Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Licht feljegyzései vagy mik?!

Go down

Licht feljegyzései vagy mik?! Empty Licht feljegyzései vagy mik?!

Témanyitás by Licht Hétf. Jan. 13 2014, 21:54

.:Rejtett feljegyzés:.

A napom igen mozgalmas volt, már mint igazából annyit kódorogtam Aincrad területén, mi tagadás sikerül lenulláznom az energiáim,  már alig bírtam emelni a lába és a fejemből is alig láttam ki itt már a kávé sem segített, kénytelen voltam nyugovóra térni. Nos aznap ez nem volt valami szerencsés döntés, hogy miért is, mert egy irtó idióta álom jött a szememre és még jobban kimerített. Nos akkor mondom is mi volt az a debil alom amit láttam.
Nem kezdődött furcsán, jártam keltem egy erdőben, bár igaz egy cukor erdőben, de egy álomban ez kit érdekel, na jó nem nagyon szoktam ilyenekkel álmodni, de néha meg esik. Hirtelen eper illatot éreztem, szeretem az epres dolgokat és magát az epret is így követtem az illatot, ami egyre inkább kivezetett a cukor erdőből. Közben valami morgásra lettem figyelmes a hang irányba fordultam és egy macit láttam aki beszorult két fa közé, oda rohantam és segítettem neki kikászálódni a fák közül, majd folytattam az utam, de a maci követett az utamon, bár tisztes távolból. Kiértem a cukor erdőből és bár még sok édes illat próbál férre vezetni, de eljutottam a célomhoz az eper illat forrásához ami nem más volt mint az Eperfolyó, ahol egy pici paci legelészett és kortyolt nagyokat az Eperfolyóból. Eleinte itt sem volt semmi gond a maci is oda ment inni a folyóhoz egy ideig jó ízűen kortyolta a nedüt, majd hirtelen megtámadta a pici pacit, majd elkezdett rajta nyamogni, szó szerint elkezdte megenni a maci a pacit. ~ A macik esznek pacit? Nem igazán tudok ilyenről, bár ezek szerint most igen.~ E közben a folyón úszógumin ereszkedett le a jeti egy naciba. A pici paci elszedte a jeti naciját miközben haláltusát vívott a macival. A levegőben arra szállt egy nejlon zacsi amit elcsípett a naci. Közben a maci teljesen végzett a pacival és többé nem volt pici paci, a jeti morcosan vissza vette a nacit és leszidta a macit. Közben én ez mi a frász tekintettel figyeltem az eseményeket, majd mikor a maci megindult felém és hapcizott felébredtem és teljes révültben volt olyan egy-két percen keresztül. Teljesen felzaklatott a dolog, nem tudtam elhinni, hogy lehet ekkor idióta, hogy ilyesmit álmodjak és egyel talán, hogy jött össze ilyesmi, na mindegy annyi biztos, hogy nincs több éjszakai nasi. Amint teljesen helyre rázódtam az álmomból elindultam a legközelebbi fogadóba falni valamit és vagy két bögre kávé után sikerült teljesen helyre rázódnom és arra jutottam,hogy ezt nem mesélem el senki se, minél hamarabb a feledés homályába akarom ezt tudni.

//Na ördög kijátszva, nekem ez jött le a feladatból. Very Happy//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_bal10/500Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Licht feljegyzései vagy mik?! Empty Re: Licht feljegyzései vagy mik?!

Témanyitás by Licht Szer. Jan. 15 2014, 13:19

.:Indikátor állapot feljegyzés "1.rész":.

Kinek miért és mitől változik az indikátorának színe azt nem tudom, na jó tisztába vagyok vele, de mindenki maga dönti el. A lényeg, hogy az enyém miért is sárga jelenleg, nos igen bérgyíkos céh tagja vagyok, de attól nem fogok neki esni és kinyírni valakit csak, hogy vörös indikátort kapja, ahhoz nagyon nyomós és jó indok kell, mármint számomra. A jelenlegi állapotom is csak a céh vezér miatt van, folyamatosan nyaggatott, hogy itt lenne az ideje, hogy végre vörös indikátorom legyen, legalább sárga, ha nem is ölök meg akárkit. Nos igen először pont a nyaggatása miatt kaptam sárga indikátort, meg kapott egy nagyot fejére tőle, mert untam már a pattogását, bár ez a változás hamar véget ért, szóval ölni nem öltem még meg senkit, de pár jól irányzott ütést kaptak mát tőlem, persze nem csak azért mert pusztán agresszív vagyok csak megérdemelték a halált nem, de egy jól időzített pofont már ige, hogy helyre rázódjon az illető vagy felhívást arra, hogy vegyél vissza magadból mert nem lesz jó vége, ha folytatja mit csinál, bár legtöbbször még mindig Itachi egóját szoktam visszaverni tűrhető keretek közé. Így hát egyre hosszabb időre váltott át az indikátorom sárgára, így egy ideje olyannal rohangálok, így nem vagyok annyira zaklatva az indikátorom miatt és lehet egy ki nyugtom is, de meddig is lehet ezt még csinálni? Erről is kaptam felvilágosítást egy beszélgetés során. Egyik nap kaptam egy üzenete Hazamátol, aki szintén a céh tagja bár a tagokon kívül senki se tudja, elvileg informátor ként ügyködik, de én még nem vettem igénybe ilyesfajta szolgáltatást, de alap dolgokról amivel még nem voltam igazán tisztába néha felvilágosított, így kötöttünk ki egy fogadóba ahol az indikátorom volt a téma.
Beszélgetés egy nagy bögre forró csoki mellet az indikátorok elváltozásáról. Szóval kaptam egy üzenete benne egy helyszínnel, meg annyi szöveggel, hogy beszédem van veled, így felkerekedtem és elindultam, jobb dolgom egyébként sem volt. Amikor oda értem sehol senki, majd egy félórás késés után megjelent Hazama.

-Yo! Hát eljöttél, akkor kezdem is.
-Persze, hogy jöttem, bár nem illik így megvárakoztatni egy hölgyet. Nekünk van csak meg engedve, hogy késsünk és azzal szemben elnézőnek is kell lenni.
-Persze, persze…na de akkor az indikátorod állapotáról lenne szó.
-Hé csak, nem Itachi küldött, hogy beszélj velem arról, hogy miért nem vörös még, én már mondtam az okát.
-Nem,nem…akkor nem is kértem volna, hogy gyere, tudom a válaszod abban az esetben. Itt arról lenne szó, hogy meddig tarthatod ezt az állapotot, ugyanis nem örök életű, egy idő után vörös lesz, még ha nem is ölsz meg senkit.
Meglepett, tehát nem csak gyilkosság után vált át vörösbe, kíváncsivá tett.
-Micsoda? Ezt meg, hogy érted?
-Úgy, hogy bizonyos szint után a sárga indikátor vörösre Szineződik át, ha sokáig tartod ezt az iramot vörösre fog váltani az indikátoros egy idő után.
-Mi? Akkor a rendszer húzza strigulákat vagy mi, és ez esetben ugyanúgy visszafordíthatatlan a dolog?!
-Nem, ha így lesz vörös az indikátorod akkor még visszafordítható zöldre, ha akarod, bár nem megy az olyan egyszerűen, de lehetséges.
-Értem, bár nem hinném, hogy vissza fordítanám a dolgot, előbb-utóbb úgy is vörös lenne. Így legalább nem kell kivégezni senkit és váltás után nyugtom lenne és csak számomra jogos gyilkosságokat kéne elkövetnem.
-Pontosan! Na ennyi lett volna, bár ez nem is olyan nagy infó, de gondoltam szólok róla. Na ennyi is volt, én megyek is. Viszlát!
-Ez gyors volt, na végül is mindegy. Viszlát!
Épphogy kimondtam el is tűnt mint a kámfor. ~ Ege ez a fazon, komolyan eddig nincs egy ép kéz-láb tagunk, na jó lehet, hogy annak számít,de igencsak érdekes alak.~ Én még megültem a beszélgetés után, ettem egy pár sütit, élvezem, hogy a SAO-ba nem kell tartani attól, hogy ránézek a sütit és már plusz kiló, bár a való világba sem túlzottan foglalkoztam vele, na jó ügyeltem rá azért, de ez valamiért a nőkbe van programozva, hogy féljünk a fölös kilóktól. ~ Akkor lehet, hogy következő pofonnál, már át is vált az indikátorom vörösre? Fogalmam sincs, hol járok már, bár igaz, ha vörös indikátorom lesz akkor nem leszel több mint egy amolyan piti bűnöző, de majd alakul, egyszer csak kapok egy értelmes megbízást és akkor, már joggal leszek vörös, de egyelőre még csak sárga indikátorom van. Bár, ha meg dobbantani akarok a céhtől mert, kikészítenek és addig nem ölök meg senkit, akkor meg van lehetőségem még dönteni a dolgok felől.~ Elmélkedtem még magamba, közben nem tudom, hogy mennyi sütit tolta magamba, de eléggé elteltem velük.

//Na kreáltam ide valamit csak, hogy ne az itt esélyes kijátszott ördögök legyenek már itt, meg ha már csináltam ilyen topicot akkor kihasználom.  Rolling Eyes//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_bal10/500Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Licht feljegyzései vagy mik?! Empty Re: Licht feljegyzései vagy mik?!

Témanyitás by Licht Hétf. Márc. 24 2014, 12:39

.:Soha viszontlátásra CC!:.


Na mire is jutottam nem rég, na jó nem is régen, de most született döntés vagy esetleg elhatározás belőle. De mis is olyan fontos, ja igen kilépek a Crazy Cemetery-ből. ~Már épen itt volt az ideje.~
Hogy miért? Mert ideje volt már, nem haladunk egyről a kettőre és egyébként is úgy kerültem ide, hogy fogalmam nem volt róla mit csinálok épp, mármint mibe is ugrok bele. Így még a céhházban lévő szobácskám se rendeztem be valami otthonosra, nem is tetszik, de legalább így nincs sok cuccom amit vihetnék. Na de azért van mit pakolni, bár igaz nagy bejelentést még nem tettem, mert sose látom a céhvezért, szóval írtam neki egy szép kérvényt, hogy kilépem, majd bedobom az irodájába, még az lehet ott lesz és még mondani is tudom neki, azért csak van bennem annyi gerinc, hogy ne suttyomba lépjek ki. De most még a pakolás, azért már rá vagyok készülve, tehát így úgy is megyek.
-Üdv Licht-chan! Hát te mit pakolsz?
-Semmi közöd hozzá! De tudod az ajtók nem dísznek vannak és a másik oldalukon szokás kopogni is!
Vágom hozzá a kispárnám, mármint vágnám, ha nem tűnik el az a kígyó…~Vissza se gyere.~
*kop-kop*
-Licht-chan, bejöhetek?
-Nem!
*benyit*
-Ugyan már, most miért vagy ilyen ideges?
-Irritálsz engem. Amúgy meg te alapjáraton idegesítő fazon vagy.
- Amúgy csak nem kilépni készülsz a céhből?
Nézzenek, oda eltalálta és persze, hogy nem érdekli,hogy nem jöhet be bejön és leül az ágyra, hát ilyet…
-De, már egy ideje. De nem azt mondtam, hogy nem jöhetsz be!
-És a kedves céhvezérnek szóltál már? Vagy csak mész egy szó nélkül?
-Még nem szóltam neki. Igazából, nem is szoktam látni, de írtam egy papírost róla. rajta az okokkal meg mindennel, ha nem találkozom vele akkor majd találkozik a papírossal.
-Ohh…
Ez az alak kikészít, most meg elolvassa amit írtam, nem is engedtem meg neki. Miért ilyen idegesítő ez az alak? Miért ilyen minden lében kanál?
-Ki mondta, hogy elolvashatod!!
-Érdekes, de úgy látom neked is szembetűnt az ami nekem is, bár rólam nem is tudni, hogy eltűntem közületek.
-Te is léptél és szó nélkül…Bár, ha szólsz is róla se tudnám, sose vagyok informálva a dolgokról…Mindegy is kopj le, ne idegesíts tovább!
-Én idegesítelek? Mivel?
-Már magával létezéseddel…
-Ohh…Akkor nem is zavarlak tovább, majd máskor. Viszlát!
~Mi az, hogy máskor? Komolyan ez az ipse…De mi van ezek után is lesz kedve boldogítani!? Neeem akarook vele találkozni többet…~
Na, de végeztem ezzel a hatalmas pakolással, akkor keressük meg Itachit vagy dobjuk be neki ezt a papírost, aztán én részemről lerendeztem mindent és léptem is…
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_bal10/500Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Licht feljegyzései vagy mik?! Empty Re: Licht feljegyzései vagy mik?!

Témanyitás by Licht Vas. Május 04 2014, 00:32

.:A kis árva és a rossz hír:.

Mióta kiléptem a céhből ne foglalkoztam az ottaniakkal még a kedvenc párosommal se Lydiával és Dunkellel. Valahogy lefoglaltak dolgaim és nem igazán érdeklődtem felőlük sem. Viszont most idejét éreztem a dolognak rég beszéltem velük, lehet történt velük azóta valami érdekes esetleg fejlődtek valamit, mióta nem láttam őket. Volt tagként tudom merre van a céh ház és Itachi akár örül neki akár nem, né most oda megyek, hogy megnézzem mi újság a párosommal. Amivel viszont ott szembesültem meglepett. Sehol senki, bár amúgy se volt népe céh ez, de most még inkább nincs élet. Valami itt jó nagyot fordult, talán nem ártana néha a híreket lekövetnem…Sehol senki és kicsit le is van robbanva az épület, de nem vészesen csak látszik rajta, hogy egy ideje lakatlan a hely vagy lusták takarítani, nem tudom. Viszont a bútorok szépen szét vannak kapva. Arra emlékezettet mikor kicsit sok időre maradt a kutyám bezárva lakásban és ő unalmában szétszedte a berendezést. Mindenesetre szét nézek kicsit az épületben, hátha rájövök valamire. Jó ideje kóválygok az épületben de sehol senki és semmi. Viszont jó volna tudni mi a helyzet és ez ügyben csak egy személy tud segíteni. Na, de persze mikor kéne az kígyó akkor nem jelenik meg, kénytelen vagyok neki írni egy üzenete.

Üdv Kígyó uraság!

Gyere a Cemetery kastélyhoz! Lenne pár kérdésem és te
biztos, hogy tudsz nekem válaszolni.

Üzenet küldve, még mindig nem hiszem el, hogy önszántamból keresem fel ezt az alakot. Na mindegy is, amíg nem jön kóricálok tovább a céhházban, hátha történik valami. Ahol nem néztem még nagyon szét a hotel rész volt, szóval oda is elkalandoztam. Amit vártam a szobák üresek voltak és zárva volt az ajtajuk is, kivéve egyét, ha jól emlékszem ez volt Lydia szobája. Nem is szenteltem volna olyan nagy figyelmet neki, ha nem hallok zajokat kiszűrődni a szobából. Benyitottam és a kis Dunkel fújt rám a szobából, majd hosszas morgás közepette meresztette rám a kis fogacskáit.
-Hát veled meg mi történ? Lydia merre leledzik?
A kis párduc csak morgott és falhoz simult, közben pedig a hátán égnek álltak a szőrszálai. Valahogy most nem az a kis aranyos szőrgombolyag állt velem szemben és ami még furcsább, hol van Lydia? Még is mi történ itt? Lassan és óvatosan oda mentem Dunklehez majd leguggoltam elé. A kis pöttöm pedig csak morgott és fúlt, miközben összeépült a mögötte lévő fallal.
-Mi baj Dunkel? Nem ismersz meg? Én vagyok az Licht. Lyditá még is hol hagytad?
Közben próbáltam volna megsimogatni, de egy határozott mozdulattal félre lökte a kezem és persze karmol is. Persze csak egy-két pontot vesztettem a páncélomból, nem volt ez egy olyan vészes támadás. Viszont valahogy meg kell nyugtatnom szegénykém, így nem sokra fogunk jutni. Igaz, ötletem sincs miképp kéne, kicsit lenyugtatni az idegeit. Valami történ vele és nem is jól élte meg a dolgot. Majd a kis párduc szemébe néztem elmosolyodtam, majd hírtelen felkaptam az ölembe. Nem a legjobb ötlet volt ez, de miután sikerült úgy ahogy lefognom, már csak azt éreztem ahogyan remeg és persze még mindig intenzív morgást hallat magából.
-Akkor újra kérdezem. Mi történt veled és Lydiát hol hagytad?
A pöttöm párduc felhagyott a morgással végre, de továbbra sem szólt semmit csak erősen belém kapaszkodott és nem engedett. Most már hagyta, hogy simogassam, így nyugtatás ként elkezdtem cirógatni a kis buksiját. Közben azért vártam, hátha add valami választ.
-Üdv Licht-chan!
A hang hallatán kicsit összerezzentem és Dunkel is újfent morgásba kezdett, de legalább már nem rám morgott. Feltápászkodtam a földről közben és közben az öleben tartottam Dunkelt, ilyen állapotban nem akarom elengedni.
-Megijesztettél! Leszokhatnál a hírtelen felbukkanásról!
-Ugyan már. Te voltál az aki ide hívott nem? Mit szeretnél tudni?
-Szerintem ez elég egyértelmű. Mi történt itt?
-Hogy itt? A céh megszünt létezni. A vezér eltűnt, két tag meghalt és egyről ugyanúgy nincs hír mint a vezérről. Bár érdekes, hogy ez szőrgolyó még meg van.
-Dunkel? Ugyan miért érdekes?
-Nos mert a gazdája meghalt és ugye egy pet idomár nélkül elvadul. Szóval csoda, hogy eddig kitartott.
Dunkel befejezte a morgást hirtelen és összehúzta magát. Bár igaz én is eléggé ledöbbentem a hír hallatán. Néhány percig szóhoz sem tudtam jutni.
-Lydia meghalt? Még is mikor? Hogyan?
-Erre én már nem tudom a választ. De az fekete szőrgolyó biztos tudja a válaszokat.
-Dunkel…
-Én se tudom…Mármint tudom a mama meghalt…De nem tudom…
Végre szót is lehetett tőle hallani, de eléggé megvolt zavarodva. Nem tudja ez érdekes, bár lehet csak nem akar róla beszélni, én meg nem firtatom a dolgot. A hír még engem is letaglózott, hisz jóban voltunk és álmomban se hittem volna, hogy egy nap ezt a hírt kell hallanom felőle. Viszont nem szabad összeomlani az élet attól még nem áll meg és itt van még a pöttöm is. Vele is kezdeni kell valamit, ha eddig még nem vadult el.
-Hazama…És, ha netán én lennék a Pöttöm gazdája…akkor megmaradna ilyennek mint most?
-Nem igazán tudom. Talán igen, de a harcokba nem tudnál vele mit kezdeni. Bár most is nyugodt nálad, viszont akkor lehet csak egy gazdi kell neki és marad olyan amilyen.
-Nem is szándékozom harcokra vinni. Egy pet harcban való használatát nem engedné a rendszer. De attól még magamhoz vehetem kis kedvencnek.
-Ahogy gondolod. Ha vállalod a vele járó nyűgöt akkor vidd csak. Hisz senkinek sem kell ez a szőrgolyó. De azért tisztelem a kitartását és a szerencséjét. Hisz eddig a pet tolvajok sem találtak rá és még csak el sem vadult. Viszont nekem most van jobb dolgom is, ha ennyit akartál tudni és nincs több kérdésed, akkor én mennék is…
-Lényegében ez volt az ami érdekelt. Kösz az infót.
-Máskor is szívesen állok majd a rendelkezésedre, addig is viszlát.
El is tűnt rögtön. Na de akkor hagyjuk a kígyót és foglalkozzam inkább a kis párduccal. Eléggé zaklatott szegénykém. De sajna eléggé béna vigasztaló vagyok.
-Nos…Dunkel…Lehet nem ezt kéne most mondanom, de kicsit béna vigasztaló vagyok és most azzal is bajban vagyok, hogy én hova rakjam az érzéseim a hír hallatán…De, ha szeretnéd akkor leszek a gazdid és lakhatsz velem…
Kicsit bizonytalanra sikeredett a mondandóm. Lehet más sírva fakadna a helyemben vagy jobban pátyolgatná a pöttömöt. Nem tudom, annyit tudok, hogy én meg jó vagyok az érzéseim elpalástolásában és nem is szeretek összeomlani a rossz hírektől. Viszont amúgy se roskadhatok össze Dunkelnek most támasz kell és én igen is szeretnék segíteni neki, még akkor is, ha csak egy játék állttal alkotott program is. Lydia sem program ként kezelte én se úgy fogom kezelni. De míg én magamba merengtem, Dunkel eljutott a válasz adásig, ami vissza is rázott ebbe az idősíkba.
-Nem tudom…Lehet jobb lesz nekem, ha mob leszek. Akkor lehet nem fogok emlékezni arra, hogy nem tudtam megvédeni a mamám…De elveszni se akarok…
-Azért mert Lydia…elveszett neked még nem kell. És ahogy mondtam is csak lehet, hogy nem fogsz emlékezni rá, de lehet mob ként is megmaradnak az emlékeid…Plusz kell valaki aki emlékezik Lydiára ebben a játékba és erre a feladatra te vagy a legalkalmasabb, te ismerted a legjobban…
-Én vagyok a legalkalmasabb…Akkor nekem nem kell elveszni, mert akkor a mama jobban elveszik?
-Valami olyasmi…De rajta áll a döntés, ha itt akarsz maradni és mobbá válni akkor nem foglak magammal hurcolni.
-De én nem akarok a mobok közé tartozni. És akkor emlékezni akarok. Lehetsz a gazdám, de csak akkor, ha sose kérdezed meg mi is történt azon a napon.
-Rendben...Megegyeztünk, én nem fogok kérdezni semmit sem.
-Akkor mehetünk?
-Persze mehetünk. Ettől a helytől amúgy is a herótom van, szóval megyünk is innen jó messzire…
A mondatot sem fejeztem be, de már indultam is kifelé az épületből. Majd a fogadóba is vezetett vissza az utam. Ott még kicsit sajátos módon megpróbáltam babusgatni Dunkelt, meg rendet raktam a magam fejében is, bár még nem volt olyan késő, de ezek után a mai napon már nem volt kedvem semmihez sem, szóval a nap hátra lévő részében csak jobban összebarátkoztam a pöttömmel akit a gondjaimba fogadtam.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_bal10/500Licht feljegyzései vagy mik?! Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Licht feljegyzései vagy mik?! Empty Re: Licht feljegyzései vagy mik?!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.