Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 21:41

- Ha ennyire ragaszkodtok hozzá... akkor legyen Kin, mert ő szerintem nem sértődne meg, ha jobb híján rá szavaznék.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 07 2014, 21:47

Pislog. o.o
- Yosh, legyen Atoru. -
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Május 07 2014, 21:58

A férfi hangjára, megállok majd visszafordulok.
- Akkor legyen Danee-san...


A hozzászólást Kaibutsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 07 2014, 22:12-kor.
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal1000/1000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 21:59

Veszek egy mély levegőt. Nem mondom, hogy nem számítottam rá, csak na, ez azért kicsit rosszul esett. Viszont mivel megbeszéltük, hogy nincs sértődés… – Elfogadom, köszönöm! Igen, természetesen rám is lehet szavazni, ne felejtsétek, hogy egy vagyok közületek – mondom. Legalább a saját szabályaim betartásában járjak élen.

Oh, hogy akkor nekem is szavaznom kéne? Rolling Eyes Kicsit zavarban vagyok. – Tényleg tudja, akire szavazok, hogy semmi személyes, sőt. Szóval… Shu, ne haragudj. Timidius, ne vedd sértésnek. Ha nevet kell mondanom, akkor én a ti párosotokra szavazok.
Most vagy túlkombinálok, vagy… Vagy nem Surprised
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal3167/3300[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 22:13

Timidus ásít egy hatalmasat, majd biccent a lány felé.
-Mondj egy nevet!
-Nem lehetne, hogy mi mondjunk utoljára?
-Felesleges. Mindenkinek megalapozatlanok a döntései, és még indokolni sem kell. Bökj rá valakire és kész.
-Hát... ha Daneera szavazok, akkor azt fogja hinni, hogy azért teszem, mert nem kedvelem. Atoru is azt hiszi a tegnapi miatt. Kincaid-san most szavazott ránk, tehát rá sem szavazok. Alexel már kibékültünk, de őrá sem szeretnék szavazni. Chanra sem.
-Hú de túlbonyolítod. Azt akarja mondani, hogy Anat.
-Igen.
-Így semmire nem fogunk menni.

Húzza el a sárkány a száját és leheveredik az ajtóba.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 22:18

Ha legalább úgy szavaznának, hogy nem mindenki valaki másra... egykedvű ábrázattal hallgatok végig mindenkit, majd sóhajtva a biliárdasztal felé fordulok.
-Nincs kedvem szavazni. Még nem tudnék senkire. Még rád se... >.> -pillantok dühösen Alex felé. -És nem vagyok hajlandó azt a szerepet betölteni, hogy az én szavazatom döntsön. Beszéljétek meg egymás között. Én majd akkor fogok szavazni, ha gyanakszom is valakire.
Valójában ez is csak a fene vacak szívem vágya. Nem akarok senkit megbántani azzal, hogy rá szavazok ok nélkül, ezért inkább nem is teszem. Oh, hogy az istenbe...
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal2062/2100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 22:22

Chancery szavai sűrű bólogatásra késztetnek
- Én sem szeretnék most véglegest mondani, szeretném megvárni az estét, szeretnék még kicsit szórakozni köztetek. Aztán takarodó előtt megmondom, mi a végleges
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal7644/7700[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 22:26

- Megértem a döntésed Shu, semmi baj ^^ - nyugtatom meg a kislányt afelől, hogy nem haragszom rá. Ez csak egy játék, ettől nem romlik meg a kapcsolatunk. Bár az egy picit böki a csőrömet, hogy utánam még valaki kimaradt, mégis indoklás nélkül rám szavazott - Amúgy Kaibutsu kimaradt a felsorolásodból. - jegyzem meg amolyan mellékesen Shunak. Nem, nem szeretném magamra venni a dolgot, de... nyüff Sad
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 22:28

- Na akkor játszunk, vagy sem? - azzal előkotrom a háromszöget, és pakolom is fel, bele a biliárdgolyókat. Az egyik dákót át is nyújtom Anatnak
- Kezdesz?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal7644/7700[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 22:32

Mindenki szavazott, igaz? – Nem vagyok olyan jó nevekből és arcokból, hogy mindenkiről teljes bizonyossággal emlékezzek, de bevallom, van tíz ujjam, és nem félek használni őket Rolling Eyes Szóval a segítségükkel én úgy számolom, hogy…
Akkor jelölve lett Kaibatsu, Atoru, Danee, Shukaku és Timidius – biccentek feléjük –, Anat, én is, és végül ketten nem szavaznak. – Stimmel, az ujjak bizonyítják! Very Happy
Arra kérnélek akkor benneteket, hogy mostantól csak rájuk szavazzatok. Persze ha a többség végül úgy dönt, hogy nem lesz jelöltje, akkor… – Egyre inkább elbizonytalanodok, ahogy látom, hogy más úgy dönt, ignorálja a dolgot.
Szavazzunk újra? – lesek Anaték felé…
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal3167/3300[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 22:38

- Szerintem is ráérünk este, gyere játssz te is! - invitálom meg Kint is - Persze, imádok kezdeni! - költözik vissza az önfeledt mosoly és a kellemes izgatottság az arcomra Danee felajánlását hallva. - De előbb tanítsuk meg a lányoknak, hogy kell felrakni a golyókat a háromszögbe. Akit érdekel, az figyeljen. Egy csíkos, egy teli, azonos szín egymás mellé, számozásra figyelünk, fekete golyó kerül a fehér pötty fölé - és már el is kezdem pakolni a golyóbiskokat a megfelelő rendbe. Ha azt látom, hogy Chan vette az adást, akkor összekutyulom a golyókat és átadom neki a háromszöget. - Próbáld meg most te! Wink- Miközben Chan próbálkozik, lehívom a menümet és pötyögni kezdek. Persze ha segítség kell, akkor bátorítom, vagy helyreigazítom. Egyszeriben azonban elvigyorodok és odakiáltok Alexnek. - Al, írtak a lányok, minden rendben otthon, maradhatunk, elengedtek Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 22:47

- Eto... ha nem gond, én akkor befejezném a mosogatást. - mutatok a mosatlanra. - Shukaku, add a maradékot, majd én viszem. Te pedig nyugodtan mehetsz játszani, biztos jó móka. ^^ - mosolygok rá. Hogyha mégse menne, akkor mindom, hogy kövessen, és elindulunk a konyha irányába. Azonban, ha nem követ, akkor egyedül indulok el, és kezdem el a mosogatást.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal2303/2500[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 23:04

-Hát... csak... mert... őt nem is ismerem, és nem kezdhetem úgy az ismeretséget, hogy rá szavazok...
Magyarázta meg a döntését sebtiben a lány Anatnak.
-Ugye tudod, hogy később nem foglak engedni szavazni?
-Gondoltam.
-Oké. És köszönjük szépen, Atoru! Gyere Shu! Biliárd!
-De...
-Jajj gyere már!
-Izé... sajnálom... köszönöm szépen.
-Majd holnap megcsinálod te!
-Megcsináljuk mi... ha itt leszünk... nem fogod magad kivonni a munka alól.
-Biliáááárd!

Süvített a sárkány, és már körözött is az asztal fölött, hogy mindent jól lásson. A lány inkább leült az egyik székre, és onnan figyelt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 23:15

Mikor minden okés, és Anat az asztal fölé irányít minket, végre elterelhetem a gondolataimat erről az egész játékról. Próbálom bebeszélni magamnak, hogy nem egy krimibe kerültünk, hanem csak egy közös pikniket szerveztünk pár ismerőssel és ismeretlennel. Legalábbis Anat, akármennyire is gondolom azt, hogy szíve mélyén ugyanúgy gyűlöl engem, mint bárki más, jelenléte kissé megnyugtat.
Bár azért picit el is sápadok, mikor közli, hogy most rakjam össze én a golyókat pale
-Ööö... tehát csíkos ide... -próbálom felidézni, hogy is voltak. -Aztán ez ide... a színesek egymás mellé... ezek pedig biztos, hogy így. -rakom a fekete golyót a fehér pöttyre.
Embarassed
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal2062/2100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Csüt. Május 08 2014, 10:31

- Mooo~ döntsétek már el >.< - jegyzem meg nyűgösen. Szavazzunk ne szavazzunk, komolyan eldönthetnék már végre. De mindegy én válaszoltam, és azt nem is változtatom meg. Ááááh~ mindegy is, végül a többiekkel tartok a biliárd asztalhoz.
- Ganbare~ eto... Chan-san - drukkolok a golyókat rakosgató lánynak, mert hogy őszinte legyek én már teljesen belekavarodtam a dologba.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal1000/1000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 08 2014, 11:53

Ő is kikötött a biliárdozóknál, s noha mindenki gyanús, az előbb Kinnel, majd most Kaibutsuval tudott egyet érteni. Ez a nap arra van, hogy eldöntsék kit is küldjenek haza, de hiába nézegette a felsorakozott tagokat, akkor sem tudott biztosat mondani.
- Ha nem szavazunk ki senkit, holnap megint kiejtenek a téglák valakit. Nagyon úgy érzem, hogy megint efelé haladunk. - Sóhaj. - Azt javaslom, hogy játék után üljünk le megint, és most már indokoljuk is meg a választottunkat. Surprised Hm? Surprised - Majd a kezébe vett egy olyan botot és megnézegette. Eddig csak filmekből látott ilyet. Japánban meg inkább karaokézni ment mindenki, mint kocsmázni >.> Különben is, még nincs 21 <.<
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Május 08 2014, 12:35

/ Végre betehetem a biliárdos képem :F /

- Rendben Alex, legyen ahogy szeretnéd, felőlem újra szavazhatunk játék után. - Aztán elégedetten bólintok Chan ügyeskedését látva. A fekete golyót pedig úgy pörgetem meg, ahogyan azt annak idején a biliárd mesteremtől tanultam el. Ez amolyan babonás szokásommá vált nekem is, s ahányszor megtettem ezt, az első lökéskor mindig be is ment legalább egy golyó. Nincs ez most sem másként, be is zuhan a jobb felső sarokba egy golyó. - Csíkossal vagyok. Látod, az ment be először a lökésemnél. - Mutatom fel Chan előtt a lyukból előhalászott csíkos golyót. - Innentől kezdve nincs más dolgom, mint a fehér golyóval eltenni az összes csíkos golyót a lyukakba, úgy, hogy ne érjek hozzá a fehérrel elsőként Danee teli golyóihoz. A fekete marad a legvégére. Érthető? - pillantok Chanra, ha túl sok volt az infó egyszerre, akkor szívesen elmagyarázom újra. De közben még én jövök, úgyhogy be is célzom a jobb felső lyukra álló csíkos hatost. Probléma viszont, hogy balkezes vagyok és nem áll kézre a lökés, pedig tiszta, könnyű gurítás lenne. Így hát kénytelen vagyok a derekam mögött átvetni a dákót és kicsit kicsavart testtartással félig felülni az asztalra. - Az a szabály, hogy legalább az egyik lábad érintse a padlót. - csapkodom meg a szabályos lábam combját tovább magyarázva Channak, majd jöhet a lökés. És bent is van! Yess! - Egészen addig én jövök, amíg nem hibázok. - Kellett nekem elkiabálni, a következő lökést el is vétem, nem megy a lyukba. - Most Danee következik a teli golyókkal. Ha párban játszunk, akkor pedig az én csapatomban lévő ember követi majd Daneet. - át is nyújtom Channak a dákóm, jelezve, hogy őt választom csapattársul.

[Küldetés] Liar Game - Page 6 9atyq8
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 08 2014, 13:01

Már megérte eljönni. A biliárd nevű játék kifejezetten tetszik a sárkánynak, bár kicsit unfairnek érzi, hiszen Anatnak valószínűleg céhvezérként igen magas szintű már a fegyverkezelése, ami mint köztudott a pontosságot, a célzást befolyásolja, márpedig így nem nehéz villognia egy erre épülő játékban. Ami viszont egy nagyszerű dolog, hogy Timidus megint tanult valami újat. Jól elraktározza a golyók sorrendjét és a játékszabályokat a fejében, így ha legközelebb megemlítődik a biliárd, már ő magyarázhatja el a szabályokat. A go-t, a gomoku-t és a sakkot már ismeri, sokszor játszottak Shukakuval, de nagyon régóta rendre elveri már a lányt mindegyik játékban. Anat viszont úgy tűnik, hogy jó játékos, így a sárkány biztos benne, hogy ki fogja hívni valamire a biliárd után. Amikor Danee végzett a lökésekkel, Timidus sajnálkozva csóválja meg a fejét.
-Shu… biztos nem lehetne visszakérni egy kis időre Kuromajotól a pálcánkat? Legalább csak addig, hogy én is tudjak játszani.
-Nem hiszem Timidus. Sajnálom… de... megpróbálhatom, ha szeretnéd...

A sárkány végigméri az Anat kezében lévő hosszú botot, és biztos benne, hogy azzal ő nem fog tudni lökni. Főleg nem úgy, hogy még egyik lába is lent legyen a padlón. Érdekes játék, de természetesen az emberek önző módon megint nem gondoltak a sárkányokra… Shu ezalatt már írja is az üzenetet a játékmesternek.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Május 08 2014, 13:10

- Nézd csak Timidus! Itt össze lehet csavarni a két darabot! - kapom fel a negyedik, még szabad dákót (hiszen a sajátomat az imént ajánlottam fel Channak) és már el is kezdem szétcsavarni a dákót. - Ez talán már neked is kényelmes hosszúságú. És talán sárkányok esetén tehetünk kivételt a lábérintős szabályt illetően. Mit gondoltok srácok? - kérdezek rá a játékostársaknál, Channál és Daneenál.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Csüt. Május 08 2014, 13:28

// \o/

- Golyók, dákók, lyukak, jó kis játék, nem lányok? - néztem körül a női társaságon, bár nem tudom ki venni ezt most perpill humorosan. Shu aligha, már észrevettem, hogy a legkevésbé sem csípi a humoromat. Chan morcos, és magába van zuhanva, kizártnak tartom, hogy most pont egy ilyen megszólalás fordítana a kedélyállapotán, valószínűleg csak ront a megítélésemen. Kaibutsu, aki érzelmi alapon kiszavazna. Nem hiszem. Kuromajo? Háh, ő hat láb mélyen szeretne látni leginkább. Remek felhozatal! Azt hiszem ebből nem lesz közös sátorozás egyik lánnyal se...
- Szóval, ti vagytok a csíkossal, hah? -
néztem fel Anatra. Nem figyeltem az előbb, mert a lányok arcát tanulmányoztam. Vetettem pár pillantást az asztalon maradt golyókon, hol is állt meg a fehér, és melyiket kellene leküldeni...
- Na lássuk! -
megkínáltam a dákó keskenyebbik végét egy kis krétával behajoltam az asztal fölé, és bumm. Löktem is.
- Az elején még könnyű, ha nem is azt találod el, amit szeretnél jó eséllyel lelökhetsz másik olyat is, ami jó neked, nekem a teliket kell. Persze a fehérrel óvatosan kell bánni, ha lemegy akkor Anaték jönnek. A ha fekete lemegy idő előtt, akkor automatikusan az a csapat veszít aki lelökte. Egy ilyen fekete igazából a mi játékunkat is megbolondíthatná: ha kiszavazzuk akkor a civilek veszítenek, ha a tégla ejti ki, akkor meg ők! ^^
Közben lement egy teli. Lökhettem újra, de sajnos másodjára már eléggé elbénáztam, nem csak hogy a teli helyett az egyik csíkosat érintettem elöbb a fehérrel, de még a fehér is lement
- Tessék Shu! -
adtam át a dákót - próbáld ki következő körben, Chan után! Nekem mindegy melyikőtök próbálja, Shu, vagy Timidus, amíg golyót nem érintetek a kezetekkel
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal7644/7700[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 08 2014, 13:54

Hát, maradjunk annyiban, hogy próbálkozom. Enyhe mosoly, kis bólintás Kaibutsu felé, na meg a kis öröm, hogy csak-csak sikerült jól felpakolnom a táblát. Álomkelő egy székre ugrik fel, hogy ott ülve kísérhesse figyelemmel az eseményeket, amit néha egy hatalmas ásítással díjaz.
Mikor Anat felém nyújtja az egyik dákót, elsápadok és megrázom a fejem. -Oh, nem. Én mindig szerencsétlenséget hozok a csapatra, amibe benne vagyok. -na nem mintha a férfit ezzel lebeszélhetném >.>
Szinte elfehérednek az ujjaim, ahogy szorongatom a botot, és amint Danee elvéti az ütését, elkezdek reszketni, mint a nyárfalevél. Én gondoltam, csak nézek, és úgy tanulok... de hogy játszani is... na nem. Az ajkamba harapva, egyelőre csak magamban kérek bocsánatot Anattól, amiért veszíteni fogunk, majd az asztal mellé lépek. Nem merek lehajolni, mert nehogy a hátam mögött állók elkezdjenek kiröhögni a látványra >.> Max szoknyában >.>
Ezen kívül Danee, akinek a vicce azért, ha nem is mutatom, kicsit megmosolyogtatott, Dhuékat választotta csapattársnak, mire már jött a belső istennő pattogva, hogy hagyjam a gyereket meg a sárkányt játszani. Ennek folyományaként persze rögtön az első ütést elvétem. Majd a következőt... majd abban jobban odafigyelek. De most had játszon a sárkány.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal2062/2100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 08 2014, 14:19

Timidus hálás tekintettel néz Anatra, és mancsaiba veszi a kettécsavart dákó végét. Zseniális ötlet. Mégiscsak gondoltak a sárkányokra is. Danee beszólását ugyan nem érti, de látja, hogy Shu megforgatja a szemeit, így inkább szóra sem méltatja, viszont abban biztos, hogy majd utánakérdez. Olyan nincs, hogy ő ne tudjon meg valamit. Mielőtt még az asztalhoz lépett volna, kivett egy már legurított golyót, és egy ideig méregette, emelgette.
-Tehát... Anat belökte a csíkosat, mi pedig Daneeval vagyunk, tehát nekünk a telit kell. Nem tűnik nehéznek.
Egy pillanatra körbenéz, majd a társára pislant.
-Idehoznád nekem azt a széket? Ha repülnék akkor szerintem a szél meglökné a golyókat.
Shu azonnal felpattant, és szépen a sárkány mögé helyezte a székét, és mellőle figyelte, hogyan is akarja ezt az egészet megvalósítani Timidus. A sárkány hátsó lábait feltette a székre, egyik mellsőjével pedig az asztal szélén támaszkodott meg, míg másikban a dákót fogta. Az ugyan még mindig picit hosszúnak bizonyult, de már nem volt megoldhatatlan. A pet oldalra, maga mellé húzta a farkát, és azon támasztotta meg az eszköz végét, majd igyekezett a lehető legjobban célozni. Megnyalta a száját ugyan, de sajnos a képességei nem működtek, így csak ügyességében bízhatott. Timidus számolt. A vadak elkapásánál is sokszor végrehajtotta már ezt az ösztönös számolást, figyelembe véve a sebességet a szelet a fékutat a fordulás szögét... most sem kellett sokkal többet tennie. Célzott és lökött. Azon ugyan újra és újra meglepődött, hogy a fehér golyó nem követi a színeset, hiszen amikor általában ő nekimegy valaminek, akkor a lendülete megmarad... de a lényeges az volt, hogy sikerült a golyóbist a lyukba terelgetni. Füttyentett egyet, majd átadta a céleszközt a társának.
-Tessék. Próbáld meg te is. Könnyű.
Timidusnak a kedveskedésen kívül persze más oka is volt arra, hogy továbbadja a kört. Nem akarta, hogy a többieknek túlságosan unalmassá váljon a játék, ha ő egy kör alatt begurítja az összeset. Shu ügyetlenkedve próbálta leutánozni azt amit eddig látott, és sikeresen el is találta a fehér golyó alját, ami így felpattanva indult légi útjára a szemben álló Anatole felé...  
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Május 08 2014, 14:30

Ösztönös reflex vagy skillek. Mindegy is, lényeg, hogy a fehér golyó a kezemben köt ki. A valóságban is volt rá példa, hogy el tudtam kapni a kipattanó golyót - és persze olyan is, hogy a lábamra esett Razz - de idebent a statjaim is a segítségemre vannak. Mosolyogva visszateszem a kezdő vonalra a golyót. - Ilyenkor ismét az ellenfél jön, és innen kezd. - Magyarázok tovább, majd ismét elteszek egy csíkos golyót. - Kik játszák a következő kört? - pillantok körbe az egybegyűlteken, majd újra próbálkozok, ezúttal sikertelenül, mert előbb egy teli golyóhoz érek. Hiába, kijöttem már a gyakorlatból és amúgy sem voltam sosem profi. Na meg amúgy sem kell elvenni a többiek játékkedvét. Mindenesetre elgondolkodtat Danee fekete golyós ötlete. Ha jól sül el az itteni játék és a céhtársakat is érdekli, akkor otthon a Limenben is játszhatnánk ilyen téglásat, beépítve a "fekete golyó" szerepkört is. Amennyire közösségrombolónak tűnik itt eddig ez a játék a civakodások miatt, annyira lehet közösségépítő az együtt játszás szorosabb baráti körben.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Csüt. Május 08 2014, 16:22

Láthatólag nem sokkal jobb a társaság az én totál kezdő szintemhez képest, ha nem én lettem volna a második, akkor talán egy golyó se gurult volna le, míg Shuék sorra nem kerülnek.
- Wow! -
konstatálom Anat mozdulatára - Te baseballoztál odakint, vagy mi fene?
Megy körbe a játék, mi következnénk, de nem csak négyen vagyunk, úgyhogy körbenézek, s ahogy Anat is játékra hívja a többieket, úgy én se teszek másként:
- Na ki szeretné még kipróbálni? Kaibutsu, Alex?
- Vagy Atoru?! -
kiabálom, hátha meghallja a konyhában
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal7644/7700[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Május 08 2014, 16:33

A nap további részében szívesen biliárdozok még, sőt kártyázásra is szívesen invitálok meg emberkéket. Tanítgatást a kártyajátékokban is szívesen vállalok. A főzőcskézésben hagyom kibontakozni Chant és szívesen eszegetek is a főztjéből. Röviden tömören: jól érzem magam a többiek társaságában, szívesen folytatok beszélgetést bárkivel, de a játékra vagy a szavazásra egyszer sem hívom fel a figyelmet, hisz megegyeztünk, hogy még várunk vele. Amikor azonban eljő az idő és nem húzhatjuk tovább, akkor én is kénytelen leszek újra szavazni.

//Részemről akkor érkezik majd új post, ha ismét szavazni kell.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_bal10/5000[Küldetés] Liar Game - Page 6 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.