Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tenka

+4
Enheriel
Peter Worker
Kusumi Ayani
Cardinal
8 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 29 2014, 01:02

Mindkét kardcsapás szikrákat hányva karcolja meg a titán csontbőrének felszínét. A lény éktelen haragra gerjedve pofozza odébb Ravent, 15 páncéljától megfosztva a fiút. A másik titán egyelőre csak figyel.

Életpontok:
Csonttitán 1 - teljes élet, -48 páncél
Csonttitán 2 - teljes élet, teljes páncél

Raven - 145 HP, 79 páncél
Peter Worker - 185 HP, 40 páncél
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Peter következik.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Szer. Jan. 29 2014, 09:21

Nem álltunk meg minden lépésnél, hogy figyelmesen körbetekintsünk, azonban sietni se siettük el a lépéseinket, hisz mégis csak egy sötétebb járatban voltunk és kint nem kevés szörnyet jósoltak a számunkra. Vigyáznunk kellett és bár játékként hirdették, úgy tűnt, hogy nem szabadott fél vállról vennünk ezt a menetelést. Kint Victor volt olyan kedves, hogy vezérként mutatott be a többieknek, így hamar meg volt az érzés bennem, hogy mutatnom kellett, hogy mire is voltam, voltunk úgy igazán képesek. Gonosz motivációs próbálkozás volt ez a fiútól, de tény, hogy akarva, vagy akaratlanul, de sikerrel járt, mi az én ösztönzésemet illette.
Egy kanyar, folyosó, majd egy újabb kanyar. A mini térkép felfedezett része egy újabb teremmel bővült a számunkra, ugyanakkor a fogadtatás, a hátborzongató hangok, ordítások hamar fordulásra sarkaltak. Vagyis csak sarkaltak volna, azonban mögöttünk a rácsos ajtó lecsapódott jelezve, hogy nem tudunk távozni, majd fogadnunk kellett két eddig ismeretlen lényt, mobot, mondhatni két félóriást. A két csonttitán vöröslő szemeik jól látszódtak és az állatias üvöltésük is hasonlóképp jól jelezte, hogy bizony át kellett vergődnünk magunkat rajtuk, ha akartunk folytatást.
Raven, az arteses lovag a pajzsával és kardjával hamar megindult. A kérését értettem, reméltem, hogy a többiek is, így őt követve nem váltottuk még le a páncélos fiút. Hisame kicsit megilletődött, hisz ritkán kellett felnéznie bárkire is. Talán csak a szörnyharcokon találkozott méretekben nála nagyobb teremtményekkel, így szinte külön tapsolni kellett neki, hogy gondolataiból térjen vissza közénk. Nem félt, ez inkább volt csak csodálkozó elgondolkodás a részéről. Hogy megindult a sárkány, úgy követtem én is őt, miközben szóltam, hogy azt a titánt támadjuk, melyet Raven is támadott. A másik csak állt és nem akartam még megzavarni e elfoglaltságában.


// Két - két támadás Csonttitán#1-re.
Első két kocka Hisame, második két kocka Peter. //
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 29 2014, 09:21

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 29 2014, 11:50

Egy ekkora célpontot már Hisame sem hibázhat el, támadásaitól a titán meginog, és páncélzatán megjelenik az első repedés is. Peter már nem ilyen szerencsés, második ütése nem ér célba, hála annak, hogy a második kolosszus elsodorja törékeny testét és 15 páncélt levesz róla ezzel.

Életpontok:
Csonttitán #1 - teljes élet, -99 páncél
Csonttitán #2 - teljes élet, teljes páncél

Raven - 145 HP, 64 páncél
Peter Worker - 185 HP, 25 páncél
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Ayani következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jan. 29 2014, 15:01

A többiekkel az ismeretlen folyosót választottuk meg végül. Mit mondjak érdekelt mi vár ránk a végén, de mint kiderült semmi jót nem tartalmaz nekünk a jövő. Ahogy Tűzrózsával beérünk a terembe rögvest szemet szúr, hogy ez biza zsákutca, legalábbis ha csak nem tudunk átjutni valahogy a kapun. Már-már azon voltam, hogy rászólok Tűzrózsára, hogy próbálja meg áttörni,amikor végül elkezdett kinyitódni az ajtó. Kis híján felsikoltanom oly váratlanul ért, de sikerült visszanyelnem ezt a kényszert. mielőtt azonban elindulhattunk volna a járatba 4 apró pont jelent meg, majd egy rémisztő üvöltést kísérve, két számomra ismeretlen mob lépkedett előre. Nyeltem egyet, majd ösztönszerűen hátráltam pár lépést a gigászi lények láttán, így kelletlenül belehátráltam a m9göttünk lezárult kaput.
- Hát úgy tűnik visszafele nem tudunk menni... - mondom vékonyka hangon.
Kis köhintések után végül visszajött a hang a torkomba, bár a szavak nem akaródzottak kijönni. Mindenesetre mikor Tűzrózsa rám pillant, bólintok, majd megindultunk a már megsebzett Titán felé.
- Tűzrózsa Lángoló Unikornis. - szólalok meg végül.
Tűzrózsa azonban nem lángolva vette célba a bestiát, így mint kdierült képességemhez sajna most nem nyúlhatok. Remélhetőleg páncélja le fog menni. A többiek életére pillantok. Ha jól láttam eddig csak Peter és Raven sérült meg, és Raven megkért minket hogy ne switcheljünk. Peter élete még nem veszett el, és páncélja bírja legalább 2-3 ütésig… vagy 1-2… az a baj, hogy nem tudom, mennyi páncélja van. Mindenesetre nem szeretnék egyelőre switchelni, ha Peter sérül, majd vissza healelem később. Azon viszont csodálkoztam, hogy jelenlegi gyorsaságommal, már 3.-ként támadni tudtam. Viszont… Remélem nem fog sokáig elhúzódni  harc… nagyon nagy bajba lennénk, ha elhúzódna.

//2xTűzrózsa (1.sor) 2xAyani (2.sor) támad, képi aktiválásra való dobás véletlen volt xD//

Spoiler:


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 29 2014, 15:03-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 29 2014, 15:01

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 29 2014, 23:25

A masszív csontpáncélból kis darabkák hullanak le, ahogy újabb támadások érik a gazdáját, ám lomhasága ellenére Tűzrózsa első rohama elől félre tud lépni a titán, mielőtt újra lesújt Ravenre. Társa továbbra is Petert csapkodja gőzerővel.


Raven (Sebzés: 24, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Raven
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Peter Worker (Sebzés: 9+21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Peter Worker
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Kusumi Ayani (Sebzés: 3+26, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Kusumi Ayani
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Enheriel (Sebzés: 11+25, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Saya (Sebzés: 27, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Ozirisz (Sebzés: 25, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Csonttitán 1
Csonttitán 2

Életpontok:
Csonttitán #1 - teljes élet, -131 páncél
Csonttitán #2 - teljes élet, teljes páncél

Raven - 145 HP, 49 páncél
Peter Worker - 185 HP, 10 páncél
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Enheriel következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Csüt. Jan. 30 2014, 16:22

pontok és felszerelés:

Mindenki az ismeretlen járatokat választotta a csapatunkból. Szerencsére elég fény volt, így láttunk. Hisame és Saya huhogása visszhangzott tisztán, amin mosolyodtam. Viszont amikor állati hangok, valamint ordítások vagy harci üvöltések hangjai jelentek meg, nagyon megijedtem.
- Ne félj, itt vagyok melletted. - próbált nyugtatni Villámlás, ami részben sikerült neki. Aztán jött egy homályban lévő elágazás. Szerencsére nem zsákutcát választottunk, azonban a másik alkalomnál egy zsákutcának tűnő terembe értünk. Viszont ott volt egy ráccsal lezárt kapu. Talán arra kell menni.
- A kapu! - kiáltotta hirtelen Villámlás. Mire odafordultam, az az út, ahonnan jöttünk, bezáródott. A másik meg kinyílt. De jaj, bár ne így lett volna! Ugyanis vörös szempár villant fel a sötétből, majd előjött két Csonttitán. Nagyon ijesztő volt a látványuk, akárcsak a teremmé is, ugyanis úgy nézett ki, mint a Colosseum. A talaj is mély volt és homokkal borított. Féltem, hogy egy rossz lépés miatt a homok alá süllyedek, és ott ér el a halál. A szívem a torkomba dobogott, annyira féltem a szörnyetegtől.
- Enheriel! - ugrasztott ki Villámlás a rémületből. - Térj magadhoz, nem szabad félned! Szedd össze magad, a többiek számítanak rád! - ez bátorított, és elég erőt adott arra, hogy szembeszálljak ezzel a valamivel.
- Köszönöm Villámlás. - mosolyogtam rá, majd legyőzvén félelmemet, megrohamoztam, s megkíséreltem odavágni egyet a botommal az egyiknek, miközben Villámlás a feje felé tartott, és belekarmolt az másiknak a szemébe, s bár nem lehet vakítani elvileg, de figyelemelterelésnek megfelel még, hogy ne tudjon a rátámadókra figyelni, s így a lehető legkevesebbet sebezzen bármelyikünkön is. Remélem, nincs semmi erős képességük, ami a halálba küld minket.

//támadom az 1. Csonttitánt (11 sebzés), Villámlás meg a 2. Csonttitánt (35 sebzés).//
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Csüt. Jan. 30 2014, 16:23

hopsz, kocka.^^"
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 30 2014, 16:23

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 31 2014, 00:30

Enhi ütésének hatására egy nagyobb repedés fut végig a csontpáncélzat felületén, viszont Villámlás már nem jár ilyen jól: miközben a célpontja újra lesújt Peterre, az erős széllökés visszaveti a griffet és ezzel megakadályozza a támadását. A hátatok mögött eközben csipogás hallatszik, de ha oda is néztek, csak apró lábnyomokat fedezhettek fel legfeljebb a homokban.

Életpontok:
Csonttitán #1 - teljes élet, -142 páncél
Csonttitán #2 - teljes élet, teljes páncél

Raven - 145 HP, 34 páncél
Peter Worker - 180 HP
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Saya következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Pént. Jan. 31 2014, 20:57

Mindenki olyan csendes lesz közben. A Ravennek is csak bólintok mosolyogva, és picit nem értem, miért ismétli mindig ugyanazt. Vigyázok én magamra, elvégre, ne felejtse ám el, milyen jó sokáig éltem én a nyílt utcán is ˇ^ˇ
Mikor azok a kinti hangok egyre rémisztőbbek és rémisztőbbek lesznek, akkor viszont már a lelkesedésem inkább oda és összébb húzom magam, na meg akkor nem is huhogok, csak figyelem a Hisamet, hogy mit csinál, meg követem a többieket. Jó sokat megyünk, és már remélem, hogy lehetőleg eseménytelenül, mikor a Hugi felszisszen.
~Valami nem jó.~
Mi? O.o
~Nem tudom, de nem jó.~
Megtorpanok, de szerencsére ezt teszik a többiek is. Lecsapódik mögöttünk valami, előttünk meg felnyílik, és döngve.dobogva kijönnek azok a titánok. Hátrébb lépek, a Raven meg rögvest elenged és rohan előre, na meg ránk szól, hogy ne switcheljük le. Az addig oké, de mire észbe kapok, már nagyon sokan megütötték azokat a valamiket, és azok a valamik is sokat ütik őt, most akkor még mindig ne switcheljek?
Idegesen nézek körbe, nem tudom, mit tegyek ><
~Bízd rám...~
Hugi, biztos? Nagyon nem vagyunk most egyedül >.>
~Anat ellen is én álltam ki a céh szeme láttára, nem? Hát akkor meg...?~
...Najó, de ne szóld el magad ><
~Nem fogom. Ismerhetsz már ennyire.~
Behunyom a szemem, hogy ne legyen olyan feltűnő, és már érzem is, ahogy azok a fekete füstszerű csápos valamik ellepik a fejem belül. Hugi ugyanolyan gyengéden csinál mindent, mint azóta, mióta legyőztem. Szinte olyan érzés, mintha a szél cirógatná a hajam.
Aztán kinyitja a szemem, körbenéz, és szokás szerint nem hezitál. Nem beszél, nem néz senkire, nehogy lebukjunk, csak felhúzza az ideget, ráteszi a nyilat, céloz, és lő arra a titánra, amit a többiek is céloznak.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 31 2014, 20:57

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 31 2014, 23:38

Hugi egy mesterlövész pontosságával fúrja át a csontburkot a kolosszus testén, de az még elég kemény ahhoz, hogy a lény bőre ne sérüljön. Raven és Peter pedig tovább fogja a két kreatúra sebzését. Az iménti hang forrása nem hallat újra magáról.

Életpontok:
Csonttitán #1 - teljes élet, -169 páncél
Csonttitán #2 - teljes élet, teljes páncél

Raven - 145 HP, 19 páncél
Peter Worker - 165 HP
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Ozirisz, a színpád a tiéd!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Feb. 01 2014, 00:26

Cammogtunk tovább a folyosón, a hörgések és túlvilági hangok közben egyre erősebbek lettek. Forgattam a szemeimet, és körbenéztem. Ránéztem Hisaméra, és Sayára, de hamar rá kellett jönnöm, most nem ők tréfáltak meg. Sajnos... Mert hát, ami azután jött... egy éles kanyar, ami egy nagyobb terembe vezetett. A hely az ókori Rómát idézte, kísértetiesen hasonlított egy arénára. Noha nem egy Colosseum volt, de némelyik távoli provincia biztos megirigyellte volna, ha ilyen arénájuk lett volna. Más körülmények között talán én is örültem volna, de most kicsit más volt a helyzet. Két batárnagy monstrum jelent meg, és elég félelmetesnek tűntek. Csonttitánok. Még sosem hallottam róluk. Felettébb érdekes jószágok, bár belőlem inkább félelmet váltottak ki. Hiába voltam teljes tudatában, hogy ezek csak nullák és egyesek, a tudatalattim nem tudott különbséget tenni. Hatalmasak, és az az üvöltés, ami kijött ezeknek a torkán, túlságosan is valósnak tűntek. Reflexből léptem párat hátra, mielőtt eltaposna ez a monstrum, és pár másodpercre ledermedtem. Az időt egyszerre éreztem nagyon gyorsnak, és nagyon lassúnak. Egyszerre éreztem, hogy hosszú percek telnek el, és azt is, hogy csak pillanatok. Csak követtem az eseményeket, és a csapat már meg is rohamozta az egyik nyavalyást. Majd egy kis szél és homokvihar kombó egyenesen a képembe, és csipogást hallottam. Nézek ki a fejemből, hogy most akkor mi is történt? Bebugolt a csonttitán? Igen érdekes hangok jöttek ki belőle... Már, ha belőle jöttek... Aztán összeszedtem magam, és megpróbáltam felvenni egy határozott alapállást, amiből a támadásom indítom, több-kevesebb sikerrel. A homokban igencsak csúszkált a lábam, de sebaj, a gyorstalpalóval tudok elég gyorsan futni homokban is, ha megrohamozom az ellent. Legalábbis elméletben. Gyakorlatban pedig mindjárt kiderül. Megpróbáltam aktiválni a speciális képességem, de nem nyert hangszórót. A kardom csak a szokásos lángjának fényével ragyogott, nem változott kékre. Valószínűleg vagy a csonttitán, vagy az aréna blokkolja a képességhasználatot. Még szerencse, hogy kaptunk útravalót... Miután láttam, hogy a képességem nem aktiválódott, még szorosabban megmarkoltam a kardom, majd rohantam a csonttitán felé, amelyiket már a többiek kezelésbe vettek. Igyekeztem egy vágást ejteni a bal lábán, mint aki el akarja gáncsolni. Talán sikerrel járok. Bizonyítanom kell, és kivennem a részem a harcból.


Csonttitán #1-et támadom

(a 2. kocka a nodachi tűzsebzése, értelemszerűen luft esetében nem történik semmi, sikeres találat mellett csak 6os esetén történik 6os tűzsebzés)

Edit: luft :/


Pontok:


A hozzászólást Ozirisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 01 2014, 00:29-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 01 2014, 00:26

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 01 2014, 00:55

Luft biza, a támadás ártalmatlanul pattan le a titánról, túl gyengének bizonyul. Mire újra lendületet kapnátok azonban, morajlásra figyelhettek fel, és a talajból váratlanul három << Csontféreg fej >> bukkan elő, megszórva titeket egy nagy adag homokkal. Hogy kell elképzelni őket? Mintha egy meztelencsiga nézne veletek farkasszemet, bár szemük az nincs. Arcuk helyén csak egy hatalmas üreg van, ami szájként funkcionál. Nagyjából másfél méter hosszú azon részük, ami kilátszik a földből, szerencsére a neve alapján a többi részével nem fogtok találkozni. Ettől persze a helyzet még korántsem rózsás.

Életpontok:
Csonttitán #1 - teljes élet, -169 páncél
Csonttitán #2 - teljes élet, teljes páncél
Csontféreg Fej #1 - teljes élet
Csontféreg Fej #2 - teljes élet
Csontféreg Fej #3 - teljes élet

Raven - 145 HP, 4 páncél
Peter Worker - 150 HP
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Raven jön.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 03 2014, 23:24

Közös megegyezéssel Raven ebben a körben a sor végére került, így Pete-en a sor Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Kedd Feb. 04 2014, 14:40

Sok páncéllal rendelkezett egy ilyen titán és sajnos nem volt köztünk olyan, ki pár ütéssel le tudta volna azt szedni az egyikről is. Ilyen téren talán mégsem volt olyan szerencsés a csapatunk felosztása. Bár sokáig bírhattuk, de hogy sokáig bírhatták ők is, az a számunkra egyáltalán nem volt jó. Kellett keresni egy megoldást gyorsan, mert ez így nem mehetett tovább, sőt, hogy három idegen féreg is csatlakozott a küzdelembe az már kifejezetten rossz is volt a számunkra.
Talán csak annyi szerencsénk volt, hogy én és Raven voltunk kinevezve áldozatnak, azonban mi sem bírhattuk az öröké valóságig. A titánok talán nem is sebeztek olyan sokat, a probléma azonban az volt, hogy mi sem sokkal többet tőlük.
Egy kristályt húztam elő a kapott batyuból, mert használni kellett azt, kipróbálni, hogy mutassa haladunk is valahová és nem állunk meg itt. Hisame felállított, a titán ütése után és együtt támadtunk újra.


Használnám a Csonttitán#2-re a Gyenge Lényirtó Kristályt, majd két – két támadás a Csonttitán#1-re.
Első két kocka Hisame, második két kocka Peter.
Második sor a kristály.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 04 2014, 14:40

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 04 2014, 23:55

A kristályhasználat sikertelennek bizonyult, ahogy Hisame sem olyan hatékony, mint eddig. Csupán súrolni tudja a titánt, miközben apja bottal üti a nyomát, mármint az óriáson. A csontférgek közül kettő kiszagolja a sárkányos idomárt, a harmadik pedig Enherielre veti rá magát.

Raven 15-öt sérül.
Peter 27-et sérül.
Enheriel 6-ot sérül.

A férgek torka felfújódik kissé (1/2).

Életpontok:
Csonttitán #1: -8 HP (zöld)
Csonttitán #2: teljes élet, teljes páncél
Csontféreg Fej #1: teljes élet
Csontféreg Fej #2: teljes élet
Csontféreg Fej #3: teljes élet

Raven - 134 HP
Peter Worker - 123 HP
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 16 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Ayani a soros!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 06 2014, 16:30

A harc nagyon úgy tűnik, hogy egyre jobban gyors véget fog vetni a csapatunk moráljának... vagyis az én hangulatomat biztosan gyorsan véget vet. Az volt a gond, hogy képességeimet aktiválni nem tudom, a támadásaim meg egyszerűen nem akaróztak túl sok sérülést okozni az ellenségnek, bár nem nagyon sebzek azt a hú de rohadt sokat. Azt viszont elvárná az ember, hogy 6 ember folyamatos csapkodása legalább levegye a páncéljukat. Peter rohama végül megsebzi a lényt. De nem sok boldogság ez a harcok miatt. 2 Csontféreg Fejjel lettünk gazdagabbak, és a Titánoknak is 170 plusz mínusz néhány pont a páncéljuk. A férgek pöffeszkedése igencsak zavart.
- Switch Peter! Nem tudjuk mit csinálnak a Férgek a pöffeszgetéssel, így jobb biztonságban lenni. Enhi ha a Fejek netalántán 40+-os sebzést osztanának ki rám, akkor támadd meg a Fejeket. Tűzrózsa!
Aktiválom a Dühös funkciót a kesztyűn, ami 4 ponttal erősíti paripám erejét. Legalább ennyivel erősebbet csapunk. Megindulok én is paripám mellett, és a Titán #1-re támadunk. Nagyon remélem, hogy midnegyik talál.
~ Vörösülj.. vörösülj... vörösülj.. vagy legalább legyél Narancs. - reménykedtem magamban, hogy a lényeknek csak sok páncéljuk volt.
Nem hittem volna, hogy valaha is fogok még imádkozni, de most mégis ahhoz hasonlót motyogok az orrom alatt. Nem akartam, hogy itt leljük mindegyünk a halálunkat úgy, hogy rögvest a legelső nehézségnél elakadunk. Ráadásul egy kicsit magamra is vettem a helyzetet, mert én is javasoltam ezt az utat.. de hát mindig ez van ha rám hallgatnak megszokhattam volna már… mindig vonzom a bajt, és 10-ből 8-szor meg is szokott találni.


// Petert leváltom, Tűzrózsa sebzése nő 4-gyel, 6-t sebzek Titán 1-be, 60-at sebez Tűzrózsa Titán 1-be //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 06 2014, 16:31-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 06 2014, 16:30

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Tenka - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 06 2014, 23:28

A switch sikeres!

A titán a támadások erejétől hátrazuhan, alakja elmosódik, majd pixelekre robban, ám ezzel egy időben mintha nevetésszerű csicsergést hallanátok valahonnan a terem egy elrejtett zugából. A csontférgek "vért" köpnek rátok (2/2), életcsíkotok mellett a mérgezés státuszikonja jelenik meg.

Raven 15-öt sérül.
Ayani 16-ot sérül (mérgezés 1/5).
Enheriel 8-ot sérül (mérgezés 1/5).

Életpontok:
Csonttitán #1: halott
Csonttitán #2: teljes élet, teljes páncél
Csontféreg Fej #1: teljes élet
Csontféreg Fej #2: teljes élet
Csontféreg Fej #3: teljes élet

Raven - 119 HP
Peter Worker - 123 HP
Kusumi Ayani - 165 HP, 22 páncél
Enheriel - 70 HP, 8 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Enhi következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Szomb. Feb. 08 2014, 13:01

A kristályhasználat sikertelen volt, szegény Hisame is kevésbé volt hatékony, de Ayani-nak sikerült elpusztítania az egyik szörnyet. Csakhogy megjelent 3 undorító féregszerű valami is Csontféreg néven. Viszont érdekes tény, hogy mikor az egyik Csonttitán elpusztult, nevetésszerű csicsergés hallatszott. Lehet, hogy ezek csak illúziók?
- Enhi, vigyázz! - mire észbe kaptam, az egyik féreg vérrel köpött le, és meg lettem mérgezve.
- FÚJ! - ennyit tudtam mondani undoromban, de a mérgezés miatt vesztek a páncélomból, és lassan az életemből is. Lehet itt fogok meghalni, mert nincsen Potion-om! Viszont ha igaz az elméletem, akkor ez lehet talán az egyetlen kiút.
- Villámlás, te támadd az egyik csontférget, azokat kell előbb leszednünk! - majd odafordultam a többiekhez:
- Van itt még valami srácok! Gyorsan megnézem, mi az, aztán jövök gyorsan vissza segíteni!
- Vettem Enhi! - láttam rajta, hogy nem érti, hogy miről van szó. De engedelmeskedett, ahogy kértem: mialatt én megindultam megnézni a hang forrását, ő megkísérelte támadni az egyik csontférget. Próbálta ugyan a Villámkarmokat, hogy lebénítsa őket, de nem tudta használni őket, így a sima karmolást kellett használnia. Igyekeztem minél hamarabb megkeresni a hang forrását, ahogy tudtam. Talán csak hallucináltam vagy maguk a férgek adták ki, hogy eltereljék a figyelmünket? Vagy valami más is van itt, nem csak ezek?

Ha netalán nem találok semmit, akkor visszarohanok a többiekhez, és megtámadom ugyan azt a Csontférget, amit Villámlás is támadott. Közben mérgelődök magamban, hogy ezért felesleges volt keresnem az egész helyen, mert lehet ezzel okozom majd a csapat halálát, amit nem igen szeretnék. de sajnálom, hogy nem tudom használni a képességemet. Sőt, ilyenkor úgy érzem, hogy teljesen hasztalanok.

//1# Csontféreg Fejet támadom Villámlással együtt. (11 sebzés +25 sebzés)

Klein, az első körömben véletlenül elírtam Villámlás sebzését//
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 2 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.