Céh épület mögötti kert utáni terület

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

default Re: Céh épület mögötti kert utáni terület

Témanyitás by Hinari on Vas. Ápr. 28 2019, 19:44

- Igen - feleltem magam is jókedvűen a srácra, hiszen ha Sillel ők ketten nagyon jóban vannak, a közös céh ezen csak erősíteni fog - Olyan sokan nem vagyunk... - fűztem aztán tovább a szót és egyszerre tűnődtem el és lettem halkabb is: vajon csak én zárkózom el az új tagok elől, vagy tényleg kevesebben csatlakoznának mostanság? - Nem tudom, kiket ismersz hallomásból, de RenAi és Yuuki karácsonykor kijutottak - folytattam végül - Aztán ott van Silence, Alex, Hime, Jeanie...
- Meg igen, Ozi is - bólintottam Leo közbeszólására - Mi történt? - vontam fel kérdőn a tekintetem, miután láttam az arcát és ő maga is kimondta szavakkal is - Az utóbbi időben nagyon magába fordult, de amúgy rendes srác - mosolyodtam el aztán és biztattam, hogy mesélje el a dolgokat: szinte biztos voltam benne, hogy csak egy félreértés van a dolog mögött, amit, ha már Leo is céhtag, mindenképpen helyre akartam hozni. Még mielőtt bármi nemtetszés is elmélyülne kettejük között.
A kérdésére pedig csupán rámosolyogtam:
- Nos, szívesen - bólintottam rá - Azt hiszem, a főtéren lévő npc-től kell kérni, ugye? - néztem el az említett irány felé - Ha gondolod... most nincs semmi dolgom - tettem aztán hozzá, még mielőtt úgy döntene, halasszuk máskorra a dolgot: ha nem együtt megyünk, később furcsán venné ki magát, ha nem egyedül érkeznék, úgy pedig még egy pillanatig sem akartam maradni annyi ember között. Még úgy sem, hogy a teleportációval séta nélkül oda lehet jutni, mert ha esetleg késne... és belőle azért kinézem... szóval ha késne, egymagam kellene rá várnom. Úgy pedig nem szeretnék. Semmi esetre sem.

Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.

Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 3756

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Céh épület mögötti kert utáni terület - Page 5 Vo36oi14712/10100Céh épület mögötti kert utáni terület - Page 5 2yjvlht  (14712/10100)
Céh: Justice League

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Leonard on Szer. Jún. 12 2019, 12:44

Leo csak hümmögött az elhangzott nevek alapján. Egyik-másikról hallott is már, néhánynál határozott kép villant fel emlékezetében, néha pedig csak halovány képek kergették egymást kocsmai beszélgetésekről és mendemondákról. Az ittléte alatt rengeteg játékosról hallott már, főleg a híresebbekről, és mindenkiről, aki valaha volt már bossharcokon. Emlékezett rá, hogy RenAi legendás support volt. Valahol bánta, hogy kiléptették, így már nem tud vele beszélgetni. Még mélyebben viszont örült neki, hogy a lány már odahaza lehet. Már ha haza akart menni egyáltalán. Mert ő, Leo, soha nem akar kilépni, nem akar többé visszamenni a kerekesszékbe, az biztos. Ha kiléptetnék, megtalálná a módját, hogy visszajöjjön. Neki már itt van az élete.
- Áh, hát.. - vakargatta meg a fejét, miközben az Ozirisszal való közös találkozásokra gondolt. - Először csak azért nem kedvelt gondolom, mert vörös az indikátorom. Folyamatosan ellenezte minden ötletemet, meg gyanakvó volt, de hát ezzel nincs semmi baj, megszoktam már - vont vállat a fiú. - Végül is eszes dolog részéről így vélekedni, bár nem értettem meg, hogy a nyilvánvaló tények ellenére miért volt mindvégig távolságtartó és bunkó. Vagyis - folytatta bizonytalanul - asszem' az próbált lenni a maga módján. Nem nagyon jutottunk közös nevezőre azon a küldetésen. Második találkozásunknál pedig úgy jött el hozzánk, mint egy lány. Valami volt nőjének álcázta magát, vagy mit magyarázott Szophie. Szóval az volt a lényeg, hogy éppen egy nehéz szituációban voltunk, és talán figyeltek is minket, szóval furán jött volna ki, ha egy nő csak így beállít, aztán elmegy. Úgyhogy a legjobb ötletnek azt tartottam, ha eljátsszuk, hogy az a hölgy nem csak beszélgetni jött, hanem másért. Úgy tűnt, Ozirisznak nem tetszett az álcázós ötletem - magyarázta el a szituációt, már amennyire emlékezett rá, meg amit fel sikerült fognia a számára homályos történésekből. Bár arról még mindig fogalma sem volt, miért volt ez az egész olyan sértő, és továbbra is inkább az indikátorát hibáztatta a dologért.
- Gondolom az sem fog segíteni, hogy visszazöldültem, mert már tudja rólam, hogy vörös voltam - mutatott aztán a feje fölé, és elhúzta a száját. Nem annyira örült neki, hogy viszály volt közte és egy céhtag között, de nem nagyon tudott mit kezdeni a dologgal jelenleg.
- Igen, attól - bólintott. - Akkor esetleg el tudnánk menni most is? Induljunk! - lelkesült fel aztán Leo, majd Hinarira nézett. A kérdés ott volt a tekintetében; gyalog vagy kristállyal?

Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 276

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Céh épület mögötti kert utáni terület - Page 5 Vo36oi3327/3500Céh épület mögötti kert utáni terület - Page 5 2yjvlht  (3327/3500)

Témanyitás by Hinari on Szomb. Jún. 15 2019, 13:05

Ahogy így hallgattam Leot, egyre inkább az az érzésem volt, hogy mégsem olyan egyszerű félreértésről van szó, mint amire eddig gondoltam. A vörös indikátorosság kérdésében mondjuk valószínű én se reagáltam volna barátságosan, de jól tudjuk, hogy bőven vannak olyanok, akik nem tehetnek róla. Az első látásra való beskatulyázással pedig nem értek egyet és céhtársaimnak sem kéne alkalmazni, és ez, nos... Szophietól független. Talán.
Illetve talán nem.
Megráztam a fejem. Végülis mindegy volt.
- Nem tudom, kinek álcázta magát, de az egyik barátnőjét egy vörös indikátoros ölte meg - sóhajtottam - Ozirisz nem tudta megmenteni - néztem fel az égre és jutott eszembe az a beszélgetés - Egyszóval ha pont ővele történt az álcázós incidens, valószínű egyszerre boríthatta ki az indikátorod és a tény - néztem aztán rá a srácra és töprengtem el.
- Kérlek ne hibáztasd érte. Szerintem még... mindig nem tudta feldolgozni - mosolyogtam aztán rá a fiúra kérőn, hogyha másért nem is, hát miattam próbálja nem magára venni. Márha magára vette egyáltalán, mert ezt nem igazán tudtam megállapítani a stílusáról - Igen, menjünk most - bólintottam aztán a kérdésére és elővettem a teleportkristályom.
- Egyébként... később majd mit szólnál hozzá, ha hárman összeülnénk és segítenék tisztázni? Nem szeretnék ebből céhen belüli konfliktust - fordultam még Leo felé, majd felemeltem a kristályt és vele együtt mondtam ki a szavakat:
- Teleport, Kezdetek Városa!
Ha én már nem növelhetem a szintem, itt az ideje, hogy mást segítsek benne. Valakit, aki már régóta megérdemli az újrakezdést és a segítséget... és nem fog a szemem előtt meghalni.

Köszi a játékot!
Választott jutalom: 5x Kis Tövisgyökér
Az akaito miatt 50 arany is jár nekem (Leonak pedig 10 exp).

Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.

Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 3756

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Céh épület mögötti kert utáni terület - Page 5 Vo36oi14712/10100Céh épület mögötti kert utáni terület - Page 5 2yjvlht  (14712/10100)

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére