Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Empty Re: Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

Témanyitás by Rita Hanami Szomb. Jan. 11 2014, 20:57

Reméltem, hogy Hinari a kardjával fogja hárítani a csapásom de ez helyett Kitért balra. Még talán így is jól sülhet el a támadásom viszont a lány már kész is volt arra, egy könnyed mozdulattal viszonttámadjon. Arról meg feledkeztem, hogy a mi céhvezérünk sokkal gyorsabb mint én, viszont még épp időben felismertem a veszélyt és megszakítva a támadást hárítottam a katana csapását így viszont már esélytelen volt egy újabb ellencsapás indítása így inkább hátrébb szökkentem. Ai ekkora már épp a szörny gyengepontját támadta így lépnem kellett. Mindketten elfogadták a javaslatom bár szerintem félre is értették legalábbis a reakciójukból ítélve. A talpon maradnit én máshogy értettem. Sokat nem is agyalhattam ezen hiszen Hinari már támadásba is lendült és elsütötte a képességét. Ahogy a vízsárkány felém tartott egy pillanatra megrökönyödtem majd magam elé tartottam a kardot, hogy megállítsam ezt a túlméretezett hüllőt. Egyszer már volt szerencsém Hinari képességéhez és akkor drasztikusan megcsappantak az erőm. A képesség eltalálta a kardom és némileg hátrébb tolt. Nem hagytam magam és minden erőmet beleadva próbáltam megállítani viszont csak tolt egyre hátrább majd hirtelen egy lentről felfelé ívelő mozdulattal fellökött a levegőbe egyre magasabbra és magasabbra emelve. Figyelmemet maximálisan a bestia megállítására irányítottam ami szerintem még nagyobb is lett. Minden erőmet és minden egyes izomszálamat megmozgatva próbáltam megállítani de sajnos sikertelenül, hogy aztán kicsit oldalra lökve a sárkányt elhaladjon mellettem amitől én kissé kibillentem és párat fordultam a levegőbe. Mire visszanyertem az egyensúlyom a sárkány tekeredett párat a levegőben és ismét teljes sebességével felém tartott. A levegőben nem volt esélyem de elszántságom sokkal nagyobb volt mint eddig valaha.
- Nem fogok veszíteni! – Kiáltottam torkom szakadtából és teljes visszanyerve az egyensúlyom előre rugaszkodtam és mint egy puskagolyó lőttem ki a gyík felé… Ezt hogy csináltam? Mindegy is, a sárkány felém tartott én pedig felé. Magam elé tartottam a kardot és végül kicsit kidőlve oldalra végig hasítottam a támadó szörny oldalát. Meginogott de ismét felém tartott. Ekkor a kardom ezüstös fényben kezdett el ragyogni.
- Egy új skill? – Kérdeztem csodálkozva de már cselekedtem is és egy nagyot lendítve a kardomból egy hatalmas energia nyaláb csapott ki ami szimplán kettészelte a sárkányt, semlegesítve Hinari képességét de itt nem állt meg! A nagy mennyiségű energia végül becsapódott az óriás fején és egy hatalmas robbanással…
- Kiscsillagom, ébren vagy? – Hallok egy negédes hangot és mikor kinyitom a szemem a kisöreg arca lebegett előttem. Automatikusan felültem, pedig eddig fel se tűnt, hogy feküdtem.
- Mi történt? – Jött ki a legkézenfekvőbb kérdés.
- Lezuhantál és kiestél a játékból. – Felelte és közben az óriás felé mutatott. Tényleg, már nem annak a monstrumnak a fején ücsörgök hanem ott ahonnan kezdtünk. – A szörny hirtelen elkezdett ordítani és a fejéhez kapott, akkor eshettél le. – Folytatta az öreg. Lassan kezdett derengeni valami. Hinari képessége telibe talált amitől hirtelen teljes végkimerülés kapott el és elájulva rázuhantam a dög gyenge pontjára. Talán pont attól vadult meg. Másra már nem is emlékeztem így nyilván akkor zuhanhattam le mikor eszméletlen voltam.
- És ki nyert? – Kérdeztem vissza.
- Egyelőre még a másik két kishölgy fent vannak. – Felelte, mire az óriás felé fordítottam a tekintetem. Vajon melyikük fog nyerni?

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_bal10/1300Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Empty Re: Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 13 2014, 01:23


Sokszor voltam már úgy vele, hogy egyszerűen kevésnek éreztem magam a feladathoz, több, sokrétűbb odafigyelést igényelt néhány szituáció, több célponttal, több megoldandó kérdéssel – és ez a hármaspárbaj pont ilyen volt. Azonban, a korábbiakkal ellentétben mostmár könnyedebben kezelhettem mindezt, lehetőségem volt csupán egyvalamire koncentrálni, hogy a többit rábízzam egy olyasvalakire, aki mindig a rendelkezésemre állt. Tiéd a kardforgató, szólj, ha engem támadna. Fogalmam sem volt, mennyi adatot képes a Katana leszűrni, tudja-e a neveket vagy sem, ám annyit bizton állíthattam, hogy a fegyvertípusokat felismeri. Néha talán lebecsültem a kezemben tartott kincset, lehet most is ez történt, de úgy voltam vele, hogy így a legegyszerűbb. Ő szól, ha Rita engem vesz célba, én pedig addig foglalkozok Ai-val, újrajátszva a tornadöntőt, egy másabb környezetben.
Persze a sárkányt teljes összpontosítást igényelt, így reméltem, hogy a mozdulatsort végig tudom vezetni anélkül, hogy RenAi megtámadna, ám a lovaglánynak nem volt célja ez – úgy látszik. A kő felé igyekezett, a szemem sarkából láttam, így kénytelen voltam odasietni, méghozzá rögtön a képességem aktiválása után, ahelyett, hogy megvártam volna Rita reakcióját és esetleges ellenlépéseit. Pedig kíváncsi lettem volna, de mindez nem fog sokat számítani, ha közben Ai megnyeri a játszmát, így egy sóhajjal gyorsítottam fel, hátulról kerülve őt. A lány a magasba ugrott, ügyesen hárítva a próbálkozásomat, én pedig egy elrugaszkodást követően már eredtem is utána, hogy megvágjam, ám nem értem el. Hiába, kezdő akrobatikával nem sokra mentem ellene, ezek szerint. Arra viszont ügyeltem, hogy ne essek el, hiszen úgy a szabályok értelmében veszítettem is volna, ám Ai nem vette ezt annyira komolyan, minden szünet vagy feladás nélkül állt fel újra az esése után, és folytatta ott, ahol abbahagytuk. Én szólásra nyitottam a szám, hogy jelezzem neki, majd csuktam is be rögtön, ahogy a pajzsa elindult felém, és inkább a védekezésre koncentráltam a szavak helyett. Ő felülről indított, és alulról próbáltam kivédeni, az ütközésbe az egész testem beleremegett, ám nem volt idő azon agyalni, hogy vajon jó lett volna-e súlyemelést vennem inkább. Nem, inkább a kardjára figyeltem, ám képtelenség volt már kivédeni, vörös pixelcsíkot hagyott, nekem pedig első gondolatom volt Ai indikátorára pillantanom, hogy tényleg nem sárgult-e be. Én is sebződtem, meg ő is, ám ekkor a monstrum megrázkódott, én pedig kis híján leestem róla meglepetésemben. Rita! – jutott eszembe és kaptam oda a fejem: a lány rázuhant a kőre, ám nem volt megállás, már csúszott is tovább, egyenesen a mélység felé. Reflexből mozdultam, nem volt eszméleténél és nem hittem volna, hogy túlélheti a zuhanást. El kellett hogy érjem valahogyan. Igaz az öreg megnyugtatott, ám a majd egy éves sao-tapasztalatokat nem lehet csakúgy egyik pillanatról a másikra kiirtani. Újabb rázkódás, én pedig térdre estem, onnan néztem végig, ahogy kaszttársam lezuhan. Mardosott a bűntudat, hisz miattam volt, a vízsárkány miatt, és mégcsak tenni sem tudtam az esése ellen. Reméltem, hogy nincs semmi baja.
A kőgólem elindult. Kezével minket akart lesöpörni magáról, ezért gyorsan lapultam le, közben a gyengepontja felé kúszva, lassan, de biztosan. Ai-t kerestem a szememmel, aki bizonyára már rég a követ püfölte, ideje bőven volt rá, amíg én mással voltam elfoglalva. Talán a kardom is szólt róla, ám így hirtelenjében nem emlékeztem rá, nem vettem róla tudomást, annyira megijedtem arra az egy-két másodpercre. Megráztam a fejem, és folytattam az utamat, ám ekkor hirtelen történt elég sokminden. Elvesztettem az irányítást, és egy pillanat alatt a kunyhóban találtam magam. Hogy hogyan is történt? Lehet, hogy Ainak sikerült elpusztítania a követ, lehet, hogy én zuhantam le a szörny egyik tettétől. Nem tudtam volna megmondani, csupán annyiban voltam biztos, hogy a Katana továbbra is a kezemben pihent.
- De jó hogy nem esett bajod! – láttam meg Ritát tőlem nem messze, s siettem is oda hozzá. Az öreggel nem foglalkoztam, a megkönnyebbülés, hogy a lány tényleg nem sebződött a zuhanástól, többet ért most, mint a kérdések tömkelege, amit a küldetésadónkra zúdíthattam volna – vagy éppen RenAi-ra, aki bizonyára azóta szintén előkerült valahogyan. Természetesen idővel rákérdeztem a történtekre én is, ám akármit is válaszoltak, nem szomorodtam el – inkább örültem, hogy két céhtársammal is összehozott ez a küldetés, és hogy mindannyian épségben megúsztuk.


/ Köszi a játékot mindkettőtöknek ^^ /
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_bal29686/10100Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Empty Re: Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 14 2014, 22:48

Az események gyorsan zajlottak, gyorsabban mint ahogy az aprócska koponyám felfoghatta volna. Láttam miként társaim egymásnak esve próbáltak előbbre jutni, engem kihagyva az efféle mókából. Majd mikor látták hogy én sem maradok rest és bizony pofátlanul célba vettem a kavicsot… azt a nagy kavicsot ami az óriás gyenge pontját jelképezte, ez bizony már egyikőjüknek sem tetszett igazán. Rita kardját felém hajítva adta ezt tudtomra, majd nem sokra rá Hinari is megérkezett és közvetlen támadást indított ellenem. Kicsit meglepődtem hogy eddig marták egymást erre… most milyen ügyesen össze tudnak dolgozni. *-* Jó érzés ilyenkor őket látni. Teljes figyelmem kénytelen voltam a lányra összpontosítani, mert támadás sorozatát kivédenem nem volt egyszerű feladat… sőt nem is sikerült, bár legalább én is bevittem egy találatot. Mikor elestem és talpra szökeltem hogy vissza támadjak, láttam Hinarin hogy nem tetszett, amit nem is értettem. Rita fogadását vagy mijét úgy értelmeztem hogy aki kiesik vagy lepottyan az kiesik. Egyfajta Buttle Royal o/ de úgy látszik céhvezérünk ezt szó szerint vette, bár már meg sem lepődöm rajta. ^^ Találati arányaim nem voltak épp magasak, ami miatt aggódtam mert ha így haladunk akkor bizony még hosszú ideig el fog ez húzódni, pedig már itt vagyunk a cél előtt pár méterre. Már épp emeltem a kardom mikor Hii-chan felkiáltja Rita nevét. Láttam rajta hogy valami baj lehet, de csak most jutottak el hozzám a dolgok mivel háttal álltam a kőnek így próbálva távol tartani Hinarit. A támadásom teljes abba maradt, és ijedten pillantottam hátra, mikor megremegett az óriás egész teste. Nem jött ki hang a torkomon… csupán tátogni tudtam a lány nevét, miközben láttam hogy testét miként vonzza magával a gravitáció. Mindent hátra hagyva indultam el a lány felé, gondolván hogy utána ugrok vagy valahogy megfogom…. de rádöbbentem hogy erre már nincs időm.
- Hinari a üsd követ! – Kiáltottam el magam, egy a tőlem nem megszokott riadt ugyanakkor szinte parancsként hangzó mondatot. Úgy véltem ez az egyetlen lehetőségünk. Még az előtt véget kell vetni a küldetésnek, mielőtt Rita földet érne!
- Hinari gyere és üsd te is a követ. Gyorsan be kell fejeznünk ezt a küldetést, mielőtt Rita földbe csapódhatna!… - El sem mertem képzelni, sőt valahogy sikerült mindent kizárni a fejemből. Már út közben aktiváltam a képességem mellyel az erőmhöz csatolom a páncélom értékét, és így próbáltam szétzúzni azt… miközben fogalmam sincs hogy mennyi időm maradt… nem törődve semmivel, sem a felém tornyosuló árnyékkal, sem hogy alig bírtam talpon maradni… sem pedig azzal hogy pillanatok kérdése és ki leszek lapítva… nem érdekelt. Minél gyorsabban, minél több találatot kell bevinnem. Az első ütésem megrepesztette de még kevés volt… a másodikkal már egy kis szilánk is kipattant majd elpixelezőtött… és a negyedik… vagy az ötödik már nem is tudom hogy hanyadik ütés bekövetkezteképp hullott darabokra az óriással együtt… nem fogtam fel.. sem azt hogy mi történt, sem pedig hogy ténylegesen sikerrel jártam-e semmit. A szemem kinyitva pillanthattam meg a lányokat és az öreg tatát… ekkor nyugodtam meg, bár még mindig nem sikerült teljesen…

/Én is köszönöm a játékot =D/
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_bal10/7300Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Empty Re: Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Jan. 14 2014, 23:30

Hamarosan Hinari is megjelent, ezek szerint Ai nyert? Vezérünk láthatóan megnyugodott mikor látta, hogy épségben vagyok és ezt közölte.
- Jól vagyok, csak a büszkeségem sérült valamennyire. – Mondta, halványan mosolyra húzva a szám. Kicsit bántott, hogy én estem ki elsőnek, vagyis nem is ez volt a gond hisz így a saját bőrömön tapasztalhattam, hogy az öreg nem hazudott, még csak nem is azért voltam egy kicsit letört mert megint vesztettem Hinarival és Ai-al szemben, ezt már régóta nem bánom, nem fogom annyira szívemre venni mint régen. Sokkal inkább az zavart, hogy mennyit bénáztam a mai nap. Azt hiszem szükségem lesz egy kiadós edzésre. Kisvártatva Ai is megjelent ekkor az öreg hirtelen a magasba emelte a kezét és öröm ujjongásba kezdett.
- Éééés iiiit vaaaan! A kicsi lány aki leverte az első szörnyet. – Nyújtotta meg a szavait.- De sajnos kifutottatok az időből. – Miféle időből? Időlimitről nem volt szó! – Sajnos NAGYON csalódott vagyok kicsi csillagaim, hisz közel egy egész napotok ráment arra az egy gyenge szörnyre én pedig nagyon elálmosodtam. – Ásít egy hatalmasat. – Így a versenyt kénytelen vagyok felfüggeszteni. – Amint ezeket a szavakat kiejti az njk felett hatalmas piros betűkkel feltűnik a Mission Failed! –Hjajj… Pedig a többi szörny is ÓRIÁSI móka lett volna, mind a harminchárom. – Rázogatja a fejét és csoszogva odabotorkált az ágyához.– De ha most megbocsátotok kis csillagok, szeretnék szundikálni. – Mondta és már le is feküdt és befordult a fal felé. – De ne csüggedjetek, azért némi vigaszdíjat kiérdemeltetek. – Int egyet a karjával és már durmolt is. Ennyi vesződés, majdnem a semmiért? Még egy ilyen szerencsétlen napot, azt hiszem inkább követem az öreg példáját. Elköszöntem Hinaritól és Ai-tol és egy hazatérés kristállyal visszatértem a céhházba.

/Én is köszöntem a játékot/
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_bal10/1300Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Empty Re: Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 15 2014, 00:19

Ossu!

60 xp és 150 arany vigaszdíjhoz mit szóltok? Lezárom a küzdőteret, szép volt lányok Very Happy A Katana is fejlődik 18 xp-vel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_bal0/0Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi) - Page 2 Empty Re: Óriásölők (Rita vs. Hinari vs. RenAi)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.