Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Hétf. Május 05 2014, 16:25

- Be kell látni, hogy Danee-nek igaza van - mondom. - Másrészről most én sem mernék jó szívvel senkit sem kiszavazni - teszem hozzá. A mobot és Alexet figyelem közben. Evődésük nyílván magára vonja a figyelmet...
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal3167/3300[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Május 05 2014, 16:29

Kiszavazás ellen van: Alex, Shukaku, Atoru, Anatole, Danee
Nem szavazott még: Chancery, Kaibutsu, Kincaid, Maci

Döntés született hát: az első napon nem megy haza senki. A nap további része szabad foglalkozás, ebédelhettek, biliárdozhattok, de ahogy a nap nyugovóra tér, Kuromajo mindenkit nyomatékosan megkér angyalian hátborzongató mosolyával, hogy legyetek kedvesek visszafáradni a szobátokba. Mindenki a sajátjába. Az ajtók zárja kattan, az éjszaka beköszönt, egyesek pedig előkaparhatják az inventory-jukból a kulcsukat...


Kezdődik az ELSŐ ÉJSZAKA! Akinek van éjjeli cselekvése, attól PÜ-ben várom, mit szeretne tenni. Ha minden levél megérkezik, majd egy random időpontban folytatódik a játék az éjjeli események kihirdetésével.

A topik addig zárul.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal3160/3300[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kuromajo Kedd Május 06 2014, 23:50

Mikor másnap délelőtt összegyűltök a díszteremben, ugyanannyi embert számolhattok össze, mint amennyien előző nap is voltatok. Azonban a három állat közül egy eltűnt. Kuromajo belépése jelzi számotokra, hogy több érkezőt ne is várjatok.
- Roppantul sajnálom, de úgy fest, hogy Teddy-nek haza kellett mennie =( Mi lesz a fogadóval gondnok nélkül, hajjaj =/ - sóhajt nagyot, majd összecsapja a tenyerét - Így lesz izgalmas ^^ Második nap, indul! - kuncog, és a háttérbe húzódva leüldögél magának.

Macit, a gondnokot elbocsátották. Számítsatok több pókhálóra és szabadon garázdálkodó hazugokra.

Kezdődik a MÁSODIK NAPPAL! Nyolc játékos jelenléte esetén öt szavazat szükséges a lincseléshez.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal3160/3300[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 00:13

Szó nélkül vonultam vissza. És hasonlóan szótlanul érkeztem meg másnap reggel, egy csésze tea társaságában. Mert éjszaka, még elalvás előtt jutott eszembe a mondás, hogy az a gond, amit a tea nem tud megoldani, az az igazi.
Ennek folyományaként kicsit jobb a kedvem, ha nem is kicsattanó. Mindenesetre az első, akit ellenőrzök, az Shukaku; és még köztünk van. Anatole szintén, aminek szintén örülök... Kincaid is... rendben. A jelek szerint senki sem tűnt el.
Mikor Kuromajo bejelenti a hírt, el is kell gondolkodjak, hogy ki az a Teddy...
~Nem az a mackó...?~
-Ja, lehet.
Álom idegesen csapkod a farkával.
~Tehát a petek is játékosok?~
-A maci nem pet volt. Legalábbis az indikátora alapján nem.
~Akkor jó.~ -nyugszik meg végül és a reggeli nyalakodását végezve úgy dönt, a többit rám bízza. Én pedig szintén a többiekre. Ugyanis gyanúsítottam... Kuromajon kívül nincs.
Egyenlőre.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal2062/2100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 00:26

Osztottam Chan érzelmeit, láttam rajta, hogy feszültebben jön le ma reggel, mint ahogy tegnap este felsétáltunk. Én is így voltam. – Sziasztok! – köszöntöttem őket, amikor észrevettek, mint ahogy mindenki más is megérdemelte a köszöntést ma reggel. Ismerősök és nem-annyira-ismerősök is. Eggyel kevesebben voltunk.
Egyszerű vajas kenyeret majszoltam, főzésem nem lévén még egy sózást se nagyon mertem bevállalni, viszont valamivel el kellett ütni az éhséget. Nem nagyon akartam nézni senkire. Egy szelet kenyértől jól is laktam. Legalább annyira befeszült a hasam is, mint én.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal3167/3300[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 06:58

Shu és Timidus kissé késve érkezik meg. A lány a kezében egy hatalmas tálcát egyensúlyoz -éljen az akrobatika jártasság-, amelynek nagy részében tamago kake gohan nevezetű japán reggelit fedezhetik fel a többiek, három tényér azonban különbözik. Az egyikben gyümölcs és hús, a másikban pástétom, a harmadikban hal leledzik. Ha valaki elveszi tőle a tálat mielőtt elejtené, azt megköszöni, ha nem, akkor odaügyetlenkedik az asztalhoz, és leteszi.
-Ohayo gozaimasu! Hoztam reggelit mindenkinek. Az ebédet inkább majd rábíznám Chanra.
Vet egy hálás mosolyt a lány felé, majd meghajol.
-Itadakimasu!
És Timidus már le is csap a halas tálkára, míg Shu egykedvűen kezdi eszegetni a rizst.
-Hmm... tehát a maci esett ki. Akkor azt hiszem nem Alex a tégla.
Jegyzi meg a sárkány felnézve a tálkából, csak úgy mellékesen, Shun azonban látszik, hogy eléggé lelombozta a hír.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 08:12

Reggel, amint felkeltem, megnéztem, hogy nincs-e rajtam. Megkönnyebbülés fogott el, mikor nem láttam semmit. Leballagtam a terembe, hogy megtudjam, ki esett ki.
- Jó reggelt! - köszöntem be és megnéztem, hogy kik maradtak. Hm... Shukaku itt volt, Danee is, Anatole is, meg az a szőke fiú,  Alex is. A többieket nagyon még nevükön sem ismertem, viszont még megláttam a macskás lányt is. Már csak egyvalakit hiányoltam. Ő azonban nem jött le. Tehát Teddy volt az első áldozat. SadÉs erről a Téglák tehetnek! De... vajon kinek állt szándékában az, hogy ő elmenjen? Hogyha racionálisan gondolkodom, egyből Alexre kell gondolnom. Azonban, mivel ez egy olyan játék, ahol stratégiákat kell kiépíteni, ezért aztán az is lehet, hogy valaki rákenné, hogy aztán Alexet kiszavazva kevesebben legyünk. De vajon ki tenné ezt? Hm... ezt ki kell derítenem, és szerintem a kis sárkánnyal kezdem. A tegnapihoz képest sokkalta visszafogottabb. Igaz, hogy a gazdája le van lombozva, de az is lehet csak színészkedés. Azonban most megpróbálok előbb információkat gyűjteni. Hiszen,  már szinte csak én állíthatom meg őket. És egy kis ennivaló sem áttana, mivel éhen halok. Így elindultam a konyha irányába valamilyen ennivaló után kutatva. Shukakut pedig a tegnapi összetűzésünk miatt inkább kerülöm, nem akarom újból megbántani.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 10:47

Mivel tegnapi szóváltás miatt befeszültek az emberkék, ki-ki elvonult a maga hálókörletébe, én pedig ugyan jóllakottan, de kissé mégis csalódottan feküdtem le, hiszen meghiúsult a biliárd felvetésem. Mielőtt álomra hajtanám a fejem, megfogadom, hogy másnap megpróbálok kicsit több jókedvet kihozni a többiekből.
- Jó reggelt! - köszöntöm én is a többieket leérve a földszintre. Mivel látom, hogy Shu sürgölődik a reggelivel, úgy gondolom illenék neki segítenem. A főzés jártasság terén harmatgyenge vagyok, de az italkészítésemet kimaxoltam, így azzal próbálok ügyeskedni. A csapos pult mögé érve összeütök pár limonádét, kakót, és egyéb frissítőket - annyit, hogy egész napra elég legyen, csak ki kelljen szolgálniuk magukat. - Ennyivel tudok hozzájárulni a közösségi étkezéshez, ha már a főzésben nem tudok segíteni. - helyezem le az asztalra a reggeli mellé az innivalókat és a poharakat. Nem kerüli el a figyelmemet Kuromajo bejelentése és Shu érvelése. A többiek igencsak szótlanok, talán azért, mert nem akarják magukra vonni a gyanút, vagy ami ennél valószínűbb: fogalmuk sincs ki lehet a tégla. Gyengéden megfogom Shu vállát és egy mosolyt küldök felé. - Ne szomorkodj, ha vége a játéknak, megkeressük együtt a macit, mit szólsz? - ezután lecsüccsenek a helyemre, Alexé mellé.
- Szerintem sem Alex - kezdek bele mondandómba, amivel próbálom bevédeni céhtársamat - Hacsak nem egy dupla csavarral akarja bevédeni magát. De ez talán túl rizikós választás lenne. - Komótosan elkezdek eszegetni, ha már a többiek is belefogtak a reggelibe.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 11:03

Shu inkább a tányérját figyeli, azonban az neki is feltűnik, hogy Ato látványosan nem vesz a reggeliből, helyette inkább magának dob össze valamit.
~Talán nem szereti? Vagy még mindig azt hiszi, hogy megbántott?~
Anat érintésére rámosolyog a férfira. Tőle és Petertől már eléggé megszokta az ilyesfajta kontaktusokat, és nem is zavarja.
-Köszönöm. És az italokat is. Kedves vagy.
Timidus is egyetértően bólint a céhvezér okfejtésére, bár a legutóbbi beszélgetésük után, nem biztos abban, hogy Alexnek ne lenne annyi esze, hogy fordított pszichológiát alkalmazzon. Vagy esetleg valaki más alkalmazhat fordított-fordított pszichológiát, vagy esetleg...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 07 2014, 11:07

Letörten üldögél a nagy fotelben. Persze nem rendeltetés szerűen teszi azt. Pont merőlegesen annak ahogy használni kéne, tehát a lábait átvetve a karfán, a másik karfának döntve a hátát, és úgy meredve hol maga elé, hol pedig a többiekre. Nem szól Kuromajohoz, megvárja, míg elhúz a fenébe. ._. Csak azután hajlandó bármit is mondani egy sóhaj közepette.
- Sajnálom a tegnapit. Nem a játékra figyeltem és a mobok iránti ellenszenvem miatt gyanúsítgattam Macit. ._. - Aha, szóval tudta az állatka nevét! - De nem én vagyok a tégla. Reméltem, hogy ezt Macinak is elmondhatom. Már estére egésszen ráálltam arra, hogy ne utáljam ki, erre kiesik. <.< - Kicsit még csalódott is volt és mérges, hogy most akkor hiába vette rá magát, hogy Macival rendes legyen ha nincs már itt. -.-
- Viszont ezzel akkor elveszítettük az orvosunkat... nem lesz senki aki megmenthetne minket. ._. Akkor már csak a rendőr és a téglák mászkálnak szabadon. -
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 12:57

- Tényleg... két tégla van, nem csak egy - mormogom magam elé Alex hallatán. Márpedig a két tégla nyilván összejátszik és segíti egymást. Akkor most azokat kell figyelni, akik feltűnően kerülik más társaságát, vagy éppen azokat, akik bratyiznak egymással? Hmm, ez egyre bonyolultabb. A civilek esélye drasztikusan romlottak, azt hiszem ma már nem bliccelhetjük el a szavazást...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 13:05

Úgy éreztem, hogy fixen kéne nekem is mondanom valamit, ha egyszer mindenki annyira agyalt, de tényleg úgy éreztem, hogy tök esélytelen vagyok ebben a játékban. Annyira senkit nem ismertem, hogy tudjam, ki kamuzik, és ki nem. Így viszont… – Igen, két tégla is lehet, ha jól emlékszem – mondtam, de csak azért, hogy mondjak valamit.
Úgy döntöttem, a vajas kenyérnél bármi jobb… Ilyen alapon aztán le is csaptam a dugig pakolt asztalra. Inkább kajával tömtem tele a számat.
Volt néhány gondolat a fejemben, de homlokegyenest más, mint amerre eddig a beszélgetések haladtak. Így is biztos voltam benne, hogy messze fenn szerepelek a kiszavazás-esélyesek listáján. Én viszont nem igazán akartam bántani senkit.
Tudtam, hogy az sem jó, ahogy most csinálom, de úgy sem igazán akartam csinálni, amilyen lehetőséget magam előtt láttam. Hát így izé… Inkább tömtem a számat Surprised
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal3167/3300[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 14:00

Eh... a konyhában nem találtam semmi használhatót. >.> Akkor viszont megkóstolom azt, amit Shukaku készített. Vettem egy kicsit a halas tálból, és a tányéromra tettem.
- Köszönjük a fáradozásod Shukaku. ^^ - mosolyogtam a lányra, és már meg is kóstoltam az ételt. Egyből összefutott a nyál a számban. *.* Ebben az ételben, szinte teljes harmóniában vannak az ízek, és a hal mellett tisztán érezni a szója szósz mámoros ízét.
- Ez egyszerűen remek lett, Shukaku. ^^ - mondom a lánynak. Az biztos, hogy sokst gyakorolhatott, mire ekkora lett a főzési tudománya. Én eddig csak párszor próbáltam,  de akkor sem lett túl jó az eredmény. De ez a kicsi lány most megmutatta nekem, hogy érdemes folytatni az elkezdett munkát. Visszaültem a helyemre és elgondolkoztam. Ha tényleg Maci volt a gondnok, akkor már csak az maradt, aki benézhet más szobájába. Ez pedig rossz arány. Hogyha úgy játszanánk, mint a valóságban, megkérdezném, hogy ki és mit hallott. Azonban itt most maximum a hallgatózással rendelkező játékodok esélyesek. És persze azok, akik azt mondanák, hogy bizony XY-t hallották este. Közben lehet, hogy pont a Tégla mondja ezt. És most még az az előnyöm sincs meg, hogy látom, hogyha a játékos máshogy viselkedik, mint ami megszokott. Eh... nehéz ügy. És a feladatom sem hagyhatom figyelmen kívül...
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 14:39

Timidus egy pillanatra felnéz, amikor Atoru a neki készített tálkából vesz, majd legyint egyet a farkával. Lényegtelen. Ha a fiúnak az ízlik, akkor egye nyugodtan, a sárkány nem irigy. Very Happy 
Shu elmosolyodik a dicséretre és egy biccentéssel megköszöni.
Ha valaki a másik kettőre is kíváncsi, Álomkelőé a pástétomos tál, nyúlhússal és halolajjal, a gyümölcsös-lazacos pedig Macinak készült volna...


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 07 2014, 14:40-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 14:39

Egy bólintással jelzem, hogy felfogtam, az ebéd az én dolgom lesz. Gondolatban már el is kezdem tervezni, mit készítsek vajon, de aztán jobbnak látom, ha erről akkor döntök, ha látom is, mi van a konyha felszerelései között. Shukaku ételeinek látványa viszont emlékeztet arra, hogy az előző nap kihagyott vacsora hatására igencsak éhessé váltam...
Úgy csenek el falatokat a közösből, mintha egy lopkodó majom volnék... nem nagyon akarom, hogy észrevegyék, eszek akár egy kicsit is. Magam sem tudom, miért... de szeretnék eltűnni és kivárni, hogy hazamehessek.
Álomkelő a teljes ellentétemet képezi. Talán azért is, mert ismeri az előéletem és az elveimet; én soha senkit nem fogok gyanúsítani, hacsak nincs rá megingathatatlan bizonyítékom. Ezen kívül jobb is, ha nem szólalok meg, különben egy ostobább pillanatomban képes lennék mindent magamra vállalni annak érdekében, hogy a Téglák megússzák....
Mert tudom én, mekkora hülye tudok lenni ._.; Szerencsémre, ezzel a petem is tisztába van.
~És ha pont azzal a nagyon rizikós fordulattal akarja bebiztosítani magát?~ -kontrázik Anat felvetésére. ~Tehát hogy kifejezetten arra pályázik, hogy elvetjük a rizikó felvállalásának esélyét, és így megússza. Ne feledjétek, ez krimi. Amíg nincs elegendő bizonyíték vagy gyanúra adó ok, addig mindenki gyanúsított, még mi is, vagy akár az örök ártatlan Shukaku. Ezen kívül ki olvasta aaaa... mi is a címe...?~
-Minek?
~Amikor arra a szigetre megy tíz ember, és sorban elkezdenek meghalni...~
-Tíz kicsi néger.
~Szóval... azt olvasta már valaki?~
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal2062/2100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 14:47

Arra keltem hogy odalent csörömpölés, trappolás, beszélgetés közepette folyik az élet, na meg a madarak se hagytak aludni, pont sikerült beleválasztanom a szobával, hogy egy fa is legyen előtte, azok meg végig csicseregték a hajnalt aztán meg a... reggelt, vagy már délelőtt lenne?
Pár percig mérgelődtem, de aztán beugrott egy igen-igen fontos dolog. Értesítők! Nem villogott semmi sem előttem, a postámba se érkezett semmi új. És még ugyanott feküdtem, ahova az este aludni tértem. Ezek szerint megúsztam...
Ásítozva, nyújtózkodva jártam be a házat, de végül csak rá leltem a többiekre
- Ohayo go-zai-ma-suuuu! -
álmos tekintettem néztem végig a nagy sürgés forgáson, aztán az ujjammal a levegőben bökve számoltam végig a résztvevőket
- Teddy esett volna ki? Vagy az a másik lány? Huh?
Aztán Kuromajo is megjelent és egyértelmű lett a dolog
- Szóval orvos is ... volt köztünk. Heh... Ez nem jó... Akkor több esélyünk lett volna...
Körülnézve megpillantottam a reggeli csemegés tálat
- Uuuh, guszta! -
s szedtem is magamnak, még kerítettem mellé egy croissantot a tárolómból, meg egy pohár limonádét is magamhoz vettem a tálcáról
- Itadakimasu! -
csócsáltam meg a reggelim, a történtek ellenére a kajának sikerült egy kis mosolyt varázsolnia az arcomra.
- Oishii!
A habzsolás után elterültem az egyik ülőalkalmatosságon a pocakomat simogatva
- Szóval akkor szavazunk ma? Nekem már van gyanúsítottam, de még estig sok minden kiderülhet! Mit csinálunk addig? Tegnap végül nem biliárdoztunk Anat! Nincs kedved most reggeli után?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal7644/7700[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 14:50

Shu bólogat Álomkelő szavaira, és még Timidus is felemeli a fejét.
-Yap! Az is lehet.
A könyv címének említésére Timidus ránéz a társára, aki ismét bólogat.
-Én olvastam. De nem tetszett... nem szeretem a whoduniteket...
-Te olvasol ilyeneket és nekem meg sem mutatod?
-Hát... izé...
-Mesélj erről Chan! Rengeteget segíthet! Utána majd meghallgatjuk, hogy kit gyanúsít Danee...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 15:07

- Én sem olvastam. - rázom meg a fejem. Pedig mennyiszer lett volna rá alkalmam. 🇳🇴Agatha Christie remek író,  főleg, ha gyilkosságokról van szó.  Ezért olvastam néha napján Poirot-t is. Most viszont felcsigáztak, így majd el fogom olvasni.
- Biztosat csak az mondhat, aki ismeri. Hiszen ő megmondhatja, hogy képes-e lenne ilyesmire, vagy sem. De persze csak akkor, ha az illető nem a másik Tégla... - mondom. Eh... régen játszottam ilyet, kijöttem a gyakorlatból. Még arra sem figyeltem fel, hogy a cicás lány, akit ha minden igaz Chan-nak hívnak, helyett a petje szólalt fel. Jobban oda kéne figyelnem. No Ezért aztán érdeklődve figyeltem Danee-t.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 15:25

Álom ravasz tekintettel néz rám, és addig csinálja, amíg fel nem fogom üzenetének jelentését; hogy most beszéljek én. Sóhajtva emelkedem feljebb, és végignézek mindazokon, akik egyáltalán figyelnek rám. Atoru szava, hogy ő még nem olvasta, végül arra késztet, hogy beszéljek.
-A történet röviden arról szól, hogy tíz embert meghívnak egy szigetre, egy luxus kúriába, üdülni, de a házigazda nincs sehol. Viszont különböző... módszerek alkalmával szép lassan egyre kevesebben lesznek, mert valaki elkezdi módszeresen gyilkolni őket. Egész addig, amíg már csak egy marad, a gyilkos maga. A csavar a történetben az, hogy a gyilkos tökéletes módszerrel terelte el magáról a gyanút.
Halkan rákérdezek, eláruljam-e a titkot, és ha valaki rábólint megteszem, a többiek kapcsán pedig max megvárom, hogy befogják a fülüket.
Spoiler:
Majd jelzek, hogy végeztem.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal2062/2100[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Május 07 2014, 15:38

Az eseménytelen éjszaka után kényelmesen kelek fel. Felöltöm, magamra az öltözékem majd még kissé álmos arccal csatlakozom a többiekhez.
- Danee-san… Annak a lánynak neve is van… és nem mellesleg itt állok ön mögött. - jegyzem meg egy mosollyal az arcomon a férfi mögött megállva. Majd ha végre észrevesz, kikerülöm, és szépen helyet foglalok én is.
- Ohayo gozaimasu… Oh, arigatou eto… Shukaku-san? – még nem igazán jegyeztem meg a neveket, a Danee nevezetűn kívül így aztán a mondat végét kérdéssé formálom, mikor megköszönöm a reggelit.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal1000/1000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 15:54

//Itt a törölt postom, amit még Atoru előtt küldtem volna be. Azért töröltem, mert láttam, hogy Shu kérte Chant, hogy meséljen a könyvről és nem akartam megbántani Chant azzal, hogy belefolytom a szót, mint a bosson :/ //

- Ezer örömmel! Mármint a biliárdozáshoz van kedvem! A szavazáshoz már kevésbé, de úgy vélem, nem úszhatjuk meg. Azt javaslom, hogy most essünk túl rajta, hogy a nap hátralévő része kevésbé feszülten teljen. Mivel nekem továbbra sincs nyomós érvem bárkit is gyanusítani, olyasvalakit jelölnék, aki nem vesz részt a társasági életben. Akinek úgy tűnik nem sok kedve van itt lenni velünk. A szótlan kislányra (Kaibutsura) gondolok, talán jobb lenne, ha őt nem tennénk ki további izgalmaknak és hazamehetne. Shut leleksíti Timidus, Chant pedig Álomkelő. Őket ezért nem féltem az ittléttől annyira. - kis szünetet tartok - A könyvet nem ismerem, de továbbra sem hiszem, hogy Alex lenne a tégla. Nem tudok jobb indokot mondani annál, minthogy ez a megérzésem. Aztán lehet túl naiv vagyok Neutral

//Mivel úgy éreztem egy helyben toporgunk és senki nem meri magára vállalni a kezdeményezést, ezért én megtettem Embarassed//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 16:07

Kaibutsu akkor csatlakozik a társaságunkhoz, mikor éppen a kiszavazását említem. Pont jókor, legalább rákérdezhetek dolgokra. - Minden rendben, jól aludtál? - kérdezem meg a lánykát. A véleményemet továbbra is tartom, miszerint nem veszi ki részét kellően a közösségi életből, ezért úgy vélem joggal hiszem azt, hogy nem is akar köztünk lenni. - Van kedved a játékhoz? Az iméntivel nem arra céloztam, hogy te lennél a tégla, hanem arra, hogy kétejeim vannak afelől, hogy itt akarsz lenni. Elmondanád a te álláspontodat is, hogy jobban átláthassuk a helyzetedet és könnyebben tudjunk mérlegelni? - intézem a kérést Kaibutsu felé, majd átnyújtok neki is egy tál ételt. Nem hiszem, hogy valaki azért lenne gyanús, mert utolsónak érkezett. Ilyen alapon Danee is gyanús lehetne, mert ő is elaludt.
- Érdekes egyébként az, amit mondasz Chan, de ha itt nem tudja valaki megjátszani a halálát, mert ha téglaként kiszavazza saját magát, akkor kiküldik az épületből és nem tud elbújni idebent. Egyébként ügyes gondolat, jó, hogy felhívtad rá a figyelmet!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Május 07 2014, 17:12

- Ehh, ez nem igaz… Csak nem ismerek még itt senkit, míg ti ismeritek egymást. Nekem ez az első ilyen játékom, úgyhogy nem szeretnék még távozni… – jegyzem meg kicsit játszva a durcis kislány szerepét, miközben helyet foglalok.
- De ha már szavazni kell én Danee-sant választom. Udvariatlan és mindig levegőnek néz… nem kedvelem. >_<

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal1000/1000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 17:23

- Értem. Akkor elnézést kérek és vissza is vonnám a Kaibutsura tett szavazatomat. - Még mindig a lányka előtt tartom a neki kínált reggelit, miközben Danne felé fordítom félig a fejem. - Danee-san, ha már így meg lettél szólítva... említetted, hogy van egy tipped a tégla személyét illetőleg. Megosztanád velünk?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 17:27

- Heh, no lám, ezek szerint mégsem vagy néma! De a nevedet nem árultad, el, és ami azt illeti senki sem mutatott be még téged egészen mostanáig, ha emlékezetem nem csal, már pedig akkor itt tévedés van, ugyanis a bemutatkozás elhagyása bőven elég udvariatlanság. Arról nem is beszélve, hogy a tegnapi beszélgetéshez hozzá sem szóltál!
Meglep hogy pont engem gyanúsítgat, ugyanis nekem épp ő szúrt szemet az előbb kifejtett viselkedésével:
- Igazán logikus döntés, kislány, miszerint pusztán érzelmi okokból kiindulva szeretnél kiszavazni. Nem szeretnél először magad is bemutatkozni? Szívesen neveznélek neveden, de így nem fog menni!
- És ha már itt tartunk, nekem te vagy gyanús, nem mondom, hogy van sziklaszilárd bizonyítékom, de azzal, hogy tegnap meg se mukkantál, azzal csak azt a sejtést érted el nálam, hogy az egyik vagy egyetlen Tégla szeretne minél szürkébbé válni! Nem akartam nyilvánosságra hozni a sejtésem, de ha te már ilyen hamar felhoztad a saját döntésed... Egyelőre te vagy a jelöltem a szavazásra, de még hosszú a nap!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_bal7644/7700[Küldetés] Liar Game - Page 4 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.