Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shukaku

2 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Shukaku Empty Shukaku

Témanyitás by Shukaku Szer. Okt. 23 2013, 14:43

Eredeti:

Képes a neki vagy kisállatának fájdalmat okozó gonosz emberekkel éreztetni az általuk okozott fájdalmat. Emiatt minden bevitt sebzés fele magát a támadót is éri.

A speciális képességem eddig nem volt teljesen körülírva, és hatóidő meg lehűlés nélkül picit erősnek érzem, bár még nem tudtam használni. ^^"

Klein javaslatára úgy változtatnám meg, hogy minden harcban egyszer tudom használni, és három körön keresztül hat.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Szer. Okt. 23 2013, 14:58

Ossu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Szer. Okt. 23 2013, 15:56

Köszi! ^^

Ha már belekezdtem, akkor itt az ötlet Timidusra is.

A Kapocs küldetés mérges kígyójával vívott küzdelemben jutott eszembe, hogy ezt Timidus is fel tudná használni, de mivel ő a jó oldalon áll (és mert a mérgeket csak árnyharcosok használhatják), így ő potikat termelhetne, és adhatna át a társainak.

A képesség megtanulását is ehhez a küldetéshez kötném (ha a mesélőnek nincsen ellenvetése), mivel úgyis Timidus vitte be a kígyónak az utolsó ütést, ez beindíthatta ezt a rejtett képességét, vagy dobhatta neki mint a játékosoknak a bossok. Azt, hogy erről a képességéről miként szerez tudomást, majd kijátszanám valahol.  

Mivel a potionok között is van különbség, úgy gondoltam ki, hogy eleve meghatározható lenne, hogy milyen potiont szeretne átadni, de ahol ugyanazon cél elérésére több lehetőség is van, ott a dobás sikerességétől függne a végeredmény. Tehát ha Timidus gyógyítani szeretne, és a kockán mondjuk ötöst kell dobni a speciális képesség sikerességéhez, akkor ötösre Mini Potiont fog termelni, hatosra pedig Kis Potiont.

Az átadás vagy úgy történne, hogy megnyalja az adott tárgyat vagy személyt, vagy ha túlságosan erősnek vélitek a képességet, akkor úgy is történhet, hogy megharapja azt a bizonyos valakit, a harapás okoz X sebzést, de cserébe megkapja a potion hatását. Természetesen ez az X sebzés annyi lenne, hogy érdemes legyen kihasználni a speciális képességet. Tehát például ha Timidus egy Mini Potion beviteléhez megharap valakit, akkor az sebeződik egyet, viszont gyógyul ötöt, tehát összesen négyet gyógyul. Abban az esetben, ha a potiont fegyverre kell tenni, akkor Timidus megharapja a kardot, a sárkány sebeződik valamit, de a poti aktiválódik.

Mivel a sárkány is fejlődik, így vele együtt fejlődhetne ez a képessége is, így amíg pici, addig csak T1-es potikat tud termelni, a következő szinten T2-est, teljesen kifejlett állapotban pedig ritkákat is, vagy esetleg egyedieket is, amit persze majd előtte megtárgyalunk. A harapás által okozott sebzés is növekedne a sárkány szintjének növekedésével.

A képességet itt is egy harcban egyszer használhatónak gondoltam ki, de még úgy is elképzelhetőnek tartom, hogy ha két harc túl gyorsan követi egymást, akkor sem tudná használni, mert idő kellene az ’újratermelődéshez’.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 25 2013, 16:38

Ossu! Very Happy

Akár sebződések nélkül is elfogadom a képességet Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 30 2013, 12:54

Üdv!

Mivel már egy ideje játszom, és hála Hisamének és Peternek nagyrészt semmi sem igaz már a legtöbb játékossal szemben viszonyított viselkedéséből (kivéve néhány szerencsés) és a karakterem adatlapon leírt jelleméből, szeretném átírni.

Először Shu jelleme:


Talán a legilledelmesebb valaki a házaló ügynökök után, csak a rájuk jellemző behízelgés nélkül. Ő komolyan is gondolja. Első ránézésre eléggé vékony, kis termetű és a bőre is fakó, akár csak hófehérkének, emiatt sohasem értette, hogy miért lenne ez meseszép, hiszen ő sem tartotta előnyösnek. Ha a szabadban jár, veszélyes terepen, akkor mindig figyel, még azokon a szinteken is, ahol semmi félnivalója nincsen. Egyrészt azért, mert szemei minduntalan a játék környezetének újdonságait keresik, másrészt azért, mert tartja magát a ’jobb félni, mint megijedni’ elvhez. A kinti életben szerzett rossz tapasztalatai miatt eléggé bizalmatlan, de a játék során már megtanulta, hogy nem mindenkitől kell félnie. Bár ő úgy tartja, hogy nincsenek előítéletei, a fiúktól, akiket gorombának és verekedősnek ismert meg, és a felnőttektől, akiket pedig hazudósnak és tudálékosnak jobban fél, mint másoktól. Akkor azonban, ha egy piros indikátoros valaki bukkanna fel, mindenképpen megadná az esélyt számára, hogy megmagyarázza az okokat. Az egyetlen faj, akikben ha nem is vakon, de különösebb felszínes ismeretség után is megbízik, azok az állatok, jelen esetben a petek. Róluk úgy hiszi, hogy nem kínoznak másokat feleslegesen, nem hazudnak és nem is nagyképűek, bár ezt az utolsó tulajdonságukat lassan elveszítik a szemében, hála barátjának, a mellé kiosztott tollas sárkánynak.
Nem haragtartó. Mindössze egyetlen dolog tudja örökre leírni az adott személyt nála, ha az a valaki öncélúan és feleslegesen bántalmaz egy kisállatot. Ilyenkor ő is könnyen agresszióval válaszol. Eleinte emiatt ő maga is tartózkodott a harcoktól, és most is igyekszik elkerülni azokat, de mára belátta, hogy igyekeznie kell egy szinten maradni a többiekkel, ha túl szeretné élni a játékot.
Jószívű és becsületes. Jó ok kell arra, hogy ő hazudjon, bár mivel nem szeret a múltjáról beszélni, ezért az igazságot sokszor elhallgatja, ami miatt küzd is a lelkiismeretével. Jószívűsége miatt nem jellemző rá a jó üzleti érzék.
Nagyon makacs tud lenni az elveihez való ragaszkodásban. Ha valamivel nem ért egyet, akkor képes ott helyben lecövekelni, amíg nem tisztázódik a helyzet, de természetesen érvekkel meggyőzhető, és a levegőt sem tartja vissza.    
A krízishelyzetek megoldásában nem valami ügyes. Túl sok nyomás alatt sokszor fagy le, ami nála egyfajta bezárulást jelent, vagy inkább a külvilág teljes kizárását. Ilyenkor arcára érzelemmentesség ül ki és a levegő is teljesen megfagy körülötte. Általában passzív fél, inkább figyel és hallgat. Ritkán szólal meg, akkor is halkan, mintha ő sem tartaná fontosnak, amit mondani fog. Persze vannak kivételes esetek, mint például amikor valaki mellett meglát egy petet. Ilyenkor hadarva és boldogan szórja a kérdéseit az állatkával kapcsolatban.
Nem sok önbizalma van, azt a tudást is csak halkan, mintegy mellékesen megjegyzendő fülszövegként adja elő, amiben biztos, de emiatt nem nagyon viseli meg, ha nincs igaza, mert amúgy sem tartja magát fontosnak.


És Timidus mellé is adnék egy kis leírást, mert most már neki is van.

Timidus, a körülbelül házi macska nagyságú kék-fehér nőstény tollas sárkány.  Lábai rövidek, farka olyan hosszú mint a teste, és fején kis, tompa szarvacskák vannak. Ő egyáltalán nem olyan bizalmatlan mint társa, bátran odaröppen bárkihez, és igyekszik meggyőzni őt arról, hogy az idegen neki mindenképpen élelmet vagy simogatást akart adni. Testőrként védelmezi Shukakut, általában csak akkor áll el az útjából, ha már meggyőződött arról, hogy az érkező veszélytelen. Imádja a meséket, a képregényeket és imád haditerveket készíteni. A lányt kiegyensúlyozandó, ő végtelenül magabiztos, „tudja”, hogy legtöbbször (majdnem mindig) neki van igaza. A harcokban inkább ő irányítja kis csapatukat, mint a lány, és ezt a szerepet akkor is természetesnek gondolja, ha esetleg nem csak ők ketten alkotják a csapatot. Sárkány volta miatt nem érzi felsőbbrendűnek magát. Timidus volta miatt érzi magát annak. Természetesen sikerülhet kivívni az elismerését abban az esetben, ha valaki ügyesen harcol. Az lényegtelen, hogy legyőzi-e őt. Amennyiben azonban ő győz, az már egyáltalán nem lényegtelen. Szereti kihangsúlyozni az eredményeit, és minden nyert harc után győzelmi táncot jár, de ez egyáltalán nem azt a célt szolgálja, hogy a másikat megalázza, hanem azért van, hogy saját magát dicsérje. Természetesen azonban néha elengedhetetlenül lenéző másokkal szemben, azonban ha valaki saját hibáján kívül bénázik, akkor inkább úgy érzi, hogy meg kell védenie az illetőt. Kötelességének érzi megvédeni a kisebbeket vagy a gyengébbeket, tehát majdnem mindenkit.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 02 2014, 23:36

Ossu! Very Happy

Ilyen hosszú petjellem-leírással azt hiszem még nem is találkoztam. Természetesen elfogadom a módosítást, a változásokat kérlek jelezd az adatlapodon is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 09 2014, 22:07

Elértük a következő fejlődési szintet, így íme a speciális képesség ötlet.
Egyelőre csak Shukakunak, Timidusnak még nem tudtam mit kitalálni.

Fairplay

A saját legkisebb statja, és az ellenfél legnagyobb statja közötti értéket egyenlíti ki. Tehát ha valakinek negyvenes a gyorsasága, Shunak pedig tizes a speciális képessége, akkor a 30 pontnyi különbséget osztja el kettejük között, így mindkettő érték 25 pontnyi lesz. Csak akkor működne, ha saját magával egyenlő, vagy nagyobb szintű játékossal küzd, mobok esetében pedig általánosan. Az, hogy bossra hasson-e, nagyjából lényegtelen, mert nagyon nem tudom elképzelni, hogy a kari egyszer oda kerüljön. A képesség két körig hatna, három körös lehűlési idővel. Életpontokra nem működne.

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Vas. Márc. 02 2014, 12:45

Én jövök!

…és ha Timidus azt mondja, akkor az úgy is van (amennyiben persze sikerül aktiválni a képességet). A képesség lehetőséget adna a sárkánynak egy körön kívüli, switchelést és saját támadási lehetőséget igénybe NEM vevő szabad támadás indítására. A képességet öt körönként egyszer vethetné be. Minibossok és bossok ellen nem működik.


--------------------------------------------------------------------------------------

-Mehetünk végre haza?
-Nem! Nem mehetünk!
-De miért nem Timidus?!
-Mert még nem elég a malacka.
-De igen, elég! Minden hétvégén három. Így egyeztünk meg.
-Oké-oké. De már kezdem unni, hogy mindent csak én csinálok.
-Hazudsz.
-Jó… tényleg nem. Szeretek harcolni, de te is csinálhatnál valamit.
-Csinálok is!
-Na és mit?
-Figyelek és switchellek mielőtt támad a disznó, hogy ne kelljen potionokat használnunk.
-Na hurrá! Mégis mindig azt írja ki az a vacak, hogy te győztél, és nem azt, hogy én.
-Mármint a párbajoknál?
-Igen, a párbajoknál.
-De… arról nem én tehetek! Ne rám haragudj emiatt!
-Nem rád haragszom…
-Akkor kire?
-Senkire.
-Jajj ne duzzogj már! Mindenki tudja, hogy te harcolsz jobban… meg egyáltalán te harcolsz kettőnk közül.
-Mindenki tudja, kivéve az eredményjelző!
-Most mit csináljak vele? Harcoljak én helyetted?
-Harcolj!
-De…
-Nem! Akkor harcolj te! Ott is a malacka!
-De én nem akarok!
-De néha neked is kell. Abba is beleegyeztél, hogy pakoljunk végre neked is erőre. Akkor tessék használni is!
-És ha legyőzöm a malacot, akkor mehetünk végre?
-Akkor igen, de akkor hajrá! És előtte adj nekem lapot meg ceruzát!
-Rajzolgatni akarsz amíg én harcolok?
-Ahamm! Eddig te lazítottál, most én fogok.
-De utána hazamegyünk?
-Haza-haza! Csak indulj már!

És a lány indult. Kelletlenül ugyan, de megtámadta a vadkant, aki vissza is támadt. Timidus pedig csak néha fel-felpillantva figyelte az eseményeket, miközben firkált valamit a papíron, az íróeszközt a szájában tartva. Mikor azonban az utolsó előtti kör elérkezett, és Shu támadott volna, hirtelen felugrott felfogta a vadkan támadását, majd visszatámadott, megsemmisítve az állatot. Shu csak elkerekedő szemekkel figyelte az eseményeket, főleg azután, hogy a sárkány mancsai közé vette a rajzlapot és feltartotta a magasba. A girbe-görbe felirat pedig a következőket hirdette: Timidus Win! A lány csak elmosolyodott és nevetve fordult a sákányhoz.
-Won. Vagy wins. Egyébként igen. Te győztél.
-Tudom. Ugye milyen jó érzés, ha elveszik a győzelmedet? Ha én switchelgetlek ki?
-Engem nem zavar.

Vonta meg Shu a vállát, és elkezdte rendbe rakni az inventoryában a húsokat, majd érdeklődve felvonta a szemöldökét, amikor meglátta az új leírást a menüjében.
-Timidus! Azt hiszem megtaláltam az új képességedet!
-Tényleg? Már ideje volt! Mi az?
-Öt körönként ingyen támadás. Te is switchelhetsz.
-Nocsak-nocsak! Van igazság! Lehet még a végén tényleg kiírja a jelző az én nevemet is.
-Hát… még az is lehet.

Mosolygott a lány és felnézett az égre, szintén mosolyogva, magában megköszönve Kayabának az új képességet, amivel picit megnyugtatta a sárkányt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 06 2014, 00:32

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok Timidus második képességéhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 18 2014, 10:22

Huszadik szint, újabb képességek! *.*

Rule of Law: A SAO szabályzata szerint "a kisállat élete fele az állatidomárénak", és mivel a szabályokat illik betartani, így ezzel a képességgel helyre lehet billenteni a megtört egyensúlyt, azaz a képesség használatától számított két körig a kisállat élete fele lesz az idomárénak, mindig a nagyobb értékhez viszonyítva. A képesség lehűlési ideje négy kör.

Íme egy kijátszás.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Kedd Aug. 19 2014, 18:15

No, most hogy megvan a kijátszás, elfogadom a pályázatot. Gratulálok a harmadik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 26 2014, 07:25

-De Timiduuus!
-Szó sem lehet róla.
-De ez annyira nagyon fontos lenne!
-Nem az.
-Lécciléccilécci!
-Nem.
-Szééépenkérleeek!
-Nem.
-De hát ez butaság! Mit árthat nekem az, ha elmondod?
-Már az is árthat, ha elmondom, hogy mit árthat ha elmondom.
-De én nem akarom, hogy titkolózz előttem!
-Ne kérdezősködj, és akkor nem kell titkolóznom.
-De ez így butasááág!
-Nem az. És ne követelőzz.
-De igen, követelőzök!
-Gyerekes vagy.
-Igen! Az vagyok!

Fonta karba a lány a kezeit mellkasa előtt, és ráöltötte nyelvét a barátjára.
-És addig nem fogok levegőt venni, amíg el nem mondod, amit tudni akarok!
-Csak nyugodtan. Nemsokára védett területen belül leszünk, és nincs szükséged levegőre.
-Akkor nem fogok enni!
-Arra pedig védett területen kívül sincs szükséged.
-Akkor… akkor aludni nem fogok! Arra tudom, hogy allergiás vagy, mert a te kitartáspontjaid is fogynak.
-Lényegtelen amíg a céhházon belül maradsz, és egy idő után úgyis elájulsz a fáradtságtól, mint amikor Shanára vártál.
-De… de… ez nem ééér!
-Miért nem?
-Mert… mert… csak mert nem és kész!
-Mi van pici lány? Nem bírsz parancsolni a sárkicának? Na majd én megnevelem neked!

Lépett elő a bokrok közül egy, az idomárnál pár évvel idősebb fiú, kezében tőrrel, arcán pedig gonosz vigyorral. Timidus persze azonnal a lány előtt termett, és felvette a szokásos védekező magatartását.
-Hagyj minket békén! Nincs szükségünk a segítségedre!
Ugrott fel Shu is, és dühösen válaszolva villantotta meg a szemét az idegen felé. A fiú feje felett narancssárga indikátor díszelgett.
-Ohohó! Csak nyugi pukkancs! A legjobb idomár vagyok Aincradban, garantálom, hogy miután kezelésbe vettem a dögöt, nem fog visszapofázni.
-Figyelmeztetlek, hogy amennyiben nem szünteted be az inzultáló, és támadó jellegű magatartásodat, úgy kénytelen leszek erőszakot alkalmazni veled szemben.
-Neked most kusshadj gyíkocska! Az idomároddal beszélek! Szóval, pici lány? Én bármit kiszedek a dögből, amit csak tudni akarsz.

A fiú lassú léptekkel közeledett a páros felé, a kislány egyik keze a pálcát, másik keze a Hazatérés Kristályt szorongatta.
-Amennyiben belépsz a támadási zónába, úgy kénytelen leszek ellenlépéseket eszközölni az idomár védelme érdekében. A fegyverkezelésem negyven, a sebzésem ötven pontnyi. Nem áll szándékomban végezni veled, így ez alapján mérlegeld a helyzeted. Két lépést tehetsz még anélkül, hogy ezzel veszélybe sodornád az életedet.
-Mondtam, hogy kusshagyj! Két lépést? Még számolni is tudsz? Na akkor ezt számold! Egy, kettő, három!

Tette meg a maradék két lépést kettejük között, majd az utolsóra előrelendítette a lábát, és egy hatalmasat rúgott a pet oldalába, akinek meg is csappantak kissé az életpontjai. A sárkány csak feltápászkodott, és lassú léptekkel kezdett közelíteni a támadója felé.
-Timidus, ne csináld!
Ám ő már egyáltalán nem hallgatott a gazdájára, és karmainak egyetlen suhintásával sárga zónába küldte a fiú életcsíkját.
-Nem hallod bestia?! Az idomárod azt parancsolta, hogy ne!
Próbálkozott a srác is, de a hangjában már több volt a félelem, mint a lenézés és az utasítás, és ez csak akkor vált teljessé, amikor a sárkány feje fölé pillantott.
-Mi a franc vagy te? Nem hallottad a parancsot?!
-Nekem nem parancsol senki.

Jelentette ki Timidus a lehető legtermészetesebb hangon, majd egy újabb támadást intézett a fiú felé, akinek így már csak egy halvány vörös sávocska maradt az életéből.
-Timidus! Kérlek!
Fogta rimánkodóra most már a lány is, és könyörgő tekintettel figyelte a pet ténykedését.
-Ne aggódj. Nem fogom megölni.
-Nem?

Talán az ellenfél lepődött meg ezen a legjobban, aki a földön kúszva, pókjárásban igyekezett minél távolabb vergődni tőlük.
-Nem. Nem fogom miattad bepirosítani Shu indikátorát. Mindössze ezért hagylak életben.
-Te… te egy szörnyeteg vagy! Egy mob! Egy bestia!

Üvöltötte az idegen, és szinte őrült tekintettel rontott rá újra Timidusra, de ezúttal a lány volt a gyorsabb, és a Hazatérés Kristály villanásával már el is tűntek a csatamezőről.
-Ez… ez… ez mi volt?
-Megvédtelek.
-De… az indikátorod...
-Lényegtelen a színe. Számomra az. Meg fogom védeni az életedet. Minden áron.
-De… elteleportálhattunk volna.
-A következő célpontja te voltál, és a második késen már lehetett méreg is.
-De…
-Időben teleportáltál volna?
-Én…
-Időben teleportáltál volna?
-Nem tudom! Nem! Nem tudom!
-Akkor helyesen cselekedtem.
-Te… nem szabad ölni, Timidus. Akkor nem leszünk jobbak… mint…
-Tudom. Ne aggódj. Megígérem, hogy mindenkinek esélyt adok arra, hogy elmeneküljön, és csak akkor fogok ölni, ha nincs más lehetőségem arra, hogy megvédjelek.
-De… az én életem… és mások élete…
-A te életed fontosabb mindennél. Mindenkinél. A legfontosabb.

A lány végigsimított társa tollazatán, és az indikátort bámulta, ami már a sárga és a vörös közötti színben pompázott a sárkánygyík feje felett. Soha nem parancsolt neki, nem is akart, Timidus önálló személyiségként működött, de soha nem gondolta volna, hogy a rendszer ezt valaha ennyire nyilvánvalóvá fogja tenni. Nem akarta elveszíteni a barátját.

Egyedi indikátorszín módosító pályázat, egyelőre csak játékszínesítő feladattal, majd később szeretném képihez is felhasználni. :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 14:55

Ossu!

Hmm... chaten megmagyaráztad, és logikusan, szóval elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 06 2014, 18:31

A harcrendszer változásai miatt bizalmatlansági indítványt kezdeményeztem önmagam ellen, mivel Shu harmadik képije igencsak OP, ha Timike sebezhetetlen. Ezt megtárgyalva Klein bácsival arra jutottunk, hogy ezután csak akkor lesz használható, ha az életpontjaim 50% felett vannak.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 07 2014, 21:39

Ossu!

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 23 2014, 21:53

Harmincadik szint, újabb képi pályázatok! \o/

Shu

Szintlépés: Mivel Shu belekezdett a kicsik pesztrálásába, a kicsiket pedig könnyebb úgy nevelgetni, ha azonos szinten vagyunk velük, így Kayaba Bácsi megajándékozta kis segédjét egy sokak által talán haszontalannak tűnő képességgel. Shu egy KT, küldetés, event, aréna, miniboss... (OOC egy játék) erejéig képes bármelyik eddigi szintjére lecsökkenteni a szintjét, és visszakapja az adott szint pontozását. Ez persze azzal jár, hogy elveszíti a tiert is, tehát be kell szereznie a megfelelő páncélokat és fegyvereket, na és persze a szint feletti képességei is elvesznek.

Timidus

Special Snowflake: Mivel Timike az idomártól független entitás, és ezt Kayaba Bácsi már az indikátorán is jelezte, így ildomos, hogy a saját inventoryján (nyeregtáska) kívül, más dolgai is személyesek legyenek. Arra a menürészre, ahol Shu az arénában a potionokat adhatja neki, immár felszerelések is ráhúzhatóak. Fegyvert ugyan még mindig nem használhat, és szüksége sincs rá, ám a tierjének megfelelő felszereléseket, és azok módosítóit ő is megkapja, ám ez kizárólag az ő statjait emeli, az idomárra nem hat vissza. Ezen kívül az itemeket is úgy használhatja ezáltal, akár a játékosok.

Történetet akkor írok, ha el lesznek fogadva. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 24 2014, 08:21

Íme a történet:

Csak nézték, ahogy a lány élete egyre közelebb és közelebb halad a sárgához, végül eléri azt, és színt vált. A rikító színt akkor is mindketten látták, ha nem volt látás jártasságuk. Ehhez nem kellett jártasság, talán csukott szemmel is ott virított volna előttük a sárga az éjszakában. A kicsi küzdött, de még Shu is látta, hogy esélytelen a harca. A farkasok körbevették, és minden egyes körrel egyre jobban és jobban martak bele az életcsíkjába.
-Menjünk, Shu.
-Nem!
-Nem kell végignézned a halálát.
-De hát miért nem teleportál ki?! Miért nem harcol?!
-Nem tudom.

És valóban. Ugyan megpróbálta ütlegelni a mobokat, látszott rajta, hogy próbál küzdeni, de nem vette elő sem a fegyverét, és még az ütéseinél sem aktiválta magát a támadást. Azt is látták, hogy próbál ugyan elszaladni, de lassabb a moboknál, és azok folyamatosan visszarántják a földre.
-Teleportálj! Használd a Kristályt!
Üvöltötte a lány most már teli torokból, de a másik, mintha meg sem hallotta volna.
-Shu, indulunk. Nem tehetünk semmit.
-De hát… de…
-Nem. Gyere.

És Timidus megragadta az idomár ruháját, majd az ellenkező irányba kezdte húzni. Az embereknek, főleg Shunak nem tesz jót, ha látnia kell a halált. Nem engedhette, hogy végignézze. A kislány azonban kirántotta a kezét, és a farkasok felé kezdett szaladni, majd teljes erejéből elkezdte püfölni a falat, és zokogva kérlelte Kayabát, szemeit az égre emelve.
-Engedj be! Könyörgök! Kérlek! Engedj be! Hadd segítsek!
A láthatatlan erőtér azonban makacsul ellenállt. Igen, bár Shu nem volt vörös indikátoros, ez a miniboss, mert láthatóan egy minibossra bukkant, csak tizedik szintig volt támadható, és kettejüket a harmincadik szintjükkel már nem engedte be a rendszer a mezőre. Shu csak sírt, remegett a félelemtől és a dühtől, és már a fejét verte az erőtérbe, amikor is előrebukott. Bent volt. Bent ott, ahol nem szabadott volna lennie. A sárkány azonnal elsuhant mellette, és ritkítani kezdte a fenevadakat, miközben zöldeskék szemével az idegent vizslatta.
-Feltartom őket. Menekülj. Most.
És bár a pet észlelte, hogy támadásai lelassultak, és általánosan is gyengébbnek látta magát, azt tudta, hogy ezek ellen a mobok ellen még így is ki tud tartani, ha az ember megteszi, amire utasította. És megtette. Tudta, az életéért fut, és amint kiért Shu mellé, már Timidus is ott volt, hogy a lányt is kitessékelje a csatatérről, hiszen a farkasok már elindultak feléjük. A fiatal idomár nem tudta, hogy mi történt, de érezte, hogy mozdulnia kell, hogy segítenie kell a kicsinek. Timidussal együtt két oldalról ragadták meg az értetlenül álló, szinte sokkos állapotban lévő gyereket, és mindent megtettek, hogy a város felé rángassák. Az üzenet pedig ott villogott a kislány szeme előtt, gratulálva neki az új képességéhez, ő pedig ismételten hálát rebegett Kayaba Bácsinak.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 25 2014, 07:24

És akkor egy NPC pályázat is, ha már ilyen ügyesek vagyunk! \o/

-Tehát… akkor ha jól értem Chizu, te csak meg akartad viccelni őket, mire elvették minden felszerelésedet, és bedobtak a farkasok közé...?
-Igen! Ugye milyen gonoszak?! Pedig én nagyon nem akarok ám veszíteni, mert nem szoktam, de tényleg nem, csak így minden nélkül, hogy elvettek mindent, és egyébként nem is lett volna szükségem a segítségetekre, ha nálam lettek volna a cuccaim, de mivel nem voltak nálam, csak azért… de ugye maradhatok?
-Maradni?
-Hát persze! Megmentetted az életemet, és egy ninjának az a dolga, hogy a becsületkódex szerint védelmezze az urát… vagy… izé… úrnőjét…
-Akkor miért mi védtünk meg téged?
-Az… az csak egy kivétel volt! De a busidoban benne van, mert olvastam!
-A busido nem könyv. Amire te gondolsz, az a Hagakure.
-Pfff! Mindegy, akkor abban! De a ninjának akkor is…
-A Hagakure nem a ninjáknak szól, hanem a szamurájoknak.
-Jajj ne makacskodj már Hane!
-A nevem Timidus.
-Az a lényeg, hogy ninja vagyok, szóval megvédelek és itt maradok melletted, akár akarod, akár nem! ˇ^ˇ
-Chizu, nem fogunk elküldeni, nem kell félned. Nyugodtan maradhatsz, ameddig csak szeretnél.
-Én nem félek! Ott sem féltem, csak… szóval csak izé…
-Tudom. Szereted a sushit? Éhes vagy?
-Ha éhes lennék, akkor kimennék és vadásznék magamnak! Nincs szükségem a segítségetekre!

Ekkor azonban a pukkancs álnok gyomra úgy döntött, hogy ha már ételről van szó, akkor elárulja gazdáját, és hatalmasat kordult, mire Chizu azonnal lesütötte a tekintetét.
-Na jó… elfogadok valamit… de majd kifizetem… nem fogok tartozni senkinek!
Shu pedig mosolyogva sétált ki a fogadó alsó szintjére, hogy rendeljen valami finomat, Timidus pedig nyugodtan követte.
-Hazudik.
-Tudom. Valószínűleg egy kezdő, akinek még semmi felszerelése nincs.
-El kellene vinnünk abba a gyűjtőbe a főtér mellett. Ott majd segítenek rajta.

Shu kezében ekkor remegett meg a tálca.
-Nem. Nem visszük. Itt marad.
És így esett, hogy a páros mellé immár egy kis ninja is csatlakozott, persze csak titokban…



Shukaku Tumblr_n8bfi2Dh4G1spzwwao2_250

Adatok:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Szomb. Nov. 29 2014, 00:59

Ossu!

Hát akkor:
- Szintlépés képességet elfogadom, gratulálok a negyedik képességedhez! Very Happy
- Special Snowflake képesség még egy jó darabig jegelve, majd Timidus felnőtté válásakor pályázhatod meg.
- NJK pályázatot elfogadom, jöhet neki egy adatlap az NJK-k közé.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 22 2014, 12:11

Képimódosító pályázat

Mivel a petek fejlődési fázisai is változtak, ezzel együtt Timike első képijén is változtatnék egy keveset. Ezek után mindig azt a tierű potikat tudná használni, amelyeket Shu is, azaz Shu negyedik képije is hatással lenne a sárkányra, bár az ő fejlettségi szintjén nem változtatna.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 23 2014, 15:48

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 06 2015, 17:13

Képipályázat, a majdani negyvenes szintre:

-Na Timidus, akkor most lesz az a nap, amikor megmutatjuk, hogy milyen is egy igazi jó vadász.
-Kit kívánsz levadászni? És kinek akarod megmutatni?
-Nem úúúgy! Először is csak szafarin fogunk vadászni, másodszor pedig magunknak mutatjuk meg.
-De mi tudjuk, hogy milyen egy jó szafarivadász. Úgy gondolom, hogy mi ketten jó szafarivadászok vagyunk.
-Igen, igen, de… na várj, megpróbálom elmagyarázni.

Lecsüccsent a sárkány mellé, majd még a kalapot is levette, amit eddig a hatás kedvéért viselt.
-Emlékszel, hogy volt az a küldi Kazuchival, ahol az a valaki szafari szakértőnek mondta magát?
-Masewoe Vietcetde.
-Ööö… igen. Biztosan. Na az a lényeg, hogy mi ugye tudjuk a szint titkát, hogy igazándiból a majmok a titkos törzs.
-Tudjuk?
-Hát persze, hogy tudjuk! Láttad te is, teljesen egyértelmű volt.
-Ha számodra teljesen egyértelmű volt, akkor én hiszek neked.
-Izé… köszi. A lényeg viszont az, hogy elvileg már vadászhatnánk a Legendás Vadra, mert megvan a jelvényünk, de akárkit kérdezgettem, eddig senki nem tudta, hogy hol találjuk meg.
-Valóban. Valószínűsíthetően ezért legendás. Mert legenda.
-Jajj dehogy is! Ha Kayaba azt mondja, hogy el lehet kapni, akkor biztosan megtalálható valahol. Márpedig el lehet kapni, mert ott van a neve a listában. És már csak azt kell kideríteni, hogy hol találjuk meg.
-Hogyan akarsz egy olyan lényt megtalálni, akit még senki nem látott?
-Sehogy. Mivel szerintem eleve víz közelében él, a vízben meg nehéz bármi nyomot is kutatni, így nem őt fogom keresni.
-Nem értelek.
-Hááát… a Pteroszaurusz nagyon hasonlít a Wyvernre. Két lába van, szárnya… hát… szóval nagyon hasonlít.
-A denevérre is.
-Oké, de a Wyvern viszont egy ritka vad. Szóval arra gondoltam, hogy megkeresnénk, hogy hol respawnol a sárkány, és mivel az ilyen ritka szárnyasok talán tudnak egymásról valamit, megkérdezhetnénk tőle, hogy tudja-e, hogy hol keressük.
-És hogyan keresünk Wyvernt?
-Na itt a lényeg! Itt mutatom meg, hogy milyen is az igazi nyomkeresés.

Ám egészen holnapig nem mondott semmit, másnap pedig kora reggel készülődtek, és ismételten sálat akasztott a barátja nyakába. Szép pirosat, amilyen a szalagja is volt.
-Tavasz van, Shu. Vagy hegyre szeretnél menni?
-Csak a közelébe. Múltkor is magasan találtuk meg a Wyvernt, szerintem most is arra lesz. Legalább is remélem.

És el is indultak, ki a szafarira, majd neki a Kilimandzsáró havának. Szerencsére pont kifogták a tavasz utolsó hidegét, és Shu nemsokára már guggolva keresgélte a nyomokat, miközben suttogva magyarázott Timinek.
-Csapázásnak hívják, amit most csinálunk. Télen lett volna jobb, mert alapfeltétele a friss porhó. A legjobb, ha az éjszakai havazás reggelre eláll és az idő szélcsendes.
Megnyalta az ujját, majd felemelte, és bólintott. Persze betanult szöveget mondott, de most profinak kellett tűnni, és nem olyan profinak, mint az a pojáca, hanem igazi profinak.
-A vadász ekkor a terület vadra esélyes helyein nyomozni kezd. Magányos vadtól származó friss, lehetőleg minél nagyobb nyomot keres, mely valamilyen nappali tartózkodási hely felé vezet. Most hegyvidéken vagyunk, így a gerinc körüli bozótosban érdemes kutatni.
Óvatosan sétált, lekuporodva, végig a földet figyelve, majd megtorpant, és intett a sárkánynak.
-Látod? Meg is van! Ez lábnyom! Nem biztos, hogy Wyverné, mert sajnos nem elég jó most a hó… de biztos, hogy elég friss.
Lekuporodott, és közelebbről is megszemlélte a nyomokat.
-Ezt követően a helyet körbe kell járni és meggyőződni arról, hogy az ide vezető nyom nem hagyja el ezt a területet, vagyis a vad itt tartózkodik, sőt jó eséllyel, már a vackában fekszik.
És valóban, nem kellett sokat kutatni, találtak is egy barlang félét a hegygerincben.
-Ekkor a vadász rááll a nyomra és nagyon óvatosan, lehetőleg nesztelenül elindul a nyomon. Nem szabad gyorsan haladni, kellő türelemmel, ügyességgel és persze vadászszerencsével lehet meglepni és elejteni a reményteli zsákmányt.
Itt azonban ahelyett, hogy Timidust beküldte volna az üregbe, hogy vadássza le a valamit, egy újabb profi trükköt mutatott meg a barátjának, egy Hangrögzítő kristály személyében.
-A másik szupi vadászati módszer, amikor a vad valamilyen viselkedését megfigyelve sikerül előcsalnod.
Arra nem tért ki, hogy ezt főleg a párzási hanggal szokták használni, hiszen annak ebben a világban nem tudta, hogy lenne-e bármi haszna, és Timidus előtt nem is akart ilyenekről beszélni, szóval ezt szépen átugrotta.
-Például a társas viselkedés is lehetőséget ad a csalisíp használatára, így récéket, ludakat lehet hívni hangjuk utánzásával. Egyes szőrmés ragadozófajokat, mint a róka vagy a sakál pedig a zsákmányállat hangjának imitálásával, nyúlsírással, egércincogással lehet behívni.
Persze Shu annál modernebb és talpraesettebb volt, hogy megpróbáljon sárkány hangot utánozni… na meg volt egy ismerőse, aki beszélt az állatokkal. Szóval pár nappal korábban megkérte Szophiet, hogy emlékezetből próbálja meg leutánozna a Wyvern hívóhangját, és azt a kristályt tartotta most a kezében, amin ez a hanganyag volt. Persze nem minden lehet tökéletes, és volt is egy kis meglepődés, amikor a sárkány hangjára, egy kis csoport farkas oldalgott elő az üregből… szóval a mai vadászat eddig tartott, ám miközben Timidus harcolt, Shu pedig aktiválta a Hazatérés Kristályt, egy másik kis ikon is felvillant, nevezetesen az, ami azt jelezte, hogy új képesség aktiválódott. Megnézni persze már csak akkor nézte meg, amikor biztonságban voltak, ám sokat nem tudott meg, mindössze annyit, hogy a képesség passzív, és a szafarizásban segít neki, valamint azt, hogy a hatékonysága a nyomkövetés jártasságtól függ.


Nyomkereső:

A passzív képesség a szafari dobásokat segíti, és nyomkövetés jártasságra épül, annak szintjének növekedésével lesz több és több lehetőség a képességben.

1. szinten: Shu szafarin megkapja az íjászok szafaris kasztbónuszát

2. szinten: Két kockával dobhat és választhat, hogy melyik tetszik.

3. szinten: Három kör után egyel fölfele vagy lefele mozdíthatja a dobott értéket. Ha kihagy egy dobást (ergo hosszabb ideig követi a nyomot) akkor már kettővel, etc. etc.

4. szinten: Két körönként dobhat három helyett.

5. szinten: Shu négy kockával dob, és ezek közül választhatja ki, hogy neki melyik tetszik.

Legiken nem műxik.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19 2015, 12:11-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 19 2015, 12:06

Ossu!

A legendás kikötést még nem látom a leírásban, de ha az belekerül, akkor elfogadom a pályázatot. Gratulálok a... az ötödik képességedhez Shocked
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 24 2015, 09:43

Mivel a pontok már nem azt jelentik mint régen, korrigálnám a visszapontozós képimet a következőképpen: Mivel Shu és Timi mindig is kiegyensúlyozottan igyekeztek pontozni, a rendszer ezt a pontozást használná a képesség alatt is. A bazárból szerzett pontokat az erőhöz adja hozzá.

Szint0102030405060708091011121314151617181920
Élet0304040506070809091011121314141516171819
Fegyverkezelés0203040506070808091011121313141516171818
Erő0303030303030303030303030303030303030303
Irányítás0303040506070708091011121213141516171718
Kitartás0203040506060708091011111213141516161718
Gyorsaság0203040505060708091010111213141515161718
Speciális képesség0203040405060708090910111213141415161718

Szint2122232425262728293031323334353637383940
Élet1920212223242425262728292930313233343435
Fegyverkezelés1920212223232425262728282930313233333435
Erő0303030303030303030303030303030303030303
Irányítás1920212222232425262727282930313232333435
Kitartás1920212122232425262627282930313132333435
Gyorsaság1920202122232425252627282930303132333435
Speciális képesség1919202122232424252627282929303132333434
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku Exp_bal12695/10100Shukaku Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 26 2015, 00:15

Elfogadom a korrigálást Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku Exp_bal0/0Shukaku Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku Empty Re: Shukaku

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.