Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 14 2014, 19:19

A robbanás ismét lecsíp egy részt az életemből, és a lány újabb támadása is kivédhetetlenül betalál, a gyógyító kristály azonban már vissza is tölti az elvesztett hp közel felét. Nocsak, nem 50 hp-t sebez a robbanás, hanem lényegesen kevesebbet? De már érkezik is a magyarázat.
- Áh, értem! Hálásan köszönöm az információt, ezzel most felettébb megnyugtatott kisasszony. - És valóban, ezután már nem kell attól rettegnem, hogy mindig visszatölti maxra az életét és attól sem kell vélnem, hogy minden egyes robbanás elvonja az életem negyedét. Így azért már fellélegezhetek és a szusszanásnyi pihenés is elegendő volt ahhoz, hogy regenerálódni tudjanak a virtuális izmaim. Megvárom, míg kicsit elül a füst, majd tekintetemmel ismét Ekitorát kezdem keresni. Nem szeretném, ha a fiú valami rosszban sántikálna unalmába, ráadásul érzékelheti, hogy a kis pártfogoltja vesztésre áll velem szemben. Igazán nem szeretném, ha belepofátlankodna a küzdelmünkbe. Viszont azt maga is beláthatja, hogy vagyok olyan jó Sayonara tagnak való, mint a lány. Fürge vagyok és bivaly erős és még tanknak sem vagyok utolsó. Minden máson pedig lehet javítani és fogok is, amint lezárul ez a küzdelem. Szóval Ekitora tulajdonképpen csak nyerne azzal, ha a gyönge kardforgató helyére én lépnék. A titkos céhük erősödne egy olyan céhvezérrel, aki maga is egy erős céhet vezet. Ki tudja mikre lehetnénk képesek együtt, még ha a színfalak mögött is játszódna mindez. Ehh, Anatole, koncentrálj, előbb még nyerned kell! Gyerünk Falánk, csapj oda neki!
Újból meglóbálom a pörölyömet, ezúttal azonban végig magam előtt kaszálok vele, hogy a lány ne érhessen el. Sarokba próbálom szorítani és addig kergetni - kihasználva a gyorsaságbeli fölényemet - míg végül sikerül elcsípnem és egy újabb sebet hasítani rajta. Megfordul a fejemben, hogy újabb kristályt vetek be a lány ellen, de drága mulatság az, nem pazarolhatom egy olyan közdelemre, amelyen látszólag nyerésre állok. Ha nem ütöttem volna elsőre luftot, lehet most befejezhetnénk a küzdelmet. Nem szabad azonban előre innom a medve bőrére, hiszen lehet a lány megtévesztett az információkkal. Koncentrálj, koncentrál! És zúzás!

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 2394eaa52078f117690afe5113c1a8c1_6486f7a6245d7b3439b852518656ee71399e2e21
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10/5000Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 14 2014, 19:19

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Jún. 14 2014, 22:38

A lány miután elszenvedi a támadást egyszer csak elhalkul. Szemei kidüllednek és egy könnycsepp csordul ki szeméből. Tekintetén a teljes terror tükröződött és a végtelen félelem. Térdre borult és könyörögni kezdett.
- Kérlek ne! Ne győzzél le! Az életem múlik rajta... nem akarom, hogy az történjen velem, mint Zúza ismerősével.
A légkör nagyon hirtelen megváltozott. Ekitora tekintetéről is leégett a mosoly, a fának dőlve lecsúszott és rágni kezdte az öklét, elfordulva tőletek, még véletlenül sem vetve egy pillantást sem a harcra.
- El fog jönni, el fog jönni, el fog jönni... - ismételgette magában remegve.

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 237830a9baae69bf165b5ffb0921ee98_e8398d37ca5abfd41772e02301b2f6d6dfaa163d

// 3 seb, 10 gyógyulás, -86,  pihenőkör //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10500/10500Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 14 2014, 22:51

Eltaláltam? Eltaláltam! Ezazz, mindjárt itt a vége! Az élete már sárgában! Kezd összeroppanni, megtörtem, innentől kezdve gyerekjáték. Csak már megint ez a fránya fáradtság. Szörnyű, hogy minden támadásom után annyit kell hajkurászni, hogy teljesen kitikkadok és már nem érem el. Viszont ahelyett, hogy visszatámadna vagy újabb matricákkal riogatna, összecsuklik. Még csak sárgába sem fordult az életem, kár volt elpazarolni a kristályt, anélkül is diadalmas győzelmet arathattam volna. Nagyobb volt a szele, mint a tényleges ereje. Hehh, ez könnyebben ment, mint hittem volna, pedig még egy szinttel nagyobb is, mint én.
Döbbenten állok, kezemben megmerevedve a pöröllyel, miközben a lány elkezd hisztizni, hogy ne győzzem le. Ócska trükknek érzem az egészet. Ennyivel nem állíthat meg abban, hogy elérjem a célom. Márpedig ha én nem tudom beteljesíteni egy tervemet, attól nagyon ki tudok akadni. Srentok barátunk szemétkedéseit is nehezen nyeltem le, de ahogy láttam Hinari emlékeiben, hogy Yoshiaga miként végzett vele, tudtam, hogy megtaláltam az újabb végzetemet Aincradi életemben. Ez a lányka csak egy küszöb, amit át kell lépnem. Bármennyire is jól elcsevegtünk, bármennyire is ügyes képességei vannak, ezzel a picsogással nem tud eltántorítani a célomtól. Ekitora viselkedése azonban sokkalta furcsább és valamelyest alátámasztja a lány mondandóját.
- Mi az? Mi fog eljönni? Mi történt Zúza barátjával? Válaszokat akarok! - szólok rá a lányra erélyesebben elé érve - Sajnálom, de muszáj győznöm. De nem engedem, hogy bántódásod essék. Az én céhemben védelemre lelehetsz akkor is, ha legyőzlek. - Segítő kezemet nyújtom a lánynak. Ha elfogadja, az egyben lehetőséget nyújt a kegyelemdöfésre is.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10/5000Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Jún. 14 2014, 23:00

A nyolcastól senki sem tud megvédeni, még Yoshiaga sem. - ez az utolsó mondata, majd a többi kérdésre nem válaszolva lehajtja fejét és a földet bámulja. Arca kifejezéstelen, rémült, mintha egy alabástrom szobor lenne.
Ekitora közben szintén a földet nézni, két térdét összekulcsolva és arra támasztva fejét.

// 3 seb, 10 gyógyulás //

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 9cf20df18d2026350d5e45a0a6e774f5_4c44665942a4f2484fd699f99adb71a5614133d5
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10500/10500Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 14 2014, 23:13

Ha lenne izzadtság a SAO-ban, most tuti legördülne a halántékomon egy kövér csepp. Kezdek tanácstalanná válni, de az egyik vállamon ülő kisördög leboxolja a másikon héderező angyal Anatot és a céltudatosság, az eltökéltség és lényegében a teljesítményvadászat győz a lelkiismeret, a sajnálat és a jóhiszeműség felett. Igen, a jóhiszeműség felett. Mindig ebbe bukom bele. Mindig próbálják meglágyítani a szívemet, a lelkemre hatni, bemagyarázni mindent, én meg naivan belesétálok az ilyesfajta csapdákba. A nagy szívem fog sírba vinni, ha nem a vakmerőségem hamarabb. De ha már valamibe meg kell halni, akkor az olyasmi legyen, amiért érdemes. S ha most hagyom futni a lányt, akkor sosem tudom meg, hogy mi lett volna. A kíváncsiság pedig irtózatos egy szörnyeteg, ami belerágja, beleeszi magát az elmémbe és szépen lassan felemészti azt, s már csak azon kapom magam, hogy szét akar robbanni a koponyám és tébolyultan őrültségeket csinálok még meggondolatlanabbul. Persze ezt most lényegesen kisarkítottam, de mint tudjuk: egyetlen hógolyóból is lehet lavina; ha a pillangó megrebegteti a szárnyát, abból a világ másik felén cunami is lehet.
Így tehát sóhajtok egy óriásit, körbe tekintek, de csak azt az idiótát látom kuporogni a fűben. Lehet most kellene kihívnom őt is, jelenlegi állapotát elnézve könnyedebben előreléphetnék a ranglétrán. Bár szerintem ő is csak megjátssza magát. Nem lehetsz naiv Anatole, ne hagyd, hogy eltérítsenek a célodtól! >.< Koncentrálok kissé a hallgatózásomra, kiélesítem az érzékszerveimet, de semmi jelét nem hallom annak, hogy bárki is közeledne. A lány is folyamatosan gyógyul, ha sokat hezitálok nem tudom lecsapni egyetlen ütéssel. Át! Akarnak! Verni! Nem habozok tovább, magasba emelem a pörölyöm és lesújtok a lányra.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10/5000Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 14 2014, 23:13

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Jún. 14 2014, 23:32

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 6c1ec1b598489782f50399a3e9b8075e_6b12bc4dcdac143c9d30f93e86ef3a9054f390d5

Iliyoa lassan feláll, továbbra is kifejezéstelen, üres arccal, majd a kezét kezdi nyújtani neked. Azonban ekkor egy fekete-vörös csíkot látsz felfoghatatlan sebességgel, cikk-cakkban haladni, alig egy másodperc telik el és Iliyoa pixelei repülnek már csak minden irányba. A pixelek mögül egy kéz nyúl feléd, ugyanazon a helyen állva, mint a már halott lány. Ha felnézel, az alábbi arc néz rád:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 2mecns4
Kézrázásra vár az alak, miközben megszólal. A háttérben Ekitora rátok pillant, majd vissza előre.
- Sayonara, Iliyoa. Te pedig ne törődj azzal a pityergő özveggyel. - néz rád és mondja miközben Ekitora halk sírásba kezd - Szerintem tökéletesen beleillesz a társaságba. Mondd csak, hova kéred a jeled? - mondja az egészet végig egy hangmagasságban, semmi érzelemmel. Vörös szeme össze-vissza cikázik eközben.
- Ja igen, amennyiben kérdésed van, mielőtt a jel helyét kiválasztanád, ne hátráltasd csak magad. Nehogy elijesszen a vörös indikátor, kedves ember vagyok. - mondja továbbra is egy hangszínen.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10500/10500Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jún. 15 2014, 00:03

Tulajdonképpen mi is az a becsvágy? Elítélendő dolog? Valószínűleg 10-ből 9 ember azt mondaná, hogy igen. Pedig én úgy hiszem, hogy a becsvágy minden ember egyik mozgatórugója. Az emberi jellem egyik szerves része, hogy mindig kicsit többre vágyik, mint amije van. Nincs ez másként velem sem, hiszen hiába volt meg sokszor mindenem, amiről más csak álmodni mert, én mégis mindig valamivel többre vágytam. Nem anyagiakról beszélek, abban nem szenvedtem hiányt, hála a szüleimnek. S úgy hiszem, hogy ha nem kerülök be a játékba, akkor is meg tudtam volna teremteni magamnak a megfelelő egzisztenciát. Hamarosan végeznék az üzleti sulival és onnantól kezdve egyenes út vezetne valamelyik marketing céghez. Sokkal inkább az olyan vágyak vezéreltek, amik ezeken az egzisztenciális dolgokon túlmutatnak. Megbecsülés, elismerés, sikeresség. Ahhoz, hogy teljes értékű, boldog életet élhessek számomra mindig is fontos volt a családi békén és szereteten túl, hogy sikeres legyek abban, amit csinálok. A sportban, a zenében, a szakmámban. Odakint ezek azonban nem adódtak meg. Idebent viszont minden sokkal könnyebb volt. Aincradban olyan sikereket érhettem el, amihez nem kellettek apám kapcsolatai, de még csak fizikai erő sem. Végre értékes embernek érezhetem magam, akire felnéznek, akit talán megbecsülnek és akit talán elismernek. Szeretném legalábbis ezt elhinni. De mint mondtam, az ember mindig többet és többet akar, ez egyszerűen belénk van kódolva. S az én becsvágyam akkor csúcsosodott ki igazán, mikor Iliyoa hp csíkja a nullához ért és a teste pixelekre szakadt. Nem én voltam a gyilkosa, mégis hibásnak kellett volna éreznem magam. Mégsem fog el a pánik, képes vagyok farkasszemet nézni a velem szemben álló vörös indikátorossal. Fintorogva hallgatom Ekitora nyüszítését. Ő a hibás, ő tehet mindenről. Kellett a baromnak belerángatni mindebbe a barátnőjét! - Szóval ezért kell védeni a leggyengébbet? Aki kiesik a céhből, az halálba viszi a tudást? - fejezem be hangosan a gondolatmenetemet, majd kissé összeráncolom a homlokomat. Próbálom felidézni a Sayonara céh tagjainak nevét, s a piros indikátorosé elsőként rémlik fel. Kiszúrtam elsőre, hiszen egy alapvetően zöld céh egy vörös indikátorost is a soraiba enged. Vagy nem zár ki. Esetlegesen ő az önkéntes tisztogató ember. - Te volnál Nabnos? - Kérdezek rá nyíltan. A céh neve rögtön értelmet nyer előttem is, s tudom, hogy olyasmibe keveredtem, amiből innentől kezdve nincs visszaút. Nem is akarok menekülni, újabb cél kezd el lebegni a szemem előtt: még ennél is erősebbé kell válnom, mert ha bárki legyőz ezután, az a helyembe lép. Ez pedig egyenlő azzal, hogy piros indikátoros újdonsült barátocskám pixelfelhőt csinál belőlem is. Mégsem rémülök meg, a becsvágy teljesen elemésztette az elmémet és a lelkemet. Anatole Saito megérkezett a játékba. - A hátamra kérném a jelet, a két lapockám közé. - Apró, de annál diadalittasabb mosoly jelenik meg a szám sarkában. - Hogyan tovább? Mit kell még tudnom? Mik a szabályok? Avass be a részletekbe! - Mohón falni akarom az információkat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10/5000Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Jún. 15 2014, 00:27

- Nem kell védeni a leggyengébbet, hiszen annak nincs helye a céhben, igaz Ekitora? - mondja, de nem érkezik válasz.
- Nem, dehogy, nem én vagyok Nabnos. Ő nem önszántából lett vörös indikátoros. - a válladhoz ér, majd megfordít. - Nyugi, páncélod nem kell lekapni, azon keresztül is fel tudom rakni a jelet. Mellesleg én nem vagyok hivatalosan Sayonara tag, csak Yoshiagával van egy egyezményünk így intézem a kényes ügyeket. Amúgy is elfoglalt ember. A többiek pedig nyolcasnak szoktak hívni. - a hátadhoz ér és a jel már rá is kerül. - Utalva, hogy én vagyok a nyolcadik tag, ami mellesleg nem igaz. A részletekről meg a napokban kapni fogsz egy levelet Yoshiagától. Velem többet nem fogsz találkozni. - visszafordít és vörös szeme még gyorsabban cikázik, mint eddig. Elvigyorodik. - Jó esetben.
Ezután odasétál Ekitorához, majd maga után vonszolva őt elhagyja a terepet.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_bal10500/10500Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 15 2014, 00:41

A küzdőteret lezárom.

Anat jutalom: 100 exp, 290 arany (+ 310 képi)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora) - Page 2 Empty Re: Sayonara 1v1v1v1 (Iliyoa, Anat, Kin és Ekitora)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.