyagolja a kihívásokat. De erről majd bővebben beszélgethetünk.
Még mondtam volna valamit, hogy most a harccal foglalkozzunk, vagy hasonló, de már megint közönségezik. Túlságosan is elragadtatja magát egy kevéske tömeg miatt. Ám nem elég, hogy figyelmem kívül hagyja, hogy küzdünk, még valami mintha meg is ragadta volna a figyelmét. Azonban gyorsan kapcsolok, hogy erre vártam egész idáig. Jobb kezem teljes sebességre kapcsol és különleges képességem sem kívánom most hanyagolni. Leadok egy szép jobb horgot, majd egy felütést is azzal a kezemmel, és visszarakom gyorsan a zsebembe, amíg a képességem hat. Igazán zseniálisnak érzem magam, és ahogy a meglepetéstámadásnak hatására elterül. Varázslatos, bár én figyelmeztettem a jobb horgomra, nem mondhatja, hogy nem. Egy ilyen aljas támadás... Muhahaha. Najó, talán a többi kevésbé lesz ilyen. Nyújtom a szabad kezemet neki, hogy felsegítsem.
-Ember, téged meg mi lelt? Ne dőlj ki nekem rögtön az elején, ki vett le így a lábadról? Szedd össze magad.
Rántom fel a földről, majd újra felveszem a fél kezes pózomat és játszom tovább, bár most már figyelek, hogy ne kapjak be még egy annyira egyértelmű pofont. Keresem a védtelen pontjait, és azt, hogy mikor van egy pillanatnyi hezitálása, vagy amikor támad megeresztek egy villámgyors jobbost a képességemmel, melyet egyenesen a bordáiba küldök. Majd még két ilyen csapás után kicsit megállok, ekkor be tud vinni lazán egy ütést. De a cselekvéstől független megkérdezem tőle.
-Biztos, hogy jól vagy? Valahogy furcsán mozogsz néha. Laggolsz?
Bár az aggodalmas képemet nem tudom adni, mert totálisan magával ragadott az egész. Még talán arra is rájöhet, hogy én babrálok valamivel. Azonban most már kevésbé érdekel, az egész.
~Eldöntöttem, ha rájön akkor egy mindent bele harccal kifektetem, ha nem akkor elszórakozom még vele. Vajon a közönségben lehet olyan, aki képes átlátni? Bár ahhoz tényleg gyorsnak kell lennie, mert még a kardom nélkül is irdatlan sebességem van. Bár mondjuk mihez képest? Hokushin régi ismerősöm nemrégiben eszméletlenül gyors volt hozzám képest. Bár mit ne mondjak kezdem megkedvelni az ellenfelemet, talán még meg is magyarázom neki majd a dolgot. Vagy nem, majd kiderül hihi.~
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/1200Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 02 2012, 01:44

Amíg a tömeggel éltetem magam, és sikeresen bevitt ütésemet, rámutatok a sokadalomban arra a bizonyos szőke leánykára, és a porond szélét kijelölő kötélbe kapaszkodva kiáltok oda neki:
- Ezt a győzelmet Önnek küldöm, szép hölgyem! - Ám gyenge próbálkozásom süket fülekre találnak, a lány arcáról egyértelműen leolvasható, hogy üzenetemet tolakodásnak veszi. Habár csak egy NJK-ról van szó, komolyan sérti az önérzetemet, hogy próbálkozásomat ilyen egyértelműen kikosarazza. - Rendeljen bármit a péknél a nevemre, akármit, amit csak megkíván! - Ám a lány nagyot sóhajtva sarkon fordul, és belevész a vásári sokadalomba. Ez fájt. Ennyire még sosem voltak érdektelenek az udvarlásommal szemben. Ez felért egy arculcsapással...
Ahogy fordulok vissza a kis közbeiktatott jelenet után, már fizikailag is érezhetem, milyen az, amikor úgy rendesen bemosnak egyet, nem pedig törékeny női kezek osztanak ki hanyag pofonokat. Először egy horog, aztán egy felütés, én pedig tántorgok hátra pár lépést, és csak a mögöttem lévő kötélnek köszönhetem, hogy nem dőltem ki teljesen. Még jó, hogy itt nincs fájdalom érzet, mert tuti KO-val ütöttek volna ki az imént. De hát ez a büntetés azért, ha egy gyenge férfiút megbabonázzák a női bájak. 2 életpontomnak máris lőttek.
Ahogy felnézek, Kotarou önelégült arcával találkozok szemben. Látszik rajta, hogy a küzdelmünk minden percét kiélvezi, s az iménti kikosarazásnál már csak az sérti jobban az önérzetemet, hogy ellenfelem zsebre dugott kézzel harcol ellenem. Persze ezek után nem fogadom el a segítő kezet! Megrázom a fejem, amolyan való életbeli berögzülésképpen, aztán feltápászkodom, s elemi dühtől vezérelve megrohamozom küzdőtársam.
Most könnyű szerrel hárítja az ütéseimet, gyenge próbálkozásnak tűnik minden mozdulata, és olykor-olykor észreveszem, mintha balja felgyorsulna közvetlenül mielőtt hárít. Érdekesnek találom a kérdését... mi az hogy furcsán mozgok? Komolyan ennyivel lassabb lennék nála? Eddigi küzdelmünk alatt kiegyenlítettnek tűnt a harc, még ha csak fél kézzel is küzdött ellenem. Ám amikor bekapom a bordámra az ütést, s csökken a maradék 18 HP-m 16-ra, akkor reflexszerűen összegörnyedek, pedig ugye ismét nem érzek fájdalmat. Nagyon felhúzom magam, mert kezd lecsengeni, hogy eddig teljességgel palira vettek. Vígan elszórakozik velem, pedig ki tudja hány ponttal lehet magasabb a sebessége. Arra nem jövök még rá, hogy extra képességet használt az imént bevitt ütéshez, betudom a lefojtott gyorsaság megcsillantásának.
Próbálok két kézzel olyan ütéskombinációkat bevinni, amik valószínűleg nem találnak majd a gyorsaságkülönbség miatt, viszont nem is ez a célom. Elsődlegesen arra törekszem, hogy fogást találjak rajta - persze mozgásommal igyekszem a legkevesebb jelét mutatni ennek - s ha ez sikerül, akkor kigáncsolással megpróbálom a földre vinni. Anno anyám mániája volt, hogy járjak önvédelmi tanfolyamra, de hála az égnek feladta a próbálkozást, miután vérző orral mentem haza. Viszont annyi haszna volt mégis a tanfolyamnak - legalább is annak az 1-2 órának, amin hajlandó voltam részt venni - hogy alapvető fogásokat megtanultunk, például, hogy hogyan tegyük harcképtelenné a támadónkat egy ilyen gáncsolással. A régi ismereteim megkoptak, gyakorlatilag ösztönből cselekszem, így még magam is kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e a manőverem.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/5000Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Nov. 02 2012, 13:41

>> Saito vs Kotarou<<
A rendszer által láthatatlanná tett két ütés azért szépen hatott, bár való igaz, hogy így sem vett le tőle többet, mint egy sima ütés. Igazán fellelkesülhetett, mert egyre hevesebben és veszélyesebben támad, néha már nem elég a puszta védekezés, hanem az utolsó pillanatban egy kicsit meggyorsítom az öklömet, hogy még kivédjem.
~Kár, hogy rossz fába vágta a fejszéjét, igazán megérdemelt volna egy kis figyelmet, bárkitől is kívánta volna. Nos, már megvolt a hirtelen kettős, meg a láthatatlan bordás. Most valami újjal kellene előrukkolni. Áh! Megvan legyen a „kivel harcolsz?” Az mindig olyan vicces.~
Kicsit óvatosabbra váltok, és most nem közvetlen védem, hanem kikerülöm a támadásait. Tíz-húsz másodpercig elvagyok ezzel, aztán hagyok egy kis védtelen pontot. Ahogy sejtettem, azonnal lecsap rá. Ha egy szinten lennénk harci erőben, akkor most bajban lennék. Ezúttal teljesen felgyorsulok, és különleges képességem legjavát beleadva otthagyok egy illúzióképet, míg én oldalra el, majd mögéje kerülök. Két lépést még hátralépek, hogy meglegyen a kellő „nézői” távolság. Természetesen amint megfogná vagy ütné azt a látszatot áthatol raja, és egyértelművé válik, hogy nem vagyok ott. Ekkor tapsolok kettőt-hármat, majd ha felém fordult megkérdezem.
-Szép kis bemutató, de ez mi akart lenni? Valami táncféleség? Hihihi.- Kis hatásszünet után folytatom.- Bár már kettőt is kaptál belőle, én figyelmeztettelek, hogy vigyázz a jobb horgommal. De hát legyen, adok egy aktuális tanácsot. Jobb horog, bal horog, jobb felütés.
Mondom, majd ismételten különleges képességem használatával indulok meg. Ezúttal már egyáltalán nem áll szándékomban visszafogni magamat. Az illúziókép ott marad tőle néhány lépés távolságban, mintha várnék, én magam pedig szemből rohamoztam. Szinte 100%, hogy az utolsó utáni pillanatig nem fog észrevenni. Ugyan csak néhány pillanatig marad fent az a kép, de ezalatt a 8as sebességemmel lazán leredukálom a távolságot. Egy jobb horoggal indítok, majd egy ballal folytatom, és a jobbos felütéssel zárok. Ezek után nem fogok tudni távol kerülni, hacsak össze nem zavarja a három villámgyors ütés. Ha azonnal visszatámad, képes lehet behúzni nekem egyet, mivel ezúttal 120% támadó pozícióban vagyok. Eddig egy ütést kaptam be, még egy ide-vagy oda már nem oszt nem szoroz, csak dob egy lapáttal a hangulatra. A közönség tombol, míg az elején gyakorlatilag alig egy két ember említette a nevemet, most már egyre többen vannak, azonban a sok "Anatal!" meg a "Ne hagyd magad!" nem csökkent, csak más irányból jön. Úgy tűnik páran gonosznak tartanak, néhányan megsajnálták, páran pedig kitartanak mellette. Mindenesetre a közönség majdnem két részre oszlott, na jó meg egy pici harmadikra. Az utóbbiak közé tartoztak akiket egyáltalán nem érdekelt ki kicsoda, csak élvezték a küzdelem látványát. Az irányukból inkább ilyeneket lehetett hallani, mint "Adjatok a rendszernek!" és társai. Mindenesetre igazán lelkesítő volt hallani mindegyiket. Azért mert én királyságomat éltetik, mivel tartják a lelket az ellenemben, és még élvezik is az egészet.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/1200Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 02 2012, 14:15

Hát nem sikerült... de miért is vagyok meglepve? Összegezzük is csak mi történt, mert még magamnak is el kell magyaráznom azt, amit szemmel aligha tudtam követni vagy felfogni elsőre. A megfelelőnek tűnő pillanatban nekiestem Kotarounak, azonban ahogy megragadtam volna vállait, s már lendült is a lábam a gáncsoláshoz, csak valami illúziót markoltam meg, és az egész testemmel belevitt lendült miatt kénytelen voltam gyorsan kitámasztani lábammal, nehogy orra bukjak. Valóban a bolondját járatja velem, és most már biztos vagyok abban, hogy gyorsaság terén mérföldekkel előttem jár, és a speciális képessége is erre épül. És még ki is nevet... Jobb horog, bal horog, jobb felütés. Még fel is készülhetnék az ütések kivédésére, de fényévekkel gyorsabb nálam, és amikor én agyilag még ott járok, hogy az első jobbost védjem, ő már a második ütését viszi be, majd a harmadikat. Az előbbiekben elszámoltam magam, hiszen dupla ütést kaptam, ergo duplán sebződtem. A most bekapott tripla sorozattal pedig csupán 8 pontra csökkent a HP-m. Ám már rég megfeledkezem olyan apróságokról, mint a pontok számolgatása. Mélyről jövő túlélési ösztön uralja testemet, és minden energiámmal arra összpontosítok, hogy megacélozzam testem és talpon maradjak. Minden izmom megfeszül, ahogy ökölbe szorított kezeimet törzsem mellé húzom és megrázom magam az ütések után. Földöntúli ordítás, amolyan csatakiáltás hagyja el torkomat, szívem szerint úgy üvöltenék, mint amikor az oroszlán bömböl. Azonban nem pazarolhatom ilyesmire az energiámat, a kettes kitartásom kezd lenullázódni, annyi pofont kaptam az utóbbi pár percben, ráadásul még hajkurászhatom is az ellent.
- Miért bujkálsz illúziók mögé!? Harcolj férfiként, és ne álcákkal mesterkélj!
A közönség biztatásából építkezem, még mindig vannak olyanok, akik egyértelmű vesztésre állásom ellenére sem pártoltak el mellőlem, sőt szurkolótáborom megduzzadni látszik. Belegondolva, én is mindig a gyengébbnek szoktam szurkolni, csak kicsit fájó belegondolni, hogy most én vagyok az a bizonyos gyengébb és esetlenebb. Akárhogy is, az ilyen magasabb szintű harcosok elleni küzdelmekből csak építkezni lehet, és még 8 napon túl gyógyuló sérüléseket sem szerzek.
Utolsó erőimet összegyűjtve még egy rohamot indítok, ez már tényleg csak az ösztönök játéka. Taktikának már semmi jele, csak püfölöm, ahol érem, hátha sikerül bevinnem egy ütést. Én magam talán még Kotánál is jobban meglepődök, mikor egy kis résen sikerül betalálnom, de ez édes kevés lesz a győzelemhez. Mozgásom az eddiginél is lomhább, be kell ismernem, hogy elfáradtam. Önbecsülésem azonban nem hagyja, hogy feladjam a küzdelmet, még ha "öngyilkos" vállalkozás is a további támadás. Egy komolyabb, minden sebességet beleadó ellentámadással, illetve sorozattal könnyű szerrel lenullázódhatja a következő körben az életpontjaim...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/5000Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Nov. 02 2012, 14:56

>> Saito vs Kotarou<<
Igazi gyémánt akarat, ennyi minden után két lábon maradni. Még akkor is, ha a játékban vagyunk ez már teljesítmény, szinte biztos voltam benne, hogy kiütöttem az egyensúlyából. Ilyen kis elszámolások előfordulnak egy komolytalan harcban, még ha csak a részemről az. Azonban az, hogy azonnal támad is, alaposan meglep. A kis felháborodása a csúcsra dobja a hangulatomat. Jót nevetek, és válaszolok.
-Ugyan ki bujkál? Én egyenesen szemből jöttem. Amúgy meg ne a szád járjon, hanem a kezed.
Bár ekkor szóltam el magam, ugyanis amíg gondolkoztam, hogy mi legyen a következő lépés már kaptam is az isteneset. Kellemesen csalódtam, hogy ezúttal már valóban gyorsan hezitálás minden jele nélkül támadt rám és be is vitt egy jól megérdemelt találatot. Ezzel a bekapott pofonnal jött az ötlet, és valami ördögi vigyor ült ki az arcomra. A további sorozása egytől egyik úgy nézett ki, mintha tényleg talált volna. Sebességemnek köszönhetően minden egyes ütése elől elhajoltam, de csak az utolsó pillanatban. Ergo úgy nézett ki az egész, mintha folyamatosan püfölne, én meg kapnám a sebzést. A közönség tombolt és szurkolt, hol neki, hol nekem. Ez eléggé leterhelt, így vagy egy perc is eltelhetett, míg bevittem még három ütést. Kicsit hátrébb ugrottam, hogy eltávolodjak tőle, és felkészülhessek a végső összecsapásra. Megszólal a birodalmi induló, az utolsó ütésváltás hatására az izgalom a tetőfokára vág. Egy pillanatra megszűnik a külvilág. A jobb kezem kinyújtom, és a ballal megfogom a könyököm alatt. A jobb kézfejem teljesen ki van nyújtva, s jön! Ez a bevégző csapással imitálni próbáltam a kendoban az előrelépés és fej találatot,és be is kiáltottam jó hangosan „ men-ari!”. Aztán amikor megjelent a winner felirat felettem jó nagyot sóhajtottam. Kicsit menőztem a közönségnek majd kezet nyújtottam az ellenfelemnek.
-Szép volt, alaposan lefáradtam. Gyere meghívlak egy fánkra.
Ha ellenkezne, hogy ő vesztett, akkor eszébe juttatom, hogy én a nyerésnél kettő fánkot mondtam, azt sosem, hogy egyre nem hívom meg az eredménytől független.
-Jha, és ne felejtsd le a Kotarou-samá-t.
Még vagy fél percig szakadtam a nevetéstől, miközben már elindultam. Valami olyan hely felé, ahol meghívom egy fánkra, magamnak meg tudok venni egy teát.

Köszönöm a játékot, pompás volt. Very Happy
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/1200Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 02 2012, 15:39

Megesküdnék bármire, hogy úgy láttam, több ütést is sikerült bevinnem. Az életpontjai azonban nem csökkentek. Ez valami újabb trükk? A fenéket, egyszerűen még mindig őrületesen gyors! Ám minél több ütést próbáltam bevinni, annál nehezebbnek éreztem a karjaimat, mintha az edző súlyokat csatoltam volna fel a csuklómra. Ezek után nem is csoda, hogy megint bekapok pár ütést, de olyannyira nem tudom már számon tartani hogy hányadik pofonnál járok, hogy eszembe sem jut, már a küzdelem végénél járunk. Elcsigázottan kapálózok és próbálok talpon maradni, irdatlan sok luftot ütök, miközben kapok a bordámra, a gyomromba és az arcomba, s már a közönség tombolását is mintha mérföldekkel messzebbről hallanám. Már csak arra koncentrálok, hogy talpon maradjak és nehogy ráessek a kimerültségtől az ellenfelemre. Ha a való életben játszottuk volna le ezt a párbajt, kb. úgy néznék ki mint egy Jean Claude van Damme filmben, amikor mindenhol folyik a harcosokról a vér és az izzadtság.
Végül bekapom az utolsó ütést, és Kotarou feje fölött megjelenik a winner felirat. Mérhetetlen csalódottság fog el, ugyanakkor megkönnyebbülten sóhajtok fel, hogy végre vége szakad a megaláztatásomnak és a pofonok sorozatának. Amikor azonban kitekintek a közönségre, az emberek ugyanúgy éljeneznek engem is, mint győztes ellenfelemet. Úgy tűnik, mégiscsak érdemes volt ma kilátogatni a vásárra, hiszen ennyi ember elismerését még sosem vívtam ki, pláne nem egyszerre. Még az sem érdekel, hogy csak virtuális adathalmazok éljeneznek, a taps és a dicséretek jólesnek. Önmagamhoz képest visszafogottan, minden színpadias manír nélkül megköszönöm a támogatásukat, majd megigazítom a jócskán meggyűrt felöltőmet, s ellenfelemhez lépek. Úgy érzem, hogy a mérkőzésünk igazán úriemberhez méltó volt, s ehhez mérten viszonyulok én is Kotához.
- Ez igazán kedvemre való volt! - Őszintén elmosolyodok és kezet rázok vele - Habár jól elvertél és esélyem sem volt ellened, nem minden nap adódik alkalma az embernek ilyen jó harcostól ellesni testközelből néhány ütéstechnikát. Jól hallottam, hogy a végén azt mondtad "men-ari"? Tudtam, hogy sportolsz valamit, ráadásul kendózol, mint én. Kicsi a világ! - majd a porondról leérve fogadjuk a gratulációkat a nézőktől - Köszönöm, elfogadom a meghívást... Kotarou-sama - teszek eleget vigyorogva az előre lefektetett megállapodásnak - Út közben pedig mesélhetnél, hogy legutóbb hol versenyeztél? Lehet a való életben találkoztunk is már!
Jóízű nevetésem csilingel a járókelők között, s úgy közlekedünk, mintha rég nem látott ismerősök lennénk, el is feledve a reggeli összetűzésünket amiatt a buta fánk miatt. A tömegből még kiszúrom a szöszke lánykát, s nem állhatom meg, hogy egy utolsót ne kacsintsak rá, még ha érdektelen is minden próbálkozásom.


Köszönöm a játékot, élveztem minden percét! Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_bal10/5000Fuun Kotarou vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 02 2012, 19:51

Élvezetes küzdőtér, lezárom.

Jutalom: 15 exp 30 arany (Saitonak bónuszt számítottam)

EDIT: 1 exp Zhou Xiu Shuinak, 3 arany céhbankba
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fuun Kotarou vs Anatole Saito Empty Re: Fuun Kotarou vs Anatole Saito

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.