Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Airborne

+5
Mirika
Sakamoto Rin
Noxy
Koshitsu Esutel
Halász Alex
9 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Noxy Hétf. Márc. 17 2014, 18:00

Varangyok a varangyok hátán. Rita semmit sem reagált igazán. Mi van ezzel a lánnyal? Mi történik itt egyáltalán?
- Rita? - Úgy látszik, a lány mással van elfoglalva, vagy éppen taktikázik valami magánakción. Azt hiszem nem nagyon akar most összefogni velem, de minden másodperc számít, így nincs időnk a tétovázásra. Mennünk kell innen, amilyen gyorsan csak tudunk.
Én nem fogok most nagyon taktikázni, azt már eleve tudtam, mikor láttam, hogy Dayui körbe lett véve egy csapat Varanggyal. Utat kell neki csinálni, hogy szabaduljon, erről viszont személyesen fogok gondoskodni azonnal, akár tetszik bárkinek, vagy sem, vagy akár egyedül, akár Ritával (ha jön végül).
Én is elég időt vesztegeltem el ezzel a nógatással, és újabb gondok jöttek. Mirika vezérem most meg mit csinál? Jó, kilőtte magát, de a mostani helyén vár. Talán segíteni akar a harcban? Hát nem akar most tovább haladni?
Legnagyobb kérdés: mi a jó édes fene történik most itt? Mi ez a nagy kavarodás? Uram ég, ha elintézünk egy mobot, rá jön a kétszerese, ennyivel azért így már amúgy sem bírnánk el, főleg hogy nekem meg már alaposan megcsapkodták a páncélomat és a hp szintem majdnem üti a felét.
Ekkor megjött az egyszemélyes felmentősereg. Ismerős nekem ez a srác. Volt egy olyan érzésem, hogy láttam már valahol ezt az alakot, de annyi minden összejött már nekem eleve az események során, hogy erre az ismerősnek tűnő idegen arcra már nem is emlékeztem igazán. Na igen, az ilyen apróságokat könnyen elfeledem annyi minden mellett.
Talán egy küldetésen voltunk? Párbajoztunk volna? Üzleti ügyek? Talán az egyik besúgóm? Áh, nem... a besúgóimat én már nagyon jól ismerem. A dolgok azért lehetnek éppen olyan megtévesztőek, mint Jun, akiről kiderült, hogy igazából fiú. Azon úgy meglepődtem, hogy még egy hét után is ezen csodálkoztam.
- Na jól van, elég ebből a várakozásból! - izzítottam készenlétbe a gépketyerémet, és ahhoz a fához céloztam, ami éppen hogy az immár három Varangykatona elől menekülő Dayui várhatólag el fog száguldozni. A többi az újonnan érkezett srác irányába ment, hogy kellőképpen "üdvözöljék" az új frontharcost.
Céloz. Kilő. Huss. Nagyon ügyesnek kell lennem, és pontosítanom a célszemélyekre, hogy lábammal lerúgjam mindegyiket a francba.

A párhuzamos dimenzióban, ekkor megjelent előttem Qui-Gon Jinn, Obi van Kenobi mesterének hologram-kivetítődése.
Érezd, ne töprengj. Hallgass az érzéseidre?
Megszólalt bennem a Fehér Főnix is. Szintén hologram-kivetítődéssel.
Te meg mit keresel itt? Ez nem a te történeted vagy a világod!
Nem baj, másoknak is segíthetek, nem?
Azt szabad, csak hogy tudd, hogy Judy Noxia mentora én vagyok.
Ki mondta neked, hogy neki csak te segíthetsz koncentrálni a célpontra?
Én, mert én vagyok az ő lelke Fehér Főnix alakjában.
Én meg Obi van lelkének segítője és mentora. Még javában sem léteztél, mikor én már nagy Jediként segítettem mindenkin.
Na ja, és hol voltál, mikor Judy kiborult, mert az exszerelme megcsalta és elhagyta őt egy naiv kislányért és Judy Lolita terrorizálta őt?
És te, amikor belépett a SAO-ba mit sem sejtve? Akkor kellett volna figyelmeztetned a veszélyre
Nagy a szád, Jedi! Én vagyok Judy segítője!
Fogd be a csőröd, madár Én jobb segítő vagyok!
Nem, mert én!
Én!
Én!
Én!
Én!
Én!
Elég! Hagyjátok már abba!
Mindketten rám néznek.
Nem tudnátok akkor vitatkozni, mikor már kijutottunk a slamasztikából? Ha ennyire akartok nekem mindketten segíteni, akkor fogjatok össze, és egyszerre tanácsoljatok nekem filmekbe illő keleti dolgokat.
Na jól van.
Ha így kívánod.
És most mondjátok meg, hogy mit csináljak?
Koncentrálj!
\o/

Száguldtam tovább a zsinegen, és a lábaimat előretartottam, hogy elrúgjam Dayui üldözőit. Bár így is úgyis csak egyet tudnék elintézni így száguldó rúgóerővel. Ha sikerül mindhármat, szuper vagyok.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 17 2014, 18:00

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Márc. 17 2014, 18:53

Judynak van 3 Varangykatonája még, akikből kettő pihen, de tartja a távolságot, míg egy támad.
Judy sebződik: 8 hp

Majd Judy megölt egy Varangykatonát, és egyre ráugrott, majd lendületet véve újra levegőbe emelkedett.
Ez volt Dayui egyik Varangykatonája a háromból. A lányt már csak egy követi. [ mivel a megölt is őt követte. ]

Kinről leszakad egy varangykatona és eltűnik az éterben Suspect
Kinen két Varangykatona és egy Közepes varangykatona van.

Judyn a meglévő 3 varanygkatona mellé, még két varangykatona ugrik fel.
Egy támad is.

Judy sebződik: 12 hp

Judy: HP: 90/47 Páncél: -
Rita: HP: 70/60 Páncél: -
Miri: HP: 150/150 Páncél: 20/18
Esu: HP: 130/130 Páncél: 40/30
Kin: HP: 165/118 Páncél: 17/ 0

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Judy_lv18_max90_act47_0_1
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal5187/5300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Márc. 19 2014, 09:26

*Ez az elf nem volt valami csendes és visszafogott típus. Minden egyes szavamra reagált valamit. Egyébként tetszett a stílusa, mégis a jelenhelyzetben idegesített. Huh, de utáltam azt, hogy ő nem igazi ember. Nem hogy az NPC-ket, de a mobokat még annál is inkább semmibe veszem. Ez azonban túlságosan is értelmesnek tűnt, nem vehettem egyszerűen semmibe. Úgy beszélt hozzám, mint ember az emberhez. S most meg kénytelen vagyok vitatkozni vele, s emberszámba venni. Fúúúj! Mi vagyok én, hogy egy nem létező, nem élő programmal veszekedjek?! Gyűlöltem, hogy idáig kell lealacsonyodnom. Csak az a tény segített rajtam egy nagyon picit, hogy ez a senki, aki előttem áll igenis marha helyes volt. S emiatt még jobban gyűlöltem őt is, Kayabát is. Az egyik szavánál felháborodtam. Nem csak szavain, de azért is, mert homlokon bökött. Mégis kinek képzeli ez magát, hogy csak úgy hozzámérhet?!*
~ Mi az, hogy mi támadtunk előbb?! ~
* Már nyitottam is a szám, de még mindig beszélt ez a kölök, így inkább végighallgattam. Végül homlokomra csaptam.*
- Na jó. Először is , ne mássz a képembe. Másodszor. Mi az hogy mi támadtunk először?! Ez nem igaz! Nem tudom, hol jártál eddig, de a kis íjászvalamitek meg a varangyaid vagy kik vágták Judyék képébe az egyik faágat, s támadtak rájuk. Ha annyira egyhangúan azt akartátok volna, hogy csak simán menjünk el, akkor nem kellett volna az utunkat állnotok! Három... eddig olyan infót mondtál, amiről mi is tudunk. Mennünk kell? Igen! Veszélyben vagyunk?! Nem mondod!! Hívd vissza a katonáidat, vagy kiket, mert a barátaim bajban vannak. Ha megteszed, én is szólok a többieknek, hogy ne támadjanak titeket, s távozzunk! Nos?!
* Kérdeztem magabiztos tekintettel, hogy mit szól a szavaimhoz. Hirtelen bátornak éreztem magam, de aztán ki tudja, lehet egy pofonnal pixelekre bont engem ez a jóképű fiatalember. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal1900/1900[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 22 2014, 17:57

Azt hiszem, végre kezdtem átlátni az egész szitut. Mindehhez az kellett, hogy kis híján elsodorjon egy csapat béka, de valahogy sikerült úgy manővereznem, hogy mindegyiküket elkerüljem, és ne csapódjanak belém a dögök >.> Ezzel rájöttem egy újabb dimenziójára ennek a cuccosnak, amiben feszítettem, kezdek jó lenni Cool Na de vissza a lényegre, mivel a látóteremben maradtak a békák, így képes voltam kicsit követni őket a tekintetemmel. És ezalatt levontam azt a következtetést, hogy csak azt támadják, aki beaggrózza őket, így magyarázatot kaptam arra, hogy miért vagyok még mindig sértetlen. Rájöttem arra is, hogy szaporodnak, mint a nyulak, és arra is, hogy követnek minket, és amíg ilyen rohadtul szervezetlenek vagyunk, valószínűleg nem fogjuk tudni őket lerázni. De most, hogy a KoB-s csajszi megmutatta végre, merre is kéne menni, talán van esélyünk, ha a többiek se lesznek hülyék Rolling Eyes Az tuti, hogy a két "vezetőnk" totális fail volt, ennyit arról, hogy ők a nagy elitek.
- Senki ne törődjön semmivel, ne bocsátkozzatok harcba, semmiképp! - kiáltottam ingerülten, majd csak utána tettem hozzá - Mindenki kövessen teljes sebességgel, áttörünk! - és ezzel a lendülettel kilőttem a huzalom abba az irányba amerre a lovagcéhes liba mutatott, és teljes sebességgel arra lendültem. Most már talán végre kiszabadulunk ebből az átkozott...csapdából? Már nagyon elegem volt ugyanis, jó lett volna haladni valamerre. Mondjuk az úti célunk felé, hogy legalább rájöjjünk, hogy voltaképpen miért is vagyunk itt. Ha nem kéne folyton ugrándozni, biztos kifaggatnám azt az Iseit, vagy Dayuit kicsit alaposabban is... várjunk, az a sovány fazon eddig is itt volt? Tuti nem, ez eddig csajos buli volt Suspect
- Hé, hát te meg?! - üdvözöltem magam bájos kedvességével a fazont, majd igyekeztem kikerülni egy fát, amihez azért kerültem túl közel, mert kicsit túl sok időt fordítottam a bámulására. Mármint nem a fát néztem, hanem az új szereplőt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal11225/10500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Halász Alex Vas. Márc. 23 2014, 14:38

// Rita pótolhat 750 szóval
és gomen, megint késtem, asszem ez az éjféli mesélés nem nekem való. Sad //


Kin, Miri, Judy:
Dayui megállt. Baj! Beérte az a két békuci, amelyik követte őt, és az egyik nem megtámadta, hanem egyenesen ráugrott. Pont úgy, ahogy Isei is az Esu előttire, vagy ahogy Judy az előbb az egyikre a lányt követők között. Ráugrott, és ezzel a lány egyensúlyát vesztve, rossz irányba lőtte ki a huzalját. Konkrétan bele a semmibe, majd aláhullt. \o/
A következő békuci meg csak egy újabb teher volt az így is lefelé skandáló lányra, mivel az is ráugrott kibillentve vele a helyes irányból.
A másik huzalt is megpróbálta kilőni, hátha fogódzót talál, ám ezzel csak Mirikát tudta egy pár fával arrébb dobni, mivel a lányba akadt a vége.
Ahogy Miri megismerhette a fa kérgének belsőbb szerkezetét is, a kampó kiakadt a ruhájából és szintúgy aláhullt.
Dayuival egyetemben!
Isei őrjöngeni kezdett. Levetette magát és nem foglalkozva veletek, nah meg a békucikkal, akik őt követték, Dayui segítségére sietett....

Miri sebződik 2 hpt

A felbolydulást érzékelve talán, Judy 3 békucija (megunva a lány kajtatását?) leszakadt róla, és Iseit rohamozta meg, aki meg dühöngve aprította őket, azt eredményezve, hogy még több és még több béka ugorjon fel.

Judy két békucija, illetve Kin két kis békucija és az egy Közepes békucija viszont csak pislognak és figyelnek. Szerencsére nem támadnak, habár Kin elég kényelmetlenül érezheti magát a fa törzse és a békuci szerető (és csupa nyálkás) ölelése között.

Esu:
- Igenis ti támadtatok előbb! - morgolódott a fiú - És megöltétek egy társunkat, míg ő csak lelassítani akart titeket! Ééén vagyok itt a leggyorsabb! - bökött a mellére hüvelykujjával büszkén, majd kissé szomorkásan folytatta. - De még én is alig bírtam követni a tempótokat. Az a másik csaj egyszerűen lerázott. Sajnálom ha megsérültél, de csak így érhettem el azt, hogy beszélhessek valakivel! ˇ^ˇ - Húzta fel az orrát már már sértetten. - Mi is veszélyben vagyunk miattatok! Ha nem jöttetek volna... - elharapta a szó végét, majd újra durcás pofit vágva felhúzta magát. - Jól van! - Azzal leugrott az ágról majd egy másik, liánfélét megragadva tovább lendült. Felfelé, kissé előrébb. Valószínű, hogy a többiek felé ment...

Ha Esu követi őt, akkor még szem és fűlt tanúja lehet ahogy Isei bedurvul, Kin egy fához van paszírozva, (vagy lehet hogy megölte a békát már? ) Miri pedig egy másik fánál "szédeleg" és Judy valahol kettejük között ingázhat. ....
Az elf fiút időközben szem elől tévesztette, nagyjából akkor, amikor a többieket meglátta.

Túl sok béka, se Iseit se Dayuit nem látjátok pár másodpercen keresztül, majd a békák megállnak, szétrebbenek. Egy szőke üstököt láthattok, majd a jól ismert huzal hangját, ahogy valaki felfelé jön.
Egy elf állja az utatokat, lefelé néz, és mondani akar valamit.... azonban Isei!
- Teee, ez a te hibád! -
Nincs ideje a fiúnak kihúzni a kardját, előbb esik milliónyi pixelekre...
Dayui pedig sehol.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal5187/5300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Noxy Csüt. Márc. 27 2014, 16:35

Sikerült! Eltaláltam... csak az egyiket.
Semmi baj, Judy, ez is jó lesz kezdetnek. Csak rugdosd még így le őket, ahogy kell.
Az az agresszió hatásköre, Qui-Gon.
Parancsolsz?
Mi van?
Mi az, hogy mi van? Hogy jön ide az agresszió?
Úgy, hogy a rugdosás is egy verekedés, ami agresszióból születik meg.
De ez nem agresszió, hanem egy megfontolt, jogos szándékból történő önvédelmi támadás, hogy megmentsen másokat. Különben is, én se az agressziót alkalmaztam, mikor halálom előtt harcoltam Dath Maullal. Tisztességtelen, mégis kemény harc volt.
Az más ügy valahogy egy messzi-messzi galaxisban. A rugdosás itt ugyanúgy rugdosás.
Elég régimódi egy japán kakas vagy, vegyél szárnyba egy önvédelmi szabálykönyvet.
Kikérem magamnak a japán kakast, te vén csuhás mikulás! Én egy Fehér Főnix vagyok, és nem is akármilyen! Egy lélekből születtem meg, vagy még születek többször is újjá...
Elég legyen már! Így is nagy bajunk van anélkül is, hogy itt marjátok már megint egymást! Dayui bajban van, és segítenem kell rajta de rögtön!
Valóban így volt. Dayuit üldöző utolsó béka rávetette magát, s ím a szakadékba zuhantak együtt. Szegény lánynak nem sikerült a ráakaszkodó béka miatt kilőni rendesen a huzalt, ezért nem volt semmi, amibe kapaszkodhatott volna gyorsan.
- Nem! Dayui! - kiáltottam, aztán rögtön elindultam utána huzalon "táncolva", hogy még időben elkaphassam zuhanás közben, vagy zuhanás után valahogy segítsek rajta, ha még életben marad.
Ekkor egy erőteljes lökést éreztem, és félrelendültem. Isei volt az, aki félrelökött. Ellenkezést nem tűrő stílussal leugrott Dayui után. Őt meg követte még jó pár béka, főleg azok, akik engem üldöztek. A maradék üldözőim meg már csak bámultak, mint borjú az új kapura.
- Várj, Isei! Várj! - kiabáltam utána, és segíteni akartam, de nem lehetett. Egyrészt csak jöttek és jöttek a békák. Másrészt az őket agresszíven daráló Isei egyáltalán nem tűnt annak, mint aki elfogadná a segítségemet.
Istenem, micsoda káosz van itt. Most mitévő legyek? Mit csináljak most? Lassan szétszóródunk, és az újonnan jött segítségünk pedig passzírozva egy nagyobb béka által. Parancs szerint tovább kéne mennünk, mihamarabb eltánni innen. Ahány békát megöl dühösen Isei, kétszer annyi jön vissza - legalábbis így látom.
El kell tűnnötök gyorsan.
De az a fiú ott...
Tud ő vigyázni magára.
Nem hagyhatom cserben a társaimat!
Akkor tégy belátásod szerint, de amondó vagyok, el kell mennetek innen, tovább az úton.
Kilőttem a huzalt, nem törődve azzal, hogy most a sok béka miatt nem látni Iseiékat, és lendültem a közepes termetű béka felé, hogy lerúgjam a rémismerős fiúról.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 27 2014, 16:35

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Márc. 27 2014, 19:13

// Körön belüli mesélés //

Sikerült. Judy lerúgta Kincaid Közepes termetű békáját... vagyis Suspect Belerúgott jó erősen és a szorítás immár enyhült, de helyette Judy felé kacsingatva ugrott fel két újabb békuci. Egyelőre nem támadnak.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal5187/5300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Kincaid Csüt. Márc. 27 2014, 19:55

Az egyszemélyes felmentő sereg – merthogy nagyképűen így hívattam magam, ugye – nem volt túl hatékony. Hatalmas nyekkenéssel és egy békával letaglózva kenődtem fel egy széles fára. Mázli, lehetett volna vékony is, és akkor bizony nem lett volna elég jó ahhoz, hogy megtartson. Így viszont piszkafa termetem éppenséggel tökéletesen eltűnt a termetes varangy mögött, én meg kapkodhattam levegőért. Nem volt túl rózsás a helyzet.
Bár a felsőtestem lefogta, de elég rutinos játékos voltam már ahhoz, hogy akkor vagy a fejemmel próbálkozzak, vagy a lábam használjam: utóbbi hatékonyabbnak bizonyult, és pillanatokon repült is rólam az egyik varangykatona. A leszakadt ellen el is tűnt az éterben.
És ez a sors vár rátok is, ha nem hagytok békén! – Igen, úgy döntöttem, kiabálással fogom levezetni a feszültséget. Soha nem viseltem túl jó, ha rakat mob támadt rám, és közben valami akadályozta a mozgásom.

Annyira elmerültem az önsajnálatban, hogy már megint lefogtak, a páncélzatom nem véd sokáig, a kardom nem érem el, hazatérés kristály épp nem volt gyorsmenübe készítve, és esélyét se látom hirtelen annak, hogy a lábam újra talajt fogjon, hogy marha nehezen esett le, miféle felszerelés is van ezúttal rám csavarozva. Csak akkor esett le, hogy milyen további lehetőségeim vannak még a tehetetlenül vergődésen kívül, amikor az egyik bossharcos csaj a manovergear-jén száguldott el előttem, néhány szót odavetve hozzám. Megszállt az isteni ihlet, és ráengedtem a gázt felszerelésemből a fára, remélve, hogy még nem pixeleződött el az eredeti vezérkötelem, és a nyomás bizony kihoz a rám telepedő mobok közül.
- Kösz! - vigyorogtam a másik lányra, amikor az úgy tűnt, talán lehetségessé teszi kiszabadulásom.
Értelemszerűen még mindig férfi voltam, és mint ilyen, bizony nem tudtam két helyre koncentrálni: első körben csak gyors kiszabadulásomban reménykedtem, és nem kiabáltam a nekem odaszóló lány után… Egyébként is: minek, ha aztán el is patkolok? Akkor már legyen úgy, mintha ott se lettem volna Razz
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal3167/3300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Ápr. 03 2014, 19:29

*Csak bámultam az elfecske szavaira reagálásképen. Most köszönjem meg neki, hogy letepert? Azonban igazat adtam neki magamban. Ha csak simán odasétált volna hozzám, nem biztos, hogy meghallgattam volna. Nem tudom. De nem értettem, hogy ha ő a vezető, akkor miért támadtak ránk a katonái? Hiába mondta itt a maga igazát, nem éreztem azt, hogy mi lettünk volna a hibásak, s a harc kezdeményezői. Javaslatom kockázatos volt, mégis úgy láttam rajta, hogy benne van a dologban. Én mit tehettem volna, egy szó nélkül követtem. Nem voltam benne biztos, hogy hová tart, de tudtam, sejtettem, hogy ő itt a kulcsfigura, s ha sikerül meggyőznöm, akkor elérhetek valamit. A többiek felé tartott. Hirtelen a legtöbb tagot, akivel jöttem, már meg is láttam, sőt... jött valaki új is. *
~ Jé... a furi fickó a bossról... ~
* Hirtelen kíváncsi lettem rá, nem értettem, mit kereshetett itt. Azonban a csata a tetőpontra hágott. A két vezetőnket hirtelen sehol nem láttam, majd a békák leálltak a harccal, s elmentek. Megláttam az elfet, éppen távozó félben volt, de még valamit mondani akart. Ha rám pillantott, én hálásan biccentettem felé. De ekkor hirtelen megjelent Isei. Olyan gyorsan történtek az események, hogy felfogni sem tudtam. Az elf egyszerűen szétpixeleződött. Épp, hogy csak egy pillanatra fel tudtam kiáltani.*
- Ne!
* De már túl késő volt. Meghalt. Elszorult a szívem. Olyan furcsa érzés volt. Pedig ő csak egy mob. Ezzel vigasztaltam magam, hogy ezzel a halállal valójában senki nem halt meg. Csak megsemmisült egy program. Egy nagyot sóhajtottam, de azután oda "mentem" (repültem?) Iseihez, s kicsit haragosan szólítottam meg. *
- Miért tetted?! Elérte, hogy békén hagyjanak minket!
* Bár haragudtam, nem kiabáltam vele. Könnyen lehet, hogy nem tudta az igazat, s azt hitte, támadni akar az elf. Azért mégiscsak igazságtalannak éreztem a helyzetet. Ki tudja, talán egyéb hasznos információt is tudott volna közölni az a mob. Azonban mélyen legbelül szomorú voltam. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal1900/1900[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 05 2014, 14:05

Nem szoktak gyakran teljes egészében ignorálni, de most konkrétan ez történt. És baromira idegesítő volt, hogy ugyanazokat a köröket futjuk percek óta, belegabalyodnak ebbe az értelmetlen harcba. Hány béka van már körülöttünk? Ha hagytuk volna őket a francba már az elejétől fogva, akkor már rég túl lennénk az egészen, és halál nyugiban haladhatnánk a célunk felé... akármi legyen az. Dühösen fordultam vissza, és intettem, csak le tudja szedni magáról az a srác azt az undorító békát. Aki mellesleg elég bunkó volt ahhoz is, hogy még csak szóra se méltasson. Hát, a nemlétező tököm kivan! Az életcsíkokat reménytelen volt követni, de ezek a békák hullagyengék voltak, szóval gondoltam azért csak nincs senki veszélyben. Szóval ebben a szellemben letojtam a többieket, ha ők is így tesznek, akkor én minek strapáljam magam? Majd végigcsinálom egyedül ezt a témát, amíg ők itt hadakoznak.
Szép is lett volna, ha sikerül az elgondolásaimnak megfelelően tennem, de ekkor váratlanul beleakadt a ruhámba egy kampó, és megrántott olyannyira, hogy felpasszírozott egy fára. A levegő is kiszaladt a tüdőmből a randevú hatására, egy pillanatra talán le is oltották a villanyt. Mikor magamhoz tértem, egy ágról lógtam félig lefelé, gondolom erre csúsztam rá. Erősen kótyagos volt a fejem, mintha másnapos lettem volna, mínusz fejfájás. Próbáltam tájékozódni, de homályos volt a látásom is. Biztos Rita cseszett el valamit megint, az ő szokása engem piszkálni >.> A fejemet fogva kapaszkodtam meg a lombok között, és a hangok irányába tereltem a pillantásom, hátha ki tudok venni valamit. Pár pillanat múlva kiélesedett végre a látásom, de csak annyit fogtam fel, hogy Esu-chan vitatkozik az egyik lovagcsajjal, a többiek meg kábé összevissza. És mintha kevesebben lennénk. Ez egész sok \o/
- Hol a másik? - Kérdeztem halványan elhaló hangon, miközben Iseire böktem, hogy ha talán valaki figyel rám, akkor tudja, hogy a céhtársára gondolok. Asszem kell valaki, aki felsegít @.@ Bár biztos senki se figyel rám, ahogy eddig se tették wtf
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal11225/10500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Ápr. 10 2014, 22:56

\o/ mesélés \o/

Kin nem úszod meg ilyen könnyen \o\ Ugyanis a békák nem támadnak, de nem csak Kint, senki mást! Az viszont feltűnő jelenség lehetett, hogy az egyre fogyatkozó békák, után egyre több béka tűnt föl.
Most fogyatkoznak, vagy sokasodnak? o.O
Hát sokasodtak és egyre hangosabbak voltak. Mindenütt béka (és a változatosság kedvéért, békanyál \o/ ) meg brekegés. Hangos brekk-brekk töltötte meg a teret, olyan decibellel, ami már bántja a fület! o.o
Elhalkultak mellettük Esu chan szavai, Miri mormogása, Judy a gondolataiban szereplő két segítőtársat sem hallhatta tőlük, Kin meg eddig is halk volt. Rolling Eyes
Esu szavaira Isei amúgy is csak mérgesen vont vállat. Nem értette, hogy a lány miért aggódik jobban egy mobért, mint a társaiért. Meg egyáltalán hol volt eddig? o.O

Egy örökkévalóságig tartó hosszú percig élvezhettétek az őrületes tébolyt, amit a fán felfelé kúszó békák ejtettek. Megtámadhatjátok őket, a zsivaj nem fog elmúlni, és amerre a szem ellát, béka van. Egymás hegyén hátán. Meg sem lehet számolni őket.

Aztán hirtelen hallgattak el. A hangzavar után a mély csend ugyanolyan bántó lehet a fülnek, mint az előbbi ricsaj.
Kissé kitisztul azonban az ember feje és körbenéz.

Amit pedig észre vehettek immár, hogy míg lentről békák figyelnek titeket, fentről elfek néznek le rátok. Komoly tekintettel, harcra készen. Isei, Judy, és Kin esetében pedig nyilak és kardok villannak meg feléjük, habár kellő távolságból még.

Egy öregebb elf, és egy a szőke elfségtől, fiatalabb szőke elfség merészkedik lejjebb egy nagyobb ágra ugorva, de még mindig olyan pozícióba, hogy fentről beszélhessenek hozzátok.
Ám csak egy mondat hangzik el egyelőre, az is a fiatal suhanc szájából.
- Hol van a bátyám? -

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Elf_guy_by_pongkoy_www.kepfeltoltes.hu_

// a határidő Ápr. 20 rem.... addigra mindenki tud írni. Húsvéti ajándéknak nekem pont megfelel. xP //
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal5187/5300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Kincaid Szomb. Ápr. 12 2014, 23:58

Sose gondoltam volna, hogy ilyen hatásos lehet a kiabálás, de úgy tűnik, hogy ezek bizony intelligens békucik voltak – nagyon helyes, ügyes békucik! –, és miután minden feszültségemet a leoltásukkal vezettem le, békén is hagytak. Remek! Igazán ne miattam robbanjon ki a harakiri, ha már a részese lettem ennek a banzájnak! Úgy döntöttem, hogy magaslati levegőből, a kellő távolságot megtartva fogom körbenézni minimális fővel dolgozó csapatunkon, és a manouvergearemmel az égbe lőttem magam. Jól esett az a néhány másodperces bő légtér ahhoz képest, hogy pillanatokkal korábban még egy békapocaktól elnyomva fuldokoltam.
Élvezve skilles vezetési technikámat, amibe ilyen hamar ilyen remekül beletanultam, hála talán kettes szintű akrobatikámnak, madártávlatból mértem fel a lehetőségeinket – nem igazán láttam át. A csapatmunka soha nem volt erősségem, és most sem vártam el magamtól, hogy kapásból képbe kerüljek. Alapból egy olyan sorozatban voltam vendégszereplő, aminek nem láttam a korábbi részeit, így fogalmam sincs, hogy egész pontosan mi is történt eddig. Kiszúrtam a lányt, aki az ihletet adta gáz általi szabadulós technikámhoz, és felé irányítottam magam.
Szia! – kiabáltam meg már távolabbról, majd célom volt mellette is landolni. – Kincaid vagyok... és te pedig Mirika, igaz? – Már Hinarival szemben is konstatáltam, hogy nincs túl sok értelme a kamuzásnak. Ha maradok a frontharcosos szerepkörömnél, akkor jobban kijövök az ilyen bemutatkozásoknál. És nem süllyedünk olyan mélyre, mint az a csata volt…
Örülök, hogy találkozunk – mondtam, már ha sikerült közvetlen közelében kiköti, és ha már ott vagyok… Ugyan már, lovag vagyok, így egész hamar a kezembe is tudtam keríteni a kardomat, hogy egy erőteljes csapással… Rájöttem: ha így szedem le a fáról, bizony a gearjének használhatósága bánja, így inkább a kardom invertorymba tettem vissza, és kézzel álltam neki kiszabadítani. Vajon sikerül? Rolling Eyes


Szívesen érdeklődtem volna, hogy forgatókönyv szerint most mégis mi következik? Hiszen korábban is ő adta meg az események fő csapásvonalát, hogy mi most hagyjuk békén őket. Tessék elnézni, hogy én azért hadakoztam tovább, de hát könyörgöm, épp agyonnyomni készültek!
Ezúttal azonban egyrészt nem is láttam alkalmát annak, hogy érdeklődjek a fejlemények előzményeiről, másrészről magától is továbbgördült a történet, és…
Fogalmam sincs, sajnálom – mondtam oda sem nézve, hova mutat. Nekem onnan igazság szerint senki nem hiányzott, nem hogy még azt is tudjam ezek után, hova tűnhetett Surprised
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal3167/3300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Mirika Hétf. Ápr. 21 2014, 12:34

Uhh, ez a brekegés eddig is ilyen hangos volt? A saját hangom se hallottam, ami azért durva volt, bár lehet rátett egy lapáttal a kábaságom is még. Az viszont tuti, hogy amerre néztem, békákat láttam, de ez már nem volt új, eddig is így volt. Ha ezek ránk támadnak, garantáltan nem ússzuk meg élve... túl sokan voltak. Sok lúd disznót győz, mi? Francért kellett megállnunk >.> Szerencsére azonban nem támadtak, és ha lett volna hozzá elég erőm, tuti átkiabálom kórust, hogy senki se merje beaggrózni a lényeket. Csakhogy még mindig szédelegtem kicsit, ezért is volt meglepetés, ahogy lehuppant mellém az a srác. Pocsék volt a térlátásom, nem vettem észre, hogy felém jön :/ Megráztam a fejem, hátha kitisztul az elmém, de ettől is kábé úgy éreztem magam, mintha az agyam egy szűk tartályban lötyögne ott benn.
- Hát, nem pont... ez a legalkalmasabb idő a bemutatkozásra, de jah, Mirika vagyok. Yoroshiku, vagy mi @.@ - próbáltam válaszolni a fiúnak minél hangosabban. Így közelről egész ismerős volt, valahol már tuti láttam. De hogy hol... Viszont legalább ismert, és ez mindig baromi jó érzés, mutatja, hogy mennyi hírnevet szereztem már Cool Bár lehet csak hírhedt voltam Rolling Eyes Elnézve őt szerintem esélyes volt, hogy azon kockák közé tartozik, akik belém vannak zúgva, de még sose láttak csajt közvetlen közelről, és most abban reménykedik, hogy majd spanolhat velem Rolling Eyes Ám mivel nem csak állt, és csorgatta rám a nyálát, hanem kibogozott az eddig számomra észrevétlenül rám csavarodott huzalból, és fel is segített, így...
- Köszi :3 - ...kénytelen voltam valamiféle köszönetet kinyögni, de azért arra próbáltam figyelni, hogy ne rá, hanem a fa kérgére támaszkodjak, amíg teljesen ki nem tisztul a fejem. Ha az a fajta volt, amire gondoltam, akkor már így is túl kedves voltam vele ._. A brekegést ebben a pillanatban mintha elvágták volna, és reflexből a fülemhez is kaptam, ahogy a hangzavar átment fülsiketítő csenddé. És ekkor lépett be az a hatás is, amit egyszer egy múzeumban tapasztaltam, amikor megláttam egy terráriumot, amiben egy afrikai csótány volt. Aztán megláttam még egyet... és végül rájöttem, hogy tele van az egész azokkal a dögökkel, és elfogott a hányinger. Na itt az elfekkel voltam így, csak a gyomrom nem fordult fel tőlük, mivel jóval helyesebbek voltak, mint holmi bogarak Razz
- Én se vágom... - dünnyögtem az orrom alá. Honnan tudjam? - Mi viszont hol is találkoztunk? - suttogtam oda Kincaidnak halkan, mert hát... zavart, hogy nem tudom, miért tűnik ismerősnek. Talán egy vásárlóm volt?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal11225/10500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 21 2014, 17:29

*Isei csak megvonta a vállát a kérdésemre. Ehh. Hát jó... Azonban nem tettem már semmi egyebet. Körbenéztem, mert már aggasztóan sok béka volt körülöttünk,  a hangjuk sem volt kellemes. Befogtam kezemmel a fülemet. Majd megjelentek az elfek.*
~ Többen is vannak? ~
* Azt hittem, abból az elfből csak egy van, s azért néz ki olyan furán, mert ő a vezető. De úgy tűnk, tévedtem. Hirtelen abbamaradt a brekegés, ami miatt megkönnyebbülést éreztem. Annyian voltak a mobok, hogy biztos voltam abban, hogy ha támadunk, meghalunk. Biztos voltam abban, hogy az ő "kegyelmükön" múlik, hogy életben maradunk-e. Rajtam már semmi sem múlik. S ilyen esetben, amikor tudom, hogy semmi többet nem tehetek magamért vagy másokért, elural egy bizonyos béke. Mert ha meghalunk, nem az én hibám lesz. A teher leesett a vállamról. A reménytelen helyzetben lévők nyugalmával álltam, s nem szóltam egy szót sem. A kérdést értettem. Sőt, megértettem, kiről beszél ez a fiatal elfecske. Valószínű, hogy a bátyja az, akinél elértem, hogy a békák ne támadjanak többet ránk. Azonban ki tudja, mit vált ki az elfekből a hír, hogy Isei megölte. Talán Isein kívül én voltam az egyetlen, aki tudta a választ, mégsem szólaltam meg. Nem mondhattam el az igazat, nem árulhattam el a lányt. Nem mertem semmit sem mondani, mert nem tudhattam, milyen következményei lesznek szavaimnak. Így csak néztem őket kissé szomorúan, de mégis nyugodtan, cseppet sem feszélyezve magam a jelenlétüktől. Iseire pillantottam, majd a többiekre. Ekkor vettem csak észre, hogy a másik lány sehol sincs. *
~ Ugye semmi baja sem esett? Remlm csak elkeveredett valamerre. ~
* Nagyon fájt volna a dolog, ha kiderül, hogy meghalt. Ritát sem láttam már sehol se. Furcsa érzést éreztem a gyomromban, de csak az eltűntekért aggódtam, nem a jelenlegi helyzet miatt. Kicsit lehunytam a szemem.*
~ Talán ez itt a vég? Olyan vég ez, amiről álmodtam? Úgy akartam volna meghalni, hogy azzal megmenthetem valaki más életét. ~
* Nem voltam elégedett a jelenlegi helyzettel. Ha most halok meg, annyit ér majd, mintha beletapostak volna egy hangyabolyba, s páran elpusztultak, köztük én is. Értelmetlenül, bármi cél elérése nélkül.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal1900/1900[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Noxy Hétf. Ápr. 21 2014, 22:35

Az biztos, hogy ekkora dinom-dánomban, a nagy brekegés-koncertben nem igazán hallottam se a csapattársaim, se az egyéb ellenségek, sem pedig a két mentális mentorom hangját a fejemben. Na jól van, végül is most nagyon már nincs is szükségem rájuk. Innentől magam is elboldogulok. A fiú, akit az óriás békuci szorongatott, már nem volt nagy akadály számára, sikerült kiszabadulnia. Követtem őt drótokon himbálózva egészen a Mirikáig, és belekezdtek az ismerkedésbe, miközben a srác kiszabadította a céhvezéremet. Azt tudom, hogy ismerkedés volt, mert a zsivajban annyit még meg tudtam érteni, hogy "Szia! Kinkaid vagyok...", de a többit már alig tudtam kiszedni.
~ Óh, hogy fognák be ezek a békák! Istenem, mennyien vannak már itt? Egyáltalán minek ennyien jönni alig 5-6-7 ember ellen? ~ gondoltam egyre türelmetlenebb érzelemmel a békák iránt.
Körülnéztem Esutel és Rita után. A nevüket üvöltöttem. Néha látam felbukkanni ugyan a csatában Esutelt, de Ritát már nem. Remélem, neki nem esett baja és nem járt úgy, mint az egyik kísérőnk.
- Ideje lesz végre eltűnnünk innen, amíg még nem késő! - kiabáltam Mirikáéknak. - Ennyien még a tatárok sem voltak! Nem lenne már ellenük esélyünk! Küólönben is majd' megsüketülök tőlük!
- Ez most kivételesen jó ötlet tanács nélkül - szólt a Fehér főnix, de ekkora zajban nem hallottam.
- Menjetek utatokra és az Erő... Ízé a kockák ereje legyen veletek! - szólt Qui-Gon is, de az ő szavai is inkább hangzavarra talált.
Aztán egyszer csak akkora csent támadt, mint az űrben. A békák algebrában is nehezen megfogalmazhatatlan halmaza csendben, lentebbről figyelt bennünket. Azt hiszem hamar meg is tudtam, mire fel az egész... de legalább végre hallhattam újra mindent tisztán, és be lehetett látni mindent.
Láttam az újonnan érkezetteket, ahogy fentről lefelé közeledtek hozzánk. Elfek voltak. Fegyverek elő, harckészültség... de még nincs harc. A legfiatalabb megkérdezte, már ha legalábbis sikerült csengő fülemmel megértenem a szava végét, megkérdezte, hogy hol a bátyja.
- A bátyád? - kérdeztem. - Nem emlékszem, hogy találkoztam volna egy hozzád hasonló elffel. Legalábbis a nagy tömegtől én nem láttam elfet. Csak egy rakás undorító békát - mutattam a nyálkás hadsereg felé. - De szerintem ők látták, legalábbis valamelyikük, ha volt sasszeme. Kérdezd meg őket!
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Halász Alex Kedd Ápr. 22 2014, 14:54

- Senki sem tudja? - dobbant idegesen a fiú. Esu észre is veheti akár benne is azt a hevességet, mint az előbbi elfecskében. Le se tagadhatnák, hogy testvérek. Rolling Eyes - Pedig itt volt, ő jött elétek, ostobák, hogy ne verjétek fel az egész erdőt! - szikráztak azok az elf szemek. Dühe csillapíthatatlan volt, mert sejtette az igazat. Elhallgatják. Gyilkosok!
Ám még mielőtt folytathatta volna, az öreg elf rá tette a vállára a kezét, és elhallgatta vele.
Láthatóan nem akart engedelmeskedni, azonban mérgesen ugyan, de mégis türtőztette magát.
- Kalandorok! - szólalt meg az elf, mély, parancsoló hangon. - Megzavartátok erdőnk békéjét, és megtámadtátok népünket. Mit hoztok fel a mentségetekre? Miért ne öljünk meg benneteket most azonnal? -
Választ várnak, ám közben furcsaságra lehettek figyelmesek. Mintha földrengés futna végig a helyen. Szakaszonként, kis időközökben. Egy íjász elf az idősebbhez leugrott és valamit súgott a fülébe. Nem hallhattátok, messze vagytok, és hallgatózás jártasság sincs a kezetekben. Rolling Eyes
Az elf férfi komorrá vált, de nem mondott nektek semmit.
- Halljam a mentségeket, vagy itt pusztultok mindannyian! -
Isei megkukult, rá ne számítsatok egyelőre, vagy ha mégis, hát a lány használhatatlan. Sok hatás érhete Dayui miatt. Nem volt elég jó, hogy megmentse a beosztottját....


// a határidő április 27 vasárnap. //
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal5187/5300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Kincaid Kedd Ápr. 22 2014, 21:24

Igazán nincs mit – mondtam, oda sem figyelve már rá. Biztos voltam benne, hogy nélkülem is összeszedi magát. – Hmm? – fordultam kicsit zavartan a lány felé. Engem maximálisan lefoglalt, hogy próbáljak valami értelmes csapásvonalat találni az alattunk zajló eseményekben. Egyelőre nem jártam sikerrel, bár ezért nem magamat hibáztattam… Olyan kevés előismerettel, mint én, szerintem más se lenne képben, hogy egész pontosan mi történt.
A rajongód vagyok – tódítottam. – Dugig a falam a plakátjaiddal a gimis öltözőszekrényemben – mondtam. Biztos voltam benne, hogy csak viccel, és én igazán partner akartam lenni abban, hogy ezt valami ócska poénnal üssük el. Nem is figyeltem rá, hogy mit reagál, csak vártam, hogy veszi a lapot, és mondjuk felnevet. Jobban el voltam foglalva, hogy indikátorotokat kerestem és számoltam a közelünkben. Így legalább azzal tisztában legyek, hogy hányan is vagyunk. Aztán hiába vártam, csak nem akart megérkezni semmi olyan jelzés a lánytól, amiből az derült volna ki számomra, hogy meg is van közöttünk a közös hang. Így hát oldalra lesek, és ha tényleg nem mutatja a jelét…
Te is valami céhfőnök vagy, nem? Talán nem túl karakteres az arcom, én sem biztos, hogy felismerném magam – mosolyogtam. – Egy ideje már én is ott voltam a boss-ok ellen. – És ha morzsáját is láttam a felismerésnek a szemében… – Szia – kockáztattam meg egy újabb köszöntést, hogy nyomatékosítsam kapcsolatunk alapkövét. Reméltem, hogy már akkor egy nyelvet beszélünk.
 
Figyelmem ilyen alapon át is helyeztem az új mobra, amelyik feltűnt. Reméltem, hogy nincs több kérdés a témában. Ha mégis, hát készséggel fordulok vissza a csajhoz. – Szerinted se lenne jó ötlet kinyírni, igaz? – Mormolom az orrom alá, nehogy rajtunk kívül bárki meghallja. Nyilván egyáltalán nem lenne célravezető, és valószínűleg bele is törne a bicskánk. Én meg adom itt a macsót… Szánalmas.
A legjobb játékosok állnak itt szemben veletek – kiabáltam le. Mirikán kívül egy darab nevet nem tudtam volna még mondani, nem ismertem őket, de felismertem őket az arcukról, és tudtam, hogy boss-os szinte az egész csapat. – Egyrészt: még többen meghalnának közületek, mire végeztek velük. Másrészről: még sokkal később fogjuk tudni nélkülük kivinni a játékot, és addig rendszeresen számíthattok zaklatóra. Ha minket kiengedtek, kihirdetjük, és nem fog érkezni több területsértő.
Egy lajhár sebességével kapcsoltam, hogy a nagy tömeg előtti lányos zavaromban kicsúsztam a szerepemből, és kívülre helyeztem magam a csapaton. Hát… Már mindegy volt.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal3167/3300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Noxy Kedd Ápr. 22 2014, 23:12

Nem is értettem igazából, milyen testvéréről beszélt ez az elf-mob, de az biztos, hogy követelőzve várta tőlünk a magyarázatot.Hirtelen eszembe jutott, hogy valóban volt egy elf, aki...
- Most jut eszembe, hogy tényleg volt egy hozzátok hasonló, aki a képembe simított egy szép nagy faágat.
A szó jogát átvette az idősebb elf fickó, akinek csak nagy ellenkező vonakodással hagyta a bátyját-vesztette fiúcska, hogy átvegye a "vallatás" procedúráját.  Azt mondja, hogy megzavartuk az erdő békéjét és megtámadtuk a népet. Na persze... csak rá kellett nézni erre a sok-sok békára és az állapotunkra, és már a hülye is levágja (hp és páncélszintünkből), hogy nem éppenséggel így történt meg a dolog.
- Uram! - szóltam közbe. - Biztosíthatom önöket arról, hogy egyáltalán nem állt módunkban felzargatni az erdő nyugalmát, csak békében átkelni. Mi senkit sem támadtunk meg csak úgy, és ha támadnánk is, csak azért csináljuk mert megvédjük magunkat! A helyzet az, hogy amikor erre jártunk, és az az elf, aki a fiatal társatok bátyja lehetett, pont az én képembe vágta szándékosan az egyik faágat, hogy leessek egy másik társammal egyetemben. Igazából ő és a békehadsereg volt az, aki megtámadott minket! És hát sajnos az az alak... méltó halált halt. Igen! Én öltem meg azt az elfet, mert megtámadott minket! Ő is a halálunkat kívánta! Szóval tessék! Itt vagyok! Tessék rajtam bosszút állni, uraim, de ne higgyék azt, hogy hagyni fogom magam!
Harcra készülten, előfenve a kilövős kardjaimat elővettem, és vártam, hogy megtámadnak-e engem ezek az alakok azért az egyetlen szemétládáért, aki egy farönkkel elintézte, hogy bekerüljünk a békatelepre.
Be kell vallanom, ez túl kockázatos vállalkozás.
Ezúttal egyetértek! Meg fognak ölni!
Dehogy fognak. Itt vannak Mirikáék is. Ha úgy adódik, akkor taktikai visszavonulást teszünk. De ha más nincs, akkor garantáltan feláldozom magam a többiekért.
Mindezt azért csináltam, hogy időt nyerjek a többieknek és gyorsan eltűnjenek. Egyszinte alig látható fejbökéssel próbáltam jelezni Mirikáéknak. Reémlem meg fogják érteni a testbeszédemet. Mélyen az elfek szemébe néztem.
- Na mi lesz? Támadjatok! Megöltem egy cimborátokat!
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 05 2014, 15:24

- Ehhehe ^^" - hát, ebből csak egy kínos nevetgélés lett. A srác nyilván hülyéskedett, mert ugyebár nem vagyok én egy idol, hogy országszerte, vagy akár csak a prefektúrában, esetleg a városban ismert legyek. Itt igen, de ebben a világban meg nincsenek iskolák, hála a jó égnek. Oké, azt hiszem ezt most túlgondoltam. Poén volt, ennyi. Ócska volt, de poén. Vedd a lapot, Kana, ezen nem kell járatni az agyacskádat, különösen akkor nem, amikor száz béka és ötven elf vesz körbe. Szóval...
- Oh, bocsi ^^" Hozzászoktam, hogy mindenkiről vágom ott, kicsoda, nem mindig keresem az új arcokat :3 - próbáltam valami ócska magyarázattal előállni, de asszem elég szánalmas lett, szóval... szóval inkább befogtam. Szóval... a srác legalább a tízes szintjei közepén van, ehhez képest irtó gagyi cuccokat láttam az ideiglenes felszerelése alatt. Jó, nem mindenki engedheti meg magának a fényes vértet, sisakot, de nah... Mindegy.
Judy is csatlakozott hozzánk, szóval immár hármasban tanakodhattunk, bár nem volt miért összedugni a fejünket. Nekem halvány lila gőzöm se volt, mit keresünk itt egyáltalán, arról csak a Vérlovagok tudnak, ha egyáltalán nekik van lövésük róla, és nem csak kamuztak. Bár azt eltalálták, hogy tele van az erdő békákkal és elfekkel. Vajon arról az elfről hadováltak, akit én faképnél hagytam? Ugyanaz csapta volna az ágat Judy képébe is? De tényleg, hová a fenébe tűnt az az alak? Előállt a Bölcs is, én meg készültem rá, hogy előlépek a csapat szószólójává és megpróbálok valami diplomatikus utat találni a konfliktus rendezésére, de a tervemet több ponton is keresztül húzták. Először is az, hogy remegni kezdett a föld, és minden egyensúlyozási tudásomra szükségem volt, hogy rajta maradjak az ágon, így a fenséges belépő esélye a karizmatikus megszólítással egyetemben kiesett a pixisből. A másik pont pedig ott kezdődött, hogy a többiek, főleg Judy, erős fészpalmra kényszerített. Ez az, fenyegessétek, provokáljátok őket facepalm Ha szerencsénk van, a Bölcs tényleg bölcs, és levágja, hogy nem akarjuk megöngyilkolni magunkat >.> Azért... biztos ami biztos, hátráltam egy sort és kerestem a tekintetemmel Iseit. Amit megvolt, keltsek bármilyen feltűnést, kilőttem egy huzalt és átlendültem hozzá, hogy végre indulatosan megragadhassam >.>
- Szerintem itt az ideje, hogy kibökd végre, mi folyik itt. Milyen küldetés ez? Neutral - sziszegtem félig-meddig fenyegetően, de az ábrázatom elég morcos volt, szóval... szóval.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal11225/10500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Május 07 2014, 19:55

// Gomene!  Embarassed //

* Megkönnyebbültem, hogy nem síri csend fogadja a kérdést, így nekem nem szükséges megszólalnom. Fogalmam nem volt, hogy mit tehetnék. Mert ha a választ nem kapják meg, akkor talán mind meghalunk. Ha elmondom, hogy Isei tette, akkor talán minket elengednek, de Iseit megölik. Tudnám vállalni ezt a nagy terhet? Vagy ha magamra vállalom? Talán itt van az az alkalom, amire vágytam. Azért meghalni, hogy mások megmeneküljenek. Talán tényleg itt az idő, hogy a kezembe vegyem a dolgot, s feláldozzam magam a többiekért. Arra gondoltam megszólalok, de... nem mertem. Hirtelen félelem hasított belém. Meg fogok halni! Minden porcikám ellenkezett ezzel a gondolattal. Nem... nem tudok megszólalni. Görcsbe állt a hasam. Ha az igazat kellene mondanom, ha valóban én öltem volna meg, akkor továbbra is kissé nyugodtabban tudnám magamra vállalni a dolgot. Igazat mondani megkönnyebbülés. De hazudnom amúgy is nehéz, s hogy ezzel megölessem magam... Nem tudnám teljes szívből mondani. Látszana rajtam... nem tudnám nyugalommal, békével mondani. Kétségbeesésem miatt egyre zavarodottabb fejet vágtam. Lassan azt sem tudtam, hol vagyok, csak az a kérdés kattogott a fejemben: élet vagy halál? Élet vagy halál?
És ekkor megszólalt Judy. Kikerekedtek a szemeim. Magára vállalta. Hogy mi van? Hirtelen azt éreztem, minden ízemben tiltakozás dúlt. *
~ Nem teheti ezt! Nem vállalhatja magára! Hazugság, amit mond! Mindez hazugság! ~
*Ezek a mondatok ordítottak a fejemben. A lábam alatti remegés meg még kevésbé volt bizalomgerjesztő. Mirika Iseihez "repült". A torkomban dobogott a szívem. Olyan felindult lettem, úgy éreztem kiszakad belőlem minden. Mérhetetlen idegesség lett úrrá rajtam. Judy ostoba! Nem látja, hogy mennyien vannak?! Meg fogunk halni!! Ha egy lépést sem tesznek, csak kilövik a nyílvesszőiket, már azzal végünk. Gyorsabban vettem a levegőt. Egyszerűen ez az őrültség, ami történik, nem hagyott nyugton, így idegesen megszólaltam végre. *
- Kérlek benneteket, ne lőjetek!
* Egy lépéssel közelebb mentem hozzájuk. *
- Nézzetek körbe. Kevesen vagyunk. Ti rengetegen. Nem tudunk mást mondani, hisz bármit mondunk, rajtatok múlik, hogy megöltök-e.
* Az ifjú elfre tekintettem. *
- Nagy csata volt. Az életünket féltettük, azt hittük, meg akartok ölni. Csak ki akartunk innen jutni, nem gondoltuk másra, csak a harcra és a túlélésre. Szinte elkerülhetetlen volt, hogy valaki ne sérüljön meg, vagy ne haljon meg. Sajnálom, de valószínű, hogy ennek az őrült vagdalkozásnak az áldozata lett a testvéred. Bár tudtuk volna előre, hogy nem akartok bántani! Sajnáljuk a félreértést, de már nem tudjuk visszahozni a bátyád. De kérlek, ne toroljátok meg gyilkossággal a halált! *
* Mondtam könyörgőn. Ekkor már a bölcsre néztem *
- Nem gyilkosság történt, csupán jogosnak vélt önvédelemből halt meg a társatok. De amit tenni készültök ennek megtorlásáért, az már gyilkosság. Ha valóban, eredeti szándékotok a béke volt, fontoljátok meg kérlek a helyzetet, s ha lehetséges, legyen újra köztünk béke, mi négyen pedig mindent megteszünk, hogy a többi ember is tudja, ti békések vagytok, s nem áll szándékotokban bennünket bántani. Mi négyünk élete lenne erre a tanúság. De ha megöltök, ahogyan ő is mondta...-
*Itt Kinre mutattam.*
-... csak további áldozatok lesznek mindkét oldalról, s a harcnak soha nem lesz vége, s előbb vagy utóbb, de legtöbbetek elpusztul.
* Majd arra gondoltam, japán volt, ki tervezte ezt a játékot, talán a mobokban is ott van a japán szellem. Így magamnak kicsit ellent mondva, de mégis mérlegelve e cselekedet szükségességét, mélyen meghajoltam, s úgy maradtam mindvégig, ha csak ara nem kértek, hogy egyenesedjek fel. Nem néztem rájuk, hanem egyenes karral mélyen meghajolva a földet néztem, s nem mozdultam többet. *
- Kérlek, fontoljátok meg a döntést!
* Könyörögtem tovább, de hangom határozott volt. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal1900/1900[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 08 2014, 12:37

Mesélés time Cool/

Hiába az egyre sűrűsödő, földrengés szerű robajlás, ami ráadásul egyre hangosabban is zavarja fel az erdő csöndjét, az elf mindőtöket meghallgat. Kincaid hideg fejtegetése nem tetszik neki, ám nem vág közbe, csak ráncolja a homlokát. Nem úgy Judynál! Az elfek egyre idegesebbek a robajok miatt. Láthatjátok ezt mindükön. Mocorogni kezdenek és sugdolózni, de mivel még mindig nincs hallgatózásotok, csak azt láthatjátok, hogy össze-össze súgnak.
Természetesen a két elől lévő idősebb és fiatalabb elf nem. Judyt íj erdő veszi körbe. Messziről ugyan de lehet látni, hogy az elf sereg naggya kész a gyilkolásra és meg is tennék.
Mirika elrugaszkodása viszont katalizátorként hat, nem tett jót az egyre növekvő zavarnak.

Egy elf ki is lövi a nyilát, s talál is.
- Még ne! - Emeli fel a kezét az öreg, mikor a többiek is ellövik a nyilaikat.
Judyt 4 nyíl találta el és további 8 a ruhájába a feje fölé és a Manuvergearjébe csapódott.
Judy összesen 96 sebzés helyett 32 sebzést szenved el, mivel a maradék 2 nyilat felfogta....

- Nem tudom! - Üvölt kétségbeesetten Isei Mirikának, és ellöki a lányt. -

...a maradék két nyilat felfogta Isei.
Isei sebződött 64-et.
- Aho baka! - Üvölti most Judy fejébe a szitkokat. - ...nem akarom, hogy még valaki meghaljon a csapatomból! Bakaaaa ... - Ahogy a hátából elpixeleződik a két nyíl fel tud egyenesedni.

Judyt eltalált két nyíl is elpixeleződik, azonban azok nem, amelyek fogva tartják.

Judy élete: 90/15
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 673c3dbe6351b4be3335777675da662f_23eb799df33f501901c420e22d587c179480557c

Ekkor szólal meg Esu. Minden elhalkul, csak az egyre sűrűbb időközönként felharsogó robajlás töri meg. Az elfek hallgatnak. Vezetőjük döntését várják. Esu talán nem, de a többiek láthatják, a kis elf fiú könnyeit...

Ám az ítélet elmarad... a robajlások elhalnak, s szinte azonnal reppenek szét az elfek.

A békák is eltűnnek, idegesen brekegve.

Egy hatalmas kéz sodor el pár elfet, illetve a Judy előtt álló, kimerült Iseit. A lány sikoltva esik le a mélybe...

Egy másik kéz pedig Kincaidre markol rá. Felemeli, ám a fiút pont fejjel lefelé sikerült elkapnia, így ő éppen fordítva nézhet szembe azzal a lénnyel, amivel Esuék a fa ágáról és Judy a fa törzséhez szögezve.

Vele
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 A1_2014_5_8_n6ycdc8a9b

Kinyitja a száját, melyből forró gőz éri el Lovagunkat, és izgatottan közelíti is Kincaidet a szájacskájához. :3 Egy gond van csak... ~ ha ez még nem lenne elég ~ ... szinte bele világít a szemetekbe ~ ha feljebb néztek ~ a fején található Fekete indikátor.

Közben újra megremeg a föld egyszer..

_____________________________
//éljen a random.org \o/ //

A határidő ezúttal Május 15.-e este 10 óra. Rolling Eyes
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal5187/5300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Kincaid Csüt. Május 15 2014, 08:17

Nem tanultam meg repülni, pedig úgy szorul be a mellkasomba a levegő, mintha magam ugrottam volna az ég felé, és bizony a légellenállással mach 2-es sebességnél már számolni kell Cool
Nem, egyébként nem vagyok vicces kedvemben, sőt, csak kicsit megpördült körülöttem a világ, ahogy hirtelen otromba ujjak között találtam magam, haláltól bűzlő, izzadt szorításban, forró lehelettel nyakon öntve. Nem mondom, hogy nem szeretem a fizikai kontaktust két férfi között, meg híve vagyok egy-két mások által talán bizarrnak ítélt szokásnak, de azért ilyen álmaim nem voltak. Nem szeretnék az egész testemmel orális izgatásban részesíteni semmilyen óriást. Bármekkora is egy ekkora tömegnél a testéhez képest a… Nagylábujján a köröm, igen, nyilván.

Az eredeti tervem az volt, hogy az Isei-nek nevezett figura után vetem magam, mert ez egy olyan tiszta pontja volt az eseményeknek, amiknek helyességéhez tisztán tudtam ragaszkodni. Őt megmenteni jó. Ebben  biztos voltam. Viszont nem tudtam mit kezdeni előtte a kiröppenő nyílvesszőkkel, amik felnyársalták Judy testét, nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy a békák és az elfek szétszéledtek, nem tudtam mit kezdeni a káosszal, ami kialakult körülöttünk. Annyit még meg tudtam ítélni a saját szemszögemből is, hogy jól beszélt a szőke lány, de rosszul cselekedett Mirika. Ennél itt viszont láthatóan többre volt szükség.
Isei után vetettem magam, de a világ megpördült körülöttem, hiába maradtam továbbra is fejjel lefelé, ahogy egy óriás a magasba emelt.

Azt hiszem, hogy a fekete indikátorát egyszerűen nem akartam észrevenni. Az túl sokat vett volna el a motivációmból, hogy egyáltalán kiutat keressek ebből a helyzetből. Teljesen reménytelenné tette volna a csatát. Így sem tudtam túl sok mindent cselekedni. Megrémített a hatalmas test. Egészben láttam az egész lényt. Nem láttam csonkolható végtagokat, sem támadható pontot. Teljesen lebénultam. Túl közel kerültem az események forgatagához. Én mindig távolról figyelek, és ha elhatároztam magam, akkor lépek közbe. De most ez egészen másról szólt. Most nem volt opció a távolodás.
Segítség! – próbáltam kiáltani, de mint minden valamire való rémálomban, úgy most is, itt is egyszerűen hang sem jött ki a számon. – Segítség! – próbáltam hangosabban, vergődve a szorításban, hátha valamilyen csoda folytán szabadulok.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal3167/3300[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Mirika Pént. Május 16 2014, 12:49

Szuper! Hála a reflexeimnek nem estem le, meg tudtam kapaszkodni az ágban. Két kézzel is alig bírtam el magam, arra meg esélyem se volt, hogy felhúzódzkodjak. Hát bakker! Mi az hogy nem tudja?! Az a Gwen Stephanie vagy ki, úgy emlékszem úgy beszélt erről a questről, mintha tudná, miről van szó. Azt is tudta, hogy lesznek békák és elfek. Nem osztotta meg a társaival az infókat? >.> Idegesített a csaj is, Judy hülyesége is, az elfek elhamarkodott döntései is, az ütemes rengés is, amit a helyi T-Rex okozott gondolom... minden! Francért ragadtam be ebbe a küldetésbe, haza akarok menni Sad Egyedül Esu-chanba szorult némi ész, bár az ő szavain is fészpalmoltam helyenként. Vagyis azt tettem volna, ha nem kell mind a két kezemmel a faágat szorongatnom. Megpróbáltam újra felhúzni magam, de alig hajlítottam be a könyököm, rájöttem, hogy nem fog menni, szóval vörös fejjel ereszkedtem vissza, és próbáltam tartani magam.
Aztán mégis elengedtem azt a hülye ágat. A T-Rex nem egészen dinó volt, hanem valami óriás humanoid mob, és rögtön el is kaptam a csapat egyetlen pasi (?) tagját, bár amilyen vézna volt a srác... Mindegy, cseppet sem nézett ki jól a helyzet, ennek ellenére képes voltam meglepően higgadt maradni. Még a fekete indikátor láttán is. Ez a lény nem azért volt itt, hogy legyőzzük, csak egy szabadítási akcióra lesz szükség. Jah... Sok időm mondjuk nem volt gondolkodni, gyors egymásutánban szaladtak előre az események. Előnyömre vált a gyors gondolkodásom, össze tudtam rakni a fejemben egy gyors akciótervet, ami figyelembe vette Judy fához szögelt helyzetét is, valamint a kettős vészhelyzetet, amit elénk tárt a sors. Na, ennek volt a része az is, hogy elengedtem a francba az ágat, mert Isei után kellett ugranom.
- Esu, szabadíts ki Judyt, aztán próbáljátok meg kiszúrni az óriás szemét! A foglalt keze felől közelítsetek! - kiáltottam torkom szakadtából, hogy biztosan eljusson a lányokhoz a szavam, miközben újra használatba vettem azt a fura felszerelést, amit kaptunk. Szerencse, hogy lehetett vele gyorsítani, különben az életbe nem érem utol a zuhanó vérlovagot, de így talán jó esélyem volt rá, hogy elkapjam és letegyem egy félreeső faágra, amíg kipiheni magát. Már láttam a szitu előre, Judyék elcseszik a rájuk bízott feladatot, én a megmentésükre sietek, én se számolok valamivel, és végül ennek az arrogáns bandának a díszpintye húz ki minket a csávából. Hát az csodás lenne Rolling Eyes Na mindegy, először is próbáltam elkapni a lányt. Minden azzal kezdődik >.>
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_bal11225/10500[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Airborne - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Airborne

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.