Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Viasz Mennyegző

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Hétf. Dec. 30 2013, 19:37

Résztvevők: Tetsuko Jin, Tsubasa Norika, RenAi


[Küldetés] Viasz Mennyegző 0_12-arany_sorv_


Kaptok egy információt, egy szóbeszédet elcsíptek fél füllel, avagy egy kósza pillanatban mobozás közben ti magatok láttátok, mit látni véltek, teljesen mindegy.. Az bizonyos, hogy szárnyra kelt a pletyka, hogy az aranyló mezőn, hol a napfény ragyogó fűszálakon törik meg, megjelent egy ház, mely környezetéhez hűen színtiszta aranyból van. Talán már-már túl giccses is lehet ez a sok csillogás. Ám akik látták, mind azt állítják, egy pislogás után nyoma vész, a ház újra csak eltűnik. Lehet, hogy csak az emberi fantázia szülöttje az egész történet. Ti dolgotok, mit hisztek el, és mit nem. Ám annyi bizonyos, hogy hamarosan észrevesztek egy küldetést - nehéz nem észrevenni - mely arany színű papírlapra van írva, és a kilences szint mezejére invitál titeket. "Keress egy házat, meg fogod ismerni" - írja, ám nem sok információt ad ezen kívül a küldetésről, csupán csak egy különös kis szöveg van rá vésve:

Ha elakarsz futni, most tedd meg. Ha hazudni akarsz, égesd el. Csak engem nézz! Csak rám mosolyogj! Mint egy madzagon lógó szolgalelkű baba..

[Küldetés] Viasz Mennyegző 0_12-arany_sorv_
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tsubasa Norika Szer. Jan. 01 2014, 19:24

Hupsz, már az erdőben is találtam magam, hogy gyakoroljam a vadászatot, miután szilvesztereztem egy igazán jót a haverokkal a Sword and Phoenixben, és milyen érdekes, hogy annyi sör, bor, pezsgő, rendes üdítők és sok-sok különböző nasik nem ütöttek ki! Nos, az tény, hogy délután egy kicsit bealudtam, de csak a hirtelen jött fáradtságtól, mivel több, mint huszonnégy órája fent vagyok.
Összeírtam az újévi elhatározásaimat (cicamosoly):

1. Szerzek új ismerősöket
2. Bepasizok
3, Belépek egy céhbe
4. Megverek egy vörös indikátorost, ha meglátom, hogy bánt valakit
5. Az idén sem szokom rá a dohányzásra
6. Küldetéseket ezerrel fogom nyomni
7. Fejlesztem a profokat.
8. Ha valaki bemárt nekem, úgy fogadjam, hogy a kölcsönt háromszorosan fogom neki visszaadni, és nem viccelek!


Erdőbe menet érdekes pletykákat hallottam egy bizonyos aranyozott házról, mely könnyebben illeszkedhet be a reneszánsz kori Velencébe, mint a huszonegyedik századba. Nem vagyok egy túl jó történész vagy művésztörténész, de ennyit azért én is tudok, hogy ez így is van. Na szóval (cicaszáj) azt mondják, hogy van egy érdekes aranyház... ha majd lesz rá időm, megyek meglesni magamnak ezt a helyet, ha igaz a szóbeszéd. De most irány a küldetések közhírtevője, a hirdetéstábla!
A vadászat után véghez vittem a tervemet, ám nem kutakodtam a lehetséges küldetések között, mert rögtön kiszúrta a szememet egy aranypapír. Talá ez egy reklám? Vagy meghívó valami buliba? Vagy egy nemrég meghalt játékosnak akart valaki így emléket állítani?
Nem, ez egy küldetés. De mégis milyen küldi ez?! Csak annyit mond, hogy keressük ezt a házad a kilences szinten, meg hogy csináljak úgy, amikor azt kell és mosolyogjak valakinek, miközben őt kell nézni. Eh, ezeknek a készítőknek nincs valami jó stílusuk ahhoz, hogy meg tudjanak fogalmazni normálisabban egy kódjeles hirdetést, ez a hirdetés nekem olyan megalázónak hangzik... de ezért érdekes a kihívás, és én el is fogadom! Persze, ha nem muszáj nem teljesítem a hírdetés kéréseit.
- Kalandra fel! - mondtam magamnak (egy még nagyobb cicaszáj elégedettséggel és reménységgel teli érzelmekkel). :3
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/500[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Pént. Jan. 03 2014, 12:20

- Kissé eltévedtem.. – Motyogtam magam elé, mikor a kilences szinten kóvályogtam egymagam. A városhatárt jóval elhagytam, és útközben pár mobbal is szembe találtam magam… >.> Nem volt vészes leölni őket, bár a támadásom kicsi az életem nagy így pár hitből megvoltak… bár kezdenem kellene ezzel valamit, mint pl gyorsabbnak lennem hogy könnyebben kikerülhessem az esetleges támadásokat… vagy nem is tudom. A tény az hogy hiába vagyok a toppban… gyengének érzem magam… és valjuk be az is vagyok. Bár kasztom nem az erejéről híres mindinkább az élete kimagasló de akkor is, bosszantó mikor mások egy találatból ki tudnak ütni egy egy mobot… míg nekem az dupla idő és erőfeszítés. Bosszantó… Rég jártam már ezen a szinten, de bizonyos npc-ktől csak itt szerezhetek be bizonyos itemeket… így el kellett hogy battyogjak ide. És ha már itt járok, kalandra is keltem hogy felfedezzem eme hely rejtett gyönyörűségeit. Akármelyik mappon is kószáltam el eddig mindig találtam valamit ami csak arra a mappra volt jellemző, kellemes melegforrásokat… csodaszép erdős részt ahol a mobokkal békében lehetett együtt lenni… mivel nem támadtak maguktól… vagy épp tópartos részt stégekkel. Szóval most úgy döntöttem hogy a kilences szintet fedezem fel, a vársot elhagyva egy ideig úgy tűnt hogy most tévedtem… nem leltem semmi extrát… egészen addig amíg egy mezős részre nem értem. Ugyanis megszokott zöld színük helyett aranyban pompáznak és csak még varázslatosabbá tette a látványt az ahogy a kósza szél lengeti őket és játszadozik velük. Letértem az ösvényről és gyorsan bele vetettem magam, körbe-körbe pördülve, úgy hogy a szoknyám és a sálam is velem együtt pörgött, hangosan nevettve élveztem a látványt, és hogy énis részesévé válltam. Amint megálltam, egy furcsa aranyló hátatt pillantottam meg, bár nem egyhelyben volt… az is forgott…. a világgal együtt.. >.>  A térdemre támaszkodva, pislogva párat vártam hogy múljon el a szédülésem és tisztuljon ki a kép… bár amint ez megtörtént, a ház szerte foszlott mintha ott sem lett volna. Oo Ledöbbenve, szememet dörzsölve pilláztam még párat, de a hát akkor sem jött vissza… Nem értettem a dolgot. Bár ez a hely önmagában is gyönyörű. A virágokról nem is beszélve, ami furcsa mivel tél közepe van. Hanyat vágódtam a fűben, és elő hívtam a barátlistát, kikerestem Jint és egy üzenetet pötyögtem neki.

Jin szivemnek :


Míg vártam a választ, addig vissza portáltam magam a hazatérés kristályommal a városba, hogy kissé megmelegedjek egy fogadóban. Így is tettem, egy forró tea mindenre gyógyír, némi sütit elpakoltam az inventorimba és mivel még volt időm meglestem, a hirdetés táblát. Mivel még volt helyem így úgy döntöttem hogy veszek fel egy kalandot. Maximum ha nem időre megy, majd megcsinálom egy kis Jin-ezés után, esetleg vele együtt, ha lesz kedve hozzá. Ahogy nézelődtem, egy szőke lány is nézelődött mellettem. Kiválasztottam, azt amelyik arany papíron van. Úgy látszik a mai nap színe az arany lesz yee o/ Csakis a nagy betűs mondatot olvasom el: "Keress egy házat, meg fogod ismerni" ~ Jéé, én is egy házat keresek… ~ *Tücsökciripelés.* Nem fogtam fel hogy valószínűleg arról a házról van szó, amit ma délelőtt láttam. A szőke lányka is szemezett ezzel a küldetéssel ahogy néztem, félszemmel figyeltem őt. És amikor láttam hogy Ő is felvette elmosolyodtam. Ráadásul, még egy szívderítő „Kalandra fel-t!” Is hallottam tőle.
- Etoo… - Úgy néz ki egy küldin leszünk! – Jelentettem ki kedvesen. RenAi vagyok, de szólíts csak Ai-nak. Mutatkoztam be neki.
- Én még várok valakire, elvileg nem soká itt kéne lennie. Nem szokott ennyit késni. – Néztem aggódva a rendszeridőt.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Jan. 04 2014, 21:56

A mai napom nem valami mozgalmas. Nem igazán terveztem mára semmit sem a heti nagy „bevásárláson” kívül.  Megfelelő jártasságok híján kénytelen vagyok kész ételeket vásárolni, mert egy darab pontom sincs a főzésen. Így utólag belegondolva egy-két pont beáldozása nem lett volna olyan vészes.  Egy szendvics elkészítéséhez az is bőven elég lenne, nem kell hozzá túl nagy tudomány. Késő bánat, amennyiben lesz majd még elosztható pontom, okvetlenül rakok rá egy keveset. Nélkülözhetetlen mivel anyagilag nem állok éppen jól és azzal olcsóbban megúszhatom.  Csak azt sajnálom, hogy a kertészkedésem nem éri el a kellő szintet, módfelett ügyetlen vagyok még mindig eme világban. Meg sem közelítem eredeti képességeim, melyekkel az igazi világban bírok. Sajnálatos módon ennek a helynek a szabályait nem lehet átírni, bele kell törődnöm.
A cukrászdából lépek ki, mikor felvillan a kis jel, mi azt jelzi, hogy üzenetem érkezett.  Nem húzom az időt, egyből megnézem, mert könnyen előfordulhat, hogy valami fontos.  Rányomok a jelzésre és elolvasom gyorsan. Az üzenet nem mástól, mint kedvesemtől. Leveléből, mint mindig, most sem tudom kivenni, hogy mit szeretne, de már megszoktam, nem is próbálok meg rájönni. Majd kiderül akkor, mikor annak eljön az ideje. Csupán annyit tudok, hogy a kilencedik szintre kell menjek, ott megtalálom Ai-chant. Ennyi nekem bőven elég… még betérek pár fontos helyre, és veszek ezt-azt, amit még felírtam magamnak, csak azután indulok útnak, a teleport kapukhoz.  Csupán egy pillanat műve az egész, máris a megfelelő szinten találom magam. Előhívom minimap-omat, hogy megkeressem rajta Ai-chant. Minő szerencse, nem is kell túl messzire mennem, a városban tartózkodik nagy szerencsémre. Harci felszerelésem  nem is öltöm magamra, felesleges a védett területen, mindemellett kényelmesebb a sima öltözet, jobban érzem benne magam,  olykor már zavar egy picit az a fémes csörömpölés, mikor lépek vagy megmozdulok nehéz páncélomban.
A térképet követve eljutok kedvesemhez, ki éppen egy hirdetés előtt áll és beszélget egy számomra idegen játékossal. Sietve odalépek hozzájuk, hogy köszönjek nekik.
- Konichiwa!- majd odafordulok a lányhoz…
- A nevem Tetsuko Jin, örvendek – mutatkozom be  úgy, ahogyan azt illik, majd Ai-chanhoz lépek, hogy őt a barátnőmhöz illően üdvözöljem Embarassed
Mindezek után  nézem meg a hírdetést, mely bizonyára szándékosan tűnik ki a többi közül….
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal2110/2300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Jan. 10 2014, 18:00

[Küldetés] Viasz Mennyegző 1344704260_96

Találkoztatok, megismerkedtek, beszélgettek, és végül felveszitek a küldetést. Végül elindultok az arany mezőre, mivel valószínűleg ott fogjátok megtalálni azt a bizonyos házat. De mégis hogyan?
Kószáltok, nézelődtök, de sehol nem ltjátok. Egy-két mob elvétve utatokat állja, de nem csapatostul, így nem okoznak nagy gondot, hisz három az egy ellen küzdelemben egyszerűen legyőzitek őket.
Nos.. Mit tesztek? Hogyan keresitek a házat? Milyen ötleteitek vannak?

Keresgélős, beszélgetős, ötletelős kör! \o/

[Küldetés] Viasz Mennyegző Masnis
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tsubasa Norika Szomb. Jan. 11 2014, 14:37

Miután megnéztem az arany-küldit, és úgy döntöttem, hogy a világért sem hagynék ki egy ilyen jó kis mókát,  éppen indulni is akartam utamra, mikor egy tengelyfordulattal ott láttam egy lovagszerű lányt, aki éppen ugyanazt a küldetést vette fel hasonló lelkesedéssel (én azért sokkal lelkesebb voltam nála, mert rám fel is figyeltek sokan, hogy miért, azt már csak én tudom megállapítani). Meg is jegyezte, hogy ugyanazon a küldin leszünk, é én meg bólogattam erre. RenAI néven mutatkozott be, de szólíthatom Ai-nak.
- RenAi? Összeraktad a vezeték- és a keresztnevedet, vagy ez csak egy felhasználói név? - kérdeztem érdeklődő kedvességgel. - Na mindegy, ez nem az én dolgom, hanem a tied... én meg Tsubasa Norika vagyok, de szólíthatsz Norikának, vagy simán csak Norinak, ahogy neked jólesik! :] - viszonyoztam a kedves bemutatkozást, és kinyújtottam Ai felé a jobbomat.
Aztán jött egy csinos vonású srác, akiről hamar ki is derült, hogy Ai pasija, mert érkezvén romantikus köszöntővel illette Ai-t, utána meg bemutatkozott.
- Tsubasa Norika, de szólíts csak Norikának, vagy Norinak! :] - vigyorogtam rá lelkesen, mint a tejbetök. - Ti ketten együtt, ugye? Nahát! Nagyon aranyosak vagytok így együtt, drágáim. - No, ha már együtt fogunk küldizni, szerintem induljunk el megkeresni ezt az aranyos helyet.
És így lett, én már el is indultam elegáns lépkedéssel megkeresni ezt a kis helyet.
Megyek, megyek, megyek, megyek, mob, megyek, mob, mob, megyek, megyek, mob, megyek, megyek... meg kell igazítanom a merevlemezt, megyek, megyek, mob, mob, mob, mob, megyek, megyek. De sehol semmi, még csak a hűlt helyét se leltem meg annak a buta helyszínnek! Mobok meg mindenütt, persze őket simán pillanatok alatt lecsaptuk rendesen. Ez azért még így sem oldotta meg a gondot.
- Itt valami nem stimmel - állapítottam meg, és megnéztem a térképet, hátha ott jelzi valami a helyszínt, vagy mutatna bármiféle odavezető koordinátát. Semmi.
- Ajjj, srácok, azt hiszem bugos lett a térképem, és szerintem eltévedtünk! >< Most mit csináljunk? Nincs valakinek valami ötlete, hogy találhatnánk meg? De amúgy... ha már arany volt a küldi hírdetése, akkor a háznak sem kéne aranyszínűnek lennie, nem? Kérdezzünk meg valakit a városban, hogy nem láttak-e valami ilyen helyet.
Ezen kívül nekem semmi ötletem nem volt rá, hogy merre, hogyan, miként a fent említett ötleteket kivéve.
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/500[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Szer. Jan. 15 2014, 22:29

Furcsa ez a kilences szint, reggel még a szemem is káprázott a mezőn, úgy döntöttem hogy ezt a furcsaságot megosztom Jin szívemmel is, és az itt lévő mező is biztos tetszeni fog neki. Én is imádom…bár az arany nem az én színem, ilyen téren nézve viszont ténylegesen szemet gyönyörködtető…csodálatos… legszívesebben elmerülnék benne. Hátradőlnék az aranyló fűben és hagynám hogy a szél jobbra balra lengetve a fűszálakat csiklandozza végig a testem. De úgy döntöttem hogy mivel még van időm, bemegyek a vársoba és ott is szét nézek. Időközben mikor a vásár standokat nézegettem elkeveredtem a hirdetőtábla felé is, amit cseppet sem bántam meg. Egy aranyos quest volt kitéve hirdetésbe, így úgy döntöttem megpróbálkozok vele. Nem messze tőlem láttam hogy egy cuki lányka is felveszi azt. Így méltón köszöntöttem legujjabb party társamat. Bemutatkoztunk egymásnak és lefutottuk a tiszteletköröket.
- A nevem csak a nickem ^^- Magyaráztam meg tömören, bár nem csináltam nagy ügyet a kérdésből, sokan választják a saját ugyanakkor sokan használnak állnevet az mmo-kban. Sőt inkább az a népszerűbb ha valaki nicket használ nem pedig a saját nevét. Nekem eddig nem fordult meg a fejemben hogy bárkitől is megkérdezzem hogy az ténylegesen a neve-e. Valahogy nem gondolkodtam el rajta, nem tartottam lényegesnek mivel engem csakis a személyisége érdekel az embereknek, az alapján tudok /sejthetek következtetni hogy milyenek is ténylegesen.
- Ohh, akkor Nori-nyan-nak foglak szólítani. :3 Az illik hozzád. – Mosolyodtam el. És megkértem hogy még várjunk egy picit, míg meg nem érkezik egy számomra fontos személy.

Nem kellett sokat várnunk Jin gyorsan betoppant, és egy csókkal köszöntött is. Nori-chan előtt bele vörösödtem, és kissé lehajtott fejjel karoltam Jinbe- Nori-nyan dicsérete melengette a szívem, nagyon jól esett de csak még vörösebb lettem és elbújtam Jin háta mögött hogy ne lásson. Ez a lány tele van energiával és lelkesedéssel. Ezt jó volt látni, és én is fellelkesültem. Persze teljesen megfeledkeztem a reggel látottakról, és butus fejemmel nem vontam párhuzamot a küldi és a házacska között. Követtem Nori-nyant és:  Megyünk, megyünk, mob. Megyünk, megyünk, mob… és megyünk mob…mob és megyünk QQ megyünk… megyünk… egy kis dombra lecsücsülünk hopp QQ ^^” És Nori nem adja fel o/ Úgy dönt hogy jobb lenne megkérdezni pár emberkét a városban…
- Mhooo…. Nori-nyan… QQ ezzel a tanáccsal kellet volna kezdened. @.@ QQ – És igen, lehet hogy így többre jutottunk volna. Párocskám kezét megszorítva nézek rá kérdőn hogy szerte mi is lenne a legokosabb és leghelyesebb cselekedet, hogy egyről a kettőre jussunk. =3
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Jan. 19 2014, 18:30

Megérkezvén csókkal köszöntöm kedvesem, ki ettől zavarba jön. Nagyon látszik rajta, de pont ettől olyan aranyos. Azután bemutatkozom a nőnemű tárasságunknak, ki viszonozza ezt a szívességet és most már ismerjük egymás nevét.
- Értem, Norika-san! – mondom mosolyogva. Örülök a lány kedves szavainak, és úgy veszem ki, hogy Ai-chan is, csak elég szégyenlős típus, ah ilyenről van szó. Nem bánom, hogy kissé mögém bújik. Majd előmerészkedik, mikor kedve tartja és elég erőt merít hozzá.
Megnézem a küldetés kiírását, mely egy aranyozott papírra van írva. Elég rövidke és módfelett egyszerűnek tűnik így első olvasásra. Csupán egy házat kell megkeresnünk az aranymezőkön, ami aranyból van. Tényleg nem tűnik túlzottan nehéznek. Amin a szemem megakad és kissé furának találom, az a két sor, ami nem nagyon illik oda. Bizonyára van valamiféle jelentősége, ezért megjegyzem, sosem lehet tudni…. mindenre fel kell készülnünk. Valami gyanús nekem eme kiírásban.
- Hai! - Válaszolom Norika-sannak és el is indulok utána Ai-channal együtt természetesen.  Megyünk előre, haladunk a lány után. Egy-két mob támad ránk utunk során, de minimális csapatmunkával és erőfeszítéssel pontvesztés nélkül legyőzzük őket. Haladunk tovább, keressük a házat, de nem látjuk semerre. Nem tudom, hogy hogyan lehetne eltéveszteni egy aranyból készült épületet, még ha körülötte minden más aranyból is van. Ez egy mező, fák nélkül, tele aranyfűvel, mégsem látjuk azt, amiét keresünk. Rendkívül érdekesnek találom a helyzetet és úgy látom, hogy kedvesem és új társunk is. A keresés félbeszakad, nincs ötlete egyikünknek sem, hogyan tovább. Norika-san szólal fel elsőnek, és van jó is abban, amit mond. Nem hátrány, ha megkérdezünk pár embert, azonban nekem még nem áll szándékomban visszasétálni a városba.  
- Remek ötlet Norika-san! – dicsérem meg gondolkodásmódjáért, majd előre lépek.
- Én azonban még valamit kipróbálnék – mondom és kissé eltávolodom tőluk. Amennyiben a szemem megcsal, más érzékszervemre kell hagyatkozni. Ha van itt egy ház, és laknak is benne, akkor megér egy próbát.  Ez egy aranymező, nincs itt más, csupán az arany szagát lehet érezni!  Azonban, amennyiben van itt egy ház, miben laknak, talán érezhetek nem ideillő illatokat. Finom ételét, kéményből felszálló füst szag, akármi. Szemem becsukom, csak az illatokra figyelek, mely elüt az aranytól és nem a miénk az… egyelőre nem tudok előállni mással. Teszek így is egy kört, szemem be-becsukva….

//Keresőkutya mód: ON \o/ //
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal2110/2300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Vas. Jan. 19 2014, 20:03

Jin-san szagolgatása végül nyomra vezet, habár nem épp olyanra, mint amire számított. Édes illatok terjengenek a levegőben, és ha azt követni kezditek, hamarosan egy csoport piknikező fiatal tűnik fel a mező egy csendes kis szegletén. Vígan nevetgélnek, beszélgetnek. Semmi feltűnő nincs jelenlétükben azon kívül, hogy amikor a szellő egy cseppet fújni kezd, mintha vibrálnának egy kicsit. Persze ezt betudhatjátok csupán a napfény játékának is, ami meg kell hagyni, egy ilyen arany réten nem meglepő. Az se lenen csoda, ha már rossz lenne a szemeteknek ez a sok-sok arany mindenütt. Ám ha nem figyeltek nagyon, akkor észre sem veszitek a vibrálást.


[Küldetés] Viasz Mennyegző Aranysor13
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tsubasa Norika Szomb. Jan. 25 2014, 10:52

Mivel más választás nem igazán volt, így Jin-kunra számíthattunk, aki ekkor kitalálta, hogy valamit még ki kell próbálnia. Hű, nagyon okos! Szaglászás, keresés! Hogy ez miért nem jutott korábban eszünkbe?! Megspóroltunk volna annyi-annyi sétafikálást és energiát ezzel. De most már teljesen mindegy, hiszen ez már a múlt, és Jin tudta, mit csinál. Csak egy kicsit kellett követnem őt, amíg én is megéreztem azokat az illatokat, amit a fiú keresett. Finom, édes, zamatos illatok. Olyanfélék, amiket szeretek szagolgatni mondjuk az édességboltban, a pékségben vagy az illatszereseknél.
- Azt hiszem jó úton vagyunk, ügyi vagy, Jun-kun! - lelkendeztem.
Mire odaértünk, egy szép átlagos mező tárult a szemem elé. Ott egy csoport velünk egyidős emberek piknikeztek olyan jó mulatozással, mintha éppen ünnepelnének valamit. Hogy mit ünnepelnek víg piknikezés mellett nem tudni. Én szeretem a vigadalmat és az ünnepeket, mert olyan jó érzés, mikor ott táncolok másokkal, vicces dolgokról cseverészünk, nevetünk, eszük-iszunk. Bárcsak én is ott lehetnék közöttünk, de attól tartok, hogy nem nagyon örülnének egy vadidegennek. Jogos is lenne, mert eléggé nagy tolakodás lenne, ha egyszer csak oda betoppanok, hogy én is velük akarok szórakozni.
Valami aztán feltűnt nekem. A lágy szellő simogatni kezdi a mezőt felszínét finom szellőkezeivel, mire mintha vibrált volna egy kicsit a piknikező társaság. Furcsa. Talán ez valami bug? Vagy talán ezek az emberek nem játékosok, hanem mobok. Ilyen messziről nem látom, hogy van-e indikátoruk vagy nem. Itt ez az aranyló rét, ami így is eleve csillog a napfényben, és ez kicsit meg tudja ám zavarni a szemeket.
- Valami nem stimmel ezekkel a srácokkal - állapítottam meg. - Biztos bug vagy ilyesmi, de nem láttam olyan tisztán a fénytől. Én odamegyek, és megnézem közelebbről, hogy mi van!
Hát igen, én azért nagyon meg akartam nézni, hogy mi van ezekkel, de ez benne a kihívás. Ha nincs valami, amit még nem tehetnék meg, akkor az egésznek semmi értelme, és ha nincs értelme az egésznek, az már nem kaland. Én meg utálom a nem kalandos dolgokat, mint például az unalom.
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/500[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 26 2014, 22:00


Nagyszerűnek ígérkezett ez a mai nap, nem csak azért mert Jin-el tölthettem a perceim, de emellett hasznosnak is érezhettem magam, reméltem hogy sikerül ismét fejltődnöm valamennyit, nem, nem felétlen expre gondoltam, nálam a fejlődés az ismeretek elsajátítását jelenti. De aminek ezek felett még nagyon örülök az az hogy megismerkedtem egy kedves lánnyal… Norikának hívják, és igencsak szeleburdi, bár sokszor gazdálkodik jó ötletekben is.

A rétre indultunk egy „arany” házat kutatni, biztos valami hasonló lehet mint amit én is láttam, bár már nem tudnám megmondani hogy pontosan hol is… QQ De nem is ez a lényeg, hosszú keresgélés után sem jutottunk célra, így Nori-nyan felajánlotta hogy vissza kéne menni a faluban kicsit kérdezősködni, én már kaptam is volna az alkalmon mikor Jin még megpróbált valamit. Először kicsit elkerekedtek a szemeim, de egyre inkább mulattatni kezdett a látvány.
-Jun-vuff! ;3 – Kiáltottam fel, valamennyire megpróbáltam visszafogni a nevetésem, de teljesen nem sikerült. Először is tetszett hogy Nori-vuf-nyan eltévesztette a nevét, majd miután mindenki kutyusként kezdett el viselkedni én sem maradhattam ki. o/
Majd mikor rájöttem hogy más előtt nevettem ki életem szerelmét, szintén elszégyelltem magam. Vörös lettem mint a pipacs. Remélem nem hoztam túl kényelmetlen helyzetbe, majd úgy döntöttem ezt csakis úgy szárnyalhatom túl, ha kutyuliként kezdek el én is viselkedni. Beleszagoltam a levegőbe, mélyet szippantva, behunytam a szemem és átadtam magam az orrocskám érzékének. ~ Uguu *-* Süti… és… és még valami… talán jázmin? ~ Ráncoltam kissé össze a homlokom, és a illat irányába fordítottam a fejem, majd bele botlottam a mellettem lévő lányba.
- Uhh, nagyon kellemes parfumot használsz Jázmin talán? Norika-vuff. – Vakartam meg kezemmel a fülem tövecskéjét. Majd mindenki megindult az illatok ösvényén és a süti illatot terjesztő társaságot is megleltük. Nori-vuff valami furcsaságról beszél, és bug-ról. Bár én nem láttam semmit, így párocskámhoz fordulok.
- Bug-vuff?... Te is láttál furcsaságot-vuff?- Kérdezem, mert nekem valahogy semmi sem tűnt fől, hiába nézem őket, csupán egy átlagos baráti társaságnak tűnnek akik pickninkeznek. Persze nem fogok lemaradni Norikától, így követtem.
- Jó ötlet Nori-vuff, talán tőlük is meg fogjuk tudni kérdezni hogy látták-e a házacskát? – Majd Jin-kun-hoz közeledtem, és hamm, bele haraptam a nyakacskájába. – Még szerencse hogy nem érzünk fájdalmat és páncél plusz életpontot sem veszített o/ bár a piros fognyomocskák még ott maradtak egy idegig. Majd kíváncsian néztem hogy mit fog rá reagálni, kicsit meg volta szeppenve, de emellett mulatságosnak is találtam a Jin-kun arckifejezését, és a szemem csillogott az arcom pirosodott, tudtam hogy „rosszat” csináltam, de meg kellett tennem. o/
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Feb. 08 2014, 15:06

Norika-san ötlete helyénvaló, azonban még valamit ki kell próbálnom. Közlöm velük, hogy várjanak még, majd kissé eltávolodva tőluk, nagyot szippantok a friss levegőből. Illatokat keresek, az aranytól eltérő illatokat, hogy rátaláljak a keresett házra. Jelen pillanatban ez az egyetlen módszer, amivel elő tudok állni. Nem telik el sok idő, nyomra bukkanok. Édes illatot érzek, mely alaposan elüt a mezőétől, így követni kezdem. A társaságom, kikkel együtt jöttem, követnek..
- Ugyan, semmiség – válaszolok Norika-sannak, aki eltévesztette a nevem. Nem érzek haragot iránta, mivel alig ismerjük egymást talán egy húsz perce, így tökéletesen érthető a betűtévesztés. Mellesleg Ai-chan mulatságosnak találja a dolgot… a megszokottnál jóval szeleburdibb, így letagadhatna legalább három-négy évet a korából, amennyiben szeretne. Arról, hogy mi váltotta ki ezt nála, nem tudok semmit, de nem bánom, az csak jó, ha ennyire tele van energiával.
Hamarosan megtaláljuk az illatok forrását…. sajnos nem az, amire számítottam. Nehéz dolgunk van, nehezebb, mint gondoltam, de egy ház nem tűnhet csak úgy el, mindenféle nyom nélkül… valaminek lennie kell.
Ahogy haladunk a piknikező csapat felé, rendkívül érdekes dolgon akad meg a szemem. Csupán egy pillanat, nem több, mégsem kerüli el a figyelmem. A jelenséget sokféleképpen lehet megmagyarázni, de ettől még szokatlan, és gyanakvásra ad okot.
- Bug? – kérdezek vissza. Emlékeim szerint nem találkoztam még buggal a SAO világában, egyetlen egyszer sem.
- Igen, láttam – válaszolok kedvesem kérdésére mosolyogva. Ő bizonyára másfelé nézett abban a pillanatban, vagy csak egyszerűen nem vette észre.
- Nem hinném, hogy bug Norika-san. – én magam is követem a lányt, nem hagyom, hogy egyedül menjen oda. Bár látható, érezhető veszély nem fenyeget minket.
- o.O…. Ai-chan? – Ai-chan megmozdulását hírtelen nem tudom hová tenni. Aztán rájövök, hogy megint huncutkodik.  Nemes egyszerűséggel megpöckölöm az orrocskáját….
- Huncut – mondom mosolyogva, majd megsimogatom a buksiját és haladok tovább, természetesen Ai-channal együtt.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal2110/2300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Vas. Feb. 09 2014, 19:13

Ahogy elindultok a piknikező csapat felé, egyszerre valami keménynek ütköztök neki, legalábbis az elől haladó két játékos biztosan. A harmadik már elkerülheti, hogy csúnyán beverje a fejecskéjét, de neki is csak nehezen sikerül. Szerencsére az ütközés semmilyen nemű pontvesztéssel nem jár, csak a táj kezd el hirtelen erőteljesen vibrálni. És nem, nem a bevert fejetek okozza ezt. Nem telik belé egy perc sem, egy ház tűnik elő a piknikező csapat helyén, közvetlen az orrotok előtt. Annak falába csapódtatok bele. Magas, kétemeletes kis épület, falát fehérre meszelték, ajtói - ablakai sötétre festett tölgyfából készültek, teteje élénk piros. A második emeleten egy aprócska terasz van, melynek korlátján egy fiú NJK csücsül.

[Küldetés] Viasz Mennyegző Sakamaki.Kanato

Lilás frufruja alól mér végig benneteket, miközben egy bekötözött szemű medvét ölelget, látszólag hozzá beszél.
- Nem gondoltuk, hogy ilyen hamar ránk találnak, ugye Teddy? - ejti ki különös, lágy hangon a szavakat, elég hangosan ahhoz, hogy ti is halljátok.
- Pedig milyen jó takartuk a mi kis házunkat. Még illatokat is csináltunk, hogy hitelesebb legyen az álca. Ők mégis megtaláltak. Okos emberek, igaz? Vagy csak szerencsések. - kuncogja.
Nos.. Bementek? Avagy nem? Ő nem invitál be titeket, többet nem szól hozzátok, csak énekel. Lágyan, dallamosan.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Szer. Feb. 12 2014, 15:15

Mókásnak indult a reggel, és kalandosan folytatódik a nap is. Örülök hogy így hárman elvállaltuk ezt a küldetést. Nagyon örülök neki, mert jó társaságban minden jobb. o/ Norika eltévesztette Jin nevét, amit mókásnak találtam, Jin-szivem rögtön meg is nyugtatta hogy nincs ebből gond. Hát igen, nem Ő lenne ha nem így tett volna. Sok mindent csináltunk, aranyló ház után kutattunk, majd levegőztünk… vagyis inkább szimatoltuk a levegőt, ami Jin-Jin ötlete volt és be is vált. Hiába, az én pasim! :3 Az illatfelhő nyomába eredve hamar rá is bukkantunk a tulajdonosaira. A „vuff”-ozásom úgy látszik nem olyan cuki mint a „nyan”-ozás… kár… pedig forradalmasíthattam volna a japán szubkultúra bizonyos tulajdonságait, de semmi gond ez még várhat későbbre, most házacskát kutatunk. o/ Jin felém fordul, kicsit értetlen arccal, felemelte a kezét… én össze húztam magam, majd szimplán csak megpöcköli az orrocskámat. QQ Nem értem miért kaptam nem voltam rossz kislány, de a „huncut”- jelzőt talán azért megérdemlem. o/ Új becenevem van. Igazából örültem neki, még ha naaagy kerek szemekkel, és két kezemet rátapasztva az orromra is néztem Jin-samara kicsit bűnbánóan. Amint leengedtem a kezem, látszódott hogy picit piros még, de gyorsan elmúlt. De párszor azért még oda nyúltam, nem bírtam békén hagyni, hiába nem fájt… >< talán ez is csak berögződés kintről nem tudom.
Majd Jin, utána eredt Nori-ka után, és persze én sem maradhattam le. Amint közelebb értünk a piknikező társasághoz, valamibe nagyot koppantam. És buuuum visszhangzott még a fejem is… >< Nem értettem hogy mi is lehetett, hisz nincs itt semmi és mégis utunkat állta. >< A koppanásnak hála furán kezdett el káprázni a szemem. QQ Az emberkék eltűntek és egy házacska jelent meg helyette. oO Kérdőn néztem a többiekre hogy vajon Ők is azt látják-e mint amit én, vagy csupán erősebb ütés ért mint ahogy azt gondoltam. >< Amint kiderült hogy minden rendben van, elvégre mind azt látjuk amit én, legalábbis remélem. Akkor egy furcsa kisfiúra lettem figyelmes. oO Helyesbítek… furcsa és ilyesztő kisfiúra… >< Amint megpillantottam megszólítottam:
- Szia, Ai-chan vagyok, és ők a társaim Jin-kun és Norika-san. Bocsánat a zavarásért, nem akarunk rosszat, mi csupán egy arany színű házat keresünk. Láttál ilyesmit errefelé? – … Nincs válasz.
- Etooo.. van bent valaki aki esetleg tudhatja? Aki segíthet? – Még mindig nincs válasz… Se köszönés, se bemutatkozás… valahogy el van a maga kis világába… ezért mondtam hogy ijesztő… QQ Jin-Jin-re pillantottam nem épp értelmes fejjel, majd Norikára, hogy kisegítsen ebben a tanácstalan helyzettel. Majd oda fordultam hozzájuk háttal állva a fiúnak és suttogni kezdtem.
- Ugye nem csak nekem furcsa ez a kis krapek? oO És szerintetek mit kéne csinálnunk? Úgy látszik nem akar válaszolni. vagy esetleg nem is tud… szerintetek nem lenne illetlen dolog csak úgy bemenni? QQ – Kérdeztem, nem szeretnék laksértő lenni, bár egy ház elrejtve a mező közepén… elég gyanús.. QQ Ha arra jutottunk hogy bemegyünk akkor megszólaltam.
- Izé… bemehetünk szétnézni kicsit? – Kérdeztem a sráctól, ha nem kaptam választ akkor Jin kezét fogva benyitottam.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tsubasa Norika Csüt. Feb. 13 2014, 18:15

- Nem tudom, de ahhoz, hogy megtudjam, hogy bug-e, oda kell menni beszélni ezekkel a srácokkal, kedves kiskutyám - mondtam a lánynak, aki időközben kutyaként kezdett viselkedni. Ám Jin-san véleményét is osztottam egy egyetértő bólogatással, de attól még maradtam az eredeti elhatározásomnál.
Na, meg is indultam a piknikező társaság felé, hogy megtudjam, mi ez a furcsa alig észlelhető vibrálás ezen az amúgy is furcsa aranyló mezőcskén. Éppenhogy odaérnék, nekimegyek valami láthatatlan falnak... nyekk - a macska!
Ez meg mi? Itt ér véget a játék területe? Ez Aincrad határa? Biztos jó helyen járunk? Mi ez itt? Mi ez? Mi? Ha nem is határ vagy ilyesmi, akkor mi ez a láthatatlan akármi? Valami láthatatlan cucc? Vagy kőtömb? Ház?
Ház! Eltaláltam! Biztos az ütközet hatása volt, hogy hirtelen a piknikező társaság helyén megjelenjen egy kétemeletes házikó fekete ablakaival és ajtajával, meg az erkélyével, ahol egy amolyan fura figura ücsörgött. Tulajdonképpen egy gótikus fiúcska teddy-macival a kezében. A látvány darklolis animékbe és/vagy horrorfilmekbe illett, de nem aggódtam túlzottan, mert ez a gyerek nem tűnt túl veszélyesnek.
A macijához beszélt, Ai-chan meg hozzá. Én is megszólítottam őt, mitán bemutatott engem és fiúját a lány.
- Örvendek, kedves kisfiú-kun! - köszöntem a gót-fiúnak. Semmi reakció a hozzászólásainkra, csak a macijával foglalkozik. Ai-chan megosztotta velünk véleményét, ami persze, azt jelentette, hogy neki nagyon nem tetszik a kisfiú furcsa viselkedése.
- Osztom a véleményed, Ai-chan - pislogtam. - Egy kicsit engem is zavarba hoz a látvány, de nem szabad külsőről ítélnünk mindig még akkor sem, ha ez inkább jobban szeret a játékaihoz beszélni, mint hozzánk. o.o Csak akkor tudhatjuk meg, hogy mi áll ennek a kis kalandnak a hátterében, ha bemegyünk a házba. Kérdezd meg, hogy bemehetünk-e!
Hát talán pont onnan fog elkezdődni ez a várva várt kaland, ha belépünk ebbe a furi házba, amint Ai-chan engedélyt kér a fiúcskától a belépésre. Ha nem is válaszol akkor sem, így is bemegyek Ai-chanék után a házikóba.
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/500[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Feb. 17 2014, 15:42

Ai-chan ka egy kis orrpöccintést, majd egy buksisimit a kis huncutságért, amit művelt. Természetesen nem haragszom rá, ezt a tudtára is adom, majd együtt indulunk el Norika-san után, mindaddig, míg egy láthatatlan falba nem ütközünk. Elég nagyot koppannunk rajta, de szerencsére nem esik komolyabb bajunk, még páncélpontot sem veszítünk. Rögtön ezután felfigyelek egyfajta vibrálásra, ami társaimnak is feltűnik, majd rövidesen ezután megjelenik egy ház. Pontosan azon a helyen, ahol korábban a piknikezőket pillantottuk meg. A megjelenő ház nem aranyszínű, tehát nem ezt keressük, a küldetésben nem ez a ház szerepel, ezt szinte bizton állíthatom. Azonban nem csupán a ház bukkan fel, hanem vele együtt egy kisfiú is. Bizonyára az ő háza lesz, illetve családjáé. Ai-chan és Norika-san megszólítja, de nem érkezik választ. Eme két lány helyett a maciját választja társaságául, vele beszélget, velük nem. Roppantmód érdekes, és persze fura. Ez nyilvánvalóén egy njk, tehát nem véletlenül van itt. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg az arany ház is hasonlóképpen van elrejtve a szemünk elől. A kisfiúállítása szerint, ő maga az, aki így elrejtette a házat, én ezt vettem ki szavaiból, amit a kezében lévő macinak intézett.
- Valóban magának való ez a fiú – mondom mosolyogva. Nem gondolok rosszra, csupán különc, mint rajta kívül oly sokan… Az ötlet hallatán, hogy esetleg bemenjünk a házba, elgondolkodom. Nem hajlok afelé, hogy bemenjünk, csak így, engedély nélkül, még ha a szavak játékával, egy kis trükkel azt is lehetne szerezni.
- A kisfiú helyett, talán érdemesebb lenne a macit kérdezni – szólok a lányoknak. Ai-chan kezét nem engedem el, és egyelőre azt sem hagyom, hogy belépjen…  Bizony vannak olyan gyermekek, akik egy általuk nagyon megszeretett dolgon, legyen az egy plüss, kommunikálnak a világgal…
- Engedély nélkül nem szabad Ai-chan -  persze arcomon mosoly ül, mint szinte mindig… nem megdorgálni akarom kedvesem, csak megkérem, várjon még pár percet..
- Be szeretnénk menni a házatokba! Rendben van? Amennyiben ellene vagy, kérlek mond nyugodtan Smile ha nem érkezik nemleges válasz, akkor az egy beleegyezés, bár elég gyenge lábakon álló..
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal2110/2300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Márc. 21 2014, 19:49

Elnézést kérek a késésért! >.<

A fiú egy darabig még csendesen énekelget, mintha csak nem is hallotta volna szavaitokat, majd hirtelen egyik pillanatról a másikra felemeli a fejét.
- Hallottad Teddy? Azt mondta, hogy mond. Letegezett téged. Micsoda illetlen fiúcska ez itt. Szegényt meg kell rendesen nevelni, nem gondolod? - felemelte a plüssöt, és úgy nézte azt. Észrevett egy kis szálat, amely kilógott a plüssből, így egyszerűen az ujjára tekerte azt, és kitépte. Erre mintha megmozdult volna a játék, habár lehet, hogy újra csak a szemetek káprázott. Lehet, hogy észre sem veszitek.
- Viszont úgy nem taníthatjuk meg őt ilyesmire, ha mi is illetlenek vagyunk, nem? - folytatta, majd még bólintott is egyet magának.
- Van kedvük bejönni, idegenek?  kérdezi, mintha csak nem hallotta volna eddigi kérdéseiteket. Most először szólt viszont hozzátok közvetlenül. Még a fejét is felétek emelte. Nem is zavartatta magát, úgy mért végig benneteket, fejetek tetejétől talpatokig jó megnézve minden porcikátokat. Amint ezzel végzett, hátra lendítette magát, majd eltűnt a terasz korlátja mögött. Ebben a pillanatban nyitódott az ajtó, és ő állt mögötte. Pedig ez szinte lehetetlen. Annyira senki sem lehet gyors. Illedelmesen meghajolt előttetek, és befelé mutatott szabad kezével, melyben nem a medvéjét szorongatta.
- Fáradjanak beljebb! - Ha beléptek, egy nappaliba érkeztek, melynek díszítése egyszerű, ám a maga kis különcségében csodaszép. Mindent virág motívumok és képek díszítenek a falon, középen egy asztal, rajta csipke terítő, gőzölgő tea, és öt főre megterítve. Mellette egyszerű székek. Egy ajtó nyílt csak innen, az nem tudni, hová vezet.
A fiú, mintha csak újra elfelejtett volna benneteket, leült az asztalfőre, maga mellé pedig letette a medvéjét az egyik székre, úgy állt neki teázni, miközben újra csak dúdolásba kezdett.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 21 2014, 17:04

Nyos, bocsánat a késésért és a felborított sorrendért is, de ha már így alakult akkor írok előbb. :3

Imádtam hogy Jinnel lehetek egy küldetésen, Norika is aranyosnak és elevennek tűnt, sőt megmerem kockáztatni hogy netán van olyan ütődött mint jómagam. Jó kedvem állandó széles mosolyom is jelezte a külvilág felé, annak ellenére hogy egy furcsa gyerkőccel és egy rejtett házacskával futottunk össze, amit úgy néz ki a kölyök tűntetett el valahogy a szemünk elől, sőt nem is eltűntette hanem az embereket változtatta a házzá… *ledöbben* ~Vajon tényleg tud embereket házzá változtatni?...~ Ha ház lennék vajon én milyen lennék? Nagy és terebélyes? Modern esetleg hagyományokkal gazdagított?... Nem tudom, de párocskámat egyszerű kertesházként tudnám elképzelni, nem túlcsicsázott-bonyolított, mintsem inkább egy biztonságot adó szolid kis családiház….gwheeee >< Már megint valami furcsa agyszüleményeken jár az eszem, de úgy döntöttünk be kéne néznünk. Jin ötlete alapján cselekedtünk, mivel kérdezhettünk bármit a kölyök csak a maga kis világában tengődött… mindaddig míg Jin szavai el nem értek a füléhez. Érdeklődve néztem hogy végre csinál kommunikál velünk… de ehhelyet csak lekorholt hogy letegeztük a maciját. oO Egyre furcsább, sőt egyenesen ilyesztő a kis srác de tudom nem kell félnem amíg nem vagyok egyedül. És biztos voltam benne hogy Jin bizony megvéd majd ha olyan helyzetbe keverednénk. Majd ismét csak a játékszerével társalgot… egy szó azért megütötte a fülemet. „Idegenek” Jó, igaz hogy nem ismerjük egymást, de bemutatkoztunk már neki, így ezek után inkább a vendégek, vagy jövevények megnevezés illene ránk mintsem idegenek.
- Már megbocsáss, de mi nem vagyunk idegenek. Már bemutatkoztunk, a nevün.... – Akartam bemutatkozni újra, befejeztem a mondatom ha nem ment be előbb, de úgy néztem sietős a dolga. Amint belépet, már nyitódott is az ajtó… oO
- Huhh gyors… - Jegyeztem meg. Nem tudom hány pontja lehet rajta, de az biztos hogy jóval több mint nekem. Bele csimpaszkodtam Jin karjába mint valami kis-majom ><

Belépve az ajtón, meglepett a hely egyszerűsége és magával ragadó szépsége, az apróbb részletek, az ízléses kosztümbe bújtatott szoba nagyszerűsége, de tekintetem mindezekről hamar magával ragadta a már megterített asztal, és a frissen gőzölgő tea illata. Imádom a teát, a fiúval egyidőben huppanhattam le az egyik szabad székre, úgy hogy a kis macit mellém tette le.
- Szabad? – Kérdem, rápillantva a teára, hogy vajon tényleg nekünk van-e megterítve, bár öt fő… mikor mi csupán négyen vagyunk. Huppsz >< Lehet bele rondítottunk egy vendégvárásba>< Bár Ő engedett be minket. Nos mindezeket végig gondolva rájöttem hogy unalmas részletek, és csupán a tea érdekelt és hogy élvezhessem a pillanatot. Megfogtam a csészét és a számhoz emeltem.
- Ohh, de illetlen vagyok. – Jelentettem ki, és kaptam a maci után.
- Kuma-kun, ugye ön is kér? – És már emeltem is a csészét a szájához. Hát igen, sajnos egy plüsmaciról gondoskodni kell, szegénykék nem tudják maguk ellátni, így meg kell őket etetni itatni, és nagyon sokat kell velük játszani hogy ne legyenek magányosak. Mindezt biztos a kisfiúcska is tudja, így biztos voltam benne hogy nem fogja zavarni ha kicsit leveszem a terhet a válláról, hogy nyugodtan teázgathasson és ebédelhessen, amíg én játszom a kis macikájával.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tsubasa Norika Csüt. Ápr. 24 2014, 22:07

Na lássuk csak a helyzetet. Egy ház a rét kellős közepén láthatatlanul, majd nem láthatatlanul, egy darkos gót kisfiú fogadott minket, aki a plüssmacijával beszélgetett oly nagy hévvel, mintha egy élő személy lenne. Jó, ha még olyan kicsi fiúcska lenne, akkor még érthető, de mivel kicsivel már nagyobbacska a gyerekecske, szerintem hamarosan meg kell nézetnie magát egy pszichológussal! Csak azért nem teszem közé eme véleményemet, mert nem szeretnék senkit se megsérteni, és különben is ez a fiúcska mégis a küldetésadónk. :]
Mintha meg sem kérdeztük volna, a kissrác beinvitált minket a házba azzal a címszóval, hogy "ők" úgy akarnak minket illemre tanítani, ha ők is azok. Hajjajj, szegény srác, nagyon azt hiszi, hogy nem halljuk mindazt, amit mond a kismackónak.
Én sem akarok udvariatlan lenni, így kedves "köszönömmel" beléptem a házba.
- Konnichiva! - köszöntöttem a vendéglátónkat - Nagyon csodálatos a lakása, kedves vendéglátó urak.
Meghajoltam a fiúcska és a macija előtt is, csak mert ez itt úgyis elvárná, hogy a macit tekintsük élő személynek. Hát tessék! :]
Meg lettünk kínálva teával. Habár kicsit furcsa volt, hogy Ai-chan vendég létére a macit kínálta meg teával. Vissza kellett fognom magam, és nem kuncogni. Habár egész végig egy kedves, lelkes, udvarias kisasszonynak tüntettem fel magamat. Ez lenni bájos Norika-chan/nee-sama. A fiúcska még így is úgy csinált, mintha nem is lennénk ott. Ott ült és dudolászott. Vajon az az ajtó hová vezet?
- Kérem, jó uraság - kezdtem beszélni, miközben Ai-chan megkísérelt egy játszadozást a macival. - Tessék mondani nekünk, ha szabad megkérdezni. Az a küldetés, amit fel tetszett adni, miről szól? Csak úgy kíváncsiságból. Amúgy engem Tsubasa Norikának hívnak. És önt és kedves mackóját hogy hívják?
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/500[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Május 03 2014, 01:24

A gyermek végül reagál a szavainkra, pontosabban az enyémekre. Sajnos nem úgy, ahogyan azt vártam, de egy kedves mosollyal fogadom szavait. Nem áll szándékomban egy nálam fiatalabbat és egy élettelen plüssállatot magázni. A nálunk  a kort tisztelik, megbecsülik… ezzel az egy szememmel is jól látom a kettőnk közti korkülönbséget. Mindenesetre nem szeretnék goromba enni, marad a mosoly, abból nem leehet semmi probléma.
A fiú behív minket a házába, és meglepő gyorsaságról tesz tanúbizonyságot. Személy szerint nekem igen rossz előérzetem támad, és a józan eszem is azt sugallja, hogy jól fontoljam meg a következő lépésem, de Ai-chan belém kapaszkodik, ezért önként megyünk be az oroszlán barlangjába. Természetesen nem tudnám lebeszélni róla, így vele megyek és jön velünk Norika-san is.
- Ai-chan! Ha valakinek tudod a nevét, attól még nem biztos, hogy ismered is – kis buksisimi, hogy éreztessem: nem piszkálódásnak szánom, csupán felvilágosításnak.
A kedves gesztusokat magam is viszonzom, hiszen ő a vendéglátó, én pedig a vendég… ez a minimum, amit megtehetek.
Belépve kellemesen csalódom. Gyerekes szobát képzeltem el, tele plüssállatokkal és hasonlókkal, azonban egy kis ódivatú ugyanakkor kellemes és otthonos nappaliba érkezünk. Még egy asztal is van itt, öt főre megterítve, finom tea illatát érzem. Készültek a látogatókra, mindenkinek jut egy hely, még a macinak is. Ai-chan ül le először a fiú után és rögtön beszélgetésbe elegyedik a kis plüssel.  
Míg a lányok beszélgetnek, kérdezősködnek én jobban szemügyre veszem a szobát, mindössze pár percig, nehogy udvariatlan legyek. Azután helyet foglalok a megmaradt széken és szememmel továbbra is a szobát pásztázom. Virág minta, képek a falon és egyetlen ajtó nyílik egy másik helyiségbe. Egyelőre nem áll rendelkezésemre kellő információ bármilyen vonatkoztatáshoz… mást nem tehetek, várom a lányok feltett kérdéseire a választ
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal2110/2300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Csüt. Május 08 2014, 20:44

A fiú nem igazán törődött a továbbiakban odakint azzal, amit mondotok, rezzenéstelen kifejezéssel nézett titeket egy darabig, majd eltűnve az erkély mögött, ajtót nyitott nektek. Odabent csak bólintott, amikor Ai azt kérdezte, szabad-e inniuk, majd aggódva figyelte, ahogy a lány a mackót elveszi, és megitatja.
- Nem Kuma. - szögezi le morogva. - És óvatosan, nehogy rácsöpögtesd. Nem szereti. - utasít, mintha tényleg igazi, élő személyért aggódna. Ai meglepetésére a mackó szája tényleg kinyílik, amikor a közelébe ér a csésze, és tényleg le is nyeli az az italt. Vagy legalábbis eltűnik a torkában. Közben a fiúcska is megiszogatja csendesen a maga teáját, közben percenként a medvéjére pillantva. Végül pedig érdeklődve fordul Norikához.
- Az ő neve Maci. - mutat a plüssre Ai ölében. - Szóval ti a hirdetés miatt jöttetek? - kérdezi elhűlve, és mintha már a hangja sokkalta kedvesebben csengene, mint azelőtt. - Nem is gondoltam volna, hogy máris találok rá embereket! - lelkendezik. - Igazából szörnyű dolgok lepték el a ház további részeit. - mutat az egyetlen ajtóra, mely a szobából nyílik. - Meg kell tisztítani, de ezt már írtam is. De csak ennyien? Elegek lesznek? - sóhajt egyet, és feláll, kinyitja az ajtót. - Menjenek! - mutat előre mosolyogva.

Egy hosszú folyosó tárul szemeitek elé, melyből összesen 5 ajtó nyílik. Ez is szépen van berendezve, ám látszik a bútorokon, hogy valami már járt ott, valami, ami nem igazán vigyáz egy ház épségére. A falon friss karmolás nyomok, néhány képnek alig-alig van már "szavatossága", és jó pár bútor valószínűleg már el is pixeleződött. Ugyanakkor nem láthattok egyetlen mobot sem sehol. Legalábbis először. Viszont Ai észlelésével észre vehet valami mozgó dolgot, amely egy ajtó mögött éppen abban a pillanatban tűnik el. Az ajtó becsukódik mögöttetek, a fiú mögötte marad, és többé vissza már nem tudtok menni. Viszont a játék maci veletek maradt, ott ül a sarokban, pedig ti nem vittétek magatokkal, és nem emlékeztek arra, hogy a különös fiú magával hozta volna. Egyszerűen csak ott volt, ült, nagy sötét szemeivel titeket néz. Abban a pillanatban, ahogy az ajtó becsukódik narancs indikátor tűnik fel a játék fölött.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 15 2014, 10:00

Végre haladunk egyről a kettőre. Bent vagyunk és a kissrác is kedvesebbnek tűnik, bár nem hazudtolja meg önmagát, egy kis idő után ismét belemerül önfeledett dúdolásába. Aranyos kis srác a maga módján, bár kicsit csendes, de Sukakuról megtanultam hogy vannak akik nem igazán szeretnek sokat beszélni, amit nem is értek, hisz a kommunikáció minden alapja. Norika sem tétovázott rögtön kérdésekkel, jól figyelve az illemre, traptálta a kis srácot, akinek még a nevét nem is tudjuk, de legalább már a kis maciét igen, a neve Maci. o/ Jin csak nézelődik, ismerem annyira hogy tudjam. Információkat gyűlyt, és látom rajta hogy a szoba berendezése is tetszik neki, és ezt a felfedezésem örömmel vélem, mivel akkor akár tervezhetem a miénket is hasonlóra. Én is jobban szemügyre veszem tehát a nappalit. Kedves, otthonos és dizájnos. Megjegyeztem! Úgy gondoltam hogy ha a kisfiúnak már ilyen fontos ez a kismaci, akkor megpróbálok úgy közeledni felé hogy én is játszok vele. Azaz hogy legyen egy „közös” barátunk. :33 De arra ami történ nem számítottam. Amikor figyelmeztetett a kisöcsi hogy le ne öntsem, még inkább vigyáztam, és mosolyogva bólogattam a fiúnak hogy értettem. De a kis Maci-san egyszercsak kinyitotta a száját és rácuppant a poharam szélére. oO Meglepődtem. Nagyon… nagyon meglepődtem… le is sápadtam és megdermedtem. Kellett pár másodperc hogy rájöjjek mi is folyik itt… Majd mikor ez megtörtént, akkor felkiáltva megszólaltam.
- Uhhh *-* Ez egy interaktív játékmaci!... – Kiáltom el magam lelkendezve. *-* Majd amint végzett a Maci-san letettem a poharat, és felemeltem.
- Uhha ha megnyomom a hasát, vagy a kezét akkor zenél vagy beszél is? – Kérdzetem, de már ez időben meg is nyomkodtam mindkét testrészét is… sőt akadt még egy furcsa gondolatom… Izé… ez ugye megitta a teát… nem ázott el meg semmi…>< Akkor.. *megrodítottam és felemeltem az egyik lábát* Akkor most Ő tud olyat is? oO Bár megkérdezni nem mertem, de körülbelül akkora rejtély volt ez számomra mint az eltünedezgetett zoknik párjai…>< Az is legalább olyan mintha egy másik zoknidimenzió nyelné el őket…><
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Május 28 2014, 22:16

Ez a gyermek módfelett modortalan. A tisztelet legkisebb jelét sem mutatja, holott idősebb emberekkel van körülvéve. Szóvá ugyan nem teszem, de ettől még zavar kissé.  Engem úgy neveltek, hogy adjam meg a tiszteletet a kornak, ezt be is tartom, ellenben ő…
Ai-chant és Norika-sant úgy tűnik nem zavarja a dolog. A kedvesem érdeklődését és figyelemét jelen pillanatban az a plüssállat köti le teljes egészében.  Jut eszembe, hogy még nem adtam neki efféle ajándékot, pedig megérdemelné. Amint végzünk a küldetéssel, körülnézek a városok boltjaiban…
Norika-san kérdésekkel bombázza a fiút, míg Ai-chan továbbra is a macival van elfoglalva, Maci, ez a neve, amit az imént hoztak tudomásunkra. Én továbbra sem érzem úgy, hogy meg kellene szólaljak, beszélgetést kellene kezdeményezzek vendéglátónkkal, hisz a társaim ezt megteszik helyettem.
- Oh!- magam is meglepődöm a plüss mozdulatán. Bár tudom, ez egy olyan világ, ahol gyakorlatilag semmi sem lehetetlen,mégsem tudok teljesen hozzászokni az ilyenekhez.
Norika-san jóvoltából előrébb jutunk és megtudjuk,  a fiú hirdetett küldetést, melynek célja az, hogy megtisztítsuk a házát a…
- Mégis mik lennének ezek a „szörnyű dolgok” amiket említettél? – teszek fel egy kérdést, ezúttal én magam. Jó lenne tudni, hogy mivel állunk szemben.  Nem szeretnék fejjel a falnak rohanni, főleg, hogy egy számomra fontos személy is jelen van most.
Míg egyikünk továbbra is a macival van elfoglalva, én a fiú után megyek, aki kinyitja az ajtót, ami egy folyosóra vezet. A hely nyugtalanító, tisztán látni, hogy valaki vagy valami itt letette névjegyét, nem éppen a megfelelő módon. A kérdésemre választ várok, csupán annak megkapása után lépek be a folyosóra a többiekkel együtt…. Gyanakodva méregetem azt a plüss állatot.  Nem véletlenül mozog, biztosra veszem, hogy még lesz szerepe eme küldetésben. Már csak annyi a kérdés, hogy ez számunkra hogyan nyilvánul majd meg… pozitívan, avagy negatívan?
- Ez nekem nem tetszik, legyünk óvatosak. – felelem, miután becsukódik mögöttünk az ajtó…
- Hogyan tovább?
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal2110/2300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Kirigaya Suguha Csüt. Május 29 2014, 17:31


Norika 500 szóval pótolhat.

Ai megnyilvánulására a fiú egy röpke pillanatig levedli a közöny álcáját, és egy csöppet félredöntött fejjel értetlenül mered Aira, ám amilyen gyorsan elváltozott az arca, olyan gyorsan rendezte is vissza vonásait az eddig mutatott arckifejezésre.
- Interaktív.. - mormolja magában, mintha meg akarná jegyezni a kifejezést. - Szóval ti ezt így nevezitek.. - suttogja maga elé. A következő pillanatban viszont rémült kifejezés rohan át rajta, és rettenetes sebességgel nyúl Ai felé, hogy kikapja kezéből a medvét. Sajnos mire észrevette az egészet, Ai-chan már Maci lába között is megnézte. Embarassed
- Illetlen! - kiáltja felháborodottan. - Ha én.. vagy mi ugyanezt csinálnánk veled, már régen ideges lennél! Meg ha nyomkodnám..nyomkodnánk.. ott a hasadon.. azt az.. izéket.. És te sem hiszem, hogy zenélnél.. - a mondat végét már egészen halkan mondta, mint aki nem biztos a dolgában, vagy inkább mint aki valami rossz dolgot mond ki éppen. Igazából még egy csöppet be is húzta a nyakát, miközben beszélt. Végül újra összeszedte magát, felbátorodott, és megint hangosan mondta a következőket. - Nem mintha tennénk! De te se tedd, épp ugyanezen megfontolásból!
Végül csendben marad, és látszólag nem kíván többet hozzászólni ehhez a témához, inkább a teáját szürcsölgeti. Közben Macit az Ai melletti székre teszi, de a biztonság kedvéért le nem veszi róla a szemét.
Aztán áttértek a küldetés témájára, és rögvest az ajtóra és a mögötte rejlő szörnyűségekre terelődik a téma.
- Nem igazán mertem jobban szemügyre venni őket. Csak a hangjukat halljuk. Szörnyű visítás, sikoltás, morgás keveredése. Mintha csak az alvilág teremtményei lennének. Egyszer szörnyű kíváncsiságom felülkerekedett rajtam, és bekukkantottam éppen egy pillanatra az ajtón...Vörös szemek villantak, láng gyúlt, és tüskék meredeztek mindenhonnan.. - láthatóan megborzong, ahogy visszagondolt a dologra, közben végigsimít Maci fején, és bocsánatkérőn pillant rá. - Csak egy hónapra hagytuk el a házát, és..  - megingatja a fejét. - .. mire visszatértünk, beköltöztek ezek a.. valamik. A szobámba tartottam, amikor először meghallottam a hangokat. Így azóta én nem merem használni a ház többi részét, csak ezt az egy helységet.

Ahogy a folyosón álltok, hamarosan meghallhatjátok azt a szörnyű, sivító, morgás és sikoly keverékére (?) emlékeztető hangot, amiről a fiú beszélt. Egy biztos, ilyet eddig még nem hallottatok. Ai-chan észlelésével észrevehet egy kígyó szerűen elcsúszó dolgot az egyik szekrény mellett, mely becsúszik egy szobába. Újabb üvöltés hangzik, most már közelebbről, majd Maci, mint akit ellöktek, a földre dől. Nagy fekete gombszeme - már amelyiken nincs szemkötő - továbbra is élettelenül mered a semmibe. Ekkor hirtelen lángra gyúl a folyosó végi szoba, majd kiszáll belőle egy tűzlabda, mely elpixelezésre késztet egy képkeretet, ám ti nem sérültök meg. Egy harmadik ajtó pedig nyikorogva kitárul. A maradék kettővel nem történik semmi, de ha megpróbálkoztok vele, azok is nyitva állnak.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/10[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 09 2014, 01:39

- Kyaaaaaaaaah!~ Kawaiiiiiii~ - Öleli magához a fiút aki épp az imént kapta ki a macit a kezéből és mondott illetlen ám tőle aranyosan ható dolgokat. >< Szorosan melleire ölelte majd jobra-balra ingadozott vele, pár pillanatig majd hagyta levegőhöz jutni a kis krapekot. Jin úgy tűnik nem csinált túl sokat, csupán hallgatott és figyelt, de sikerült már annyira megismernem hogy tudjam! Ő ilyenkor teszi a legtöbbet. Nem kell sok és hamarosan meg is tudjuk miért is vagyunk itt pontosan, bár tény volt valami furcsa... de nekem nem a maciban, én a kisfiút nem értettem, de nem foglalkoztam vele különösebben. Most azt akarja hogy nézzünk körül a házában, mikor azt pár perce épp elrejtette előlünk..>< Ha azt akarná amit mond akkor nem rejtené el nem? Maaaah >< Kezdek összezavarodni saját gondolatimtól, így ezt a nehéz és számomra felesleges dolgot a többiekre hagyom. Elmosolyodok majd megszólalok.
- Akkor mennyünk! – Kiáltok fel lelkesen, és mutatok a magasba lelkesítően, hogy a többiek is kedvet kapjanak. Nem értem mi folyik itt, de minden kiderül ha nekivágunk, így hát vágjunk neki elven, lelkesen megindultam az ajtó felé, határozottan kinyitottam, beléptem rajta és….
- Kyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah~ - Hangos sikításom törte meg törhetetlen önbizalmam amint becsapódik mögöttünk az ajtó…>< Hát izééé, számíthattam volna erre grr…>< Észlelésem automatikusan bekapcsolt mikor valami motoszkáló, csúszó hangot észleltem a többi gonosz moraj mögött…
- Ki akarok menni! Ki akarok menni!! – Kezdtem el verni az ajtót… majd párszor elismételtem és visszafordulva megszólaltam..
- Nem tudunk kimenni!...QQ – Tekintetem főként Jinre emeltem, amibe némileg beletörődés tükröződött, majd felcsillant mikor megpillantottam macit:
- Jééé a Maci! *-* - Kiáltottam fel lelkesen, majd felemeltem és magamhoz emeltem.
- Ugye te majd megvédesz minket. – Kezdtem el gügyögni neki, mint egy kisgyerekhez szokás. Majd összeszedtem magam és előre pillantottam…
- Tehát…csak előre… - Mondtam, bár fejben elkezdtem felmérni a dolgokat… Jinnel tankok vagyunk és Norika képességeit nem ismerjük, így félek miként ússzuk meg. Előveszek egy hazatérés kristályt.
- Mindenki vegye elő… és ha baj van, senki ne legyen rest használni! – Pillantok körbe mindenkin, bár valahol félek hogy talán nem is fogjuk tudni használni…><
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_bal10/7300[Küldetés] Viasz Mennyegző Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Viasz Mennyegző Empty Re: [Küldetés] Viasz Mennyegző

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.