Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Játékról-játékra

4 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 14 2014, 17:23

A szavaim megteszik a hatásukat és elengedi a főnixem, vagy nem is,d e hagyja szóhoz jutni. Azonban nem olyan szavak érkeznek abból a csőrből, mint remélni mertem volna. Nagyon durva szitkok, átkok reppennek itt össze-vissza és nem csak Geralt-ra, de rám is, mintha én bármiről is tehetnék. Ugyan olyan áldozat vagyok ebben a helyzetben, mint ő. Esetleg egy picikét még élvezem is, mert így Witcherezni… hát.. nem hinném, hogy sok ember próbálta már így ki. Én lehetek az első és egyetlen \o/ A Witcher barátunk nem bírja eme szóáradatot és visszahelyezi a kötelet Regi csőrére. Ez nála valami mánia? Nálam is ugyan ezt csinálta… bunkó >.>
- Te sem lennél vidámabb, ha megkötöznének, és egy lovon felejtenének, nem is kevés ideig – kelek a petem védelmére. Végül is, igazam van, akárki berágna egy ilyen miatt, még a nagy witcher is >.>
Pffff.. simán lebuktam… pedig nem kellett volna sok, de mindegy, majd legközelebb… meg a fenéket, nagyon remélem, hogy nem lesz részem még egyszer, egy ennyire megalázó dologban. Engem úgy vezetni, mint egy állatot…  Itt én vagyok az idomár, én parancsolok az állatoknak, ÉN!! És nem más ˇ^ˇ
Regiről is lekerülnek a kötelek, még a csőréről is.
~ Baaaaaka! ~ kezdi egyből, de nem sület, így ennyiben hagyja.. egyelőre, aztán majd kiderül, hogy mi lesz.
~ Ki ez Ren? ~ kérdezi kíváncsian és méregeti a fickót… nem bízik benne, de miért is tenné? Ő nem ismeri.
- Ő? Riviai Geralt, vagy Gwynnbleid, esetleg: Geralt Roger Eric du Haute-Bellegarde – az utolsónál elnevetem magam. Geralt ezt a  nevet akarta magának, csak Vesemir elutasította.. elég hülye név mondjuk, hehe.
~ Aha, és az ki?
- Egy Witcher.. megöli a csúnya szörnyeket és meghágja a jóféle nőket az útja során. Igazán lenyűgöző egy szakma, ha engem kérdezel.
~ Én is tudok szörnyeket ölni >.<
- Jah…. tudsz Rolling Eyes- de a második szempont a lényeg itt...
~  ~.~  ~ Hallagtom Geralt mondandóját.. így sem ugrik be. Nem emlékezhetek minden mellékszereplőre, és a kisebb dolgokra, amik nem viccesek, vagy menők  >.>
- Mondtam, már, hogy sokat tudok :arrogant:Meg nem is vagyok varázsló – tartok egy rövid felvilágosítást, ez alatt Reginald tesz egy próbakört… sokáig volt lekötözve.. ki kell nyújtóztatni a szárnyacskáit.
Mi meg kutyagolunk tovább a mezőn, mert azt kell, nem si tudom, hogy mindek neki a ló Rolling Eyes
- Mi va….. – o.o Egyszerűen leint…. öcsém, ez a világ nem teljesen frankó, csak akkor ha Witcher vagy…. Végül rájövök, hogy miért is van ez, mert megjelenik egy csúnyaság előttem. De most ez már gáz. engem folyton csak a rondaságok találnak meg? Valami bögyös szőke bombázó néhanapján nem tudná rám vetni magát? Jobb lenne, mint ez az.. izé…  meg a korábbi síró-pityogónál is.  
Az új haver kardot ránt és végre elenged, én meg kapok egy tőröcskét, amit elkapok és egyből elvágom a kötelet a karomról >.>
- A rokonod? Szembetűnő a hasonlóság… - egy kis törlesztés >.>
- De nem vagyok mágus.. Regi… szörny… öld meg- mondom neki, és ő már repül is.. vérszemet kapott egyből… Meg akarja előzni Geralt-to és bizonyítani valamit… én elleszek itt hátul egy ideig Rolling Eyes
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 14 2014, 17:23

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Szer. Jan. 15 2014, 18:01

Épphogy eltaláltad ellenfeled, Regi, karmaid végigsuhannak áttetsző testén, de az életcsíkja kicsit lejjebb ment legalább.

Déllidérc visítva Regi után kap, 25 sebzést okozva a főnixnek.

Geralt a lidércre veti magát, kardjával további 60 sebzést okozva neki. A Déllidércnek láthatólag fáj az ütés, de azért még visszavág egy 25 HP-s pofont a witchernek.

Geralt full HP, -25 páncél
Ren full HP, full páncél (Regi 50 HP)
Déllidérc -104 HP (zöld)
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 16 2014, 13:16

Innentől kezdve nincs beszéd. Itt van ez a csúnya valami, ami hasonlít Geralt-ra, de lehet, hogy csak a haja miatt látom így, és most mindenki keményen koncentrál rajtam kívül, hogy mi lesz itt és most. Körülnézve tudatosul bennem, hogy valószínűleg én vagyok az egyetlen, akinek nehezére esik befogni, egy rövid ideig… még Reginald-on is csodálkozom. Nemrég tanult meg beszélni, és azóta szinte folyamatosan dumált, ha a közelemben volt…. főleg csúnya dolgokat Sad
A mási kettő támad, én meg eljátszadozom a tőrrel, amit az imént kaptam és figyelem hogyan és miként megy a fight… Hehe, tök izgalmas, hogy Geralt mellett harcolok és nem a háttérből nézem csak… vagyis izé… a háttérből, monitoron Rolling Eyes Reginald ér oda először, és visz be egy támadást, de sokat nem érünk el vele. Az életcsík csökken ugyan, de vajmi kevés ez a kis szakasz. Aztán következik a Witcher, aki a menő ezüstkardjával operál egy gyorsat… veeeeh… nagyobb a sebzése, mint Regi-nek, de nem baj, lesz ez még így se Cool
A csík tovább csökken, de még mindig a zöld zónában van… hmmmm… De jó lenne tudni a fehérhajú sebzését és az alapján kalkulálni. A a hp csík alapján nem sebez sokkal többet, mint a bivaly petem, olyan 50 körül lehet szerintem… akkor olyan –100-on van a rusnya nőszemély. ideje beszállnom a bossokat is megszégyenítő sebzésemmel Cool
Reginald fordul egyet a levegőben, hogy lendületet vehessen újabb támadásához, de ezúttal én is megindulok. A banya elé tartom a kezem és csettintek
- HE?! o.O – nem történik semmi… eljátszom újra és újra de semmi. Nincs már meg a képességem, vagy ekkora a spec pontja az ellenfélnek? :O Akkor Regi sem fog gyógyulni? :O
- Regi csak óvatosan!!
~ Urusai! >.< ~ persze.. beszélhet neki az ember… Nem tehetek mást, marad a régi, talán nem mindig bevált módszer. Megpróbálok elfutni a szörny mellett és közben belemártani a tőröcskémet ott, ahol érem

1 kocka Regi, második Ren
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 16 2014, 13:16

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Csüt. Jan. 16 2014, 13:34

Ren is beszáll \o/ Regi 44-es sebzése és Ren 6-ja összesen 50-el viszik lejjebb az életcsíkot.

Déllidérc 25-öt sebez Geraltba.

Geralt ismét megsorozza ellenfelét némi pörgő mozdulattal, láthatólag a Gyors stílust használja. Összesen 60 sebzést okoz a lidércnek.

Déllidérc készül (1/2)

Geralt full HP, páncél leesett
Ren full HP, full páncél (Regi 50 HP)
Déllidérc -214 HP (zöld)
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 16 2014, 14:41


Nyeheheheee.. most ez a bestia megismerte a pengémet és az ezzel járó kínt. Ha nem lenne ilyen csúf arca, meg is nézném miféle érzelem ült ki az arcára a vágásom pillanatában, így viszont esélytelen. Nem kínzom én magam, nem vagyok én mazochista. A szemem túl sokat romlana és attól félek, hogy többé már nem látnám meg a szépet… ott sem, ahol van, a többi eshetőségről ne is beszéljünk. Túl fájdalmas lenne Sad 
Reginald sem tétlenkedik figyelemreméltó, rendkívül elegáns támadásom közben. Hasonlóan kifinomult mozdulattal használja borotvaéles karmait eme ritka ronda teremtményen. Nem hiába, az én petem, az én nevelésem. Valami jó is ragadt rá ezek szerint, nem csak a rossz, amit előbb vagy utóbb ki kell verjek belőle.  
Utánunk következik Geralt, nem sokkal lemaradva és hadonászik nemesfémből készült fegyverével össze-vissza, még csak nem is látom tisztán a penge mozgását, oly gyorsan mozog a keze. Hmmm.. Az enyém szebb volt, és az jól láthatta mindenki, nem csak holmi villanásokat ˇ^ˇ
A temérdek sikeresen betalált támadás ellenére sem akar még a sárga zónába esni, csúf ellenfelünk hp csíkja. Ez így nem jó, de nagyon nem… Ha használhatnám a képességeim, gyerekjáték lenne. Regi miatt sem aggódnék, még ennyire sem. A képessége miatt sosem aggódtam még érte, ellenben most, hogy nem tudja használni, nem biztos, hogy főnix létére feltámadna, mint a mesékben.  Én magam meg reptetném jó messzire, hogy aztán a földön rúgjuk szét a hátsóját, vagy azt, amije neki van.
Megpörgetem kezemben a tőrt, újabb rohamra készülök, ezúttal igyekszem térdhajlatát megvágni, mialatt szemtelenné vált petem nekiesik a lény torkának, hogy elmetssze azt karmaival.  Mi vagyunk egy csapat, és így harcolunk, Geralt meg Witcher.. többnyire egyedül nyomja, így rajta áll, hogy mit tesz és hogyan, míg ezt a valamit rendesen aprítja.


1 Ren, 2. Regi
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 16 2014, 14:41

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Csüt. Jan. 16 2014, 15:37

Ren és Regi újabb 50 HP-tól fosztják meg a lidércet.

Déllidérc visít egyet; Geralt a füleit fogva hátrébb lép, támadni képtelen.
Déllidérc ismét Regit veszi célba. -25 HP.

Geralt full HP, páncél leesett
Ren full HP, full páncél (Regi 25 HP)
Déllidérc -264 HP (sárga)

Virágszirmok kezdenek el lebegni körülöttetek.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 17 2014, 13:45

Természetesen mindkettőnk támadása betalál, nem csodálom, hiszen tökéletesen volt kivitelezve az egész folyamat. Nekünk remekül megy a harc, amit Geralt-tól nem mondhatok el. A teremtmény visít egyet, a witcher pedig füleit befogva hátrálni kezd. Érdekes, mintha rémlene valami ilyesmi a játékból. Azt mondjuk furcsállom, hogy rám nincs hatással, de egyáltalán nem bánom. Talán valami egyemberes skill ez a csúnyaságtól. Tehát ő ezúttal kimaradt a rohamból, míg mi keményen húzzuk az igát, és ezzel el is értük azt, hogy annak a valaminek a HP csíkja besárguljon…. Remek, még ugyan ennyi sebzés rá és kifekszik. Mondanám petenek, hogy hajrá, húzzunk bele és csapkodjuk meg még jobban, valószínűleg fel is tüzelné magát rendesen, azonban elnézve az ő életcsíkját, biztos vagyok benne, hogy ez nem lenne tőlem bölcs döntés.
Ej, micsoda probléma… azt sem mondhatom neki, hogy visszavonulás, v agy innentől csak néző lehet… .ugyan az lenne a vége mind a két esetben. Ő bemérte a célpontot és nem ereszti, míg az el nem patkol a csapásaitól. Hát… mit ne mondjak.. ezt megszívtam Sad Lehetőségeik híján nem tudok mit tenni, így megint támadok, de ezúttal igyekszem magamra vonni annak a valaminek a figyelmét, konkrétan megállok előtte és hadonászok a szeme előtt, ugrálok… igyekszem minden erőmmel kitakarni a közeledő Reginaldot a szörnyike látómezejéből. Még meg is szurkálom a fejét, ha el nem hajol, mialatt a főnixem lecsap rá, karmaival igyekszik pár szép kis csíkot nyomatni a szemrevaló Rolling Eyes támadónk hátán, amolyan díszítésként… én meg ugye gőzerővel ugrálok előtte. Már-már azon jár az eszem, hogy rögtönzők neki egy mini koncertet, itt helyben. Hehe, menő lenne, de kétlem, hogy képes lenne felfogni, mekkora jutalomban részesülne. Idő közben azért visszanézek a witcherünkre, hogy mi van itt, meg mi nincs…. Hát.. szirmok azok vannak, de honnan? o.O

1 Regi, 2. Ren
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 17 2014, 13:45

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Jan. 17 2014, 16:04

Ren figyelemelterelése sikeres, a Déllidérc 25 páncéljától szabadítja meg egy csapással - miután Regi ugyanezt tette, 44 HP-val.

Egyre több a virágszirom körülöttetek.

Geralt magához tér, káromkodik egyet, majd elővesz egy acélkék főzetet és megissza. Ezüstkardjával a Déllidércnek ugrik, aki 110 sebzést szenved el.
Villámfőzet aktív.

Déllidérc a nagy sebzést érezve áttér Geralt-ra, újabb 25 HP-t elvevő pofont adva neki.

A virágszirmok tőletek nem messze egységbe tömörülnek, majd kilép belőlük egy újabb szörnyeteg: a Déli Ara

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 People_Midday_bride_full

Déli Ara materializálódott és felétek indul.

Férfikiáltást hallotok: Hahóóóó!
Egy kék ruhás alak rohan felétek az egyik dombról integetve.


Geralt -25 HP (zöld)
Ren full HP, 10 páncél (Regi 25 HP)
Déllidérc -418 HP (sötét narancssárga)
Déli Ara Full HP
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 18 2014, 20:51

Ahogy arra számítani lehetett, sikeres volt a kis akcióm, vagyis nem egészen, de mondjuk azt, hogy az történt, amit én akartam…. jah, ez a legjobb megfogalmazás… Teljes siker akkor lenne, ha nem veszítettem volna páncélpontokat, de nem vagyok elég gyors, hogy kitérjek a banya elől.. mindegy… legalább én kapom a fülest és Nem Reginald, kinek élete már nem olyan sok. Képességét elveszítve sem hátrál meg a harc elől, ez bátorsággal vegyített ostobaság…. bááár…. inkább az ostobaság felé billen az a mérleg… egy picikét jobban.  Azon már nem is mérgelődöm, hogy akkora luftot ütöttem, mint a ház. Hmmm.. mondjuk lehet, hogy már hulla lenne, ha kritelek, asszem ebben a game-ben van krit, a SAO-ban ellenben nincs… csak tudnám milyen rendszer alapján nyomjuk… Eddig minden full SAO-s.
Visszanézek Geralt-ra, aki már rendben van úgy látom.  Már nem fogja be a füleit és nem is vág olyan ijesztő, fájdalomtól eltorzult arcot. Mekkora már, hogy én nem érzem a fájdalmat 8)Jobb vagyok mint egy Witcher ilyen téren \o/
Sajnálatos módon, jó szokásomhoz hűen korán sikerül megörülni…. A virágszirmok, amiknek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, elkezdtek tömörülni, míg egy nővé nem alakultak o.O
Veeeh… de ez is milyennő? Ful ronda, meg olyan öreganyós… bottal sem piszkálnám meg, de attól félek nincs mitt tenni, ezt is le kell csapkodni, csak tudjam  meg, hogy hogyan. Regi élete picike, Geralt itt berserkedeik valami lötyi hatására…. mondjuk elég sokat leszedett abból a hp csíkból….
Eközben valami alak kiáltozik és fut felénk. Hát remélem ő nem ellenség, de… így belegondolva.. te úristen! o.O  Mennyi minden történik itt pár sec alatt, és nekem mindenre oda kellene figyelnem? Két ellen, egy nemtom mi, Regi élete, a sajátom… hát igen.. ez a Witcher…
- Te Geralt! Nem akarsz nyomni egy Aard-ot az egyikre? Míg fekszik, rávetjük magunkat és kivégezzük… vélemény? – kérdezek rá és ha benne van akk nyomatjuk ezt, ha nem, akkor kénytelen vagyok megint ugrabugrálni, hogy engem üssenek meg -.-’  Regike meg csak go előre, mint a vadászgépek.

1 Regi, 2. Ren mindkettő a déllidércre
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 18 2014, 20:51

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 19 2014, 13:39

Déllidérc készül. (1/2)

Geralt a Villámfőzet hatása alatt alaposan megsorozza ellenfelét.

Déllidérc fájdalmasan üvöltve szerteoszlik, pont, mint a játékban. Déli Ara továbbra is passzívan figyel titeket.

-Vááárjatoook! -a kék ruhás alak végre odaér hozzátok, és így talán már ismerős lehet a számodra is, bár az eredeti játékban még pirosas öltözéket viselt. Feldúlt állapotban végül a witcher és a Déli Ara közé veti magát, hol rád, hol a szörnyvadászra nézve.
-Ne bántsd Alinát! Kérlek!
-Alina...? -Geralt láthatólag megdöbben kissé, de a kardját nem ereszti lejjebb. -Julian. Alina már elment.
-Nem-nem-nem! -rázza a fejét hevesen, majd egyenesen rád néz, könyörgő szemekkel. -Az a főnix... -mutat Regire reszkető kézzel. -Az a főnix hozza vissza! Ma éjjel! Láttam, álmomban, hogy emberré változtatta! Ez egy jel, Geralt! Egy jel, hogy ne vegyem el azt a lányt, mert a Sors Alinát rendelte ki számomra! Kérlek... -fordul ismét felétek. -... Főnix! Kérlek, könyörgöm, hozd vissza a kedvesem! Örökké a szolgád leszek, ha megteszed!
A witcher szemmel láthatólag kétkedve néz Julianra, majd rátok, végül leereszti a fegyverét és felétek int, hogy tegyetek, amit akartok. Az orra alatt mormog valamit, de nem érteni tisztán, mit... csupán a 'Sors' szót kaphatja el a füled.
A Déli Ara türelmesen figyel titeket üveges szemeivel.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 24 2014, 11:39

Ezúttal mindenki támadása betalál, és annak a csúnya valaminek ez a végét jelenti. Nekem ez így nagyon megfelel, egy ellenféllel kevesebb, de Reginald-nak nyilván nem tetszik, mert nem ő csapta le, de hát ez van…. mérgelődjön rajta, majd legközelebb jobban sikerül. Az újonnan érkezett rondaság felé nézek, elég érdekes, mert nem támad ránk, persze ez egyáltalán nem baj, sőt…. tökre bírnám, ha a bossok is hasonlóan cselekednének a harcokon. Mennyivel egyszerűbb dolgunk lenne, és mehetnénk az izzasztó csaták helyett szórakozni, bulizni \o/ De na, itt van még ez a valami előttünk, amivel nem tudok mit kezdeni, meg lassan ideér a fickó is és ordibál, hogy várjunk, de mire? o.O
Regi-t persze nem érdekli, máris támadásra készen áll, mikor belépek elé
~ Mi az?! ~ kérdi, csak választ nem kap és ez is dühíti. Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy nem támad ránk ez a teremtmény. nem kellene magunkra uszítani… éppen elég gondunk volt az előzővel is… Reginek egy csapás és fekszik, csak ebbe nem gondol bele a forróvérű pet…
Mikor ideér a fickó, akkor figyel rá oda a madárkám, de még mindig csak a testemmel tudom megállítani, hogy nekirohanjon a szörnyszülöttnek
~ Menj innen >.<
- Nem
~ Akarsz egyet?!
- Alina? – értetlenkedem egy sort. Szóval ennek neve is van, nem csak faji nevével illetik… érdekes Suspect
Geralt elmagyarázza, hogy akiről beszél, az a lány már eldobta a fakanalat, szóval akkor mi is van most? :O Ez egy zombi?
A Főnix szó hallatára Reginald felhagy a próbálkozásokkal, hogy prédája közelébe férkőzhessen…. most már számára is érdekes a téma… engem meg aztán különösen meglep.
- Te tudsz ilyet? – kérdőn nézek a petemre. Eddig semmi jelét nem adta efféle hasznos képességnek. Mekkora lenne, ha a bossocskát is emberkékké változtatná, vagy pár mobocskát *-* Mondjuk csini lánykák lennének belőlük \o/  Nagyon menő lenne Cool
~ Én mindent ~ A kis hízelgés megtette a hatását.. most tényleg ő a főszereplő és ezt kihasználja. Növeli az egóját egy picikét… már nem érdekeli az ellenfél, az a  rusnyaság amott.
- Tuti?
~ ~.~
- facepalm- Az ismeretlen csávó utolsó mondata azért beüt… de mindenkinek.
~ Lesz petem? *-* ~ csak úgy csillognak a szemei, hogy lesz valakik akit ugráltathat, elküldhet nasiért, sütiért, meg egyebekért… Már jól tudom, hogy mi lesz erre a válasz.
~ Térdre! ~.~
-  o.O – ezzel egy kicsit túllőtt a célom szerintem… mégsem szólok neki, majd eligazítja ez az ember, ha nem tetszik neki… most nem én vagyok a figyelem középpontjában Sad 
~ Okés ~ válaszolja abban az esetben, ha letérdelnek elé…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Szomb. Jan. 25 2014, 11:09

Geralt felvont szemöldökkel, karba tett kézzel követi az események alakulását. Láthatólag igencsak érdekli, hogy te, mint a főnix gazdája, eddig nem tudtál hasonló képességekről - igaz, azt már nem mutatja ki, hogy a dolog őt is meglepte.
Julian végtelen örömmel az arcán térdre ereszkedik. -Köszönöm! Köszönöm főnix!
Majd ismerős kék fény vesz körbe titeket. A felirat megjelenése előtt még láthatjátok a két férfi döbbent arckifejezését. Geralt még utánad is kap, de már nem ér el.

Az új hely, ahova kerülsz, sötét, csupán némi színes, villódzó fény segítségével láthatod, hogy mintha egy színpad mögött lennél. Odakint már harsog a tömeg éljenzése, mintha alig bírnák visszafogni magukat, hogy ne másszanak át a színpadon. Reginald sehol sincs, ám a kezedben ott egy basszusgitár.
-Hé, te! -toppan be valami nagydarab, kétajtós szekrény (természetesen humanoid formában) és rád mutat. -Húzz a színpadra! És figyelj oda! Úgy játssz, ahogy a játékos, különben szíjat hasítok a hátadból!
Mikor kimész, a színpad előtt a tömeg feje fölött öt csíkot látsz, négy különböző színű golyóbissal a végén: zöld, piros, sárga, kék és narancssárga.
Rajtad múlik, ismerős-e a helyzet Suspect

----

//Apró kérés: dobj egy halál-korona kockát is :3//
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 28 2014, 17:12

Ez az alak nagyon fura… vagy bolond, őrült… klinikai eset. Azon nem lepődöm meg, hogy Regi saját bevallása szerint képes a rusnya szörnyekből, mobokból embert csinálni.  Más választ el sem tudnék képzelni tőle, olyan magasan hordja a csőrét.. pedig nincs egy napja, hogy felnőtt Rolling Eyes 
- o.O! – Ez az őrült tényleg megteszi o.O Térdre borul egy főnix előtt, egy pet előtt… komoly problémái vannak az tuti, de nem szólok bele. Mindenkinek joga van hülyét csinálni saját magából… ha neki ez kell, ám legyen. A Fehérhajú Witcher is vet rájuk pár érdekes pillantást, nem csak én. Igen-igen… azok ketten kegyetlenül örülnek egymásnak. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy Reginald hogyan akarja véghezvinni a műveletet…. szerintem képtelen rá…. a karilapján nem szerepelt ilyen képesség….. csak füllentett Suspect
~ Gyorsan hozzá’ nekem nasit ˇ^ˇ~ egyből utasítja újdonsült szolgáját facepalm Nagy hülye, ha megteszi….
Újra itt az a fény, ami után el teleportálódunk máshova…. kár, eddig egész jól elvagyok a Witcher-ben… érzem, hogy nem sok kellene még Geralt puhításához, hogy választ adjon azokra a fontos kérdésekre, melyeket feltettem.  Erre ez történik :(Nincs igazság ezen a földön sem Sad
Új helyre kerülök, elég sötét… csak nem megint egy horror game? Fegyver nélkül? Azok a legijesztőbbek….  Ahol van fegyvered, már nem annyira… mert ott tudsz védekezni, de ahol nincs és ki vagy szolgáltatva… na, ott minden apró neszre odafigyelsz és futsz az életedért \o/  Azok jó game-k :DVagyis… nem akarok most olyan játszani Sad
Rövid időn belül ismerős zaj üti meg fülecskéimet. Tömeg morajlása, éljenzés, akárcsak egy koncert előtt \o/  De hol van Reginald? :O Nincs itt… hmmm…  Vagy itt van és olyat csinál, amit nem kellene Suspect 
Fegyver nincs, de gitár van \o/…. ez nem horror game, hanem…. öhm… milyen is? Életemben nem játszottam olyan játékot, ahol gitárral kell nyomni… max cheat-el Suspect
- Hmmm?! – mondhatni elég udvariatlanul szólít meg egy nagydarab csávó… És ez még nem minden >_<  Nem tudom, mit képzel magáról, de velem nem beszélhet így…. még apám sem… na jó, ő talán megteszi…
- A méreted miatt ekkora a szád? Ha nem áradna belőle ocsmány búz, szívesen lefaragnék belőle… gorilla ˇ^ˇ- hülye bunkó…
Kilépve a színpadra, ha nem támadott be a gorilla természetesen >.> , megpillantom a tömeget.. a népemet \o/ De valamiért a fejük felett van öt csík, négy golyóval o.O Akkor most mit kellene csinálnom? :O Játszanom valamit? Csak basszusgitárral? :O Nem is tudok játszani rajta >.> Csak pengetni…. így ni *penget Rolling Eyes*
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 28 2014, 17:12

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Jan. 31 2014, 15:19

A zene el is indul, a tömeg őrjöngeni kezd, és amint belép a gitár hangja is a melódiába, a csíkokon gyors ütemben egyéb színes golyók is kezdenek lefelé száguldani. Józan paraszti ésszel is kitalálhatod, hogy aszerint kell játszanod, ahogy a golyók jönnek, és a jelek szerint igencsak profi játékost foghattál ki, te pedig egész ügyesen kezeled a dolgot. Nem sikerül elvétened egy hangot sem, és mikor a szám véget ér, életed tán legnagyobb ovációjában lehet részed. Naja, talán néha eltúlozzák a dolgokat a játékokban...
Amíg a játékos odakint a High Score-ját nézi, te visszatérsz a színpad mögé, ahol karba tett kézzel, mogorva képpel fogad a már ismerős kétajtós szekrény. A jelek szerint igencsak füstölög amiatt, amit mondtál neki kifelé menet. Amint eltűnsz a kíváncsi szemek elől, megragadja a ruhád gallérját és úgy emel a levegőbe, mintha csak egy tollpehely lennél.
-Miva' vazze? -az agyi kapacitása viszont nem lehet túl nagy, ha máris elfelejtette, amit mondtál :suspect:Vagy csak biztosra akar menni?
-A tököm tudja, ki vagy te, kis ficsúr, valami új program vagy akármi, de te velem nem-beszélhetsz-ííígy! Még egy ilyan és úgy penderítelek ki, mint macskát .....ni! Világos vagy világos?
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Feb. 02 2014, 19:45

Miután jól megmondtam ennek a nagydarab kutyafejű nyominak az élest, kilépek a színpadra, ahová természetesen nem mer követni. Fél, hogy meglincselné a tömeg, ami a hangokból ítélve imád engem. Ez nem lep meg, gyakran megesik, bár Aincradban kicsit más a helyzet… gázabb Rolling Eyes Hagyjuk ezt, a tömeg itt van előttem és őrjöng \o/  Csináljuk amit kell. Ugyan nem sokat értek ehhez a game-hez, meg az igazat megvallva sosem játszottam még ilyennel és ezek után sem fogok szerintem, mégis rájövök a nyitjára, úgy nagyjából :roll:A lényeg az, hogy aratok, tök jó zenét nyomatok és mindenki imád érte… kicsit nosztalgikus ez az érzés, egész nap ellennék itt \o/
A számnak lassan vége van, a közönség nem csitul, én még maradok is, amíg lehet… ez az én világom, ez hiányzott már annyira… de imádom, hogy imádnak \o/
Amíg tudok, a színpadon maradok, de ha le kell menni, akkor le kell menni. A jóból is megárt a sok, ahogy szokták mondani.
A színpad mögé érve a korábbi bunkó, egy pár pillanat után nekem esik. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy meglep, mert egyáltalán nem. Az ilyen csökkent értelmi képességekkel rendelkező izomagyú barmok többnyire csak így tudnak érvényesülni, hála  a nagyon hiányos szókincsnek, amit birtokolnak.  
Elkap a galléromnál fogva és felemel. Pechére én ugyan meg nem ijedek… egy ilyen kis senkitől… cöh ˇ^ˇ
- Még mindig nem dolgoztad fel, Pedig elég sok időt hagytam neked – kuncogok a mondandóm végén. Valóban sötét ez a csávó, egy igazi barbár…. azt hiszi erővel el tud intézni… engem Cool
- Hogy én? – kérdezek vissza, már csak azért is ˇ^ˇ
- Én vagyok a legnagyobb sztár, akivel valaha találkoztál, és találkozni fogsz, te Jeti – mondom mosolyogva, majd nemes egyszerűséggel, két ujjal szemen bököm, és alulról meg is rugdalom, hogy engedjen végre el. Ha sikerül, akkor a színpad bejáratához lépek, hogy bármikor kiléphessek oda, hehehe.
- Kevés vagy te ide Razzbemutatok neki. Amennyiben nem sikerül kiszabadulnom, úgy….. megszívtam Sad
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 03 2014, 17:32

Kétajtós Szekrény Úr letesz a földre, majd megfordul, és egy hatalmas kivetítő alá áll. Ott egy számítógép foglal helyet, bekapcsolja, és elkezd rajta valamit pötyögni. Te a kivetítőn jól látod, mit művel: a Guitar Hero III szereplőinek listájában kutakodik kicsit.
Majd egy "Áhá!" felkiáltással megtalálja a tiédet is: Ryuninji Ren. Győzedelmes vigyorral rád néz, ujja a "Report Bug and Delete" gomb fölött remeg.
-Programhiba vagy. -nevetgél. -Különben tudnád, ki vagyok én. Na, nem hiányzik a kis Regid? Őt már eltüntettem innen...
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Feb. 07 2014, 20:59

A kétajtós szekrény nem tud megfélemlíteni.. had emelgessen csak, ha ez minden vágya.  Ha a jártasságaim működnek, akkor én is megtudnám tenni vele ugyan ezt, sőt, még rosszabbat is... Kár, hogy nem vagyok annyira erőszakos, mint kellene legyek… még ilyen helyzetben sem. Full nyugodtan közlöm vele a tényállást, mire letesz. Erről van szó… látom, nem akarja összeakasztani a bajszát az enyémmel. Rájött, hogy ő húzná a rövidebbet… nem is olyan hülye, mint amilyennek kinéz,  bár lehet, hogy csak véletlen, vagy átmeneti izomrángás ez nála Rolling Eyes
Amint letesz, megfordul és egy  számítógéphez o.O Nofene, eszembe nem jutott volna, hogy képes egyáltalán bekapcsolni egy ilyet. Még ha nem is a legmodernebb fajtáról van szó, akkor se néztem ki belőle. Nekem eddig olyan erősen visszamaradottnak tűnt.
A kivetítőn figyelemmel kísérem a pötyögését, de eddig semmi extra… csak egy szereplőlistát nézeget a nyomija.  Nekem nyolc, de ha azt akarja, hogy olvassam fel őket neki, azt lesheti. Ha valaki ennyire hülye, az menjen el valami suliba és kész ˇ^ˇ
- Mi bajod? – kérdem tőle a felkiáltására… megtalálta a nevem… hurrá Rolling Eyes Csak nem hagyja abba a szemtelenkedést… Nem vagyok az a fajta, aki megijed… izé.. ilyentől :roll:Ez inkább felhúz, mintsem megijeszt. Komolyan mondom, sokkal nagyobb hatást érne el azzal, ha kiugrana egy szekrényből és azt mondaná, hogy Buuu \o/ de így, hogy csak egy gombocskával fenyegetőzik... tiszta gáz.
- Se program, se hiba nem vagyok veled ellentétben. Még ilyet…  egy nyomi, low adathalmaz akar engem ezzel fenyegetni? Már a virtuális világ is ennyire elfajult? –Szinte meg vagyok róla győződve, hogy engem nem tud törölni, hisz nem vagyok program…. a „működésem” ahhoz a tré sisakhoz van kötve, azt meg tuti nem irányíthatja ˇ^ˇ
- Akárhová küldted Reginaldot, nincs nagy probléma. Nemsokára fura fény vesz körbe engem, és bizonyára őt is, majd egy másik game-ben kötünk ki. Ez amúgy sem nekem való Razz igaz, a színpadon történteket élveztem, nagyon \o/
Nem szándékozom mást reagálni a fazonra… még azt hinné, hogy nyomást gyakorol rám…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Feb. 07 2014, 21:26

-És mit gondolsz, ki irányítja azt a "furcsa fényt"? Razz-Kétajtós Szekrény utánozza a hangstílusod és az arckifejezésed, miközben ezt mondja, majd az ujja lekerül a gomb fölötti légnemű területről. -Eh... Pedig...
Odakint ekkor elhallgat a tömeg és minden sötétbe borul. A jelek szerint valaki kikapcsolta a játékot. Nem látsz az orrod hegyéig se, és hiába szólongatod... senki se felel neked.
Viszont teljesen biztos vagy benne, hogy valaki van a közeledben. Mert szuszog. Néha kuncog. Egy férfi, de nem a Kétajtós Szekrény :suspect:Talán húsz perc is eltelik így, mikor végre megszólal:
-Nem volt veled egy bögyös kis bige is...? Oh, egyébként, hogy szóljak... technikailag még mindig a SAO-ban vagy. És ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy kéne, megtehetem, hogy lenullázzam az életcsíkod. Ugye tudod, hogy az mivel jár...? Szóval légy jó fiú.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Feb. 09 2014, 12:31

Felhúzott…. rendesen felhúzott ez a fazon… először keménykedik, majd magyaráz, végül még fenyeget is? Pont az ilyen emberek szoktak felhúzni leginkább. Messziről dumálnak, ahelyett, hogy szemtől szembe lerendeznénk az egészet. Pfejj… nyomi banda… nem is tudom, hogy mit csinálnék az ilyenekkel…. talán jól elveretném őket valami nagykezű dadával ˇ^ˇ 
El is magyarázom neki, hogy nekem ez nem pálya, nagyon nem. Azt meg felejtse el, hogy ettől meg fogok ijedni. Nem félelmet ébreszt bennem, hanem haragot, ráadásul nem is olyan kicsit, mint amilyen látszik…
- Azt nekem honnan kellene tudnom? – kérdésre kérdéssel, ahogy azt kell. Ha tudnám, hogy ki csinálja ezeket a fényeket, már rég megkértem volna, hogy ebbe, mag abba a game-kbe teleportáljon be, mert van pár, amit még mindig szívesen kipróbálnék…. főleg ilyen „nézetből”
A tömeg hírtelen elhallgat, majd csak feketeség
- o.O – Nah, most aztán tényleg nem tudom, hogy mi van. Ez is egy game lenne? Vagy csak valaki lekapcsolta az áramot? Lövésem nincs, és zavar is rendesen, hogy nem látok az égvilágon semmit sem.
Szuszogást hallok, valaki van itt…. horror game? Ha igen akkor gáz van, mert az ilyeneket nem csípem, semmi fegyver, csak én, meg a csúnyaságok a sötétben, akiket még csak látni sem lehet…  Nem.. egy hang szólal meg, ami ahelyett, hogy megijesztene, már megint csak feldühít…
- De igen… volt és nem szeretném, ha valami baja lenne – mondom kissé ingerülten.  Azért a pofátlanságnak is van határa. Itt a vaksötétben magyaráz, ahol nem látom… rejtőzködik és biztos röhög magában…
Megtudom, hogy még mindig a SAO-ban vagyok.. technikailag. Fogalmam nincs hogyan lehetséges ez, de nem is keresek rá választ…. tök felesleges ilyen dolgokon rágódni.
- Ha meg akarsz ijeszteni, rosszul csinálod. Ezzel csak felnyomod az agyam. Gyáva vagy ahhoz, hogy megmutasd magad, és kiállj ellenem? Én nem félek tőled barátocskám, mert kegyetlenül felhúztál Mad 
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.