Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A hét főbűn

+5
Yoshiaga
Ozirisz
Ryuu
Hime
Rosalia
9 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Mameko Vas. Dec. 14 2014, 12:47

Sírt, kiáltozott, és még könyörgött is, hogy ne bántsák az új barátját Husit. Talán még Daisy után sem ejtett ennyi könnyet mint most itt. Azonban mintha mindenki figyelmen kívül hagyná, nem foglalkozna vele, sőt mi több inkább bántalmazzák szurkáló tekintetükkel, és figyelmetlenségükkel. A távolban hallani egy hangot. Valaminek, vagy valakinek a hangját, hogy merre van? Jó kérdés. A sötétben megbújik, gyáva módra, miközben egy szűk üvegkalitkába zárva nyomorognak a játékszerek. De mégis mit keres egy halom szemét között miközben neki kellene velük játszania? Mégis mért bántják a játékok azt akinek játszania kellene velük? Rémült tekintettel követi a szemével a felé mászó, majd pedig magasodó fiú minden egyes mozdulatát. Félelmetes és kiszámíthatatlan. Közben pedig a gonosz lovaglányok is Husi ellen vannak.
- NE BÁNTSÁTOK! - torka szakadtából ordít, a gonoszokra. - Ez igazságtalanság! Azért bántod mert ö más mint te? Azért mert ö kicsit furcsább?! Remélem a néni megbüntet majd. Remélem nagyon, nagyon csúnya véged lesz. - fenyegetőzik, többnyire a lányra pillantva, azonban nem biztos benne, hogy kinek is intézi a szavait, ugyanis a jelenlévők többségére igaz lenne. Mindenki büntetést érdemel. Mind!

Rémülten kapja le a fejét, összehúzva magát miközben a fiú valamit csinál, majd amint ismét felnéz rá, máris egy nyilat fog a kezében.
- Az az én nyilam! - förmed a fiúra - Add vissza! ADD VISSZA! - kiáltozik ismét, de ö mit sem reagál, magasba emeli az éles tárgyat, majd pedig az ártatlan, cukorfalatba döfte, aki ismét vergődni kezdett a lányon. Halk nyöszörgések, kapálózások, próbál kitörni, ismét érezni akarja a testét. Szerencsére Husinak összejött az amire eddig készült és ismét két lábra állt. Viszont még mielőtt a lányka is felállhatott volna, a gonosz fiú leteperte.
- Eressz el! - parancsol a fiúra, és testközelből nézi végig ahogyan, az összeforrt száj ismét szájjá alakul, gusztustalan, förtelmes látvány, amit egy kislánynak nem szabadna látnia. A fiú hirtelen ordítására, azonban olyannyira megrémült, hogy ö maga is felsikolt a fiúval egy időben. - ÁÁÁÁ... - visít fel, majd amint a fiú befejezi hevesen kapkod a levegőért, egészen a következő közös sikoltásig, ami így folytatódik újra és újra, miközben a lányka  próbál kitörni a fiú alól. A néhány másodpercig tartó sikoltozásból, végül a fiú került ki győztesen, a lányka könnyes szemmel menekül négykézláb távolabb az elmebeteg fiútól, aki már a lányka fegyverét is elorozta. Kellett néhány másodpercnyi felismerés, hogy a fiú az íjat, arra fogja használni, hogy tovább bántsa Húsit. Hatalmasat nyel, ismét kétlábra áll, összeszedve minden erejét a fiúnak rohan, megpróbálva ledönteni a lábáról.
- Nem hagyom, hogy bántsd te mocsok! - ha sikerül ledöntenie a fiút, akkor ráül, és az íjat próbálja kihámozni a srác kezéből.
Mameko
Mameko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal315/500[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (315/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Dec. 15 2014, 01:00

// bocsánat a késésért, most végeztem az új gép telepítésével és beállításával, és nagy nehezen sikerült netet varázsolnom rá Smile

Kicsit furán néztem Himére, ahogy szó szerint leszidott, hogy csak támaszkodom. Kész bolondok háza lett, itt is megy a show, ott is megy a show...
Hime játszani akarja a világmegmentő hőst, Danee "rámászott" Shukakura, avagy Salazar humora már-már kezd eldurvulni. Vajon mennyi ideig tartott neki kiszámolni, hogy mekkora és milyen irányú ütést vigyen be a "Husi" Daneenak, hogy pont a lányra essen? Akárhogy is nézzük, kicsit gyanús véletlennek, és hát benne van a pakliban Danee rájátszása is...
A másik lány akit Hime akart mindenáron megmenteni már nem fázik, legalábbis abból következik hogy már nem azzal a nagydarab mobbal takarózik. Viszont a srácnak feloldották a "bannolást" és újra szóhoz jut. Zajlanak az események, mindenütt pörgés, én pedig csak békésen támaszkodom, nyugtázom az eseményeket, és töprengek...
- Nem fog eldőlni, viszont az az érzésem, hogy egyre kisebb ez a ketrec - feleltem Himének - Mennek össze a falak... Az meg nem jó - és támasztottam tovább a falat. Néhanap megesik az ilyesmi. És bár egy korty itókám nincs, mégis egész jól elszórakozom a műsoron amit a jónép produkál, de ki tudja mikor fog itt is rosszra fordulni.
- A mob ellen kár erősködni, nem hiszem hogy ezen múlna a kijutásunk. Ha lenyomnánk Husit, ki tudja, nem-e kerülne elő valami még erősebb mob, vagy még több mob. A GM egy szempillantás alatt elintézheti. - szólaltam meg ismét - És kétlem hogy Husi lootja fejenként egy repülőjegy lenne a Kezdetek Városába... A GM-ek ezen világ istenei, és a kinti világban is az van, amit az istenek akarnak és jónak látnak. Ha akar elenged minket, ha nem akar, akkor úgy sem fog.
Majd kettőt léptem oldalra, ideje kicsit odébb is megtámasztani azt a falat. Határozottan megy össze az egész szoba, egyre kevesebb a hely. Vagy egyre többen vagyunk? Vagy esetleg mindkettő?
Közben a menümet lehívtam, és sopánkodva néztem, ahogy még mindig üres minden. Se kard, se pálin... izé... páncél, se bármi egyéb. Szörnyű egy világot élünk, elvárják az embertől, hogy puszta kézzel nyúljon hozzá egy ilyen nagydarab mobhoz, aminek már rég lejárt a szavatossága...
Hirtelen jött ötletként rálestem az üzenetküldő menüpontra, és vagy bejön, vagy nem, vagy csak jót nevetnek rajt alapon elkezdtem pötyögni. A címzett természetesen Hinari, a céhvezérem, aki már egyszer kihúzott a csávából anno egy minibossnál. Az üzenet pedig tömör, és tökéletesen kifejezi a mostani hangulatomat és az itteni helyzetet:
Spoiler:

Aztán ráböktem a küldés ikonra, majd vártam pár másodpercet. Ha azalatt nem ment át az üzenet, akkor töröltem, mert később sem fog, mivel valószínűleg Salazar blokkolja a kommunikációt. Ha pedig átment, reménykedtem benne, hogy ha idejönni nem is tud a Liga, legalább egy kicsit feldobtam a napot. Bár nem tudom, hogy a céhtársaimnál hova jelez egyáltalán a térkép ha keresnének, de benne van a pakliban hogy valami igen megközelíthetetlen helyre... Milyen poén lenne már, ha a 100. emeleten lennénk az ötcsillagos Hotel Salazar kínzókamrájában?
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal19096/10100[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Hime Hétf. Dec. 15 2014, 10:46

Ahogy egyre inkább kezdett eldurvulni a helyzet, úgy éreztem, hogy az idegeim kezdenek tropára menni de szó szerint. Sőt egyik pillanatról a másikra a klónjaim is eltűntek kisebb pixelfehőt hagyva maguk mögött. Ám ez nem ijesztett meg. Ozirisz kijelentése viszont igen. Ám kezdett kicsit elegem lenni abból, hogy mindenki csak sopánkodik meg üvölt, ahelyett, hogy valami értelmeset tenne is. Nálam teljesen betelt a pohár.
- Mindenkinek elment a józan esze most már teljesen?- Üvöltöttem, miközben végig néztem a többieken.
- Ozirisz nem fog ez az istenverte ketrec össze menni. Attól érzed kisebbnek, hogy többen lettünk benn. És te kölyök. Én is örülök, hogy vissza jött a hangod, de mi lenne, ha abba hagynád ezt az éktelen visítást. Úgy üvöltözöl, mint a fába szorult féreg. És te kislány. Látom még mindig nem jutott el az agyadig, amiről én itt szövegelek. Ha mi nem öljük meg ezt a melákot, akkor ő fog megölni szépen lassan mindegyikőnket, beleértve téged is, hiába is véded ilyen elszántan. Danee, Shukaku ti pedig kérlek titeket erre a kis időre tegyétek félre a nézeteltéréseteket, és most már az isten áldjon meg mindenkit fogjunk össze, és jussunk ki innen, mert nekem egyre rosszabb elő érzetem van, és magam se tudom, hogy mi fog történni, ha nem végzünk ezzel a döggel itt, de nagyon gyorsan.
Ahogy a mondandómmal végeztem, újra a melákra koncentráltam, majd még egyetlenegy szót suttogtam bele a kalitka nyirkos levegőjébe.
- Hollow.
Ezzel máris kicsit talán javítottam az esélyeinken, hogy nem engem vagy a többieket üti meg ez a nagyra nőtt förtelem, hanem valamelyik klónomat. Majd vettem egy nagy lendületet, és megpróbáltam ököllel egy állast bevinni a dögnek, hátha sikerül megfektetni.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal800/800[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Rosalia Kedd Dec. 16 2014, 22:18

Salazar nem győz örvendezni a show láttán. Ozi és Shu továbbra is passzív, bár utóbbi legalább verbálisan szítja a kásozt. Hime próbálja ráncba szedni a társaságot és valamiféle csapatmunkára sarkallni a társait. Ryuu operaénekesnek készül, miközben elcseni Mameko íját, aki irigyhez méltóan máris dulakodni kezd a fiúval a tulajdonáért. Husit azért előtte Ryuu rendesen megsorozta és Hime meg Danee is csapatja rendesen. Szegény-szegény Husi meg azt se tudja, hol áll a feje. Nem kár érte, bármikor gyúr a maradványaitokból egy újabb szörnyet kedvenc wellness hoteles Salazarotok. - Remek kis társaság, igaz Caius? - Válasz azonban nem érkezik a viháncoló nőnek, Caius másra koncentrál.
- Behatolók! - üvölti a Salazar mögül jövő hang, s a felkiáltás után meg is mutatkozik teljes valójában a hang forrása. A Lady hátából egy démon bújik elő és harcra kész úrnője védelme érdekében. De hogy mégis mire figyelmeztette a nőt a parazita? Ha egy kicsit figyeltek is a magatok alkotta káosz közepette, akkor észrevehetitek a pislákoló fényt a távolban. Aztán a fény egyre nagyobb lesz, minél több lebontott fal pixeleződik szét. Salazar bázisát felfedezték a kazamata végén, valóban behatoltak a rejtekhelyre. De mégis kik?

A megmentők:

A legcingárabb férfi olyan sebességgel robban be a terembe, amilyet legfeljebb a frontosok tapasztalhattak eddig, vagy az aréna rendszeres nézői. Nem egyenesen Salazarhoz fut, hanem körbe-körbe rohangál. Elnézve a tempóját, husi kajakra megszédül. Nem az ő lomha kis testének való ez a tempót Rolling Eyes
- Megvagy szépségem! - kacsint oda Salazarnak, majd int a többieknek, hogy jöhetnek, nincs csapda aktiválva. A maradék négy férfi is beront, és olyan csapatmunkáról tesznek tanúbizonyságot, ami a nagykönyvben meg van írva. Szép összmunkával támadnak Salazarra és egymást váltva tűrik vagy védik Caius csapásait.
Amikor a nő életsávja sárgába vált, feloldja a körülöttetek lévő üvegburkot, hogy Husi a segítségére siethessen. Végül kinek a pártjára álltok? A megmentők oldalára, akik pillanatokon belül végeznek is a Ladyvel - akkor visszakerül hozzátok az összes cuccotok - vagy a húsgólemet próbáljátok megkímélni? Salazar minimális élettel rendelkezett, Caius pedig egy árnylény volt csupán, de vajon Husi meddig tart ki?

Vasárnap délelőttig írjátok meg a zárókört!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 16 2014, 22:50

Buta, buta Danee. Semmit nem tud, és nem is fog soha sem tudni semmit, mert nem figyel a részletekre. Való igaz, az átpontozás nem sikerült úgy, mint ahogy Shu tervezte, de ez egyáltalán nem a közte és Kayaba Bácsi között húzódó szoros kötelék megingását jelenti, szimplán csak a lányka oktalanságát, amire ráeszmélve, kicsit meg is húzza magát. Jól van na, ilyet még sohasem csinált. Most már azt is tudja, hogy küldetés közben nem lehet, és Timidus biztosan tudta volna. Persze egyáltalán nem is fontos, mert Himén kívül senki nem akarja csapatmunkára késztetni a brigádot, ráadásul Ozirisz olyan dolgokra világít rá, amire Shu is csak bólogatni tud. Egyszerűen a játékmester néni tanítani akarja őket, csak sajnos mindannyian túl buták voltak ahhoz, hogy tanuljanak. De nem! Ő nem! Ő majd szépen megmutatja, hogy igenis tud viselkedni. Vesz pár mély lélegzetet, hátát az üvegnek veti, majd mosolyogva végigszemléli a csoportosulást. Sok sok buta népség, mindegyik számtalan bűnnel. Ő pedig haragos volt. Dühös volt. Volt. Most már nem az. Na jó, Daneenak azért még nem bocsájtott meg, és nem is nagyon lát erre esélyt, de azért rámosolyog a fiúra is. Hadd örüljön, ezzel emelkedik fölé. Meg persze a bűnei fölé is, hogy a játékmester néni is örülhessen. És ekkor megtörténik a csoda. Fény támad, és harcosok rontanak be a terembe. Shu csak nézi egy ideig őket, majd még nagyobb mosoly terül szét az arcán, majd egy lemondó sóhaj, és egy cüppögő fejrázás. Ő teljesítette a küldetést, és ezzel megmentette a többieket is. Legyőzte a haragot. Na persze mivel csapatmunkára a többiek képtelenek voltak, így a játékmesternek saját magának kellett intézkednie, hogy legyőzze saját magát, mert a csapat erre képtelen volt. Ezek a hősök szebben harcolnak mint akármelyik frontharcos. A kislány igyekszik figyelni őket, hogy majd mesélhessen Timidusnak, majd amikor a felszerelései is megérkeznek, ő is beveti magát a csatába. Salazar néni nem véletlenül választott olyan ocsmány külsőt magának. Ő az Úrnő a játékban, aki ellen eddig nem tehettek semmit, és akitől rettegtek. Az volt a játék célja, hogy őt magát, a félelmüket, a tehetetlenségüket győzzék le, és sajnos a játékmester néninek ilyen közvetlen módon kellett ezt a tudtukra adnia. Lényeg a lényeg, hogy Shu megértette, és amikor elég közel került Salazarhoz, és bevitte a gyenge kis ütését, azért halkan elmormolt egy köszönömöt a remek, tanulságos küldetésért.

Köszönjük szépen a játékot! ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal12695/10100[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Ozirisz Kedd Dec. 23 2014, 02:02

Hime enyhén szólva kiakadt, hogy továbbra sem álltam neki a húsgólem püfölésének. Minek? Közvetlen veszélyt nem igazán jelent, elég egy kis jedi trükk és szegény Husi úgy eldől, mint fél disznó az ólban. Nem Husi az igazi ellenség, csupán egy cérnaszálakon rángatott báb, akit a helyi bábszinház igazgatónője saját kénye-kedve szerint rángat, és még azt sem tartom kizártnak, hogy Salazar nélkül Husi talán még ivóscimbi is lehetne.. Rolling Eyes
Aztán Salazar irányából megszólalt a riasztó helyi változata. Betolakodók? Rolling Eyes Ilyen gyorsan? Rolling Eyes Még talán az üzenetem sem ért ki erről a helyről, bár... lehet, hogy már annak elküldése előtt észrevették, hogy hiányzom a leltárból. Nem tudni,  de a felmentősereg közeledik. Ahogy a napfogyatkozás utáni első sugarak a legfényesebbek, úgy oszlott fel a végeláthatatlan sötétség ami erre a nyomasztó helyre vetült, minden értelemben...
Bár a megmentőinket nem ismertem, de örülhetünk, hogy erre jártak. És kapásból nekiestek Salazarnak, majd időközben a kalitkánk is kinyílt. Aztán újabb pár másodperc elteltével Salazar is elpixeleződött, és ekkor csilingelő hangeffektek keretében visszakaptam minden felszerelésem, ahogy nyilván a többiek is.
No, egy dolog megoldódott, de jóval több megválaszolatlan kérdés szakadt a nyakamba. Vajon kik voltak a megmentőink, és honnan jöttek? És hogy a viharba tudták Salazart legyőzni ilyen könnyen? Az MMO-k zömében a játékmesterek sérthetetlenek, és nem hogy támadni, de helyenként még célba venni sem lehet holmi földi halandók számára... Ők pedig szétkapták, mint Floki a lábtörlőt. Vajon Salazar is ezt akarta? Viszont abban biztos vagyok, hogy ellentétben velünk, földi halandókkal, neki az életpont nullázódás nem jár halállal. És kétlem, hogy a Black Iron-ban respawnolna, mert kissé túl feltűnő jelenség lenne a városban. Sokkal valószínűbb, hogy visszatért a saját "létsíkjára", ami mindenki és minden felett áll, de merek fogadni, hogy még viszont látjuk, ha újra játszani támad kedve.
A megmentőinkről viszont még annyit sem tudunk. Látszólag játékosok, indikátor rendben, céhlogó rendben, viszont még sosem láttam őket. Ami persze nem jelent semmit, hisz a frontvonal-környéki emeletekre még nincs bejárásom, és a jópár-ezer játékosnak csupán töredékét ismerem. De az időzítés, és az, hogy egy GM-et csak így, lazán elintéztek, gyanús. Lehet, hogy valami nagyobb terv része volt ez a jelenet, amit mi még nem látunk át? Nem tudom, de előbb-utóbb majd kiderül, ha eljön a maga ideje...
Miután ellenőriztem a felszereléseimet, szép kényelmes tempóban kisétáltam a kalitkából. A megmentőinknek megköszöntem a kiszabadításunk, és megpróbáltam rákérdezni azzal kapcsolatban, hogy hogyan találtak meg minket. Majd ahogy a többiek is összeszedték magukat, elindultam velük kifelé, a fény felé, reménykedve, hogy az a fény az nem egy szembejövő metró. Bár ennek az esélye itt, Aincradban gyakorlatilag elhanyagolható...


Köszönjük szépen a küldetést!
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal19096/10100[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Danee Szomb. Dec. 27 2014, 02:15

Benne voltam könyékig a munkában, mint hentes a féldisznóban, amikor jött a megvilágosodás, tárulj szezám és társai, és lám, az elit kommandó, rajtaütött a terroristákon
Csillogó szemekkel, és egy halk, megkönnyebbült sóhajjal vettem tudomásul, hogy immáron a dolgok nem rajtunk múlnak, többé már nem vagyunk ennek a kis komédiának az egyszerű bábjai

Meg is állt a kardom Husiban, ahogy a szörnyedvényt Mameko elnevezte, s csak néztem, mint a moziban, ahogy Slazarból hülyét csinálnak, majd mint valami lassú bosst apránként elbontják, ami az életpontjait illeti.

A kalitka is felszívódik, Husi is rohan a kis úrnőjéhez
- Heh, úgy látom a komédiának vége, nekünk itt már nincs több teendőnk, mint a jófiúkkal kisétálni a napfényre... - foglalom össze a többiek számára fáradt boldogsággal
- Bocs, Slazar! - kiáltom oda a succubusnak - De úgy tűnik a teázásból nem lesz semmi! Találkozunk a pixelpokolban!
Aztán a többiek felé fordulok, elég nevetni való látványt nyújtunk mi így együtt, meggyötörve, megdolgozva lelkileg, testileg

Mamekot látva csak mosolyogva rázom a fejem, nem tudok mit mondani egy skizofrén kislánynak, bármilyen aranyos is legyen, épp csak megsimizem a feje búbját, ahogy elsétálok mellette.

Hogy aztán Ozirisz mellé érve, a srác vállát megveregetve köszönjem meg, hogy kitartott velünk együtt, és nem adta fel
- Na ezt túléltük, akkor majd valamikor egy kocsmázás? - a kérdést nyitva hagyom, mert ott rohan el Shu mellettem, hogy aztán Slazarba boxoljon a kis kezecskéjével. Nem igen hallani, de mintha valamit mondott is volna neki
- Héj, Shu! Azért remélem, nem fogsz miattam pirosodni! Remélem lesz annyi tartás benned, hogy nem élsz vissza a megszerzett hatalmaddal!
Tényleg csak remélni tudom, hogy a kislány nem veszti el a fejét, és most végre kiengedte a gőzt, nem pedig valami ámokfutás kezdete lesz ez az egész rémálom, amit itt átéltünk. Semmi kedvem előle bujdosni, arra bőven elég az a másik klán, amelyikből a csajszi betoppant a klánközi találkozóra

És végül...
- Hát, igazán sajnálom, hogy nem kettőnket zárt egy kalitkába - mondom mindezt lezser mosollyal, magabiztosan lépve Himéhez, egész pontosan mellé
- Hercegnő? - nézek rá várakozás teljesen, de inkább engedélyt kérően
- Mehetünk? - hajolok le, s karolok a térdhajlata alá, s a háta mögé, a súlyemelésemmel megtámogatva kapom fel, ha nem ellenkezik
- Engedd meg, hogy kivigyelek ebből az átkos lyukból, ahogy azt egy hercegnő megérdemli!

Köszönjük a mesét! Mindig élmény a játékaidban részt venni! Wink  Cool
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal7644/7700[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Ryuu Vas. Dec. 28 2014, 12:33

A fene! Az oké, hogy eddig szinte semmit se csináltam, de most kedvem támadt rá. Értitek! Csak úgy, mert ha már tudok beszélni, akkor minden okés. Arra számoltam volna, hogy a produkcióm után a kis csajszi majd úgy marad egy ideig. Legalább is addig, amíg rendesen fel nem húzom az íjat, hogy fenékbe lőhessem még egyszer a behemótot, de egyszerűen rám akaszkodott! O.O Fene! >.> Mi történt ezekkel? -.- Egyszerűen csak úgy nekem ugrik miután beleordítottam a fejébe. Ezek után már mindent át éltem. Ilyen kis szívós lyánykákat.... nah de ne menjünk olyan messzire. Engem se kell ám félteni. Persze hanyatt vágódtam mint a katona tiszt, de számít ez? Löktem le magamról a kis piócát, ahogy csak tudtam. - Engedjél el, chibi! >< - Csak rájön, hogy rossz helyen fekszik. Ekkor jött meg a felmentő sereg. Aha! o.o Jók a srácok. Fejetlenség. Zűrzavar. Én a földön, nyomomban egy dühödt negyven kilós szőkeséggel, kezemben a fegyverével, ~ nem igazság, hogy csak ő kapta meg a fegyóját! ~ és loholok a nőci után. Husi meg kit érdekel? De komolyan? Úgy tojom le a husiját magasról, mint a huzat! Nekem a nő kell!
- Hé hé ne olyan gyorsan! Engedjetek engem is oda! >< - Odafurakodok és más híján ~ mivel időm az nincs Mameko chan folytán felhúzni az íjra a nyilait. ~ jól megcsapkodom a nőcit az íjjal. Látni akarom elpusztulni! *.*
danke! Huhh, írtam! *-*
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal747/800[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Mameko Vas. Dec. 28 2014, 21:13

Otromba, gonosz, bunkó. Félelmetes. Alattomos. Egy valódi tolvaj. A kislány mindössze értelmetlen szófoszlányokat ismételgetett, miközben szipogott, és a ruhája ujjába törli a könnyes szemeit, majd ismét minden erejével a fiúra veti magát aki éppen az imént rabolta ki. Nem hagyhatta, nem akarta, hogy még több megaláztatás érje, másrészről pedig az új barátját akarja bántani, méghozzá a lányka fegyverével. Ez gyakorlatilag felért azzal, mintha ö maga ölné meg a saját barátját. Egy olyan barátot akit még csak lehetősége sem volt megismernie.
- Ereszd el, te...! Ah! - majd a fiúnak sikerült leráznia magáról a kislányt aki a nagy sietségben, saját meggondolatlanságából fakadóan elesik. Sietve a fiú után kap, azonban nem sikerült elérnie. Túl lassú. Tehetetlen. Ekkor persze már a távolban feltűntek idegen férfiak. Magas, jól megtermett többnyire középkorúak lehetnek. Halovány remény csillan a lány szemében aki persze nem hallhatta Caius hangját aki éppen az imént fújt riadót. Persze a remény hamar tovaszáll amikor is az egyik alattomos módon összezavarja Husit, szegényke szédeleg.
- NE! - visít fel a lányka, majd pedig minden erejét összeszedve ismét talpra áll, és a nő felé rohan aki nem is olyan régen adta vissza neki a drága barátait. Fegyver híján, öklével rohan neki az egyik támadónak, és próbálja erősen hátba vágni a férfit. - Hagyjátok békén! Ö nem tett semmi rosszat! - majd pedig ismét a magasba lendíti karját, remélve, hogy sikerül magára vonnia a férfi figyelmét, akár többnek is, ezzel esélyt adva a nőnek, hogy kimeneküljön, Husival együtt.
- Hagyjátok abba, mocskos semmirekellő..! Disznó! Igen egy disznó vagy! Te is, és te is! - fordul rúg, harap, kapálózik, minden erejével.

//

Köszöntem a Küldetést :3

Van rá mód, hogy Mamekot itt érje a vég Husi "megmentése" közben?:3 Ha van akkor Rosalia-sama kegyeire bízom a dicső halált Embarassed

Illetve még azt szeretném tudni, hogy Mameko-tan úgyis meghal a jutalom átutalást pályázzam meg, vagy automatice lehet azt kérni, hogy Mayumi kapja az itteni javakat? Embarassed //
Mameko
Mameko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal315/500[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (315/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Hime Kedd Dec. 30 2014, 12:39

Úgy éreztem, hogy én itt bármit mondok, az csak falra hányt borsó. Mintha senki nem úgy reagált volna, ahogy én azt gondoltam. Nem értettem, hogy mi lehet a baj az emberekkel.
Majd pár pillanattal később elszabadult a káosz. Mintha csak a semmiből jöttek volna egy csapat jelent meg, akik egy másodpercet se tétováztak, már neki is ugrottak a Ladynek. Nem értettem, hogy mi folyik itt, hisz nem hittem, hogy bárki is megpróbált volna segélykérést küldeni, vagy ha meg is próbálta volna, nem hittem, hogy sikerrel járhatott. Továbbá se a jelzésük nem volt ismerős, sem maguk a karakterek. Kisebb aggodalommal töltött el ez engem, hiába láttam az indikátort is a fejük felett. Akkor sem tudtam hova tenni őket, és nem értettem, hogy is kerültek ők ide, és miért. Bár örültem neki, hisz elég hamar eltűnt a kalitka, és kiszabadultunk végre.
A következő pillanatban a fogva tartónk is, és a hústorony is pixelhalmazzá vált. Majd Danee lépett mellém.
- Ha egy ketrecbe lettünk volna, akkor se mentem volna neked, úgyanúgy, ahogy egyik játékosnak se.- Mosolyogtam rá a fiúra.
Ám a következő mozdulatsora meglepett. Könnyedén ölbe kapott, majd egy Hercegnő megnevezés kiséretében elindult velem kifele a teremből.
- Héé mit csinálsz?- Néztem rá huncut mosollyal az arcomon.
- Örülök neki, hogy ilyen céhvezérem van.- Mondtam neki, miközben csak arra tudtam gondolni, hogy bár innen élve kikerültünk, de ki tudja, hogy mennyi ideig tudom Psziche-t elfojtani, és mikor tör elő újra. És hogy vajon annak milyen következményei lesznek majd rám, és a környezetemben élőkre.



Nagyon szépen köszönöm én is a küldetést, és a sok türelmet. Nagyon élveztem, kár, hogy máris vége van.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_bal800/800[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Rosalia Csüt. Jan. 01 2015, 17:44

Hime keresés (gyakori):
1-2-3-4: nem talált
5-6: talált

Shu keresés (ritka):
1-2-3-4: nem talált
5-6: talált
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 01 2015, 17:44

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Rosalia Pént. Jan. 02 2015, 02:29

A férfi, akire Mameko rátámad a gólemet védve, egy "Bolond vagy?" felkiáltással arrébb löki a lányt, majd tovább teszi a dolgát. Nem esne nehezére végezni egy vörös indikátorossal, de a hússzörny most sokkal nagyobb gondot okoz, mint a lány bolhacsípésszerű sebzései. A csata kavalkádjában azonban Mameko végül éppen attól szenvedi el a végső csapást, akit védett: Husi könyörtelenül átgázol rajta, fel sem fogva, hogy a lányka éppen érte harcol.  
Az összecsapás végeztével a Titánok egy csomóba rendeződnek és lepacsiznak egymással. Amikor szóba elegyedtek velük, akkor megtudhatjátok, hogy egy megtervezett akció szemtanúi lehettetek. Salazar kazamatájának kitisztítása volt az aktuális questjük, azonban csak a ti bebörtönzésetek által tudtak ráakadni a végső teremre. Egyikük sajnálkozik egy kicsit, amiért nem érkeztek időbe és hogy csalinak kellett felhasználniuk benneteket, de a lényeg, hogy végül sikeres volt az akció. A csata kimenetele végeredményben totális győzelem, veszteség 2 fő [Mameko, csapos]. Ahogy a kinti kommandósok mondják: ha már csak egyetlen túlélő is van, akkor az akció sikeresnek könyvelhető el. Ez esetben tehát a siker ötszörös.
Mire bármelyik céhes felmentősereg odaérhetne, a Titánok már elhagyják a helyszínt. Bezsebelték a quest jutalmat, itt már nincs keresnivalójuk. Az elesett Mameko után maradt íjat Ryuu megtarthatja, ha akarja.


Jutalmak:

Mindenki kap 130 expt és 140 aranyat

Ryuu +28 arany /Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több aranyat kapsz. /

_________________________________________________________________________________________________


Céhbónuszok:
Anarchisták: 140 arany a bankba, 130 exp pedig így oszlik meg a tagok között -> Katha 35 exp, Danee 47 exp, Hime 48 exp

Artes: 70 arany a bankba, 65 exp pedig így oszlik meg a tagok között -> Raven 0 exp (betelt), Anatole 10 exp, Saya, Jun, Shu, Alex, Esu 11 exp

JL: 70 arany a bankba, 65 exp pedig így oszlik meg a tagok között -> Szophie 6 exp, Hinari 9 exp, Shizu, Ai, Ozi, Yui, Silver 10 exp


_________________________________________________________________________________________________


Jártasságok:
Hime:  nyomkövetés 1, hallgatózás 1, keresés 1 - > keresés sajnos nem talált
Ryuu: nyomkövetés 1, hallgatózás 1
Danee: nyomkövetés 1
Ozirisz: hallgatózás 1
Shukaku:  nyomkövetés 2, keresés 3 -> Tünemény Gyűrű

Nyomkövetés1: Sikeres bossharcok után dobhatsz egy ingyen bossinfót, a dobott értékből mindegyik kockánál le kell vonni kettőt.
Nyomkövetés2: Sikeres bossharcok után dobhatsz egy ingyen bossinfót, a dobott értékből mindegyik kockánál le kell vonni egyet.
Hallgatózás1: Küldetések után ingyen dobhatsz egy tárgy infót, a dobott értékből mindegyik kockánál le kell vonni kettőt.


_________________________________________________________________________________________________


Receptek, nyersik:

Mameko:
Érclátás [T1]:  21->41, 5 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 4 Vasérc

Hime:
Kristályírás [T1]: Gyenge Kinézet Kristály Recept, Tükör Kristály Recept
Növénylátás [T1]: 68->88, 8 Kis Tövisgyökér 5 Faeno Levél 3 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Ryuu:
Poti/méregfőzés [T1]: Egyszerű Frissítő Potion Recept
Növénylátás [T1]: 31->51, 5 Kis Tövisgyökér 8 Faeno Levél 3 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang  

Danee:
Érclátás [T2]: 132->152, 4 Fémkő 3 Vastag Bőr 4 Drágakő 4 Tömény Rubin 5 Acél
Növénylátás [T2]: 122->142, 6 Vastag Tövisgyökér 2 Faeno Ág 5 Vörös Gomba 4 Nihil Levél 3 Óriás Pitypang

Ozirisz:
Fegyverkészítés [T1]: megvan neki az összes recept
Érclátás [T2]: 145->165, 5 Fémkő 2 Vastag Bőr 4 Drágakő 2 Tömény Rubin 7 Acél

Shukaku:
Kristályírás [T1]: Magasugrás kristály, Fotó kristály
Növénylátás [T1]: 100/100, 7 Kis Tövisgyökér 6 Faeno Levél 3 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang



Mameko! A megszerzett exp-t és pénz ennek a karidnak írtam be, az átadást a szabályzat szerint meg kell pályáznod, a továbbiakat a pályázat elbírálója intézi.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A hét főbűn - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A hét főbűn

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.