Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Játékról-játékra

4 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Dec. 22 2013, 21:36

Átértek az alagúton, és az erdő másik szegletében találjátok magatokat. Furcsa, bizsergő érzés szaladhat végig a tarkótokon, olyasmi, amit akkor érez az ember, ha figyelik.
Majd alig pár lépés után valami felbukkan a fák között.

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 1660020_orig

Minden elkezd recsegni-ropogni, mintha egy rossz tévéadás közepébe kerültetek volna, és a képernyő szemcsézettsége is hirtelen brutális méreteket ölt. Elveszítitek egymást. Furcsa, tapogatózó, nyálkás, csápra emlékeztető végtagok szorulnak a nyakatok köré.
Szinte áldásnak érezhetitek most, hogy ismét felbukkan a már ismerős szöveg a szemetek előtt, majd a kék teleport-fény kiszabadít titeket a nyálkás valamik fogságából.

Először a zene üti fel a fejét, ami merőben más hangulatot áraszt, mint az iménti jelenet. Mikor kinyitjátok a szemeteket, egy nagggyon kezdetleges grafikájú, de annál szélesebb, sík mezőn találjátok magatokat.
Ren csapatnyi piros-kék-sárga-fehér-fekete színű gömbmadár között tér magához. Illetve, hogy pontosabb legyek, a sárgák inkább háromszög-alakúak. Tőle nem messze egy hatalmas csúzlit állítottak fel, és látótávolságban, de elég messze egy fadeszkákból épült vár foglal helyet. Amondó vagyok, a cél egyértelmű.
Yurihime pedig... a várban ébred fel, pöfögő-röfögő zöld gömbmalackák között. Egyetlen jó pont, hogy legalább a legvédettebb helyre került. >.>

---

Játék \o/
Ren, neked egy sárga, egy fehér, és három piros madarad van, amiket eldobhatsz, te döntöd el, milyen sorrendben. Piros madár esetében egy hatos kockával kell dobnod - Ha az érték 1-4 között van, találtál, 5-ös esetében feleannyi sebzést okozol, ha 6-os, akkor a madár úgy suhant el a vár fölött, mint a gondolat.
Sárga és fehér esetében kétszer dobsz, az első értékelése ugyanaz, a másodiké már csak 6-os kocka esetén nem talál. Sárga esetében ha az első kocka nem sikerül, akkor a második már nem ér semmit, de a fehér esetében még akkor is okozhat sebzést.

A vár és a malacok jelenlegi kitartáspontja: 100/100.
Piros madár sebzése 20, sárgáé 40, a fehéré 60.
Ha a vár kitartáspontja 60 alá esik, halál-korona kockával fogom kidobni, sikerül-e eltalálni magát Yurihimét.

Viszont -> Yurihime plusz spécit kap, méghozzá képes felújítani a megsebzett várat hentai Ehhez mindössze egy 12-es kockával kell dobálnia, tehát értelemszerűen 12 pontnál többet nem képes építeni, de ha ügyes, akkor túlélheti :3
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Dec. 25 2013, 16:24

Már megint az a kastélyos dolog….. már jó párszor felemlegették nekem, főleg Ai-chan…. pedig akkor még sokkal, de sokkal gyengébb voltam mint most. Nem lehettem több kettesszintűnél. Összehasonlítva a mostani és akkori erőmet, szintemet, hát ég és föld. Nem mintha akkor is olyan ijedős lettem volna, vagy hasonlók Rolling Eyes
- Az már nagyon régen volt Suspect- zárom le ennyivel ezt a témát, mely számomra könnyen kellemetlenné válhat Rolling Eyes
Ami utána következik, hát arra nyomok egy facepalmot, mert mást már nem tudok…. ez a Himécske olykor kikészít, főleg az ilyen stílusú megszólalásaival.
- Hime-sama! Ennyire lenézne engem? – kérdezem érdeklődve. Tisztában kellene lennie azzal, hogy kettőnk közül ki az erősebb, és nem ő, efelől nincs semmi kétség. Bár… lehet, hogy csak én gondolom így….. ez a lány nem teljesen van otthon a kocka világban, arra már sikerült rájönnöm már rég, de ennyire? No, mindegy, most még elnézem neki Suspect 
De ennyi elég is, nem szabad megállni, mert jön ő és elkap, akkor meg kezdődik, minden előröl, azt pedig nem akarom, nagyon nem.  Gyorsan tovább indulunk, keressük azokat a cetliket, mert még jó pár darab hiányzik ahhoz, hogy meglegyen a kollekció…. am tényleg mi is lesz akkor? Még sosem jutottam el odáig: suspect: mindig feladtam egy idő után.
- He?! – kérdezek vissza, mert nem értettem jó a lány szavait, vagyis remélem, hogy nem értettem jól…  De…. sajnos jól értem, és még át is ölel, mely essen bármilyen jól is, most nem éppen ezzel kellene elütni az időt, meg mondjuk ez a Hime már nem először tapos bele az önbecsülésembe…
- Na de Hime-sama…..  Kettőnk közül melyikünk az, aki tudja, hogy mivel állunk szemben, vagyis mi elől menekülünk Rolling Eyes- kezdek bele.. ennyi, már nem bírom magamban tartani… meg a helyzet is olyan… izé…
- Nem vagyok egy kiskölyök, aki az árnyékától is megijed. Az egyik legerősebb vagyok itt, és ha már nekem is futnom kell, akkor elhiheti, hogy nem piskóta.  Ezt nem lehet legyőzni, még csak hozzá sem lehet érni….. nagyon idegölő egy karakter…. Tehát irány tovább, nincs kedvem itt ragadni egy örökkévalóságig- Azzal elindulok, és ha kell, akk felkapom a lánykát és úgy viszem át az alagúton, aminek csak a végén teszem le.  Az erdő egy másik végén lyukadunk ki… semmi extra vagy várjunk… lépések? :O
- palepalepalepale- Megint elkövettem azt a hibát, hogy sokáig maradtam egy helyen? Így már vége is, nem tehetek semmi9t. Az ismerős hangok, szemcsés kép, undi csápok, jól megszívtam, kezdhetjük előröl -.-’’
- o.O – Mire kinyílik a szemem, már máshol vagyok és egész kis hangulatos zene szól. Egy csomó gömbszerű izé között vagyok, tőlem nem messze pedig egy csúzli? :O
- Hime-samaaaa!!! Reginald!!! Hall engem valakiii??!! – engedem szabadjára a hangomat, de válasz nem érkezik. Azért remélem nem maradtak ott, egyikük sem… nem, az lehetetlen, hiszen eddig mindannyian ugyanakkor teleportálódtunk el, ugyan abban az időpontban, nem előbb, nem később…  Hmmm… de akkor hol vannak? :O  Veeeeh….. na mindegy… lássuk csak… Csúzli, messze egy favár…. fura „töltények”…. hát ne húzzuk az időt…  Fokok egy fehér madárkát, célzok és útjára engedem… repülj \o/

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 25 2013, 16:24

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Dec. 27 2013, 22:32

Ren-sama, ha nem írom külön, akkor Regi veled maradt Smile Legalább bedurcizhat, hogy mit ordítozol a füle mellett Very Happy

A madárka ugyan szépen suhan, de a tojás már nem talált. A vár még mindig ép.

Yurihime következik
És elfelejtettem: lehetőleg a határidő legyen 3 nap/emberke Rolling Eyes Had haladjunk :3
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Yurihime Vas. Dec. 29 2013, 17:36

Az erőm nem ért fel ahhoz, hogy megállíthassam a céltudatosan haladó Ren-samát, és szavaimmal sem hathattam reá elég nyugtatóan. Úgy tűnt, nem tudom ölelésemmel átadni az érzéseimet, magabiztosságomat, derűlátásomat és nem tudom arra biztatni, hogy szálljon szembe félelmével, melyet a minket üldöző lény iránt táplált. Egy pillanatra búskomorrá váltam... de csak egy pillanatra! Hiszen még csupán utam elején járok, a változások pedig nem történnek meg egyik éjszakáról a másikra. Tán még mindig gyenge és halkszavú vagyok, és nem elég erélyes, hogy segítsek lelket önteni társamba, még tanulnom kell az emlékeimből, melyet Lewis-samától örököltem, ám azért fogok küzdeni minden erőmmel, fogcsikorgatva, vérrel-verejtékkel, hogy egyszer majd én is olyan hősies lehessek, mint az egykori lovag, és ugyanolyan hatással lehessek az emberekre, mint ő volt!
- Iie, erről szó sincs, Ren-sama ^.^ Sajnálom, ha megbántottam Embarassed - integettem tiltakozva. Távol álljon tőlem, hogy egy ilyen nagyszerű ember iránt lenézést tanúsítsak, erre még akkor sem vetemednék, ha valaki olyan tisztességtelen módszerekkel harcolna, mint Viola-sama azon a réges-régi viadalon.
- Ha szabad megjegyeznem, nem tudhatja, amíg nem próbáltuk... együtt ^.^" - szólaltam meg halkan, végül azonban inkább elhallgattam, mielőtt még jobban magamra haragítottam volna a fiatalembert. Bármennyire is erős az elhatározásom, valahogy mégsem volt nekem való ez a szerep. Hogy tudnám ezt az ellentmondást feloldani? Az alagút teteje nem válaszolta meg kérdésemet, kénytelen voltam előrenézni. A túloldalon viszont felderült az arcom, hiszem szembetaláltuk magunkat egy elegáns, jól öltözött úriemberrel, aki biztosan útba igazít minket ^.^ Csakhogy a sistergő zaj miatt nem jutott el hozzá a hangom, és azon kaptam magam, hogy a nyakam köré valami nyálkás csáp fonódik. Megint Sad Igyekeztem volna kiszabadulni, ám mire megragadhattam volna az engem fogva tartó, ismeretlen eredetű nyúlványt, újfent felbukkant a már jól ismert felirat, és a következő pillanatban vidám zene csengése ütötte meg a fülemet, körülöttem pedig békés röfögés hallatszott. Mikor kinyitottam a szemem, egy favár közepén találtam magam, a röfögés pedig zöld malacgömbökből származott.
- Hol vagyok...? Ren-sama! - néztem körül, ám sehol sem láttam a férfiút. Ajtót nem láttam, így jobb híján odaültem az egyik fura állatka mellé és megsimogattam a fejét. Minden békés volt, az égen még madarak is repkedtek ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal10/1500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 04 2014, 22:37

Nagyon, de nagyon nagy mázlim van, hogy az a nyomi Slender nem tudott elkapni, mert éppen el teleportálódtunk, vagy mit csináltunk ebbe a másik érdekes game-be. Először csak pislogtam, hogy mi van, meg izé, meg mik ezek a fura alakú valamicsodák körülöttem. Se Hime, se Regi nincs itt, ami talán egy pöppet gáz, legalábbis akkor, ha Slender bácsival maradtak.  Mivel mást nem igen tehettem és még nem is tehettem ellőttem egy töltény madarat az innen nem olyan közel lévő faépítmény felé. Hát… hogy is fogalmazzak… az a vár kitért a lövésem elől, vagy a töltényem nem volt józan, esetleg kicsit húz a csúzli valamelyik irányba… az tuti, hogy nem az én hibám, de célt tévesztett az az izé  >.>
~ De béna vagy Rolling Eyes
- ÁÁÁÁÁÁÁ- ugrok egy nagyot, hiszen senki sem volt mögöttem, most meg megszólal itt valaki közvetlen a fülem mellett, hát persze, hogy egy nagyon minimálisan megij.. izé meglepődöm, ki ne lepődne meg? Még az elitek is néha napján…. nagyritkán Rolling Eyes
~ Minek ordibálsz? o.O~ hökken meg egy picikét a madárkám is a reakciómra, de hát na…..
- Izé...  káromkodtam Rolling Eyes- jobb perpillanat nem jut eszembe, ez van
~ Aha… Szerintem megijedtél Suspect
- Kizárt ˇ^ˇ
~ Pedig de…. nyuszika Razz~ ejj a kis szemtelen már megint kezdi. Komolyan mondom, jobb lenne, ha nem fejlődött volna, vagy néma marad. A csipogását el tudnám hallgatni egész nap, de a szövegét… honnan veszi ezeket? Tőlem tuti nem…  
- Buta kakadu >.>
~ Miva’ ??!!
- Akarsz egyet?!
~ Akarsz egyet?! ~ mondjuk szinte szinkronban, majd össze is fejelünk, hogy lássa a másik, melyik az erősebb, azonban nincs győztes… csak kakaskodunk, igen közelről meredünk a másik szemébe. Azért belegondolva, ha most nem húzza le a csőrét, lenne egy lyuk a homlokomon Rolling Eyes
Egy jó 10 percig próbáljuk ellökni egymást a „homlokpárbaj” által, de csak annyit érünk el, hogy elfáradunk az erőlködések, vicsorgások közepette.
~ Nem érsz annyit  ˇ^ˇ
- Van jobb dolgom is ˇ^ˇ- még hogy nem érek annyit.. nélkülem sehol sem lenne ez a hálátlan :arrogant:De hagyjuk, majd később elverem Rolling Eyes
Ezúttal a sárgaságot töltöm be a csúzlimba, célzok és lövök, remélem ez nincs ittas állapotban
~ Pffff!
- He?!  - nézek hátra picikét ingerülten.
~ Semmi Rolling Eyes~ kikészíííít -.-’’’
- Amúgy hol voltál Suspect
~ Fent Cool
- facepalm hagyjuk…


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 04 2014, 22:39-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 04 2014, 22:37

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Hétf. Jan. 06 2014, 17:04

Talált, a madár csiripelve zuttyan neki a várfalnak, pár deszka össze is dől \o/
Vár: 60/100


Yurihime kiíratta magát, de várom vissza szívesen, ha mégis folytatná, de a kihagyott körökért természetesen nem jár expé Rolling Eyes
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 10 2014, 14:11

Betárazok, izé… madarazok, célzok, lövök és bummm \o/ A madárkám egyenesen a vár felé száll és bele is csapódik \o/ Haha, tudtam én, hogy az előbb a madárkával volt a gond és nem velem 8)Sajnos nem akkora a kár, amekkorára gondoltam, de nem baj, van még itt pár madárka, amit betudok tölteni és akkor összedől ez, mint egy kártyavár.
- Na?! Láttad? Így kell ezt csinálni Cool megfordulva dicsekszem a petemnek, aki az előbb beszólogatott, és majdnem megvertem érte, de az az átkozottul jó szívem nem engedte… még  Rolling Eyes
~ Cöh… ~ Na persze, hogy nem tetszik neki a sikerem… az előbb bénázott le, és most dőlt meg ez az állítása, hehe, nesze neked.
- Máskor így ítélj elhamarkodottan :PSokat kell még tanulnod, az tuti – Annak ellenére, hogy m ár ennyivel nagyobb és „idősebb” mert ugye az, ha már meg van nőve nem? Tehát még elég tudatlan, így oda kell figyelnem kicsit jobban a nevelésére, mert a végén egy egoista bunkó lesz belőle, vagy valami hasonló, az meg rám nézve eléggé gáz lenne.  
~ Ez nekem is menne ˇ^ˇ
- Óh, tényleg?
~ Igen  >.< ~ kuncognom kell, mert számomra elég vicces jelenet, még így elképzelve is az, hogy egy nagyobb madár csúzlival lövöldöz el kisebb madárkákat. Hová fajult ez a világ, hehe.
- Akkor nem állok az utadba… mutasd meg szépen Rolling Eyes- mutatok a mozgó tölténykékre és a nem túl bonyolult kilövőszerkezetre, Azzal még szerintem boldogulni is fog, de majd meglátjuk mire megy vele.
~ Semmiség ˇ^ˇ
- Hajrá-hajrá – sürgetem egy picit…
~ Jólvanmá’  >.< ~ kelletlenül elindul egy madárkáért, amit a csőrével ragad meg, illetve igyekszik… elég nyögvenyelősen megy neki, de ő akarta…
- Segítsek? Rolling Eyes
~ Nem kell…. baka >.< ~ lenyomok egy kis vállvonogatást, aztán leülök, kitudja mikorra sikerül neki… Egész jónak nevetek a próbálkozásain.. nem ártana neki egy-két kéz, ahhoz, hogy könnyebb dolga legyen hehe..
- Brávó \o/.. Eddig nagyon meggyőzően alakítasz Rolling Eyes- gratulálok neki, amint sikerült megtennie eme bonyolult feladatot
~  >.< ~ Muhahahha, kölcsön kenyér visszajár, hehehe… érdeklődve figyelem tovább, a csúzlinál már a lábát is beveti, azzal fogja, míg bele nem helyezi a picike vörös madarat… komolyan.. kész akrobatának kellene nekem lennem ehhez a mutatványhoz.. lehidalok vazeg , hehe…
~ Na most figyelj ˇ^ˇ
- Figyelek én Rolling Eyes- Elkezdi húzni, bár kissé ezzel is meggyűlik a baja, de végtére is eléri azt amit kell.. céloz és elengedi… A töltény száll, de nem olyan szép ívben, mint az enyém ˇ^ˇ
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 10 2014, 14:11

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Jan. 10 2014, 18:59

A madár száll csivitelve, és alaposan nekiütközik a várfalnak, ami máris dől össze, mint egy kártyavár. Néha puffanásokat hallhatsz, ahogy a zöld gyesznók szétpukkadnak a fa súlya alatt.
Ám akár élvezitek a kis játékot, akár nem, sajnos amikor töltenéd be a következő madarat, megjelenik a már ismerős felirat:

Random keresés indul.
Keresés...
Találat! Teleportálás indul!


Mikor a célállomásra értek, ismét éjszakai kép fogad bennetek. Nincs olyan sötét, mint Slender erdejében, de nem is kellemes a légkör. Egy kukoricamező közepén állhattok, nem láttok semerre rendesen, viszont jó hír, hogy van nálad egy alapból bekapcsolt elemlámpa, egy puska és egy pisztoly, pár tölténnyel. Meg medikit :3
Mire teljesen felocsúdhatnál, hogy hol is vagy, hörgés zaja ütheti meg a füled, és mozgást észlelt a kukoricásban. Kisvártatva meg is jelennek csoszogva a hang okozói: félreismerhetetlenül zombik, tény. Rothadnak, büdösek, hörögnek, és meg akarják enni az agyad.
A gond ekkor következik.
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Left4deadrun
Mikor a zombikat eléri a zseblámpád fénye, futásnak erednek. Ki hallott már rohanó zombikról? Hát azok, akik játszottak Left 4 Dead-et \o/
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 10 2014, 20:36

- O.o – Ez azért mi már? Regi madárkája egyenesen a vár felé száll, míg az én első madárkám selejtes volt… ez nem ééér.. itt valami nagyon, de nagyon nem stimmel.. nekem kellene jobban teljesítenem, elvégre én már csúzliztam kisebb koromban, bár nem ekkorával, de nah >.< Nekem még van két kezem is, neki egy sincs és mégis, Veeeeeh…
A madárka egyenesen berepül a vár falába, ami csak úgy, összedől o.O Az enyém alig tett benne valamicske kárt, ő meg le is rombolja? Itt nagyon ellenem vannak Sad
~ CoolÍgy kell ezt Cool~  na szép, ezzel nem csökkentettünk a nem valami pici egóján, hanem még nyomtunk rá egy kicsit, egy aprócska lökést… felfelé -.-’
- Milyen szép itt az ég ~.~ - fordulok el gyorsan és az eget kezdem bámulni, mint aki az ég világon semmit sem látott az egészből, észre sem vett semmit, még azt sem, hogy egy várfalacsaka dőlt össze nem messze tőle.
~  Nekem egyből sikerült, neked nem, én vagyok a jobb, te meg a béna bloeeee Razz~ -.-’ pofátlan… arra bezzeg ilyenkor nem gondol, hogy én etetem a nehezen megkeresett pénzemből.
- Hmmm.... az a felhő pont olyan, mint egy kicsi nyuszika – továbbra is próbálom ignorálni őt, mert itt majdnem verthelyzetben vagyok
~ REEEEN!! Figyeljé’ már >.< ~ hehehe, ez már nem tetszik neki annyira… Hát fényezze magát, amennyire csak tudja, ha  nem veszek róla tudomást, nem is ér vele semmit ˇ^ˇ
- Nahát?! Az meg pont olyan, mint egy nagyképű főnix, micsoda véletlen Rolling Eyes
~ >.< ~ Hát, azt hiszem, hogy Reginald-nál ennyi a tűréshatár. Odajön hozzám, kissé indulatosan és az egyik lábacskájával beletalpal a hátamba, amitől én orra is esem… meglepett a kis mocsok o.O
- Hééé! Ezt miért kellett baka Regi? – háborodom fel és szerintem tök jogosan. Semmi olyat nem tettem, amiért ezt érdemelném.
~ Baaaaka!  Hagyjá’ békén :Arogant: ~  Na, szép. Ő rúg le, aztán még meg is sértődik…  Ezt nem hagyhatom csak úgy, ennyiben, egyszer és mindenkorra lerombolom azt a várat… feltápászkodom, megfogok egy madárkát, betöltöm és o.O  Megint feltűnik az a fura képernyő, jönnek a fények és hoppá…
- Egy kukoricás? :O
~ Hol vagyunk?
- Nem tudom :O
~ Baka! ~ fény az van, de csak egy kevéske, milyen szerencse, hogy itt is befigyel a zseblámpa a kezemben, pont úgy, mint Slender-nél. Sőt, még menő fegyvereim is vannak egy kevés munícióval.. jobb, mint a csúzli Cool
- Ez mi volt?
~ Mi? :O ~ Fura hangokat hallok egy bizonyos irányból, és nem valami bíztatóak… hát lesük meg :suspect:Odavilágítok a zseblámpámmal és o.O
-  affraid affraidaffraidaffraid- kiáltom és spuri… mikor meglátom, hogy felém sprintelnek a…a…. zo-zombik Sad
~ Héé Hova mész, kik ezek? Ismered őket?  :O ~ fut utánam Reginald, amennyire tud… nem nagyon érti a helyzetet, engem ez nem érdekel, futás van  futáááás…
- Ha elkapnak, megesznek  pale
~ Megesznek? :pale:Akkor én  lépek lelépek  
- Heee?! o.O -
és tényleg lelép… szárnyra kap és felemelkedik… veeeeeh…  persze… hagyd itt a gazdit a pácban… de mindegy…. inkább szedem a lábam, ahogy tudom, az sem érdekel, hogy rendre felpofoznak a kukoricaszárak… Ha egy közel érne hozzám, golyót eresztek a fejébe a pisztolykámmal, az tuti >_<
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Jan. 10 2014, 21:43

Szerencsére egy-egy golyó is elég nekik, és ki tudja, mennyi rohanás után sikerül is leszedned az összeset. Némi csönd telepszik rátok, nyugalomban folytathatjátok az utat. Igaz, ahogy az lenni szokott, nem túl sokáig.
A földön elhagyott, de számodra megfelelő lőszert találsz, ám aig hogy a közelébe érsz, valami ismét megüti a füled. Nem olyan mocorgás, mint az imént, hanem sejtelmes, hátborzongató zene, amibe egyértelműen egy fiatal lány sírása vegyül. Minél tovább mész előre, annál erősebb a zene és a sírás, míg végül az egyik kukorica mögül meglátod a hang okozóját: egy Witch.

A gond csak az, hogy nem tudod kikapcsolni a lámpád.
A furcsa zombilány pedig a fény hatására felnéz és lassan feléd fordul, a sírásból pedig morgás lesz. Figyelmeztet.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 11 2014, 13:09

Ez nem semmi.. a saját petem hagyott itt a pácban, csak mert ő tud repülni, én meg nem… ez így egyáltalán nem okés, egy kicsit sem… Én meg itt sprintelek gőzerővel a csúnya, büdi zombik előle, akik még gyorsak is. A zombik elvileg lomhák, mert majd szétesnek, de ezek még a szabályokat sem ismerik… jellemző -.-’’
Ami nekem nem tiszta az egészben, hogy nem érzek félelmet…. >.>  Az elején egy halvány félelemérzet elfogott, mikor megláttam mikkel állok ezúttal szemben, de azóta semmi… nem tudom miért, talán az,hogy most van nálam fegyver, vagy az, hogy mielőtt kinyiffantam volna a korábbi helyszíneken, el teleportálódtam…. könnyen lehet, de ez nem baj. Nem szeretek megijedni, sem félni…. ki szeret?
A közelembe merészkedőket lepuffantom a kis pisztolyommal, egy golyó egyenesen a szeme közé és ki is fekszik.
- Hehh… puhány banda – én ezektől féltem, :O Hát ezek nagy nullák…
- Ideje puffogtatni \o/ - mindig is szerettem volna így nyomatni… lövés, lövés után és a mozgó tetemek egymás után válnak mozdulatlanná.
- Hahaaa.. nesze.. nesze… nesze neked is, haha – a korábbi félelmem átcsapott egy picike élvezetbe, ahogy darálom be a mozgó húsikat \o/  sőőőt, még töltényeket is találok a földön… mázli  Suspect
- Mission Complete Cool  pörgetem meg a fegyverem, hogy aztán menőn visszarakjam a helyére… kiirtottam mindet, nagyon menő vagyok Cool
~Mi csináltál? :O ~ Regike visszamerészkedik a földre, amint elmúlt a veszély… vagy nem is... nem magától történt, én vagyok a hero most Cool
- Kinyírtam mindet Cool
~ Hogyan? o.O
- Full könnyen Cool
~  ilyen gyengék? o.O ~ gyengék? ha elkaptak volna, tuti kinyírnak, csak hát ugye… én ezt nem hagytam nekik, ők húzták a rövidebbet.
- Nem… én vagyok nagyon erős Cool- dicsekszem Cool
~ Na persze  Rolling Eyes  ~ Reginald biztos azt hitte, hogy majd a segítségéért fogok kiáltani…. igaz, az elején nem voltam ettől messze…. de ez nem történt meg, hanem egyedül nyomtam le minden zombit… biztos nem tetszik neki, nekem ellenben nagyon is Cool
A kedélyek újra lenyugszanak, de csupán pár perc az egész, mert a csend újfent megszakad,  egy lány sírását hallok, meg van egy kis zenei aláfestés is hozzá…  
- Nézzük meg! – mondom Regi-nek, majd óvatosan és lassan lépkedve indulok el a hangok irányába, melyek egyre hangosabb. Egy lányka az, de valami zenelejátszó mellett sír, vagy mi? o.O
- Ó hogyaza ****** ** *** - kezdek halk káromkodásba, ezt nem hiszem el, bedőlni, egy ilyennek…. mégis mit gondoltam a zombik után? Veeeh, az a jó szívem már megint Sad
~ Ez csak egy nőstény Rolling Eyes~  megakarom magyarázni a buta petemnek, hogy nem egészen, de ekkor már nem sír az a valami, hanem morog… elfelejtettem.. ez a hülye zseblámpa >_<  Nem tehetek mást.. kikapcsolni nem tudom, így becsúsztatom a nadrágomba a „másik” mellé, ne keltse itt nekem életre a mumusokat, majd leveszem a puskát a hátamról és ráfogom, lassan hátrálok. Nőnek szerintem nő, csak izé… nőket nem bántok az elveim szerint... de ha közelebb jön akkor….
~ Mi bajod?
- Gyere te is
~ Minek? :O
- Ez is megesz - ijesztek rá
~ o.O
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Szomb. Jan. 11 2014, 16:17

A Witch-eknek az egyik legfőbb tulajdonsága, hogy bár vékonyak, de rettentő szívósak. Megesik, hogy egy fejbelövés után el is nyakalnak hátra élettenül, de ez vajon sikerülne-e egy hozzád hasonló kezdőnek rögvest.
Főleg, hogy maga a leányzó képes egy ütéssel elválasztani a fejed a testedtől.
Ahogy a boszorka üvöltve, kitárt kezekkel rohan feléd, te célzol és lősz, egyenesen a szeme közé. Ezúttal szerencséd volt, a Witch immár teljesen holtra váltan terül el a földön, a lövés hangja viszont felébresztette a környező zombikat.
Ami mondjuk nem is lenne baj... de újabb furcsa lény mászik elő a kukoricásból. Négykézláb jár annak ellenére, hogy valaha ő is ember volt, szájából szinte csorog a vér, a szemét nem is látod a sötétkék púloverének kapucnija alól.
Az újabb zombi rádnéz, és láthatólag készül valamire. Közben rettentő robaj hangzik fel a háta mögött.
Már épp rugaszkodna el a földről, mikor egy hatalmas kéz lecsapja, jóformán matricává lapítva őt a sáros földön. Ajjaj... Rolling Eyes
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Tankidle
Az izomkolosszus fenyegetően rád néz, majd súlyát meghazudtoló iramban elindul feléd. Vajon a puska ellene is hatásos lenne, vagy inkább mást kéne kitalálni? >.>
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 11 2014, 18:21

Veeeeeh… ez a nő formájú szörnyeteg csak nekem támad a hosszú karmaival, Reginald megijed a korábbi mondatom miatt és odébb ugrik, így persze, hogy én vagyok a célpont.  Pedig az a bizonyos fényforrás már a nadrágomban van.. úgy tűni, hogy nem alszanak vissza, attól még, hogy eltűntetem, ha egyszer „zavarom” őket akkor azt rossz néven veszik és megtámadnak, meg akarnak enni, vagy ki tudja, milyen más szörnyűséget akarnak velem tenni.  Az csak természetes, hogy nem hagyom magam, még akkor sem, ha nőnek néz ki ez a valami…. tehát megindul felém, célzok és meghúzom a ravaszt.  Egy pillanatra becsukom szemeim a nagy durranásra, és mire kinyitom, épp esik hátra a támadóm.
- Te akartad – én mosom kezeimet. Én azzal is meglennék elégedve, ha békében elmentünk volna egymás mellett, így azonban nem tehettem mást. Ki kellett vonnom a forgalomból, vagy engem vonnak ki Suspect
~ Sugoi *-* ~  o.O… nocsak, csak Reginald nem rájött a nagyságomra és sikerült ezzel  elnyernem a csodálatát? Hát igen, várható volt, hogy ez bekövetkezik, igazából arra számítottam, hogy sokkal hamarabb be fog, de nem baj… igaz a mondás: ami késik, az nem múlik
~ Mi az a kezedben? *-*
-  -.-’’ – gondolhattam volna…. csak a fegyver érdekli, amit még nem látott ezelőtt sohasem, hiszen a SAO-ban nincs ilyen, és meg csak abban a világban, játékban volt eddig.
- Puska  >.> - buta madár…  
~ Odaadod? *-*
- Még mit nem – mégis mihez kezdene egy puskával egy madár? Ahhoz kéz kell, nem szárnyak, meg csőr Rolling Eyes
~ Hmph…. ˇ^ˇÉn akkor is erősebb vagyok.. ~ Ahha, szóval innen fúj a szél… kis szemtelen. Éppen belekötnék, mikor újabb zombi tűnik fel a láthatáron.. először azt hittem, hogy ez egyik jóféle játék főszereplője, de aztán rájöttem, hogy nem.. így már nem is nagyon érdekel, meg ugye ez nem nő….  Rászegezem a puskát, és a ravaszra teszem az ujjam
-  o.O
~  O.o  ~ nincs rá szükség, hogy meghúzzam a ravaszt, elvégzi helyettem más, a piszkos munkát, de attól tartok, hogy ez nem a szövetségesem.  
- Regi fel, várj!
~ He? :O…. o-oké >.< ~ Úgy tűnik, hogy tudja, mikor kell komolyan venni, és már én is azt, hogy már nem félek, ez inkább izgalom, ami tetszik… Mindig is szerettem gamelni, fps-ekkel is… ez pont olyan hehe… és ez tetszik… bevallom, kicsit már kezdtem unni a SAO világát.. már egyáltalán nem bánom az idekerülésem, hehe.. Zúzzunk \o/  
Ezúttal a lábára célzok, az egyikre, hátha elesik tőle, és ha így lesz, akkor Regi támadhat egy gyorsat és nekem is lesz időm tovább gondolkodni, ha viszont nem sikerül, akkor megpróbálok elugrani előle
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 12 2014, 00:53

Fortuna igencsak szerethet téged, Ren-sama, ugyanis sikerül elugranod a behemót elől, ám az úgy tűnik, nem adja magát egykönnyen. Ahogy ugrasz, úgy vág egy hatalmasat öklével a gyomrodba és oldalirányba úgy repülsz, mint a sóhaj. Kicsit még talán Regivel is versenyezhetnétek a levegőben, de az eszméleted, azt elveszíted. Még mintha valami felirat felvillanna előtted...

---

Blackout. Mikor magadhoz térsz, furcsa imbolygó mozgásra lehetsz figyelmes. Így elsőre azt mondanám, olyan, mintha egy lovon lennél, és valóban, akárha csak válaszolna, egy paci prüszkölése üti meg a füled. Suhog a fű a szélben, valahol tyúkok kotyognak étel után kutatva, itt-ott fáj ágai recsegnek a kellemes napsütésben.
Ha megpróbálsz megmozdulni: nem megy, ugyanis kezed-lábad le van kötözve, és úgy vagy a ló farára dobva, mint valami zsák. Regit semerre sem látod, és a szádat is betömték valami ronggyal.
-Felébredtél?
Egy férfihang szólít szigorúan, és ha elfordítod a fejed, még láthatod is a hátát. Mintha valami középkori lovag lenne, fekete bőr páncélja néhol kopottas, kesztyűin apró tüskék csillognak, hófehér haját lófarokba kötötte - pedig hang alapján nem olyan öreg, hogy már őszülni kellene. A legfeltűnőbb azonban a hátára erősített két, tokban pihenő kardja lehet.
Megáll az út szélén, leszáll a lóról, és ekkor már megláthatod, hogy Reginald a ló másik oldalán, a férfi ölében ugyanabba a fogságba esett, mint te. Lekötözve, összekötött csőrrel, de ébren. A férfi téged is levesz a hátasról, majd közelebb hajol hozzád. Arca borostás, szemei akár a vadállaté, pupillája a macskáéra emlékeztet és aranysárga színű, a bal szemén pedig egy régi vágás húzódik végig. Nyakában súlyosnak látszó, vicsorgó farkasfejet formázó medál villogtatja rád rubinszín szemeit.
-Most kiszabadítalak. -mondja lassan. -Te pedig elmondod, ki vagy, honnan jöttél, és hová vitted azt a főnixet.
Majd kiveszi a szádból a rongyot, de kötelékeidtől nem szabadít meg.


A könnyebb elképzelés kedvéért... <3
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 12 2014, 15:13

Öhm…. hát a puska nem jött be…. túl nagy ez az izé, hogy kárt tegyek benne a puskámmal… ide nagyobb tűzerő kellene, egy tank, katyusa vagy vlami hasonlók, de nem gáz, nem adjuk fel… én sem vagyok ám lassú, sőt, kimondottan gyors vagyok… amikor a közelembe ér, félreugrok, még csak nem is annyira megterhelő ez nekem Cool
- O.O – Bumm, egy nagyon nagy öklöt érzek a gyomromnál és már repülök is, mint egy madár… a kép hírtelen elsötétül, mintha elvágták volna, kész, vége, csak a feketeség van….
Érdekes mozgásra ébredek, hason fekszem valamin, ami nem ágy… próbálok megmozdulni is, meg minden, de nem tudok, lekötöztek vazeg o.O  Még a számat is betömték… micsoda sértés.. ezért valaki fizetni fog… csak szabaduljak…
Odáig eljutok, hogy a szemeim is kinyitom, hogy lássak valami
- o.O – egy lovon vagyok, még csak nem is én lovagolok, hanem csak fel vagyok ide téve, mint valami csomag… Öcsém… mekkora zuhanás ez a limuzintól? Bár lehet meglett volna  a hatása az eredeti világban is, ha így jelenek, vagyis visznek el az egyik koncertemre.
Nagyon körülnézni nem tudok, így a hangokra összpontosítok, hallom a lovacskát, amin vagyok, meg pipik is vannak itt, meg más tök normális hangot, semmi extra, de hol van Reginald? Megint itt hagyott a bajban? Meg amúgy is.. hogy történt ez? Arra emlékszem, hogy gurulok el az oriás húscafat elől, majd…. semmi o.O  
Hallok egy hangot, megkérdezi tőlem valaki, hogy felébredtem-e? Hát azért öcsi, betömött szájjal hogy a fenébe válaszoljak neked, he? Morzézzam le vagy mi? Veeeeh, jobb híján kiadok magamból pár nyöszörgő hangot, hogy jelezzem, jah, fel vagyok ébredve -.-’  Nem tudom honnan szalajtották … ősz haj, valami vén főszer lehet, aki nagymenőnek képzeli magát, hogy megtudott kötözni egy eszméletlen embert.. na várj csak…. >_<
Amikor megállunk, meglátom Reginald-ot, aki szintén megszívta, hehe… megkaptad te is… nem is bánom, hogy be van kötözve a csőre… még el is kuncogom magam, mire Regi mérgesen néz és mocorogni kezd… hehe.  Aztán levesz a lóról ez az istentelen és ekkor látom meg az arcát o.O  Én ezt ismerem, de nem is akármennyire… hehehe.  Gyerekkori példaképem ez a csávó… sosem felejtem el ezt a szöveget: „Egy Witcher, rejtsétek el asszonyaitokat”  Már nem azért, de aki a tó hölgyét is megdönti, annak kijár a tisztelet Rolling Eyes 
Kiszabadít, és nekem első dolgom köpködni egy párat. A fene se tudja, hogy milyen célt szolgált az a rongy az előtt, hogy a számba került  No
- Veeeeh…. remélem tiszta volt a rongy… Geralt ~.~ - hehehe, tudom a nevét bizony, melyik kocka ne tudná? :O De ideje válaszolni a kérdésekre…
- Izé… Ren vagyok, japánból és nem viszem azt a  csúnyán néző főnixet sehova, tud járni magától, na meg repülni is..  Ő olyan nekem, mint másnak a kutyája, vagy a lova
~  >.< ~ hehe, nem tud mit tenni, meg van kötözve bloeee Razz  itt a bosszú.  Most nekem is lenne egy kérdésem, amit fel is teszek… mindig is érdekelt a dolog.
- Te Geralt! Milyen volt a tó hölgyével?  Suspect
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 12 2014, 16:01

A witcher szeme megrebben egy pillanatra, mikor meghallja a saját nevét a szádból hangozva. Megragadja a ruhád gallérját és felemel a földről, de levegőt még kapsz.
-Még sosem láttam hozzád hasonlót. Ki vagy te? -kérdezi ismét fenyegetően, majd visszatesz a földre, mikor megkapja a választ. Láthatólag meglepte, de nem mutatja ki. Egyik kezével a ló kantárát ragadja meg, másikkal pedig a köteleidet, és határozott léptekkel indul tovább az ösvényen.
-Sosem jártam Japánban, akárhol is legyen. -húzza össze a szemét gyanakodva, de nem néz rád. -Egy főnix pedig sosem hagyná, hogy bárki tulajdona legyen, azt viszont tudom, mennyit érnek errefelé. Nem csapsz be!
Következő kérdésed hallatán viszont szó nélkül fogja a rongyot és ismét a szádba teszi. -Így ni. -bólint elégedetten, és folytatjátok utatokat.
Ha játszottál a játékkal, rájöhetsz, hogy a Mezők (Fields) területen járhattok. Egy kis falucskába juttok, mindenhol sürgő-forgó emberek és asszonyok, szemmel láthatólag a jókedvet most semmi sem tudná lehangolni. Vannak, akik örömmel köszöntik az érkező witchert, ám az egyöntetű, hogy rád, Ren, gyanakodva néznek fel Suspect
A fogadó mellett haladtok el, mikor ismét ismerős arcot láthatsz. Színes ruhákba öltözött férfi az vicces tollas kalapban, kezében egy kis hangszerrel. Integetve és nagyot rikoltva köszön a witchernek, majd halkan elnézést kér az őt körülvevő hölgyektől, hogy fürgén hozzátok tipegjen.
-Geralt! -köszön fülig érő mosollyal. A witcher továbbra is visszafogottan, de enyhe mosollyal biccent a bárdnak.
-Kökörcsin.
-Örömmel látom, hogy mégis eljöttél. És ki a kis útitársad?
-pillant rád és alaposan végigmér.
-Csak egy útonálló orvvadász. Elviszem a faluvezető elé, hogy megbüntessék, a főnixet pedig szabadon eresztem a tündéknél, ők majd ügyelnek rá.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 12 2014, 18:10

Heheheheheee, tutira meg van lepve, hogy tudom a nevét, pedig nem is a teljeset mondtam, pedig azt is tudom ám… hehehe…  Ez van, én mindig is bírtam a witcher game-ket, könyveket, gyakran órán is olvasgattam ezekből, még a suliban. Sokkalta jobb, mint a tananyag, erre akárki életére megesküszöm. A sajátomra csak elvből nem, nem azért, mert esetleg füllentek. Az életemet nem tenném fel tétnek, soha, mondjuk, ha nem lenne más választásom akkor talán, de amúgy esélytelen.
- Hééé >_< - csak úgy felemel, de szerencséjére kapok levegőt még, ezért nem berzerkedek be és csapok szét mindent a környéken, mint a Hulk. Nagy mázlija van Rolling Eyes
- Már mondtam… Ren vagyok, betűzzem? :O – nah azért, végre letesz, de a köteleimet nem oldja el. De miért nem ? o.O …. oh, már tudom facepalm
- Ha nem hiszel nekem, kérdezd meg tőle – nyomok egy vállrándítást, nem tudok, mit tenni ellene, oldozza el Regikét és akkor egy kis szitkozódás után elárul mindent.
- o.O – a kérdésemre nem válaszol, veeeh, pedig annyira kíváncsi vagyok rá… tényleg milyen lehet a tó hölygéve? Így kapásból a nedves jelző jut az eszembe :roll:De hagyjuk ezt, sokkal nagyobb problémám az, hogy megint begyömöszöli a számat azzal az undi ronggyal. Így kihasználni azt, hogy meg vagyiok kötözve… nem igazság  >.>  Csak természetes, hogy kifejezem nemtetszésem a művelet iránt, kár, hogy így nem érthetőek a szavaim, egyesek tuti megbotránkoznának ha hallnák a gondolataimat Rolling Eyes Nagyjából megátkozom a családját nem csak 3 generációra előre, de még visszamenőleg is… vazeg >.>  
Nem tudom, hova rángat egészen addig, míg be nem érünk a falucskába. Persze nem törődöm csak így bele, így néha-néha rántok egyet-kettőt azon a kötélen, és szüntelen próbálok valahogy megszabadulni a rongytól a számban, hátha sikerül, nagy morgások, nyöszörgések közepette. A faluban úgy néznek rám, mint valami büdi csövesre -.-’’  Bezzeg ha tudnák, hogy ki is vagyok én, akkor körülrajonganának, de ezek buta parasztok, nem látják a nagyságot az emberben >.>
A fogadó mellett járunk, mikor kirohan, egy ismerős ember, akinek a nevére nem emlékszem, mert annyira nem érdekelt anno, de azt tudom, hogy sok-sok infót lehetett tőle megtudni, meg Geralt nagy haverja, mint Merigold, csak nem úgy.. gondolom én . Neki is odadünnyögöm, hogy nah, rossz ember van a kötélen… Reginald sem bír már nagyon magával, mocorog szüntelen.
- o.O – orvvadász? Útonálló? Én?  ez nem normális.. na itt valamimmel megböködöm a vállát, hogy rám figyeljen.. most jön az a activity. Ránézek, aztán a kezemmel az övem környékére mutatok, oldalt persze, jelezvén, hogy egy fia fegyverem sincs, hogy lehetnék orvvadász? Aztán az öltözékemet rángatom, hogy öreg, így néz ki felétek egy útonálló? Közben persze dünnyögök, mert a rongytól mást nem tudok.  Remélem veszi a célzást, és szóhoz jutok végre, ha nem, akkor sem szándékozom tovább menni… megmakacsolom magam és leülök a földre… Kabbe Geralt! Nem is vagy olyan jó fej >.>
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 12 2014, 22:20

-Aaaa faluvezető... -Kökörcsin mintha már nem tűnne olyan vidámnak, de mire belekezdhetne a probléma ecsetelésébe, Ren sikeresen felhívta magára a figyelmet. A witcher felhúzott szemöldökkel figyeli a rögtönzött ektivitit, majd ismét Kökörcsinre pillant, mint a bárd meglegyinti előtte a kezét.
-Szerintem engedd el. Mondani akar valamit.
-Azt veszem észre én is, csak épp nem igazán tudom, hogy érdekeljen-e a mondandója.
-Geralt! Hátha tud valamit a vezetőről!
-Miért kéne róla bármit is tudnia?
-Mert eltűnt, mint a kámfor! Sehol sem találjuk, pedig holnap esküvő! Erre akartam kilyukadni, hogy meg kéne keresni, és nálad jobbat nem ismerek.
-Mi vagyok én, keresőkutya?

Ám azért csak-csak kiveszi a rongyot a szádból, hogy ismét szóhoz juthass. Bár még mielőtt ezt tennéd, ismét barátjához fordul.
-Egyébként tudod, merre van Japán?
-Japán? Azt eszik vagy isszák? Sosem hallottam még róla.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jan. 13 2014, 11:48

Végre valahára sikerül felhívnom magamra a figyelmet azzal, hogy egy kicsit hülyét csinálok magamból. Ez azért gáz, nem is kicsit, hanem nagyon. Felfigyelnek rám, ez igaz, de a rongy még mindig ott figyel a számban és ezek meg társalognak tovább. Még a végén begurulok és akkor kő kövön nem marad ˇ^ˇ 
Tovább folytatom a kis mutatványom, közben hallgatom miről is beszélnek. Eltűnt a faluvezető, hát ez nagyszerű, de nekem mégis mi közöm van ehhez? Geralt is csak azért volt okos a game-ben, mert én magam irányítottam és adtam a szavakat a szájába, a könyvben meg az író akarata döntött. Full olyanokat feltételeznek rólam, amire nincs is alapjuk…. orvvadász, útonálló, most meg besúgó? Legközelebb mi lesz? Én leszek a vérfarkas is, meg az erdő őre Suspect
Végül aztán csak felszabadul megint a szám… ismételten köpködök párat, mert muszáj… túl sok a nyálam. bezzeg a köteleimet még mindig nem oldozza el senki….
- Héééé! Elvileg mindenki ártatlan mindaddig, míg bűnösségét be nem bizonyítják – dobálózok a szavakkal, melyeket jobbesetben is a TV-ből tudok…. az általános műveltséget onnan szerzi be az ember, én tutira Rolling Eyes
- Tehát.. kezdjük az elején Suspect- megköszörülöm a torkom és nagy levegőt veszek… remélem van józan eszük.
- Én orvvadász? Útonálló? Semmi fegyverem, még csak egy kisbicskám sincs, se pálcám… láttatok már útonállót fegyver nélkül? Suspect- na ezt magyarázd meg te Witcher, hehehe.
- Már a gondolat is sértő, hogy ilyet feltételeznek rólam… komolyan… úgy nézek ki, mint ezek közül bármelyik? – én szerintem teljesen jogos a felháborodásom. Minimum úgy nézek ki mint egy nemes, de inkább egy hercegre hasonlítok, nem holmi banditafélékre ˇ^ˇ
- A másik: a Lovadat engedd el a tündéknél, ne az én petemet >_< – újabb nagy levegő és go
- Azt a  főnixet nem fogtam el, ő az enyém, én nevelem tojás kora óta, a neve Reginald… kérdezd meg tőle, ha nem hiszed el, tud beszélni is. Csak oldozd el a csőrét, mindent elmond ˇ^ˇ - így ni, Regi mindent elmond és tisztáz engem eme alantas vádak alól…
- A faluvezetőről meg semmit sem tudok – lehet kellene, de nem emlékszem erre a részre egészen pontosan Rolling Eyes
- Nem a lovad farán pihentem, betömött szájjal eddig? Honnan is tudhatnék bármit is? nah, asszem minden el van magyarázva, többre már én sem vagyok képes.
- Am Geralt! – nem tehetek róla, kérdeznem kell, mert nem lesz még egy ilyen lehetőségem az életben >.>
- Az vágom, hogy a vörösekre buksz, még a hercegnő is megvolt, de Triss, vagy Shani? :O Ha cicire mész, akkor Triss, de Shani aranyosabb szerintem Rolling Eyes 
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Hétf. Jan. 13 2014, 14:37

Geralt és Kökörcsin furcsa tekintettel hallgatnak végig, majd mikor a ruházatoddal akarok bebizonyítani nekik, hogy nem az vagy, akinek gondolnak, a bárd a szemét forgatva elfolyt egy nevetést, a witcher pedig alaposan végigmér, majd ennyit felel:
-Igen.
A főnix elengedésének gondolatára eltöpreng kicsit, majd Kökörcsinnel egymásra néznek. A bárd megvonja a vállát, afféle "te tudod" stílusban, majd a witcher nagyot sóhajtva elmosolyodik kissé.
-Majd útközben. Előbb más elintéznivalónk van.
Ami viszont jó hír, hogy így végül eloldozza a kezeidet végre és rendesen tudsz mozogni, legalábbis részben... mert ehelyett az egyik csuklódra rak egy hurkot, a másik végét pedig a lő nyergéhez köti. A hurkot vagy a csomót szó szerint képtelen vagy kibogozni, ha megpróbálod.
-Keszeg úgyis csak nekem engedelmeskedik, ha el próbálnád kötni. -veti oda mint fontos információt, majd a kantárszáron vezetve a lovat és vele titeket a faluba indul tovább. Kérdésedre felemeli a szemöldökét, de nem néz rád.
-Nem értem, miről beszélsz. -majd úgy gondolja, ő ezzel le is zárta a témát.
A fogadótól pár "utcányira" ismét megáll, kiköti a lovat egy karóhoz, majd rád néz.
-Itt megvártok. Mindjárt jövök.
Bemegy az ajtón, majd tán 7-8 perc múlva ismét a társaságodként üdvözölheted őt. Arca sokkal komolyabb, mint mikor bement, láthatólag ezer és millió tervet szövögethet a fejében. Eloldozza a lovat és a kantárral a kezében megfordultok.
-Szerencséd. Amíg a faluvezető nincs meg, az ügyed megoldatlan marad, de ragaszkodom ahhoz, hogy a falut csak velem hagyhatod el. Dönthetsz. Segítesz megkeresni a faluvezetőt, és utána megbeszélhetjük, valóban ártatlan vagy-e, vagy itt maradsz Kökörcsinnel és várod, hogy mikor térünk vissza. Bár előtte...
Úgy tűnik, nem feledkezett meg arról, amit nemrég mondtál neki, kétszer végigsimítja a nyergen gubbasztó főnix hátát, majd leszedi a csőréről a kötést, bár mintha kételkedne valamiben.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jan. 13 2014, 19:11

Van egy olyan érzésem a mesém közben, hogy ez a kettő valamiért nem akar hinni nekem. Azt viszont nem tudom, hogy ez miért van? Hiszen a vak is látja, hogy nem hazudok, full őszinte a tekintetem, meg minden. Ennyire őszinte még az életemben nem voltam, erre komolyan se vesznek.. veeeeeh -.-
- o.O – ezt nem hiszem el, tényleg azt hiszik, hogy holmi akasztófára való bűnöző vagyok, pedig azokhoz az égvilágon semmi közöm. Azért ez mekkora sértés már? Hatalmas, gigantikus…. ha nem lennék megkötözve, elszabadulna a polok az tuti, Witcher ide, vagy oda Rolling Eyes
- Felétek ilyen ruhákat hordanak a bűnözők, vagy mi? Ez itt első osztályú és nagyon drága… sok aranyamba került, mármint Orenembe – akadok fenn a témán. Hát azért álljon meg a menet, az elmémben élő kép egy banditáról teljesen más öltözékről árulkodik, mint egy csöves Suspect
- Hát inkább most >.> - akadékoskodom egy kicsit… annyit elérek vele, hogy végre leszedi a kötelet a kezemről, de aztán máris visszateszi, csak most az egyikre, kicsit másként. A másik végét pedig a ló nyergéhez erősíti.
A kíváncsiságom újfent legyőz, ezért felteszek egy számomra nagyon fontos kérdést, de megint tereli a témát.
- Hehh... előttem nincsenek titkaid, mindent tudok rólad :arrogant:Hogy mi vagy, mit csinálsz, mit csináltál, kit és hol húztál meg… mindent ˇ^ˇ- ez részben igaz is, az egészben a baki az emlékező tehetségem. Nem emlékszem minden pontos részletre, még a játékból sem, nemhogy a könyvből, de majd megoldom, ha arra lesz szükség Rolling Eyes Végig ezzel tömöm az agyát, míg el nem érünk a célunkhoz, pontosabban elérek az ő céljához, ahol fogja magát és magamra hagy..
- És  én addig mit csináljak he?! – Fogalmam sincs, de azért nem vagyok hülye. Lehet, hogy a paci csak Geralt-nak engedelmeskedik, de én nem a pacihoz vagyok kötve, hehehe. A nyereghez, tehát megpróbálom leműteni a lóról a nyerget, és ha sikerül is, akkor is úgy teszek, mintha még hozzá lennék kötözve, mert én már csak ilyen kemény vagyok  Cool
Geralt hamarosan visszajön, és már megint olyan dolgot mond, ami nekem egy picikét sem tetszik, vagyis részben, nem, mert azért most tulajdonképpen a segítségem kérte, amitől hízik a pici májacskám Cool
- Aha! Ha a segítségem kell, kérhetted volna már rég. Kezdjük ott, hogy mi a neve a falu vezetőnek? – kérdezem, és egyben válaszolok is ezzel  a Witchernek, aki éppen Reginald csőrét összeszorító kötelet vágja el…
~ ****** **** ***** *****~ egy laza kisípolós kezdés a petemtől o.O Azért nem semmi, tőlem igen ritkán hallhatott ilyen szavakat, ellenben másoktól már tanulhatott, pl párbaj vesztesektől Rolling Eyes
~ ***** Engedj el !  Reeen, mond neki, hogy engedjen el ~ fejezi be a mondandóját.. hát köpni-nyelni nem tudok , asszem ráfér majd egy kis nevelés, hogy milyen szavakat is szabad használni, mert én nem égetem magam vele..
- Hallottad :roll:Engedd el, mert még a végén lángra kap a pacival együtt, hehe – így elképzelve elég vicces, de miért nem gondoltunk még arra, hogy Reginald elégethetné a fogva tartó köteleket, o.O
- Nekem ő olyan, mint egy fegyv… izé társ. Szóval mi úgy nyomjuk mint anno a varázsló a rémsáskával Suspect
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_bal6382/6500[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Hétf. Jan. 13 2014, 22:31

Meghallva a főnix igencsak mocskos száját... csőrét, Geralt a mondandó befejeztével inkább vissza is rakja az ominózus zsinórt a madár csőrére, majd kérdő tekintettel néz rád.
-Szép, mondhatom. -dünnyögi, majd a nyereg alá nyúl, hogy kioldozza a köteled. Persze ennek folyományaként észreveszi, amit műveltél, mire sóhajt egyet, megjavítja, végül kioldozza a köteled és a kezei között tartva szemmel láthatólag úgy dönt, a ló helyett mostantól téged fog vezetgetni.
Reginald kötelékeit és elengedi a lábáról és a szárnyáról, végül némi töprengés utána csőréről is.
-De több káromkodás nincs! -mutat rá, végül, mikor biztos benne, hogy készen vagytok, elindultok a falun át.
-A neve Julian. -válaszol a kérdésedre. -Pár évvel ezelőtt segítettem neki a menyasszonya ügyében. Azóta ő lett a falu vezetője. Van ötletem, merre találjuk meg, de azért csak óvatosan.
Majd ismét szúrós szemmel néz rád. -Arról a mágusról pedig nem tudom, honnan tudsz, de mindegy is. Annak már vége. Te viszont ezek szerint szintén mágus lennél? Sok mindent megmagyarázna... -vet egy pillantást Reginaldra ismét, majd az utat figyeli inkább. Közben elhagyjátok a falut és ha még emlékszel a játékra, akkor egészen a mezőig sétáltok, egy tágas térig, aminek a közepén egy hatalmas, düledező ház áll.
A witcher megtorpan, és ha beszélni merészelnél ennél a pontnál, csendre int...
Ugyanis délidő van, s a szemetek előtt lassan megjelenik egy ocsmány förtelem.

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Bestiary_Noonwraith_full

Talán emlékszel a Déllidércre...
Geralt elengedi a köteleidet és ezüstkardot ránt, majd kihúz egy díszes, éles tőrt a nadrágszára szíjából és feléd dobja, hogy elkaphasd.
-Ha mágus vagy, most a hasznomra lehetsz. -mondja, majd elővesz valami üvegcsét és a benne levő olajszerű anyagot a pengéjére keni.


-------------------------

Geralt (Sebzés: 50, a játék mechanikája miatt nem kell pihennie, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Déllidérc
Ren (Sebzés: 44/6, a játék mechanikája miatt nem kell pihennie, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Déllidérc

Geralt full HP, full páncél
Ren full HP, full páncél (Regi full HP, full páncél)
Déllidérc Full HP

Első körben kérlek a 250 szóra, a többiben nem kötelező, max a jutalomért Razz

----

Geralt Kísértetolajat kent a pengéjére: +10 sebzés minden kíséretre a harc végéig.

Déllidérc materializálódott, elindul felétek.

Ren következik.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.