Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+7
Szophie
Mirika
Hinari
Anatole Saito
Kazuma
Kayaba Akihiko
Cardinal
11 posters

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 10 2014, 18:03

Homerun \o/ Ja, az egy másik játék Suspect
A patkány a jelek szerint vagy nem golfrajongó, vagy talált magának egy kék pixelekből álló lyukat, amibe Anat beleüthette.

A maradék két patkány 26 HP-jától szabadítja meg Petert.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - halott
Vörösszemű Patkány #3 - halott
Vörösszemű Patkány #4 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #5 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #6 - halott

Kazuma: 110 HP, 7 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 17 Páncél
Peter: 144 HP (zöld)

Hinari jön.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 10 2014, 18:29


Ó, már megint patkányok. Reméltem, hogy ezúttal a kazamata egy másik felfedezetlen lénycsoportjába botlunk bele, menet közben fehér puha szőrcsomókat kerestem, hátha… aztán rájöttem, hogy a mobok nem hullajtanak szőrt. De még ígyis, valami esélyünk csak volt rábukkanni, amire én szerettem volna, de úgy tűnt, az újabb esély csak azután fog következni, ha ezeket a rágcsálókat kiiktattuk. Annyi baj legyen, mire újra én következtem, már nem volt sok belőlük, a hp-jukat is nagyjából be tudtam tájolni, így menet közben izzítottam a Katanát, odasózva egyet a hozzám legközelebb állónak.
- Rendben. Switch Peter Worker! – kiáltottam, elhaladva a fiúk mellett, magamra vonva a maradék patkány figyelmét. Képességet továbbra sem használtam, de egyelőre nem is volt létszükség. Furcsa volt az alap pontjaimmal harcolni, régen volt benne részem, de így mintha biztosabban fogtam volna a fegyverem. Rég nem tapasztalt, de jó érzés volt.


Támadás a 4-es egyed ellen.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal29686/10100Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 18:29

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 10 2014, 19:36

Na, ez aztán a csapás, tökéletes kivitelezés és tökéletes találat \o/ Hinari-sama büszke lehet magára, miközben figyeli a döbbenettől pixeleire hullt állat maradékát Very Happy

Az utolsó még elszántan beleharap a lányba, ha már elhívták őt a fiúról, 13 sebzést okoz neki.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - halott
Vörösszemű Patkány #3 - halott
Vörösszemű Patkány #4 - halott
Vörösszemű Patkány #5 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #6 - halott

Kazuma: 110 HP, 7 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 32 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 17 Páncél
Peter: 144 HP (zöld)

Mirika, szúrjad azt az utolsót \o/.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Hétf. Feb. 10 2014, 19:49

Nem vagyok se zoofil, se pasi, nem szúrom >.> Vagyis na... szóval egy adag patkányt lenyomtunk, erre jött a következő, hát ez így elég uncsi lesz még úgy is, hogy ezek picivel többen voltak. Egyhites lények, ilyet se pipáltam az első szint óta kábé, hát megáll az eszem :roll:Mondjuk már akinek, de ha nem osztódna a sebzésem két fegyver között, akkor nekem se kéne egy döfölésnél döfésnél több.
- Nacchan, haragszám ám rád! - szólaltam meg, miközben mivel kényszerítve voltam rá, hogy romantikus... eh, kit érdekel a romantika? Szóval hogy randi helyett rágcsálókat irtsak. Tiszta gáz, nem? Pláne úgy, hogy nem mindenkit látok szívesen. Kazuma nélkül még a társaság is elég kellemes lenne.
- Fiúk-lányok, milyen színű szalag állna jól a hajamban? :3 - kérdeztem csevegő hangnemben, és levágom a fogait ennek az izének, ne az én Hinari onee-samámat rágcsálja >.>

// Meghal a patkány, ha:
a) mindkét dobásom talál
b) ha csak az egyik talál, de az 5 vagy 6 :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal11225/10500Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 19:49

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4766612103_86ee832108_s Villámló Barlang - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 10 2014, 20:03

És Mirika talál \o/ Az utolsó dögvész is elteleportál másfelé, ti pedig egy darabig folytathatjátok utatokat...
Egész addig, amíg nem villog rátok ismét pár vörös szemecske. Úgy tűnik, a patkányok túlzottan is elszaporodtak ebben a barlangban Suspect

Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Anatole Saito (Sebzés: 77, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Hinari (Sebzés: 42, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vörösszemű Patkányok

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - teljes HP
Vörösszemű Patkány #2 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 17 Páncél
Peter: 164 HP (zöld)

Ismét Szophie jön, miután Mirika fejezte be az előzőt.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 10 2014, 20:33

[OFF] A kazamata theme songjává nevezném ki ezt a számot: KATT Suspect[/OFF]
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal10/5000Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 11 2014, 10:17

Patkány patkánnyal. Suspect
- Anat.. sikerült egy egér lyukat megtalálnod? scratch - vakargattam meg a fejem, ahogy újra előbukkantak a kicsinek nem igazán nevezhető füles, farkincás lények. Hát mi vagyok én? Rágcsálóirtó? Erre egy olyan ragaszos izé jobb lenne, amire csak ételt kell helyezni, és oda ragadnak. Mennyivel egyszerűbb is lenne. De hiába is töröm az agyam, az tuti, hogy nincs nálam semmilyen ragadásra alkalmas dolog. Így hát cica üzemmódba kellett lépni, csak farkasosan! Egyáltalán a macskák patkányoznak is, vagy csak egerésznek? Hehehh.. Mondjuk Mirikát elnézve nem kétséges, hogy a patkányokat is öldösik a doromboló jószágok.
- Szerintem fehér. - válaszoltam Mirikának, majd elrohantam mellette, hogy támadjak.

Vörösszemű Patkány #1 - et támadja Vezér, első kocka.
Vörösszemű Patkány #2 -t támadom én, második kocka.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal12046/10500Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 11 2014, 10:17

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Feb. 11 2014, 11:06

Ha ragasztó nincs is, Vezér fogai bőszen kidolgozzák az egyik patkányt, az a fránya életcsík szinte suhan, ahogy fogy. A másik patkány dühödten vicsorog Szo csapására, majd nekiugrik a lánynak. Eh, ezek mintha már vérengzőbbek lennének, mint még az első hullám... vagy tévedek... Suspect

13 sebzést okoznak szegény lánynak.

Életek
Vörösszemű Patkány #1 - halott
Vörösszemű Patkány #2 - -3 HP (zöld)

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 164 HP (zöld)

Peter, ezúttal rajtad a sor.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Peter Worker Kedd Feb. 11 2014, 21:12

Nem tagadtam, jól esett Hi leváltása, miként a patkányok tépkedni kezdtek. A képességem sajnos nem sikerült, de lovagiasan legalább én sérültem Szo helyett. Bár úgy tűnt, hogy a páncélom hamar semmivé vált rólam, azonban a szárnyas paripám mellettem maradt még.
Újabb és újabb patkányok leptek el minket, így a menet ugyanaz volt, mint az előbb. Talán rossz helyen kanyarodtunk el, talán tényleg csak ők volt a barlangba, talán csak egyszerű véletlen volt csupán csak mindez, de nem volt mit tenni, ha már egyszer itt voltunk. Talán nem úgy kezdődött, ahogy vártuk, de nem fordultunk vissza még, korai lett volna. Azt támadtuk, melyet az előttünk levő lány is, mindattól függetlenül, hogy csak az maradt a számunkra. Előbb Hisame, majd utána én most minden egyéb képesség próba nélkül.

Egy - egy támadás. Első kocka Hisame, második Peter.


A hozzászólást Peter Worker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 11 2014, 21:23-kor.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal2601/2700Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 11 2014, 21:12

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4766612103_86ee832108_s Villámló Barlang - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Feb. 11 2014, 21:29

\o/ Egy újabb tökéletes összjáték, s a második patkány is jobblétre szenderül, már amennyire erre egy digitális mob képes.
Ahogy haladtok tovább a barlangban, csócsálás hangjai ütik meg a fületeket. Az egyik kanyar mögött meg is látjátok az okát: Hinari várt kedvencei, egy csapat Vérnyúl lakmározik... pár patkányból >.> Már amíg azok szét nem esnek >.>

Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Anatole (Sebzés: 77, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Hinari (Sebzés: 42, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak

Életek
Vérnyúl #1 - teljes HP
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - teljes HP
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 110 HP, 20 Páncél
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Kazuma következik.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kazuma Kedd Feb. 11 2014, 23:38

Végül a második adag se jelentett komoly kihívást és haladhattunk még beljebb és vajon mit találtunk? Hát persze hogy még több patkányt. Jobban illene erre a helyre a „Patkánylyuk” elnevezés, mint a „Villámló Barlang”. Csak ketten voltak így nem is fárasztottam magam hanem hagytam hogy Szo és a sárkányos srác intézzék el őket. Lehet nem ártana megfontolni, hogy még most keressünk egy nehezebb kazamatát, bár amilyen mélyre nyomultunk már nem érné meg visszafordulni.
Aztán miután széthullott a maradék kettő is gyorsítottam kicsit a lépteimen. Szo mellett elhaladva kicsit megveregettem a vállát és ismét a csapat élére álltam. Csak pár lépéssel hagyva le a többieket haladtam előre a barlang belseje felé de hamarosan jelzett a hallgatózásom. A furcsa csámcsogás hangjaira kicsit lassítottam és óvatosabban lépkedtem tovább, bár őszintén szólva volt egy olyan érzésem, hogy végül megint csak patkányok lesznek előttünk.
Félig lett csak igazam. Tény hogy volt ott egy-két patkány de már nem voltak épp harcképes állapotban, ahogy az utolsó pixeleik szállingóztak el a levegőbe. Más esetben talán csak legyintenék pár „veszélyesnek” látszó nyúlra, de ezek tényleg veszélyesek lehetnek. A patkányoknál mindenesetre biztos erősebbek így azt hiszem a továbbiakban, már nem fogom megúszni karcolás nélkül. Becéloztam az első nyulat és megrohantam. Ideje kideríteni, hogy ők vajon mennyivel is tudnak többet a patkányoknál.

//2x31 sebzés az 1. nyúlra///
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal304/2100Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 11 2014, 23:38

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Feb. 11 2014, 23:48

Kazuma ezúttal sem hazudtolja meg magát mint "leggyorsabb árnyharcos", ereje viszont ezúttal nem elég ahhoz, hogy rögvest végezzen áldozatával. A vérnyúl és egyik társa fenyegetően nekiugrik a torkának.
A másik kettő még figyel, de készülnek az ugrásra. Most kéne bevetni az Antióchiai Szent Kézigránátot, szerintem Suspect

A két Vérnyúl 20-at sebez Kazumára.

Életek

Vérnyúl #1 - -62 HP (zöld)
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - teljes HP
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 110 HP
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Anatole következik.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 12 2014, 18:40

- Biztos lehetsz benne pöttöm lekváros fánkom, hogy maximálisan ki foglak engesztelni - kacsintok oda Mirikának egy lehengerlő vigyorral.
Szőrös, bozontos, lógó fülő, cukimuki (? Suspect) tapsi-hapsi, nyulambulamok. Nah mi van, feltámadtatok pixeleitekből, miután kiüldöztünk benneteket Torubana városból!? Razz Na de várjunk csak... mi is pontosan a vérnyúl? Zombi-e egyáltalán? Ha a vérfarkasból indulok ki, akkor teliholdkor emberből átalakuló vérszomjas nyúl? Suspect Tulajdonképpen minek is gondolkozom én ilyen lényegtelen marhaságokon? facepalm
- Kazu, nem vigyáznál kicsit jobban magadra? Most szedegethetem rólad a patkányok után a vérnyulakat is Razz - Aztán már robogok is tovább és egy szökkenéssel máris a megsebzett nyúl előtt termek. Na lássuk bírod-e Anatole "Nyúlvadász" Saito pörölyének sújtását? Twisted Evil

1. vérnyúl támadva, teszteljük mennyi HP-ja van
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal10/5000Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 12 2014, 18:40

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 12 2014, 20:04

Anatole brutális, harcias ereje sem elég a nyuszinak :suspect:Szívósak, mint a fene atyja. Ezen kívül a második kettő is vicsorogva beleveti magát a harcba, ráakaszkodva a fura szakállú Falánk egyénre.

A két Vérnyúl 20-at sebez Kazumára, a másik kettő pedig ugyanennyit Anatole-ra.

Életek

Vérnyúl #1 - -139 HP (narancssárga) (1 seb)
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - teljes HP
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 130 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 45 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Hinari következik.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 12 2014, 20:42


Vérnyulak \o/ Végre-végre-végre! Nem, egyáltalán nem tudtam, mégis mi lehet az oka annak, hogy így reagáltam rájuk… vagyis de, egy halvány sejtésem persze volt, s ahogy a többiek már rájuk is vetették magukat, és csöndben izzítottam a Katanát, a nyulak és az a bizonyos nyúl közötti különbségeket nézegetve.
- Ezekből legalább nem áll ki lánc, mint annak a sírós kislánynak a petjéből – kommentáltam a következtetéseimet, hangosan kimondva a szavakat, s a felismerés, hogy bár magamban szerettem volna, mégis mindenki hallotta, nem tudott különösképpen felizgatni. Csak a vállamat vontam meg, úgy szemeltem ki magamnak a csapzott álltatot, és próbáltam minél töbet sebezni belé: miután a dög túlélte Anat támadását, nem hittem, hogy el tudom pusztítani, de azért bíztam benne. Hogy tudat alatt ezt revansnak vettem-e? Ó dehogyis… nem, egyáltalán nem, hát persze hogy nem… Rolling Eyes
- Switch Kazuma! – kiáltottam a támadás után, hiszen a fiú nem állt túl jól életpontilag, még a végén abbamaradt volna a Katana vörös villogása, ezt pedig ugye nem akartuk. No


Támadás egyeskére. Leváltottam Kazut.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal29686/10100Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 12 2014, 20:42

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 12 2014, 20:46

Na végre \o/ Egyel kevesebb édibédi nyulambulam néz veletek farkas... nyúlszemet.

Switch sikeres, kettes nyulacska Hinarira ugrik át (10 sebzés), a másik kettő továbbra is Anatot szekírozza (20 sebzés).

Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Anatole (Sebzés: 77, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Hinari (Sebzés: 42, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - teljes HP
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 110 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 35 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Mirika következik.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 12 2014, 21:34

Hát ez siralmas, csak Szophienak tűnt fel, hogy kérdeztem valamit :(Na jó, Anatnak is, csak ő azt a felét ragadta meg a mondanivalómnak, amire nem vártam választ. Cöhh, ha azt hiszi, olyan könnyen kiengesztelhet, téved :arrogant:Szerintem azt se vágja, miért vagyok morcos :roll:Na mindegy, gyerünk tovább, Petert elkönyveltem túl félénknek, hogy kifejezze a véleményét, Kazuma no comment, Hinari meg gondolom túlságosan belemerült a harcba, vagy mi. Gőzöm sincs, miről hadovált a nyulakkal kapcsolatb- Nyuszik *3* De édes kis nyuszikák *3* Awww, hogy fogom én ezeket bántani? :/
- Ez szemétség, cuki állatkákat ellenfélnek programozni >.> - morogtam, majd megráztam a fejem - Csökkentsük a nyomást Anaton! És ne gyógyítsátok, amíg látjátok körülötte azt a burkot :3 - reméltem, hogy most többen fognak rám figyelni, ugyanis beizzítottam az időhúzó képességemet. Fáradtnak tűnt a csapat, nem sok jót sejtettem a következő percekre. Stramm lények voltak ezek a nyuszik Rolling Eyes
 
// 2x34-et sebző támadás a #3-as nyúlra, ha 5 vagy 6 a dobás, további +10 sebzés. Képességpróba Anaton, ha sikerül, a nyulak sebzése gyógyít rajta három kiskörig, ő pedig ezalatt nem támadhat, és ha gyógyítja valaki, attól sebződik //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal11225/10500Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 12 2014, 21:34

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.