Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ködbe Veszett Erdő

+4
Itachi Saton
Snowcat
Danee
Cardinal
8 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 25 2014, 14:45

The member 'Snowcat' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 29 2014, 16:57

// A képit akkor se fogadtam volna el, ha sikerül megdobni, fentebb leírtam, hogyan kérem a képességhasználatot //

A sima támadás talál, a képesség viszont besül. A switch sikeres, így minden tölgy az idomárra támad rá.

Spoiler:

Snowcat 20 sebzést szenved el.

Életek
Öreg Tölgy #1: halott
Öreg Tölgy #2: teljes élet
Öreg Tölgy #3: -16 HP (zöld)
Öreg Tölgy #4: teljes élet
Öreg Tölgy #5: teljes élet

(6) Snowcat: 41 HP
(3) Danee: 36 HP
Itachi: kiesett

Danee következik, pihenőkörrel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Danee Szomb. Márc. 29 2014, 20:40

Itachit kiütötték a fák... várható volt... túl sokáig tartott nála a lag, és... a fák is kicsit erősebek, mint amire számítottam. Hárman talán még fogat csikorgatva össze tudtuk volna hozni, de ez így egyre reménytelenebb, az életcsíkunk így túl hamar el fog olvadni...
Ráadásul hirtelen a fáradtság is... Pedig én próbálom! Nem tudom áttörni a játék szabályait, se meggörbíteni. Egy taurin fröccs, vagy egy VBP segíthetne, de... akkor is csak ölnénk bele a potit, plusz ha jól láttam, Snow nincs túlságosan eleresztve belőlük
- Snow! - emeltem fel a kezemet, hogy figyeljen egy pillanatra
- Azt hiszem, ez így nem fog menni, csak elpazaroljuk a drága potionöket! Ketten nem hiszem hogy bírni fogjuk. Menjünk haza! Köszönöm, hogy megpróbáltad, talán majd egyszer sikerül egy csapatként győznünk
Azzal elővettem a teleport kristályomat
- Még egyszer bocs! Teleport, Nyster!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal7644/7700Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 03 2014, 12:35

Snowcat 20 sebzést szenved el.

Életek
Öreg Tölgy #1: halott
Öreg Tölgy #2: teljes élet
Öreg Tölgy #3: -16 HP (zöld)
Öreg Tölgy #4: teljes élet
Öreg Tölgy #5: teljes élet

(6) Snowcat: 21 HP
Danee: kiteleportált
Itachi: kiesett

Snowcat egyszer támad, egyszer pihen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Snowcat Csüt. Ápr. 17 2014, 12:06

Nyo, egyre gázabb a helyzet, így nem hiszem, hogy bírnánk. Daneegyerek inkább feladta, minthogy tovább vigyük. Ketten aligha bírjuk, de én egyedül és Regina ezekkel szemben? Nem szeretem, ha félbe kell hagynunk valamit, de most így ény biztos nem akarom szintén folytatni.
- Nyo problem, már én se bírnám sokáig! Egyszer még elkapom ezt az Itacsicskát, az biztos! - mondtam. - Regina, visszavonulás! Nem taktikai, de nem is gyáva módból!
Regina visszavonul hozzám, és előveszem a teleport kristályomat, hogy kövessem Daneegyerek példáját. Ránézek még egyszer és utoljára a faemberkéinkre.
- Hát... öröm volt veletek harcolni, de majd következő alkalommal végigtoljuk, fiúk! Pápá! Teleport, Kezdetek városa!
Elteleportáltunk innen.

/Kiteleportálok, magyarul befejezném a katakombát, mert egyedül már nem tudnám végigvinni./
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal593/600Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 20:47

A kazamatát ugyan elbuktátok, de béta-időszak lévén megkapjátok a jutalmat, ami 20 xp és 50+40 arany a két mob felfedezéséért. Emellett zsákmányoltatok egy darab Kis Potiont (+20 HP), amit itt osszatok el egymás között. Itachi a kizárása okán nem részesül a jutalomból.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Hétf. Szept. 01 2014, 15:24

Aoi Shizuka - HP:70 | F:13 | E:0 | I:21 | K:8 | GY:22 | S:8 | P.24
Ayse - HP:80 | F:22 | E:13 | K.4 | GY:7 | S:6 | P:2
Chitose - HP:70 | F:24 | E:15 | K:4 | GY:9 | S:6 | P:9
Utahime - HP:45 | F:8 | E:8 | I:23 | K:6 | GY:18 | S:6 | P:10

Gomolygó köd köszönt titeket az erdő szélén. Bentről állati üvöltések hallatszanak, és hideg szél süvít. Nem kellemes környék, ugye? Pláne ha még tudnátok, hogy nem messze tőletek három elf várakozik, akibe gyorsan bele is fogtok botlani, ha beléptek.

Aoi Shizuka (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 21, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vándor Elfek
Utahime (Sebzés: 8, Pet sebzés 23, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vándor Elfek
Chitose (Sebzés: 15, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vándor Elfek
Ayse (Sebzés: 13, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vándor Elfek
Vándor Elfek

Életek
Vándor Elf #1: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #2: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

Aoi Shizuka: 70 HP, 24 páncél
Utahime: 45 HP, 10 páncél
Chitose: 70 HP, 9 páncél
Ayse: 80 HP, 2 páncél

Szólimit: 100 szó
Ha szükségetek van bevezető körre, akkor a sorrend mindegy, de legfeljebb egy hetetek van rá. Ha egyből belecsaptok a lecsóba, akkor Shizu kezd. Sok szerencsét!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Aoi Shizuka Kedd Szept. 02 2014, 20:11

*ő lecsóba csap, a többiek majd megoldják, ha már nincs kommunikáció*

Különös tehetség kell ahhoz, hogy valaki egyhuzamban három kazamatában elbukjon. Ugyebár az ember lánya időről időre tanul valamit a hibákból, és más, új fajta tapasztalatokat is nyer, mint például az adott kazamatában honos fauna és flóra, azonban ez már mégiscsak a zavarbajető fokozat.

Megint más dolog, hogy lányunk, saját történetének főszereplője, inmáron 19. évét taposva, most éppen valahol fekve inkább, kis túlzással soha nem tapasztalt módon adta át magát a problémás helyezetekben a haragnak. Pedig nem is olyan rég még ő volt a megtestesült terézanyu, vagy talán hazugság volt az egész eddigi élete, és most tárulkozna fel minden eleddig elfojtott érzés?

Egy ködös erdőben csatangolt ez időtájt, volt ugyan figyelmeztető tábla, valahol a ritkás kezdetén, ahogy az út beleveszett a köd borította erdőbe, de Shizuka a gondolataoba gabalyodva ezt észre se vette, csak az állatok hangjára kapta fel a fejét.

Csodálkozó tekintete három humanoidon állapodott meg, s minthogy az indikátoruk vörös volt, az csak két dolgot jelenthetett: vagy gyilkosok, vagy valójában a játék szörnyei. Mobok. Kicsit jobban szemügyre véve őket, miközben lassú hátrálásba kezdett, s az iját is kézbe vette feltüntek neki a hosszúkás, hegyes fülek, és hogy úgy hasonlítottak egymásra akár az ikrek.
- Ugye ti mobok vagytok? - kérdezte bizonytalanul, mert bár majdnem biztos volt emme megállapításban, az esehetőség mely szerint három iker, akik hasonló mód plasztikáztatta a füleit szembe jöjjön vele itt a SAO-ban, elég őrültnek hangozhat, de teljességgel mégsem kizárható
- Segítség! - káltott, majd a legözelebbi elfre lőtt rá egy nyilat, aztán usgyi neki, futásnak eredt, hogy valahol, vagy valakiknél menedéket találjon a vörös indikátoros túlerővel szemben, bármik is legyenek azok valójában


//Vándor Elf #1-et támadom
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 02 2014, 20:11

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 12 2014, 14:45

És mellé... a sietség nem kifizetődő, ha egy kicsit higgadtabb maradsz, lehet hogy eltalálod. Reméljük, hogy érkezik a segítség, egyelőre csak két nyíl fúródik a hátadba menekülés közben, de ebből több is lehet.

Shizuka 10 sebzést szenved el.

Életek
Vándor Elf #1: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #2: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(1/5) Aoi Shizuka: 70 HP, 14 páncél
Utahime: 45 HP, 10 páncél
(0/4) Chitose: 70 HP, 9 páncél
(0/4) Ayse: 80 HP, 2 páncél

Utahime egy hónapja be se lépett, szóval nem várunk rá. Bóklászik valahol az erdőben, ha úgy tetszik, és ha visszatér, majd rátok találhat.
Chitose jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Chitose Szomb. Szept. 20 2014, 14:55

Hideg van. Fázom. A ködtől alig látok. Egy rettenetes, kihalt erdőben lépkedek. Ekkor egy pillanatra megállok, hogy felmerüljön bennem a kérdés: mégis mi a fenét keresek én itt ?! Mégegyszer, logikusan végiggondolom a kérdést: úgy kezdödött, hogy nemrég hallottam arról, hogy vannak ilyen kazamaták, amik arra jók, hogy az ember bemegy oda, legyőzi az ottani mobokat, akkor fejlődhet. Én pedig ma épp úgy unatkoztam, hogy elhatároztam, most mindenképp ki fogok próbálni egyet.
Oké, akkor a motiváció megvan, de hogyan jutottam egyáltalán ide ? Lássukcsak, Nyster városa elég jó információszerző-forrásnak bizonyult, de attól még nem kellett volna rögtön idejönni... egek, Chitose, máskor gondolkodj egy kicsit alaposabban ! Szuggeráltam magamnak, miközben kezeimmel ellentétes oldalú karjaimat dörzsöltem, hátha így nem fázok annyira. Ekkor azonban hirtelen egy kiáltást hallottam:
- Segítség!
Ez azt jelenti, hogy nem csak én vagyok itt ebben a kihalt erdőben ! Eszméltem rá, ezek után máris nem éreztem annyira esetlennek, egyedül magamat. Ezen felbátorodva, a hang irányába kezdtem el futni. Hamarosan egy felém futó alakra lettem figyelmes, egy lányra, aki korombelinek tűnt, ő lehetett a kiabálás forrása. Habár, a felém futott nem a legjobb szó, mert a lány nem azért futott, hogy engem elérjen, hanem szemlátomást az őt üldöző szörnyek elől menekült.
Szörnyek ?! Akkor ezek már azok ?! Akkor ezek már azok a szörnyek, akiket az embernek le kell győznie a kazamatában ! Jöttem rá egy pillanattal később, majd nekem se kellett több, elővettem a kardomat, és rátámadtam az egyik elf-kinézetű valamire.

/Egy támadás Vándor Elf 1-re./
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal597/600Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 18:05

Az elf kinézetű valami "fájdalmában" felkiált, de nem ő támad rád, hanem egy másik céloz meg az íjával.

Shizuka 10 sebzést szenved el.
Chitose 5 sebzést szenved el.

Életek
Vándor Elf #1: 19 HP
Vándor Elf #2: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(1/5) Aoi Shizuka: 70 HP, 4 páncél
Utahime: 45 HP, 10 páncél
(1/4) Chitose: 70 HP, 4 páncél
(0/4) Ayse: 80 HP, 2 páncél

Ayse következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ayse Szer. Okt. 29 2014, 20:40

Halottam beszédeket, mende-nmondákat miként hatalmas és veszélyes kazamaták szelik ketté ezt az erdőt. Ugyanakkor nem hajtott ide több mint némi kalandvágy,és az igazság kiderítése hisz akkor minden szintnek kell hogy legyen egy elrejtett dungeonja. A dungeonok a legtöbb mmokban igencsak kincsvadász és nem félő jellemmel bíró játékosoknak alkották. Én nem vagyok egyiksem igazán, inkább hatalom és tudás éjhes, a biztonság sokat jelent számomra de tisztában vagyok azzal miként kell halálközelbe kerülni akár egy pillanat alatt. A balserencse üldöz… egyszer egy csukjás alak, másszor titokzatos elrablók és most ez…í
Ményen lepett el mindent a köd, hideg volt, de nem fáztam. Nyugodt léptekkel néha-néha a térképet megnyitva azonosítottam be a jelenlegi tartózkodási helyem. A teljes csendett pár felreppenő madár, egy felkiáltás, és néhány nyögés szerű hang törte meg. Lassú lépteimet a hang irányába fordítottam, majd a bokrok mögül már láttam miként fák lobkoronái már nem takarják el a szemem elől a két harcoló lány párbaját, valami humanoid szörnyekkel. Pár pillanatig csak pislogtam majd elvigyorodtam.
-Azt hiszem megtaláltam! – Jelentem ki, majd a lányokra pillantok. Mindketten megsérültek. Ez pekh… vagy alacsony a fegyverekezelésük vagy nekik magas. Pillantottam az elfeke.
- Akkor próbáljuk ki… - Mondtam, majd a fegyverem a már megsérült elf felé fordítottam és minden szó nélkül megtámadtam azt.

Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 10 2014, 13:35

A támadás sikeres, de az a fránya elf nem akar elpusztulni még. Ráadásul mire felocsúdtok, kétszer is rátok tudnak lőni.

Shizuka 20 sebzést szenved el.
Chitose 10 sebzést szenved el.

Életek
Vándor Elf #1: 5 HP
Vándor Elf #2: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(1/5) Aoi Shizuka: 54/70 HP
(1/4) Chitose: 64/70 HP
(1/4) Ayse: 80 HP, 2 páncél

Shizuka jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Aoi Shizuka Kedd Nov. 11 2014, 16:14

Lélekszakadva futott, tudta, hogy veszélyes ismeretlen szörnyek ellen küzdeni, különösen, ha azok még ráadásul létszám fölényben is vannak.
Nem tudta, csak remélni merte, hogy gyorsabb náluk, és le tudja rázni őket.
Kiabált ugyan segítségért, de nem reménykedett igazán, hogy egy ilyen hatalmas, ködös erdőben bárki is járna még rajta kívül, nem hogy időben odataláljon, ha egyáltalán hajlandó a saját bőrét kockáztatva segítéségre sietni.

Már kezdett kifulladni, s a hegyes fülűek is eltalálták, kezdett reménytelenné válni a dolog, s a keze már az övtáskában kutatott a teleport kristály után, amikor egyszer csak a ködfátyolból kivált egy lány.

Shizu meg sem állva robogott tovább, az ismeretlen leányzó azonban azon nyomban a hegyes fülűekre vetette magát. Jobban mondva, az egyikükre.
A válla fölött hátrapislantva volt szemtanúja az összecsapásnak, így hát le is fékezett, mielőtt még arccal a következő fal öleléséig jutott volna.
A következő pillanatban egy másik lány tört ki a susnyásból egy jókora fegyverrel a kezében, s ő is a megsebzett üldözőre támadt rá nyomban.

Nem tudta kifélék, mifélék a segítségére sietők, de nem foglalkozott vele, örült, hogy itt voltak, és az oldalára álltak.
Most hogy már egálban voltak a szörnyekkel szemben, Shizuka is megemberelte magát és röptette is a következő nyílvesszőt, hogy véget vessen a hegyes fülű életének


//támadom a Vándor Elf #1-et
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 11 2014, 16:14

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 23 2014, 12:24

Na látod, most hogy kellő összpontosítással lőttél, már le is lőtted az elfet. Jöhet a többi!

Shizuka 5 sebzést szenved el.
Chitose 5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: 30 HP, 4 páncél
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(2/5) Aoi Shizuka: 49/70 HP
(1/4) Chitose: 59/70 HP
(1/4) Ayse: 80/80 HP, 2 páncél

Chitose következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Chitose Vas. Nov. 30 2014, 20:01

A csapásommal sikerült eltalálnom az elfszerűséget ugyan, de nem sokáig örülhettem, mert egy másik meg engem sebesített meg. A fene, kár, hogy ők többen vannak, mint mi, így nem tudunk mindegyikre figyelni, suhant át az agyamban, majd feltűnt még valaki. Egy kislány. Nem mondott nekünk semmit, csak rátámadt az egyik szörnyre. Vajon most csak véletlen erre járt, és nekünk akart segíteni, vagy ő is a kazamatába jött ? Gondolkozdam el, de erre persze nem nagyon jutott idő. Az egyik elf már megint meglőtt, leszedve ezzel a pácélomat. Vágtam egy grimaszt, hogy megint eltaláltak ezek, majd a fekete hajú lányra pillantottam, hogy jól van-e. Szerencsére már nem pánikolt, inkább ő is elővette a fegyverét és lődözte az ellenfeleinket. Így, hogy már hárman voltunk, sokkal kiegyenlítetebbé vált a küzdelem, az egyiket már sikerült is eltűntetnünk. Ezután pedig én sem voltam rest, egy vízszintes vágát intéztem a megmaradt elfek egyikére.

/Egy támadás Vándor elf #2-re./
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal597/600Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ayse Vas. Dec. 07 2014, 13:28

*Kilépek* Bocsánat lassú a küzdelem és a karimat leadom napokon belül, nem akarok még hónapokig játszani egy halott karival. A karakterem felismeri a helyzet komolyságát, és segéd itemek híján inkább elteleportál minden szó nélkül.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 07 2014, 14:56

Ayse el, maradtatok ketten. Illetve négyen, a két elffel együtt.

Shizuka 3x5 sebzést szenved el.
Chitose 3x5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: 19 HP
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(2/5) Aoi Shizuka: 34/70 HP
(2/4) Chitose: 44/70 HP
Ayse: kiteleportált

Shizuka következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Dec. 08 2014, 11:03


- Sziasztok, Aoi Shizuka vagyok, és hálásan köszönöm, hogy segítetek! - mondta íjász lányunk hangosan, majd újabb nyílvesszőt illesztett az idegre
Az előző lövés már jól sikerült, az egyik elf fűbeharapott, s már csak kettővel kellett volna megküzdeniük, amikor a hatalmas fegyvert lóbáló lányt egyszer csak elfújta a gomolygó köd
Shizunak tátva maradt a szája, nézett jobbra, nézett balra, nem látta sehol az elsőnek érkező megmentőjét. Egy pisszenés, bármi magyarázat nélkül eltűnt, mintha sosem lett volna. Még egy köszönés sem hangzott el
- Uh, hát ő meg hová tünt?
- Ano, nee-san, le tudjuk ketten győzni az elfeket? Segítesz?

Aztán a másik megsebzett hosszúfülüre lőtt rá, a már felhúzott íjjal, majd megivott egy Nagy Potiont
- Tudok majd adni gyógyitalt, ha kérsz


//támadom az Vándor Elf #2-t
EDIT:  facepalm pontosság potiont fogok legközelebb használni...  wtf


A hozzászólást Aoi Shizuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 08 2014, 11:09-kor.
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 08 2014, 11:03

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 23 2014, 16:25

Zsupsz, a nyíl elszállt a semmibe ismét. A potiivást tekintve meg maradjunk meg a Kis Potinál, T2-es itemeket nem tudsz itt még használni. Ayse teleportkísérlete közben valamilyen bug folytán félresikerült, így csak néhány tucat méterre reppen, és vissza tud csatlakozni.

Shizuka 20 HP-t gyógyul.
Shizuka 5 sebzést szenved el.
Chitose 5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: 19 HP
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(3/5) Aoi Shizuka: 49/70 HP
(2/4) Chitose: 39/70 HP
(1/4) Ayse: 80/80 HP, 2 páncél

Chitose következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Chitose Szer. Dec. 31 2014, 02:29

Csak nézek, hogy a rózsaszín hajú lány, ahogy megjelent, el is tűnt, majd megint megjelent... Ez meg hogy lehet ?! Na mindegy, nincs idő most ezen gondolkodni. Ez elfek támadnak tovább, a nyilaik ha kicsit is, de folyamatosan leviszik az hp-mat.
- Szia Shizuka ! Én Chitose vagyok. - a lány mellé lépek, és bemutatkozok én is.
A kérdésére először egy kicsit meglepődök, majd egy boldog mosoly terül szét az arcomon. Nee-san ! Nee-sannak hívott ! Végre valaki először a nővérének hívott ! Hiába van egy húgom, ő még sosem hívott annak. Erre ez a lány, most először... ! Hogy engem valaki a nővérének hívjon: de jól hangzik !
- Igen ! Természetesn segítek ! - válaszoltam neki rövid szünet után. - És most, hogy már hárman vagyunk, biztosan sikerülni fog ! Köszi ! - bólintok a felajánlására. Ami azt illeti, lehet, hogy később tényleg szükségem lesz rá. De most viszont ez jön. Előveszek az inventorymból egy Halvány Erősítő Kristályt, majd el is használom.
Ezután rátámadok a két elf közül arra, amelyiknek kevesebb az élete, abban a reményben, hogy most már végleg elfelejthetjük őt is.

/Elhasználtam egy Halvány Erősítő Kristályt, és egy támadás Vándor elf #2-re./
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal597/600Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 10 2015, 16:33

Hoppá, valaki használja az eszét, és ráadásul eredményesen! A kristálynak hála az elf pixelekre robban, de még így is van egy, aki nem tud hibázni íjával.

Chitose 5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: halott
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(3/5) Aoi Shizuka: 49/70 HP
(3/4) Chitose: 34/70 HP
(1/4) Ayse: 80/80 HP, 2 páncél

Ayse következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.