Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

+4
Nio
Szophie
Chancery
Jay
8 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Szer. Feb. 04 2015, 22:09

Nyooo... Alig veszítettem, de akármilyen vesztés is vesztés. Ejnye, Nio ügyes, és a szerencse mellé állt. A második körben pedig az ellenfél mellé. Ehh, ez így nagyon nem jó. A következő körben vagy nekem kell nyerni, vagy Nionak, különben gondban leszünk. Kivéve, ha én is kihúzok huszonegyet. Bár erre kicsi az esély..Neutral Nemsokára a játék a végére ér, és akkor megtudhatjuk, mi is az a bizonyos nyeremény, akár az ő oldaláról, akár a miénkről.
Vezér közben érdeklődve figyelte Chan mutatványát a ketreccel meg a fogollyal, és védelmezően ült le Álomkelő mellé, szemével jelezve felé: rám számíthatsz.
Persze közben nem felejtett el aggódó pillantásokat vetni gazdája felé sem, hisz mégis csak ő volt az elsődleges feladata. Akármilyen csúnyán is hangzik, Szophie még Álomkelővel szemben is elsőbbséget élvez, és ha a két élet közül kellene választani.. Persze, ilyesfajta választásra remélhetőleg nem kerül sor sosem.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 04 2015, 22:09

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670869501_b9e058bda7_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671497272_138ab1755d_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671496204_1110d24a37_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Csüt. Feb. 05 2015, 00:17

Az öreg összecsapja a tenyereit, mikor látja, hogy Szophie se dobott 21-et, majd megint rákoppint a paklira, ami most elporlad, aztán előkap egy másikat, és szétoszt megint négy lapot, közben egy ismeretlen dallamot dúdolászva.
A fehér ruhás férfi nagyon idegesnek néz már ki, de a peteket már nem pesztrálja a tekintetével: helyette inkább a kártyásokat figyeli.
Chan, amikor bekukkantasz a cellába, nem látsz bent semmi különöset, de a férfi próbál továbbra is a belső részbe invitálni téged, csillogó szemekkel. Valamit NAGYON meg akar mutatni neked belülről, mert kb. így néz:

http://image.hotdog.hu/_data/members0/156/135156/images/shrek2cica.jpg

Egyébiránt különösebb nem történik. Smile

Öreg pontjai az új körben: 21 *epic facepalm*, instawin, kívéve, ha ti is azt dobtok. XD


A hozzászólást Jay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 05 2015, 00:18-kor.
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal1239/1300[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 05 2015, 00:17

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671497272_138ab1755d_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670871527_8e9849cba4_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Szomb. Feb. 07 2015, 16:51

Újra, újra és újra! Nem hiszem el, hogy nem buherálta meg a lapokat! Most ő.. nyert? Kivéve, ha mi is ugyanekkora lapokat húzunk. De arra az esély nagyon kevés. Vezérre pillantottam, és láttam szemében, ahogy ő is ránk.
Inkább azon kellene elgondolkodni, hogy vajon miért ül a ketrecben emberünk. Az világos, hogy a munkája a cseppkövekhez fűződik. Így a kulcs az övé kell legyen, és ennek a tárgynak fontosnak is kell lennie. Amíg Chan tulajdonában van, nem aggódom, jó kezek vigyáznak rá. Viszont nem akarom, hogy a lány bemenjen abba a ketrecbe. Ott ki lenne szolgáltatva. Bár talán én vagyok túlságosan is ellenséges a cseppkő eredeti őrzőjével szemben - ami egyébként azt jelenti, hogy akivel kártyázom, az vagy a társa ennek, vagy pedig ő maga lopta el a munkát előle.
Mindenesetre, akárhogyan is, de meg kell nyernem a játékot. Ha a kártyákkal nem, akkor majd harcban megoldom!
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 07 2015, 16:51

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671493936_f48a3db727_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671496912_0dbd055c75_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Vas. Feb. 08 2015, 17:11

Sajnos ebben a körben nem volt szerencsém. Az öregnek valahogy mákja van és egy eléggé szépet dobott. Ha nem történik valami nagy szerencse akkor van egy olyan tippem, hogy buktunk a meccset. Ami igencsak rossz hír. Nem nagyon szeretek veszíteni főleg, hogy nem tudom mi a tét, de ez van. Remélem nem bunda az egész. Bár nem lepne meg, ha még ennél is több kihívás lenne a küldetésben. Viszont tényleg nem tűnik versenynek.
Mindenesetre remélem Chan legalább tudja mit csinál...
Gondoltam át röviden a történteket és húztam újabb lapokat az ismét előkerült friss pakliból:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 08 2015, 17:11

The member 'Nio' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4670869989_3135d37e8a_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4671496912_0dbd055c75_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Szer. Feb. 11 2015, 13:01

Na nem ˇ^ˇ  Nagyon édes, ahogy néz, de egyszerűen nincs sok kedvem belépni a ketrecbe, nehogy aztán ideugorjon valamelyik másik, becsapja és bezárjon... mondjuk oké, a ketrecen nem volt zár, de akkor is, sosem lehet tudni, mi rejt csapdát. Estem már hasonló galibába ezelőtt jópárszor, és főleg most, társaságban, nem akarom megismételni.
Ahogy látom Szo és Nio pillantásait, már pláne úgy érzem, nem szabad beljebb lépnem. Szeretnék, mert tényleg nagyon aranyos, ahogy néz, meg akarom zabálni, vagyis, akarnám, ha nem lenne ilyen kosztenger, de jáj... cuki, nah. Csak arra eszmélek fel, hogy Álom megpaskolja mancsával a kilógó lábamat.
~Eléggé bent vagy már. Az öreg meg megint nyerni fog. Maradj még így, nem eshet bajod, és én is a ketrec ajtajában állok, nem csukhatják rám, ha nem akarnának azzal megölni. Várj még. És kérem a kulcsot is.~
-Oké >.>
Kinyújtom a cseppkővel talált kulcsot a macskának, aki fogai közé kapja és elhelyezkedik a ketrec nyitott ajtajában, majd gondolatainak sokszínű szálai Vezért keresik meg.
~Te meg vigyázz a lányokra, kérlek. Nem nagyon bízom ezekben az idegenekben.~
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2062/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Szomb. Feb. 14 2015, 12:41

Mivel se Nio-nak, se Szophie-nak nem sikerült 21-et dobnia ebben a körben egyből, így az öreg viszi el a menetet, ezzel meg is nyerve az egész játékot. Láthatóan azonban nem örül vagy ujjong, mert csak bámul maga elé, motyogva:
-Már megint...soha nem tudnak legyőzni...így mégis hogyan folytathatnám a munkámat? Borzalom, én mondom, kész borzalom.
A fehér ruhás alak pedig csak elsétál, ügyet sem vetve rátok, de hamarosan visszatér, immáron abban a fura páncélban, amit már korábban láthattatok a bicegő vendéglősön, de most két nyakörvvel a kezében érkezik, majd megpróbálja ráadni a petekre azokat.
-Na, amint mondtam ha veszítetek, elveszünk tőletek valamit. Kérem a petjeiteket. Ha ellenálltok, bajotok esik. Ha nem, akkor hamarosan viszontláthatjátok a petjeiteket teljes épségben.- mondja unott, lassú lejtéssel.
Ha rátámadtok, nincs esélyetek még csak megsebezni sem: Immortal Object felirat lebeg a férfi feje felett, mikor megütnétek.
Nincs más lehetőségetek, vagy menekültök, vagy hagyjátok, hogy elvigye a peteket: de a menekülésre vajmi kevés az esély. Az öreg és a rab nincs se ellenetek, de veletek sem. Döntsetek hát: hagyjátok a peteket és hisztek nekik, vagy pedig elmenekültök?
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal1239/1300[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Szomb. Feb. 14 2015, 22:51

- És ez hol befolyásolja Niot? És miért bünteti Chant is, aki egyáltalán nem játszott? - néztem a férfira teljesen elhűlve. Oké, vesztettem, értem. Viszont nem fogom elfogadni, hogy Chancerynek és Álomkelőnek hátránya származzék ebből!
- Ők tőlünk különállnak! Nem vesztettek! Az lenne a tisztességes, ha vele is játszanál a petért! - meg az, ha Niotól is elvennél valamit. Persze ezt nem mondtam ki, mert egyáltalán nem akartam rosszat társamnak, és örültem, hogy ő ennyivel megúszta. De tényleg. Viszont így tényleg nem tisztességes a dolog..
Vezér közben rátámadt az alakra, de hamar kiderült, hogy semmi esélyünk, lehetünk akár 100-as szintűek is. Viszont az a jó hír benne, hogy egy NJK nem fog olyan fondorlatot forgatni a fejében, amiből nincs kiút. Hisz a játék és a küldetések eleve így vannak megtervezve. Persze így is ott hagyhatjuk a fogunkat akármikor.. Neutral
- Fogadj el engem Álomkelő helyett! Leszek a peted. - ajánlottam végül fel, ha kell, négykézlábra is ereszkedem.
- Hisz abszolút vesztettem.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 16 2015, 23:32

Az öreg nyert, én pedig hirtelen nem tudtam, mi legyen. A kulcsot Álomnál hagytam, aki hűségesen tartotta is szájában azt, vártam, hogy mi történik, majd az alapján döntök, belépek-e a rab ketrecébe vagy sem. Mikor viszont kihozta a nyakörveket, és kimondta, mi a kívánsága, szinte éreztem, milyen falfehérré válok. A macskára néztem, aki továbbra is szobormereven ült a helyén, fogai közt a kulccsal, ügyet sem vetve semmire, mintha meg se hallotta volna az iméntit.
Átfut szemem előtt a jelenet, ahogy Norm eltűnik az erdő sűrűjében, örökre búcsút intve tőlem. Megint elveszítsem a társamat? Komolyan erre kérnek?
~Csitulj! Maradj a helyeden!~
Álom szinte csattan a fejemben, mikor már mennék kifele a ketrecből, és dühödt tigrisüvöltés hangzik fel a fejemben.
~Ez blöff lesz. Nem vihetnek el tőled, a rendszer nem engedné. Állatidomárok vagytok, mi pedig a petjeitek, csak és kizárólag akkor szakadunk el tőletek, ha nem vagyunk igazi társak. Menj a ketrecbe, mert azt hiszem, most kell látnod azt, amit a rab mutatni akart.~
-De...
Ellenkeznék, de Álom rám néz, megismételve, hogy lóduljak. Ő nem támadja meg az embert, és mikor Szo felajánlja magát, őt is megkeresi gondolatainak csatornáival, immár senki nem elől nem rejtve őket.
~Nem lesz baj. Van egy ilyen érzésem. Ha tévednék, vállalom a következményét. Nyugalom. Viszont erre vigyázz.~
Szophie kezei közé ejti a kulcsot, majd hagyja, had tegyék a nyakára az örvet, de kissé hátralapítja tőle a füleit. Ismét hallom a hangját a fejemben.
~Mindig figyeld a státuszikont. Ha eltűnök, akkor van baj. Nos, mit akar mutatni a rab?~
Követem, amit mond, és a rabra mosolygok, ezúttal már teljesen a ketrecbe lépve.
De szavak nem jönnek.
Nagyon félek.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2062/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Kedd Feb. 17 2015, 13:19

Végül az öreg nyert. A másik pedig egy eléggé szokatlan nyereményt kívánt, a peteket, Szophiét és Chanét, mivel nekem nem volt. Egy ideig még ülve maradtam, és hallgattam a két lány kifakadását, amit teljesen meg is értettem, majd én is felálltam és be is csatlakoztam a kissé kellemetlen beszélgetésbe.
-Igazuk van. Chan nem játszott, így tőle nem kérhetsz semmi. Én vesztettem meg Szophie. Ha tőlem nem veszel el semmit az olyan, mintha én nem is vesztettem volna. Éppen ezért Chant és petjét hagyd. Találj ki mást, elvégre nekem nincs petem!
Mondtam ki végül teljes higgadtsággal ezeket a szavakat, de kimondásuk után valahogy remegett belsőm. Ha tőlük a peteket akarta, akkor tőlem vajon mit vehetne el? Mi az ami fontos lehet számomra?
Dacosan néztem szembe a már páncélba öltözött öreggel, aki sérthetetlen volt immár. Nem tudtam mire lehet még számítani, de valahogy majdcsak lesz.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Pént. Feb. 20 2015, 01:12

Az öreg végig se néz rajtatok, mintha semmi sem történt volna, csak ül a helyén, mint valami kődarab: egyértelmű, az ő munkájának már vége.
A fura páncélos alak pedig szinte leszólva Szophie-t és Niot a következőket mondja:
-Ki mondta azt nektek, hogy a lányt büntetnénk azzal, hogy elvesszük a petjét? És ki mondta azt, hogy nem adnánk vissza. Nyughassatok, vagy mint korábban mondtam, bajotok esik. Nekünk most petek kellenek, nem pedig játékosok. Nem tudnánk hasznodat venni - mondja Szophie-nak, majd Nio-ra néz - tőled majd később vesszük el azt, ami a legfontosabb a számodra. Viszont ha nem értek a labirintus végére hamarosan, a járatok elkezdenek majd szűkülni. És ti azt szerintem nem akarjátok - kacag fel, majd miután rá"erőszakolta" Vezérre, és rátette Álomkelőre ( mivel ő hagyta magát ) a nyakörveket, lassan elindul abba az irányba, amelyikből jött, majd eltűnik az egyik fal mögött. A petek életcsíkja nem mozdul, tehát bántódásuk nem esett. Hiába rohannátok egyébként utána, nem tudtok, a petek pedig valami fura oknál fogva (talán a nyakörv miatt) nem tudnak parancsolni a testüknek, mintha az besugallná nekik: követniük kell a férfit.
Chan, amikor belépsz a cellába, kis szédülés fog el, le kell hunynod a szemed, hogy elmúljon az émelygés, de amikor kinyitod, érdekes látvány fogad: a tömény falakon két fura, ajtószerű valamit pillantasz meg. Ezt bizony csak a cellában lévő ember láthatja, viszont valami bele van karcolva az "ajtó" felé: "Messendrio"
A "rab" persze vigyorogva néz rád:
-Nos, hogy tetszik?
Kérdés, hogy meg tudod-e jegyezni a karcos "ajtó" pontos helyét és kipróbálni, mi lehet az a szó felette? /kockadobás 6-ossal, 1-2-3 nem sikerül, 4-5-6 sikerül./
De próbálkozhatsz mással is. Smile

További a peteknek:
Mivel a testetek nem reagál, de az elmétek igen, csak töprengtek, hogy mégis hova a fenébe vihet titeket ez a férfi?! Ám hamarosan kiderül: egy tágas csarnokba, ahol öt bemélyedés-szerűség van a padlón szembe a bejárattal, jobbra egy vörös, hatalmas függönnyel eltakart rész, balra csak a barlang fala, plusz egy hatalmas kapu. Mire feleszméltek, már két tálkával a kezében tér vissza az eltűnt uraság: az egyikben meleg tej, míg a másikban valamiféle eledel van. Leteszi elétek a páncélos alak, majd ennyit mond:
-Nem tudom, hogy értitek-e amit mondok, de remélem igen. A gazdáitok hamarosan ideérnek, ha követik az utasításokat, addig pedig várjatok itt, egyetek-igyatok. Nincs megmérgezve. - mondja, majd elmegy. Ha nem isztok bele, akkor nem történik semmi. Ha beleisztok, akkor sem Very Happy Viszont finomak.
250 dó-ré-mí-fá---->szó<----lá-ti-dóóóóó Very Happy  one-seven slash circle! (1-7/o)


A hozzászólást Jay összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 21 2015, 00:43-kor.
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal1239/1300[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 20 2015, 01:12

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Kedd Márc. 03 2015, 00:02

Szerda estig várok...
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal1239/1300[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Kedd Márc. 03 2015, 12:10

Ez a válasz valahogyan nyugtalanított. Bár ami azt illeti valamennyire várható is volt, elvégre így fer bármennyire is tartok attól, hogy mit tudnának tőlem elvenni. Bár továbbra sincs semmilyen ötletem ez ügyben.
Amint a petek és az öreg eltűntek és persze megemésztettem a hallottakat körbenéztem, hogy merre is van az a tovább. Mivel tényleg az a célunk, hogy a labirintus végére érjünk. És ami azt illeti én is örülnék, ha vége lenne ennek a tébolynak és végre ismét a szabad bár virtuális ég alatt sétálhatnék ez az alagútrendszer helyett.
-Akkor most hogy tovább?- néztem kérdőn a lányokra a morgolódós öreget figyelmen kívül hagyva, mivel ötletem se volt. És tekintettel arra, hogy vesztettünk, így nem is kérdezhettünk semmit az öregtől, bár azt sem hiszem hogy válaszolt volna.- Chan?- kerestem meg tekintetemmel a másik idomárt, hátha Ő kitalált valamit amíg mi pazaroltuk az időt.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 03 2015, 18:54

- Mintha csak úgy megbízhatnánk benned. - motyogtam teljesen vérig sértve a hangszínen, amit megütött velem szemben.
- Mi csak arra reagálunk, amit nekünk mutatsz. Számíthatnál erre.. - legyintettem, habár az előző szavakat sem mondtam túl hangosan, így ha nem figyelt rám, akkor nem is hallhatta. Azt azonban én is beláthattam, hogy hiába a nagy kétségbeesés, immortal objekttel nem tudok még én sem mit kezdeni.

Vezér sosem hagyná egyedül a gazdáját - akármennyire is erős és okos is ő - veszélyes helyeken, mint amilyen egy küldetés is lehet. Hisz mégiscsak ő z idomár fegyvere. Nélküle annyira megy csak, mint kardforgató a kardja nélkül. Persze az idomároknak épp ezek miatt a négy lábon járó és könnyen végleg elpusztítható kis fegyverek miatt kell találékonyabbnak lenniük néhány esetben, mint a többi kaszt szülötteinek, cserébe a harcban több a lehetőség a taktikázásra, hisz rögtön két féllel is operálhatnak.
Viszont ebben a helyzetben még Vezérnek is be kellett látnia, hogy nincs más teendő, mint alárendelni magunkat a parancsnak. Ezt pedig még gazdája előtt megértette, így többé nem is volt érdemes támadni. Hagyta, hogy rátegyék a nyakörvet, mely hasonlított ahhoz a nyakékhez, melyet már viselt. Majd szép nyugodtan - nem is tudott volna igazán máshogy cselekedni - ment a furcsa alak után.
Vezérnek koránt sem volt ínyére, ahogy a testét uralták. Nem értette, miért van erre szükség, és ez csak gyanússá tette szemében az alakot. Így hát mikor megérkeztek, egészen meglepődött.
- Tehát játszanak már megint.. - sóhajtott mélyet. Igen, ahol igazán nincs is veszély.. Biztosan ez is egy ilyen játék, amibe Szophie rengetegszer keveredik. Persze mindeközben ugyanúgy aggódott a lányért, ahogy eddig, és minden érzékszervével a lány kutatására összepontosított. Ha csak egy kis hangot is hall, ha csak egy illatfoszlány is elér a csarnokba..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Pént. Márc. 06 2015, 14:12

//Bocsi, most miattam késtünk ^^;  //

Valójában nem szokásom lehunyni a szemem; legalábbis sosem émelyegtem annyira, hogy erre szükség legyen, csak igyekeztem nem arra gondolni, hogy mi fog hamarosan kijönni belőlem. Mostanában elég gyakran gondolok olyasmikre, amiket nem is tennék meg, apróságok, na de akkor is... Suspect
Elkerekedett szemekkel nézek az ajtók felé, csak annyira fordítom el a fejem, hogy ellenőrizzem, a rab nem zárt be maga mellé. Helyette csak vigyorog és kérdez, mire én magam is széles mosolyba öltözök és szinte kedvem támad megölelni, de nem teszem >.>
-Igazad volt, ez nagyon jó! Köszönöm!
Majd ismét az ajtók felé nézek. Nio és Szophie, mintha csak valami csoda történt volna, tőlem várnának megoldást, ami valószínűleg itt van az orrom előtt. Az ajtóról le sem véve a szemem kinyújtom a kezem felé és megszólalok.
-Lányok, valamelyikőtök álljon oda, pont a fal elé. -mondom, és megvárom, hogy egyikük teljesíti-e a kérésem. Ha megvan, akkor a másik ajtóra mutatok és megkérem a második lányt, hogy álljon szintén oda, majd megfordulok.
-Még egyszer köszönöm ^^ -mosolygok a rabra, majd kilépek a cellából, hisz remélhetőleg engedi, és az üzenetes ajtóhoz lépek - illetőleg oda, ahova az első lány állt, hisz ott az ajtó is, amit már nem látok. -Na akkor... itt ajtók vannak, próbáljátok megtalálni a kilincset. Én még előbb.... Suspect
Mit jelenthet, hogy Messendrio? Üzenet? Hármas üzenet? Suspect


//Nio és Szo, ti előbb majd jelezzétek szerintem pü-ben Jaynek, hogy reagáltok-e az odaállós kérésre vagy sem ^^ //

Hát, nekem sincs kedvem valami sokat társalogni, az szentigaz, ezen kívül amúgy se tehetek mást, menni kell. Csak az nyugtat meg, hogy Vezért nem vitték el mellőlem, ő már valahogy elérte nálam azt a fás esetnél, hogy legalább minimálisan megbízzak benne. Najó, a minimálisnál kicsit jobban... Suspect
Egyes-egyedül Chan állapota érdekel, de persze arról nekem sok tudomásom nincs. Az a kis kommunikációs kapocs, ami mindvégig köt minket egymáshoz, első alkalommal elszakadt, hogy átmentünk a falon, de valahogy én mégis úgy érzem, nem kell halálra izgulnom magam a halállabirintusban (hehe), mert fel fogja magát találni. Ritka lassú felfogású a csaj, de ha ötlete van, az néha engem is meglep. :]
Kissé hátralapítom a fülem, mikor a férfi beszélni kezd hozzánk, megkeresem az ő kommunikációs kapcsát, és megszólalok a fejében:
~Nem vagyunk agyalágyultak.~ -közlöm vele a tényt, majd tüntetőleg elfordulok a tejtől és jobb híján összegömbölyödöm a földön, hogy egy kicsit relaxáljak. Ha már várakozásra vagyunk ítéltetve, azt teszem kényelmes módon ˇ^ˇ
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2062/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 06 2015, 14:12

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Szomb. Márc. 14 2015, 02:24

/Elnézést mindenkitől a késésért, totálisan kiment a fejemből az új kör igénye, az éjszakás hetem miatt :S
Mivel Szophie nem küldött P.Ü-t, ezért Nio állt az első ajtóhoz./

Chan: Amikor megpróbálsz kilépni a cellából, miután megköszönted a rabnak a segítséget ( aki nem mellesleg továbbra is úgy vigyorog, mint a vadalma =´) ), valami furcsa dolog történik: semmi. XD Kilépsz, és bár az ajtókat nem látod, Nio és Szophie helyezkedésének hála, plusz az ötletnek, hogy álljanak oda, pontosan meg tudod jegyezni a helyüket: ez bizony nagy segítség. Mikor kimondod magadban, hogy Messendrio, megint enyhe émelygés fog el, és mintha halványan látnád az ajtót a sziklafalon. Bent a rab pedig folyamatosan motyogja a szót, és vigyorog közben.
Nio és Szophie: veletek semmi különös nem történik. Se az öreg, se a rab nem törődik veletek különösebben, csupán Chan állít oda titeket a falhoz, és mikor kimegy, kis bizsergést éreztek azon az oldalatokon, amelyik közelebb van az 'ajtóhoz'.

Peteknek: Semmi izgató hatás nincs a közeletekben, csupán a férfi tér vissza, és elviszi némileg szomorú arccal a tálakat, hogy nem ettetek-ittatok semmit sem, pedig ő bizony csak kedveskedni akart nektek.
-Ne aggódjatok, hamarosan viszont látjátok a gazdáitokat, bántatlanul. Már ha követik az utasításokat..- szól fura hangnemmel a végén, majd kiiszkol a teremből egy ajtón keresztül. Semmi különös szag, semmi furcsa hang. Csak a fáklyák lobogása töri meg a csendet..
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal1239/1300[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Hétf. Márc. 23 2015, 10:31

Éppen teljesen kétségbe voltam esve, és kicsit sem volt kedvemre a dolog, hogy a fal mellé állítgassanak, de Chanceryt néztem olyan értelmesnek, hogy nem jó kedvéből csináltatja ezt velünk. Biztosan komoly oka van rá, és hamarosan meg is osztja velünk talán.. Ha sikeres az ácsorgásunk.
Tehát követtem az utasításait, és oda álltam a fal mellé, ahova mondta, hiába éreztem magam hülyén az ácsorgástól. Kicsi villámcsapás szerű bizsergés végigfutott ugyan az oldalamon, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentést. Hisz biztosan csak a fal közelsége miatt érzem.
Közben azon kezdtem el filózni, mennyire messze is volt már az, amikor csak úgy járkálgattam az éjszakai városban, majd megtaláltam a szórólapot, és nekikezdtem a játéknak. Amit meg is akartam nyerni. Aztán Nio megsértett picit, bár minden bizonnyal törődésből tette. Na azért annyit nem javított ez a tény a helyzetén. De egy picit igen. Aztán sötétben járkáltam a saját hülyeségemnek köszönhetően, és maguknak a szervezőknek kellett közölniük velem, hogy ez bizony nem jó megoldás. Ők voltak azok, akik próbáltak rávenni arra, hogy gyújtsak már meg egy fáklyát, az isten szerelmére. De persze én nem vettem a lapot és makacskodtam. Aztán pedig csodálkoztam, hogy rám küldtek egy nyálkás valamit. Jellemző..
De vajon még mindig ugyanabban a barlangban vagyunk? És ugyanaz a cél? De hát akkor egymás ellen vagyunk, nem? Dede.. Egyszerűen nem tudtam igazán dűlőre jutni azzal kapcsolatban, hogy most akkor mit is kellene tennem, vagy mi is éppen a játék célja. Nem tudtam rájönni igazán. Talán már nem is fontos más, csak hogy Vezérnek ne essen baja, és ki tudjunk jutni innen. Nem szeretek huzamosabb időt tölteni járatokban és barlangokban. Ugyan nem túl szűk ez a hely, de már igencsak kezd nyomasztó lenni ez a bezártság. Lassan el fogom veszteni a türelmem. Arról nem is beszélve, hogy egyre kényelmetlenebbül érzem magam. Haza akarok menni lefürödni.

Vezér óvatosan felkelt és érdeklődve szemlélte végig a fickót, majd követte tekintetével, ahogy megint eliszkolt valahova. Arra felé kezdett el szaglászni és hallgatózni, és amennyire csak tudott, megpróbált közelebb menni észrevétlenül. Ha visszajött az alak, óvatosan lépkedett ide-oda, mintha csak sétálna..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Szer. Márc. 25 2015, 12:54

A lányok, nagy örömömre, megtették, amire kértem őket, így még annak ellenére is képes vagyok magam elé idézni az ajtók pontos helyét, hogy egyébként a memóriám vacak, az enyémnél még az aranyhalé is jobb.
Annak ellenére, hogy jeleztem, mik vannak ott és mit kéne legközelebb csinálni, a jelek szerint Szophie nagyon is elmerült a gondolataiban. Igazából meg is tudom érteni, legalábbis, én még nem igazán voltam sokat távol a macskámtól. Egy Idomárt a petje különböztet meg a többiektől, és bár szeretnék ellent mondani az általános tévhitnek, hogy nélkülük nem is érünk semmit, azért tény és való, hogy a különleges kapocs, ami köztünk létrejön, sokat nyom a latban, legyen szó harcról vagy bármi másról. Végül gyengéden megfogom a lány vállait és rámosolygok.
-Oké, köszönöm. Most próbáljuk meg kinyitni őket. -mondom mind neki, mind Nionak, majd a kezem azon a helyen kezdem tapogatni a falon, ahol a kilincset sejtem/láttam. Persze ha nem találom, akkor kissé szélesítem a kört, amiben kutakszom, de bízom magamban annyira, hogy ennyire hülye azért nem vagyok, hogy egy ajtót sem tudok kinyitni. A szót pedig biztos-ami-biztos alapon kicsit még ismételgetem magamban, az émelygés után inkább csak némán, nehogy elfelejtsem, és később kiderüljön, hogy igenis fontos.
És ha sikerül kinyitni a két ajtót, vagy akár csak az egyiket, óvatosan bekukkantok. Nem lépek még át rajta, hisz lehet csapda, viszont benyújtom az egyik égő fáklyát, amennyiben nem lehet látni a benti sötétben.


A fülem azért megmoccan. És persze csak azért nem szólok semmit, mert a fickó eliszkol, még mielőtt megtalálnám ismét a csatornáját. Úgy őszintén, miért ennyire kőbunkó ebben az eventben mindenki? Suspect Mondanak valamit, aztán el is szelelnek, csapot-papot ott hagyva. Asszem erre szokták mondani az emberek, hogy ezeket se tanította jómodorra az édesanyjuk.
Vezér meg elkezd kutakodni, valószínűleg nyomok után kutatva. Hogy őszinte legyek, nekem ehhez semmi kedvem, ha a gazdáinknak kell most lépést tenniük, akkor ez van. Csak tud vezetni, ha nagyon akar... és legalább lesz némi önbizalma talán végre, mert már igen ráfér. Én inkább behunyom a szemem és várok, ejtőzök. Úgyis elég... khm... "ritkán" tehetem meg Rolling Eyes
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2062/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Pént. Márc. 27 2015, 19:16

Miután túlléptem kissé bizonytalan és aggasztó gondolataimon, hogy vajon mit fognak kérni tőlem én is tettem, amit tennem kellet. Így odamentem, ahova Chan irányított, bár fogalmam sem volt, hogy vajon mi lehet ennek az oka. De mivel Ő biztos lát benne valami fantáziát, ezért nincs okom kételkedni, elvégre Őt kérdeztem én is, hogy merre tovább. Viszont ami azt illeti az a rab kezdett idegesíteni viselkedésével. Ráadásul nincs is bezárva, ha Chan olyan könnyen bejutott, mégis mi a francot keres ott?
Chan utasítását követve odaálltam én is az adott helyre, ahogy Szophie tette és vártam, meg próbáltam nem figyelni a rabra, csak a feladatra. Chan ki is jött és mintha motyogott volna valamit, amit nem értettem valami jól. Eközben oldalamon furcsa érzés futott végig, mintha kirázott volna a hideg. Lehetséges volna? Sok érzést manipuláltak, vagy kiiktattak a SAO-ból, ezt miért hagyták bent?
Különösebben nem foglalkoztam vele. Egy ilyen apró érzésnek mi lenne a jelentősége? Jobban érdekelt az, hogy Chan mit csinál, így inkább az Ő mozdulatait lestem még mindig helyemen maradva. De milyen ajtót keresünk? Néztem hátra hol egyik, hol másik vállam felett, de hiába. Csak a sima falat láttam, ajtót nem. Bár ami azt illeti, van értelme, mert az öreg fickó is egy rejtett ajtón jött ide, majd távozott. Vajon mennyit hagyhattunk el míg ide értünk?
-Találtál valamit?- fordultam Chan felé, miközben tapogatózott a falon. Sajnos tehetetlennek éreztem magam, mert nem láttam semmit, amit Ő látott.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Szomb. Ápr. 04 2015, 04:02

Chan: Minden egyes alkalommal, amikor kimondod magadban a szócskát, elkap az émelygés, de az ajtónak a körvonalai is egyre jobban kirajzolódnak. A "rab" már nem bír magával, és hangosan ki is mondja azt, mire az ajtó teljesen meg is jelenik ( csak az egyik, a másikkal már semmi dolog nem lesz, így kiesett. )
Mivel bekukkantasz, így nem látsz mást, mint egy teljességgel egyenes folyosót végén egy ládával, ám itt fáklyára nem lesz szükség: az egész gyönyörűen ki van világítva, méterenként egy fáklyával. Érdekes módon azonban, a fény nem szűrődik ki a barlangba, nem világít meg semmit. Csak odabent van. Enyhe hívogató érzésed van a folyosó felé, de semmi rossz érzéssel.

Nio és Szophie: Mind a ketten folyamatos bizsergéseket kaptok, majd a rab közbeszólása múlva ti is megtekinthetitek a rejtett ajtót. A benti folyosó szépen ki van világítva, lásd fennt Very Happy Dönthettek, hogy erre mentek-e, vagy sem, vagy hagyjátok békén és járkáltok tovább. Mindenesetre, kis vágyat éreztek arra, hogy a végére járjatok a folyosónak és a legvégében tündöklő ládácskának Rolling Eyes

ÁK és Vezér:
A férfi csak egyszer tér vissza: két nagyobb párna-szerűséggel, igazán pihe-puha darabok, szinte könyörögnek azért, hogy ráfeküdjenek  Sleep
Leteszi elétek, majd csupán ennyit szól:
-Pihenjetek nyugodtan, a gazdáitok, ha jól hallottam, már megtalálták az ajtót. Hamarosan itt lesznek veletek. Majd odaáll az egyik falhoz, neki dönti a hátát, és vár.



250 szó/kör, 7 nap, mindjárt vége a küldinek, kicsit húzzunk bele! Smile (ígérem, gyakran mesélek, ha írtok)
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_bal1239/1300[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.