Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inaktivitás bejelentő

+34
Penelope
Kanami Minagawa
Danee
Cearso
Murakumo
Kokoro
Kiwi
Hinari
Miu
Kusumi Ayani
Hayashi Yuichi
Chancery
Hitodama
Ryuninji Ren
Yuuki Asuna
Asuka
Atoru
Tetsuko Jin
RenAi
Arisu
Chitose
Malcolm
Morrigan
Michiko
Halász Alex
Yaru
Noxy
Ayse
Hürrem
Ryuu
Phobos
Anatole Saito
Koshitsu Esutel
Rosalia
38 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Penelope Csüt. Jan. 03 2019, 20:17

Inaktív státuszba helyezném a karakteremet. Nem érzem, hogy kellő energiát tudnék belefektetni és talán így a legegyszerűbb mindenkinek. Kérem kiírni a karaktert a küldetésekből, nem fogok vele játszani manapság,
idő és energiahiány miatt.
Köszönöm.
Penelope
Penelope
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2018. Oct. 27.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal145/1500Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (145/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Chancery Hétf. Márc. 04 2019, 20:49

Valljuk be: nem megy. Hazudnék, ha azt mondanám, nem felejtettem el a SAO-t, mert de, elfelejtettem.
Nem arról van szó, hogy elfoglalt lennék... Más dolgok kötnek már le. Más történeteket írok. Meg rajzolok feszt, mikor ráérek. Ezen kívül magánéletileg sincs minden a toppon. Orvosokhoz járok, majdnem kórház lett a vége, egy hatalmas háborúba csöppentem, és rengeteg harcot meg kell vívjak önmagammal. Lehet, hogy a SAO, mint játék, segítene, de mindenképp úgy, hogy hanyagolnám a határidőket, mert sosem lehet tudni, mikor roppanok össze végképp és kell feladnom. Tíz körömmel próbálok kapaszkodni a jóba, de a sötétség túl gyakran és túl erősen győz.

A karakterekkel nem tudom, mi legyen. Saya a legutóbbi bejelentés alapján kilép, hogy az orvosok megmenthessék a rákból. Moonsoul nem tud kilépni, küldetése végeztével, hogy sikeresen kiszabadította Saya-t, félrevonul és a mindennapi, hétköznapi életben segít mindenki mást a kis szinteken. Ki van még...? Chara meg Chan, ugye? Mindkettejükkel lenne kedvem játszani, de energia, az nincs...
Chara-t abban a státuszba raknám, ahonnan visszahozhatom, ha úgy alakulna. Valszeg egy darabig megint csak a piszkot fogja a körme alól kipiszkálni a semmitevésben. Chancery viszont... Chancery túl sok OOC és IC felelősséggel tartozik. Róla iszonyú sokat kell gondolkodnom. Céhvezér viszont fixen nem marad így, hogy már userileg 100%-osan sem tudom vállalni, hiába nem adná fel maga a karakter posztot, valamit ki kell találjak. Ebben... ebben várok szívesen segítséget vagy önként jelentkezőt.
Az eddigi játékaim fix, hogy ennyi is volt. Bár még nem néztem át, mikben is szerepelt, talán egy küldetés meg egy kazamata volt, ha csak ennyi, és még nem dobtak ki, jövök a hét közepe folyamán és átnézem, tudok-e írni. Az ismerkedősök, nem tudom, mennyi volt és kikkel, nagyon sajnálom. Ha játszom, valami új kell. Túl sok változás történt menet közben, és nem tudom, tudnám-e hozni ugyanazt, amit addig.

Sajnálom.
Egyszer minden véget ér.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal2062/2100Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ditto Kedd Márc. 19 2019, 11:26

*Vidám arccal integet.*

Láthattátok, hogy az utóbbi pár napban nem toltam fel az arcom sehova, összejöttek a dolgok, jó anyám megmutatta, miért hívjak suhanó halálnak a motorkerékpárt, így el is törte a lábát, őt kell hurcibálnom, mellette a héten délutános műszak, angol tanfolyamok, szinte aludni járok haza. Péntektől leszek és írok mindenhova, megértést és türelmet köszönöm. Smile
Ditto
Ditto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2018. Oct. 28.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal1620/1700Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (1620/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Shadow Kedd Okt. 15 2019, 19:04

A mostani helyzetről az oldalon:



Summa summarum:
Elvesztettem minden hangulatom, hogy tovább játsszak az oldalon.
Az egyetlen játék, amit hajlandó vagyok (valaha) vinni, az a  hóvihar lesz. Viszont lehet, hogy már azt se ezen az oldalon.

Marluna meghal.
Szó szerint halálra unja magát, és elfelejti, hogy a plot armor nem véd meg az öngyilkosságtól, unalmában annyiszor szúr bele saját magába, hogy lenullázza önmagát. Aztán pusztán csak Kayaba cukkolására még bele is fullad egy pocsolyába.

Shadow/Hunter visszavonul Árnyékkal együtt az árnyékba.

Akik esetleg keresnének (bármilyen okból, ami nem Sao) a következő helyeken érhetnek el (discordon és facén kívül):
Blankmediagames fórumon Cenvil2 illetve BTM fórumon Marluna néven.
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal5180/5300Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (5180/5300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Jan. 18 2020, 19:17

Sziasztok!
Ismeretlen időre szeretném magamat inaktívba rakatni, amíg vagy vissza nem tér a kedvem magamhoz vagy nem jön egy új utódom, akinek örököltetném a dolgaimat. Szóval később jelentkezem
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal2972/3100Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 26 2020, 14:37

Most játszhatnék tovább azzal, hogy  x időre elmegyek, pihenek,  szabit vennék ki, estébé, de nem teszem. Már évek óta érzem úgy, hogy bár mondva van, hogy a SAO csak szabadidő meg ne vegyem komolyan, olykor olyan visszajelzéseket kapok, mintha ennek az ellenkezője lenne igaz.
Meg hát... körbenéztem most már a nagyvilágban, és amit láttam, azon szó szerint ledöbbentem.

Gyerekek, én imádom ezt az oldalt. Mindig is fontos lesz a számomra, mert a társaságot nagyon adom, szeretlek titeket, szerettem ezt a játékot, szeretem a karaktereimet, az itt átélt kalandokat, de számomra itt a vége, fuss el véle. Megpróbáltam felkelni, láttátok többször is, már azt hittem, sikerülni fog, de nem.

Hamarosan, remélhetőleg még a hétvégén, elosztom a dolgokat, illetőleg döntök. Chancery mindenképp eltávozik, teljesen, majd megírom, mi történik vele; ha meghal, szeretném ÉN  megölni úgy, ahogy ő kívánja.
Argo is eltűnik, sajnálom, nagyon-nagyon sajnálom. Mondanám, hogy felajánlom azt, hogy októbertől márciusig aktívkodom vele, a többiben meg hanyagolom, de már túl sokszor kötöttem itt saját magammal is kompromisszumokat, és sosem sikerült olyat találni, ami megfelelt volna. Inkább leadom mind mesélőileg, mind modiként, mindenként.
Afton az, akin még töprengek. Mert vele túlságosan  is élvezem. Mivel nagy eséllyel ő kapja meg Chan cuccainak nagy  hányadát, talán teszek is egy boss-próbát vele, aztán meglátjuk. De a lényeg; csak ő és egyenlőre Chara marad meg nekem.

Majd Bejelentőbe írok minden továbbit, mikor kész vagyok.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal2062/2100Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kirigaya Suguha Hétf. Jan. 25 2021, 18:17


Mind lelkileg, mind más értelemben nehéz időszakon megyek keresztül és mostanában - mint ahogy észre is vehettétek - semmi kedvem és erőm a játékhoz sajnos. Eljutottam a pontra, amikor több bosszúságot okoz a tartozásaim nyilvántartása, mint maga a játék és folyamatosan bűntudat gyötör, hogy hova írtam és hova nem. Úgy gondolom, ez az a pont, amikor egy embernek a maga érdekében meg kell hoznia bizonyos döntéseket, így hosszabb gondolkodás után szeretném inaktív státuszba helyezni magam - ez minden karakteremre vonatkozik. Játékaimban ne várjatok rám.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal10/10Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Seina Hétf. Júl. 11 2022, 13:27

Seina halott (mivel egy másik user lett volna élete fő szereplője, de ő nem játszik már, így nem tudom vele folytatni a játékot.)

DenDenTukut pedig kérem inaktív státuszba helyezni.
Seina
Seina
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2021. Jun. 24.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal65/1500Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (65/1500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 01 2022, 10:04


Hinari karaktert ezzel az élménnyel kilogoltattam a SAO-ból, így innentől inaktív státuszba kerül. A Katanát átadtam; a további itemek és az arany egyelőre maradnak, amíg nem frissül le minden (az esetleges küldizárást beleértve). A T5 páncélrecepteket Ozirisznak adom át, amint ő beadta a T4-es recepteket az NPC boltnak és tiert váltott, de addig még - Kokorohoz hasonlóan - én is elérhető leszek kovácsolásra. Ami a játékokat illeti, nincs vele aktív játékom a dixis küldetésen kívül, amit még végigvinnék, amennyiben nem záródik.

Hina tehát távozik a sao-ból, de az AmuSphere miatt az életből nem. Ki tudja, talán még olvashattok róla később :3 További jó játékot mindenkinek! ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_bal29686/10100Inaktivitás bejelentő - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 3 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.