Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tenka

+4
Enheriel
Peter Worker
Kusumi Ayani
Cardinal
8 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Ápr. 21 2014, 23:32

Kenichi megosztotta velünk a térképének az adatait. Jókora területet bejártak, és számunkra nagy segítség, hogy nem vaktában menetelünk a semmiben, mint a kazamata elején. Ayani kicsit szöszmög a kesztyűjével, de továbbra sem működnek a képességei. Majd hirtelen hideg légmozgás, mintha szellemek járnának errefele. Kicsit még meg is borzongtam, ahogy a hátamon megéreztem a jeges szelet, és éreztem egy ellenállhatatlan késztetést, hogy a nodachival megvakarva tuti nem fázna a hátam... aztán hallottam Enheriel kérdését a hideggel kapcsolatban, és gyorsan elraktam a hátvakaromat... izé... a kardom, vissza a hüvelyébe, mielőtt még én lennék Ozirisz, a Fáklya....
Igen én is éreztem, pedig nincs se fagy, se hó, se hógolyó, semmi ami indokolhatná... - válaszoltam a lánynak.
Mint kiderült, Asunát kell megmenteni, akinek a helyzetét csak a megmentőink térképe jelzi, így most ők vezetik a csapatot. Haladtunk tovább, és hát, mit ne mondjak, ez nem az a kazamata, amiben részegen kiigazodna az ember. Még józanul is nehézkes követni a térképen, hogy egy sarok, két sarok, három sarok, balra... Másik balra... a franc a kétbalkezes formámba, ha nem lennének vezetőink, lehet belekavarodtam volna. Na ez határozottan az a hely, ahova már csak emiatt sem megyek szólózni, és a két nagydarab csonttornyot nem is említve...
Közben a zene is megvolt az útra, a csizmáink kopogása adta a basszust, a dallamot pedig Tűzrózsa nyihogása (?) szolgáltatta. Elég jól elvolt Villámlással, de remélem nem azon törték a fejecskéiket, hogy milyen új fajokkal fogják kibővíteni Aincrad változatos állatvilágát. Ghost viszont felettébb érdekes, sőt más körülmények között inkább félelmetes. Keveset beszél, de akkor olyant mond, hogy az embernek csak tátva marad a szája. Hisaméról megállapította, hogy beszél. Körülbelül az a rész jutott eszembe, amikor Néma Bob kihajítja az emberkét a vonatról, és az egész filmben akkor egyszer megszólal, hogy "Nem volt jegye..."... Ahogy ezen a sok sületlenségen gondolkoztam, közben haladtunk előre, és ráakadtunk a lépcsőre, ami felfele visz. Ghost pedig csak úgy a semmiből felbukkalt köztem és Ayani között, és megjegyezte, hogy tudja az okot. A "teleportálásai" magyarázata valószínűleg az irdatlan mennyiségű gyorsaság-pontja lehet, vagy az, hogy túlságosan elmerültem a saját kaotikus elmémben... - Miféle okot? Minek az okát? - tettem fel a kérdést. Majd Ayaniék figyelmeztették a jónépet a veszélyre. Megálltam a lépcső alján, várván további utasításig, megbeszélésig, akármiig, csak ne fejetlenül rohanjunk be. Persze ha a csapat eleje előrerohan, akkor én is velük tartok. Ejj-ejj, de jó lenne időnként nekem is valami hasonló képesség, amivel ilyesmit megéreznék. Bár sosem tudnám eldönteni, hogy az észelés jelez, vagy a túlzott óvatosság, paranoia, ozinoya, ki hogy nevezi... De ami leginkább mozgatta a kíváncsiságomat: Ghost. Mit tudhat, honnan tudhatja. Lehet rájött az univerzum alapigazságára? A lét értelmére? Vagy minek az okára?
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Pént. Ápr. 25 2014, 17:26

-Brrr...
Valami miatt nagyon lehűlt a levegő hirtelen. Aztán mégsem O.o Nem tudom, mi volt ez, de érdekes volt, annyi szent. A lovag amúgy - elfelejtettem a nevét ._. - jó sokat beszél, a másik az meg jóformán semmit. Vagyis azt mondja, hogy "beszél", mikor Hisame a Cicafülről beszél neki, de aztán ennyi. Mondjuk én úgyis a Ravent figyelem, mert nagyon furán viselkedik, olyan rémisztő az arckifejezése meg minden. Mintha nagyon-nagyon dühös lenne. Remélem, nem rám ._. Mert annak nem örülnék, és nagyon-nagyon szégyellném magam. Én szeretem a Ravent, nem akarom, hogy dühös legyen rám D:
Mindenki beszélt, én viszont nem akartam. Belekapaszkodtam a Raven karjába, ahogy jöttünk, és megyek a többiek után. A lő meg a griff beszélgetnek valamin, legalábbis szerintem, meg ilyesmi. Hugi az persze duzzog, hogy ide kellett jönnünk, meg hogy miért nem ölhette meg a titánokat, meg hogy egyáltalán minek követjük a két idegent, de én nyugtatgatom, hogy nyugi, mert nem idegenek, tudjuk a nevüket, meg van itt még sok-sok ismerős is \o/ Hugi reakciója erre annyi, hogy hülye vagyok. Ami mondjuk lehetséges, de én szeretek az lenni, ha tudom, hogy biztonságos :3
A barlangok amúgy egész szépen, még ilyen izék is vannak...
~Sztalagtit...~
... hogy micsoda? O.o
~Sztalagtit meg sztalagmit.... cseppkövek, mindegy.~
Jaj, hát akkor ezt mondjad \o/ Ne azt, hogy Szodoma meg Gomorra...
~Azok megint mások, és honnan tudsz róluk?~
Nem tudom O.o Miért, ők kik voltak?
~Inkább mik, és hagyjuk, nem neked való.~
._. Jó, biztos. Na, de szóval szépek, mármint a cseppkövek, nem Szodomáék. Maga a társaság nem valami beszédes, de aztán a Ghost elkezd beszélni valamiről, vagyis tud valamit, mire Hugi elkezdi hegyezni a fülét, mert őt nagyon érdekli. Engem annyira nem, de ha őt valami érdekli, akkor az érdekes is, legalábbis általában, szóval fülelek én is, hogy mit tudhatok meg, csak aztán a Raven meg az Ayani megállnak, hogy hallanak valamit az ajtó mögül, ami elé érkezett a lovag.
~Én állok elébe.~
Hugi az magabiztos, én viszont nem. Nem akarok megint harcolni. Szerintem meg is szorítom kicsit a Raven karját, nem szándékosan, de én félek. Nem akarok megint.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Május 08 2014, 01:45

Ez nem hideg, hanem valami más volt. A hideg jó érzés lett volna, a hideg Hisamére emlékeztetett volna, s az nem okozott volna olyan borzongást, bizsergést, mit amit most éreztem. Ez más volt. Különleges, furcsa, szokatlan, nem jó. Hisame valahol a sor közepén lehetett, s úgy tapadt a csuklyás alakra, mint egy kiköpött rágó a cipő talpára. A viselkedése nekem volt már kellemetlen, de inkább nem vitatkoztam most a sárkánnyal, volt más és fontosabb dolgunk is jelenleg.
Kenichi a sor elején vezette a csapatot, s én annak a végén álltam. Úgy éreztem jónak, ha én zártam a sort. Időnként a térképre pillantottam, időnként a többiekre előre, vagy épp hátra magunk mögé.
Nem voltak újabb gondolataim. Leginkább csak féltem, s az rendesen megzavart. Bár többen voltunk, a teremben történtek, s hogy a titánok ellen milyen tehetetlenek is voltunk, az továbbra sem hagyott nyugodni. És csak beljebb és beljebb mentünk.
Az egyik hátra tekintő pillanatból ijedten fordultam vissza. Azt hittem, hogy valami rossz történt, de csak Kenichi futása hallatta magát, miként megtalált egy lépcsőt, mi a következő szintre vezethetett.
Ayani figyelmeztetését kérdően fogadtam, de hogy a lány szavait Raven is megerősítette, úgy csalódottan rogytak össze a vállaim. Nem akartam egy újabb csatát. Tudtam, hogy kell majd, de még korainak éreztem valamiért. Talán a megcsappant életem miatt, talán mert nem is tudtuk pontosan, hogy mi is várt ránk az ajtó túl oldalán. Vagy talán mindkettő egyszerre. A legrosszabb párosítás volt ez. Félelem az ismeretlentől. Sosem éreztem, hogy a bátor lovagok közé tartoztam volna, ugyanakkor, ha az én egyik – kis túlzással – szerettem került volna bajba, úgy lehet, hogy másképp gondolkoztam volna.
- Terv? - tettem fel halkan a csodás egy szavas kérdést. Ha Ayani és Raven észrevette őket, úgy ők is észrevehettek minket, függetlenül attól, hogy játékosok, vagy csak egyszerű mobok voltak ott.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 09 2014, 18:57

Mindannyian csodálkozva fogadjátok a szűkszavú... alak félmondatát, pedig ha belegondoltok, nem nehéz kitalálni, miről beszélt Ghost. Hiszen csupán egy rejtély állt előttetek, vagyis konkrétan Ayani előtt.
- ...a képességét - jelenti ki érzelemmentes, megfoghatatlan, halvány hangján, amiről még azt sem lehet megállapítani, hogy fiú vagy lány ajkaiból származik-e. Többet viszont nem mond, akkor is néma marad, ha esetleg konkrétan rákérdeztek. Legalább Enhi elkapja Kenichit, így a csapat szépen megáll a lépcsőn, vagy annak alján. A lovag kérdőn néz fel az ajtóra, majd vissza rátok, látszik rajta, hogy mérlegel, ám aztán nagyot sóhajt.
- Bárcsak jó stratéga lennék, tank vagyok, nem észkombájn - vakarja meg a fejét. Tanácstalanságotoknak hála időt vesztetek, de ez még mindig jobb, mint belerohanni az ellenség kifeszített hálójába. Vagy nem? Ismerős csivitelés hallatszik mögöttetek, ezúttal azonban nem marad láthatatlan a gazdája. Egy agárméretű lény szedi a lábát felétek, méretes metszőfogai nem sejtetnek sok jót. << Mímelő Mókus >> felirat villan a feje felett.
- 800... 18... veszélyes - szólal meg újra Ghost címszavakban, szerencsére Kenichi ott van, hogy fordítson - 800 élete van és 18-at sebez! - kiált és lesiet a lépcsőn, hogy elétek álljon. A hatalmas mókus elállja a menekülőutat. És ha ez nem lenne elég, fent kinyílik a kapu, mögötte pedig két alak jelenik meg.
- Mi van, nem jöttök? Ez nem szerelem... - hallatszik egy elégedetlen női hang, amelynek gazdája egy szőke lány, kit gyakorlatilag árnyékba von a nála kétszer nagyobb társa. Peter ismerősei, csakhogy ezúttal nincs a nevük mellett céhjelvény, és a nagydarab fickó felett vörös indikátor virít. Mindkettejük kezében villan a fegyverük, Ozirisz kardjának mása van a szöszinél, és egy kétkezes pallos a másiknál. Utóbbinak már nincs egészben az életcsíkja, sárgán virít.
- Hol van Asuna-san!? - kiált rájuk dühösen Kenichi.
- Halkabban, sérti a fülem a kiabálás - felel a lány a száját elhúzva. Közben mellettük feltűnik a rejtélyes pöttöm késdobáló, Ghost, gyakorlatilag csatlakozik hozzájuk - Ő biztonságban van, de ti nem~ <3 - kuncog fel a szőke, majd mutató- és középső ujját használva mutat rá Peterre és Enherielre - Ti ketten, párbajra hívlak titeket! Kettő az egy ellen! Raiga, addig foglalkozz a többivel - szól oda a meláknak, akinek jól láthatóan rettentő rossz kedve van, és csak morog, meg zsörtölődik, miközben a hátára csapja Hentesét. Két tűz között vagytok, nincs hová menekülni. Mit kezdtek a helyzettel?


Kicsit sok a cselekmény, ezt két körbe húztam volna, ha nem egy hónapig tartana egy kör, de így kicsit felpörgetem az eseményeket. Ha harcba bonyolódtok, nem kell kockával dobni. Határidőt most nem adok, de írjatok minél hamarabb, nincs már sok hátra.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Vas. Május 11 2014, 17:56

Ghost csak szavakat mond, nem értelmes mondatokat, így vele nem megyünk semmire. Szerencsére sikerült Kenichi-t elkapnom, így nem rohant bele a csapdába. Ezt a gondolatot az ismerős csivitelés azonnal elvetette, ugyanis a tulajdonosa egyenesen felénk rohant, egy agár nagyságú Mímelő mókus személyében. Ghost megint csak szavakat mondott, de szerencsére Kenichi lefordította: 800 életpontja van, 18-at sebez. Azonnal a többiek elé állt, hogy megvédjen minket. Remélem az első képességem nem hagy cserben, és a mókus nem ugrik nekünk. Majd meghallottam egy beképzelt, nyávogó hangot. Elő is jött a tulajdonosa, egy gótikus cirkuszból kiszökött beképzelt liba, meg a nagy darab társa. Nem voltak céh tagjai, pedig elvileg csak céhből hívtak ide játékosokat, de az volt a legijesztőbb, hogy a férfinak vörös volt az indikátora és sárgában állt az életcsíkja. Talán megölte a saját klántársait?  Kenichi kérdésére a szöszi annyit felelt, hogy biztonságban van. Nekem sajnos volt olyan érzésem, hogy már rég halott. Mintha nem lett volna elég, a szőke engemet és Peter-t kihívott egy kettő egy elleni párbajra, és a társát a többiekre küldte, miután Ghost szépen elárult minket.
- Ha valamelyikünk céhére fáj a fogad ri**nc, felejtsd el! - jelentette ki helyettem is Villámlás.
- Villámlás, menj, állítsd meg a fickót! Nem hagyhatjuk, hogy bántsa valamelyiküket! - Villámlás azonnal Raiga elé ugrott.
- Csak a testemen keresztül! - már a Villámkarmokat is bevetésre készítette. Én visszafordultam Peter-re.
- Ha harcot akar, kapja meg, kettőnkkel nem tud mit kezdeni. - feleltem neki, majd mikor Peter készen állt, második képességemmel a Daru jelet használtam, és úgy indultam el a harcba.

//A daru jellel szintem felével növekszik az életem, ugyan annyival csökken az erő. Az első képességem folyton bekapcsolva van, így ha igaz, a mókus kevésbé lesz agresszív a közelemben//


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 11 2014, 18:59-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Vas. Május 11 2014, 18:19

~Mi a fenefranc ez a csipogás?~
Hugi kérdez, én pedig engedelmesen a hang irányába fordulok, bár nem tudom, tényleg én mozogtam-e teljesen. egy cuki mókus közelít felénk *.* Szép nagy, talán meg is lehetne ülni, ha lenne jó sok Lovaglás pontom \o/ A fogai nagyok, de a bundája olyan selymesnek tűnik, viszont tudom, hogy a SAO-ban ritkák azok, akik vadan engedik, hogy simogassuk őket, ezért nem megyek oda, csak elengedem a Ravent.
Aztán megint fordulunk, mert kinyílt az ajtó, de nem ismerem azokat, akik állnak mögötte. Beszélgetnek egy darabig, de a hangjuk nem valami kedves, uhh ._. Én nem szeretem őket.
~Készülj.~
Hugi rövid parancsszavára félig a Raven mögé bújok, és előveszem az íjamat, hogy ne lássák. Mondjuk amúgy se figyelnek rám. Mindenféle gonosz dolgokat mondanak, még az Enhi griffe is, mert csúnya szót mond. Tudom, mert a rendszer kinémította, pedig még mozgott a szája. Vagyis a csőre. A szőke lány amúgy párbajra is hívta őket, az Enhit meg a Petert, a nagydarabot meg ellenünk küldte. Nem éri, most aggódhatok a Peterékért ><
A mókusra pillantok, hogy az mit csinál, de a jelek szerint még semmit, csak elállja az utat. A Ghost, aki közben a szőkéék mellé állt, azt mondta, hogy 18-at sebez, meg 800 az élete. Ééén nem tudom mennyit sebzek, de nagyon-nagyon sokat kell belelőnöm ahhoz, hogy vége legyen, szóval azt nem akarom. A nagydarabnak nem tudom, mi mennyije, de nem is akarom tudni. Én íjász vagyok, és az íjászok messziről harcolnak ^w^
~Értsem úgy, hogy most te akarsz harcolni?~
Aha. De ha nagy a baj, majd átveszed?
~Persze.~
Egyszerűen csak én választottam az íjat. Nem adhatom mindig csak neked, azért, mert én nem szeretek harcolni. Nekem is muszáj, mert... mi van, ha mondjuk pont aludnál? Akkor bajban lennék, szóval nekem is meg kell tanuljam ._. És érzem, hogy egyetértesz velem, szóval ennek örülök. Egy nyilat rakok az idegre, de még nem húzom fel, nem lövök, nem célzok, csak félig megbújok a Raven mögött, hogy ha kell, távolról támadjam meg azt, amelyik előbb támad.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Május 18 2014, 21:37

Szerencsére sikerült megállítani a bagázst. Természetesen mit számítottam rá, nem mindenki hitt engem elsőre, de miután Raven is megerősítette állításomat, szerencsére nem sok vita volt. Mindenesetre a dolgokból már-már kezd elegem lenni. Főleg a képi hiány viselt meg eléggé. De még mielőtt kiheverhetnénk az előző csata izgalmait, máris egy újabb probléma ötlött elénk. Azon kívül, hogy az ajtón kívül, is csak enemy vár ránk. Egy Mímelő Mókus nevű mob ugrándozott elénk. Nagyszerű egy ismeretlen mobbal futottunk össze. Ha nem ilyen helyzetben lennénk, talán még élvezném is ezt a hihetetlen eseményt, de miután nyílódott az ajtó, és sok számomra zavaros esemény után végbe ment a „felállás” eléggé össze lettem zavarodva. Gyorsan tisztázni kellett magamnak a dolgokat. Mímelő kus előttünk, melynek 800 élete van és 18-akat sebez ránk. Hát hogy mit mondja elég rosszul ál a szénánk. Talán ha 5-6 max 7 csapást bírnék ki.. vagy valahogy a körül, de a fönt lévő 2 ellenfél is nagy veszélyt jelent ránk.. meg Ghost, akit nem is figyeltem mikor került oda. Mindenesetre jó lenne előbb, utóbb megtudni. Az viszont zavart, hogy egyiküknek vörös indikátora volt, illetve az is, hogy céhküldetés ellenében nincs nevüknél céhlogó, de ez most mellékes infó. Ezek utána nőci kihívta Enhit és Petert egy harcra. Főleg Peter élete aggasztott, így odaléptem mellé, és odasúgom nekik ötletemet.
- Ha át tudunk jutni az ajtón ki, tudjuk zárni a mókust. Így 1 ellenféllel kevesebb, illetve nem tudom miért, de szerintem, ha nem támadunk rá, nem fog támadni addig. A Mímelő szócska miatt, de szerintem tévedek, de amíg ne támad, ne dühítsük fel. Mindenesetre jobb lenne minél előbb túljutni az ajtón. Ha mindannyian egyszerre rohamozunk, talán nem tudnak megállítani minket. – mondom ötletemet, majd ha rábólintanak a többiek, akkor közvetlenül mellettük haladva, petemmel megpróbáljuk felborítani a páncélos alakot. Közben a Pörgős funkciót is bekapcsoltam kesztyűmön, így a gyorsaságunk megugrott. Ha sikerült átjutnia mindegyik csapattársunknak az ajtón megpróbálom még azelőtt becsukni, mielőtt a mókus követne, így ezután, már csak a két emberkét kéne elintéznünk. Amennyiben nem támogatják ötletünket, akkor csak nekitámadunk az egyik támadónknak…
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Vas. Május 18 2014, 22:14


Nemtetszően felhorkantva úgy gondoltam, hogy Ghosttal csakis az időnket vesztegethetjük - valljuk be, ostoba volt, mint a legtöbb idegen. Nem elég az időveszteség, a csivitelést mindannyiunk meghallotta. Kérdően felvontam szemöldökömet, fejemet enyhén oldalra döntve figyeltem a felénk tartó mókust. Fogamat feszülten kocogtatva már azon járt az eszem, hogy a labirintus is csupán egy újabb alkalom, amin Kayaba kiélheti a perverz fantáziáját. Milyen idegen az ilyen? Persze éjjel-nappal is azon járhatott volna az eszem, hogyan öntsem szavak formájába az Építész eszelős képzeletéről alkotott véleményemet.
Azt gondolva, hogy a kutyaméretű, veszett mókusnál már amúgy sem lehetne rosszabb, két alak jelent meg, akik szemlátomást nem a segítségünkre akartak lenni. Két tűz közé estünk. Keresztbe font karral, rosszallóan körbenéztem a vészjósló duón, és egy monoton "ah"-t hallatva fejeztem ki nemtetszésemet, s balsejtelmemet. Szorosan Saya mellett maradtam, néha-néha visszatekintettem rá. A lány szavaira összeszűkítettem szemeimet.

- Erre most igazán nincs szükségünk. - mondtam fennhangon, aztán a többieken is körbenéztem, hogy feltérképezhessem a helyzetet. Úgy tűnt, Enherielék semmiképpen sem akarnak meghátrálni, és ilyen viszonytagságok közepette amúgy sem lehetett más alternatíva. Kezeim görcsös ökölbe rándultak, miután leeresztettem őket. A lány társát nem maga mellett tartotta... és ez baj.
- Vigyázz, a lány erősnek tűnik! - figyelmeztetettem semmiképpen sem leigázóan. - Jobb lenne, ha visszahívnád a társadat.
Bármi is történt ezt követően, éreztem, ahogyan Saya elenged, és a hátam mögül megpróbál védekezni. Egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy sikerül-e egyáltalán élve megúsznunk a harcot. Rosszul állt a szénánk: két erős játékos, és egy vészjóslóan szívós mob közé kerülve aligha lenne más megoldás. Kezemet a lány fejére tettem, és megsimogattam. Nem néztem rá, enyhén lehorgasztottam fejemet.
- Maradj mindig mögöttem. - dörmögtem alig hallhatóan. Úgy tűnt, e néhány másodpercben a környezetem fabatkát sem ért. Nem jutott el hozzám a mások hangja. Megdermedtem a félelemtől, de muszáj volt fegyvert ragadni, és védekezni. A túlélési ösztönök - akárcsak más esetben a jártasságok - bekapcsoltak.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal10/2900[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Vas. Május 18 2014, 23:03

Mókus. Egy bazinagy pörköltnek való mókus. Anyám borogass, megint hová kerültem. De miért mímelőmókus? Mit mímel? Hát, nem a lábost, az biztos. De legalább fény derült valamire. Ghost mondandója és Kenichi tolmácsolása jól jött, bár amit megtudtunk, az aggasztó. 800 élet és 18-as sebzés. Nem sok támadását bírnám ki még teljes élettel sem, neki meg állítom több az élete, mint mindannyiunknak összesen. Nem a legjobb erőviszonyok, és a mókuci még csak a kisebbik gond.
Még rajta kívül is van két ellenfelünk, egy szőke plázacica akinél szintén lángoló nodachi van. Oké, hogy jó szokásuk majmolni az épp trendi dolgokat, de azért na... Végre van egy olyan kardom, ami teljesen egyedivé tesz, erre tessék... Az első lehetséges alkalommal belebotlok valakibe, aki szintén szerzett magának egyet. És még ott van egy háromajtós szekrény is, aki piros indikátorral futkározik....
Nem lesz könnyű dolgunk, az egyszer biztos. Főleg hogy a lány kihívta Enherielt és Petert párbajra, minekünk meg a szekrénysorral kell harcolnunk. Nem lesz ez így jó, határozottan nem. Alig éltük túl az előző csatát, főleg Peter, akinek az életereje mindig nem a legtöbb, erre újabb harc, és nem mobokkal. És nem csak gyakorló párbaj, hanem mészárlás, ami lehet, ha nem figyelünk oda.
A nodachit előhúztam a hüvelyéből, és suhintottam vele kettőt a levegőbe. Amúgy is eléggé fagyos a hangulat, elkélne egy kis gyújtogatás...
Ayani ötlete viszont jónak tűnhet, rohamozni kell, a mókucit meg kinnhagyni, a két ellenfél is sok, pontosan kettővel több a kelleténél.
De vagyunk hatan, igaz nem teljes élettel, de néggyel többen vagyunk, és a petek bele sincsenek számolva. Szótlanul bólintottam Ayani ötletére, hogy vettem, és rendben, és vártam a jelet.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Május 19 2014, 05:58

Két tűz között. Talán ez volt az a fogalom, amit lehetett használni a helyzetünk leírására. Nem tudtam, hogy mit is kellett volna most gondolnom. A szőke lány, Raiga, Ghost és a mímelő mókus. Ez így sok volt egyszerre, talán nagy feladat a számunkra.
Két tűz között. Helyet kellett cserélnünk valamelyik féllel valahogy, hogy mi égessük meg őket, s ne fordítva. Kenichihez léptem lassan és halkan szóltam hozzá.
- Asunát még nem találtuk meg, így én még biztos tartozok neked, ezt ne feledd el. Figyelj kérlek Ghostra, a többit pedig bízd ránk. - a csuklyást közülünk ő is ismerte talán a legjobban, hacsak nem hazudott neki végig, míg együtt voltak.
Ayaniék felé fordultam.
- Oké, rendben. - reagáltam a lány elképzelésére - Azonban ha nem sikerül kizárni, úgy amondó vagyok, hogy nem feltétlen kell ellenségként tekinteni rá. Ha ellenünk harcol a mókus, úgy talán ellenük is és ha ügyesek vagyunk, akkor ezzel kezdhetünk is valamit. Túl nagy számai vannak, talán Ghost lehet, hogy füllentett, látva, hogy kik mellett is áll most. Bár a titánok után nem lepődnék meg most semmin se. Mindegy. Legyetek észnél. Viszont... - emeletem itt a hangomon, hogy a szőke lány is hallja most már – Sajnálom, hogy megvárattalak, Szerelmem. - emlékeztem vissza, hogy miként is fogadott minket – A kérésed nagyon csábító és azt hiszem, hogy nagyon választásunk sincsen, ugye? Kettő az egy ellen, elmondod, hogy ez miért is jó neked?
Hisame eközben méregetően figyelte a csuklyást. Bár talán nem volt semmi személyes, de Hisame mégis magára vette a lány cselekedetét, hogy melléjük állt és nem mellénk. Bár nem volt a legokosabb sárkány, de sosem szeretett átverve lenni.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 19 2014, 20:40

Ne csak a nektek szóló részt olvassátok el, csak így könnyebb volt átláthatóbbá tenni a történéseket, legalábbis számomra Very Happy

Ayani, Ozirisz, Kenichi:
A lovag fiú is bólint Ayani felvetésére, bár ő nem az ellenfelek számát akarja csökkenteni, hanem az ajtó mögött foglyul ejtett (?) Asunát mentené meg. Ha ránézne a minimapjára ebben a pillanatban, akkor látná, hogy a céhe alvezére már nincs ott, ahol eddig a térkép mutatta. Eddig se volt.
- Nem hiszem, hogy komoly veszélyt jelentene ránk, az elején support szerepkört vállalt magára - feleli Kenichi Peternek, majd Ayanihoz fordul - Segítek utat törni, ha meg is támad, fel tudom fogni a sebzését - szólal meg magabiztosan, majd hangos csatakiáltást hallat, és előretör a nagydarab és a szőke párosa felé. A lány elegánsan feljebb szökken pár lépcsőfokot, miközben Raiga leemeli a hátáról a fegyverét és meglendíti. Hihetetlen erővel csapódik a Hentes Kenichi mellkasába, akinek az eddig teljes életcsíkja egy csapásra lenullázódik. Miközben a tehetetlen lovag pixelekre robban, a suhintás olyan erős lökéshullámot kelt, hogy Villámlás, Tűzrózsa, Ayani és Ozirisz is lebucskáznak a lépcső aljára.
- Hoppá! - szívja a fogát a melák mély, dörmögő hangján - Na így jár az, aki hirtelen mozdulatokat tesz a közelemben. Még valaki? Vagy a tárgyra térhetünk? Nem megölni akarunk titeket, csak üzenetet hoztunk - teszi vissza a Hentest a vállára lusta, elnagyolt mozdulatokkal, miközben körülötte még csillognak az apró poligonszemcsék, amik Kenichiből megmaradtak.

Peter és Enheriel:
Veletek a szőke lány törődik, aki társa akciója után szép lassan lesétál a lépcsőn. Halvány mosolyra húzza a száját Enheriel tettre készségére, közben kardját lazán lóbálja maga mellett, látszik rajta, hogy semmi tisztelet nincs a fegyvere irányába. Megáll előttetek, és bepötyögi a párbajfelkérést, ami fel is ugrik nektek.
- A-aa, egy szerelmes fiú nem olyan, mint te - csóválja a fejét Peter megjegyzésére - Nem akarok én céhet magamnak, csak a kihívást keresem. Deee... szerintem még ketten is kevesek lesztek ellenem. Én sose veszítek, a szerelem ereje tesz legyőzhetetlenné~ <3 - kuncog, majd magabiztosan fordít nektek hátat, biztos benne, hogy egyikőtök sem akar besárgulni. Tesz néhány lépést, majd visszafordul és felvesz egy furcsa kezdőpózt, miközben alaposan végigmér titeket. Peter csak ekkor veheti észre, hogy az élete valamiért visszatöltődött, bár a páncélotok továbbra is hiányzik mindkettőtöknek.
- Megengedem, hogy az első lépést ti tegyétek meg. Érezzétek magatokat megtisztelve Wink - kacsint, és küld felétek egy puszit a levegőben.

Raven, Saya:
Hozzátok a mókus van a legközelebb, így láthatjátok azt, hogy nem mutat ellenséges hozzáállást, ellenben egy ponton a szemei furcsán elszíneződnek. Az egyik vörös lesz, a másik sárga, és ekkor kezd el emelkedni Peter élete is. Mit tesztek? Megpróbáljátok lefoglalni a mókust? Vagy a megnyugtatónak tűnő látvány hatására csatlakoztok Ayanihoz és Oziriszhez? Egy biztos, menekülni nem tudtok, ha meg is próbáljátok, a mob úgy mozdul, hogy ne férjetek el mellette, és ha valaki sokáig vacakol, akkor támadást is kap tőle.


Gyors helyzetjelentés: a folyosót, amin érkeztetek, elzárja a mókus, így visszafelé nem mehettek. A lépcső előterében Peter és Enhi néz farkasszemet a szőke lánnyal, ha elfogadjátok a párbajfelkérést, azt is láthatjátok, hogy Freyának hívják. Ayani, Ozirisz, Villámlás és Tűzrózsa a lépcső aljában próbálhatják kiválogatni a saját kezüket, lábukat, szárnyukat és patájukat. Raiga nagyjából a lépcsőn felfelé félúton áll, Ghost pedig az ajtó mellé, de az innenső oldalára húzódott vissza és onnan figyel titeket.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Pént. Május 23 2014, 16:24

A lovag, aki megmentette a Petert, előre indul, nagyon kiabálva, biztos azért, hogy több legyen az ereje. Épp azon gondolkodtam, ne kezdjek-e el én is énekelni, és azzal is erősíteném, de nem tudom kinyitni a szám. Vagyis kinyitom, de már csak tehetetlenségemben. A szemeim elkerekednek, és döbbenten, mozdulatlanul nézem végig, ahogy a lovag volt-nincs, pixeleire robban. A kezeim elernyednek, és nem engedem el az íjat, de az erő elszáll belőlem.
~Pedig nem most először látsz valakit meghalni a játékban.~
Hugi hangja üresen cseng, nincs benne semmi érzelem, csak kavarog, ahogy eddig is szokott. Igaza van, mert ilyesmi volt akkor is, mikor az ezüstrókát üldöztük, de ez mégsem ugyanaz. Ezt a lovagot szerettem T^T
Félek, már érzem, és haza akarok menni az Anatékhoz. Közelebb bújok a Ravenhez, aki mondta is, hogy maradjak mindig mögötte, én pedig bólintok, meg hümmögök, hogy rendben. Egyebet nem tudok tenni, mert úgy érzem, hogy valaki kicserélte a csontjaimat vasra, és nagyon nehéz mindenem.
A mókust figyelem, hogy ő mit szól a dolgokhoz, mire a Hugi prüszköl egyet.
~Mit szólna? Csak egy mob.~
De aztán mégis elhallgat. A fejemet már ő fordítja vissza a harc felé, miután Ayaniék lebucskáztak a lépcsőről és kicsi a rakást "játszanak". Félek, nagyon-nagyon félek, mikor nézem, ahogy megindulnak egymás felé, a Peter csíkja pedig feljebb kúszik, biztos azért, mert párbajfelkérést fogadott el.
Hugi csóválja a fejét, kételkedik, de nem szól semmit, mert valami nem stimmel neki. Én meg nem tudom, mit gondoljak, szóval gondolom azt, amit a Hugi is, meg bújok a Raven mögé. Már nem tudom, merjek-e csinálni bármit is, szóval rábízom magam arra, hogy csak akkor támadok majd, ha a Raven is. Mert tudom, hogy a felnőttek dolgaiba nem mindig kifizetődő beleszólni, és amúgy is, haza akarok menni.
Szegény Kenichi T^T
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Hétf. Május 26 2014, 21:30

Azt tettem, amit Enheriel mondott: A melák elé álltam, hogy ne bántsa a többieket.
- Csak a testemen keresztül! - feleltem neki. A Villámkarmokat is bevetésre készítettem, ha arra kerül sor.  Közben Enherielt is figyeltem. Tettre készen állt, hallottam, ahogy a lotyó közli velük, hogy neki nem kell céh, csak kihívást keres. És hogy ő Kayaba leánya, mert soha senki nem győzte le. Pff, na persze. Raven szól Enherielnek, hogy hívjon vissza, mert a lány erősnek tűnik. De mielőtt Enheriel regált volna rá, hirtelen Kenichi megindult a páros felé.
- ÁLLJ! - kiáltottam felé, de már késő volt: míg a liba elszökellt, a melák egy ütéssel megölte a fiút, és a lendület okozta lökéshullám is szépen leküldött engemet, Tűzrózsát, a hülye lányt és a kardforgatót a lépcső aljára. És még így akar a melák üzenni nekünk valamit. Láttam, hogy a lovag és a kislány a mókus előtt áll, a mob meg fura módon nem tanúsított agresszivitást. Talán Enheriel képessége miatt? Ilyen nagy hatósugarú köre van?


A lovag, Raven szavai miatt éppen akkor fordultam feléjük, amikor Kenichi meghalt, s a lökéshullám leküldte a peteket és két embert a lépcső aljára. Szegény Kenichi, nem ezt érdemelte. A lány kardja ugyanolyan volt, mint Ozirisz-é, de semmi tisztelet nem volt a fegyver iránt. Kész csoda, hogy nem dobta el hanyagul, úgy lóbálta. A liba kihívást keres a mi személyünkbe, és szerinte simán legyőz minket. Micsoda szerencse, hogy a kedvesem nincs itt, mert biztos nekiment volna, hogy megvédjen... s a vesztébe rohant volna. Volt kedves, hogy mi kezdhetjük el a párbajt, miután kért, és hogy legyünk megtisztelve. Odasúgtam Peter-nek minden esetre:
- Próbáljunk több irányból támadni rá, hogy ne tudjon koncentrálni. - Én elfogadtam a kihívást, és vártam Peterre. Ekkor vettem észre két dolgot: Ghost az ajtóban figyelt, illetve hogy Peter élete növekedett.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Pént. Május 30 2014, 21:41


Szót fogadott, mellettem maradt. Félt, bár ez természetes volt, én sem mutattam túl sok bátorságot. A szó szoros értelmében leragadtam, és nem tudtam mit tenni annak érdekében, hogy egyről a kettőre juthassunk. A csapdahelyzet, s főleg a halál lehetőségének a gondolata lebénított. Ha nem szorítom kellőképpen a kardot, remegés közepette kieshetett volna a kezemből. Fogaimat összeszorítva hunytam le szememet, amikor a lovag nekiindult a hústoronynak. Számítottam rá, hogy mi fog történni vele, de nem tudtam végignézni: egy döbbent "Ne"-t motyogtam magam elé, és fejemet kissé elfordítva próbáltam leplezni a látványt, de függetlenül attól, hogy nem néztem, attól még tudtam, mi lett Kenichi sorsa. Tudtam, mit is jelent a halál, és korábban nem igazán foglalkoztatott, mi lesz azokkal az ostoba idegenekkel, akik erre a nem túl szép sorsra jutnak - most más volt. Sokkal másabb. Még csak néhány perce ismertem meg a fiút, de megmentette az életünket - azonban az övével fizetett. Nem szerettem ezt, nagyon nem.
A lökéshullám folytán a többiek lebukfenceznek a lépcsőről, a két céhvezér pedig úgy döntött, mintha ki akarnának állni a lánnyal. Dühtől résnyire összeszűkített szemeim aztán az utat elálló mókusszörny felé fordult. Nem csinált semmit, de úgy tűnt, mintha nem feltétlen akarna rosszat. Vagyis még nem. Vagy esetleg Ghost lett volna? Az események túl gyorsan történtek, és abban sem voltam igazán biztos, hogy a mókus csak gyógyításra lenne ott, mert akkor nem állná el az utat: akadály volt, akár csak a lány és a hústorony. Bizonytalanul vetettem meg lábamat a talajon, és már arra készültem, hogy a harcost megcélozzam, de megint megdermedtem.
Oda kell menned - Hallottam a ló szavait: határozott, ellentmondást nem tűrő hangon szólt hozzám. Őt is felzaklatta egy játékos halála, még ha nem is ismerte, és nem is volt a társa. Igen, oda kell mennem! Kicsit lassan, bizonytalanul indultam meg inkább, semmint határozottan, dinamikusan. Igyekeztem félelmemet leplezve, néha-néha Sayara visszatekintve a férfiú közelébe férkőzni.

- Mégis milyen üzenetet? - kérdeztem feszülten, fogaim között kipréselve. - Ha igaz, amit mondasz, akkor Kenichi nem lenne halott. - Kezemet kinyújtva a tenyerembe kaptam egy pixelszemcsét, ami a szóban forgó lovagból maradt. Szomorúan, kissé lehorgasztott fejjel álltam ott, és néztem, ahogyan az elillan az érintéstől. Dühös voltam - dühös, és szomorú. Nem így kellett volna végződnie.  
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal10/2900[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 02 2014, 00:51

Sprinteltünk a mókus elől, a következő teremig próbáltunk eljutni, mikor... Bumm! Valami nagy légáramlat visszareptetett. És mint, ahogy az lenni szokott, naná, hogy rajtam kívül mindenki puhára esett, csak én koppantam a kőpadlón, majd ahogy meg tudtam állapítani, a griff, Ayani, és a paci. De ők már puhábbra, azaz rám estek. De hol maradt Kenichi? - tettem fel magamban a kérdést, ám hamar rájöttem az egész szélvihar okára és okozójára, amikor megpillantottam a melákot, ahogy a fegyvere a kezében, és kék poligonok szálltak felfelé. Most először halt meg valaki a szemem előtt, és percekig szóhoz sem jutottam. A melák valamit magyarázott valami üzenetről, de a düh és a döbbenet miatt elszálltak anélkül, hogy felfogtam volna... elvégre azért van az embernek két füle, hogy ami az egyiken be, az a másikon ki. Aztán ahogy lefagytam a történtek miatt, akkor tértem magamhoz ismét, amikor már a "kicsi a rakás"-ból már csak én maradtam a földön. Feltápászkodtam, magamhoz vettem a kardom, majd körbenéztem. Majd a melákon megakadt a tekintetem.
- Te nyomorult gyilkos! Mi csak a következő terembe akartunk átjutni, mielőtt még ez a mob is nekünk támad. - üvöltöttem, majd a mókus felé mutattam - Remélem egyszer te is menekülés közben fogsz elpatkolni... Amikor futsz az életedért, rohansz, és amikor azt hiszed, hogy megmenekülsz, akkor egy hozzád hasonló piroskába botlasz, akitől elbomlasz... pixelekre, mint Kenichi... - üvöltöttem a meláknak - És még hogy üzenetet hozol. És mi lenne az üzenet? Mindannyian itt halunk meg? Mert ha ezt akarod üzenni, akkor jól csinálod! - fejeztem be a mondandómat, mielőtt még szétrobbanna a fejem a dühtől. Rég nem tudtak kihozni ennyire a sodromból, de egyszer mindennek eljön az ideje, akkor aztán lesz nemulass...


Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Pént. Jún. 06 2014, 08:10

A kihívásra a pálcámat a kezembe vettem, azonban éreztem, hogy az miként is feszült a tenyerem fogságában. Nem fogtam, hanem szorítottam. Éreztem, hogy talán a határain lehetett a pálca tartása, hogy bármelyik pillanatban eltörhetett, hogy a pixeleire hullhatott, mint egy pillanattal ezelőtt Kenichi. A düh átjárta az egész testemet. Egy apró elhalt szócska. Ne. Csak ennyi tellett tőlem. A fiú megmentett korábban, gond nélkül állta a titánok ütéseit, most viszont egy csapással semmivé vált előttünk. Egy pár pillanat volt csupán csak az egész.
Több irányból támadni? Talán, talán megoldás lehetett ez, de megfogtam Enheriel karját és nem engedtem, hogy támadásba lendüljön. Elhittem a lány szavait. A társa csapása után elhittem, hogy nem veszít, hogy nem voltunk kihívás a számára.
Mellettem hirtelen egy fehéres alak, egy ismerős sárkányforma haladt el.
- Ne. - hunytam be a szemeimet – Ne csinálj semmi ostobaságot, kérlek.
- Nem fogok. - Hisame hangjára nyitottam ki újra a szemeimet. Meglepett a nyugodtsága. A sárkány hátratekintett még és biztatóan mosolygott. Csak reméltem, hogy tisztán látja a helyzet komolyságát és látja, hogy milyen veszélybe is voltunk most.
- Freya. - szólította meg a lányt. Hogy elfogadtuk a kihívást, úgy a nevére is fény derült – Mi az üzenetetek?
Talán a történet legegyszerűbb és legtisztább folytatása az lett volna, hogy elmondják és engednek távozni minket, mint hiteles hírvivőket.
Időközben az életem is visszatöltődött, mit nem értettem, hogy hogyan és miért, mert én nem tettem semmit sem ezt illetően. Az időközben a háttérbe kerülő Ghostra tekintettem emlékezve rá, hogy mit is mondott Kenichi róla, de nem hittem, hogy a support képességeit rajtam használta volna. Nem véletlenül állt az ő oldalukon a csuklyás.
- Legyen vége ennek. Mondjátok és engedjétek, hogy elvigyük az üzeneteteket. A vezérek jó barátaim, megtudja mindenki, hogy mit akartok.
A pálcámat továbbra is úgy szorítottam, mint egy perccel ezelőtt, de nem felejtkezhettem meg arról, hogy nem voltam, voltunk egyedül.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 08 2014, 21:31

Csak pislogni tudtam a hirtelen sokktól. Addig minden jól ment, hogy sikerült meggyőzni mindenkit a tervről, azonban, ami azután követett teljesen lesokkoltatott. Még addig eljotottunk, hogy többen bele is egyeztek gondolatomban… Azonban a tankuk előreindult, ám nem jutott messzire. Az ellenfelünk egyetlen hatalmas csapással pixeljeire szabta, és minket is elküldött finoman szólva a fenébe. A soktól azt sem vettem észre, hogy a lépcső alján fekszek, és a többiek próbálnak kikászálódni a kupacból. Bár nem én voltam legfelül, akkor is gondot okozhattam nekik emiatt, de nem tudtam mozogni. Mindig ez van… vagy a sors utál valamiért, vagy a karma marcangolja szerencsémet, esetleg ez KA bosszúja, mivel életeket mentek képességemmel, így a döntéseim többsége végzetes a körülöttem levőkre. Mindenestre akkor is elkeserített. Ez már a sokat ilyen eset.. hiába voltak néha jó következtetéseim, többször keveredtem nagyobb csávába, mint amibe eddig voltam.. Pedig az út jó… de mégis miért.. Nagyokat pislogva térek magamhoz, mikor megérzem Tűzrózsa érdes nyelvét az arcomat.
- Pfuj Tűzrózsa! Tudod, hogy nem szeretem, ha nyalogatod az arcom! – mondom mérgesen, de végül egy fáradt mosolyt kísérve hálásan bólintok neki – Köszi, hogy kizökkentettél a depiből.
Felnézek a többiekre. A 2 enemyből inkább a nőt nézem a vezetőnek, és nem úgy tűnik, mintha Peterék nagyon meg akarnák támadni. Bár nem nagyon tudtam követni az események fordulatait. Mindenesetre odafordultam a lovaghoz, és elidőztem egy kicsit Sayan. Nem kéne itt lennie. Nem itt, ahol mindannyian halál küszöbén járunk. Ozirisz eközben feltápászkodott. Vajon azért nem kelt fel eddig, mert nem akart leerőszakoskodni engem magáról? Mindenesetre Ozirisz vállára teszem a kezem.
- Tudom, hogy nehéz, de ne húzd fele magad. – mondom, még kissé remegve, mivel még mindig megviselt, hogy ez mind az én hibám – Peterék elboldogulnak a lánnyal. Bízok bennük. Ha a melák túl közel menne Peterékhez szólj, addig megpróbálok segíteni Sayaéknak. A mókus kettejüknek túl nagy falat. Bár azok ketten a lépcső tetején sem piskóták…. – mondom, majd Ravenékhez sietek némán.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 09 2014, 15:46

Ayani, Ozirisz, Raven, Saya:
Düh és félelem járja át testeteket az előttetek tornyosuló fenyegetést látva. Aki vezéretek lehetne, azt lefoglalja Raiga társa, ti pedig be vagytok szorítva két legyőzhetetlennek tűnő ellenfél közé: egy harcos, aki egyetlen csapással képes volt megölni egy tankot, és egy rengeteg élettel rendelkező, mob létére elég sokat sebző mókus veszélyeztet titeket. Azonban egyikőjük sem támad, habár a férfi erőteljesen ráncolja a homlokát Ozirisz dühödt szavaira, és idegesen megrándul a kezében a fegyvere is.
- Hah! Hahaha! Én nem futok senki elől, mert baszottul erős vagyok, csírák! - nevet fel öblös hangján - Nyissátok ki a fületeket, mert csak egyszer fogom elmondani. Ti itt mind az én hírvivő csicskáim vagytok! Arról már nem én tehetek, hogy néhányotokat el kell taposnom, hibáztassátok a hülyegyereket, amiért a halálába szaladt, nyomorékok! De kár, hogy a kis barna csaj elmenekült, aki vele volt, sunáznám! - nevet fel újra, céltalan fecsegésének hála azonban rájöhettek, hogy akit Kenichi keresett, megmenekült végül - Azért vagytok itt, céhes birkák, hogy elvigyétek a hírünk, nem holmi hülye összetartás meg játék miatt. Fúúú, mekkora faszság! - méltatlankodik, majd lekapja a vállűról a fegyverét, és a földnek csapja, elérve hogy néhány darabka a lépcsőből leváljon - A főnök azt üzeni, hogy húzzátok le a rolót, mielőtt mi tesszük meg. Jobban jártok, ha beálltok a sorba és beszolgáltatjátok a nyersanyagaitok a Tenkának - mondja, majd előhúz a zsebéből egy shogi-figurát. A hatalmas tenyerében egészen eltörül az apró fabábu, ahogy felmutatja nektek - Ha ilyet láttok, azok vagyunk mi! A jövő monoizé helyzetben lévő izéje, a Tenka - látszik rajta, hogy a magyarázata végére már ő is kicsit belezavarodott abba, hogy mit is akar mondani voltaképpen. Hogy kihámozzátok-e ebből, hogy mi is üzenet, nos az már tőletek függ.

Enheriel és Peter:
Freya türelmetlenül toporog és méreget titeket, miközben a számláló lepörög, ti pedig megpróbáltok valamiféle stratégiát kialakítani, vagy éppen jobb belátásra bírni a lányt.
- Na, nem támadtok? Minek vagyok én ilyen előzékeny? :/ - sóhajt fel csalódottan, majd megvonja a vállát - Ha nem, hát nem. Lássuk csak. Neked van két aktív képességed, akkor... - fölényes mosoly kerül az arcára, majd meglendíti maga előtt a kardját, és ahogy az felvillan, Enheriel láthatja, hogy hirtelen lecsökken az élete az eredeti értéke felére, és erőbuffot kap helyette. Míg felocsúdsz a váratlan eseménytől, a szőkeség fürgén eléd kerül, és egy laza suhintással sréhen szeli kardjával a mellkasod, lenullázva az életed és kiejtve ezzel a párbajból.
- Egy, megérett a meggy~ Jó gyenge vagy, rád hallgatnak emberek? Hihetetlen... - kuncog magának, aztán Peter felé fordul - Magasabb a kitartásod, mint nekem. Hadd szórakozzak veled kicsit, szépfiú~ Wink - kacsint, majd felvesz egy laza támadó alapállást - Céhházak, boltok bevétele, gazdasági monopólium Aincrad felett. Ezt akarjuk, és meg is fogjuk szerezni. Most még van esélyetek, hogy önként adjátok át ezeket. Egyszer majd jelentkezni fogunk, addig van időtök dönteni - vázolja nagyjából a kérdésedre az üzenet lényegét, közben azonban láthatod, hogy mutogat az ujjával, mintha kiszámolóst játszana közted és Hisame között. Végül a sárkány felé szökken, első vágásával a repülési képességeit akarja korlátozni, hiszen a szárnyába akar belevágni. Enheriel mögött azonban ekkor feltűnik a Mímelő Mókus, és immár nem tűnik olyan békésnek...
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Hétf. Jún. 09 2014, 17:00

//megjegyzem, hogy az Állatszeretet passzív, azaz állandóan be van kapcsolvaXD//

- Peter, eressz! - kérleltem őt, mikor megfogott, de már lement a számláló nullára. A lány engemet spécizett ki először. Elképedve láttam, ahogy az életem értéke a felére megy, és erőbuffot kapok.
- Mi a-- - mielőtt befejezhettem volna, a lány lecsapott, és legyőzött egy ütéssel, amit Villámlás is észrevett.
- Enhi! - oda akart repülni hozzám, hogy megvédjen, viszont azonnal intettem neki, hogy ne, mert féltem, hogy a férfi meg fogja ölni őt, amint a közelében ér. Viszont már tudom, miért nem veszít sohasem állítólag! Lehet, hogy hackol a kis szajha, aki most Peter és Hisame között válogat! És még gyengének mer nevezni! Közben a férfi hangosan mondta a magáét a többieknek. Hála istennek a lány, akit elkaptak, elmenekült. Viszont valami Tenkát emlegetett, és azt, hogy a céhek (akik húzzák le a rolót) azért vannak, hogy ennek a Tenkának átadják a bevételeiket, hogy csak ő/ők gazdagodhasson/gazdaghossanak Aincrad-ban. Gazdasági monopólium. A lány is igazolta ezt, és elvárta, hogy adjuk oda nekik ami a miénk. Betelt nálam a pohár végleg.
- SOHA! - már kiabáltam dühösen. - NEM FOGOM ÉN ODAADNI A CÉHEM ÉRTÉKEIT SENKINEK SEM, FŐLEG NEM EGY HOZZÁD HASONLÓ, BEKÉPZELT ****NAK, AKI ANNYIRA GERINCTELEN, ÉS GYÁVA, HOGY HACKOLÁSSAL MÁSOK KÉPESSÉGÉT BABRÁLGATJA A SAJÁT ELŐNYÉRE AHELYETT, HOGY TISZTESSÉGESEN HARCOLNA! - nem igen szoktam kiabálni senkivel sem, Villámlást ez meg is lepte, olyan hirtelen tört ki belőlem, de ez már végképp sok volt. Még jó, hogy nem azt akarják, hogy az egyedik tárgyakat is odaadjuk nekik! A boltomat is azért nyitottam meg, hogy a céhemnek szerezzek pénzt, nem ezeknek! A lány közben Hisame-nak ugrott, hogy levághassa a szárnyait, ám számomra nem ez volt a probléma.
- ENHI, A MÓKUS! - fordultam oda Villámlás felé, hogy mi van a mobbal. De az mögöttem, illetve már előttem volt, és nem volt már békés! Az egyetlen dolog, amit tehettem ijedtemben, hogy védekezésképben az arcom elé kaptam a karjaim, és két lehetőség egyikét vártam: vagy megöl a mob, vagy az első képességem megment...
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Jún. 16 2014, 08:58

Freya gyors volt, s Enherielt támadta először. En életpontjai azonban a támadása előtt csökkentek, s nem tudtam eldönteni, hogy miért, nem tudtam, hogy mi történhetett vele. Meglepődni nem lepődtem meg, hisz e barlangban már annyi szokatlan dolog történt, hogy talán fölösleges is volt ezekkel foglalkozni, azonban ez nem változtatott azon a kellemetlen érzésen, mi bennem volt most. A fiú korábbi csapása után ugyanakkor most megnyugodtam, felsóhajtottam, hogy Freya támadása nem járt halállal. Nyilván egy csapás neki is elég volt így, azonban Enheriel csupán csak kiesett a küzdelemből, mit talán nem is bántam most oly nagyon. A vezértársam kiadta a hangos szavaival magából még mi benne volt, azonban hogy a lány most Hisamét szemelte ki következőnek, úgy tennem kellett nekem is valamit. Ugyanakkor Enheriel mögé is váratlan a mókus került, s úgy tűnt, hogy nem tudta megvédeni magát. A fenébe! Átkoztam némán a helyzetünket, majd hirtelen ötletként vezérelve vettem elő a közös batyunkból a még talán használható kristályt. A képességeimen nem is gondolkoztam. Félő csak fölösleges próbálkozás lett volna belőlük.
- Switch, Hisame!
Hogy én kerültem Freyával szemben, vagyis Freya alá - hisz magasra ugrott a lány -, úgy próbáltam is a lány mellkasán törni a düh kristályunkat. Ha nem ő rá hívtam így a mókust, akkor magamra, de bármelyik eshetőség jobb volt attól, mi történni látszott ebben a pillanatban. A káosz változatlan volt, csupán csak ügyesen magam köré sűrítettem most a központját. Talán jobb volt így, talán könnyebb ha nem is nekem, de a többieknek igen. Reméltem legalábbis, nem akartam őket is elveszíteni most.


Elhasználtama halvány düh kristályt.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jún. 25 2014, 10:44

Elég idegesítő ez a melák. Nem elég az a hangnem, amit megenged velünk szemben, de még le is néz a szemétje. Ha egymagam lennék, nem érdekelne, de vannak körülöttem sokkal jobb, és megbízhatóbb emberek nálam, akik viszont nem érdemelték volna meg ezt a megnevezést. Saya felé fordulok, lés halkan odasúgom neki.
- Ha ránk támadna a melák, és a harc kilátástalannak tűnne, amely nagyon valószínű, akkor inkább teleportálj el. Egyvalakinek mindenképp túl kell élnie, hogy a céheink megtudják mi történt… és szerintem se Hianri, se Anat, se Miri nem örülne, hogy a meláékktól tudnák meg. Hm… ez kicsit pesszimistán hatott… - vakartam meg a fejemet, miután visszafordulok. Bár fél szemmel még nézegetem a Mímelő Mókust.
Nem éppen jó ötletnek tartottam Enhi kiborulását, főleg most, hogy minden perc számít, és őneki amúgy is cseppnyi élete volt már csak. Bár szó mi szó, én se örülnék, ha Miri „tárt karokkal várná” ezeket a beképzelteket, hogy lakmározzanak a Vioce kincsiből. Azt már nem! Főleg egy olyan ember céhének nem, akinek a tagjai még fogalmazni sem tudnak, mert ha mindegyikük olyan jól forgatja a szavakat, mint ez itt, akkor már most sajnálom, azt a céhet komolyan mondom… Mindenesetre a fabábos eladásánál, már-már majdnem felszólaltam.
~ Te melák tudtad, hogy fát fel lehet gyújtani?
Azonban bármennyire is szívesen mondtam volna, nem tettem, mert van, olyan érzésem mi húznánk a rövidebbet. Azonban ahogy láttam elég sután mozog. Biztonság kedvéért aktiváltam a Kesztyű Pörgős Funkcióját. Ám ekkor a Mókus mozdult, és Enhi felé vette az irányt.
- Ne! Switch Enheriel! – kiáltom.
Ha eredetileg Enheriel volt a célpontja, most rám kéne figyelnie, ám ha valami csoda folytán nem őt vette célba az jó… már ha nem Petert vette célba.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Szer. Jún. 25 2014, 13:47


Nem mintha a neheztelés, a harag segített volna a helyzetünkön - sőt, nem is volt a legjobb tanácsadó -, de valamiért jól esett. A kritikus pillanatokban jóval emberibbnek, jóval életszerűbbnek éreztem magamat, mint bárhol, más időben. A fiú halálának megrázóan keserű zamatát még ízlelgetnem kellett, amikor a kardforgató Ozirisz szitokszavaira Raiga kárörvendően nevetett. Eddig sem tudtam kifürkészni, vajon milyen érzés egy gyilkosnak szembe néznie a bűntudattal, hogy elvette egy társa életét, de ezt már végképp nem értettem - ez dühített fel a legjobban Kenichi eltávozását illetően. Keresztbe öltött karral lógattam a kardomat és a pajzsomat, valamiért fáradtabb voltam a kelleténél. Azt akartam, hogy bármilyen kifejlettel, de vége legyen ennek az egésznek. Szemöldökömet ráncolva, frusztrált mosoly futott át arcomon, ahányszor szitokszavat ékelt a buldózer a monológjába. Sértette a fülemet - nem mintha a többi idegen különb szókinccsel rendelkezett volna, de ezt már szinte fájdalmas volt hallgatni.
- A jó nénikéd a csíra. - Jobb középső ujj. Mire felocsúdtam a váratlan dühkitörésemből, már ki is mondtam és mutattam azt, amit nemigen kellett volna. Nem éppen azért, mert ezzel a saját síromat ástam meg, hanem ellentmondásossá tettem a véleményemet... bár már nem is igazán számított. Minden esetre az, hogy a harag ilyesfajta dolgokat tudott kihozni belőlem, hát enyhén szólva meglepett. Nem úgy álltam ott, aki a halálra készül, hanem úgy, mint akinek az élet semmit sem ér - pedig ez nem volt igaz: már nem. Fél kezemet csípőre tettem, és megvetően hallgattam Raiga ostoba monológját. Fejemet ráztam, miképpen még ő maga se tudta elmondani az amúgy betanult, klisés szövegét. Tenka? Na persze... Untatott, és dühített. A dolgokon nem változtatott: megölt egy embert, ráadásul röhögött is rajta. Tény, hogy Kenichi sem volt a legokosabb, de nem ezt érdemelte - és ha már úgy is meg akart minket ölni, akkor legalább Sayát hagyhatná életben... úgy sem fogja. Tekintetem tovavándorolt a két céhvezérre - akik Freyával viaskodtak -, illetve a vészesen közeledő, embernagyságú mókus problémájával is ugyanúgy meg kellett küzdeni. Ayani a varázsszót kimondta, mire bármit is nyöghettem volna. Egy helyben álltam, és bár volt elég bátorságom beszólni Raigának, ott maradtam, hogy védjem a kisebbet - védjem azt, akit meg kell védenem.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal10/2900[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Csüt. Jún. 26 2014, 15:59

Én még a Kenichivel vagyok elfoglalva, mikor a Hugi pisszeg, hogy közben történnek az események, nézzek kicsit feljebb is az orromnál, különben baj lesz. A nagy melák az, nekiáll beszélni, de vannak szavak, amiket nem értek, érttlenül ráncolom össze a homlokom, a Hugi viszont minden alkalommal egyre... nagyobbra nő. Nem tudom, mit akar csinálni, de ki akar szabadulni, a dühe pedig úgy áramlik szét bennem, mintha elejtett volna egy lekváros üveget. Mármint tudjátok, utána széttörik az üveg és a lekvár is elfolyik mindenféle irányba.
Ökölbe szorítottam a kezem, de nagyon én se tudtam, miért. Felkeltem és a Raven mögül kissé előbújtam, még mögötte voltam, de láthatóvá tettem magam. A nagy melákra néztem, és megszólaltam.
-A káromkodás csúnya dolog! Nem szabad!
Felemeltem a kezem és rá mutattam, hogy biztosan tudja, róla beszélek ˇ^ˇ
-A Papa is megmondta! Neked ezt nem tanította meg a sajátod?
~Állj le...~
Nem törődöm a Hugival, de az íjamat elrakom egyenlőre. Kicsit elmosolyodom, de olyan furán érzem magam. A Hugi dühe mintha megrészegítene, nem tudom levenni a szemem a melákról. Hallom az Ayanit is, és bólintok, hogy rendben, meg igaza van, de nem nézek rá.
-Vagy mindenki kimenekül, vagy senki....
Vagyis... igazából nem tudom, milyen színt is kéne használnom, mert ezt én is mondtam, meg a Hugi is, olyan szép átmenetet meg nem tudok csinálni, mert túl sziszifuszi nekem... facepalm
Hugival megfogjuk egymás kezét a fejemben, és úgy nézünk farkasszemet a melákkal. Ő tudom, hogy annyit láthat, hogy a zöld szemem kicsit más árnyalatot vesz fel, mert a Hugié meg pirosak, és ez az egyetlen dolog, ami a hangunkon kívül még megváltozik, mikor előtör. Most nem tőr elő, de kicsit kijjebb jön, olyan... elől vagyunk mind a ketten, egyszerre. És többségben az erő.
-Működik valakinek a képessége?
Kérdezi a Hugi. Tudom már, mit tervez, de persze ahhoz biztosra is kell menni, hogy sikerül, különben végünk. Mindezt persze suttogja. Nem akarja a melák tudomására hozni.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 30 2014, 14:02

Az események tovább haladtak, és két dologra kellett rájönnöm: A nagydarab fazon egy lelketlen szemétláda, akikből odakinn rengeteg van. Most ölt meg egy embert, és csak röhög rajta. Felháborító... A másik pedig, hogy ebből a világból is olyan romlott, pénzcentrikus szemétdombot akarnak csinálni, mint ami odakinn van. A dúsgazdagok-nincstelenek ellentéte eddig még nem volt jelen ebben a világban. Itt mindenki egyenlőként indult, és csak saját magán múlott, hogy marad-e az első szinten, vagy feljebb és feljebb törekszik. És ezek a mocskok ezt a világot is meg akarják rontani ugyanúgy, ahogy a kinti világot is a hozzá hasonlók tönkretették.
Nyersanyagokat beszolgáltatni? Na azt már nem. Akkor megölnek mindenkit. Azt sem hagyhatom. Valahogy le kell állítani őket.
- Az értékeink kellenének nektek? - bárgyún néztem a melákra, majd 1-2 másodperc hatásszünet után biccentettem a mókus felé - Farmoljatok magatoknak, menjetek küldetésekre, tisztítsátok ki a kazamatákat, ahogy rajtatok kívül mindenki más teszi. - majd egy levegővételnyi szünet -Ami meg azt illeti, nem kell lehúznunk a rolót. Ha megölsz minket? Mit érsz el vele? Semmit. Nem kapsz utánunk lootot, ugyanis mindenkinél be van állítva, hogy a holmiját halála után a céhe kapja. - majd sunyi vigyor ült ki a képemre - A céhbank kifosztásához pedig sok sikert, a nagy céhek, akik a frontvonalon harcolnak, elsők közt vették meg a céhház biztonsági fejlesztését, aminek köszönhetően az ajtót se tudjátok kinyitni, bár ezt ti, akik nem is tudjátok mi a céh, nem is fogjátok megérteni... Gondoltunk a hozzátok hasonló önző sunyi aljas disznókra - majd egy újabb kis szünet, és folytattam: - Egyébként pedig, belegondoltatok már abba, hogy ha így szabotáljátok a nagy céheket, mivel jár? Belegondolál abba, hogy kik tisztítják Aincrad emeleteit, hétről hétre, hónapról hónapra, és hogy kik vesznek oda ezidő alatt? - majd egyet sóhajtottam - Bár, ti úgysem akartok kijutni. Féltek, hogy egyből a börtönben köttök ki, gyilkosok. Így viszont, ha működne a tervetek, idebenn fogtok ragadni, nem lesz aki tisztítsa a szinteket, és előbb-utóbb elfogynak a fejőstehenek is, és csak ti lesztek, egy hatalmas börtönben. De azt már az Örök Bitmezőkről fogom figyelni egy korsó sörrel a kezemben...
Majd ahogy végeztem a mondandómmal, körbenéztem a többiek felé. Bár az öröklődéses mesémet nem túl valószínű, hogy bevették, de egy próbát megért. Remélhetőleg annyi haszna volt a litániámnak, hogy a többiek fel tudjanak készülni a harcra.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 21:05

Raiga látványosan ignorálja az összes felé intézett szitokszót, monológot és minden egyéb gesztust, inkább a fülét piszkálja, mintha bedugult volna és ki kéne tisztítani. A figyelme inkább a párbaj felé terelődik, ahol éppen Freya meglepődött fejet vág a kifakadó Enheriel felé fordulva.
- Oh my, agyadra ment a vereség, drágám? - reagál a kirohanásra a lány nagyokat pislogva - Hadd véssek valamit az üres fejecskédbe. A képességek olyan előnyt adnak neked, ami a másiknak nincs. Ha valóban tisztességesen akarnál harcolni, nem élnél ilyen előnyökkel, de így nincs jogod rá, hogy ilyen minősíthetetlen hangnemben beszélj velem. Különben könnyen legyőzlek enélkül is, hiszen gyenge vagy! Nincs benned elég szerelem <3 Szerencsétlenségedre a legjobban az egyszerű, megalázó győzelmeket szeretem - feleli gúnyosan, minden szaváról és mozdulatáról süt, mennyire kevésre tart téged. Már-már undor költözik az arcára csupán attól, hogy veled kell beszélnie, és amint végez a kis monológjával, úgy fordul el tőled, mintha ott se lennél. Peter sokkal jobban érdekli, őt nemesebb, nagyobb kihívást jelentő ellenfélnek tartja. Lévén a támadás kivédésével nem foglalkozik, a lángoló penge akadálytalanul találja el a Hisame elé ugró fiút, összesen 45 pontot sebezve rajta. A kristálytörés azonban nem kevés rémületet csal az arcára, a mókust látva kétségbeesetten ugrik hátra, és egy bukfenccel igyekszik távolabbra kerülni a szörnytől, mely feléje kap.
- Ghost, Raiga, segítsetek! - kérleli társait, hangjában határozottan érezni a félelmet. Nem telik bele egy pillanat, és a melák ott is terem a rágcsáló mellett, ha pedig valaki az ajtó mellett álló csuklyásra figyel, az láthatja a kézjeleit. Lényeg a lényeg, Raiga egyetlen csapással vet véget az állítólag 800 élettel bíró mókusnak, ami nyilvánvalóan lehetetlenség, de ha visszagondoltok a titánok elleni harcotokra, talán összeállhat a fejetekben, mi történt.
Freya ettől függetlenül a földön gubbaszt a félelemtől remegve, és csak a veszély elmúltával leselkedik fel fejét takaró kezei közül, majd éktelen haragra gerjedve pattan fel, de egy jó darabig csak tátog az idegtől, paprikavörös fejjel és fenyegetően mutogat Peterre.
- E-ezt a pi-piszkos kis trükköt... s-sose fogom m-megbocsátani neked! Hogy merészeled beszennyezni a párbajunkat...!? - sziszegi végül még kissé dadogva, ám aztán lassacskán lenyeli a dühét és visszanyeri az eddigi fölényes tartását, bár az iménti jelenet még azért jócskán rányomja a bélyegét a kisugárzására - Te és én a nysteri arénában, három nap múlva. Ha nem leszel ott, híresztelni fogom a gyávaságod - hív ki téged, Peter, majd int a társainak, és angolosan távoznak a helyszínről. Freya dühös, Raiga az arcát a tenyerébe temetve röhög rajta, Ghost pedig szó szerint láthatatlanná vált, egyikőtök sem látja, hol és mikor ment el mellettetek. Ha bárki is megpróbálja megállítani őket, azt Raiga durván félrelöki az útból, és a folyosó fala adja neki a másikat.

Utolsó kör!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.