You kun vs Zsiráf

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

default Re: You kun vs Zsiráf

Témanyitás by Ryuu on Hétf. Szept. 08 2014, 17:39

Dobok

Élet: 12
Fegyverkezelés: 17
Erő: 10
Kitartás:12
Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 16
Páncél :29
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
You kun vs Zsiráf - Page 2 Vo36oi747/800You kun vs Zsiráf - Page 2 2yjvlht  (747/800)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Hétf. Szept. 08 2014, 17:39

The member 'Ryuu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
You kun vs Zsiráf - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 16188

Témanyitás by Suzume on Kedd Szept. 09 2014, 14:50

Nagy vigyorra húzom a szám amint, hogy belemegy a játékba. Persze nem meglepő módon You-kun nak ez nem tetszik pedig ha a társa... vagyis inkább az ura megver akár még ős i kaphat egy csókot. Szerintem azzal ki is végeznénk a fiút. Elvérezne több fronton is pedig nincs is vér a játékban. XD
- Dehogy gondolok én ilyesmikre! – Játszom meg a sértődöttet. – Boszorkányként nem bocsátkozom feltételezésekbe! A vereséged meg volt írva a csillagokban. Razz Bár az nem boszorkány hanem inkább jósnő. Sebaj! Én egy jósboszorkánymifene vagyok. Razz
Az élete a támadásom nyomán majdhogynem pirosba váltott kár, hogy ez nem történt meg. De ezek szerint nagyon kevés lehet az élete. Vagy én vagyok túl jó sebző. :3 Kezdeti örömöm hamar a kútba esett ugyanis hírtelen az élete visszaváltott zöldbe… Mi van?
- Ez meg mi a csoda volt? Ne csalj te! RazzJátszom egy kicsit a hülyét. Nyilván való, hogy vagy kristályt használt amit ügyesen eltakart vagy pedig valamiféle képit. De ez még nem jelent semmit. Ahogy nézem a sebzésem mértéke nagyobb mint az ő gyógyító ereje szóval csak tovább kell lövöldöznöm :3.
- Azt hittem sárkány vagy nem főnix. Ne regeneráld magad. :3 – Szólok kinyújtva rá a nyelvem. Persze azt se nagyon, hagyhattam szó nélkül, hogy eldobja az egyik kardot. – Dobd el a másikat is! Vagy te olyan erős, hogy ne keljen fegyvert használnod. Razz Fényezzük az egót. Bár azért gondolom, hogy a fiúnak jóval több esze van ennél. :3 De úgy néz ki egy kardal sokkal hatékonyabb mert hiába akarok kitérni még így is eltalál de persze nem hagyom annyiban és rögtön felveszem a távolságot, hogy támadjak.
- Yaoit Akarok! - Kiáltom el magam azonban ahogy kilövöm a nyilat az alig pár centire tőlem simán lepottyan előttem mint ha épp csak megpöcköltem volna.
- Hát ez eléggé ciki. – Simogatom meg a tarkómat és bambán vigyorgok. Elfelejtettem, hogy a kitartásom csak eddig bírta. – Pihennem kell egy picit. – Jelentem ki és leülök, elő véve egy üres csészét és úgy teszek mint aki épp teát szürcsölget. Éles váltás a gonosz boszorka után. Hát ha össze zavarja. :3

Élet:34/50
Pihi:3/3

Íjász

Hozzászólások száma : 569

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
You kun vs Zsiráf - Page 2 Vo36oi10/2700You kun vs Zsiráf - Page 2 2yjvlht  (10/2700)
Céh: White Rose

Témanyitás by Ryuu on Kedd Szept. 09 2014, 15:20

*.*

- Ne bocsátkozz feltételezésbe obaanya xP - Még rá is nyújtottam a nyelvem. Ha ő a boszorkányt választotta akkor szépen viselje el a banyázást is, háháhá Razz A lényeg azért egy kicsit több volt. Próbáltam kicsit felhúzni, nehogy már ő legyen az aki végig élvezkedik a helyzeten. Látni akartam azt a felét is, amikor meghökken vagy megijed, de tényleg. Eddig csak a vigyorgott össze-vissza. Mikor változik meg egy kicsit a mimikája? *.*
- Hát nem tudtad? :3 Nem csak a phőnixek, de a tűzsárkányok is képesek a regenerálódásra. Voltaképp az összes ősi sárkány. Cool Nem olvastál kínai mondákat, ejej. Razz - Kis "műveltségi" pirítás, persze nem az a fajta lányka, aki egyrészt beismerné, ha nem tud valamit, kettő, elhinné nekem, hogy én igen. És milyen jól teszi! Épp csak a hasamra ütöttem pár anime és játékból meritkezve. persze voltak némi ismeretem a történelem óráról ilyestéren, de mérget nem vennék a kétes információimra. xP Mindegy. Úgyis az a döntő végtére, hogy mennyire mondja ki az ember magabiztosan, én pedig még nem mondtam ki semmit sem másképp... hacsak nem direkt!
De most nem ez állt fent. Meg akartam győzni a másikat arról, hogy milyen olvasott vagyok, még ha ez nem is ad semmiféle bónuszt nekem. Rolling Eyes
- Háhá, yadda yo! - Kiáltottam el magam, miközben száguldottam felé. Már rég felé, ~ de csak felé ~ vágtam le a földbe Youta szupi kardját és üvöltöttem el magam egy " Nem akarom" kiáltással míg jobban becélozva a későn reagáló személyt és találtam! *.*
A páncélja egyből leesett és nem is kevset mértem rá. Nah végre. Cool Ez persze azt is jelentette, hogy még gyakorolnom kell a duplakezes technikát ejej. :/
A lány visszavágója eléggé rövidre sikeredett és akkor már be is saccolhatom a kitatrás pontját. Cool
- Krhm, hát az. :/ Akkor most leülünk egy körre teázni? - Leengedtem a kardom és magam mellett lógatva közeledtem felé, míg ő a földön/ földre le- ült, de nem úgy van az!
Villámgyorsan hajoltam le felé és ragadtam meg a ruhájánál fogva húztam magma felé majd, ~ kihasználva a kis pihikörét ~ egy nem is olyan rövid időre feltérképeztem a száját belülről a nyelvemmel. :3
Aztán, ahogy elvállt ajkam az övétől ellöktem magamtól kissé s most én következtem. - Én pedig ecchit! *-* - Ezzel a végszóval alulról fölfelé mértem rá egy csapást a hatalmas kardommal. Az volt a szándékom, hogy ~ közben azért sebzést is okozva neki, hiszen én akarom megnyerni a csatát ~ levágom róla a ruháját! x3

Suzume: 50/34 mostani vágással 50/16
Ryuu: 20/13

A hozzászólást Ryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 09 2014, 15:25-kor.

Élet: 12
Fegyverkezelés: 17
Erő: 10
Kitartás:12
Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 16
Páncél :29
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
You kun vs Zsiráf - Page 2 Vo36oi747/800You kun vs Zsiráf - Page 2 2yjvlht  (747/800)

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Kedd Szept. 09 2014, 15:20

The member 'Ryuu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
You kun vs Zsiráf - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Témanyitás by Suzume on Kedd Szept. 09 2014, 16:10

- Most mondtam, hogy nem teszem. meg van írva RazzCukkolom őt egy picit de azért még egy kamu duzzogást levágok neki. – És különben sem vagyok banya! Még csak százötven éves vagyok, az banyakorban még fiatal szóval ne tessék engem ily módon öregíteni. banya majd csak háromszáz év múlva leszek de akkor el is várom, hogy magázz. Razz Ezután némi irodalom lecke is befigyel ami Ryuu számára elég failként sikerül Smile
- Lehet, hogy az ősi kínai sárkányok képesek voltak regenerálódásra, de ha már őket hozod példának tudhatnád, hogy Kínai sárkányok között nincs tűzsárkány. RazzJavítom ki. Keveset tanultam erről szóval a hitelességem megkérdőjelezhető de sebaj, a lényeg hogy cukkoljam picit. Ami a fontos, hogy az életem nem szereti Ryuu kardját ahogy a kitartás pontjaim se az övét így hát teázgatok.
- Igen, nagyon finom! Kérsz te is? – Nyújtom felé az üres csészét sajnos azonban vagy a tea minősége nem tetszett vagy maga a porcelán alkalmatosság de hirtelen felkap a földről és magához.
- Nem illik csak így… - A torkom akadt a mondat méghozzá úgy, hogy Ryuu-kun a nyelvével taszigálta azt vissza. Egy pillanatra elkerekedtek a szemeim. Kezdem úgy érezni, hogy ez a párbaj nem egymás életének levételéről szól hanem, hogy ki tud jobban trollkodni. Hát ha ezen alapszik a párbaj akkor méltó ellenfelet talál. Kezdeti zavarom pillanatok alatt tovaszáll és még mielőtt ellökhetett volna magamhoz szorítom a tarkójánál fogva és hevesen vissza csókolok. Persze ettől függetlenül még sikerül majd ellöknie és ezt kihasználva belém és vágja a fegyverét,ráadásul úgy, hogy még a ruhám is darabokra pixeleződik. Miért van az, hogy az esetek többségében pucéran vagy majdnem pucéran végzem? :3
- Ryuu-kun! – Förmedek rá, na nem mint ha annyira zavarna ez az egész. – Előbb szólhatnál, hogy ilyesmit tervezel akkor inkább leveszem a ruhám! Most így tönkre ment az egész! – Takarom el a kezeimmel a melleim de ez múló állapot. Néhányszor hátra szökkenek majd megfordulok a tengelyem körül és máris célra tartok felhagyva azzal az aprócska kis takarással is amit a kezeim biztosítanak.
- Íme az én Ultimate Attackom. Figyelmed a melleimre fókuszál és nem a nyílra támadás! – Kiabálok nagy lelkesen és már röptetem is felé a nyilat. XD

Élet:13/50

Íjász

Hozzászólások száma : 569

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
You kun vs Zsiráf - Page 2 Vo36oi10/2700You kun vs Zsiráf - Page 2 2yjvlht  (10/2700)
Céh: White Rose

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Kedd Szept. 09 2014, 16:10

The member 'Suzume' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
You kun vs Zsiráf - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Témanyitás by Cardinal on Vas. Okt. 26 2014, 14:41

Ossu!

Kérésre lezárom a párbajt, 25 xp és 70 arany a jutalmatok. Ha végigment volna, megadom a maximum jutalmat, szórakoztató harcot vívtatok Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3181

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
You kun vs Zsiráf - Page 2 Vo36oi0/0You kun vs Zsiráf - Page 2 2yjvlht  (0/0)

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére