Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

+11
Suzume
Hime
Shukaku
Szophie
Hinari
Jun
Mirika
Enheriel
Chancery
Kincaid
Anatole Saito
15 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 21:32

Artes Liberales hivatalos céhboltja

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Mme9

Az Artes Liberales tagjai által gyártott felszereléseket immáron a Keleti kereskedőnegyed impozáns vásárcsarnokában lehet megvásárolni. Tágas előtér vezet a boltokhoz: középen Anatole macskás páncélműhelye, s mint a büszke sas szárnyai, úgy terül el jobbra Jun és Shukaku kristályíró kuckója, balra pedig Raven potion és méreg szaküzlete.


A macskás kovács - [T4] páncél

A macskás cégér nem éppen az, amit az ember egy kovácstól megszokott, ráadásul már a bejáratnál érezhető a kellemes süteményillat. A kirakat kettéosztott: A középen helyet kapó ajtótól jobbra sütemények, balra páncélkovács mestermunkák vannak kihelyezve. Az bejárattal szemben hatalmas tölgyfa pult kap helyet rajta márványlappal, a fa rész pedig pajzsos faragásokkal van díszítve. A várakozó egy kellemes és esztétikus vendéglő benyomását kelti, ahol a megrendelők komótosan elfogyaszthatnak valami nyalánkságot, amíg a kért felszerelés elkészül. A pult mögött állandó beosztásban egy cukrász fiú dolgozik és amikor éppen nem a kovácsolni való rendeléseket veszi fel, akkor sütemények készítésével foglalatoskodik. Ha Anatole kivételesen nem tartózkodik a boltban, mert céhes ügyintézései elszólítják, akkor ennél a fiúnál lehet tájékozódni, mivel a páncélkovácsolással kapcsolatos ismeretekben is jártas, habár ő maga csak továbbítja a megrendeléseket főnöke felé. A legyártott páncélok mindegyikére kerül Anatole Saito kovácsúrfi védjegye, a macskás monogram, hogy azok a későbbiekben is beazonosíthatóak legyenek. Az érdeklődők a pultnál kihelyezett katalógusból kölcsönözhetnek, s az ebben lévő receptek közül kedvükre válogathatnak, miközben a cukrász műveit majszolják.


Haguro™ - [T2] Potion & Méreg

Bár a bolt enyhén sötét hangulatot áraszt, az annak közelében tartózkodók megérezhetik a majdhogynem udvariasan kellemes füstölők illatát. A bejáratot két oldalt nagy, fával szegélyezett ablakok keretezik. Az üzlethelyiségbe belépve a látogató a kiszolgáló pulttal találhatja szembe magát, mögötte két polccal, melyeken külön vannak válogatva a potionok a mérgektől - ezen legyártott tárgyak címkéje az Artes Liberales céhlógójával, a kézlenyomattal van megjelölve, mely karomban végződik. A két polc között egy ajtó terül el, mely az üzletet vezető Raven kotyvalékgyártó „laborjába” vezet. A boltban még nappal is annyi fény van, mint amennyi egy kora este szokott lenni, az ablakoknál díszelgő, karmazsinvörös függönyöknek, a helység régies és letisztult formájának, a falakon elhelyezett, különböző teremtményeket ábrázoló festményeknek köszönhetően.


Artes Gyöngyszemei - [T2] kristály

A főbejárattól balra eső részen szinte rögtön hatalmas vitrinekkel találkozhatnak az arra járók. Ha közelebbről is szemügyre veszik, láthatják, mindegyik üvegbúra különféle kristályokat rejt. Az ablak mellett egy hosszú üvegpult foglal helyet, mögötte néhány polc, illetve egy jókora parafatábla foglal helyet, amin különféle hirdetések kapnak helyet. A növények gondosan szétválogatva, díszes üvegekben pihennek. A pult alatt a legfrissebben elkészült kristályok, találhatóak.


Shu és Timidus Kristályboltocskája - [T1] kristály

Picike, inkább csak egy raktár szerű valami, de egyáltalán nem rendezetlen, virágok díszítik, amik a Shu kertészkedés jártasságát dicsérik. Az ajtó nyitásával csengettyű köszönti a vendéget. Az azonnal szembetűnő, hogy valaki vagy valakik nagyon imádják a precizitást. A vitrinben szépen sorban vannak állítva a kristályok, ABC sorrendben, mellette hatalmas palatáblán kifüggesztve a receptek, leírással, mellette egy kisebben a rendelések, majd a falon bekeretezve az elégedett vásárlók képei. Van pár fotel is, odakészítve a friss újsággal, hogy amíg Shu írja a rendelést, a kedves vásárló ne unatkozzék. A pulton a persely mellett egy felirat hirdeti, hogy továbbra is becsületkassza működik a boltban, és eladni is csak becsületeseknek fog a fiatal idomár.


Mr D. [T3] fegyver & [T2] kristály

Aki betéved talán azt hihetné, hogy teljesen eltévedt ugyanis a helységben nem található csak egy kis pultocska, még az eladó sincsen ott. Csak egy lista a készíthető receptekről.
A megrendelő felírja a megrendelni kívánt item(ek) nevét és leadja a szükséges nyersanyagokat és pénzt, és másnap egy Artes-tag /rosszabb esetben Mito/ várja a megrendelőt a plázában. Az Artes tagjain kívül senki se tudja, hogy ki készíti ezeket a tárgyakat, vagy hogy mikor és hogyan kerülnek be a boltba. Persze a tárgyak készítője megkérte a többi Artes tagot, hogy tényleg csak annak adják oda, akinek a nevére szól a csomag.
Az Artes tagoknak ingyen készülnek az itemek.


Támogatóink

Az Artes Liberales nyersanyaggyűjtő céhtagjai,
akik nélkül nem valósulhatott volna meg ez a boltegyüttes!
Így tehát külön köszönet jár Esutelnek, Sayanak, Alexnek és Meredithnek!


A hozzászólást Anatole Saito összesen 42 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 18 2015, 03:27-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Feb. 16 2014, 15:08

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály 1pe5xf

Rendelhető itemek

[T4] páncél (1/30)
receptek:

[T3] fegyver (2/30)
receptek:

[T3] kristály (1/20)
receptek:

[T2] potion & méreg (6/20)
receptek:

[T2] kristály (20/20)
receptek:

[T1] kristály (20/20)
receptek:

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály 2v0xqon


A hozzászólást Anatole Saito összesen 42 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 18 2015, 04:08-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Szomb. Ápr. 26 2014, 23:59

Gyenge voltam. Ez egy fix pont volt az életemben. Ha nem is a szintemet tekintve, hiszen tudtam, hogy az egyik legmagasabb szintű voltam így is a játékban. Béta felhasználóként azonban már elfogytak a trükkök a tarsolyomból. Nem jutottam ilyen magas szintre, és bár volt még egy-két olyan momentum, amivel kapcsolatban lépni tudtam, de jelen helyzetem egyik sem segített.
Vonzottak az óvodások, hogy visszatérjek közéjük: amolyan kiképzőtiszt legyek, aki segít nekik magasabb szintre jutni. Ellátom őket tanácsokkal, tapasztalatomat megosztom velük, adok ruhát, ha nincs pénzük, segítek, hogy melyik jártasságukat és hogyan fejlesszék. Nyilván nem vennének már vissza teljesen. Hiszen azóta én lettem Kincaid a frontharcos. Kényelmetlen volt ez a szerep számomra. De mégis el kellett fogadnom. És kötöttem itt új ismertségeket… Itt az ideje, hogy felhasználjam őket – sóhajtottam magamban, majd csak kivergődtem magam az ágyból.
 
Ahhoz képest, hogy halott karakter voltam, legalábbis annak kéne lennem, hétágra sütő nap fogadott Aincradban. A burkom viszont eltűnt. Nyilván abban a pillanatban használódott el, amikor a boss végső csapása a pixeleimbe kellett volna, hogy marjon. Ez nem történt meg. És hamarosan a főtér közelében találtam magam újra. Egyben. Max életponttal. Bármilyen mínusz levonása nélkül. Csak a burok tűnt el. Meg az önérzetem tört meg.
Régóta kis rianások voltak rajta. Vékony jégen járt, aki belém kötött. Gyengének éreztem magam. Ódivatúnak. Elmaradottnak. Életképtelennek! Ez az utolsó zavart a legjobban. Nem lehettem életképtelen! Én, aki eddig magányosan is boldogultam, óvodásokat babusgattam, én nem!
 
Szervusz! Anatole? – csöngettem be egy korábbi felajánlás emlékétől hajtva egy bizonyos személy kovácsműhelyébe.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 00:35

Maszatos képű, úgy 16 év körüli kölyök lép ki a pult mögötti ajtón az ajtócsengő csilingelésének hallatán. Leplezetten végigméri az érkezőt, miközben kötényében megtörli a cukormázas kezét.
- Sasakawa Mito vagyok, Anatole segédje. Miben segíthetek? Ha az úrfit keresi, akkor csalódást kell okoznom, mert igen ritkán tartózkodik a műhelyben mostanság. Ha rendelést szeretne leadni páncélra, vagy akár fegyverre és kristályra is, azt nálam teheti meg, s igyekszünk minél előbb megfelelni az igényeinek. Amennyiben személyesen szeretne találkozni a kovácsmesterrel, akkor üzenhetek neki. - A fiú udvariasan sorolja el a betanult szöveget, jól láthatóan és hallhatóan van benne gyakorlata. Kezet azért nem nyújt, az mégiscsak nyugati szokás, a meghajlás pedig nem éppen az ő stílusa. Végig a pult mögött marad, mintha csak egy bástyán állna. Amíg a válaszra várakozik, megigazítja a munkában összezilált haját.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 27 2014, 10:46

Meglepve veszem tudomásul, hogy nem Anattal találom szemben magam a boltba lépve. Az első csodálkozásomból a fiú ébreszt fel. Ha én nem is találok hirtelen szavakat, hogy mivel-hogyan magyarázzam jelenlétem, a segéd – mint ahogy később ki is derül, hogy az – helyettem is beszél, és elmond mindent, amit tudnom kell. Elhúzom a szám, nem örülök ennek a fordulatnak. – Gondolhattam volna erre korábban is – vallottam be magamnak is. – Mito, én Kincaid vagyok, frontharcos, mint Anat. Figyelj csak… – mondtam elgondolkodva. – Igen, küldj neki egy üzenetet akkor, kérlek. Hogy most itt lennék. Még ha kicsit hívatlanul is állítottam be… És nem is tudom. Biztos nincs itt? – lestem bizonytalanul a bolt rejtett zugai, ajtók, lefüggönyözött részek irányába.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 11:33

- Örvendek, Kincaid. - mosolyodik el a bemutatkozásod után - Nem, biztos nincs itt. És a konyhában most nem vezetnélek körbe, mert iszonyú rendetlenség van, hehe. - reagál a hátra felé sandításodra kínosan nevetgélve a fiú, majd most először kilépve a pult mögül, hellyel kínál - Mindjárt jelzek neki, addig is foglalj helyet és egyél bátran! - majd már eléd is perdül az asztalkára egy süteményes tálca válogatott finomságokkal és némi frissítővel.

Nem kell sokáig várnod, szerencsédre Anatole a városban van, így hamar megérkezik még gyalogszerrel is. A vásárcsarnokba érve jókedvű és hetyke mozgással közlekedik, de a bolthoz érve meglepettségében kirántja kezét a zsebeiből. Maga sem érti min lepődik meg, várható volt, hogy a semmiből előtűnő frontharcos egyszer igényét érzi majd annak, hogy a kezdő ruháit lecserélje valami komolyabbra.
- Szervusz! - nyújt neked kezet egy meleg mosoly kíséretében, s már le is huppan veled szemben az asztalhoz (már ha leültél, ha nem, ő akkor is leül), miközben Mito biccentve egyet elvonul a pult mögötti ajtón át. - Miben lehetek segítségedre?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 27 2014, 13:42

Ha már hellyel kínáltak, illik elfogadni, így hát leültem a hátsómra, bár ha egyszer nincs itt valaki, akkor nincs itt, és kész. Nem értettem, miért ragozzuk. – Köszönöm – mondtam. A fene fog akadékoskodni. Vettem a tálcáról. Éppenséggel kezdett már jelezni a gyomrom, és mivel sütő tudományom még nem volt, így örömmel haraptam jónéhány falatot a sütik közül. Legalább már csak egy bőségesebb vacsira lesz szükségem este. Az is sokkal több, mint a semmi.
 
Már éppen hálálkodnék, és lassan távozóra fognám, amikor Anat betoppan. Ó, hát nekem senki nem mondta, hogy esélyes az érkezése! Meglepetten pislogok, szívembe visszaköltözik az izgatott dobogás is.
Szia Anat! – köszöntem, majd nagyot nyelek. – Gratulálok a tizenötödik boss-hoz. Ahogy láthattad, nem bírtam végig élettel. Ez… gyengeség. Lassan olyan leszek mellettetek, mint körülöttem az óvodásaim voltak: ha nem vigyázok rájuk, ha nem őrködök felettük, akkor nem jutnak egyről a kettőre. Szeretnék erősebb lenni. És neked volt régebben egy felajánlásod felém. Anatole, milyen cuccokat tudnál kínálni? – néztem rá vekengve az elhangzottak felett.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 14:08

Az "óvodásaim" mondatrész elgondolkodtat... hmm, óvóbácsi lenne a valóságban? Esetleg edző? Fene se tudja, de ha már elkezdett beszélni, s látszólag ez nem ment neki olyan könnyen, akkor már igazán nem akarom félbeszakítani. Alkalmasint majd visszatérünk rá.
- Áhám, szóval ezért jöttél. Örömmel hallom, hogy meggondoltad magad - S már talpra is pattanok, hogy kinyitogassam neki a vitrineket, benne a meglévő felszerelésekkel. A 15. boss hallatán csak feszengek, így arra most nem pazarolnék több szót. Úgyis csak felesleges mentegetőzésbe torkollna, amivel csak rosszabbítanám a helyzetemet.
- Most csak ezek vannak készleten, de ha megnézed a pultnál a receptlistámat, akkor válogathatsz onnan is. A vitrines holmikat nézegesd meg alaposan, és majd mondd el őszintén, hogy mi tetszett meg. Árban ne gondolkozz! - legyintek egyet, majd hagyom, hogy válogasson.

Vitrinek tartalma:
  • Bronz vért [T1] (+9 páncél)
  • Minotaurusz sisak [T1] (+3 erő, +8 páncél)
  • Sólyomgondozók Sisakja [T2] (+4 irányítás +10 páncél)
  • Alkony Maszk [T2] (+2 kitartás, +5 fegyverkezelés, +10 páncél)
  • Nyúlcipő [T2] (+10 gyorsaság, +2 kitartás)
  • Vörös Bőrköpeny [T2] (+1 fegyverkezelés +1 irányítás +20 páncél)
  • Fémgyűrű [T2] (+5 erő, +2 kitartás)
  • Bunmei Embléma [T2] (+7 erő, ha erőd kevesebb, mint az ellenfeled ereje, akkor +3 erő)
  • Nagy *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* [T2] (+3 erő +1 kitartás +10 páncél)
  • Díszes Katana [T2] (+9 erő +3 fegyverkezelés)
  • Kecses *Fegyver* [T2] (+4 erő +5 fegyverkezelés)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 27 2014, 15:08

Hát, hogyan is mondjam? Anatole meglepően készséges volt. Nem kérdezett közbe, csak figyelt rám, és ahogy végeztem… – Oh… Köszönöm! – néztem körbe sután a páncélboltban. A vitrinek csalogatóak voltak persze, de kevés arany ficánkolt a zsebemben, mert az elsődleges jártasságokra költöttem őket, és így nem akartam túlhergelni magam. Meg egyébként is: addig annyira nem vonzottak. Pontosabban csak nem éreztem szükségüket.
Volt egy hülye kattanás a fejemben, és első körben a női páncélokat lestem meg, hiszen eddig mindig akkor költöttem ilyesmire, ahogy csak pénzem volt, ha női karaktert indítottam. Aztán néhány öles lépéssel át is masíroztam a férficuccokhoz.
Válogatni tudnék, de nem vagyok biztos benne… – mondtam, miközben a cuccok között turkáltam. Nem esett nehezemre válogatni. Egy gyűrűm volt még csak, de két helyem, és bár gondolkoztam a Bunmei Emblémájával, végül egy Fémgyűrű már fel is került a listára. A páncél is egyértelmű volt: Bronz vért. A köpenyeknél is hamar leakasztottam egy látványosabb darabot.
… hogy bármilyen módon is… – Inkább visszacseréltem a Fémgyűrűt Bunmail Emblémájára Razz Leakasztottam egy jobb statokat adó lovag fegyvert. Lábbelit is találtam.
… vissza tudnám mindezt fizetni neked – fejeztem be végül, egy Alkony Maszk mellett döntve a fejfedők színes kínálatából.
 
 
Végül így nézett ki a listám:


  • Bunmei Embléma [T2] (+7 erő, ha erőd kevesebb, mint az ellenfeled ereje, akkor +3 erő)
  • Bronz vért [T1] (+9 páncél)
  • Vörös Bőrköpeny [T2] (+1 fegyverkezelés +1 irányítás +20 páncél)
  • Nagy *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* [T2] (+3 erő +1 kitartás +10 páncél)
  • Nyúlcipő [T2] (+10 gyorsaság, +2 kitartás)
  • Alkony Maszk [T2] (+2 kitartás, +5 fegyverkezelés, +10 páncél)

Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 15:23

- A vértet, a köpenyt és a fegyvert tartsd meg nyugodtan, ajándék. Vevő nem nagyon akadna rájuk, kicsit szégyenlem is, hogy ilyen szegényes a kínálat. Neked pedig jól jönnek most, ha pedig már nem veszed hasznukat, tégy velük bármit belátásod szerint. Lehetőleg azért ne semmisítsd meg őket, azért az kellemetlenül érintené a munkásságomat.
Ami pedig a gyűrűt, a cipőt és a maszkot illeti...
- kis szünetet tartok, s kissé elmerengve oldalra nézek, felhagyva az eddigi szemkontaktussal - A cipő és a maszk sokáig szolgáltak, sok mindent láttak, kiváló darabok, mondhatom, hogy az életemet köszönhetem nekik. A gyűrű pedig egy legenda darabja... Ezeknek a holmiknak komoly történeteik vannak, kérlek őrizd meg ezeket nekem, s ha kiszolgáltak és már nem veszed hasznukat, hozd vissza kérlek nekem őket. Így jó lesz? - intézek felé egy bátortalan mosolyt, miközben elmémet megrohamozzák a nosztalgikus emlékek. Gondolom elő fog állni kérdésekkel is, nyilván tudni akarja, hogy mit miért teszek. Így hát megelőzöm a kérdését.
- Úgy hiszem, most azon gondolkodsz, miért adok neked ilyesmiket... A válaszom roppant egyszerű: Mert mindenkinek így kellene tennie! Jólétben élek, kenyeret és ruhát tudok adni a céhemnek, s még annál is többet, akkor miért ne oszthatnám ezt meg céhen kívüliekkel is? Egyébként meg... egy hozzád hasonló szerény hősnek mindig van helye akár köztünk is. - Kezem ekkor magától mozdul és vállán pihen meg, kicsit még meg is szorítom, hogy érezze a mondandóm súlyát. Alex is dicsérte a fiút, s amit eddig láttam tőle, az nekem is szimpatikus volt. Van benne valami titokzatos, ami megfoghatott mindkettőnket.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 27 2014, 19:29

Ez… most nem volt szép. Gyönyörű pátosszal meghajtott beszéd volt ez, ahol előbb beszéltek már a tettek is, mint a szavak, pedig mind a kettő igazán célba ért. Én pedig ott álltam, ha így vesszük, akkor a kettő kereszttüzében, körülöttem listára szedett felszerelésekkel, előttem pedig Anattal, aki… nos.
Nagyon köszönöm – mondtam. Mégis mit teszel még hozzá ilyesmihez? Ha nem akarsz helyből rábólintani valamire. Vagy felháborodni rajta. Esetleg hálálkodni. Vagy mind a három variációt egyszerre.
Igazság szerint… – Igazság szerint fogalmam sincs, hogy mitévő is legyek most. A lehetőség… Vonzott. Néhány perccel ezelőtt már azt hittem, hogy döntöttem, de ez most megingott. És saját rágódásom azt támasztotta alá, hogy döntésem nincs sziklaszilárd alapokra helyezve.
Nézd, erre most nem fogok tudni mit mondani. A cuccokért hálás vagyok. És nem akarok tartozni senkihez… Mármint senkinek. Idővel lerovom a tartozásom – biccentettem. És most felállok, elviszem a cuccait, és otthagyom? Ne vicceljünk már! Viszont akkor… Mégis hogyan tovább?
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 19:46

- Nincs tartozás! De ha mindenképpen hálálkodni akarsz, mert attól nyugszol meg, akkor erősödj és gyere velünk továbbra is harcolni a kijutás érdekében. Ez az egyetlen igaz viszonzás van, minden más csak külsőség. Nem tudom hol bujkáltál eddig, de valami téged is a frontra vonzott, s nem hiszem, hogy csak a jutalom lett volna az, különben nem öltöznél ilyen szerényen. Hiszem, hogy jó ember lehetsz, de még sokak előtt kell bizonyítanod... - köztük előttem is, de azért Alex kérésének eleget tettem, s elültettem a bogarat a fülében az Artest illetőleg. Ez nem egy konkrét céhbe invitálás volt, de nem árt, ha számításba vesz bennünket. Jó alapanyag, s én naggyá tehetem. Mi naggyá tehetjük. Aztán persze lehet valami teljesen másra vágyik, én pedig nem erőltetek senkire semmit. Különben is, az a kis titokzatosság, ami körüllengi, kétélű dolog, lehet veszélyes is. Mindenesetre a kiválasztott felszereléseket átutalom neki, ám búcsúzás helyett visszainvitálom az asztalhoz. - No de hogy is van ez a történet az óvodásokkal? Tanító vagy, esetleg edző? Foglalj helyet, kérlek!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 27 2014, 20:55

Anat beszéde nagyon… Megnyerő volt. Igen, talán ez a legjobb kifejezés rá. Bátortalan mosoly jelent meg a szám szegletében. Kezdte elnyerni a fiú a bizalmamat. Nem mintha eddig nem birtokolta volna, inkább arról van szó, hogy most beszélgetésünk minden momentumával egy kicsit részletesebb a kirakósom róla, amiből remélem, hogy majd évek alatt csak összeáll egy nagy egész.
Hát, köszönöm – mondtam, és nem is tudom, azt hiszem, így tehettem a legjobban, hogy meg is hajolok, majd a jobbomat is nyújtottam. – Nem tudom, melyiket respektálod, de gondoltam, egyikkel sem sértelek meg – szélesedett a mosoly az arcomon. Hogy aztán átadja helyét a döbbenetnek, ahogy tanítóként emlegetett. Majd összeraktam a képet, és miközben mellé telepedtem újra, hangosan felnevettem.
Nem, ne haragudj, nem téged nevettelek ki. Óvodásoknak a kis szintű játékosokat hívjuk. Mármint egy kis csapatnak voltam régen a tagja. Várj… Elmesélem inkább az elejétől, rendben? – helyezkedtem a székben.
A történet igen egyszerű. Bétatesztelő voltam, így némi előnnyel indultam másokhoz képest. A történetet hagyjuk, hogyan, de végül egy nagyon alacsony szintű, bátortalan kis felfedezőcsapathoz csapódtam. Akik élnek közülük, azok már sokat fejlődtek magukhoz képest, így maradhattak eddig a játékban. Gyakran volt téma közöttük a szívódás. Két dolgot csináltak nagy boldogan egy-egy csata után: egymást szidták és saját magukat dicsérték az egekbe. Persze mindannyian tudták, hogy nagyon gyenguszok voltak ők még egy középmezőnyhöz képest is. Nem is tudom, mikor történt, hogy leóvodásozta egyik a másikat. Vacakul is hangzott, nagyon gagyi volt a szituáció is… Mégis valahogy annyira jól leírta a csapatot. Mint tucatnyi ovis összezárva. És valahogy ez elterjedt. Azóta sok más csapathoz is volt szerencsém, de ha valakik kis töketlen alsó szintűek, akkor maximális tisztelet mellett hívom őket vagy hívjuk egymást óvodásoknak. Elég sok időt töltöttem ilyen társaságokban. Mint azt talán Te is tudod – utaltam itt arra, hogy nem is olyan régen bukkantam fel a frontharcosok között.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 03 2014, 02:38

- Nem, dehogy sértesz. Értem mindkét gesztust, nem idegenek számomra a nyugati hagyományok sem, de nem érzem feltétlenül szükségüket csak azért, mert nem vagyok teljesen japán. - Mindenesetre elfogadom a kézfogást, kellő erővel meg is szorítom a felém nyújtott kezét. A kitörő nevetését azonban értetlenül fogadom, úgy tűnik szórakoztatja a kérdésem. Mi butát kérdezhettem? O.o Hamar választ kapok, méghozzá egy akkora történet keretén belül, amire nem is számítottam. Ennyit összesen nem hallottam még beszélni a fiút, nem hogy egy szuszra. Csak remélni tudom, hogy kezd oldódni a társaságomban, s ez váltotta ki belőle a közvetlenséget.
- Áhám, mindent értek! - Egy mondata.. hmm, nem is... kettő, megüti a fülem, s rögtön vissza is kérdezek. - Azonban hogy érted azt, hogy "mint azt talán te is tudod"? Nem tudom mire szerettél volna ezzel pontosan utalni. Egyébként bétát emlegettél, hogy ott voltak csapataid. Az éles játékban ezek szerint végig magányos farkasként játszottál? - Közben észreveszem a szemem sarkából, hogy időközben érkezett két üzenet is, mely jelzi a tárgyraktárba érkező holmikat. Egyelőre azonban fontosabbnak vélem a választ figyelmesen meghallgatni.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Május 04 2014, 13:16

- Nem-nem, félreértettél – javítom ki. – A bétában nem voltam aktív játékos. A célunk nem az volt, hogy minél magasabb szintre jussunk. Én a rendszer határait feszegettem, az jobb szórakozás, ha engem kérdezel – mondom mosolyogva. Böki a csőrömet egy kérdés:
Miért, Te ezek szerint nem voltál bétás…? – Talán nem volt a legszerencsésebb a kérdés megfogalmazása, mert kicsit ledegradáltam vele Anatot. Mindegy, érdekelt, hogyan reagál majd. Megsérteni természetesen nem volt szándékom. Ne viccelj, egy olyan embert, aki ennyi cuccal látott el?
A bétában és az éles játékban is voltak csoportok, amikhez hozzácsapódtam, de egyiket se mondanám a sajátomnak. Én csak… Egy befogadott idegen voltam. Vagy hogy mondjam? Nem családtag, legfeljebb csapattag. Sohasem volt igazán mély az ismertségünk – mondtam. Az a pár jutott eszembe, akiket el-elszoktam kísérni titokban különleges légyottjaikra. Senki más nem tudott róluk olyasmiket, mint én. – Legalábbis nem hétköznapi értelemben – tettem még hozzá az orrom alatt morogva.
Az pedig, hogy mint azt talán Te is tudod, azt úgy értettem… Hogy hozzátok is csak nemrég csapódtam, nemde? Smile 
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Május 04 2014, 16:23

- Rendszer határainak feszegetése... hmm, érdekesen hangzik. Megkérdezhetem mit értesz pontosan ez alatt? Tudatlanságomból talán magad is rájöhettél mostanra, hogy nem voltam bétás. Úgy csöppentem bele ebbe az egész világba, hogy azelőtt még nagyon más ilyen játékkal sem játszottam. A jelenlegi tudásom az elmúlt másfél év tapasztalatait tükrözi, semmi másét. - Őszintén szólva én mindig is semlegesen viszonyultam a bétásokhoz. Tisztába vagyok vele, hogy vannak, akik megvetik őket, beatereknek nevezik őket, megint mások pedig istenítik őket. Nekem sosem volt okom arra, hogy csalónak tartsam őket, de nem is nézek fel rájuk. Legjobb tudomásom szerint már átléptük azt a szintet, ameddig a bétások eljutottak, ráadásul az éles játékba kerültek be változtatások is, ahogy én tudom, így aztán mára nem sokra mennek a kezdeti előnyükkel. Ugyanolyanok, akárcsak mi. - Miből gondoltad, hogy bétás vagyok? Amúgy... és ne sértődj meg a kérdésen, de... nem lehet, hogy rajtad is múlt, hogy nem váltál családtaggá a választott csapatokban? Az én céhem úgy működik, mint egy összetartó közösség, akik gondját viselik egymásnak, de az, hogy ez így alakult, nem csak rajtam múlt... nekik is akarniuk kellett.
Amikor a beszélgetésünk menete megengedi, akkor egy pillanat türelmét kérek tőle, hogy csekkolhassam az üzeneteteket. - Szerencsés napot fogtál ki a látogatásra! Most érkezett be a raktárba egy fémpáncél és egy bika rúna. Érdekelnek esetleg ezek is? - Feléje fordítom a panelt, hogy megnézhesse a tárgyak statjait.

fémpáncél (+20 páncél)
bika rúna (+7 erő +2 élet -1 gyorsaság)


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 04 2014, 19:06-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Május 04 2014, 17:43

Nem kell sokra gondolni. Vannak tipikus rések minden játékrendszerben, ami mentén feltörhető, vagy ami könnyen okoz fagyhalált. Ezeket keresgettem. Igazából ha nagyzolni akarnék, azt mondanám, hogy most az én munkám eredménye is, hogy nem lehet egy generált hiba mentén kijutni a játékból – mondtam, és ez nagyjából fedte is az igazságot. Másrészről el nem mondtam volna, hogy miközben ezt csináltam, egyébként csajruhában flangáltam egy lány karakter bőrében a különböző szintek között, és próbáltam némi nyálcsorgatást és extra cuccot vagy pénzt kinyerni a többi játékosból, hogy ne legyen gond nekem se új területeket meghódítani.
Nézd, teljesen igazad van, másrészről biztos vagyok benne, hogy ha akartam volna, akkor… Érts úgy, hogy nem is nagyon volt igényem… Szóval nekem se volt célom, hogy… – Ugyan így, és még tovább is folytathattam volna a szerencsétlenkedést a szavakkal. Nem akartam megbántani, de egyszerűen arról volt szó, hogy persze, én se akartam tag lenni. És akkor már nem is olyan nagy csoda, hogy nem is lettem. Még ha fel is kértek, akkor sem.
A pittyegő üzenet vágta félbe hablatyolásom. Az a néhány perc elég volt nekem is arra, hogy összeszedjem a gondolataimat.
Mióta közöttetek vagyok, több céh is felkeresett. Alex is ajánlotta az Artest, és Hinarival is küzdöttem, aki felhívta figyelmem a Justice-ra. Ez régen sem volt másként. De nem vagyok az a könnyen megkapható fajta. És ezt most értsd jól – javítottam ki kicsit a mondandóm.
A fémpáncélt megköszönöm, de a bika rúnához már nincs bőr a képemen, folytathattam volna.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Május 04 2014, 19:05

- Akkor tulajdonképpen most haragudnom kellene rád, mert betömted anno betömted a kiskapukat a kijutáshoz. - Elnevetem magam. Nyilván nem gondoltam komolyan, amit mondtam, és ezt ő is érezhette a hangszínemből. Egyszerű tréfa, még ha valóban lehetne okom a haragra. Persze az meg sem fordul a fejemben, hogy ha tudta volna, mi lesz itt a béta után, akkor nem tette volna a dolgát olyan lelkesen. Hmm, vagy mégis?
- Megbántad? - Kérdezek vissza, miközben átutalom neki a bronzvért helyett a fémpáncélt. Ezt aztán értheti a bétás pályafutására és a társas kapcsolataira is egyaránt. Szándékosan hagyom ilyen kétértelműen, magyarázat nélkül a kérdést, kíváncsi vagyok hogy értelmezi és miként válaszol.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Vas. Május 04 2014, 20:06

Felnevettem a kérdés hallatán. Felhőtlen örömöm oka talán a hirtelen jött tengernyi felszerelés is volt, talán ezért sem vettem túl komolyan a kérdést. Előre dőltem, a fiú szemébe néztem, és komoly hangon a következőt kérdeztem tőle:
Te talán bánod, hogy itt ragadtunk?
Majd csak nem bírtam fenntartani a látszatot, és vigyorogva, elégedetten dőltem hátra. – Kayaba nem az a fajta, aki csak úgy otthagyja a rést a pajzson. Hidd el, velem nem jutottunk volna ki. Legalább nem a cheates értelemben – tettem hozzá kicsit kevesebb svunggal. Merthogy top játékosként nyilván arra viszont volt esélyem, hogy esetleg velem vigyük ki a játékot. Nem lenne rossz. – Másfél éve vagyunk idezárva. Lassan kettő. Anat, a harmincas szintet kapirgáljuk. Szerinted hogy fogjuk bírni? – néztem rá kicsit elkámpicsorodva. Nem reményvesztett voltam, vagy szomorú, egyszerűen csak… Most komolyan, nagyon messze még a vége!
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Május 04 2014, 21:36

Vele együtt mosolygok, s bár komoly dolgokról beszélgetünk nevetgélve, még mindig jobb így, mintha sírnánk vagy szomorkodnánk. Örülök, hogy partner a könnyedebb hangvételben, annak ellenére, hogy elég karót nyelt fickónak ismertem meg eleinte. - Hidd el, Kin, minden nap felteszem magamnak ezt a kérdést. - Konkrét választ azonban most sem tudok adni sem magamnak, sem neki. - Még nem tudom, de bírnunk kell. S én úgy vélem, ezt nem lehet másként, csak egymást támogatva és jó kedéllyel. Ha nekikeseredünk, az csak belülről fog rágni bennünket. Ha egyedül megyünk szembe a világgal, akkor könnyebben elbukunk. Nevezhetjük ezeket az én aincradi életfilozófiámnak.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 14:22

Aha – mondtam nem túl meggyőzően, miközben szemem sarkából épp az ablakra lestem, a kinti világot bámultam. Rajtam erőt vett némi nyomottság, és ilyenkor úgy éreztem, hogy ez valami aura, amit bárki megérezhet a közelben. De láthatóan, ahogy mindig, úgy most sem volt ez igaz: jó kedéllyel, sietve haladtak a karakterek az utcán.
Úgy gondolom, hamarosan én is meg fogom találni a helyemet. Talán nem a véglegeset, de azt, amire jelen pillanatban a legjobban szükségem van – mondtam, és tekintetem visszatért Anatra. – Megígértem egy kislánynak, hogy egy kalandra még elviszem. Pontosabban ő visz majd el engem… Very Happy– nevetek fel. Shura gondolok, és arra, hogyan győzetett meg engem saját magammal arról, hogy találkozzak még vele. A végére már én érveltem miatta. Hehe.
Kényelmes itt – mosolygok Anatra.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 14:35

- Sok sikert kívánok hozzá! - nyújtok kezet a fiúnak mosolyogva - Most viszont ne haragudj, de távozóra kell fognom. Maradj még nyugodtan, nézelődj, a segédem rendelkezésedre áll. Nem szívesen hagyom félbe a beszélgetésünket, de elígérkeztem mára egy találkozóra még. Legközelebb dobj egy üzenetet, ha találkoznál, és akkor biztosan nem váratlak meg Wink
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Kincaid Pént. Május 09 2014, 09:15

Persze-persze! – fogadom a jobbot, és megszorítom. Nem éreztem jogosnak, ha a sok ajándék ellenére én kezdeményezem a beszélgetésünk lezárását. Viszont felszerelkezve, motivációkkal feltöltve én is tűkön ültem. – Nagyon örültem, Anat. A hálám sem fog sokáig váratni magára – mondtam búcsúzóul.

//Nagyon köszönök a karakter nevében is még egyszer mindent!//
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal3167/3300Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (3167/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 10 2014, 17:35

Rengeteg új páncéllal és kristállyal bővült a kínálat,
érdemes szétnézni boltjainkban!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Júl. 05 2014, 13:03

Új akciót hirdetünk!

Mondd meg az árát, mennyit ér neked!


Az alábbi felszerelések egy reális árajánlat esetén (tehát nem 10 arany Very Happy), de lényegesen áron alul vihetők el. Az akció 1 hétig tart és a tárgyak akkor is elvihetők azonnal, ha fizetni majd később tudsz értük.


1x Csigamintás gyűrű [T1] (+6 fegyverkezelés)
2x Kapcsolat gyűrű [T1] (+6 irányítás)
1x Sólyomgondozók Sisakja [T2] (+4 irányítás +10 páncél)
1x Rubin köpeny [T2] (+4 erő +3 speciális képesség)
1x Nyúlcipő [T2] (+10 gyorsaság +2 kitartás)
1x Bika rúna [T2] (+7 erő +2 élet -1 gyorsaság)
1x Fémgyűrű [T2] (+5 erő +2 kitartás)
1x Bunmei Embléma [T2] (+7 erő, ha erőd kevesebb, mint az ellenfeled ereje, akkor +3 erő)

1x Görbe bot [T1] (+4 irányítás)
1x Futóíj [T1] (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság)
1x Kecses *Fegyver* [T2] (+4 erő +5 fegyverkezelés)
1x Fém *Pallos/Fejsze/Pöröly* [T2] (+9 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 11 2014, 17:43-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_bal10/5000Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.