Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

+3
Snowcat
Itachi Saton
Danee
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 11:05

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Snowcat Csüt. Nov. 21 2013, 19:00

/Mivel éppen csatázunk, és nincs ötletem hosszú reaghoz ezért, nem baj, ha röviden fogalmazom ezt meg?/

Amíg Regina és az ő ellenfele egy élet-halál harcra bocsátkoztak, majd Transformerek módjára mindketten egy szőrgolyóvá változtak át a verekedés alatt, addig én otthagytam a még jégszobrozó farkaskomát, hogy egy másikat támadjak. Olyat, amelyik éppen Katherina-neesama felé indul. Így hátulról meg is tudom lepni a szőrös pajtikát. Regina ezalatt tervezte, hogy használja a speciális képességét, de végül úgy döntött, hogy egyelőre még nem akarja elpazarolni, így ismét ráveti magát ellenfelére foggal és körömmel. Ahogy üti-vágja.

/2x6 sebzést mérek Katherinát támadó farkasok egyikére/
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal593/600[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 21 2013, 19:00

The member 'Snowcat' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Skaara Csüt. Nov. 21 2013, 22:03

Szerencsémre egész jól megcsapkodtam a farkast, és nem vétettem el a támadást. De lehet, hogy ezt Katherina is észrevette, mivel egy flaskát hajított felém. Rögtön elkaptam. Köszönöm Katherina kedves - mondtam neki mosolyogva, aztán kihúztam a dugót az üvegcséből. Körbenéztem, majd az iszákos íjász felé intve a flaskával, legurítottam egy húzásra. Meg kell hagyni, nem volt rossz, bár nem alkoholos itóka. De talán használ valamit a harc folyamán. Az eszmefuttatásom Katherinát illetőleg, azt mondja nem sokat tévedtem. De valószínűleg csak annyiban, hogy nem harcol a fronton, hanem más céloknak szentelte az aincradi hónapjait. A felszerelése, és a harcbeli teljesítménye alapján viszont megvan a szintje a vezérharcokhoz, ebben szinte biztos vagyok.

Aztán, ha hatott az itóka, és elodázta a pihenőköröm, akkor megpróbáltam beazonosítani a falkavezér farkast. Ha sikerült, akkor rátámadtam, ha nem, akkor egy közeli prémes rémség volt a célpontom. És, teljes erőmből lesújtottam a jószágra, talán jobb belátásra térnek. Ha pedig a falkavezért sikerül likvidálni, akkor jó esély van rá, hogy a többi kutyuli eloldalazik a helyszínről. Persze ez utóbbi csak feltételezés...

//Ha pihikör van fiolával is, akkor a dobás figyelmen kívül hagyható//
Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal229/250[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (229/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 21 2013, 22:03

The member 'Skaara' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Danee Szomb. Nov. 23 2013, 18:52

MESÉLŐI POSZT:



- Váljék egészségedre Skaara-san! – válaszolja egy biztató mosollyal, aztán fordul is vissza a farkasok felé. Többen is morogva vicsorogva közelítenek a Katherina-Kurokoto pároshoz, azonban az ismétlő számszeríjból  újabb három lövedék röppen ki, három újabb farkas-komát találva el. Az egyiknek épp az egyik szemét átütve fúródik a koponyájába a rövid nyílvessző, egy másikat még a hátán talál telibe, talán épp gerincen, mert vonyítva rogyik meg, s a hátsólábai összecsúsznak. A harmadik a szügyébe kapja, nyüszítve zuhan el.
- Nem szabadott? – kérdez vissza kacagva Katherina, a kétségbeeső Kurokoto szavai hallatán – Nem ismerek semmi olyat, ami egy nő és férfi között nem szabad!
- De... nyugodj meg Kurokoto-kun, csak ugratlak... –
mosolyog, majd cserfes hangon folytatja csak:
- Sosem használnám ki egy nyilvánvalóan részeg férfi helyzetét... akiről visít, hogy ezer éve nem aludt már senkivel sem! – s még nyújtja is az íjász felé a nyelve hegyét

Kurokoto pedig felkészülve a következő rohamra, nyilait a földbe szúrva, előkészülve újabb ordasokat kínál meg a halál ígéretével, a hat lövésből 3, azaz három vessző akad meg a prémes hátúakban, azonban hiába az elszenvedett sebesülésük, csak egy pillanatig torpannak meg, hogy Katherinára és Kurokotora vethessék magukat, habzó szájukban megvillanó fogaikat mélyen a lány jobb vállába és bal karjába mélyesztve. Kurokoto se ússza meg, Futóíja alá érve, a lábszárra harap rá, 5 ponttal csökkentve vértje védelmén.

Regina átharapja a farkas nyakát, amelyiknek nekiesett, a vörös zónába csökkentve annak életcsíkját, majd körmeivel végighasítva az ordas félelmet tükröző pofáját, kivégzi ellenfelét.
Snowcat eközben, hogy a nő segítségére siethessen, elindul, hogy a farkasok mögé kerülhessem azonban Katherina és Kurokoto szinte minden támadójukkal végeznek, az őket maró sebeiktől szenvedő farkasok azonban nem számítanak az orvtámadásra, két jól irányzott ütéssel pixellé változtatva a lány alkarjára harapó dögöt. Azonban amire Snowcat talán nem számított, a nyakába ugrik egy megtermett ordas, karmaival végigszántva a fiú hátát, 5 pontnyit roncsolva ezzel a páncélzaton

Skaara némi ide-oda tekintgetés után kiszúrja a keresett célpontját, a szendvicsen marakodók mögött jó pár méterrel a fák között, a domb gerincén vizslatja falkája munkáját. Fajtársaival ellentétben láthatóan teljesen higgadt, nem morog, nem vicsorog, ne habzik a szája sem, egészen míg Skaara meg nem indul egyenesen felé. Szemei a lovagon állapodnak meg, fogairól a bőr felhúzódik, majd futásnak ered, a kevéske magasságkülönbséget, melyet a domb biztosított neki, egy ugrással csökkenti a maga javára, s szinte fejmagasságban zuhan rá Skaarára. A kard belehasít a gyomrába közel harmadára csökkentve az életcsíkját, és mindketten elzuhannak a csattanás miatt.
De a farkasokat sem kell félteni: az immáron földre döntött Skaarára rögtön két ordas támad, az egyik lábon, a másik karon harapva a lovagot, szétroppantva a páncélját, és további négy ponttal csökkentve az életcsíkon is.



Sorrend farkasok és Katherina nélkül:
Kurokoto (Sebzés: 7, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kurokoto
Kurokoto
Regina (Sebzés: 6, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Snowcat (Sebzés: 3, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Regina
Snowcat
Skaara (Sebzés: 8, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)
Skaara


// Extra info: Snowcat és Regina támadásaira kérnék külön dobásokat mostantól!
Skaara a következő módosítókat kapja a harc végéig: +6 Fegyverkezelés, +2 Kitartás, +3 Gyorsaság
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Danee Pént. Dec. 06 2013, 21:36

Kurokoto dec.20 után lesz várható, addig be lesz mesélve npc-ként, úgyhogy jöhetnek a posztok: Snowcat, Skaara!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Snowcat Vas. Dec. 08 2013, 20:41

Auccs! Egy újabb dög a hátamnak esett, ahogy elintéztem az egyiket, aki megtámadta Katherina asszonyt! Megfordultam, és képen ütöttem a dögöt, közben Regina azonnal a segítségemre sietett, hogy ezúttal ő lepje meg hátulról a dögöt. Ha első csapásra csak le tudjuk csapni a fögöt, akkor egy újabb jövőre esünk neki, aki talán megint hátulról meg akarna minket lepni. Ha elsőre nem hal meg az engem támadó dög, akkor mindketten felvesszük továbbra is ellene a harcot.

//Első két kocka Regináé, míg a másik kettő az enyémek//
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal593/600[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 08 2013, 20:41

The member 'Snowcat' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Skaara Pént. Dec. 13 2013, 11:57

Az itóka bevált. a stratégiám annyira nem... Az a szép nagy esés nem kellett volna. Mindenesetre ahogy tudtam, feltápászkodtam, lehámozva magamról a a farkast, majd a vezérfarkast kéne kiütnöm... Az előbbi csapásom majdnem pirosba sebezte a nyavalyást, és egy suhintás. és vége. Most kiderül, hogy Kayaba mennyit változtatott a farkasok algoritmusán a bétás változathoz képest.



Szóval először a vezérfarkas, aztán ha az szétpixeleződött, és még látok agresszív farkast (tehát a vezér nélkül is támadnak továbbra is) akkor a legközelebbi kapja a következőt.
Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal229/250[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (229/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 13 2013, 11:57

The member 'Skaara' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kurokoto Szer. Dec. 18 2013, 20:46

Elmosolyodtam a vörös hajú lányra. - Megvan az oka, hogy miért nem aludtam már jó ideje mással - felmutattam jobb kezem, majd gyorsan a balt is mellé, így láthatta a gyűrűt ami még odakintről maradt kezemen, semmi statot nem ad, csak egyet jelent, Keikot választottam, még úgyis, hogy hogy egy béna nyomoronc repülőgép pilóta elvette tőlem. - Már komolyan.. rám.. - hik* csuklottam egy nagyobbat, mégis mit tehetnék, kicsit még nyomaszt azt esti.. Á az a sok víz.. minek isznak egyáltalán az emberek vizet, olyanok lesznek tőle, mint az állatok.
Lőttem és jöttek a farkasok.. Katherinára ugró két farkast megcéloztam, és elengedtem két nyílvesszőt.
Izéhozéra ugró farkast becéloztam harmadiknak és arra is megeresztettem egy erélyesebb dörrenést, ha esetleg ez a farkas már a múlté lenne, úgy az ismeretlen földön fetrengő srác felé lőttem találomra az egyik farkas koponyája felé.
A nyílvesszők mellett felderengő illúziónyilaim, kellemes látványt nyújtottak és alig vártam, hogy eltűnjenek az ordasok testében.


// megbízónkról próbálom lerázni a farkasokat és első próbának Snowcat farkasát lövi Kurokoto, ha ez a farkas már nem élne, úgy Skaara egyik farkasát célzom, mondjuk a bal szélsőt.
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal10/450[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 20:46

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 05 2014, 02:03

Skaara, most, hogy egy helyett rögtön három ordassal kell megvívnod: a falkavezérrel és két másikkal, amik, akár az emberek, a vezérük segítségére siettek, amint látták, hogy végzetes sebet kapott tőled.
Nem olyan könnyű ám felállni, úgy hogy  az egyikben még benne a kardod csúcs, a másik kettő pedig a lábadat meg a karodat marcangolja: lesöpörni sehogy sem tudod azt, amelyik a karodba mélyesztette a fogait, a másikat viszont egy jól irányzott rúgással sikerül meggyőzni arról, hogy ne legyen annyira ragaszkodó hozzád, némi sérülést is okozva a vadnak. Így fegyver nélkül támadva, nem sokat csökkent az életereje, de a következő mozdulatod, a kardoddal, ami még mindig a pórul járt vezér hasában van lenullázza a farkaskoma életcsíkját, aranyos kis rózsaszín pixelekké változtatva az egykor nagy tiszteletet kiharcolt szürkehátút. Már suhintanál is a karodat csócsáló felé, de a farkasszemek megrökönyödve akadnak meg tisztelt vezére pusztulása láttán, elengedi a karod és vicsorogva hátrál el tőled. Felvonyít, majd a körülötte lévőkkel együtt megfordulva futásnak erednek.

Snowcat semmivel sem irigyelhetőbb helyzetben találta magát, hátán egy 'szürkebaráttal'. Első mozdulataid mit sem segítenek rajtad: négy mancs megannyi karom a háton, még ha véd is az öltözet, elég ragaszkodó új útitársnak tűnik, s ahogy a gazdája segítségére siető ködfoltosod is ugrik, hogy lesodorja a potyautasodat, a nagy forgolódásban és igyekezetedben pont ellépsz Regina halálosnak ígérkező mancsa elől. Farkassal együtt.
De aztán csak sikerül a pálcáddal hasba döfni, bár a kardokkal ellentétben nem hagy sebet, sebesülést így is okoz az ordasnak, az egyik mancsa el is szakad a válladról, Regina pedig második nekiugrással földreviszi gazdája ellenségét, olyannyira, hogy a farkaskoma életcsíkja rögtön besárgul

- Áh, innen fúj a szél - biccentett Katherina az ujjaidra pillantva, ördögi mosolya némiképp szelídebbre változott ám a szürke irhájú vadak nem hagytak több időt a beszélgetésre, ugrottak, és haraptak:
Kurokoto, mit sem törődve a lábadat ádázul marcangoló ordassal, hősiesen a melletted küzdő hölgyön segítve lőttél ki rögtön három nyilat is a nőt feldöntő farkas felé, amelyik még mindig a vállcsontját igyekezett elroppantani. Az első talált is, azonban másik kettő messze elszállt az életre-halálra menő harcról tudomást sem vevő égen sokasodó szürke és fekete vastag felhők irányába.
A lábadba kapaszkodó farkasnak sem kellett sok időt adni, hogy le vegyen a lábadról, s minthogy Katherina megmentésével voltál elfoglalva, már arra se jut időd, hogy oldalt lépve megmentsd magad: úgy dőlsz el mint egy korhadt tuskó
Úgy tűnik, te nagyobb bajba kerültél mint a nő, aki egyetlen koponyába lőtt nyílvesszővel lerendezi a frissen szerzett hódítóját, majd a tiédet is elintézi hasonló precizitással.

Farkasvonyítás hallatszik, s a megmaradt farkasok felnézve a hangoskodó falkatársukra pár pillanat múlva felhagynak a vesztésre álló harccal, s menekülésre fogják

A farkasok megfutamodtak. Túléltétek a nem tervezet összecsapást. A farkasok bizonyára a sebeiket nyalogatják alig pár száz méterre, de ti mit tesztek?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Snowcat Pént. Jan. 10 2014, 19:07

Nem is tudom, mennyit viaskodtam a farkasbarkassal,még Reginának sem volt könnyű dolga az engem betargetolt szürkét lecsapnia rólam, de végül csak sikerült az állatidomári botommal letaszítanom magamról, és a kedves partnernőcskémnek is csak sikerült lerántania újabb ugrással magamról. Az első nem sikerült, mert viaskodás közben kikerültem, én a lökött barommacskája! Ahhoz képest, hogy sikerült, a farkas életcsíkja még így is sárgába ment át. Pedig az előzőeket sikerült könnyebben lecsapni. Talán ez egy erősebb tagja a falkavezér elitjének?
Arra már nem jutottunk el, hogy végezzünk is vele, mert egyszer csak az ellenfelünk felpattant, és egy irányba futott egy irányba, ahogy egyszer csak felcsattant egy falkatársuk vonyítása. Nya, tessék, így működik náluk a csapatmunka. Ha valami van az egyikkel és hívja őket, akkor mennek is a társaik hozzá. De az embereknél miért nincs ilyen?! Miért nem lehet rendesen összedolgozni egyesekkel, mint ezekkel a kanfajtársakkal például itt??
Regina mellém lépett, és letisztogatta zilált szőrét. Én is ugyanezt tettem, de csak kézzel, és a hajamon és a ruhámon, hogy legalább valamennyi földet leporoljak magamról.
- Hölgyem, kanfajtársak, jól vagytok? - kérdeztem tőlük. - Hé, kocsmalakó, te is még egyben vagy? Azt hittem, hogy te leszel az első, akit másnaposság miatt rögtön elsőnek fog elesni a csatában!
- Papa, talán ráér később a személyeskedés - súgta Regina. - Az ösztöneim és a szaglásom azt súgják, hogy közel vannak a farkasok, és bármikor visszajöhetnek még, amint regenerálódtak.
Regina sugallatát néma bólintással jóvá hagytam, aztán megvártam szépen, hogy Katherina asszony és a kanfajtársak végre összeszedjék magukat egy ilyen csata után, aztán ismét megszólaltam.
- Nyo, szerintem az lenne a legjobb, ha lelépünk innét, mert bármikor visszajöhetnek még. Katherina úrnő, kérem, tessék vezetni tovább minket! - mondtam az utolsó szavakat kedves udvariasságból, ahogy illik a jó hölgyek előtt, majd lovagiasan kitártam a fél karomat, hogy előreengedhessem. Ahogy tartja a mondás: lányoké az elsőbbség, fiúké meg a dícsőség. De én nem a dicsőség miatt csinálom, hanem azért, mert világéletemben is mindig kedves voltam a lányokkal.
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal593/600[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Skaara Szer. Jan. 15 2014, 11:27

A sejtésem beigazolódott, a falkavezér kiiktatása után a többiek meghátráltak. Az már más kérdés, hogy elég kemény volt a harc, mert a közeli farkasok segítették a vezérüket. Pont, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva. A farkaskomákat vezérlő algoritmusok alapjaiban véve nem változtak ahhoz képest, ami a bétás időszakban, illetve azelőtt voltak, de valahogy baljós sejtésem van az egésszel kapcsolatban... Túl könnyű volt ez így...
Összeszedtem magam, és visszatértem a csapat többi részéhez, kortyoltam egyet a vizeskulacsomból, majd kifejtettem az álláspontomat:
A falkavezér legyőzésével a "sima" farkasok abbahagyták a támadást, de legfeljebb 4-5 percünk van itt, mielőtt a rendszer kinevezné az egyiket vezérfarkasnak, és akkor az előbbihez hasonló szervezett támadásban lenne részünk. - majd kis szünetet tartva folytattam - szerintem nem kellene itt megvárnunk.
Majd visszapillantottam a helyre, ahol nemrég még a "nagykutyával" viaskodtam, mielőtt pixelkupacokká alakult volna. Hát igen, a mobokra mostanság kutya világ jön. Ismét kortyoltam egyet a kulacsomból.

Snowcat ismét az iszákos íjászt hergelte, és ami azt illeti nem lepődnék meg rajta, ha verekedés, vagy párbaj lenne a vége köztük. De legalább megvan a Maúnika Só mai epizódja is, csak hát nem kéne megvárni a nézőközönséget, akik farkasok képében betoppanhatnak. Bár, ha valakinél van felhúzható futkozó gyalogkakukk-figura, amelyik még bip-bip-el is, akkor az lehet elterelné „prérifarkasok” figyelmét, bár az igazat megvallva ezt még kivételesen nem próbáltam.
És valahogy van egy olyan érzésem, hogy a farkasfalka még gyerekjáték volt ahhoz a harchoz képest, ami ott vár minket, ahová tartunk. Főleg, ha játékosokkal találkozunk, akiknek nincs vezérlőprogramjuk, aminek engedelmeskedik, és amit fel is lehet használni ellene. Szabad akarat... Szabadon megölhet, vagy minket is foglyul ejthet minket. Bár értünk nem kapna sok pénzt, de ott van Katherina, esetleg idecsalogathatják rajta keresztül Batistot, és vezér nélkül a Városőrség céhe is lehet összeomlik. Lehet, hogy ezt az egész emberrablásos dologgal a városkapuk védtelenné tétele lenne a céljuk? Nem tudhatjuk, de nem lehetetlen, hogy valami ilyesmi is van a háttérben. Egy mob nem mehet be védett övezetbe. De a vörös indikátoros útonállók, akik a kapu környékén ólálkodnának majd, elég nagy veszélyt jelenthet mindenkire, aki nem elég erős, nincs elég életpontja, észlelés jártassága, és immunitása a bénító méregre... Minden esetre óvatosnak kell lennünk...
Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal229/250[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (229/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Itachi Saton Csüt. Jan. 16 2014, 19:31

Az éjszaka kimentem az erdőbe, a sötét erdőbe és össze-vissza mászkáltam el is feledkeztem mindenről és csak sétálgattam. Eléggé messze jártam már de annyira elvesztem az erdő szépségében, hogy nem is figyeltem az utat és az időt sem. Nagyon későre járt már és már csak akkor eszméltem fel amikor teljesen késő volt és eltévedtem. Fogalmam sem volt, hogy hol lehetek csak annyit tudtam, hogy valahol az erdőben és ki kell jutnom. Felmásztam a legmagasabb fára ami a környéken volt és szétnéztem de fákon kívül semmit sem láttam. Amikor le akartam mászni letört alattam egy ág és lezuhantam a hozzám sebesen közeledő földre de az esésre már nem emlékszem mert zuhanás közben elájultam és tehetetlen testem leért a földre hála a gravitációnak. Később, ami másnap volt rejtélyesen egy barlangba ébredtem és kint világos volt már de eső. A barlangba senki sem volt csak én viszont volt ott tüzifa és egy pár nyúl volt holtan lefektetve. Nagyon fáztam és sötét volt a barlangban ezért megpróbáltam tüzet gyújtani. Nem volt nálam semmilyen eszköz csak a fa így kénytelen voltam csiholni a tüzet. Nagyon sokáig csiholtam és a kezem tele lett vérhólyaggal a kezem mire begyulladt a tűz.
~Korgott egyet a gyomrom~ Megfogtam a hasam és a nyulakra néztem.
-Eneeem keeel! -mondtam magamban majd elővettem a karmokat, kiültem a barlang szájába és megpucoltam a nyulakat majd a húsukat materializáltattam. Kimentem és kerestem egy nyársnak valót. Hoztam be bár ágat amire felszúrhattam a nyulak húsát és odaraktam azokat sülni. Elővettem a táskámból egy fáslit és elláttam a sebeimet miközben sültek a nyulak. A tűz nagyon kellemes meleget és ráadásul fényt is adott ami nagy magabiztosságot adott. Körbenéztem a barlangba de tényleg teljesen üres volt az egész. Az eső még mindig nagyon zuhogott sőt mintha valaki fentről csak öntötte volna egy gigantikus vödörből. Kis idő múltán megsültek a húsok és levettem őket a nyársról majd elkezdtem betermelni azokat. Mikor megettem sok energiára tettem szert és csak arra vártam már, hogy elálljon az eső. De az Istennek sem akart elállni és hamar elaludtam a kellemes tűz melege mellett.Hamar arra kelek fel, hogy egy értesítésem jött. Körbenéztem a tűz már csak parázslott és az eső is elállt majd mikor megnéztem az értesítésem akkor egy koordinátát küldött a kapitány és rögvest el is indultam oda. Az erdő nappal sokkal inkább szolíd és hívogató volt mint éjszaka. Sokáig mentem és eléggé fáradt voltam mire a koordináták közelébe értem és láttam, hogy harcolnak a farkas falka ellen Skaraa-ék ezért én tíz méterrel alrébb a lombokban megbújtam kicsit és kiterveltem egy taktikát.~Szokásos terv: fentről lefelé~ Majd közelebb mentem elrugaszkodtam a fáról és kiáltottam:
-Megjötteeeem! Bocs a késésért...
Majd egy farkas fejére mértem az egyik támadást majd félreugrottam onnan azonnal a csoport mellé.
-Bocs, kicsit eltévedtem de itt vagyok!
Majd hívtam a madárkéseket és a 10 hollót 10 különböző farkasra irányítottam.


//Ha mind a két karom talál a farkasra akkor -18hp és még ottvan a spec//

Azután próbáltam felvenni a csapat ritmusát de elég érdekesen mentek a dolgok. ~Ezeknek árt a kamatyolás. Amit otthon csinálnak azt nem kéne ide is kihozni kicsit fárasztó így harcolni, hogy ezek meg itt pofáznak mellettem ~
-Sok a duma, kevés a harc... Szedjétek már kicsit össze magatokat.
Majd öltem a következő vadat amennyit csak tudtam.
-Most már tudom miért szoktam egyedül küldetésre menni és harcolni
Jegyeztem meg halkan magamnak. Kitámadott egy farkas én visszatámadtam és ezt csináltam folyamatosan míg ők dumáltak és egyedül csak Snowcat-ék tudtak csendben maradni. De nem foglalkoztam vele csak követtem a csapatot és hallgattam az utasításokat.


//Két kést 18 sebzés// ||Bocs, hogy így letipliztem nincs különösebb magyarázatom, ne haragudjatok ha visszaengednétek azt megköszönném és majd még írok, csak valahogy be kéne kapcsolódnom ismét a sztoriba|| Még egyszer sry

Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal10/500[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 16 2014, 19:31

The member 'Itachi Saton' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kurokoto Pént. Jan. 24 2014, 11:04

Nem kellett leráznom magamról a farkast, csak ütlegeltem a pofáját, mire elkódorgott. Fellelhetetlen büszkeséggel töltött el a tudat, hogy a képét püfölve elmenekült a dög. Feltápászkodtam és utánanéztem az kufircoló kutyáknak. A macskamutáns ember rosszindulatú beszólását nem is hagyhattam annyiban. - Szerencséd, hogy nem lettél kutyakaja, suhanc. Azonban még kósza nyílzápor eltalálhat.
Csuklottam egyet ahogy befejeztem rövid megjegyzésem, még mindig émelyegtem kissé. Azonban, amit a két srác mondott nem butaság.
- Menjünk szerintem is, feladatunk van - számos csatában ugyan ez történt, márpedig ha azok mintájára haladunk előre, úgy két sereg közé szorulunk. A cél és a hátunkba támadó farkasokkal. Zúgni is kezdett azonnal a fejem. Gondolkodnom nem szabad, csak csúszni-mászni előre.
Kicsit nálam is jobban megcsúszva ideért még valaki. Egy vörös, de látszólag nem ellenség, legalábbis úgy tűnik, hogy nem abból a bandából van. Katherina felé fordultam.
- Igen az meg, hogy nem emlékszem a tegnap éjszakára, azért még érezném, ha tényleg történt volna valami, míg nem voltam tudatomnál - utaltam egyértelműen füllentésének valós értelmére. Még szerencse, ki tudja, mit tehetett volna velem. Alig várom hogy elhúzhassak innét és igyak valahol. Már csak védeni kell ezt a lányt, meg ötletét. Ezek a kölykök meg nem is tudom. Ha odavesznek, odavesznek, pár hülyével kevesebbet kell elviselnem. Nekem meg csak találnom kell valamit, vagy valakit, aki talán le tud győzni.
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal10/450[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 26 2014, 23:06

- Igazatok van, gyorsan tovább kell állnunk, mielött újra megjelennek, nem szeretnék még egyszer harcba bocsájtokzni ezekkel a dögökkel! – értett egyet veletek a nő, s ő is feltápászkodik a földről, ahol az imént még az ordasokkal küzdve guggolt
- Skaara, köszönöm a segítséged, az éleslátásodnak köszönhetjük, hogy még élünk. Ennyi farkassal még nekem is bajos lett volna  megküzdeni egymagamban...
Katherina utolsó szava egy hangos mennydörgés közepette hal el:
A hírtelen felélénkülő hideg szél a hajatokba tép, félig megolvadt hópelyheket vága az arcotokba
- Már nincs messze a tisztás, van ott egy menedékház is, siessünk!

A farkasok épp eltakarodóra fogják, amikor egy ismeretlen hang kiáltása hangzik, s puffanás a száraz avaron egy farkas fájdalmas nyikkanását kísérve.
Katherina farkasoktól megszabadított karja mint a villám, rántja a számszeríjat a hangok irányába, feje csak egy töredéknyi időre rá fordul utána
- Megjötteeeem! Bocs a késésért...
A fegyver elsűl, a húr pengve rúgja el a rövid nyílvesszőt
- Bocs, kicsit eltévedtem de itt vagyok
A nő ádáz arckifejezését egy pillanat alatt szállja meg az ijedtség, ahogy Itachival, kettejük tekintete találkozik:
- Neeeeeeeeee – kiáltja a nő, s a kezét oldalra rántaná, de a nyíl már mozgásban van, s mindenki szeme láttára fúrüdik a fiú mellkasába, akkora erővel, hogy az ütés ereje a testet egy méterrel hátrébdobja, ledönti az avarba az imént elpixeleződött farkas helye mellé
Itachi életcsíkja pár pillanat alatt veszíti el színét s zsugorodik össze szinte kivehetetlen apró méretű piros pálcikányivá
Katherina, fegyvereit elengedve ugrik a fiú felé, keze szinte feltépi az egyik kis övtáskáját, s térdelve siklik a földönfekvő mellé
- Idd ki, gyorsan! – kiálltja kétségbeesetten, s egy vörös színű folyadékkal teli fiolára hajtja rá Itachi ujjait


//Itachit első szintű statokkal számolom, annyi engedmény teszek, hogy a jelenlegi felszerelés bonuszait számolom hozzá: ÉP: 15 PP: 4 FK: 4 Sebzés: 2x3 Kitartás: 3 Gyorsaság: 2 Spec: 2
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Itachi Saton Hétf. Jan. 27 2014, 19:14

||Visszatértem újra itt vagyok, sry srácok a kimaradásért||

Mikor leugrottam a fáról hangosan kiabáltam majd egy pattanást hallottam egy íj pattanását. Akkor az idő hihetetlenül belassult minden másodperc egy egész percnek éreztem és hallottam ahogy a vessző szép lassan a testem felé haladt. Akkor már nem tudtam kiugrani se elkerülni sem pedig még enyhíteni a sebzést. Egyenesen a testem központjába állt és még a levegőben a lendülete hátra dobott és testem az avarba zuhant. Életem szinte a nullával volt egyenlő és csak ott feküdtem az avarban. ~Megfogok halni? Itt vége mindennek? Ennyi volt a pályafutásom?~ Rengeteg dolog lezajlott a fejemben pedig csak néhány másodperc volt az egész. Rengeteg hangot hallottam, kiabálásokat amiket nem lehetett tisztán érteni minden nagyon homályos volt. Majd kicsit később mikor már feleszméltem, hogy nem haltam meg akkor arra eszméltem fel, hogy valaki a számba önt valami vörös folyadékot. ~Hp ital? Akkor 100% hogy alig-alig de még élek~ Kicsit aztán meg is nyugodtam majd vártam, hogy az ital megtegye a hatását.
-Nálatok minden fogattatás így megy?
Húztam a fogam de próbáltam kicsit viccesen felfogni a dolgot elvégre én voltam az aki hiányzott szóval egy szavam sem lehetne.
-Legközelebb valami puhábbat lőjetek rám! -majd behunytam a szemem és kicsit visszadőltem az avarba megpihenni. Majd mikor ismét kinyitottam a szemem és felültem már mindenki engem bámult.
-Köszönöm szépen az italt és a szíves fogadtatást.
Majd kitápászkodtam és arrébb mentem, hogy kapjak egy kis levegőt. Elővettem az inventorym-ból egy kis innivalót majd elkezdtem kortyolni. Még mindig nem nyugodtam le teljesen de már kezdtem azt érezni, hogy élek.
-Na! Akkor visszatértem, ne haragudjatok, hogy eddig nem voltam de ha érdekel titeket majd elmesélem, hogy történt az eset.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal10/500[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Snowcat Kedd Jan. 28 2014, 15:53

- Neked meg szerencséd van, mert ha én nem lennék, előbb lettél volna te előétel, mint én kutyakaja - vigyorogtam rajta, aztán többet nem is törődtem a piásunkkal.
Abban mindannyian egyetértettünk, hogy el kell tűnnünk innen. Reginát magamhoz hívtam, és mentünk is tovább. Szél és hó az erdőben... szuper! Imádom a telet és a fagyot! Csak kár, hogy olvadóban vannak ezek a pihécskék, áááááh...
Nya tessék, az a srác, aki jól lemaradt tegnap óta, csak most állított be, hogy a semmi ellen harcoljon! Így jár minden kanfajtárs, aki sokat piál. Nézzenek csak rám, én a valóságban egy bárban dolgoztam apám mellett, mégis sokkal józanabb vagyok, mint bárki más, aki nem piál vagy verne szét szegény njk-kat, akik csak azt teszik, amire beprogramozták őket.
Mivel hirtelen bukkant fel lepattanva egy fáról, Katherina kisasszony belelőtte íját, de hamar meg is bánta, mikor észrevette, kit támadott meg. Én nem bánnám, sőt! Nagyon rossz a képe ennek a tagnak, másfelől meg eddig tök jól megvoltunk nélküle is. ˇ^ˇ
Elsősegélynyújtás egy üveg hp-itóka mellett, és nyo, már jobban is lett a srác. Mielőtt elkezdené kimagyarázni magát, rögtön megszólaltam: - Csak mennünk kell tovább, mert sok még a dolgunk, és Katherina úrnő szerint a közelben vagyunk. De amúgy minek a közelében is, asszonyom? - néztem rá kérdőn a csapatkapitányunka, Regina ezalatt végigmérte a pórul járt újonnan befutónkat, aztán csak egy megvető fújással ismét visszatért eddigi dolgára: szúrós tekintettel figyelte környezetünket, hogy hála neki ne érjen minket újabb váratlan támadás. Nyo, erre valók az állatok ösztönei és más érzékszerve is!
Na de most mi is van? Megyünk, nem megyünk? Türelmesen vártam, ahogy a macskák szoktak az egérlyuknál, de azért jó lenne ha folytatnánk az utunkat, hogy befejezzük a munkát, amivel megbíztak mindannyiunkat.
- Szép kis csapat, ugye, papa? - kérdezte Regina halk sziszegő hangon.
- Fogjuk rá - legyintettem.
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal593/600[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Kurokoto Kedd Feb. 04 2014, 11:24

Amerre elfutottak a farkasok, fura hang jött. Kicsit még zúg a fejem, de semmi vész. Már épp könnyítettem volna lépteimen és a szél is feltámadt. Fejzúgásomba belemélyedve nem értettem őket, de nem is akartam. Még az egyik korábbi borozásból volt pár üveggel felszerelésemben. Elővettem egy palackkal felbontottam és jól meghúztam az üveget. Hangosan mindenki tudtára adtam, mennyire jólesett ez a kis pia. Felnéztem és fura képsorok tárultak szemem elé. Magamra húztam szorosabbra gúnyám és megindultam, arra amerre tartottak a többiek. Immáron egy újabb kalandozóval, aki kíséri a nőt. Egy piros védelmező, nagyszerű.
- Nem a bandától kéne megvédenünk téged Katherina? Erre meg az első kémet befogadod.. - nem szóltam többet. Korábbi ízléstelen viccével végleg lejáratta magát előttem, felőlem meg is halhat. Kedvem sincs már ehhez a kísérgetéshez. Túl megterhelő. Amúgy is innom kéne valamit. Megláttam a kezemben lévő palackot és újra megörültem és meghúztam azt. Ha békén hagytak úgy kicsit lemaradva, de követtem őket jól elvoltam a palackom társaságában. Magam elé képzeltem az első heteket, amikor megláttam Keikot. Onnantól voltak számolhatók életem első napjai, főleg amikor megszületett Akira, az meg még inkább. Azonban hirtelen ködösen felderengett előttem egy korábbi emlékkép, arról, ahogy az utca gyerekei szórakoznak. Velem. Az árva, aki semmit sem tud, verekedéshez is gyenge és amúgy is egy semmire kellő. Egy nincstelen. Mindegyikőjüket lelőttem már játékokban.. szóval ez most minek? Összeráncoltam homlokom és sétáltam tovább előre. Remélhetőleg. Ha meg zavartak, úgy meghallgattam kínjukat, bajukat, de szóra se méltattam őket. Ha a piámról érdeklődnének, honnan van, úgy azt válaszoltam, hogy kaptam, és nem megosztható. Csak is az enyém!
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal10/450[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Skaara Szer. Feb. 05 2014, 22:42

Katherina egyetértett azzal, hogy tovább kellene mennünk, mielőtt jön a következő hullám. Ugyan már, semmiség – mondtam mosolyogva a Katherina hálálkodásának.
Alig fújtunk egy kicsit, máris jött a következő nézője a Maunika Sónak, aki kapott egy nyilat Katherinától csak úgy, ajándékba. Az események eléggé gyorsan történtek, és mint kiderült, az elkóborolt csapattársunk volt az áldozat, akire Katherina reflexből rálőtt. Hát igen, a reflexek gyorsaság-pontokkal kombinálva okozhatnak furcsa helyzeteket. Még GM koromban tapasztaltam, hogy a rendszer korlátaival vetekedő gyorsaság hihetetlen dolgokra képes. A rendszer képes a természetes adottságokat felerősíteni, ám a pontok hiányában visszafogni is. Mindkét eset okozhat vicces, vagy kevésbé vicces helyzeteket, tényleges előnyöket viszont határozottan csak az előbbi... Ejj de jók volnának a régi statjaim...
Majd a sráccal megitatott a nő egy flaskát, minden bizonnyal valami gyógyító főzet lehet. Ránéztem Kurokotora, aki a saját üvegére húzott rá. Ehh... hozott magával itókát... Nem meglepő... De készlethiányban megnéztem volna a következő felvonásban, ahogy az állítólagos „kém”-től, vagy Katherinától kér egy flaskával az ihatóbbik fajtából. Már az előző jelenetek mellé beleillett volna. Aztán ha megindult a csapat, megindultam én is, ha még mindig várni akar a jónép, akkor csak figyeltem a környéket, különösképp azt a részt, ahol a menekülő farkasok kikerültek a látóterünkből. Már nem lehet olyan hú de sok időnk a következő támadásig. A farkasok még közel vannak, és ha a rendszer kinevezi közülük az új vezért, akkor vagy harcolunk, vagy futunk...
Ha megindultunk még a hullám előtt, akkor haladtam a csapattal együtt, és igyekeztem kiszúrni minden nem odaillő dolgot, minden nem odaillő zajt, zörejt, hörgést, és hasonlókat...
Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal229/250[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (229/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Danee Csüt. Feb. 06 2014, 19:43

//MESÉLŐI POSZT

Katherina megkönnyebbülve állt fel a fiú mellől miután visszasegítette a halál mezsgyéjéről egy gyógyital árán, s már épp nyújtaná a kezét, hogy felsegítse, amikor amaz a lazát játszva beszól a kis társaságnak. Ettől aztán rögtön összeszaladt a szemöldöke, s nem csak hogy szúrós szemmel nézi a földről feltápászkodót, de a kezét leengedve a fegyveréért nyúl
- Itachi! – vág közbe éles hangon, s a vadászkését szinte a fiú mellkasának szegezi, épp oda, ahol az imént a nyíl fúródott – ez itt nem egy babazsúr, nem kedvelem a kihágásokat, és ne hidd, hogy puszta jóindulatból mentettem meg az irhádat, még ha a vesztedet az én nyílvesszőm is okozta volna! – mutat a saját feje fölött lévő narancssárga indikátorra, majd elvéve a kést, lép hátrébb
- Én semmiképp sem szeretnék balek módjára vörössé válni, mint egyesek!  Hmpf! – emeli magasba az orrát, majd a fegyvereit eltéve a többieken néz végig
- Kész vagytok, indulhatunk már végre tovább? – kérdezi bosszús hanggal, majd meg is indul, hátra sem nézve, hogy ti hogy és merre meddig. Snowcat kérdése is megválaszolatlanul marad.
Ahogy haladtok a széles ösvényen, a havas esőt lassan valódi hópihék váltják le, s a szél is egyre vadabb rohamokkal csap le a fák közé, gyorsan lehűtve a levegőt. A tisztás, amiről beszélt, úgy tűnik, még sincs olyan közel, mint az sejthető lenne, s ha az idő elteltével nem is foglalkozik valamelyikőtök, az ösvényen megtelepedő kishópihék sűrűsödő sokasága, ahogy egyre inkább beborítják a talajt, jól mutatja, hogy lassan már egy óra is eltelt, mióta a farkasokat magatok mögött hagytátok.
Katherina hallgatásba burkolódzik, de aki csak egy pillantást is vet rá, láthatja, hogy bosszús arca csak egyre gondterheltebbé válik.
Végül, nagy sokára, egy kis ritkásba torkollik az ösvényetek: a fűszálak, megsárgult falevelek épp csak ki-kikandikálnak a fehér hótakaró alól
- A szentségit! – tör ki a düh belőle –ennek is épp most kellett így történnie!
A tisztást körülvevő fák közt pedig az éles szeműek egy viskót pillanthatnak meg


//Kérek mindenkit, hogy pörgessük fel, legyenek posztok 4 napon belül mindenkitől. Én is odafigyelek majd, hogy ne miattam lassuljon le a küldetésetek


A hozzászólást Danee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 01 2014, 13:51-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Váltságdíj - Felderítők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.