Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En-chan vezér vs Ren (1/5)

3 posters

Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 17 2014, 23:25

Veeeeh… nem sok izgalom van a mostani életemben, itt Aincradban… de tényleg nem. A legutolsó boss is, amit szétszedtünk, még az is gyengus volt, semmi extra, csak lehuzigált minket a föld alá, de pont ez lett a veszte. Sosem hittem volna, hogy valaha visszasírom a tízedik bossnál átélt izgalmakat. Na, az volt valami, a sok szakasz, meg a kiburkolásuk, hehe… Azóta sem volt ehhez fogható, de remélem lesz, mert ha nem… hát… én már csak azért fogok a bossra járni, hogy szundizzak egyet és kicsit megmozgassam Reginald-ot…  
Éppen az utcákat járjuk ketten, nézelődünk, sóhajtozunk, meg miegymás… nem tuti ez a dolog. Természetesen megállunk egy-két cukrászdánál, hogy feltöltsük a készleteinket édességből, mert én is szeretem, Regi meg már nem is hajlandó mást megenni a kedvenc nasiján kívül, olyan, mint egy rossz gyerek, aki nutellán él.
Ezek után rendre bejárjuk az arénákat, hátha látunk valami számunkra kedvező dolgot, történést, esetleg egy feltörekvő, ígéretes player-t, akiről eddig nem hallottam, de semmi. Csak a szokásos szeméttel van tele az egész…. pfejj.
~ Hívjuk ki mindet egyszerre ~.~ ~ ad egy ötletet Reginald, mikor az arénában küzdő és várakozó figurákat méregetjük. Maga az ötlet nem rossz, de nem tudjuk kivitelezni, mert…
- Lehetetlen… nem állnának ki ellenünk – magyarázom el a petemnek. Túl sokan ismernek már minket, és az átlagember természete olyan, hogy nem megy bele önszántából egy vesztes csatába. Nos, nem hibáztathatom őket. Azok, akik nem tűnnek ki semmiben, már csak ilyenek.
~ Boss van?
- Boss most nincs
~ De gáááz… >.< Akkor én léptem…. csá! ~ Azzal felreppen és itt hagy egyedül. Nem szándékozik velem unatkozni, inkább repülget és más embereket bosszant szerte a városban. Neki még rengeteg újdonság van ezen a világon, tekintve, hogy még pici volt, folyton csak velem lógott…. most meg csak úgy… lóg -.-  De én mit csináljak? Menjek haza, feküdjek le, napozzak, csajozzak, egyek, igyam le magam? Nemtom, fogalmam sincs…
Céltalanul járkálok tovább, mikor elhaladok egy céhház mellett. Ez a WR házacskája, ha jól nézem… hmmm… megpróbáljam? Miért is ne? Nem veszíthetek semmit sem.  Odamegyek az ajtóhoz/kapuhoz és dörömbölök rajta, vagy csöngetek, ha az is van Rolling Eyes
- Hoooooi!!!  Van itthon valakiiii?! En-chaaaan, gyere ki játszaniiiiii!!!!
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal6382/6500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Enheriel Kedd Jan. 21 2014, 17:17

Igen unalmas volt a mai nap. Sehol egy küldetés, mob vagy boss, vagy valamilyen program. A szobámban, az íróasztalon írogattam a céhen belüli teendőket mindenkinek.
- Te is unatkozol Villámlás?
- Igen. - Először azt vetette fel, hogy mi lenne, ha arénáznánk. De ott csak kezdők jártak, az volt a baj. Aztán jött a mob vadászat gondolata, de rájöttünk, hogy azt is egy hamar megunnánk. Persze se küldetés, se boss nem volt jelenleg, ahova menni tudnánk. Úgyhogy Villámlás csalódottan feküdt vissza abba a kutyakosárba, ahol aludni szokott. Én folytattam az írást. Éppen egy fontos levelet írtam egy céh vezetőnek, hogy legyünk szövetségesek, mikor is üvöltés hallatszott ajtódörömböléssel párosítva:
- Hoooooi!!!  Van itthon valakiiii?! En-chaaaan, gyere ki játszaniiiiii!!!! - úgy megijedtem, hogy a levél egész tartalmát töröltem véletlenül, Villámlás meg kiesett a kosarából.
- Ki ez a barbár?! - kérdezte idegesen villámlás, hiszen a főkaput dörömbölték ezerrel. Én is tudni akartam, ezért kinéztem az ablakon. Te jó ég, hiszen ez Ryuninji Ren, a Top 10 3.-ja, aki állítólag a legnagyobb irányítással rendelkezik, és még énekes is! Mit akar egy a frontharcos tőlem? Párbajozni?
- Lemenjünk? Úgy látszik kell ennek a szőkének egy alapos etikettre való tanítás.
- Lemegyünk. - majd mindketten lementünk és kinyítottam az ajtót.
- Üdv Ren. - köszöntem neki. - Egyrészt nem tudsz kurltúráltan kopogni? Másrészt meg mit akarsz te játszani? Párbajt? - kedvesen kérdeztem tőle. Villámlásnak az nem tetszett, hogy nincs vele Reginald. Azt gondolta, hogy talán elbújt, hogy lesből támadjon a párbaj alatt, bár állítólag Ren nem igen tudja kontrollálni a lassan már teljesen kifejlett főnixet. Talán unatkozott és elrepült valami szórakozást találni.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal3453/3500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 25 2014, 00:20

Unalmamban elsétáltam az egyik céhház előtt és hírtelen ötlettől vezérelve bekiabáltam a vezérnek, aki En-chan. Annyira azért nem ismerem a csajt, a bossokon kívül egyszer, ha találkoztam vele, és abból sem emlékszem valami sokra. Bizonyára mással voltam elfoglalva, vagy ilyesmi Rolling Eyes
A dörömbölésem, hozzáteszem, nagyon is szolid volt, megteszi a hatását és az ajtó pár percen belül kinyílik és ott áll a szemem előtt En-chan és a kis petje,  aminek a nevére már nem is emlékszem Rolling Eyes
Mielőtt azonban köszönhetnék neki, kérdőre von, hogy nem tudok kulturáltan kopogni…  Ezt kikérem magamnak, ez nagyon is kulturált volt, inkább neki kellene áradoznia, hogy én, a Ren csak így, személyesen megjelenjek az ajtaja előtt és bekiabáljak neki. Nem sokan részesülnek ekkora kiváltságban, erre ezt kapom… arcátlanság ˇ^ˇ
- Akkor szereltess valami csengőfélét a kalyibád ajtajára, mert így máshogy nem lehet a bent lévők tudtára adni, hogy van itt valaki ˇ^ˇ- és ez így is van… hogyan csináljam másképp? Füstjelekkel, vagy galambposta?  
- Párbajt? Hmmmm…. ez nem is rossz ötlet – persze, hogy nem… eredetileg is valami hasonló dolog fordult meg a fejemben,  mikor totál illedelmesen bekopogtam, bekiabáltam.
Így, hogy ő hozakodott elő vele, már sínen vagyok… remélnem nem olyan, mint a többi, aki inkább nem vállalja be a párbajt, holott lenne legalább egy fél százalék esélye ellenem, hanem csak  sietve lelép… Nem… ő egy céhvezér, tuti nem olyan gyenge mint azok, hehe…  már alig várom.. Egyből el is mosolyodom…
- Ha már így felhoztad, akkor párbajozzunk… céhvezér vagy, idomár meg minden, én unatkozom amúgy is….  de a peted miért ilyen pici? – kérdezem… azt tudom, hogy miért ekkora a mérete… azért, mert még nem fejlődött… miért nem fejlődött?? :O  Vagy lehet, hogy valami képi miatt ilyen pici, vagy a … mi ez? Griff?? Azok ekkorák maradnak és csak a mesékben nagyok? :O Végül is a HP-ban a kifejlett főnix sem nagyobb egy keselyűnél, Reginald meg van akkora, mint én Rolling Eyes
- Mindegy… párbajozzunk és kész \o/
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal6382/6500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Enheriel Szomb. Jan. 25 2014, 18:24

Ren megjegyezte, hogy csengőt kell rá szerelni, mert így nem hallja meg senki, ha jönnének. Villámlás már morgott, de még visszafogta magát. A párbaj ötlete tetszett neki. Egyből rájöttem, hogy azért jött, mert ő is unatkozott rendesen! Állítólag sokkal erősebb, de nem érdekelt, legalább gyakorlok egyet. Majd megkérdezte, hogy Villámlás miért ilyen pici még mindig.
- Mert még nem nőtt meg.
- És a nevem Villámlás te öntelt majom! - förmedt rá, mert nem tetszett neki, hogy csak úgy lepetezzék. Tény, hogy némelyik ki nem állhatja, ha egyszerűen petnek nevezik őket. Volt olyan, hogy egy srác nem volt hajlandó a nevén szólítani a barátnője petjét, mert hogy nem élőlény, mire a pet megtépte, emiatt meg még a srác dobta a lányt. Bár hogy utána a lány mit csinált a fiúval, azt inkább nem is mondom... bizonyára Ren-nek nem tetszett, hogy majomnak nevezték, még ha onnan is származik. Viszont észrevettem, hogy nincs vele a főnixe, Reginald. Érdekes, pedig úgy tudom, hogy már rég nőtt, és már akkora állítólag, mint Ren.
- Hol van Reginald? Szabadnapon van vagy beteg? - remélem nem hagyta el Ren-t valami miatt, ahogy engemet Villámlás akkor. De lehet, hogy csak ő is unatkozott, és úgy döntött, hogy *kuncog* keres egy főnixlányt, akinek boldogan udvarolhat.^^ Ren-nek sem ártana egy, hogy megnevelje alaposan, bár elképzeltem, hogy Villámlásnak is lesz egy párja, meg néhány aranyos, pihés tollú fiókája, akik boldogan csiripelnek a fészekben, és játszanak egymással, vagy a szüleikhez bújva csicsikálnak. Aaaw, annyira tündériek lennének, mint Villámlás, mikor kikelt a tojásból, és rám nézett a nagy szemeivel.^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal3453/3500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 26 2014, 14:26

Kicsit furcsállom, hogy En-chan kisállata még mindig nagyon picike. Pedig Reginald már az hmmm….
- Aha, értem… De miért nem nőtt még meg? :O teszek fel egy újabb kérdést. Érdekel, mert az én petem egyik napról a másikra megnőtt. Ráadásul nem csak nagyobb lett, de szemtelenebb, akaratosabb és iszonyatosan nagyképű. Arról nem is beszélve, hogy néha nem hallgat rám… egyszerűen semmibe veszi a tanácsaimat, parancsaimat.  Szerencsémre eddig fontos helyzetekben nem fordult még elő, de ami késik nem biztos, hogy múlik is. Ezért kell valahogy majd megnevelnem… igaz, már jobban bírok vele, mint átalakulását követő napokban.
- o.O – nah, nézzenek oda. A lány petje is nagyon pofátlan… Jót nevetnék azon, ha a gazdájával szemben lenne ilyen, na de velem? :O Úgy tűnik nem tudja, hogy kivel beszél ez a kis szemtelen… hehehe, majd jól megkapja magáét… azért mondjuk remélem, hogy van mire így arcoskodnia Suspect
Mosolyogva leguggolok a minipethez, és ha hagyja megsimogatom a buksiját.
- Csőröd lapos, mert megsütlek, megeszlek! – mondom mindezt full vidáman…. harag nélkül… én csupán tényeket közlök, nem fenyegetek… csak egy picit :roll:Ezután felegyenesedem és nyújtózkodok egyet…
- Regi? Ő a közelben ténfereg… felfedezi a várost és a benne élőket… vagy inkább bosszantja őket, nem tudom… végtére is az ő dolga, hogy mit csinál szabadidejében – isten ments, hogy kísérgessem naphosszat é hallgassam a hülyeségeit, meg a nagy dumáját, vagy veszekedjek vele. Jah, az utóbbi sokkal valószínűbb. Csak hívnom kell és mérgelődve megérkezik, na meg persze ha éhes… akkor is előbukkan, sokszor elég tréé helyzetben zavar meg, amikor nem kellene…. ilyenkor addig nem nyugszik,  míg nem kap valami fincsi nassolnivalót  -.-
- Na de párbajozzunk \o/ Csak hol? Itt kint? Bent nálatok? Nekem mindegy, csak kezdjük \o/  - úgy tűnhetek, mint egy gyerek, aki alig várja, hogy felüljön a hullámvasútra…. pedig nem, csak nah, én is akarok már egy kis szórakozást \o/
- En-chan, remélem erős vagy   \o/ Kezdjük, kezdjük \o/ - türelmetlenkedem, hehe
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal6382/6500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Enheriel Hétf. Jan. 27 2014, 20:46

Megkérdezte, hogy miért nem nőtt még meg Villámlás.
- Nem tudom. - ennyit tudtam mondani neki. Ami a lemajmozást illeti, egyszerűen azt mondta a petemnek, miközben megsimogatta, hogy maradjon csöndben, vagy megeszi sülve. Villámlás már a karmaival tépte szét az arcát képzeletben, legalábbis már sokkal idegesebb lett a fiú látványától. Úgy tűnik nem éppen szimpatikus neki elsőre. Ami Reginald-ot illeti, ő a közelben ténfereg állítólag. Látom nevelési problémái vannak vele. Vagy Reginald egyszerűen önállósodott. Szerintem az utóbbi, mert a főnixnek több esze van, mint a gazdájának. Az a Ren azért gondolhatna arra, hogy nem fogok egyedül harcolni egy nálam erősebbel. Remélem a petje nem fog megjelenni, és beleszólni a harcunkban, mert akkor nagy bajban leszek. Akkor még kettőnk ereje sem lenne elég, mert lehet, hogy az egyiket legyőzzük, de a másik simán elver minket. A párbajt alig várta a fiú, egyből látszódva ebből, hogy türelmetlen, ami talán az előnyünkre várhat.
- Nyugalom! Az udvaron harcoljunk, mivel nem szívesen akarom, hogy be gyere, bizonyos okok miatt. - még csak az hiányozna, hogy valami eltűnne a trófeateremből, még ha az egyik csak egy kép. Villámlás is nyugodtabban tud majd Ren arcának széttépésére koncentrálni. El is vezettem az udvarba, amihez külön kapu vezetett. Elég nagy volt, így tudunk harcolni.
- Lehet annyi feltételem, hogy ha visszajön a főnixed, nem szól bele a csatába? Hisz elvileg egyedül is el tudnál bánni kettőnkkel... - mondtam neki hízelegve, hogy belemenjen a dologba, hisz akkora az egója, mint egy víziló feneke. Így fél százalék esélyünk van a győzelemre.
- Gondolom fél életes legyen a párbaj.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal3453/3500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 28 2014, 18:11

Engem tényleg nagyon érdekel, hogy a nagyszájú pet miért nem fejlődött még, Reginald, a másik nagyszájú meg miért igen? Van ennek valami rendszere a szinteken kívül vagy mi? Suspect
En-chan csak annyit felel, hogy nem tudja…. ej, ezzel nem jutunk előrébb ebben a témában, de ez van, ezt kell szeretni. Túlzottan nem fontos téma, csupán érdekel, hogy mi miatt fejlődnek még ezek a picik. Hagyjuk a témát, nem érdemes tovább társalogni róla. ennél sokkal fontosabb dolgunk van… bizony. Egy párbaj… egy unaloműző párbaj \o/ Laza csihi-puhi egy céhvezérrel \o/ A céhek vezetői erősek, mert vezetni kell a többit, így azoknál elvileg erősebbek, mármint a tagjaiknál.
- Ez hogy értsem En-chan? Suspect – kérdezem… nagyon remélem, hogy nem sértegetni akar… ha rá akarnék mászni a csajra, akkor már rég rajta lennék, az tuti.
- Nem kell félned En-chan! Egyelőre nem szándékozom lefeküdni veled. Mindent a maga idejében, mondjuk a párbaj után? – Azt hiszem ezzel minden kétséget elűzök, afelől, hogy bármiféle hátsószándékom lenne azzal, hogy megemlítettem a céhházban való párbajozást. Nekem teljesen mindegy, hogy hol lesz a fight, nem nagyon izgat . Köhömm… bár a kufirc helyszíne se szokott izgatni, szóval… Rolling Eyes
Követem a lányt, nem nagyon nézek körbe, gondolom olyan épület, mint a többi, csak kicsit más :roll:Félszemmel mindig arra a modortalan petre sandítok. Könnyen eltudom róla képzelni, hogy valami rosszban sántikál… ilyen téren kicsit hasonlíthat Reginald-ra…. Csak próbálja meg…. megbánja Rolling Eyes
Az udvar elég nagy, pont megfelelő egy jó, átmozgató párbajhoz \o/ Már nincs más hátra, mint elkezdeni… \o/
- Hmmm??? – bevallom kicsit meglep ez a feltétel, amit kér tőlem. Idomár vagyok, de a harcban ne használjam a petem? :O Ilyet még soha senki nem kért tőlem… hmmmm…. En-chan ennyivel gyengébb lenne mint én? A top 10-ben nincs benne, de az nem jelent semmit. Az exp-n kívül más is kell az erőhöz. Hmmm….
- Oké Very Happy vágom rá egy pillanatnyi gondolkodás után. Lássuk csak a medvét… vajon legyőznek így? Képesek rá? Kíváncsivá tettek huhúú \o/  
- Nekem édes mindegy – a kihívást elküldöm neki, és amjd ő az elfogadásnál eldönti, hogy milyen párbajt akar…. kezdjük \o/
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal6382/6500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Enheriel Kedd Feb. 04 2014, 17:47

- MI A FENÉT KÉPZELSZ MAGADRÓL TE OCSMÁNY FÉREG?! - Villámlást nagyon feldühítette Ren kijelentése, miszerint le akarok feküdni vele.
- Nem arra céloztam, hanem arra, hogy el ne tűnjön valami, amiért téged lincselnének meg, és mellesleg nekem van egy nálad sokkal jobb barátom. - mondtam neki hűvösen. - Különben is, ki az a hülye liba, aki pont téged akar, amikor vannak olyanok is, akik nem téged képviselnek. - most komolyan, mit képzel ez magáról? Hogy fel tudta magát nyalizni az első tízbe, már minden lánynak ő kell? De hideg zuhanyként érte a feltételem, miszerint Reginald nem szólhat bele. Úgy kellett az egoista arcának.XD de legalább beleegyezett, a párbaj típusa meg édes mindegy volt neki.
- Akkor fél életes lesz. - feleltem neki, majd kihívtam a párbajra. Villámlás harci pózba állt, majd várta, hogy kezdődjön a párbaj. Amikor elindult Villámlás azonnal felrepült, és megkísérelte az arcát megkarmolni, mialatt én oldalról jöttem és onnan próbáltam adni neki egy ütést a botommal, pontosabban a tarkójára, hogy a petem karmai mélyebbre fúródjanak. Tudom, hogy nincs fájdalom, de attól még olyan jó érzés megleckéztetni az ilyen bájgúnár hím sovinisztákat. Összhangban dolgoztam a petemmel, hiszen nem arról szól az idomárság, hogy a petedet elküldöd megöletni magát, miközben társa teát szürcsölget, hanem hogy együttes erővel harcoljanak, mert abban van meg az erejük, amivel még verhetetlenek is lesznek, ha ügyesen harcolnak egymással összhangban. Egy idmár azért nem tudott fejlődni, mert nem volt hajlandó soha segíteni a petjének, akit a végén el is veszített. Bár mondta, hogy egyedül is megoldja akkor, de nem sikerült neki, mivel nem volt olyan ügyes a harcban.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal3453/3500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Feb. 08 2014, 20:22

A szemtelen kis pet kezdi kihúzni a gyufát… először az a beszólás és most? Most meg az, hogy olyasmibe üti bele a csőrét, amibe nem kellene… az ég világon semmi köze hozzá. Nem kell sok, hogy egy az egyben lecsapjam, mint egy bogarat ˇ^ˇ 
Már érzem is… szinte lendül a kezem, amikor En-chan tesz még egy lapáttal a petje gorombaságára. Azért érdekelne, hogy honnan szedte ezt. Még hogy én? Ilyenre vetemednék? Az nem lehetséges.. esélytelen… sosem tenné ilyet… ez hozzám nem méltó cselekedet lenne.
- En-chan!!-  szólítom meg mosolyogva
- Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy efféle módszerekkel élek, de nagy tévedésben élsz. Valószínűleg több vagyonnal rendelkezem, mint az egész céhed együttvéve ˇ^ˇ- tör elő belőlem az egóm is… ez a sértettség hatása ˇ^ˇ Pedig még a nevetséges kérésének is engedtem, hogy a petem nélkül állok ki ellenük.. alapból kettő az egy ellen, és még mellé sérteget. Ezt sajnos nem hagyhatom annyiban. Kénytelen leszek így is elverni őket. Nem hinném, hogy túl nehéz lenne….
- Amúgy meg… En-chan! Most több száz, több ezer lányt hülye libáztál le. Ha ezt megtudják, szerintem neked annyi… - mondom kuncogva. Úgy tűnik ő sem képes meglátni a nyilvánvalót, de ez az ő dolga már, nem az enyém… én készen állok a harca, mióta elküldtem a lánynak a felkérést.
- Hmmm.. így nem tart olyan sokáig a móka, de ha ezt szeretnéd En-chan, legyen – tehát féléletes lesz a párbaj… veeeh.. na mindegy, nincs petem, így nekem sem lesz olyan könnyű dolgom, mint lenni szokott. Kitudja, talán még meg is izzasztanak… vagy mégsem? Suspect
A felkészülési idő hamar eltelik, de bőven elég arra, hogy magamra öltsem harci felszerelésem.  Szokás szerint, nem akarok kezdeni, átengedem nekik a kezdeményezést.. és lám, mozdulnak is, de valami nem stimmel. Lassú.. mind a kettő nagyon lassú, hmmm…  mindegy…. nem csinálok mást, mint egyszerűen leguggolok, hogy a két jó barát egymást támadja meg…. aztán a többi tényleg rajtuk áll.. vagy időben kapcsolnak, hogy mi van, vagy nem. Én most lentről szemlélem a gyors történéseket Rolling Eyes
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal6382/6500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Enheriel Szomb. Feb. 15 2014, 14:59

- Nem érdekel egy csomó pláza cica gondolata, ha van. - jegyeztem meg, mert ezt az egoista nyomit csakis pláza cicák kedvelhetik. De vissza a harchoz: Ren nem olyan hülye, mint gondoltam. Amikor oldalról akartuk megtámadni, ő egyszerűen leguggolt, Villámlás meg kishíján engemet támadt meg, de időben kitért az útból. Én meg megpróbáltam jól arcon rúgni Ren-t, főleg, mert biztos, hogy a szoknyám alá akar nézni. Ezért nem lesz neki barátnője. Soha sem. Villámlás megpróbált hátulról rá támadni, amíg nem figyel, míg én a botommal hasba vágni. Közben figyeltem azért, nehogy visszaérjen a petje, aki szerintem jobb gazdát érdemelne, nem pedig ezt. Próbáltam úgy állni, hogy ne lásson alulról semmit, hisz nem kell hogy hülye gyerek módjára kiüvöltse a világnak, hogy milyen színű van rajtam, vagy azt hazudja, hogy nincs is. Egyáltalán mit keres a front harcosok között, mikor úgy sem csinál semmi hasznosat szerintem, s csak a szerencsének köszönheti, hogy a Top 10-be került. Jeleztem minél észrevétlenebbül Villámlásnak, hogy próbálja meg használni a Villámkarmokat. Az bólintott egyet, majd mikor Ren nem figyelt, megkísérelte használni a képességét. Mivel bizonyára sokkal gyorsabb, mint mi ketten együtt, meg kell próbálni taktikázni, és együttes erővel kijátszani a helyzetet. Meg valahogy ki kellett találni, hogy mi Ren gyenge pontja, és ott rátámadni. Villámlás egy fára szállt le, hogy pihenje kicsit. Nem haragudtam rá ezért, hisz tudtam, hogy azonnal nekiront a fiúnak, ha az valami rosszat mer csinálni ellenem. De akkor nem lesz köszönet, mert akkor Villámlás nagyon dühös tud lenni, és akkor nem szokott kegyelmet adni a szerencsétlennek.

HP: 70/70 (PET: 35/35)
PP: 22/22
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal3453/3500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 02 2014, 21:44

En-chan valami oknál fogva furán viselkedik velem… hmmm… :scratch:Fogalmam sincs, hogy miért teszi ezt, de nem fontos… épp egy párbajt nyomunk, lehet ez frusztrálja ennyire, jelentsen bármit is, ez a szó Rolling Eyes inkább párbajozzunk \o/
- Hmmm scratch Furán beszélsz En-chan… vidéki vagy, :O – érdekel, emrt ez az iménti mondat nekem elég furán hangzik, sosem lehet tudni Suspect
A piti kis támadásukat kivédem… nem esik nehezemre, egy pofátlanul egyszerű mozdulat is elég hozzá, egy szimpla leguggolás CoolÍgy a szemtelen pet majdnem a gazdáját támadja képen…. én pedig csak innen, lentről nézelődöm,  várom a  fejleményeket. Látom a felém közeledő lábat, de nem teszek semmit… az sem biztos, hogy lenne időm félreugrani… felesleges mozdulat lenne a semmiért. legalább megtudom, hogy milyen fából is faragták En-chan-t..
Még egy kicsit rá is bólintok a lábfejecskére az „ütközés” pillanatában.  Szinte meg sem moccanok, annak ellenére, hogy a páncélom egy harmada elfogyott. Érdekes… En-chan sebzése nagyobb, mint az enyém…. lehet, hogy a nyomi kis pet is többet sebez, mint Reginald? Na, majd mindjárt megtudjuk Suspect
Felegyenesedem és várom a kis vakarcs támadását, míg az idomár botját egy laza csuklómozdulattal félreütöm. Azért jóból is megárt a sok és amúgy is a pici van most soron. Majd utána nekem eshet a kiscsaj, ha ennyire szeretné hentai
- o.O Hahh, lebénultam o.O -  hohaaa… ez valamelyikük képessége lehet Suspect Nem is rossz, de vajon meddig tart ez  scratch  Nem láttam, hogy használta volna ezt bosson… ezek szerint lehet, hogy tőlem jobban tart, mint egy bosstól… van is ebben igazság Cool
Támadni nem tudok, sőt, még megmoccanni sem… ekkor toppan be Reginald a semmiből..
~Hoooooi! Segítsek? ~ kérdezi tőlem.. érzem a gúnyt a szavaiból, azt hiszi egyedül nem jutok semmire, de nagyon téved.
- Megoldom egyedül is : arrogant:
~ Biztos? Rolling Eyes
- Biztos -.-’
~ Te tudod Rolling Eyes~ mondja, de nem lép le, hanem itt nézelődik… mindegy... azért nem vagyok teljesen tétlen. Aktiválom egy képességem, minek következtében körülöttem fekete tollacskák hullnak az égből és villámláson egy apró, lilás R betű jelenik meg, pont a szeme között :Cool
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal6382/6500En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 01 2014, 21:38

Ossu!

Kérésre lezárom a párbajt. 40 xp és 100 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_bal0/0En-chan vezér vs Ren  (1/5) Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

En-chan vezér vs Ren  (1/5) Empty Re: En-chan vezér vs Ren (1/5)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.