Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+8
Nio
Aidor
Kyuushiro
Kayaba Akihiko
Jun
Chancery
Thunder
Cardinal
12 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Kedd Ápr. 08 2014, 20:26

Mint egy hisztis gyerek, vetődtem a földre, és nyávogtam, éhes, fáradt, koszos és erőtlen voltam, ráadásul egyszerre, és ez sosem jelent túl sok jót. Ahogy az embereket ismerem, nem csak engem tesz nyűgössé.
- Elegem vaan~ Ezek a valamik sosem fognak elfogynii. Mindenem ragad és sikamlós... - előkaptam egy kendőt és elkezdtem a cipőm alján törölgetni, hátha valamennyit segít, hogy meg tudjak állni a lábaimon, anélkül, hogy csúszkálnom kellene, habár ez lehetetlennek tűnik, mivel minden csupa nyálka és ragacs, valószínűleg ezeknek a pixelszörnyetegek fészkébe sikerült behatolnunk. Miközben lassan befejezem a tisztogatást, felém lépett Chan, és segítő kezet nyújtott, azonnal elfogadom, és ismét két lábra állok.
- Chan te erős vagy... - néztem végig a lányon, lassan tüzetesen majd hátba veregettem - köszi, hogy felsegítettél. Most pedig... Switch Chancery - arcomon hatalmas vigyor rajzolódik ki miközben a lánynak passzoltam le a meglévő körömet. Talán ö nagyobb sikerrel támadja a nyálkákat mint én.

/ kör lepasszolva o3o//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3984/4100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 08 2014, 21:06

~Ja, de béna.~
-Ki is vétette el a csapását az imént?
~Hmm, te is hallod? Fütyül a szél >.>~
A jelek szerint ÁK-t is megviseli a nyálkás tenger, mert jóformán percről percre egyre elviselhetetlenebb. Egy sóhajjal nyugtázom, hogy kedvességre tőle nem igazán számíthatok, és közben próbálom feldolgozni, hogy emlékeim szerint most először játékos pályafutásom során kaptam kört akárkitől is. Vagyis lehetőséget még egy kis plusztámadásra. Két kézre fogva a botomat reménykedem abban, hogy nem okozok csalódást Junnak, ha már ennyivel megtisztelt, és nekikezdek, hogy nem csak a vöröslő ronadságot, de lehetőleg egy újabb nyálkát tegyünk el minél előbb láb alól.
Álomkelőt kissé még fintorog, de végül beleveti magát a buliba. Talán benne van a fejében, hogy ha minél jobban együttműködik és kitesz anyait-apait, úgy annál hamarabb mehetünk haza, és tisztulhat meg a nyálkától.


//Én mindenképp a vörös csíkos vörös nyálkát támadom meg, Álomkelő pedig a 3-as számút. Első kocka én, második ő.//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal2062/2100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 08 2014, 21:06

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 09 2014, 11:54

Double hit! Végre pixelek hullanak, lehet hogy a dal valójában erősít titeket?

Thunder 6 sebzést szenved el.
Chancery 12 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vörös Nyálka #1: halott
Vörös Nyálka #2: halott
Vörös Nyálka #3: -31 HP (sárga)
Vörös Nyálka #4: teljes élet
Vörös Nyálka #5: teljes élet

(2) Thunder: 14 HP
(2) Chancery: 40 HP
(0) Jun: 70 HP

És akkor most várunk Thunderre.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 23 2014, 12:30

Thunder beleragad a nyákba és fogságba esik, nem tudja kiszabadítani a lábát se ő, se ti. Ketten folytatjátok, amíg ki nem tudja rángatni magát (azaz küld egy PÜ-t, hogy visszaszállna).

Életek
Vörös Nyálka #1: halott
Vörös Nyálka #2: halott
Vörös Nyálka #3: -31 HP (sárga)
Vörös Nyálka #4: teljes élet
Vörös Nyálka #5: teljes élet

(2) Thunder: 14 HP
(2) Chancery: 40 HP
(0) Jun: 70 HP

Chancery és ÁK jönnek.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Szer. Ápr. 23 2014, 13:17

Thunder egyszerűen beragadt, nem tud semmit csinálni. Megértem, hisz én is elég nehézkesen mozgok ebben a nyáltengerben, fújj :[ Álomkelő pedig amikor csak teheti, valami magasabb sziklakiszögelésre szökken, és onnan támad, ahogy csak tud, avagy tollaiból formált sárkány- és egyéb ijesztő alakzatokkal próbálja távol tartani tőlünk vagy magától a nyálkákat.
Az agyam még mindig kattog, figyelem a csíkokat. Valahogy meg kell védeni a mozgásképtelen kardforgatót, legalább addig, amíg a második képességem lehűlési ideje le nem jár - ami már hamarosan megesik, hála az égnek. Legjobb számításaim szerint is túléljük, amíg lesz alkalmam a bekapcsolás megkísérlésére, de hogy az majd sikerül-e is, még nem tudni. Tömeggyógyító kristályom pedig sajnos nincs; konklúzió: be kell olyat is szerezni minden alkalomra ._.;
Álomkelő ugrik, rá Thunder hátára, hogy a mancsai ne nagyon érintkezzenek a föld nyálkatengerével, majd onnan támadja a sárga életcsíkban leledző rohadékot. Én pedig megyek utána, ahogy tudok, csapkodva magam körül, hogy hát ha eltalálok és lehetőleg elpixelezek valamit ._.; Jó lenne, mert már kezd elegem lenni a nyálkákból.


//ÁK támadja hármaskát az első kockán, én pedig utána; ha pixeleződött, akkor áttérek a négyeskére.//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal2062/2100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 23 2014, 13:17

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 13:00

Álomkelő mancsa hatásos, akkora pofont kap a nyálka, hogy menten feloszlik, mint a Szovjetunió.

Chancery 12 sebzést szenved el.

Életek
Vörös Nyálka #1: halott
Vörös Nyálka #2: halott
Vörös Nyálka #3: halott
Vörös Nyálka #4: teljes élet
Vörös Nyálka #5: teljes élet

(2) Thunder: 14 HP
(3) Chancery: 28 HP
(0) Jun: 70 HP

Jun következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 27 2014, 18:22

A támadásom átadtam Channak, ezzel picit több időm volt pihenni, és megfigyelni a lány és petje harcstílusát. Mondhatni elég jól összedolgoznak, kissé még meg is irigyeltem őket. Milyen szép a Pet-Gazdi szerelem közötti erős kötelék. Közben el is pixeleződött két újabb nyálka vesztette el életét. Már úgy tűnt, hogy nyertünk, vége, Thunder kivégzi őket, de ez nem így történt, hála a nagy nyálkatócsának amibe beleszorult...  Segítenék neki kimászni, de sokkal fontosabb, hogy megmentsem a lány életét.
- Micsoda pech.. egyet se félj Thun, megmentünk... de most fontosabb, hogy a nyálkákkal elbánjunk. - Mosolyommal próbáltam a lehető legmegbízhatóbbnak tűnni, és ezzel megnyugtatni a fiút. Fegyverem magam elé tartottam és úgy rohantam neki a négyes számú vörös dolognak, majd ha sikerült a sebzés, megpróbáltam aktiválni a képességem, hogy megmenthessem Chant az egyik nyálka támadásától, pontosabban úgy, hogy kicseréltem a lassabbik nyálkára, hogy aztán ö kapja a sérülést.
- Chan ugye van még potid? Ha úgy érzed, hogy nem fog menni tovább szólj és hazamehetünk.

/támadás és change/


A hozzászólást Jun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 27 2014, 18:23-kor.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3984/4100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 27 2014, 18:22

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 20:51

Egymásra támadnak a nyálkák, ejnye... ezért a bányába fogják küldeni őket No

Chancery 6 sebzést szenved el.

Életek
Vörös Nyálka #1: halott
Vörös Nyálka #2: halott
Vörös Nyálka #3: halott
Vörös Nyálka #4: -40 HP (sárga)
Vörös Nyálka #5: teljes élet

(2) Thunder: 14 HP
(3) Chancery: 22 HP
(1) Jun: 70 HP

Chan és Álomkelő jönnek újra.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 29 2014, 17:18

Puff O.o
Egyik pillanatról a másikra kicsit átalakul az, amit látok a szemeimmel, mire csodálkozva pislantok körbe. Még pont elkapom a látványát annak, hogy két nyálka egymásnak esik egy rövid időre, amíg ismét meg nem találnak.
-Van még bőven, meg kristályom is... egy >.> -felelek Junnak. -De majd mindjárt törődöm azokkal is.
Igazából csak nincs túl sok kedvem matekozni, és elönt az öröm, hogy még egy nyálka kerül lassan halálhelyzetbe. Jó lenne megszabadulni tőle, hogy az utolsó ne harapdáljon annyit, de tény, hogy nem tudom, lesz-e elég erőm tovább menni. Potiont vagy a kristályt mindenképp fogok használni, sőt, lassan a képességem újabb közbelépése is szükséges lépés lehet, attól függően, Thunder mennyire tud majd talpon maradni. Jun egész jól áll, bár azért aggódom érte is.
Álomkelő nem restel sokat, nekiugrik a sárga zónában virító nyálkának, remélhetőleg sikerrel. Nem várom meg, hogy bevihesse a csapását, két kézre fogva a botot megindulok feléjük, és amelyik a szemem előtt marad, ütöm meg teljes erőből.


//Első kocka ÁK, támadj a négyeskét, én pedig majd azt, amelyik marad. Már ha találunk... Suspect //
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal2062/2100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 29 2014, 17:18

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Nyálka Fennsík - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 02 2014, 19:15

Na, ez hogy sikerült? A nyálka hirtelen eltűnik közületek, beolvad a talajba, így lendületes támadásotok nem ér célt. Helyette egymásnak ütköztök, a vörös kocsonya pedig vígan bukkan fel mellettetek és vág rátok egy kalapáccsal.

Chancery 12 sebzést szenved el.

Életek
Vörös Nyálka #1: halott
Vörös Nyálka #2: halott
Vörös Nyálka #3: halott
Vörös Nyálka #4: -40 HP (sárga)
Vörös Nyálka #5: teljes élet

(2) Thunder: 14 HP
(4) Chancery: 10 HP
(1) Jun: 70 HP

Jun következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Pént. Május 02 2014, 21:13

Támadás sikeres, büszkén húztam ki magam amikor sikeresen mártottam meg drága kis fegyverem, az egyik gusztustalan nyálkában, akinek mindjárt le is csökkent az élete, zöldből pedig egy sárgás árnyalatba váltott a csíkja. Ugyan sikeres volt a képességem, de ez még nem akadályozta meg, hogy Chan életereje ne csökkenjen legalább egy kicsit.
- Chaan, most már tényleg csinálj valamit, kezdek aggódni éred. - kiáltottam oda a lánynak, közben, tovább tanulmányoztam a helyzetünket, mind az életpontok, mind pedig a saját eszközeim. Nem állt túl jól a szénánk, már arra sem emlékszem mit csináltam pár perccel ezelőtt és mit nem. Kezdeti tervek? Sehol... Jobb ötlet híján elkiáltottam magam.
- Switch Chancery! -  tartottam egy lélegzetvételnyi szünetet, majd folytattam - Ne halj meg Chan!

//*megpróbálom átpasszolni a köröm Channak, hogy benyakalhasson valamit o3o//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3984/4100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Hétf. Május 05 2014, 18:54

~Figyeljé' má' jobban!~
-Ne parasztkodj.
Egy elgé gyorsan lezajlott párbeszéd és már pattantunk is fel, hogy valamiképp rendesen is hozzátehessünk a dolgokhoz. Ezek a vörös kommunista nyálkák ugyanis nem úgy tűnnek, hogy egyhamar feladnák, és még szórakoznak is itt velünk azzal, hogy Jun trükkjét bevetették ellenünk valahogy... vagy mi voltunk a túl bénák Suspect
Már kapnám pont a szívbajt az életcsíkom láttán, mikor meghallom Juntól a nevem és a parancsát. Haptákba vágom magam, aztán ismét, mert elcsúsztam a nyálkán, és komoly képpel közlöm: -Igenis, elvtárs!
Végül elvigyorodom és előkapok egy Gyógyító Kristályt, hogy gyors szét is törjem és élvezzem a hatását :3 Majd következő körben vagy ha lejárt, elindítom a képességem is, így kicsit feltöltődünk. Majd: ideje támadni \o/


//1x Gyógyító Kristály elhasználva (15 HP körönként 3-szor, marad még kettő, de azok a 16-os közös batyuban leledzenek már elméleti síkon), majd Álom (első kocka) támadja a sárga életcsíkos nyálkát. Ha pixeleződik, akkor én támadom az utolsót, ha nem, akkor ugyanazt.//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal2062/2100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 05 2014, 18:54

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Nyálka Fennsík - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 06 2014, 23:22

Aúúú, beleswitcheltél a pihenőkörébe, Jun No

Chan a Gyógyító Kristály helyett a Hazatérés Kristályt tudta csak elővenni, ugyanis a hirtelen rátörő fáradtság miatt az volt az egyetlen, amit el tudott érni kevéske erejéből, mielőtt lecsaptak volna rá a nyálkák. Jun jobban tette volna, ha nem így switchel.

Chancery 12 sebzést szenved el.
Chancery kiteleportált.

Életek
Vörös Nyálka #1: halott
Vörös Nyálka #2: halott
Vörös Nyálka #3: halott
Vörös Nyálka #4: -40 HP (sárga)
Vörös Nyálka #5: teljes élet

(2) Thunder: 14 HP
Chancery: kiteleportált
(1) Jun: 70 HP

Jun jön újra.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Szer. Május 07 2014, 16:52

- Fuu az a fránya rendszer, fuu... átkozott nyálkák.. utállak Kayaba! - panaszkodtam, tomboltam, szidtam mindent amit csak tudtam, de legfőképpen a hibás ismételten én voltam. Immáron második alkalommal hagytam majdnem meghalni Chant. De talán annyiból szerencsés a dolog, hogy izgalmasabbá teszem az életét ezzel a sok halál közeli élménnyel amivel kalandozásainkat gazdagítom. A lány sikeres hazateleportálását megvárva, hasonló döntés mellett maradtam én is. Egyedül uncsi harcolni, amúgy sem lenne túl sok esélyem, kedvem pedig egyáltalán nincs ahhoz, hogy csússzak-másszak a takonyban.
- Adios nyálkák! - intettem és csókot dobtam a megmaradtaknak, és a már készülő felbukkanóknak, majd kikaptam a hazatérés kristályom és irány a Kezdetek városa. Remélhetőleg nem haragszik nagyon sem a cica sem pedig Chan...

// Bumm Jun user ismét bebizonyította, hogy mennyire nem jó csapatjátékos \o/ Bocsi Chan TwT Go home//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3984/4100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 09 2014, 20:44

A kazamata sikertelen, de mivel még a bétában indultatok, jár rá jutalom. 40 xp és 100+60 arany egészen pontosan, továbbá közös zsákmányként fogtatok 2x Vörös Pitypangot. Itt tessék közölni a pitypangok sorsát Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 20 2014, 13:31

Kyuushiro - HP:70 | F:14 | E:20 | K:12 | GY:45 | S:10 | P:24
Aidor - HP:125 | F:25 | E:25 | K:25 | GY:25 | S:25 | P:55
Nio - HP:80 | F:24 | E:27 | K:14 | GY:13 | S:16 | P:40

Kyuushiro (Sebzés: 20, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Kyuushiro
Kyuushiro
Levélnyálkák
Aidor (Sebzés: 25, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Levélnyálkák
Nio (Sebzés: 27, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Levélnyálkák

Életek:
Levélnyálka #1: teljes HP
Levélnyálka #2: teljes HP
Levélnyálka #3: teljes HP

Kyuushiro: 70 HP, 24 páncél
Aidor: 125 HP, 55 páncél
Nio: 80 HP, 40 páncél

Ha szeretnétek bevezető kört, akkor nincs sorrend, ha egyből belecsaptok a lecsóba, akkor Kyuushiro kezd három támadással.

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kyuushiro Kedd Május 20 2014, 14:03

Hát akkor gyerünk!
Hamar kipattanok az ágyamból a szobában, amit csak erre az éjszakára béreltem ki, majd pár mozdulattal felszerelem a tárgyaim. Jó, ez nem jelent túl nagy erősödést, lévén hogy egy csomó cuccom tier 1-es... de abból viszont a legjobbak közé tartoznak, és a semminél az se jobb.
Épp csak annyi ideig maradok a vendéglőben, hogy gyorsan bedobjak egy reggelit. Falatozás közben adok pár pillanatot magamnak, hogy a konyha kitűnőségén merengjek, majd elindulok a kazamata felé. Nionak már előre írtam üzenetet, hogy délelőtt tizenegykor ott találkozunk (hát na, a korán kelés sosem volt az erősségem), az pedig, hogy lesz-e még velünk valaki... majd kiderül.
Mikor a kazamata bejárata elé érek, ott találok egy ismeretlent. Láttam már ilyet: eljön egyedül, majd vár, hogy hozzácsapódjon egy csapathoz. Az ilyen játékosokra általában rövid időn belül lecsapnak, most pedig délelőtt van, ami csúcsidőnek számít... egy szó, mint száz, nm hiszem, hogy régóta álldogál itt.
-Üdv! - lépek közelebb hozzá, és kezet nyújtok. - Kyuushiro vagyok. Nincs kedved velem kazamatázni? Még várok valakire, együtt hárman lennénk, az pedig nem is rossz. - majd ha beleegyezik, arra nézek, amerről valószínűleg Nio jön, és várok.
Ha mind a hárman itt vagyunk, utoljára lehúzom a menüm, és átnézem a statjaim. Minden rendben, előhúzom hát a Díszes Katanát, és benyomom az ajtót.
Most...
Elsőként lépek be, és rögtön meg is pillantok három rondaságot. Fogalmam sincs, mi lehet, de egy biztos: arra várnak, hogy elpusztítsuk őket.
-Ha megtámadnak, valaki switcheljen! Kevés életem van! - kiáltok oda a csapattársaimnak, majd az első izé felé rohanok. Háromszor csapok le rá a Katanával, természetesen ha szétpixeleződik, akkor a további támadásaimmal a második rondaságot veszem célba.
Induljon a tánc!

Három támadás Levélnyálka #1-re, amennyiben a harmadik előtt meghal, a továbbiak Levélnyálka #2-re irányulnak.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal871/900Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 20 2014, 14:03

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 20 2014, 14:26

Kellett a bemelegítés, az első luft után a másik két csapás már szépen ül a helyén, csakhogy a smaragdzöld levelekkel borított nyálkák közül kettő máris támadásba lendül, és borotvaéles levelekkel sértik meg Kyuu virtuális bőrét.

Kyuushiro 10 sebzést szenved el.

Életek:
Levélnyálka #1: -40 HP (sárga)
Levélnyálka #2: teljes HP
Levélnyálka #3: teljes HP

(3) Kyuushiro: 70 HP, 14 páncél
(0) Aidor: 125 HP, 55 páncél
(0) Nio: 80 HP, 40 páncél

Aidor következik, egy támadása van.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Aidor Kedd Május 20 2014, 18:58

*ásítás* Unatkozom... Már nem is tudom mióta járkálok fel és alá. Innen alig egy köpésre található a nyálka fennsík, elég veszélyes hely hírében áll. Mostanában elkerültem a kazamatákat, elég rég fordultam meg akár egyben is. De még ha csúcsformában lennék akkor sem mennék. Botorság ilyen magas szintű kazamatáknak egyedül neki vágni az útnak. Valószínűleg alig pár sarok után rohanhatnék a legközelebbi védet terület felé. Nem... nem azért mert a bent levő lények olyan erősek lennének. A probléma a létszámukkal van. Már a 2vs1 is húzós... ha meg még több az már katasztrófa. Ezért várakoztam. Elég bevett szokássá vált már. Majdnem olyan mint a stoppolás. Vársz egy-egy olyan játékosra aki hajlandó veled tartani a kazamatába. Bár nem szerencsés megoldás, de működik.
Mikor már azon rágódtam, hogy mégis csak egyedül menjek-e mintha csak az alkalomra várt volna megjelent egy barátságos alak és megkérdezte, hogy csatlakozok-e hozzá. Végigmértem, egy kardot láttam nála és tier egyes felszerelést. Az indikátora [ami különösen érdekelt] zöld volt. Ez jó jel, ugyan még mindig nem egy életbiztosítás, de legalább nem túl valószínű, hogy egy óvatlan pillanatomban hátba döfne. Így nem volt okom az elutasításra. Megráztam a kezét és én is bemutatkoztam.
Legnagyobb meglepetésemre viszont nem indultunk, úgy tűnik még vár valakire. Én meg más választás nem révén szintén vártam. Nem sokára megérkezett. Egy lány... egy lány. Ráadásul ismerős és nem azok közé tartozik akivel szívesen összefutottam volna. O.O Kihitte volna... na csak nyugalom... csigavér. Nem fog felismerni. Biztos nem...

Végül elindultunk és nem jutottunk messzire. 3 mobba botlottunk. A rendszer kiírta "Levélnyálka". Ezek lesznek az ellenfeleink. Kyuushiro elkiáltotta magát majd villám gyorsan rájuk rontott. Én meg csak annyit fűztem hozzá magamban "Jókor szólsz". Majd én is megindultam
-Switch Kyuushiro! És rátámadtam arra a nyálkára amit kyu már megsebesített.

//1 támadás az első nyálkára//


A hozzászólást Aidor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 20 2014, 18:58-kor.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal1278/1300Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.