Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] 25# Dér Jankó

+3
Mirika
Anatole Saito
Kusumi Ayani
7 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 20 2013, 13:09

Résztvevők:
- Mirika
- Anat

A téli időszaknak már javában vissza kellett húzódni. Több szinten is kellemes, lágy szellő, és finom napsugarak simogatják az emberek arcát, ám a 12.-szintje mintha nem tudta volna mi is folyik a többi emeleten. Több méteres hótorlaszok borítják az itteni város  környékét, és jól látható, hogy sok munkába került, mire az NPC-k, illetve a Játékosok eltakarították a havat. Azonban a hó még mindig megállás nélkül esik, és esik, a viharok pedig még jobban elfújják a már összeszedett pelyheket. Az idő már -10, -20 fok környékén van, és napról napra hűl. Sokan elhagyták ezt a szintet, így a szint megtisztítása is egyre nehezebb. Ami viszont a legfontosabb, hogy egyre gyakoribbak a Biztonságos szint környékén a szörnyek. Bár belépni nem tudnak, mégis egyre jobban gyűlnek a lények, és ami a legfurcsább... nem támadnak a játékosokra. Sokuk élete eléggé fogytán van, és alig egy.-két példány fordult csak a kilépők ellen a többiek inkább szétszéledtek.Vajon mi okozhatja ezt a különös időjárást, és a mobok különleges viselkedését?


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 15 2014, 20:24-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 19 2014, 22:44

- Van egy meglepetésem a számodra kis szívem! - Sündörögve odabújok Kanához egy közösen elköltött ebéd után. Arcomon hamiskás mosoly, szememben pajkos csillogás. Úgy festek, mint egy kisfiú, aki rosszban sántikál. - Nem éppen romantikus meglepi, de emlékeim szerint a patkányos kazamatánál nehezményezted, hogy nem kettesben mentünk farmolni. Úgyhogy ezúttal szigorúan csak te és én mennénk megetetni Falánkfiút egy kis exp-vel. Mit szólsz hozzá, lekváros fánkom? - Arcából kifésülöm ujjaimmal egy kósza tincsét, majd ösztönzésképpen elkezdem puszikkal elhalmozni a szájacskáját. - Tudom, hogy nem tudsz sem nekem, sem a kihívásnak ellenállni. - Egyre hevesebben kezdem el cirógatni a karját, derekát, combjait, ahol csak érem. Majd hirtelen abba is hagyom, és mindkét kezemre támaszkodva dőlök előre, egészen közel hajolva az arcához és tekintetét, illetve a reakcióit fürkészem. - Óh és majd elfelejtettem. Miniboss, a 12. szinten. Annál alább nem adjuk, számodra csak igazi kihívással állok elő, nem holmi patkánykákkal és nyuszikákkal. - Olyan szemekkel nézek rá, mint egy kiscica, s ha ennyivel nem sikerül meggyőznöm, akkor kénytelen leszek bevetni a legfőbb fegyveremet, a fülcirógatást! Twisted Evil
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal10/5000[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Mirika Csüt. Feb. 20 2014, 19:38

Gyanús Suspect Egy meglepetést nem úgy szokott elővezetni egy pasi a barátnőjének, mint most Anat. A kiválasztott időpont stimmelt, az ebéd vége jó alkalom lett volna, de ez az arckifejezés és ez a sunnyogás, ahogy hízelgően hozzám bújt, mint egy simogatásra váró kandúr... nos, ez megtanított arra, hogy ha így közeledik hozzám a srác, akkor legyek óvatos Razz Pillanatnyilag ellenkezni nem nagyon volt erőm, hiszen kellemesen jól laktam, de ez a már-már nyomasztóan erős behízelgés egyre jobban zavart, ami az arcomra is kiült. Mondjuk mielőtt megkérdezhettem volna, kibökte, mit akar, de... uh facepalm
- Szerinted hogy reagáljak, amikor küldesz egy üzit, amiben egy szót se mondasz a többiről, baka? Neutral - feleltem morcos képpel, miközben konkrétan belemászott az arcomba a fiú. Ez máskor nem zavarna, de ahogy most tette, az kifejezetten idegesítő volt wtf A gond ott kezdődött, mikor bevetette magát, és bár szilárd elhatározással próbáltam ellenállni, a csókok és a gyengéd érintések gyorsan megtörtek. Olyannyira, hogy szúrós tekintetem szinte pillanatok alatt vágyakozóvá vált. Fene a pofáját, pontosan tudja, hogy hathat rám >.> Sóvárogva néztem az ajkaira, miközben tovább dünnyögött nekem, de ha így folytatja, akkor magát fogja megszívatni, mert ha beindulok rá, akkor esélytelen, hogy ma minibosst öldököljünk ma Razz Márpedig kíváncsi voltam, meddig megy el... hogy aztán gyorsan meg is bánjam a kísérletező kedvemet, ahogy talán az egész testem legérzékenyebb pontját áll neki cirógatni. Teljesen libabőrös lettem, ajkaimon pedig halk sóhaj szökött ki, amit egy tüzes csók követett a részemről, miközben magamhoz húztam az ingje gallérjánál fogva. És aztán ugyanúgy el is löktem Rolling Eyes
- Ha normálisan kérsz meg, myaa~r indulhatnánk is, de így kénytelen leszel elkényeztetni a cicuskádat előtte :3 - kuncogtam azon, hogy keresztül húztam a számításait, de talán ő sem bánja, hogy túlzásba vitte. Ha mégis, akkor megkötözöm Anatot és én magam megyek elintézni azt a minibosst, amiért fontosabb a pasimnak, mint én Neutral
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal11225/10500[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 20 2014, 20:19

"Fújj.. eh... ez már kezd durva lenni" >.> gondolhatná bárki, aki megpillantatta volna a két frontharcost. Bár meghatározásra még nem jutottak szépen lassan kezdenek eljutni feléjük a hírek. Újabb halálos áldozatok jelentése került elő a Hirdetőtáblán, amely nyomatékosan megkéri a Játékosokat, hogy maradjanak távol a szinttől. Természetesen ez sok embert feltüzelt, hogy mégiscsak feljussanak, és az ő hangos beszélgetésük miatt Mirika és Anat bőven megtudhatott minden újdonságot, anélkül, hogy el kellett volna sétálniuk a táblákig... persze csak ha figyelnek a környékre, és nem kezdenek el nyalakodni Razz Délidő van, és az itteni szinten lévő idő egész kellemesen telik.

// ha nem haragudtok meg, most még nem vagytok a 12-es szinten :3 ha szeretnétek még bónuszköröket, csak szóljatok, és ha meg nem akartok, akkor ne úgy hagyjátok abba, hogy csak álltok, és vártok a másikra Razz //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 24 2014, 18:29

- Szóval nem szereted a meglepiket? Sad - Vágok olyan szontyoli képet, mint egy kisfiú, akinek elvették a játékautóját. Na nem baj, legalább ezt is feljegyeztem a képzeletbeli noteszembe, legközelebb majd jobban odafigyelek az ilyesmire. Eszembe sem jutott, hogy gond lenne abból, hogy frontharcos ismerősöket, barátokat (és Kazut xD) összecsődítek egy kis farmolásra. A "támadásaimra" pontosan úgy reagál, ahogyan azt vártam, nyeregben is érzem magam emiatt, azonban könyörtelenül félbehagyom a kényeztetést és felállok. - Azt ki kell érdemelni drágám Razz Na gyere szépen! - tartom neki a kezem, hogy felsegíthessem. Huhh, ezaz, most még sikerült ellenállnom neki, önuralomból ötös. Lehet jobban járok, ha bekapcsolom az etikai módot, akkor legalább biztosan a kitűzött feladat elvégzésére tudok koncentrálni. Nem hagyhatom, hogy behúzzon a csőbe és idő előtt megadjam magamat, de nem ám! Razz Én leszek a férfiúi önuralom mintaszobra Cool Addig fogom kísérteni, addig fogom húzni, amíg végül önként veti rám magát, mint egy vadmacska. Nem fogok futni egy olyan lány után, aki könnyen beadja a derekát, úgyhogy a teszt üzemmód újra bekapcsolva. Razz

Az viszont már nem játék, ami eljut a fülembe. Halálos áldozatok, elpixeleződött óvatlan játékosok pont, ott, ahova tartunk. Bolond, aki megfelelő előképzettséggel megy fel magasabb szintre. Attól mert 12-es letél még nem jelenti azt, hogy hősködhetsz a 12. emeleten. Ha tehetném, bevezetném azt a szabályt, ami a bossnál is amolyan tanácsféleség: x+10 szinttel érdemes nekivágni bárminek is, főleg bossoknak, moboknak ahhoz, hogy az életed komolyan kockáztatnád a harctéren. - Bolondok... - piszmogom az orrom alatt, miközben remélhetőleg Mirikával az oldalamon sétálok el egy hirdetőtábla előtt az étteremből kilépve, s egy újabb 12. szintes halálhírt közlő hírt látva. Sokszor voltam én is felelőtlen a közelmúltban. Be is vonzottam a bajt. Azonban a közelmúlt eseményei megtanítottak arra, hogy nem szabad ennyire vakmerőnek lennem és nem szégyen, ha segítséget kérek másoktól. - Most viszont ideje segíteni nekünk. - Mondom ki a gondolatmenetemet már hangosan, s elszántan tekintek előre a minket váró kihívásra. - Hmm, te adtál már nevet a fegyverednek? Merthogy azt a a gekkós barlangban én is tapasztaltam, hogy nagyon ragaszkodsz a fegyveredhez Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal10/5000[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 26 2014, 23:56

És megcsinálta. Képes volt megcsinálni >.> Ilyenkor gondolkodom el azon, hogy mi a fenéért is vagyok beleesve ebbe a csávóba, folyton csak felidegesít, meg aggódnom kell miatta a sok hülyeség miatt, amibe beleveti magát, arról nem is beszélve, hogy időnként egy harcmániás, csőlátású tuskóvá változik, mint most >.> Ha azt hiszi, hogy ez majd rávesz erre a groteszk randira, hát meg kell mondjam, az ellenkező hatást érte el nálam. Gonosz volt, nem ér felcsigázni, hogy aztán otthagyjon...
- Baka ˇ^ˇ - pattantam fel a felém nyújtott kezet félreütve, és sértetten indultam el kifelé, meg sem várva Anatot. Nesze, viseld a következményeit a hülyeségednek, most teperhetsz azért, hogy kiengesztelj Rolling Eyes Viszont a rossz hangulatom hamar elmúlt, ahogy az utcán trappoltam, egészen konkrétan elkomolyodtam a szóbeszédeket hallva. Anat nem a 12. szintre akart invitálni?
- Biztos jó ötlet ez kettesben...? - kérdeztem bizonytalanul. Nem egyedül vágunk neki, ketten voltunk. Tehát így már nem is bukhatunk el, de ettől függetlenül féltettem magunkat. De várjunk csak, miért jár az agyam máris ezen a minibosson? És miért tartok én a teleportkapu felé, Nacchant követve? Ki mondta, hogy odamegyünk egyáltalán? >.>
- Hmpf! ˇ^ˇ - fordítottam el sértődötten a fejem a kérdésére. Amúgy is, ki az a hülye, aki elnevezi a fegyverét? Attól még, hogy kötődöm a késeimhez, minek nekik nevet adni?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal11225/10500[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Feb. 28 2014, 22:27

Nem tudhatjátok mi vár rátok, mikor teleportálni kezdetek, ám amint pixeljeitek összerakódnak hangos süvítés kísérően rátok ront az ordító szél. Mirit fel is borítja (Razz), Anat nem kapja el. Azonban mindkettőtök érzékelhetitek, hogy a csontotokig átfagytatok, és már semmit sem láttok a hózivatar miatt. Már-már azon gondolkodhatnátok, hogy visszamentek, amikor is a jégfelhő szétválik, és a szél elcsendesedik. Ha el is indultok észrevehetitek, hogy csak egy bizonyos sávot követve van leárnyékolva az utatok, minden másutt továbbra is vihar fúj. Kis séta után ráeszmélhettek, hogy rég elmentetek a város környékéről, pedig alig tűnhetett egy-két perc sétánál. Egyszer csak egy ismerős hang üti meg a fületeket.
- Anat, Miri mit kerestek itt?
Mikor megfordultok Peter áll egymaga, és felétek néz. Lassú léptekkel halad felétek. Mindkettőtöknek feltűnhet, hogy Peter bőre hideg és merev akár egy szikla, és járása könnyed, pedig elég sok havon kell átvágnia magát. Mikor már csak 2-3 lépésre van tőletek, akkor tűnhet fel, hogy hiányolhattok valamit. Még pedig a zöldes fényt, amit az indikátorotok bocsát ki gyengén, és ehelyett sárga fény kandikál ki a hóviharból. Ám bármi is legyen elkéstetek. A Peterre hasonlító alak támadásba lendül, karját, amelyet üvegszerű tőrként jégpáncél borít, Anat felé döfi. Már tisztán láthatják a lény nevét... Dérjankó.

[Miniboss] 25# Dér Jankó Of_frost_and_ice_by_theobsessor-d5ent4g

Anat (Sebzés: Z77/S84/P91, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó

Életek:
Boss: full HP, Full P
Anat: 150 HP, 35 P
Mirika: 150 HP, 30 P

// korona esetén talál - halál esetén mellé //

// UI: mindkettőtök írja le miből mennyi van nála jelenleg (Kristály, Poti, Méreg) //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 28 2014, 22:29-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 28 2014, 22:27

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Márc. 04 2014, 15:58

- Félsz talán kettesben maradni velem? - cukkolom tovább a lányt, de érzem én is, hogy ideje visszavenni a hevületből és komolyabban hozzáállni a dologhoz. - Nem erőltetem a dolgot, ha nem szeretnéd. - folytatom ezúttal már lényegesen érettebben és ha most azt mondaná, hogy maradjunk inkább otthon, akkor valószínűleg csüggedt lennék, de elfogadnám a döntését.
Végül mégiscsak útra kelünk, de egészen a teleportkapuig győzködöm, hogy ha nincs kedve hozzá, akkor hagyjuk a fenébe az egészet. Tényleg nem szeretném erőltetni és csipkelődni, pláne vitázni sem. - Csináljuk úgy, mint régen! Amikor még csak testvérekként tekintettünk egymásra. Tudod, olyan végtelen szeretettel és törődéssel egymás iránt, ugyanakkor könnyeden, lazán, nevetve. Nem szeretem a drámázást, közös kikapcsolódásnak szánnám ezt az egészet, bármennyire fura is. Szívesen töltöm veled az időmet, ráadásul ha gond van, tudom, hogy te leszel a legjobb segítségem a megfontoltságoddal és a taktikai érzékeddel. - Ez most tényleg nem nyalizás volt, hogy kiengeszteljem, a hangsúlyból is érezheti, hogy komolyan gondoltam, amit mondtam. Nem szabad úgy nekiveselkednünk a próbatételeknek, hogy fúj rám és :arrogant:fejeket vág. Szóval megpróbálom a lehető legjobban elsimítani a dolgokat és miközben rámosolygok, megcirógatom az arcát és megigazítom egy tincsét.

Ahogy átérünk a teleportkapun, iszonyatos hóviharba kerülünk, ami ledönti lábáról a pöttömöt. Gyorsan felsegítem, miközben halk kuncogás tör elő belőlem. - Nosztalgia a karácsony előtti naphoz, csak hardcore verzió Very Happy- Jepp, vigyorgok is, mint a vadalma, majd köpenyemmel védem magunkat, úgy haladhatunk tovább a hóban. Aztán feltűnő módon kíválkozik nekünk egy út, mintha kettéválna a hóvihar, mint a Vörös-tenger Mózes előtt. Nincs sok kedvem ezt a túl kézenfekvő ösvényt választani, de mégis mi mást tehetnénk. Kóvályogjunk a szélsőséges időjárásban úgy, hogy az orrunk hegyéig sem látunk. Na meg nem bújkálni akarunk a miniboss elől, hanem elkapni. Mindig a programozó fejével próbálok gondolkozni és a quest lényege, hogy bejárd az útvonalat. Nem sokat haladunk előre, mire hangokat hallok magam mögül. Becenevünkön szólít az illető, így tehát ismerősnek kell lennie, de a hóviharban látás nélkül aligha tudom kivenni, hogy ki közelít felénk. Merthogy közelít, s már egyre inkább ismerősnek is tűnik a fiú, de két dolog hibádzik. A sárga indikátor és a pet hiánya. - Peter! Hol hagytad Hisamet? Mi járatban erre, cimbora? - Válasz helyett azonban támadásban részesülök, amit teljes megrökönyödéssel konstatálok. Még idejében sikerül kitérnem a támadás elől, melyet furcsán deformálódó kezével intéz felém. - Hogy te miket nem tudsz >.> Pete, mi a csuda ütött beléd? - Ami viszont szintén fura, hogy a srác feje fölött megjelenik a neve is, ez pedig nem egy szokványos dolog, hacsak nem vagyunk partyban. Erről viszont azonban szó sincs, s kis hunyorgás után már sikerül elolvasnom a nevet is: Dér Jankó... Oh, hát ez csöppet sem Peter Worker O_o Nem akarom csak úgy bántani a srácot, de azt hiszem jobb tárgyaló helyzetbe tudunk kerülni, ha le tudom vinni a földre és akkor nem tud olyan könnyedén böködni. Pörölyömmel megpróbálom kiütni a lábát alóla, ezzel fölre kényszeríthessem, ha kell még a mellkasára is ülök, hogy veszélyes kezét leszoríthassam. Akár sikerül az akcióm, akár nem, kicsit felpaprikázott hangulatban értetlenkedek: - Hékás, beszéljük csak meg ezt! Mi a fenéért rontasz ránk?

saját készlet:
céhes készlet:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal10/5000[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 15:58

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Márc. 04 2014, 16:58

A Dér Jankó nevű, Peterre hasonlító lény elmosolyodik, ahogy Anatnak sikerül földre taszítani, majd odaszorítania a fiút. A lábai körül, ahol a pöröly sújtott le apró jégszilánkok hullanak, ám semmi perc alatt eltűnnek. Anat szemébe néz fagyos tekintettel, de arcán melegnek is elmondható mosollyal.
- Jó látni, hogy nem lehet meglepni téged drága barátom. De ne becsülj le.
Ekkor a fiút mintha beszippantotta volna a föld, és legközelebb veletek szemben áll. Egy villanás, és ott termett a semmiben. Miri látni vélhette a fiút körbeölelő villanást, Anat pedig egy jó nagy huppanást, mely olyan, mintha egy nagy tömegű dolog hirtelen a földre huppan.
- Jut eszembe... Hisame sem fog sokáig távol maradni. - mondja, majd hajító mozdulattal egy jégdárdát indít útnak Anat felé, akin pixelsebeket okoz.
Miri az előző hasonló fényességet vélhet fel Peter lába mellett.

A boss sebződik 77-et. Anat sebződik 16-t.
A boss lábánál megdermed a hó (1/2)

Anat (Sebzés: Z77/S84/P91, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó

Életek:
Boss: full HP, -78 P (1 seb)
Anat: 150 HP, 19 P
Mirika: 150 HP, 30 P


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 22 2014, 14:57-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 15 2014, 10:26

Most nem esett jól, hogy Anat győzködött, de valószínűleg pont ugyanazt éreztük, így inkább nem hagytam utat az ingerültségemnek, amit generált a viselkedése. Én láttam rajta, hogy nagyon szeretne menni, így kedvtelenségem ellenére segíteni akartam neki, a fiú meg pont fordítva, látta rajtam, hogy semmi ingerenciám ehhez azok után, amit lenyomott az imént, és hajlandó lett volna inkább elvetni az ötletét, csak hogy a kedvemre tegyen. Tiszta gáz, hogy pont abból születnek konfliktusok, hogy törődünk egymással és igyekszünk a másik kedvére tenni, és emiatt kicsit szégyelltem is magamat :/
- Tiszta idiótának érzem magam :/ - sóhajtottam fel - Szeretem a játékokat, de nem vagyok egy türelmes típus, szóval ha közös programként szörnyeket akarsz irtani, akkor ne húzd el a mézesmadzagot az orrom előtt olyasmivel, amihez bármikor több kedvem lenne, oké? :3 Ha veled vagyok, az utolsó dolog, amire gondolni tudok, az a farmolás meg az expé - mosolyogtam rá, és játékosan beleöklöztem a vállába. Remélem az viszont nem látszódott az arcomon, hogy mennyire aggódtam. Most kevésnek éreztem kettőnket ehhez a feladathoz, legyünk bármennyire erősek együtt, a hírek elég ijesztőek voltak. Ha valami gebasz lesz, tuti az lesz az első, hogy kirángatom a harcból An-chant.
A teleportálást követően elég volt pár lépés, és máris mintha falba ütköztem volna. Kapásból takartam el az arcomat, hogy ne menjen a szemembe a rengeteg hó, de egyszer csak azt éreztem, hogy nem bírok megállni a lábamon. És tényleg, feldöntött a viharos szél >.> Oké, hogy könnyű vagyok, de ilyen még sose történt velem -.-" Pillanatok alatt átfagytam, már Anat kezét is dideregve fogadtam el, és nem is akartam elengedni. Egyrészt jó kapaszkodó volt, másrészt melegített a közelsége :3 Azért ez nem volt elég, és az elemekkel dacolva előhívtam a menümet, hogy magamra aggassak egy bundás kabátot, egy sálat, az ujjatlan kesztyűimet és egy melegebb harisnyát, ami nem csak a combomig ér. Ebben az időben úgyse lát senki idegen, akinek tetszenem kéne Rolling Eyes
A botorkálás elég reménytelennek tűnt, egészen addig, amíg meg nem nyílt előttünk az út, de úgy szó szerint... Nem tudom, mi csinálta ezt a hófúvást, de tuti azt akarta, hogy oda sétáljunk, ahová ő akarja. Mintegy megnyílt az út a miniboss felé... legalábbis ezt gondoltam. Csakhogy ekkor egy ismerős fiú jött velünk szembe. Peter... vajon ő is azért van itt, mint mi? Badarság, hát persze, hogy azért. Már készültem is, hogy jól leszidjam, amiért egyedül császkál, de akkor megszólított minket, és egyből gyanússá vált az egész.
- Peter nem Mirinek szólít... - jegyeztem meg félhangosan, és mivel úgy ismertem meg a srácot, mint olyat, aki ragaszkodik a megszólításokhoz, egyből árgus szemekkel kezdtem méregetni. És tényleg, gyanúm be is igazolódott rövidesen, és nem csak azért, mert Pete nem támadna ránk. Dérjankó név virított a feje felett, csak a narancs indikátort nem értettem. A moboknak piros az indikátora Suspect
- Nincs itt m-mit megbeszélni :3 - kuncogtam magabiztosnak szánt hangon, az összképen csak az rontott, hogy remegett a hangom és kocogtam a fogaim. Hülye vacogás >.> Szép kis képességei voltak ennek az olcsó utánzatnak egyébként, úgy tűnt leszorítani nem fogjuk tudni.
- Szólj, mikor kéred a s-switchet, Anat! - mondtam, majd én is nekilendültem, és magasba szökkentem, hogy onnan csaphassak le két késemmel, átlósan vágva velük egy-egy csíkot a Peteroid lény mellkasán.

// A két támadás mellett aktiválni próbálok egy képit is. Ha 5 vagy 6 lenne bármelyik dobásom, akkor +10 adódik hozzá a sebzésemhez //

személyes batyu:
céhes batyu:
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal11225/10500[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 10:26

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] 25# Dér Jankó 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Márc. 15 2014, 20:22

- Én érzem hogy vagy túl hideg vagy velem Kanacska. - mondja az ál-Peter sanda mosollyal - Ja és valaki látni akar titeket.
Ebben a pillanatban szinte megdermedt a talaj, és pár másodpercen belül egy ember nagyságú sötét alak emelkedik ki a fagyott földből. A vihar ekkor éri el a csúcspontot, és szinte elrepít titeket. Egy pompás fehér Sárkány áll előttetek név szerint Fagypont. A Sárkány rátok emeli ezüst szemét, majd egyet csapva a szárnyával egy kék lángból álló támadást indít felétek. A támadás Mirit és Anatot is szintúgy eltalálja, és érezhetitek is, ahogy testetek elgémberedik, és fegyvereteket kissé nehezebben tartjátok a kelleténél.
- Jókor jöttél drága barátom. Mutasd meg nekik milyen hatalommal bír egy teljesen kifejlett sárkány! - kiáltja a miniboss.

Képi sikeres, ám bónusz nem lesz, így csak 34-et sebződik.
Anat sebződik 16-t.
A boss lábánál megdermed a hó (2/2)
Fagypont beszáll a harcba
Fagypont Dermedés támadást bocsát Mirire és Anatra, amitől találati esélyük 1-el romlik.

[Miniboss] 25# Dér Jankó Dragon

Anat (Sebzés: Z77/S84/P91, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó

Életek:
Boss: full HP, -113 P (1 seb)
Fagypont: Full HP
Anat: 150 HP, 3 P
Mirika: 150 HP, 30 P


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 22 2014, 14:57-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Márc. 15 2014, 20:51

Heh? Ez mégis mit képzel magáról? Mégis honnan tudja Kana igazi nevét? Na és ez a kicsinyítő képző... cöhh. Nah majd én mindjárt jól móresre tanítom ezt a faJankót Razz Elkapom Mirikát és oda dugom a fagyos csávó orra alá. - Ő itt Mirika, a barátnőm! Nincs semmi Kanácska! Mirika érted! Jegyezd meg jól. És ez a lány lesz az, aki mindjárt szétböki a tőrjével a hátsódat, miközben én meg kiklopfollak öregem! Hogy mered Petert majmolni? Mad - Aztán mindjárt visszább veszek az arcomból, mikor megjelenik az a rettentő nagy jégsárkány... tollas szárnyakkal? O.o - Öhmm, neked is bemutatnám... ő itt Mirika... a... áh hagyjuk >.< - Hagyjuk, már csak azért is, mert a saresz nem akar barátkozni és kék lángtengert indít felénk. - Bakker-bakker-bakker! - ragadom kézen Mirit, hogy elfussunk előle, de már késő :/ - Wehh, mi legyen? Maradunk vagy lépünk? Neked azért még jár egy pedagógiai pofon, hogy ne játszadozz mások személyiségével...

Egy támadás indítva Jankó ellen
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal10/5000[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 20:51

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Márc. 16 2014, 16:05

Dérjani csak egy bágyadt mosolyt enged meg magának a dorgálás után, majd vállat von.
- Honnan veszed hogy majmolom? Lehetek akár egy mob is, aki átvette Peter teste felett az uralmat. Szóljatok ha tévedek, de van egy két különös képességű mob, mondjuk a Tünemény bogár, ami olyat láttat veled ami nincs is ott. Vagyis... tekintve hogy ez egy nagy szint viszonylag, itt bőven bujkálhatnak erős mobok. Tekintve azt, hogy nagyjából középúton vannak a pontjaink, és nem sok gyorsasági különbség van köztünk gondolom rájöttetek már a szintemre nagyjából. - mondja szép nyugodt hangnemben.
Úgy tünik szegény Janinak kevés társasága akad, de talán előnyt is tudtok kovácsolni ebből most, vagy majd később.

Talált Dérjankó sebződik 77-et.
Dérjankó 16-t sebez Anatra.
Fagypont elmélkedik, majd megtámadja Mirit 8-at sebezve.
Dermedés még aktív. (1/3)

Anat (Sebzés: Z77/S84/P91, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó


Életek:
Boss: full HP, -192 P (2 seb)
Fagypont: Full HP
Anat: 150 HP, 3 P
Mirika: 150 HP, 22 P


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 22 2014, 14:58-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 22 2014, 13:16

Úgy éreztem magam, mint egy próbababa. Megkövültem, átfagytam, reszkettem, és csak azért nem szentségeltem, mert ha kinyitom a szám, a torkom is tuti lefagy kapásból. És akkor még közben Anat rángatott is, én meg csak pislogtam, mint hal a szatyorban, hogy ez meg mit csinál?! És ez a Peteroid lény honnan tudja a nevemet? És az ott egy jégsárkány? :pale:Akkor most már falfehér is vagyok \o/
- Anat, ne pánikolj!! - szakadt fel belőlem a sokadik megpróbáltatásra, holott én is nagyokat nyeldekelve bámultam a méretes sarit. Éljenek a rossz tapasztalatok >.> De várjunk csak, ez csak nyolcat sebzett rajtam! Haha, akkor ez pite Cool
- Megfutamodnál máris, Anata? hentai- rángattam a szemöldököm, majd köhécseltem egyet és kidörzsöltem a havat a szememből - Nézd meg Jankó hátát, ha látsz rajta valami bogarat, söpörd le Lökés kristállyal! - kiabáltam túl a süvítő szelet, majd támadtam az egyik jól bevált trükkömmel. Roham közben átszökkentem a Jani feje felett, és ha minden jól megy, utánam fog fordulni, hogy ne hagyjon támadási felületet magán, és akkor Anat is látni fogja, hogy van-e valami a hátán. Ha meg mögéje ugrok és le tudom csapni, akkor meg én fogom látni. Fú, de gyűlöltem azt a bogarat, de Kotával, Rinnel és Ayanival, meg azzal a jéghideg fazonnal megoldottuk 8)Viszont a Tünemény bogár emlegetésére kirázott a hideg... No

// Jankóra mennek a támadások, 5 vagy 6 esetén +10 sebzés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal11225/10500[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 13:16

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] 25# Dér Jankó 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Márc. 22 2014, 15:05

Bár Dér Jankó az egyik csapás elöl el tud hajolni, a másik végigszántja hátát. Fagypont még mindig tanácstalan kit támadjon, így ismét Mirika felé suhint. Anat, és Miri teste már-már kezd olvadozni.

Talált Dérjankó sebződik 44-et, meg 2-t.
Dérjankó 16-t sebez Anatra.
Fagypont elmélkedik, majd megtámadja Mirit 8-at sebezve.
Dermedés még aktív. (2/3)

Anat (Sebzés: Z77/S84/P91, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó


Életek:
Boss: full HP, -238 P (2 seb)
Fagypont: Full HP
Anat: 137 HP
Mirika: 150 HP, 20 P
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Márc. 26 2014, 18:14

Nincs semmi bogár, hát akkor támadok tovább \o/
Azonban ezúttal a sareszt teszem próbára, lássuk mennyire pofonálló, mennyit tudok lecsípni az életéből >.>

77+1seb
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal10/5000[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 26 2014, 18:14

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Márc. 26 2014, 18:47

Talált Fagypont sebződik 77-et+1-et. Dér Jankó sebződik 2-t.
Dér Jankó 16-t sebez Anatra.
Fagypont Dühösen néz Anatra, majd sebez rá 8-at.
Anat és Miri kiolvadt.
Fagypont kitátja száját, és újból "bezárja" a csapatot a kék lángok tengerébe, amitől ismét megdermednek. 8továbbra is a mostani adatok vannak)

Anat (Sebzés: Z77/S84/P91, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Dérjankó


Életek:
Boss: full HP, -240 P (2 seb)
Fagypont: -78 HP (1 seb)
[Miniboss] 25# Dér Jankó 712531975N_vtelen_2_www.kepfeltoltes.hu_
Anatole 113HP
Mirika: 150 HP, 20 P
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal3819/4100[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Mirika Pént. Márc. 28 2014, 13:42

- Akkor most mit támadjunk? Rolling Eyes - kérdeztem a hirtelen pálfordulást látva, amit a fiú képes volt egy szó nélkül végrehajtani. Nem volt szokásom megosztani a sebzéseket több ellenfél között, az többnyire mindig rossz stratégia volt, de ha tudnám mi jár Anata fejében, az sokat segítene. Mondjuk eldönthetném, hogy megint valami hülyeség jár a fejében, vagy jó terve van Razz Ellenben az igaz volt, hogy a sárkány miatt volt egy debuff rajtunk.
- Ehh, mindegy - vontam meg a vállam, és én is Jégpont vagy mi felé vetettem magamat - Akkor nincs semmi a hátamon? - kérdeztem meg közben, biztos ami biztos.

// Célpont: Fagypont, 5 vagy 6 esetén +10 sebzés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_bal11225/10500[Miniboss] 25# Dér Jankó Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 28 2014, 13:42

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] 25# Dér Jankó 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] 25# Dér Jankó 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] 25# Dér Jankó Empty Re: [Miniboss] 25# Dér Jankó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.